Új privát üzeneted érkezett!

Györgyi,van már hír?!Drukkolok ezerrel!!

A lakodalom jó buli lett volna,csak nagyon hamar bedagadtak a lábaim.Egész nap talpon voltam ebben a nagy melegben,hát nem tett jót.Viszont a nagybátyám nagyon boldog és ennek örültem! :lol:

A férjecském egész jól van.Február óta folyamatosan gyulladásban volt a foga,nagy megkönnyebbülés neki ez a műtét.Nem volt túl kellemes beavatkozás,de így sokkal jobb lesz neki! :wink:


puszi!+++++++++++++++

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Hatar esetben vagyok, azt mondjak ha akarom vesznek magzatvizet, de nem megyek bele, a ferjem hallani se akar rola.

Ennyi!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!
Kedves Györgyi!
Olvaslak már egy ideje benneteket, csak próbálok segíteni, ha tudok.
Negyedik gyermekemet 39 évesen vártam, és a 12 hetes Uh eredméyei jk voltak, tarkóredő 1.9 volt, korom végett akartak tezstekre is küldeni, de megtagadtam, én is úgy éreztem, minden rendben van a babámmal, és nem akartam kitenni magunkat egy esetleges vetélésnek. Akkoriban az AFP kötelező volt, annak az eredményei sem voltak rózsásak, de engem nem érdekelt, a genetikai Uh-n minden rendben volt. Kisfiam makkegészségesen született.
Aztán az ötödik babánkkal (akk
or 42 voltam) a 12 heti Uh-n én is láttam, hogy valami nincs rendben, az istenhegyi klinikára mentem egyújabb Uh majd vérvétel után a CVS mellett döntöttem, és jól tettem: kislányunk patau szindrómás volt.
Halgass a megérzéseidre!
Ha valami csoda folytán újra áldott állapotba kerülnék, csak akkor vállalnék be komolyabb beavatkozást, ha az uh eredményei rosszak lennének, a vértesztek csak százalékokkal operálnak, és módszeresen hozzák a frászt a kismamákra, megzavarva vele a boldog babavárást.
Remélem segítettem, megnyugtattalak valamennyire.
Jó pocakosodást, kiskukucs.
kiskukucs
Győrújbarát
 
 

 
 

Kiskukucs

Az ultrahangon azt mondtak minden szuper, mindene megvan.,, a szive gyonyoru a kamrak, az agya gyonyoru stb, es aztan jott a kombinalt teszt ami hatar eset lett, mert fagyasztott embrio 2 eve szivtak le a petesejteket, es 38eves vagyok stb.
A ver eredmenyemre is azt mondtak szuper.
Itt Afp nincs sajnos.
En erzem hogy minden oke, de felek egy kicsit ettol az egesztol, es azert akarom hogy megszurjanak, hogy ne felelem legyen a terhessegem kovetkezo 15hete, hanem boldogsag.
Koszi a segitseget!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Bocsi!

Kovetkezo 25hete, hanem boldogsag...

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi!
Ha a mintavétel mellett döntessz, az is teljesen rendben lesz!
Én mindes estre szorítok nektek, hogy mindne rendben legyen!
Üdv
kiskukucs
Győrújbarát
 
 


Kiskukucs

Koszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Es sajnalom hogy a te babad beteg volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Jaj köszönöm, de csodás élmény volt a rövid együttlétünk!
Én nagyon sok szeretettel gondolok rá, életem részévé vált. Persze nagyon erős a vágy bennem még egy baba után, de ez nem rajtunk múlik.
Puszi
kiskukucs
Győrújbarát
 
 


Kiskukucs

Szerintem lattam rolatok kepet az egyik topikban, te a ferjed, es az egyik gyerkoc van rajta.
Ha te voltal akkor bocsi!
Mert akkor kukucsi volt a neved....
Drukkolok hogy ossze jojjon nektek meg egy baba, tiszta szivembol!!
Egy nagyon joindulatu csaj vagy te, ahogy olvasgattalak ezelott!!
Ezerrel +++++++++++++++++++++++++++ hogy ossze jojjon meg egy baba nektek!!!!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Ha nem te voltal akkor bocsi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!!

