Új privát üzeneted érkezett!

Hogy lehet ilyen olcsó egy Brendon babakocsi?
Egyébként nekem is ikreim lesznek. :P :P
Vásárolni mondjuk még korai lenne.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


csupacsupsz, bár nem vagyok orvos, de logikusnak tűnik az, hogy sztem mivel hátrahajló a méhed, kevésbé látszik uh-n, ergo a terhesség (a kezdeti kis petezsák) is kevésbé. Gondolom, ezért bizonytalankodott a doki is, és mondta, hogy várj még egy hetet.
minekaza
Budapest
 
 


Minekaza:
Szerintem átlagos. Én egy egészet szúrtam inszemek alatt( Menopurt).
Üdv. a szurik világában!
Milyen fesztiválon voltál? Jó volt?

Hozzon neked sok szerencsét a laptető!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 

 
 

Minekaza:
Szerintem átlagos. Én egy egészet szúrtam inszemek alatt( Menopurt).
Üdv. a szurik világában!
Milyen fesztiválon voltál? Jó volt?

Hozzon neked sok szerencsét a laptető!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Minekaza:
Szerintem átlagos. Én egy egészet szúrtam inszemek alatt( Menopurt).
Üdv. a szurik világában!
Milyen fesztiválon voltál? Jó volt?

Hozzon neked sok szerencsét a laptető!!!! :wink: :wink: :wink:
andi565
Budaörs
 
 
 


Minekaza:
Szerintem átlagos. Én egy egészet szúrtam inszemek alatt( Menopurt).
Üdv. a szurik világában!
Milyen fesztiválon voltál? Jó volt?

Hozzon neked sok szerencsét a laptető!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Úr Isten, mi ez? Nekem hibát irt ki többször. Bocsi, nem tehetek róla hogy ennyiszer elküldte.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


andi,sebaj:) A szegedi SZIN-en voltunk, nagyon jó volt, mert minden koncerten kényelmesen el lehetett férni, és látni, én már nem vágyom a tömegre és a lökdösődésre. De az biztos, hogy többet ilyen hosszú időre (4nap) sose megyek fesztiválra, max. 1 napra, mert én már nem bírom a port, a kevés alvást, stb-t...öregszem,na:))))
minekaza
Budapest
 
 


Sziasztok!

Évi, sajnálom, hogy ennyire nehéz volt Neked és Máténak. Nagyon nagy ölelés, hogy ilyen ügyesek voltatok, és már csak erősödnötök kell, és szeretni, de az gondolom hibátlan.
Mesélj csak a tüneteidről, Andi! Mikor kell menned vérvételre?
Minekaza, érlelgesd a petéidet szép nagyra, meg a méhnyálkahártyádat!
Azért ez komoly. Egy normális társaságban az ember olyanokat mond, hogy akkor vigyázzatok magatokra, sok sikert, légy jó stb. Itt meg mi: sok nagy petét, vastag mnyh-át, sok kisfickót etc.

Nekem megjött vasárnap. Ma voltam fent, talált Tanár Úr 8 tüszőcskét jobb oldalt, 4-et baloldalt, meg 2 mm-es em, be is nyomattam a szurikat, pénteken újra randizunk.
Én úgy emlékszem, Sz. az előadáson azt mondta, hogy akkor nem jó a narkózisban a leszívás, ha kevés a tüsző, mert altatás nélkül több petesejt éli túl. Valami ilyesmi rémlik. De mondott valami előnyöset az altatásról is, csak azt elfelejtettem. Talán, hogy nem fáj? :)
Puszi Nektek
vensza
Jakabszállás
 
 


Vensza: ez nagyon jó hír!!!! Akkor jövő héten már te is mehetsz leszívásra! Ügyesen növeszd a petéidet és vastagítsd a nyálkahártyádat ám! :P :P :P :P :P :P

Tüneteim: fáradékonyság, rémálmok, óriási eres mellek, nagy, puffadt, feszes has, óriási étvágy és majdnem minden sósnak tűnik.

