Új privát üzeneted érkezett!

Beze: Azt mondta a dokim, hogy a betöltött 38. héttől bármikor megműt. Ez augusztus 10-től várható. Elméletileg aug 24-re vagyok kiírva, amit tuti nem várunk meg.

Te tudsz már időpontot? Ahogy nézem, pont 4 hét van közöttünk.

Kiki: Köszi a gratulációt. Ti kertes házban laktok? Mert ott annyira nem zavaró a kutyus, mint egy bérházban. De szerintem ott is megoldható. Az a másfél év pedig kívánom, hogy gyorsan elrepüljön. De szerintem se add fel, hiszen voltál te már terhes anno. Nekem barátnőméknek az 5. lombik sikerült.

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!!!

Babicsek gratulálok a kiscsajszihoz!!!

Kiki tudom nekem könnyű mondani de kitartás,Sajnálom a kutyusotokat!!

Mi elköltöztünk egy hete jó de nagyon szokatlan még Darcsi mindig mondja hogy menni haza Baja de hát majd megszokja úgy ahogy még nekünk is szokni kell.

Puszi mindenkinek !!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Beze, Babicsek, Lucuzs!
Hogy vagytok kismamik?

Vius!
Hogy vagytok? Kezdi megszokni Darinka az új helyet? És ti? Azért ez nagy váltás mindenkinek.

Vicky!
Hogy vagytok? Barbus? Terveztek valamit a nyárra?

Bikfy! Bazsa!
Nagyon eltüntetek!

Rodi? Timejka? Monic? Mné?
Rólatok meg már tényleg semmit sem tudok.

Lányok!
Nem lesz új kutyánk. Lassan, de ráébredtem, hogy nem vállalhatjuk be most. „Túl hamar” lesz gyerekünk, és nincs ideje egy kutyának felnőni, megkomolyodni, mielőtt érkezik a baba. Utána még sokkal inkább bánnám, hogy nincs időm foglalkozni vele, pedig még nagyon igényelné. Most nagyon örülnék neki és jól esne, ha lenne kiről gondoskodni, de egy kölyök kutya és egy kis gyerek egyszerre nem jó ötlet. Utána nagyon bűntudatom lenne, hogy nem vagyunk elég jó gazdijai. Alapvetően a házban lakna a kutya, mert csak mini kertünk van.
Úgyhogy meg kell várni, míg a legkisebb gyerek is elég nagy hozzá (mondjuk 3?), hogy kutyánk legyen. Remélem nem mondunk le róla teljesen. Nagyon szerettük ezt a kis lökött kutyát, és olyan sokat tudott adni nekünk, hogy szeretnék az életem során továbbra is kutyás lenni. De azt gondolom, hogy legalább 1-1,5, de inkább 2 évesnek kell lennie a kutyának, mikor érkeznek a gyerekek, hogy kicsit már felnőjön, és ez most nekünk nem fér bele. Úgy számolom, hogy örökbefogasnál áprilisba már az első 50-be kerülünk, és akkor fél éven belül babánk lesz remélhetőleg, így „vészesen csökken az időnk”! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

 
 

HALI!

BOCSI,HOGY CSAK ÍGY IDEPOFÁTLANKODOK,DE BEZÉRŐL HOZTAM HÍRT.
KÓRHÁZBAN VAN,MERT VASÁRNAP KEMÉNYEDETT,MAJD BEVÉRZETT.
A MÉHLEPÉNY EGY RÉSZE A MÉHSZÁJON VAN,ÍGY ONNAN MÁR CSAK MÁNUVAL ENGEDIK KI.

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Kikinda: Nemsokára ott lesz a gyerek és akkor már tervezgethetitek a kutyust. Hajrá!

Beze: Remélem minden rendben lesz, kitartás!



vicky79
 
 


Sziasztok!!!

Beze nagyon vigyázz magatokra minden rendben lesz !!!

