Új privát üzeneted érkezett!

Andi: igen de az szép, hogy folyamatos a táppénzem szoval kétszer már kaptam. És azt mondtak nekem még anno, hogy az első az elindulás tart sokáig míg meg érkezik ehez képest a mostani szarik jönni pedig leadtam 31-én :roll: :evil: Utána már ha kaptál beindul, aha veszem észre 12 munka nap alatt nem érkezett egy kurva forint sem :evil:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Noci85! :( a bürokrácia...
latogato1983
Pomáz
 
 


Sziasztok,

Egy kis segítség, azoknak, akik a vonalzót szeretnék, hogy állandóan megjelenjen és ne kelljen mindig bekattintgatni, hogy jelenjen meg:

Saját Profil megnyitása, majd lent a "Beállítások" -nál felülről a hatodik sorban: "Mindig csatolja az aláírásomat: Igen Nem"
Kattintsátok át igenre, mentsétek el a beállítást, így nem kell mindegyik megjegyzésnél külön-külön ezt megtenni.

:D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 

 
 

Lívi! Köszi!! Sikerült is! :D

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Füles, annyira sajnálom, hogy még mindig heteket kell várni, hogy kiderüljön valami, én nagyon szorítok értetek!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Noci, sajnálom, hogy a kupon neked most nem jött össze, ha látok újra majd szólok ismét :( A múlt hónapban is volt, csak akkor lányos zavaromban nem osztottam meg veletek... :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Nincs mit :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Az élet apró örömei:
két és fél nap után végre befejezte a Tigáz a karbantartást és újra van gáz!!!!
Kicsit olcsóbb és gyorsabb lesz a fürdővíz, mint vízforralóval legyártani...

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Köszönöm a visszajelzést a fb-on. Szép lassan majd megnézegetek mindenkit. De amiket eddig is láttam - hát tényleg gyönyörű családja van mindenkinek!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
ercsi82
Szlovákia
 
 


Livike: rendben köszönöm szépen :wink:

Én félig kész vagyok màr a konyhával ami fél siker :wink: Megyek folytatom :)
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 



Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Ezt láttam én is, tényleg nem semmi. :) Nagyon jól mutat, de jó is lenne, ha megengedhetném magamnak. A lábikójáról azért csinálom majd egy szobrot :D .

Lilypie Pregnancy tickers
melcsibe
Budapest IX. kerület
 
 


Lányok, próbálok majd időközben olvasgatni benneteket, írni nem ígérem, mert telefonról nem buli... Most megyek és két egész hétig még csak gondolni sem fogok a munkára 8) !!!!!!! :D

Mindenkinek nagyon szép hétvégét és kellemes pihenést!!!!

Üdv, Lívi

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Jó pihenést Lívi!!!

Nem tudjátok, hogy milyen vitamin lehet a mustárban? Mert pár napja mindent mustárral eszek, a vajas kenyeret, a májkrémes kenyeret, a virslit, a pizzát.....és úgy egyébként is magában... :oops:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Akkor a régóta ígért kép....

Kép

Kép

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Széphasú Lányok,

mindenki ismeri ezt a dalt?:)

http://www.youtube.com/watch?v=IWAd6Ip_-Wc

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Dana, helyes kis pocak :)

Livi, jó pihenést! Mi történt a vonalzóddal? Nem egyidős terhesek voltunk, napra pontosan?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Dana! Csini pocakod van neked is! :)

A mustár: hmmm én múlt héten mustárt ettem grill kolbásszal, a héten pedig mustárt virslivel. :D

Egyébként a mustármag, amiből készül nagyon egészséges, anyagcserétől kezdve magas vérnyomásig sok mindenre alkalmazzák.


Van rajtam kívül valakinek fulladásos tünete? Pontosabban olyan érzése, mintha nem kapna rendesen levegőt? Nekem tegnap este kezdődött és csak kinyújtózva fekve tudtam rendesen levegőt venni. Talán lehet ennek az is az oka, hogy pár nap alatt hatalmasat nőtt a pocakom és nyomja a tüdőmet...