Vérvétel: pénteken

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi: a doki nem írt fel semmi gyógyszert.

Minekaza: a méh elhelyezkedése miatt, ez valóban lehetséges.
csupacsupsz
Budapest
 
 


Sziszozozo: kitartás :wink:
csupacsupsz
Budapest
 
 


Inszemináció előtt, alatt, után joga van az ember lányának táppénzre menni? Ha igen, mennyi időre? Vagy hogy van ez, ki dönti el?
minekaza
Budapest
 
 


minekaza, úgy tudom, ugyanaz jár neked is mint a lombikosoknak, nincs külön kategória. Előtte el kell hogy engedjen a munkahelyed a kezelésekre, utána mehetsz táppénzre a kapott papírokkal.
dorkabab
 
 


Üdvözlet :lol:

Mi is be kukkantottam :lol:

Andi: köszönöm szépen jól vagyunk túl a fél időn és kislány :lol: Lassan kezdődik a készülődés szoba bútor :wink: Ruhák vannak már :wink:
Várom a pozi tesztet!!!

Évi: hatalmas gratuláció a srácokhoz!!!!Végül hányadik héten szültél!?!

Kitartás mindenkinek kívánok!!!!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Nem sokkal ezelőtt értünk haza. Megvolt a mai napra kirendelt csapolás és UH is. A végső ítélet : leszívás pénteken, és nem lesz altatás. Az embryogen táptalaj miatt kellett eltolni 1 nappal a bulit, mert Kanyó doktornő szerint 3 napos embriókhoz ideális a cucc. Így hétfőn kapjuk majd vissza a picurkákat. Pénteken már lesz anesztes team, tehát mehetett volna altatásban is, Sz. doki fel is ajánlotta, de azt mondta hatékonyabb a leszívás altatás nélkül. Így maradtunk ebben, bár sok tüszőm van, de majd csak kibírom.
Lombikos előadás ügyben tudatlan vagyok, mivel mi olyanon nem vettünk részt. A mi időnkben inszem előtt még nem kellett (nem tudom, most kell -e?), a 4. inszemnél pedig szó szerint egyik napról a másikra mentünk át lombikra, hogy kimaradtunk ebből a jóból. De lassacskán mindent megtanulok, amit akkor kellett volna!

Andi :

Nagyon biztatóak ezek a tünetek! :) Hajrá-hajrá!
Holnap nekem is mennem kell a suliba, arra a bizonyos sokat emlegetett nyitó értekezletre. Hát nekem semmi kedvem hozzá! Ráadásul nem valami jó a közérzetem sem, úgy érzem, állatira feszülnek a petefészkeim, bizonyos időközönként csak hanyatt fekve kényelmes. Gondolom a sok tüsző rendetlenkedik odabent. Ez lesz a 4. leszívásom, de eddig még egyszer sem feszült előtte ennyire a hasam. (Beülti után igen, de akkor hiperstimum volt.) Ma voltak a pótvizsgák, de ott - idén először - nem voltam érdekelt, de mivel Sz. visszahívott be sem tudtam volna menni.
Egyébként hétfőn megkezded a tanévet? A pénteki eredménytől függetlenül? Én a vérvételig biztosan táppénzezek.

Minekaza :

Tegnap kb. 9-től fél 12-ig ültem a váróban, akkor hívott be Sz. doki, háromnegyed 12 körül végeztem, akkor indultam haza. Szerintem egymást válthattuk a váróban! :)
Engem a háziorvos inszemeknél is simán táppénzre vett tesztelésig (már amikor igénybevettem!) Mondjuk nekem nagyon aranyos házidokim van, tavasszal a két lombik közötti 3 hétre is táppénzen tartott. Lehetk, hogy ez is dokifüggő? Bár úgy emlékszem, hogy az inszem után Sz.-től kapott zárójelentésen is szerepel, hogy betegállományba vétel indokolt. Szóval szerintem menni fog a dolog neked is. :P
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 



Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok Csajok!