Mi szokjuk a helyzetet Dari nagyon hisztis mióta itt vagyunk api kedden kezd dolgozni nem dolgozik már 1 hónapja már egészen hozzá szoktunk most nehéz lesz ha megy melozni.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius: És milyen Szekszárd? A barátnőm oda valósi. A munka múatt mentetek? Darinka még nem volt bölcsis, ugye? Barbusnak biztosan hiányoznának a kis barátai.



vicky79
 
 


Igen munkahely miatt jöttünk Szekszárdra szokom a dolgot én is de eddig jó olcsóbb mint Baja.Több minden van .
ANyu unokatesói is idevalósiak meg a nagynénije is.
Darcsi nem volt bölcsis de azért hiányzik neki a minden napos találkozások a mamával papával batyival dédikkel de hát muszáj volt nem mindegy hogy apa keres 90 et vagy sokkal többet és még úgy is jobban jövünk ha albérletben vagyunk !!

Beze ha tudsz írj hogy mi van veletek?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Majga!
Köszi a híreket! Kérlek írj, ha híred van róluk!

Beze!
Kitartást! Imádkozom értetek, hogy minden rendben legyen és egy kicsit még bent maradjon Mánuel!

Vius!
Boldog névnapot!
Hogy tetszik a férjednek a munkahely? Remélem beválik? Hogy boldogulsz Darinkával így, hogy nincs a közelben a család? Azért ez nagy változás mindőtöknek!

Vicky!
Barbusnak mikor lesz szünet a bölcsiben? Mentek valahová?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kikinda: Jövő héttől van az első 3 hét szünet Barbuséknál és augusztusban a második. Most az ő bölcsiük az osztott, így ők járnak közte 3 hetet. Jövő héten nagyizik (kicsit aggódom emiatt, mert ilyen sokáig még nem volt tőlünk külön-200 km-re leszünk és csak csütörtökön jön haza anyuval), utána meg velünk lesz itthon felváltva. Augusztusban megyünk egy hetet Keszthelyre.



vicky79
 
 


Sziasztok!!!

Kikinda köszönöm szépen.
Apának tetszik a melóhely jó is neki sokat jár fejtágításra tegnap épp cegléden volt!El vagyunk Darcsival eleinte sokat mondogatta hogy menni haza Baja de mostmár egyre kevesebbet mondja kezdi megszokni hogy a mama nincs itt minden nap.De skypen minden nap beszélünk meg kamerázunk.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vicky!
Remélem jól viseltétek az elmúlt pár napot, te is meg Barbus is! De gondolom, örülsz, hogy végre újra együtt! :)

Vius!
Örülök, hogy tetszik a munkahely és lelkes a párod. Ez sokat jelent. Én férjem is most keres állást, remélem hamar talál valamit, mert már csak jövő héten dolgozik.

Beze!
Sokszor gondolok rátok! Remélem, minden rendben veletek! Tegnap megcsináltam a tőled tanult tonhalkrémet, olyankor mindig áldjuk a neved! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kilincs: Ahhoz képest ahogy aggódtam a nagyizás miatt, egyáltalán semmi baj nem volt Barbussal. Így könnyebben elengedem augusztusban.



vicky79
 
 


Sziasztok !!
Nem tud valaki valamit Bezéről?????

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

KOPPINTOTTAM EGY BESZÁMOLÓT BEZÉRŐL (kb. vasárnapi hírek):

"Sziasztok!

Beze egész jól van. A körülményekhez képest egész jó kedve volt, a családja éppen akkor ment el Tőle és már le is jöhet. Azt mondja, hogy a gyerekek egészen jól vannak, szerintem inkább a férjének nehéz. Meg, persze Neki. Főleg ebben a melegben egy kórházi szobában... Az van, hogy eddig úgy tűnik, ha addig nem lesz semmi, akkor július 14-e lesz a császár időpontja, de ehhez az kell, hogy Mánu se akarjon előbb kibújni. Annyit mondott még, hogy a múlt héten elég kicsinek mérték, pedig betöltötte a 35.hetet, és sem Lexinél sem Marcusnál nem volt ilyen gond(sőt, talán emlékeztek, hogy Marcus ráadásul nagyon nagy baba volt, ahhoz képest, hogy a 36.héten született) Na, Mánu most 2100g körül van, ezért most annak kell drukkolni, hogy gyorsan hízzon a kislegény! "

Beze! Kitartást neked a férjednek és a gyerekeiteknek. Biztosan nem könnyű most a különlét, de minden egyes nap időt ad Mánuelnek növekedni, gyarapodni!