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Dana szép a pocid :).
Andi ilyen tünetem még nem volt. Én most fejfájással küzdök és a hányinger sem szűnt meg teljesen, néha meglepetés szerűen jön rám, néha meg szagok vagy illatok hozzák elő.
Pár hete rántott húst ettem volna rántott hússal, most meg inkább gyümölcsöt kívánok.

Lilypie Pregnancy tickers
melcsibe
Budapest IX. kerület
 
 


andi,
nekem van hasonló tünetem, de ennek a fő oka hogy dugul az orrom.
Nálam ez terhességi tünet. :cry: Flórával az uccsó 3 hónapban volt, Dáviddal ugyan így félidőtől kezdődött. Megőrülök tőle, mert alig kapok levegőt és aludni ia alig tudok, orrcsepp használ, de azt elméletileg nem szabad. Ráadásul függőséget is okoz.
Viszont a szülés után 1-2 héttel mintha semmi nem lenne!
de az még nagyon messze van... :cry:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!!!!

Honeymoon:te hova jársz tornára!?!?Én a 13 kerületben lakom!!!

Viki: ha lesz időd belinkeled azt az oldalt, amit írtál ide, Higy ingyen termeket lehet kipróbálni!?!Köszi!

Kinek hogy telt a hétvége!?Hamar gyorsan elment nalunk :( És ugy látszik ma sem lesz pénzem :cry: Ez már :x :evil: ......
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Honey! Az orrdugulás nálam is van és volt az első terhességemnél is. :( Azt hiszem sokszor már emiatt fáj a fejem is. Használok sósvizes orrspray-t és egy orrkenőcsöt is, de ezek nem sokat segítenek sajnos. Ráadásul már rendszeresen vérzik is az orrom. Ennyit az áldott állapotról...
Majd felszívom magam és kibírom januárig. :)

Ma indulunk Balatonra, úgyhogy légyszi szorítsatok nekünk, hogy legyen jó időnk! :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Livi,
bár ezt már vsz. nem olvasod, de jó pihenést nektek!!

Andi,
nektek is. A következő két hétre jó időt mondanak!

Nóci,
ez a pénz dolog nem semmi...

Honey, Andi,
orrdugulás szörnyű lehet. Nekem ugye a vadiúj allergiámtól volt 4 hétig, de az már elmúlt. Azt hittem belepusztulok. Kitartás!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok!

Andi, süt a nap, legalábbis az északi parton, de a reggel nagyon hűvős volt.
Jó pihenést nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Nóci,
én úgy tudom, h a tp-t 30 napon belül kell kiutalnia a TB-nek. Ha munkáltatón keresztül megy a tp. (pl. kifizetőhely), akkor más....

Az orrvérzésről ezt olvastam a "Kismamák kézikönyve"-ben: "Orrvérzések a szállított vérmennyiség megnövekedése, illetve az orrnyálkahártya vérbősége terhesség alatt gyakrabban fordulnak elő." Ezt a 17-20. hétre írták. Szerencsére nekem nincs (kopp-kopp), de kitartást nektek.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
deyge
Székesfehérvár
 
 


Andi! Csatlakozom! Éjjel egykor ébredtem arra, hogy megfulladok...már ment le a vér a torkomon....vagy fél órát vérzett az orrom, utána meg alig bírtam visszaaludni,mert úgy megfájdult a fejem...és igazából ez most nem múlt el :cry: Úgy érzem magam, mint egy zombi.....szédelgek mint az őszi légy...vásárolni is voltam, de állatira nem volt kedvem hozzá, most meg még főzni is... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Noci,
Én a 22.-ben lakom, nekem a 13 nagyon messze van. :( A MOM wellnessbe járok vagy a Liget wellnessbe. Szuper a csaj aki tartja! Nem megeröltető, mégis van néha itt-ott izomláam.

