Új privát üzeneted érkezett!

Sipike! Köszi! Hát már van benne gyakorlatom,ugyanis ez lesz a 4. költözésünk. Évente költöztünk. Remélem most már végre megtaláltuk álmaink otthonát! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Jóóó reggelt :)

Zuzmi, évente??? :shock: Uffff... akkor drukkolok, hogy több költözés ne legyen!!! Mi is most költözünk kb. 2 hónap múlva, idén már másodszor, én sem szeretnék többet költözni...

Sipike, gyönyörű a babátok :)))

Gyorgyi, látom, nem unatkozol. :)

Squirrel, Viki? :)

Velünk semmi új a nap alatt, nem akar felmenni a hőm az istenért sem.. :( voltunk tegnap viszont strandon, az nagyon jó volt :D

mimoka77
Külföld
 
 


Sziasztok!
Mimoka! Hát igen évente költöztünk egyet. Először eladtuk a házunkat Magyarországon,hogy külföldre költözzünk a férjem után,de otthon akartam megszülni a fiamat,így addig beköltöztünk faluról a városba albérletbe.Miután megszületett,elköltöztünk Ausztriába,csak az a lakás kicsi volt,így mikor megüresedett a lépcsőházban 1 nagyobb lakás,átköltöztünk abba.Most pedig költözünk az álomkörnyékre,álomlakásba. :) Egyszer talán még költözünk,ha sikerül sajátot venni.De az itt nem olyan egyszerű.Nagyon sokba kerül. :)
Drukkolok a peteéréshez! :) Nincs véletlenül ovulációs mikroszkópod? Én azzal szoktam nézni,hogy van-e pé-m. De amúgy is meg szoktam érezni,ha nem nézem akkor is tudom mikor van. Drukkolok!
Mi is már élesben csináljuk apával.Igaz a pé még odébb van,de nálam sosem lehet tudni.Sokszor volt már spontán pé-m is. Így beleadunk mindent,hogy mihamarabb beköltözzön a legkisebb kismanónk! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 

 
 

mimoka: Olvasok, csak nincs semmi különös. Tovább szedtem a gyógyszert, utána vége. Ma éppen a kiütéseimmel voltam bőrgyogyónál és kiderült, hogy ágypoloskák csíptek össze, de rendesen ám. Anyunál gyanús hogy van, remélem nem hoztuk haza. Állítólag kiirthatatlan, vagy csak nagyon drágán.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Jó reggelt! :)

Viki, ágypoloska? :((( Barátnőméknek is az volt állítólag, de ők valahogy kiirtották. Ha gondolod, megkérdezem, hogyan csinálták!

Zuzmi, így már értem :) Monitorom nincs, mérem a hőmet, az pontosabb minden ilyennél :) Tegnap szerintem meg is volt a pé, éreztem ám rendesen, nem bírtam menni este 8 felé már, lenyilallt egészen a térdemig :S ha rosszul mozdulok, még most is fáj a helye :(

mimoka77
Külföld
 
 


mimoka: Megköszönöm, ha megkérdezed a barátnődet, bár eddig úgy nézem, hogy csak a csípések jöttek velünk haza, a poloskák nem. Legalábbis remélem.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Tegnap elkészült a 12 hetes uh!Minden rendben, 4,7 cm nagyok vagyunk a tarkóredőnk pedig 0,16 cm,ami szintén jó!Ma levetettem a down szűréses vért potom 9000 Ft-ért.(Nem kötelező,de ajánlotta a doki,mert már 29 éves elmúltam és ez az első terhesség,no mindegy a lelki nyugalmam ennyit megér!)
Nagyon édes volt a picurkám,nagyon sokat ficánkolt!Annyira édes!Biztos olyan kis örökmozgó lesz,mint az apukája!!! :lol:
Zuzmi++++++++

Vicky,nagyon sajnálom,ami veled történt,én még nem is hallottam ilyen poloskákról!!!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


sipike: Én is levetettem a vért a down szűréshez.