Vicky!
Örülök, hogy jól sikerülta nagyizós hét. EZ biztosan megnyugtató, hogy jól érezte magát Barbus is.

Vius!
Hogy vagytok? Gondolom, kezditek megszokni az új helyet.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


HALI MEGINT ÉN...
NE HARAGUDJATOK,HOGY AZ ELŐTTEM LÉVŐ HOZZÁSZÓLÁSBAN LÉVŐ INFÓT NEM ÉN HOZTAM,TOTÁL ELFELEJTETTEM,HOGY IDE IS ÍRNI AKARTAM.

DE MOST BETESZLEK TITEKET KEDVENCBE ÉS HA VALAMIT MEGTUDOK BEZÉRŐL,ÍROK NEKTEK IS!!!!

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Majga!

Köszi szépen! Semmi gond! Remélem te sem haragszol, hogy tőled "loptam" a híreket, de nem bírtam várni, és tudom, hogy másokat is nagyon érdekel, mi van Bezéékkel.
Ha nem hoztál volna híreket legutóbb, akkor nem tudtam volna kitől híreket keresni, így nagyon hálás vagyok neked, hogy jelentkeztél már akkor is! Köszi!
Nagyon köszönöm, ha ide is hozol híreket ezután! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kismamik (már ha idetévedtek néha), hogy bírjátok ezt a nagy hőséget?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


HALI!
LOPOTT INFÓ BEZÉRŐL:
"Úgy néz ki, hogy vagy pénteken vagy hétfőn lesz császár. Mánu sokat hízott, most 2kg 90dkg-nak mérték. "

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Majga!
Köszi szépen a híreket!
Jaj, de szépen növöget a kissrác! :)

Nagyon ügyes vagy Beze!! Na meg az egész családnak kitartást és türelmet! :) Mindjárt itt a vége és megszületik a kis Mánuel!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


BEZÉT HOLNAP CSÁSZÁROZZÁK!!!!!!!AMINT TUDOK VALAMIT HOZOM AZ INFÓT!!!!

SZORÍTSATOK NEKI!!!!

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Mennek a drukkok!



vicky79
 
 


Majga!
Köszi a híreket! És várjuk az újabbakat!

Beze!
Drukkolok én is!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Ma reggel 9óra 10perckor császármetszéssel megszületett Mármarosi Mánuel 3500grammal és 55cm-rel!

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Majga, köszi!

Isten hozta a kis Mánuelt!
Beze, gratulálok nektek! Jó egészséget, gyors felépülést!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Gratulálok a picúrhoz és jó egészséget!



vicky79
 
 


Sziasztok!!!!


Beze Gratulálok MAnuelhez nagyon sok boldogságot és hosszú egészséges életet kívánok neki!
Neked pedig miharabbi felépülést !!!!
Majd hozz képet :)!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Beze!
Hogy vagytok? Hazamehettetek már?

Vivky!
Hogy telik a nyár? Most újra bölcsi van Barbusnak?

Babicsek! Lucuzs?
Nálatok mi a helyzet?

Vius!
Vannak már ismerőseitek az új helyen?

Majga!
Isten éltesse a legkisebbiket! :)

Nálunk most kezdődik egy új, egy végső... :) Egy kicsit (kicsit?! jóval) hosszabb, mint az eddigiek, de ma van a ciklusom első napja, ami már mindenképp pozitív. Kb. egy hónap múlva lesz beültetés, aztán hosszú hosszú várakozás. Kérlek, gondoljatok ránk! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


kikinda: Persze, hogy mennek a drukkok. Barbusnak megint 3 hét bölcsi volt, jövő héten megy anyósékhoz. Utána két hétig itthon leszünk, jobban mondva egy hétig nyaralni fogunk Keszthelyen. Már alig várjuk.



vicky79
 
 


Kikinda: Én is nagyon nagyon szorítok, drukkolok, és rengeteget gondolok rád!