Andi,
Nekem csak akkor vérzik az orrom , ha kifújom. Dávidnál nem bírtam ki, használtam orrcseppet alváshoz, de a nőgyógyászom nagyon húzta a száját tőle!

Képzeljétek, most már végre minden nap érzem a mocorgást! Meg sem számolom hányszor. Főleg fekve és vezetés közben! :D
Ma is a kiscsajszi keltett! :) igaz, 9-kor.

Tegnap állatkertben voltunk meg ligetben trambulinozni. Gyerekek nem nagyon fáradtak le, csak annyira, hogy este negyed 9-től aludtak reggel fél 10-ig! :lol:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Nem tudom milyen ingyenes izere gondolsz, biztos en linkeltem?

Honey, nejem a mom nagyon kozel van, oda terveztem rn is, melyik nsp hany irakor van? Csatlakoznek hozzad!

Velunk minden rendben, nyaralunk a telken meg ket napig. Aztan ket nap melo es megint egy het szabi. Annyira kezdek belejonni a nemdolgozasba, hogy szivem szerint vissza se mennek......

Az orrspray kerdesen elamultam, nekem eszembe sem jutott megbezni, higy szabad-e, tok artatlannak gondoltam, napok ota hasznalom.. Eddig. Amugy tudja valaki, hogy milyen bajt okoz?

Alkohollal higy alltok? En ma ittsm egy pohar roset vacsi elott, annyira megkivantam!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Honeymoon! Nekünk egy olyan trambulin áll a kertünkben, 2 napja.... :)
latogato1983
Pomáz
 
 


egy pohàr bor mehet per nap, de én nem kìvànom:(.
a 12. kerben az első 10 alkalom ingyenes kismamatornàn a Böszin, persze kerületinek kell lenni, nem tudom, kit érint.
nekem totàl elég volt a nyàri szünetből, arra sem volt időm, hogy észrevegyem, hogy terhes vagyok. még jò, hogy nem mostanra jutott az émelygés! a gyerekek néha összevesznek, ki puszilja a hasamat, irtò cukik!
ma kapnak itthoni kòkuszkockàt, ha összeszedtem magam.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Sziasztok!

Hát látom senkinek nincs allergiája, vagyis hát olyan mértékben mint nekem. Ami jó. Legalább nem szenvedtek. Félig-meddig asztmás vagyok már 5 éve. Múlthéten meg lett emelve az adagom. Reggel este gyógyszer, orrspray meg legalább 3x inhalálós gyógyszer. És ennek ellenére tegnap este megint sípolt a tüdőm meg köhögő roham, vagy minek nevezzem. Viszont ha nem szedném ezeket már kezdettől fogva, akkor biztos rosszabb lenne. Az is lehet, hogy már nem írnék ebben a fórumban. Szóval ez a kisebbik rossz. Viszont a vény nélküli orrspray biztos, hogy nem jó a babának. Viszont én sem tudom konkrétan mit okoz. Csak tudom, hogy átjut a méhlepényen és a babába jut a sok anyag fölöslegesen. Szóval egyértelműen NE!!!!

Babuci most nagyon megijesztett. Egész hétvégén meg tegnap se mocorgott. Már kezdtem hülyeségekre gondolni. De aztán késő este jelentkezett. Tudom, korai azt várni,hogy minden nap érezzem, de amikor olyan jó....

Az alkohol - hát jobban kívánom, mint valaha. Itt ott becsúszik pár korty likőr. Ittam már sört is keveset, meg bort is kb. 2dcl-t. De próbálom magam visszafogni. Na nem mintha eddig naponta ittam volna, de most, hogy úgymond tiltott "gyümölcs", csorog a nyálam. De egy héten csak 1x. ( már a sok gyógyszer miatt sem akarom terhelni a babát)

Ma egész nap úgy érzem fiú lesz.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
ercsi82
Szlovákia
 
 


Sziasztok,
mi is megvagyunk, most voltak itt a bölcsiből családlátogatni, hát nagyon szimpatikusak voltak a gondozónők, komolyan, pont ilyeneket képzeltem volna E-nek.