A csípéseim javulnak és ha jól látom nem jött ki újabb. Talán a poloskákat sikerült otthon hagyni. Nagyon nem bánnám.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Mimoka! Nálam a hőmérőzés azért nem nyerő,mert ahhoz nagyon nagy odafigyelés kell. Én nem vállalkozok erre. Így is már beállítottam a telefonomat,hogy mikor kell bevennem a vitaminokat,mert a napok csak úgy elszaladnak velem 2 gyerekkel. ha nem jelezne a telefonom,ezt is elfelejteném. :)
Sipike! Gratula a jó eredményekhez. Lassan már elkezd nőni a pocid is. :) Down-szűréshez én is levetettem a vért mindkét gyereknél. Akkor még 3 csomag közül lehetett választani. Tesómnak 9 hónapos a kislánya és ő már nem választhatott és 30000ft-ba került neki. De én azt mondom bármennyit megér,hogy biztosan tudjam egészséges a kicsi! Most is le fogom vetetni és itt is 80 euro körül van.
Vicky! Ágypoloska. Sajnálom,hogy ez történt veletek! Amúgy még én sem hallottam ilyenről eddig.
Már a hócipőm tele van a pakolással,de már nincs sok hátra! :) Aztán ha elcipekedtünk kezdhetem elölről,csak majd kifelé pakolok. :) Na megyek is robotolni!
puszi nektek!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


zuzmi: Jó pakolászást, nem könnyű az biztos. Egyébként én sem gondoltam volna elsőre, hogy poloskák csíptek össze, csak mikor a doki mondta, akkor néztünk utána és akkor már anyunak is gyanús lett, hogy nála ez lehet. Még pöttyös vagyok és némelyik viszket, de reménykedem, hogy a jövő heti nyaralásra elmúlnak.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Viki, égek, mint a begyújtott fáklya, mert teljesen elfelejtettem megkérdezni :oops: :oops: :oops: :oops: de akkor ezek szerint közben meg is oldódott a gond :)

Sipike, nekem anno még ingyen volt, de itt kinn pl. már a 12. hetit is pénzért csinálják, kb. 100€ (=30.000Ft). Itt nincs terheléses cukor, vagyis ha jól olvastam ki az Eltern hasábjairól, már van, de meg kell kérdezni az egészségbiztosítót majd, hogy éppen ő, speciel fizeti-e. Szóval itt nem aggódják túl a dolgokat :lol:

Zuzmi, jó pakolást :) Nekem 1/2 5re van állítva az órám, akkor általában csak én ébredek, a fiam még nem, nem kell ugrabugra után még egy órát feküdnöm stb stb :)))

Mi jól, végre felment a hőm, lassan lehet izgulni, hogy sikerültünk-e :))) Megyek, 1000 a dolog...

mimoka77
Külföld
 
 


mimoka: Ne izgulj, egyelőre úgy néz ki szerencsénk volt és a kis dögök nem jöttek velünk haza.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Én most nagyon boldog vagyok,mert tegnap átvettük az új lakás kulcsait és indulhat a költözés.Már csak azt kell megvárni hogy a villanyórát beindítsa a szolgáltató,mert addig nem tudok takarítani. Közben rajta vagyunk a baba "projekten" is.Ha minden jól megy,akkor a hó végén tesztelhetek egy pozitívat. :)
Remélem ti is jól vagytok! Én most eltűnök egy kis időre,amíg nem lesz net az új lakásban! Addig is vigyázzatok magatokra!
Puszi

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


zuzmi: Hajrá, megy,a drukk a pozitív teszthez és jó költözködést az új lakásba.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Köszi Viki! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi, szuper hírek :)))

Akkor hó végén várunk a + teszttel :)))

mimoka77
Külföld
 
 


Mimóka! Köszi! Aranyos vagy! Remélem tudok majd jönni a pozitív teszttel! :)
Rajtunk nem múlik apával! :)
Péntektől nem lesz netem. Remélem pár nap alatt bekapcsolják az újat és jöhetek hozzátok! Addig is sziasztok!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Ma jottunk vissza a nyaralasbol!