Mné
mné
 
 


Szia Mné!
De rég hallottam rólad! Köszönöm!
Veled mi van?

Vicky!
De jó lesz, mi is megyünk a Balatonhoz pár napra.
Remélem, Barbusnak tetszeni fog a fürdőzés!

Mi most kezdtük a következő lombikos ciklust. Augusztus második felében lesz a beültetés, tegnap kaptam egy csoda-szurit, aztán jön egy kis pihi, egy kis méhbiopszia, egy kis hormon vizsgálat, aztán egyszercsak már bent is lesznek a kis jegesmackóink a hasamban.
Addig meg beszélgetek naponta a méhecskémmel, hogy egy picit ő is menjen szabira (erre kaptam a szurit), és higgye el, hogy ez a legjobb felkészülés nekünk, hisz közös a múltunk, jelenünk, jövőnk és közös a célunk: egy-két kisbaba!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Szia Kiki!
Köszönöm kérdésed. Mi feladtuk a kezelést, és hiszem, hogy nem ez volt a mi jó utunk. Bízunk benne, hogy egyszer (talán nemsokára) hozzánk is bekopog a gólya, bár most jó messzire költöztünk, de talán itt könnyebben megtalál. :)

Beze: Én is nagyon gratulálok nektek. Jó egészséget és sok boldogságot kívánok!

Mné
mné
 
 


Sziasztok!

Beze: Nagyon gratulálok Mánuelhez! Milyen szép nagy baba lett. Látom, illetve most már tudom, hogy ez a súlybecslés nem sokat ér.
Vigyázzatok magatokra és jó egészséget kívánok!

Kiki: Aranyos vagy, köszi a hiányolást. Ritkán jövök errefelé, mert úgy vettem észre, hogy nemnagyon pörög már ez a topic, de most úgy látom, hogy elég sokat írtatok. :-)

Nagyon nagyon szorítok nktek Kiki, ennek sikerülnie kell!!! Kitartást az újabb lombikhoz! És csak optimistán! :wink:

Én már pénteken betöltöttem a 36 hetet. A 38. héten kell befeküdnöm a kórházba és ott valamikor ki is veszik a babánkat. Remélem addig kibírjuk. Legalábbis még a jövőhetet, mert szabin van az orvos. Nekem is programozott császárr lesz. Remélem akkor nem lesz kánikula. Elég nehezen viselem a 30 fok feletti hőmérsékletet. :?
Nálunk pár napja volt slybecslés, akkor 2765 grammra becsülték. De nem hiszek én már ennek. :roll:

Mné: Tényleg jó messzire költöztetek! :)

Vicky: Ez tényleg megnyugtató, ha látja az ember, hogy a gyereke jól érzi magát. Bennem is mindig van egy para mikor elengedem, bár ilyen messzire még sosem ment.

Vius: Ha jó az új hely hamar meglehet szokni. :wink:

Vigyázzatok magatokra!

Kép
babicsek
 
 


Babicsek: Remélem most is olyan jól fogja magát érezni Barbus, mint legutóbb. Azért nehéz volt otthon hagyni a drágámat, még aludt délben, mikor eljöttünk. Megpuszilgattam, de máris hiányzik. Legutóbb is így volt, aztán meg jó volt, hogy egy csomó mindent el tudtunk intézni, amit vele nem lehet.



vicky79
 
 


Babicsek: Hogy vagy? Mikor kellett bemenned a kórházba? Lehet már tudni a császár időpontját? Ne haragudj, valószínű elkerülte a figyelmemet, de miért kell császározni?