Viszont az augusztus annyira tele van, hogy van, hogy egy napig eszembe se jut, hogy terhes vagyok. :oops: Néha szégyellem is magam, hogy ennyire el tudok felejtkezni a kis graprefruitról.

Viki,
jól tetted, hogy bort ittál :)

Én a Bajcsyba jártam anno terhestornára, csak az időpontja nem olyan jó most nekem. Marad itthon Rubint Réka :D (hetente egyszer ha jut rá időm...)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Ercsi, rossz lehet az allergia, nekem szerencsére nincs légùti. Még jò, hogy van rà gyògyszer!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Ercsi,
nekem pont most jött elő az allergiám, a baba miatt vsz., de ennyire nem komoly. Csak 4 hétig nem kaptam levegőt, de amint egyszer- kétszer fújtam a sprayből, jobb lett Ez az a spray, amit lehet terhesen, mert csak helyi. Sajnálom, nagyon rossz lehet neked.
Az alkohollal én is így vagyok - hoztunk Horvátországból fügelikört, hát mikor valakinek adunk, énis belenyalok mindig :) Meg egy pohár sört is ittam már, azt Emesével is.Bort nem annyira szeretem, ezért nem is iszom (annyit :D ).
Én mostanában kislánynak érzem. De teljesen bizonytalan. Áh, még két hét, és akkor remélem megtudom... :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Oui,
Isten éltesse a kisebbik nagylányod! :)
Ő most már oviba megy akkor?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Noémi: köszi!! igen, oviba megy, de novembertől màr bölcsis volt a munka miatt.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Igen, a bölcsiről tudtam. Akkor gondolom könnyebb lesz most a beszoktatás. Oda megy, ahova a nagyobbik járt? Hú, nem semmi szeptemberetek lesz - ovi, iskola. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Igen, ugyanoda, sőt abba a csoportba, ahonnan a nagy elballagott! Lesz 1-2 ismerős arc legalább!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Sziasztok!

Gyors helyzetjelentés: eddig az idő kellemes, a panzió medencéjében fürödtünk mindkét nap, holnap talán a Balaton is melegebb lesz. A kislányom nagyon elemében van, egész nap pörög. Persze így mi nem nagyon tudunk pihenni, de olyan jó látni, hogy milyen boldog. :)

Dana! Sajnos nekem sem múlik a fulladás és én is sűrűn ébredek fejfájásra...

Orrcsepp helyett nekem kicsit segít az orrkenőcs, amit patikában lehet kapni kék-zöld a doboza. Illetve az inhaláló stift is átmenetileg használ.

Mindenkinek további kellemes hetet! :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Viki,
Kedd-csütt fél 11-kor kezdődik. Meg valamelyik nap van talán du is.

Nekem a dokim kifejezetten mondta, ha keményedik a hasam, igyak egy pohár jó vörösbort! És tényleg sokat segít! Amúgy nem szoktam inni, csak nagy ritkán . Havi 1-2 pohár rose.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Jó reggelt!!!

Ma is korán kelés van :roll: De legalább most csak kétszer keltem éjszaka :roll: Tegnap uh kicsit paraszt volt a nő, hamar letudott, de a lába között ő is kislányt lat, na akkor ez már kislány. Itt ez már nem változik! Lehet kezdeni a begyűjtést :lol:
TB: tegnap nem bírtam tovább és telefonáltam és közölték miután te leadod a papírt 2 hét az átfutási idő :shock: Hát köszi!!!2 hét letelt hétfőn mondom...akkor ezen a héten érkezik, biztos pénteken :roll: ....
Na kész röhej komolyan...na mind 1
Ma megyek fogászatra, kihúzzák a bölcsesség fogam :? :oops: Félek egy kicsit de biztos pikk pakk meg lesz mert férjem mondta a doki nagyon profi ebben :roll: Du jelentkezem :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nóci, üdv a kislányos táborban!:)
A foghúzáshoz sok erőt!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Most jutott eszembe még a Tantum protect orrgél. Azt lehet bárkinek bármikor. Benedvesíti az orrnyálkahártyát és sokáig védi a kiszáradástól. Nekem segít.