Majd jovok, megyek aludni faradt vagyok!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


zuzmi, mjd írd meg, mikorra kell drukkolni :)))

Györgyi, várjuk a beszámolót :)))

mimoka77
Külföld
 
 


Mimóka!
30.-ára nem várom. :) 31.-én tesztelek.
Györgyi örülök,hogy újra itt vagy!
Puszi :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Megkaptam a down eredményem: down: 1:42000!,az edwards 1:14000!Juhé!

Vannak valami marker számok,amik alacsonyak és állítólag az azt jelenti,hogy kukis?!Majd meglátjuk!(A kolléganőmnél 2-szer bejött!)

Györgyi várunk a beszámolóval,milyen volt?Hogy vagytok?

Zuzmi nagyon szorítok neked!!+++++A jó dolgok vonzzák egymást!

Szép napot mindenkinek! :lol:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike, a szíve. Ha alacsony (140 körüli) akkor általában fiú, ha gyorsabb, akkor lány. Meg az AFP, ha alacsonyabb, fiú, ha kicsit a magasabb felé húz, lány. Nálunk is bejött :) mindkettő.

mimoka77
Külföld
 
 


Sziasztok!

Mimoka,remélem meglátjuk szeptember 4-én,hogy van-e kuki és jók-e a jóslatok!
Most már azért szeretnék inkább fiút,mert a párom annyira fiút szeretne,hogy rám ragadt!!! :wink:

Györgyi,mizu?Nagyon várlak ám a hírekkel!?

Szép napot!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Jovolt otthon, Viragot imadtak !!
Jol birta visszafele az auto utat.
Nekem fel ment a vernyomasom 160/110re 2 nap, es ezert jottunk vissza hamarabb.
Tegnap merettuk megint, 130/80 volt, az mar jo.
De elvagyok keseredve...
Mikor a lanyomat Viragot neztek anno, 12+3 napon a korhazba neztekl, es minden oke volt, a no nem volt idiota.
Most viszont az eredmenyem jo, de a kombinalt teszt, nem lett jo,mert kavart a no, hogy Ivfes a baba, es mikor volt 2010ben a leszivas fagyasztas, embrio olvasztas stb.
Hetfon megyunk a korhazba megint megneznek....

Az eredmenyeim


12+1 napon volt

CRL 61,4mm
NT 1,90mm
BPD 19,9mm
HC 72,6mm
AC 56,4mm

Ver eredmenyem kombinalt teszthez

Beta hcg 35,70 IU/L 0,717MoM
PAPP-A 0,173 IU/L 0,355 MoM ez a PAPP-A alacsonyabb mint a lanyomnal volt....

Ha valaki ert hozza irjon legyszi!!
Nyaki redo 1,90 az pedig ugy tudom jo nem?

Honnan tudhatom meg ha fiu lessz?

Szoval kivagyok!!
Erzem az en babucim egeszseges!!
De megijesztettek, csak azert, mert 38eves vagyok :cry: :shock: :!: :!:
Varom valaszaitokat!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Gyorgyi, barátnőm babájának anno rossz lett a tarkóredő 12. héten. Aztán a kombinált is, 4s marker is, az amnioszkópia lett jó csak. Makk egészséges a kislány!!!! Szóval nyugi, no para, biztosan minden rendben van!!! (Az eredményekhez nem értek sajna :( )

Sipike, hajrá kisfiú :)))

Amíg zuzmira várunk, én hoztam nektek egy ilyet:

Kép

:lol:

Gratulációkat egyelőre hagyjuk szerintem, mert ugye két elvesztett baba után ez nem garancia semmire, de azért kezdetnek jó :wink:

mimoka77
Külföld
 
 


Mimoka

Koszi a hozzaszolast!!
Neked meg ++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D :D :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi,nyugi nem lesz semmi baj!Sajnos nagyon sokszor ijesztgetik a kismamákat fölöslegesen!!!Minden rendben lesz!

Óh Mimoka,jó kezdet! :wink:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


:)

Még vasárnap megcsináljuk a digit is (digitális CB), aztán hétfőn hívom a dokit időpontért :)

mimoka77
Külföld
 
 


Sipike

Koszi :lol: :lol: :!: :!:

Mimoka

Hajra+++++++++++++++++++++++++++++ :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Haho!