Reggel 8.00kor voltam a korhazban.
Egybol fogadott egy doki, aki felvilagositott mindenrol a szurassal kapcsolatban.
Aztn kaptam is idopontot, szeptember 4re, 12.05re kell mennem kedden, es szeptember 7en penteken kapom az eredmenyt.
Kicsit felek, de remelem minden oke lessz.
A segitseg meg jon Magyarorszagrol, a ferjem testvere lanya, aki 22eves.

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi!
Én elmondtam neked a véleményem telefonon, úgyhogy ezzel nem is untatnék itt senkit. :wink:
Nekem 3 HETET kellett várni az eredményre.
Kukucsi!
Én még mindig szorítok! :wink:

KépKép KépKép
KépKép
KépKép
csenge10
 
 


Csenge

Koszi es hogy delutan megnyugtattal telefonon :lol: :lol: :!: :!:

Remelem nem azert tunt el mindenki, mert nekem ez jott be.
Azert jelentkezzetek csajok :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Nem, nincs semmi gond, csak nálunk most nem történik semmi. És mennek a drukkok neked, olvasgatok én, csak írni nincs túl sok időm.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky

Koszia drukkot!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok lányok!
Sikerült átköltöznünk. Ez a lakás egy álom! :)
Most mobilnetről írok,de hétfőn már jönnek bekötni a rendes internetet.

Mimoka! Nagyon szép az a teszt! :) Csendben azért már szeretnék gratulálni az uh előtt is! :)

Györgyi! Ne aggódj! Minden rendben lesz a babáddal. Nemsokára túl leszel a szúráson és akkor megnyugodhatsz.
Én is drukkolok neked ezerrel! +++++++++++++++++++++++

Én még nem csináltam tesztet,majd csak 31.-e körül,mert addigra nem várom. De bíztató jelnek veszem,hogy folyamatosan szédülök. Mindkét gyerekkel így kezdődött nálam. :)
Puszi mindenkinek!
Majd jövök,amint tudok!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi!

Orulok a sikeres koltozesnek!!
Drukkolok a teszthez +++++++++++++!!

Koszi a drukkot!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk, mert nagyon izgultam Györgyi miatt, de csak most jutottam ide...

Györgyi, barátnőmnek is megcsinálták az amniot, mert minden eredménye rossz lett. Ott kiderült, hogy semmi baja a kislánynak :) És tényleg, makk egészséges, okos, szép :) De ha egy tanácsot elfogadsz, eleve az Istenhegyire menjetek. Ott nagyon lelkiismeretes, jó orvosok vannak!

Zuzmi, ezerrel megy a drukk nektek!!!

Sipike, szupi, hogy jól vagytok :)))

Kiskukucs, sajnálom a kislányodat :((( Remélem, hamar összejön a következő baba! :)

mimoka77
Külföld
 
 


Mimoka

En nemtudok oda menni, mert kulfoldon elek 18eve.
Es itt is van egy oriasi korhaz, ahova jarunk.
De azert koszi.
szept 4en szurnak, es szept 7en van eredmeny.

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D Bocsi, ez nekem kimaradt!!! :) De az meg akkor a legjobb úgy :) Nagyon drukkolok!!! :)

Azt szabad tudni, hogy külföldön merre élsz?

mimoka77
Külföld
 
 


Mmoka

Hollandia :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!
Igen, kukucsi voltam régebb, de úgy látszik öregszem, mert sajnos elfelejtettem a jelszavam, aztán ezzel a névvel jelentkeztem be egy ideje.
Csenge, jó látni téged és a kicsiket. Egy jó ideje nem hallottam felőlletek semmit :( Mi van veletek meg az áprilisi csapattal? Én majdnem egy éve dolgozom, és nagyon ritkán jelentkezem, de szívesen olvasom az eseményeket.
A babaprojekt nálunk egyre inkább csak álom marad. Szép álom. A korom nem igazán kedvez neki, de még mindig nyitottak vagyunk.
Györgyi nagyon drukkolok, hogy a vizsgálaton minden rendben menjen. A szúrás nem elviselhetetlen, egy picit csíp, egy picit talán fáj, de ennyi.
Pu mindnekinek kikukucs.
kiskukucs
Győrújbarát
 