Mirának nagyon boldog szülinapot!!!!

Nóci, gratula a kislányhoz!!! Te kislányt szerettél volna? Már nem emlékszem... A foghúzáshoz kitartást!

Noémi, fügelikőr?! Az nagyon fini lehet! Küldhetnél nekem egy icipicit!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
ercsi82
Szlovákia
 
 


Sziasztok!

Túl éltem a fog húzást, most kezdd kimenni az erzestelenites de inkabb a szuri helye érzékeny, de nem lesz gondd mert nem gyulladt fog, szerencsére :lol: És a kislányomnak, nem tetszett rugótt egyet kettőt akkor :lol:

Ercsi: legbelül felkészültem hogy kislány nagyobb az esély mert ismerősöknek is kislány lett az inszemből, igy én is arra gondoltam, de kicsit csalódott, fiút diktált éreztem...de most mar örülök, hogy kislány, idáig is azt mondtak csak valahogy nem mertek tutit mondani de szerintem most már 4 szer kislányt mondtak akkor remélem nem változik, mert lassan kezdünk festeni :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Jó rggelt!!!

Mi ez a nagy pangás itt kérem szépen!?!
Nagyon nehezen fagyasztott kukoricával éltem túl az éjszakát! :roll:
De ma MEGJÖTT A TÁPPÉNZEM, de hogy ne legyen stimmeljen minden a kedvezmény nincs benne :evil: Mindig van valami...de sebaj, úgy is bemegyek ma a tb-be mert nem fogom én havonta egyszer leadni a táppénzes papírt amit 7 hétre küldenek, inkabb leadom 2-3 hetente, hogy 4-5 hétre rá lássak belőle egy kis pénzt :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nóci, sztem mindenki nyaral, én meg megpróbálok rendet tenni itthon. A nem használt játékokat kellene kiszanálnom, van egy ismerősöm, ami árvaházba eljuttatja.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Első gyerekesek, ti milyen pelenkázószekrényt vesztek? Nekem eddig íróasztal volt, de a nagy iskolás lesz, így az kilőve.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


(Az igazság az, hogy kb 6 hós koráig kell nekem pelenkázó,mert utána a szőnyegen pelenkázom, jobb a derekamnak.)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Én csak ilyen puha pelenkázó alátétet fogok venni, és van egy dupla ikeás fiókos a hálóban, amin a tv van, tv megy arrébb, ez meg a szélére. Más nem is férne el. Ezt is csak most találtam ki, ha ez nem lenne, akkor csak ilyen feltehető lap a kiságyra, vagy még az sem és a francia ágyon.

Én megjöttem a "nyaralásból". Ami telelés volt, szétfagytunk, kicsit a végére elfáradtam a négy gyerektől, én még egyhez sem vagyok hozzászokva. Most két nap meló, aztán kettesben kilenc nap a férjemmel. Juppijé már nagyon várom!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


oui, én csak kiságyra tehető merev pelenkázó lapot veszek majd, a lányomnál is az volt, nagyon szerettem. Összegben nem egy nagy beruházás, 4000 Ft körül van, s praktikus, mert nem kell állandóan az ágyon lennie, s sokáig használható, könnyen tisztítható.
A babának szeretnék majd még egy komódot, a ruháinak, már ki is néztem, hogy milyent, de még várok vele(egyik oldalt fiókok vannak, a másik nyitható és polcos).

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
baboca0104
Balatonalmádi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?