Jó régen írtam nektek...De olvaslak Benneteket itt is,face-en is.
Évi!Amin keresztülmentetek...az nem semmi.De örülök,h jól vagytok :) Puszi Nektek
Mióta a párom dolgozik,jól vagyunk.Igaz,hétközben egyedül vagyok,ami,bevallom,eleinte nagyon klassz volt,de most nem tudok magammal mit kezdeni...de ez titok... :)
Mi nem megyünk idén lombikra.Amikor majd egyszer megyünk,csak a fagyibabókért megyek.Utána végeztem....Így érzem.Lehet a jó Isten nem szeretné,hogy babánk legyen,mert a kapcsolatunk hol oké,hol nagyon nem...Nem tudom...
Gratulálok az új kismamiknak,üdv minden újnak,és hajrá :)
Sok Puszi Nektek :P
nicky1983
Nagyút
 
 


sziszo, tyű, akkor egyszerre voltunk ott, tényleg:) Ha mond valamit, én voltam az, aki kinézett idegesen kinézve az öltözőből kereste a férjét, mert az nem ért vissza a vizsgálatig a kajavásárlásból:)
minekaza
Budapest
 
 


Sziasztok!
Tegnap feladtam a harcot, nem volt kedvem itt rontani a hangulatot. Persze, péntekig még sok minden lehet, de én tudom hogy ez sem sikerült.

Minekaza: a háziorvosok általában kiírnak inszemináció után. Megnéztem a zárómat és rajta van hogy javasolják a betegállományba vételt.

Noci: gratulálok a kislányodhoz! Jó vásárlást nektek! Skriba dr-nőnél fogsz végül szülni?

Niki: örülök, h jöttél végre te is. Rajtad sem lehet ám kiigazodni, egyik nap el akarsz válni, aztán meg szent a béke.:lol: Mi van a kollégáddal? Talán jobb is, ha együtt maradsz a férjeddel, főleg így hogy végre dolgozik. Kívánom, hogy megoldódjanak a problémák!

Sziszo: Kitartást a péntekhez. Igen, én is ott leszek, csak nem tudom milyen állapotban. Engem teljesen kicsinált ez a várakozás meg a sok eddigi sikertelenség. Le a kalappal előtted, meg mindenki előtt, aki ezt ilyen sokszor végig tudja csinálni. Én úgy tűnik, gyenge vagyok.
Valószínűleg megkezdem a tanévet, de jobb is lesz, mert legalább eltereli a figyelmemet a sok rossz felől. Már várom is!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi: miért gondolod úgy, hogy ez sem sikerült?
csupacsupsz
Budapest
 
 


Andi: Én is pont ezt akartam kérdezni. Barnázol, vagy mi van? Én azért még drukkolok.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Andi, mi az hogy feladtad a harcot? Mi történt? Ha semmi, ha nincs barnázás vagy vérzés, akkor ilyet nem hogy le se írj hanem ne is gondolj kérlek ilyenre. Nem vagy gyenge, igenis erős vagy.
Gyere, mesélj!
ann74
 
 


Édesek vagytok.
Ma reggeli hírek: hő leesett 36.7-re. ET+8 napos teszt negatív. Barnázás intenzíven elindult. Hiába, nekem jók a megérzéseim. A Crinonen-t persze még tolom és a holnapi eredményhirdetésig még reménykedem azért.

Most már jól vagyok egyébként. Tegnap mindenkivel összevesztem, minden gyerekest utáltam.

Ez van. Ez az én keresztem.
A pénzünk elfogyott, sőt, nagy mínuszokban vagyunk. Egy darabig nem tudunk és nem is akarunk lombikra menni.

Mindenkinek tiszta szívemből drukkolok!