Kivel mi ujsag?
El vagytok tunve :cry: :!: :!:
Hetfon megyek korhazba ujbol ellenoriznek, drukkoljatok nekem :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


mimoka: Most már minden rendben lesz, a nehezén már túl vagy. :-)

gyorgyi: Mennek a drukkok!

Velünk most még semmi különös, nyaralunk a héten.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky

Jo nyaralast :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Vicky

Ja es koszi a drukkot :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi, innen is megy a drukk!!! :)))

Viki, sajnos a neheze még ezután jön, de bizakodok :))

mimoka77
Külföld
 
 


Mimoka

Koszi a drukkot :lol: :lol: :!: :!:


Nektek meg ++++++++++++++++++++++++ :lol: :lol: :!: :!:


Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!!

Latszik hogy hetvege van raadasul nektek hosszu hetvege lessz, hetfo is szunnap otthon....
Azert irjatok csajok.
Itt nagyon meleg van izzadunk.....

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!!

Remelem mindenki jol van!!
Mindjart itt a hetfo, rettenetes almaim voltak, izgulok azert.....
De biztosan nem lessz baj!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi, minden rendben lesz, ezt tessék kántálni magadban!!!!! Aztán meg tessék jönni a friss hírekkel!!!

Ma reggeli teszt:

Kép

Vagyis bababogyó egyelőre szépen fejlődik :) Holnap irány a város és kérek időpontot egy UH-ra, remélem, nem novemberre van nekik legkorábban :S

mimoka77
Külföld
 
 


Mimoka

Szuperrrrrrrrrrrrr :lol: :lol: :!: :!:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Mimoka

Csak azert nem gratulalok mert te irtad hogy ne :!: :!:
Majd ultrahang utan!!

Holnap jovok a hirekkel!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi, +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :!: :!:

mimoka77
Külföld
 
 


Sziasztok!!

Voltam a korhazban,minden oke a babaval, szepen fejlodik :lol: :lol: :!: :!:
Izgett mozgott az ultrahangon :lol: :lol: :!: :!:
Vernyomasom is jo :lol: :lol: :!: :!:
Kombinalt tesztet ujbol szamitjak, es szerdan hivnak az eredmenyert!!
Remelem jo lessz!!

Mimoka

Koszi a drukkot :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Remelem mindenki jol van, es babasodtok szepen!!
Ha van idotok azert irjatok!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Elfelejtettem!!

Azert szerdaig meg drukkoljatok meg nekem!!

Koszi!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi, tuti jó lesz :)

Mi szeptember 6-án megyünk első UH-ra :)

mimoka77
Külföld
 
 


Mimoka!!

Hajra ultrahang++++++++++++++++++++++++ :lol: :lol: :!: :!:

Biztosan jo lessz az eredmeny :lol: :lol: :!: :!:
Szoritsatok nekem :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!!

Miert nem ir senki :?: :!:
Nekem holnap lessz az eredmenyhirdetes!!
Drukkoljatok legyszi!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Csajok!!

Hianyollak titeket :!: :!:
Mindenki nyaral :lol: :lol: :!: :!:
Nalunk ma delutan eset,, vagyis zuhogott az eso :lol: :lol: :!: :!:
Olyan jo huvos van :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Nem nyaralunk,csak lagziztunk a hétvégén és 2 nap kellett a pihenésre,plusz pénteken műtötték a férjem fogát.Szóval sűrű volt és az energiám egyre kevesebb. :lol:

A pocakom elkezdett nagyüzemben nőni,most már egyre többen kérdezik,hogy kismama vagyok-e?! :D Én még szokom,hogy átalakulok,kíváncsi leszek,hogy mekkora leszek a végére!Eddig 70 dkg-ot híztam.Remélem ilyen szép lassú lesz a hízás a végéig.Volt nálunk a védőnéni családlátogatáson.Nagyon gyorsan múlik az idő!!!!Szinte repül! :wink:

Szép napot mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!!

Sipike

Biztosan jo buli volt :lol: :lol: :!: :!:
Ferjednek jobbulast!!

Engem meg mindig nem hivtak,varok 16.00ig, aztan en hivom fel a korhazat....

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?