 


Kiskukucs

Koszi a drukkot :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!
Végre van internetünk! Most ment el nemrég a srác aki bekötötte.
:)
Jaj lányok! Alig várom a pénteket! Akkor tesztelek. Nagyon bizakodom,mert folyamatosan szédülök.Tegnap meg egész nap úgy húzódott a hasam alja. De nem kiabálok el semmit. Majd kiderül pénteken.
Most már tudok majd sűrűbben jönni,mert kezd a helyére kerülni minden.
Puszi nektek!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi!!

Hajra pentek+++++++++++++++++++++++++++ :lol: :lol: :!: :!:


Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Köszi Györgyi! :) Puszi

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi!!

:lol: :lol: :!: :!:


Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!!

Mi tortent a topikkal, hogy senki sem ir :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Visszatértem :)))

Zuzmi, drukk péntekre!!! :)

Gyorgyi, Hollandia jó hely :)

Mi jól, én szenvedek a hányingertől, vagyis nem szenvedek, örülök neki, ez is csak azt mutatja, hogy minden oks odabenn :)

mimoka77
Külföld
 
 


Sziasztok!


Nem tűntem el csak sok a program,meg nincs új hírem!Csak a kedden jár az eszem!Annyira kíváncsi vagyok,hogy van-e kuki,vagy nincs?A férjem most már csak fiamnak hívja,ő eldöntötte,hogy fiú!Én örülnék neki,de picit félek,hogy mi lesz vele,ha mégis lány?! :lol:
No mindegy,de kedd után végre kereshetünk nevet!Feltéve,ha kiderül a titok!!! :wink:
Mimóka örülök,hogy "hányingered van"!Csak így tovább!
Zuzmi!!!Mizu?+++++++++++++++++++++++++++
Györgyi,hogy vagy?remélem,azért nem idegeskedsz sokat a vizsgálatok miatt!Minden rendben lesz!

Szép napot mindenkinek! :wink:

UI: A nap vicce,ma telibe talált egy madárka biciklizés közben!Valami nagy szerencse van készülőben! :wink: :D :D

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Mimoka

Igen Hollandia jo hely, szeretunk itt elni :lol: :lol: :!: :!:

Sipike

Csak egy kicsit felek, hogy mennyire fog fajni....
Meg remelem jovo penteken az eredmenyem jo lessz :lol: :lol: :!: :!:
Es akkor tudjuk meg mi is ki lakik a pocakomban.

Igazabol nekunk mindegggy, a lenyeg egeszseges legyen :lol: :lol: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Györgyi,nyugi,több ismerősöm is átesett ilyen vizsgálaton és nem panaszkodtak.A jó eredmény feledteti a kellemetlen vizsgálatot!
Remélem egy hét múlva már csak arra dumcsizunk,hogy kik laknak a pocakjainkban????!!!!!!!!!! :lol:

Puszi!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike

Szerintem az hogy kicsit felek, az normalis, igyis ugyis tul esek rajta :lol: :lol: :!: :!:
Igen jovoheten penteken kapom az eredmenyt, es hogy fiu, vagy lany :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi, az én ismerőseim azt mondták, hogy simán ki lehet bírni... amúgy már napok óta eszemben van egy story, rólad jutott eszembe, elég durva. Van egy ismerősöm, akiknek nagyon nehezen jött össze a baba, 8 évig szenvedtek, a srác steril volt, meg minden, szóval húzós volt a dolog, na de, 8 év után sikerült. Erre az okos, értelmes nőgyógyász elkezdte azzal oltatni a csajt, hogy vetesse el a babát, mert biztosan beteg lesz. És egészen a szülésig ezt szajkózta, pedig minden eredmény jó lett, de ő tudja, hogy a baba beteg lesz, el kell vetetni. Persze mondjam azt, hogy semmi baja nem lett a kicsinek??? Orvosoknak miért jó ez a paráztatás?...

Sipike, hajrá jövő kedd, nagyon kíváncsi leszek, mitek lesz :)))

mimoka77
Külföld
 
 


Mimoka

Nekem is minden eredmenyemre azt mondtak hogy szuper!!
Az ultrahangra is, csak mivel fagyasztott embrio volt, es 2010. agusztus 14en fagyasztottak le, es 38eves vagyok, ezert lett hatar eset a kombinalt tesztem....
Mondtam is ha 2010.januar 5en fagyasszak le, akkor semmi hatar eset nincs a kombinalt tesztben...
Mindeggy a Dalmi kb 1 ora es itt van,. a ferjem testvere lanya, 22 eves, nekem fog segiteni
Viragot cipelni, meg el letni, mert a ferjem eleg sokat dolgozik.
Nemsokara itt a kedd, kicsit izgulok,de ugyis kibirom, es penteken jon a jo eredmeny :lol: :lol: es hogy ki lakik a pocakomban :lol: :lol: :!: :!:
Aranyos vagy hogy leirtad nekem a sztorit :lol: :lol: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Zuzmi,mi újság?Nem jöttél pénteken!!!!!

Hú,hihetetlen milyen kíváncsi vagyok mostanság?!! :oops:

Az a jó,hogy gyorsan itt lesz a kedd,Györgyi majd gondolok rád!!

Szép napot!Puszi!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike

Koszi!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Alig birok aludno, meg vasarnap hetfo esveszi a magzatvizet!!
De tudom minden rendben van!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


El irtam aludni!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!!

Eleg rosszul aludtam, lanyom fel ebredt hajnal fel3kor, aztan ugy 5korul tudtam vissza aludni.
Jo lenne mar ha jovo vasarnap lenne :lol: :lol: :!: :!:

Remelem mindenki jol van!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!
Ma reggel csináltam a tesztet,de sajnos negatív lett.
Csak azt nem értem akkor mitől vagyok rosszul. Émelygek egész nap meg szédülök. :( 2 napja késik. Vérzés még sehol.
Majd jelentkezem.Hátha csak korai volt a teszt. Még azért reménykedek! :)
Györgyi! Ne izgulj! Minden rendben lesz! Küldöm a sok drukkot! +++++++++++++++++
Puszi nektek!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi

Lehet korai teszt volt!!
Koszi a drukkot :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Szia Györgyi!
Köszi! :)
Puszi

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi!!

Szivesen :lol: :lol: ++++++++++++++++++++++++++ :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!!

Elso ejszakam vegig aludtam, mert itt van a segitsegem a ferjem testvere lanya, es at koltoztettuk a szobajaba a lanyomat, es ott aludt a rokon is, es mi a fejemmel kettesben a sajat szobankban.
Hat alig birtam el aludni, de mikor elaludtam, reggel fel8kor ebredtem, es Dalmi jol boldogul a lanyommal :lol: :lol: :!: :!:
Mindjat itt aholnap, jo lenne mar tul lenni rajta :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Remelem mindenki jol van, es babasodtok be szepen sorban :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Na a mai AFP vérvétel letudva!Szerdára meg is lesz a kombinált teszt eredménye!!!!

És Györgyi holnap,juj,én is izgulok!Miattad is meg miattam is!Remélem megmutatja magát a bébi!!!

Az vigasztal,hogy a hétvégéig sok minden kitisztul,meglesznek az eredményeink!!!

Zuzmi!Még bármi lehet!Lehet,hogy tényleg korai volt a teszt!Nekem májusban késett egy egész hetet,semmi oka nem volt,addig minidig pontosan megjött.Max.kicsit túlpörögtem,de aztán a következő hónapom már zebrás lett!Szóval,ne aggódj minden rendben lesz!

Szép napot mindenkinek!Holnap jövök az élménybeszámolóval! :wink:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike!!

Koszi!!
En is drukkolok neked!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sipike

Nalatok nem a 12 hetnelnezik a kombinalt tesztet?
Nalunk akkor.

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Szerintem ez már az integrált teszt. Ez figyelembe veszi a kombinált teszt eredményét is és még hozzáad egy-két infót a 16. héten vett vérből is. Jó kis teszt, csak ez már drágább.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?