Kikinda: Hogy vagy? Mikor kezded a szurikat? Mikor mész a dokihoz? Nagyon drukkolok neked!

Vicky: Hogy érzete Barbus magát anyóséknál? mikor mentek Keszthelyre?

Vius: Sikerült megszokni az új környezete? Darinka is jól érzi magát ott?

Mné
mné
 
 


Jól érezte magát, bár rövidre sikeredett egy családi gond miatt. És most vagyunk Keszthelyen, nagyon jó, csak a kisasszony néha hisztis.



vicky79
 
 


Babicsek!
De jó, hogy jöttél. Úgy látom, pont elkerültük egymást, mire visszajöttem szabadságról, addigra be is kellett költöznöd a kórházba. Lehet már meg is született a kislányod?!
Ha nem, kitartást! És már biztos csak napok…
Babicsek, egy álom teljesül! Ez mesés! :)

Vicky!
Remélem megoldódott a családi gond, vagy legalábbis semmi komoly baj nincsen. Jól sikerült a keszthelyi nyaralás?

Vius!
Mi van veled, veletek? Rég jártál felénk! Hogy bírsz Darinkával?

Beze!
Hogy vagytok? Milyen az élet 3 gyerkőccel? Hogy bírod? Van segítséged?

Szia Mné!
Hát igen, látom, Hannover! :)
Sok sikert, lassan költöznek a gólyák, csak megtalál titeket egy! :)
Mi a nyaralásból hazafelé hárommal is találkoztunk, mindtől kértünk babát. Azért remélem, nem egyszerre találnak meg... :)

Nekem most nincs szuri. Fagyasztott embriós beültetés lesz. Ez sokkal kisebb hormon terhelés.
Egy szuri volt eddig csak a ciklus elején, ami kicsit leállította az alap működésemet, mert nem rendszerezett a vérzésem, így nem lehet alapból tudni, mikor kéne beültetni az embriókat. Szóval volt egy szuri, aztán egy méhbiopszia, ami nem volt túl kellemes, aztán egy hét után ellenőrizték, hogy tényleg sikerült-e lepihentetni a méhecskémet. Mivel igen, most elkezdtem gyógyszert szedni, amitől aktivizálódik a méhem és szép kis méhfalat épít, ahova beköltözhetnek a babák. Holnap megyek újabb vizsgálatra, hogy meglássuk, hogy állunk.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a gratulációkat, és Majgának a hírhozást! :D

Kiki, fáradtan, de jól, Mánu nehezebb eset, mint Marcus volt, de idővel jobb lesz. Nem unatkozom, zajlik az élet, a szüleim időnként elviszik Lexit, de zömmel egyedül vagyok velük, Zoli jövő héten lesz szabin.
Nagyon drukkolok neked már most! ++++++ Sikerülnie kell!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kikinda: Hát sajnos nem oldódhatott meg jól az otthoni dolog, a páromnak halt meg a nagypapája. Már 93 éves volt, de azon kívül hogy már nem látott nem volt igazán beteg. Szívrohamot kapott és már nem lehetett rajta segíteni. Ez van sajnos, még azon a héten el is tudtuk temetni. Keszthelyen most vagaunk és jól érezzük magunkat. Ugyan a Balatonba még nem fürödtünk, de a wellnesses medencék jók. Voltunk már hajózni és a kastélyban is. Vasárnap megyünk majd haza.

Beze: Raksz majd egy fotót a picúrról.



vicky79
 
 


Sziasztok!!!!