Jövő héten kevesebbet jövök, mert az első hét a suliban pokol szokott lenni. Ügyesek legyetek!!!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi :

Tökéletesen meg tudom érteni, hogy mit érzel, már jónéhányszor mentem keresztül ezen én is. És ilyenkor mindig olyan kilátástalannak éreztem mindent. Engem ilyenkor mindig csak az vigasztalt valamennyire, hogy azonnal beleugrottunk a következő projektbe, és megint indulhatott a számolgatás. De azért mindenképpen várd meg azt a holnapi vérvételt!
Egyébként az a durva, hogy én sem érzem magam eléggé bizakodónak, pedig még csak a leszívás előtt állunk. Igazából nem is tudom, mit érzek! Tegnap pont erről beszéltünk a pszichoterapeutával. Az eddigi sikertelenségek miatt már nem tudok bízni, igazából állandóan az jár a fejemben, hogy hogyan viselem az esetleges újabb kudarcot. Hát ilyesmik járnak mostanság a fejemben!
Azért én még bízom benne, hogy nem kezded el ezt a tanévet jövő héten! :) (Érdekes, hogy mindenkivel kapcsolatban bizakodó vagyok, csak saját magammal kapcsolatban nem.)

Minekaza :

Nem emlékszem rátok sajna, lehet, hogy pont előttetek végeztem? Rajtam fekete térnaci és narancssárga blúz volt.
Hogy viseled a szurikat? Nekem most nagyon nehezen ment, nagyon jó most az első szurimentes napomon!
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


Őszintén bevallom, nem igazán néztem, kik ülnek még ott, rá vagyok kattanva Suzanne Collins Futótűzére épp, akkor is azt bújtam:) Ezért most tökre nem bánom a várakozásokat a BMC-ben:)
A szurikat kibírom, a férjem ügyes:) Mikor csigolyatörésem volt, 3 hétig szúrt véralvadásgátlóval, amitől ráadásul tiszta dagadtlila folt voltam, ahhoz képest ez még semmi.


"Minekaza :
Nem emlékszem rátok sajna, lehet, hogy pont előttetek végeztem? Rajtam fekete térnaci és narancssárga blúz volt.
Hogy viseled a szurikat? Nekem most nagyon nehezen ment, nagyon jó most az első szurimentes napomon!"
minekaza
Budapest
 
 


Sziasztok!
Embryogennel kapcsolatban kérdeznék Tőletek, elsősorban Sziszótól, hogy honnan rendeltétek illetve mennyi időn belül szállítják ki az intézménybe?
Válaszod előre is köszönöm...

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Sziszo:

én is pont arra gondoltam, h legközelebb csak úgy megyek bele a lombikba, ha lesz pénzem pszichológusra. Ezt a 2 hét várakozást másképpen nem lehet elviselni. Nagyon jól teszed, hogy jársz hozzá!

Reggel te is nyitásra jössz? Hogy foglak megismerni?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Minekaza: Én is ezt a trilógiát olvasom, szerintem is nagyon jó. Én a harmadik rész közepénél járok, az "A kiválasztott".

Andi: Sajnálom, ha tényleg nem fog sikerülni, de azért még talán van remény.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziszozozo, Andi: holnap délelött gondolni fogok rátok.

Rólam annyi, hogy az UH-követő napon a ciszta miatt szúrt egy kicsit a jobb oldalam. A tisztasági betéten egy pár sárga pöttyöt találtam, és ennyi. Ma nem volt semmilyen tünetem. Pénteken beszerzek egy újabb tesztet. Ha hétfőn reggel nem lesz piri, akkor teszt, majd kontroll uh-ra megyek ismét. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csupacsupsz 2012.08.30 18:51-kor.
csupacsupsz
Budapest
 
 


Andi én a 2. és 3. után jártam pszichológushoz meg sok helyre. mégsem sikerült akkor. De az is igaz, mindenkinek másra van szüksége, nem vagyunk egyformák.
Nekem talán az segített az 5.nél, hogy próbáltam különösebben nem foglalkozni vele, csináltam mint egy gép ,valahogy elteltek a napok. De szerintem bármire is költi a pénzét az ember, az a két hét várakozás az így is úgy is rohadt nehéz. És nehéz volt utána az azt követő másfél majd 2 hét, mert mindig féltem, hogy ott van-e, nem járok-e úgy mint az előzőnél, hogy aztán uh-n nincsen semmi. Ráadásul 2. 3. 4. eredményhirdetésnél mindig volt hcg , csak kevés, igaz minden egyes újabb lombiknál egyre magasabb lett az érték.
Én még bízom benne, hogy nem kell menned dolgozni jövő héten és ott a pici a hasadban.
ann74
 
 


andi!
et+8 napon csak a 10-es teszt lesz +! a 25-ös nem!!!!ha holnap meg tudod beszélni, h ne csak hcg-t nézzenek, hanem progit is, az nagyon jó lenne. mert barnázás lehet alacsony progiszint miatt is. egyébként én holnapra nagy meglepit remélek!!!!! az ilyen végleg lemondok mindenről után jön a nagy kerek szemmel nézés, ha gratulálnak az ereményhez!!!! mindenképp gyere holnap, várom nagyon a híreket!

sziszo neked is nagyon drukkolok!!!!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziszo, rajtam nem fog múlni, az biztos. Olyan ragacskaot fogok küldeni, amik biztosan kitartanak 8-9 hónapig…. Előadás témában velem is ugyanez a helyzet: az elején kimaradt, aztán 4 inszem után gondolkodás nélküli váltás lombikra. Drukkolok a holnaphoz!!! Majd jelentkezz, hogy lehetett kibírni, és végül hányat szívtak le.

Andi, pihend ki magad a jövő hétre, a gyerekek teli energiával fognak érkezni a szünetről. Tudom, hogy nehéz, de bizakodás nélkül nem megy. Higgyél! Amíg csak barnázgatás van, és a doki nem mondja ki, hogy nem sikerült, addig igenis van remény. Én az előző sikeres lombik alatt és most is ezt csinálom: minden nap teleírok egy A4-es lapot azzal, hogy minden rendben odabent, beágyazódnak, babát várok, stb. Lényeg a lényeg, ne add fel, és gyere holnap a hírekkel!

Vensza, sok sikert!
Olyan érdekes, amit az altalsról írtok. Én soha nem hallottam, hogy az altatás „veszélyeztetné” a tüszőcskéket, sőt, soha fel sem merült kérdésként, hogy altatásban legyen-e a leszívás. Most sem, pedig most csak 4 tüsző volt.

Minekaza, jó randizást holnapra! Te is gyere a hírekkel!

Noci, gratulálok a kislányhoz! Boldog babaszoba-rendeztetést kívánok!

Nicky, ha a kapcsolatotokkal baj van, akkor először azt kell megerősíteni, utána mindketten készen álltok majd a babára… és akkor sikerülni fog.

Csupacsupsz, azért ezek nagyon jó jelek szerintem…. Drukkolok!

Én az elmúlt napokban a munkahelyemen nagyon el voltam havazva, még üzleti vacsira is kellett mennem, szóval a pihenés teljesen ki volt zárva, de azért a fontos dolgokra vigyázok. A dokim azt mondta, hogy mindent lehet, csak ne emelgessek, és a pocakomra vigyázzak. Ezt pedig teljesítettem:)
Pár napig teljesen biztos voltam a sikerben, most nem érzek semmit, de még csak az ET+5 napon járok. Nagyon lassan telnek a napok :cry: . De nem panaszkodom, amíg nem vérzek, nincs baj.

Kép
petne
 
 


Csupacsupsz: milyen jó lenne, ha pozitívat mutatna az a teszt!
A cisztát egyébként nem kell leszívni?

Ann: le a kalappal előtted, hogy végig tudtad csinálni, hogy nem adtad fel ennyi sok rossz élménnyel a hátad mögött! Én is kíváncsi vagyok, h egyáltalán lesz-e valamennyi HCG a véremben, mert ha igen, akkor tudom, hogy elindult valami és majd a következőnél sikerül teherbe esnem.
Most úgy gondolom, h következő év májusában újra kezdem, nem várok én 2 évet. Holnap kifaggatom az orvosomat, hogy az 1,4-es AMH-val várhatok-e addig, vagy fogjak neki mielőbb. Kimerülőben vannak a petefészkeim, ezt most már nem csak az AMH eredményéből tudom, hanem abból is hogy rengeteg hormont kaptam, mégis csak 6 érett petesejtem volt.

Vicky: na, akkor most mindketten spontánkodni fogunk! Jövő hónapban már szeretnék az uh képeinkben gyönyörködni! :P

Minekeza: holnap te is jössz a BMC-be?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Etna, éppen ezt akartam írni Andinak, de valahogy kimaradt. Szóval ET+8 még nagyon korai, nekem ET+9-en nem volt csík, már elkeseredetten készültem összepakolni a teszt csomagolópapírját, pisispoharat ilyesmi, amikor hosszú percek után egyszer csak ott volt a NAGGGGYON halvány 2. csík. Nem feladni kéremszépen :wink:

Kép
petne
 
 


Andi, elkerülték egymást a leveleink....
Nekem 0,2 AMH-val sikerült 4 tüszőt érlelni, és ebből 3-at vissza is kaptam. Lehetetlennek gondolta mindenki, mégis megtörtént. Az optimista hozzáállás fél siker!

Kép
petne
 
 


Etna: jó lenne nagyon! 10-es teszt volt, rád hallgattam és olyat rendeltem ám!!

Petne: már az 5. napon jársz? Hogy telik az idő amikor nem én vagyok a "szenvedő" alany! Te mikor mész eredményhirdetésre?

Vensza: szóval te is ott leszel holnap. Hányra jössz? Én is tanár úr betege vagyok.

Lányok: Elmondom én hogy leszek felöltözve: krémszínű fehér fodros szoknya és ciklámen blúz vékony övvel. Jó lenne egyet dumcsizni, csajszik! Szólítsatok meg! Mi már 7.30-kor ott leszünk.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Petne: ezt nem mondod! 0,2-es AMH. Te aztán tudsz valamit! :P

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi: Benne vagyok. Nekem remélem ma jött az utolsó mensim egy időre, de nem hiszek nagyon benne, hogy 3 évnyi meddőségi kezelés után a tesó rögtön kopogtatna. De én már ráérek, talán fél év sikertelenség után kérnék egy pár vérvételt, hogy most mi van. De remélem erre már nem lesz szükség. Most nagyon pozitív vagyok, mert tudom hogy sikerülni fog. Csak az idő a kérdés.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Petne: érdekes ez az altatás dolog. Elgondolkodtam rajta. Lehet, hogy csak gazdasági okokból beszélik rá a lányokat arra, h ne aludjanak.
Etna: neked mondták másik intézményben, h ne aludj, mert rosszabb minőségű petéid lesznek?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Vicky: hidd el, sikerülni fog ez nekünk! Csak ne görcsöljünk rá, tudooodddd! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi: nem mert Sriba doktornő vissza küldött a régi nődokimhoz, mivel tőle ő küldött Sribához...

Sribáról, annyit hogy egy hete ő küldött nekem egy smst :shock: Helyezett jelentést kér :shock: milyen nemű baba lakik bennem :shock: Teljesen le döbbentem :shock: Nagyon rendes imádom :wink: Amugy meg elmegyek hozza meg mutatkozom :wink:

Petne: Kitartás várom a pozi tesztet :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Petne, ha megnyugat kicsit én a sikeres eredményhirdetés előtt az ég világon semmit nem éreztem. Talán annyit hogy meg akartam gyulladni a váróban, de ez lehetett a progitól is.
Csajok, nagyon várom holnap a jó híreket!!!
ann74
 
 


Andi: Szerintem a ciszta idővel majd felszívódik, remélem nem lesz nagyobb.:wink:
Az első beavatkozásnál én is nagy mennyiségű hormont kaptam, nekem is csak 6 petém volt.:(

Petne lehidalok 0.2-el lett 4 petéd?:D
Idén áprilisban nézettem meg az AMH-t, ami 0.2 volt.
Tavaly nyáron nekem már csak egy sejtet szívtak le.
csupacsupsz
Budapest
 
 


Andi: az egyik ismerősömtől azt halottam, hogy a Sotén egyáltalán nincs altatás punkció alatt.
csupacsupsz
Budapest
 
 


vicky, húúú, én tegnap fejeztem be a másodikat, bevallom, nap végén, már a melóhelyemen is ovlastam, mert alig volt hátra...:) Alig várom, hogy belekezdjek a 3-ba, pláne, hogy a 2-nak nem nagyon lett vége, a kettő mehetne egy kötetbe is...

no de ne offoljuk a topikot:)

Minekaza: Én is ezt a trilógiát olvasom, szerintem is nagyon jó. Én a harmadik rész közepénél járok, az "A kiválasztott".
minekaza
Budapest
 
 


minekaza: Miért? A babás gondolatok kikapcsolására tökéletes az olvasás, nem? Egyébként én most a harmadik közepén tartok és sajnos most nincs sok.időm, mert már nem nyaralunk. :-) Akkor gyorsabban haladtam.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Andi, én jövő csütörtökön megyek, már alig várom. Úgy számolgattam, hogy szerdán tesztelek egyet. Addig még 5-öt kell aludni :)

Vicky, ha + vagy, az nagyon jó, minden szempontból :wink: .

Noci, Sriba tényleg nem semmi :shock: !

Csupacsupsz, szerintem mindenki meglepődött, még a doki is. Arra számítottunk, hogy jó esetben lesz 1, esetleg 2, és majd akkor eldöntjük, hogy hogyan tovább… folytatás, vagy újabb stimu a jobb eredmény reményében. Ehhez képest mentem az 1. UH-ra, és a doki mondja a méreteket… egyet, kettőt. Én itt megnyugodtam, aztán folytatta még 2-vel. Nagyon nagy volt az öröm :D ! Mondjuk telenyomtak hormonnal, mert a Menopurból pl. végig 4 ampullát szúrtam naponta.

Lányok, nagyon várom a sok-sok jó hírt mára!!!
Mennek a drukkok ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
petne
 
 


Csajok!

Nagyon haragszom rátok! Senki nem szólított meg a BMC-ben. Pedig még Szűcs doki rendelőjénél is jártam, mivel felkísértem az egyik ismerős párocskát.

Eredmény: HCG 0, azaz nulla! Pedig én tegnap este óta azzal nyugtatgattam magam, hogy azért vérzek, mert az egyik baba elment, de a másik még erősen kapaszkodik. Sajnos nem jött be!

Tanár úr magától mondta, h hagyjuk ki ezt az évet. Mondtam neki, h én is így gondoltam, tehát tavasszal kezdünk.( Habár nem fogunk, mert addig úgy is teherbe :wink:). Nem érdekel most már, hogy 12. osztályom lesz, az én életem fontosabb. Kész, vége!

Érdekesség és ezt neked is mondom CSupacsusz: rákérdeztem hogy mit lehet tenni az 1,4-es AMH-val, mert félek, hogy kimerülnek a petefészkeim. Megnyugtatott, hogy az 1, 4 teljesen jó, de a lombik valóban hozzájárulhat az érték romlásához. Amitől szuper petesejtjeim lesznek az nem más mint a Coenzim Q10. Mondtam neki, hogy én azt szedem egy ideje. Kiderült, hogy a 60-as amit én szedek az semmit sem ér, napi 200-at szedjek a következő lombikig!!! Tudtok esetleg olyan helyet, ahol be lehet olcsón szerezni? Én ezt a 60-asat majdnem 5ezerért vettem, nem tudom mennyi lehet a 200-as.

Sziszo: hogy bírtad a leszívást? Hányan vagytok?

Nóci: nem semmi ez a dr-nő! Nagyon rendes!

Minekaza, Vensza: mi volt ma?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi: örülök, hogy továbbléptél.
csupacsupsz
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?