Mi köszönjük jól vagyunk nagyon sok dolog történt mióta ide költöztünk Szekszárdra.Mondjuk a nagy melegek miatt sokat voltunk Baján Darival mert a lakásban iszonyatosan meleg van és még nincs klímánk.De idén már fel sem rakjuk mert nincs Értelme már nagyon .
Közben sajnos meghalt a nagymamám múlt hét pénteken vettünk tőle végső búcsút.NAgyon rossz nagyon közel állt hozzám.
Dari nagyon rossz akaratos.Ha megyünk valahová és fogom a kezét kitépi a kezemből és szalad amerre lát hiába szólok neki.És mindenért hisztizik.
Most itt van nálunk a tesom kisfia itt nyaral.Holnap reggel megyünk Balcsira 1 napra reggel megyünk este jövünk családostól.
Sajnos ovi még mindig nincs.Nincs hely de remélem hogy lesz majd!!
Dari a játszón szedett már össze kisbarátot.Jól érezzük magunkat eddig minden rendben megy remélem így is marad!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Még annyit elfelejtettem leírni Dari ugy néz ki allergiás szeptember 4.én viszem pulmonologushoz most kapja a gyógyszert és jobb neki.
nem durván csak sokat prüszköl és rekedt a hangja bár mióta kapja a gyógyit és hat neki nem rekedt vészesen

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


sziasztok lányok! látom mindenki beindult! Nem tudom emlékeztek-e még rám? :oops:
Babicsek gratulálok a kislányhoz, már azóta biztos túl vagy a császáron!
Vius Darinka nagyon nagy lány lett már! nehéz időszak a mostani akkor. Ismerős tavaly voltam kiscsoportos az oviban és kemény korszak! Kitartás! Részvétem nagymamád miatt :cry:
Vicky sajnálom a halálesetet :cry:, de örülök,hogy jót nyaraltatok!
Beze nem lehet könnyű három kicsivel, úgyhogy nagyon tisztellek, hogy bírod!
Kiki HAJRÁ!!!! nagyon szorítok értetek!

Mióta nem voltam Debrecenbe járunk a meddőségire. Nekem most pénteken volt egy méhszájégetésem hpv vírus miatt. Most pihengetek, fájdogál a hasam, de remélem hamar túl leszek rajta :roll:

Páromnak volt kivizsgálás megint kevés a katona és sok a fvs. de gomba és fertőzés, gyulladás nincs. most fer 14-t szed, aztán ha jók lesznek az eredmények akkor inszem. de hogy mikor???? azt gondoltuk hogy a nyáron sor kerül rá, de hát nem úgy megy itt semmi, mint ahogy azt az ember kigondolja :twisted:

Kép
kissedi
 
 


Beze!
De jó, hogy benéztél! Huh, hát elhiszem, hogy nehéz. Egyelőre egy gyermek nevelését is nehéz elképzelni kívülről, nektek meg már három is van! Kitartást, sok erőt! És remélem Mánuval is könnyebb lesz idővel! Örülnek a nagyok a testvérkének?
Köszi a drukkokat.

Vicky, Vius!
Részvétem a dédik miatt.

Vicky!
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás. Remélem sikerült feltöltődni jó időre! A kastély nagyon szép, tavaly jártam ott. Barbusnak tetszett a fürdőzés?

Vius!
Remélem jól sikerült a balatoni kiruccanás nektek is. Darinál ez már a dacc korszak?
Jó, hogy megszoktátok az új helyet, és barátokra is lelt Darinka! Neked van ott beszélgetőtársad?
Majd meséld el, mi volt a pulmonológusnál, kérlek.

Edi!
De jó, hogy visszanéztél!
Így utólag is boldog szülinapot! :)
Hú, ez a méhszájégetés nem hangzik jól? Altatásban végzik? Javulást neked!
Remélem segít a férjednek a fer 14, sok embernél hatásos! Drukk a mielőbbi inszemhez!

Babicsek!
Én is azt számolom, hogy meg kellett már születnie annak a kislánynak! Gratulálok! És várjuk a híreket rólad!

Lányok!
Pénteken voltam Győrben és holnap újra megyünk. És ha Isten is úgy akarja, akkor holnap beköltözik két kis pocilakó a hasamba. Nagyon várjuk és már most nagyon szeretjük őket! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


kikinda: Barbus imádja a vizet, a hét alatt kopoltyút növesztett. :-) Mennek a drukkok holnapra.



vicky79
 
 


Edi!
Meddig kell várnotok most, míg újra próbálkozhattok?

Vicky!
De jó, hogy szereti a vizet Barbus! Gondolom akkor az esti fürdésnél is a vízből kihalászás a legnehezebb.

Bazsa? Bikfy? Lucuzs? Többiek?
Babicsek?!!!

Nálunk minden rendben, két szép embriócska költözött be hozzánk, remélem helyet találnak maguknak nálunk. Már megmutattam nekik a leendő gyerekszobát. :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki örülök az ikreknek! Kitartás, remélem jól befészkelik magukat!
Most elvileg 1 hónap tilalom van, aztán lehet próbálkozni. Csak most megint vérezgetni kezdtem. 4 napig feküdtem, aztán 1 héttel a beavatkozás után megint elkezdtem vérezni :( Holnap megyek vissza a dokihoz,mert így gáz lesz dolgozni. Egyébként nem volt vészes az altatás és az egész sem lenne, ha nem lenne most vérzés. Nem tudom mit fog mondani. Sokak szerint ez normális 2 hétig, de már unom :roll:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Edi!
Hogy vagy? Mit mondott a doki? Remélem javul a helyzet! Megértem, hogy eleged van már a vérezgetésből.

Vicky! Vius!
Ti nem terveztek kistesót a lányaitoknak?

Babicsekről ti sem tudtok semmit? Kezdek aggódni érte! Azért remélem csak a kisbaba körüli teendők kötik le ennyire...

Mné!
Hogy vagy? Vannak kint barátaid, ismerőseid?

Beze!
A nagyok hogy fogadták a kis Mánuelt?

Jaj, Lányok, ez a második hét mindig sokkal idegtépőbb, mint az első. Ilyenkor már sokszor eszembe jut, hogy lehet, már itt sincsenek a babák a hasamban. Az első hét várakozás mindig lelkesítő, optimista, de a második... Aggódok. Várom nagyon a vérvételt, de félek is nagyon tőle, mert annyiszor összetört már az álmunk.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kikinda: Nagyon drukkolok, majd gyere a hírekkel.

Mi tervezzük a tesót, elméletileg most szedtem be az utolsó adag gyógyszeremet, a következőt nem kezdem már el. Kíváncsi leszek mennyi idő kell, de bízom a spontán sikerben.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Kiki, kimondhatatlanul szorítok neked!!!!!++++++++
Lexi nagyon lelkesen, Marcust nem érdekelte, de azért most már nézegeti.
Fb.-n vannak képek, ha fent vagy, a lánykori nevemen megtalálsz.

Vicky, nektek is. :wink: Nálunk a 2., 3. simán jött, és elég gyorsan. sőt, Mánu meglepi volt. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kiki voltam dokinál kedden. Azóta szinte minden nap. Kiderült,hogy a seb egyik részén meg van pattanva, ott egy ér van, és nehezen akar forrni. Kaptam egy tampont és vérzéscsillapító rá.Másnap tampon ki, vérzés csökkent. Tök jó. Csütörtökön már dolgoztam és mire beértem melóba újra elindult a vér :? dokit hívtam, azonnal menjek és újra éget. :shock: ez volt 11 körül délelőtt. Megvizsgált, aztán újabb tampon, de csak majd másnap lesz újabb műtét, mert nem éhgyomorra vagyok, hátha eláll..... Na csütörtök este levettem magamnak a tampont és már nagyon picit véreztem csak. Pénteken reggel felvettek az osztályra, majd egy óra múlva jött a doki.... na mehet haza :shock: nem éget úgy néz ki megáll a vérzés, elkezdett hegesedni! Most ott tartok, hogy itthon vagyok, minimális mozgás, még két nap pihit kaptam szerencsére melóban is. Szedek vérzéscsillapítót, vasat, stb és (lekopogom) úgy néz ki, hogy eláll! :wink: Bocs, ha kicsit hosszú lett! :oops:
Ott vannak a picik a pociban, nyugi!!!! nagyon szorítok, hogy jó hírekkel gyere!

Kép
kissedi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: