Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi aztán jól kezdjük az új évet!!

Tegnap este gyertyafényes vacsora majd utána akció nélküli romantikázás!!!!!
Ja és nekem semmit nem kellett tennem a vacsival mert mindent a párocskám csinált!!!
(szerinte már rámfért egy kis kényeztetés)

Zsófi
zsófi76
 
 


Zsófi
Aranyos a párocskádKép
Szerintem is rád fért már ennyi megpróbáltatás után!Kép

Tegnap jól elkiabáltam magamKép Egész nap pörögtem ugye, aztán este úgy 9 körül utolért minden nyűgöm. Fájt a talpam, a lábam, a derekam, a hátam, zsibbadtak a kezeim(ez az utóbbi 1 hétben állandósulni látszik, állítólag Kristófka nyomja valamelyik gerincből kilépő ideget, roppant kellemetlenKép) Szóval mozdulni alig bírtam, mint egy rokkant úgy vonszoltam itt magam meg nyöszörögtem itt apucinak, míg ágyba nem kerültem.
De mára már új erőre kaptamKép De most azért nem állok neki takarítaniKép Ma nagy lazsálás leszKép Holnaptól viszont apuci újra dolgozikKép Megint minden nap egyedül leszekKép(kivéve persze Kristófkát meg Dolfi kutyust). De már talán könnyebb lesz. Mert már csak 1 hónapKép Megkezdődhet a visszaszámlálásKép Talán ki kéne még használnom ezt a hónapot, amire csak tudom, mert aztán biztos nem sok időm marad már.
Na majd lesz valahogyKép

Babus+Kristóf, aki ma megkezdte a 35.hetet!!!

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Megerkeztem! Nagyon hianyoztatok!

Stella!
Borzasztoan sajnalom, nem is tudom mit irjak. Nagyon drukkoltam, drukkoltunk. Oszinten sajnalom!
De Veletek vagyunk, ne add fel!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 

 
 

Judit
Olvastam a nyári babásoknál a kínai naptárról írtakatKép
Nálunk egyáltalán nem jött be. Nekünk aszerint lányunknak kellene születni, ráadásul én is az elején mindig kislánynak éreztem, méghozzá nagyon erősen, mégis Kristóf lett belőleKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Most megijedtem. Az elozo levelem a kinai naptarrol elveszett, es erre Te most errol irsz. Ez a telepatia, vagy a levelem nem veszett el Kép Meg direkt Neked cimeztem, hogy nalatok bejott-e. Felelmetes Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Én csak a nyári babás topikban olvastam erről a leveledet, itt nemKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Végre volt időm visszaolvasni mindent.

Stella!
Borzasztóan sajnálom amin keresztül mentél. Remélem valamelyik fagyibabátok lesz az igazi és nem kell sokat várni rá. Kép

Mea!
Gratulálok!!! Olyan jó, hogy egy újabb babással kezdjük az évet. Kép

Judit!
Örülök, hogy újra itt vagy. Közérzeted?

Babus!
Biztosan hamar el fog repülni ez az 1 hónap. Képzeld a barátom unokatestvére pont akkora van kiirva mint te. Már nagyon várja, ő már nem bírja olyan jól mint te. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol

Na ma aztán én is bepótoltam a tegnapotKép Egész nap olyan nyomi vagyok. Ma még szinte semmit se csináltam, csak fetrengtem az ágyikónKép Kb. 2-3 óránként kidőlök, akkor alszom egy órácskát és kezdődik újraKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Hat megint beteg vagyok. El sem tudom kepzelni, hogy hol szedtem ossze. Szerencsere a torkom nem faj, csak iszonyatosan kohogok. Mar fo is a hagymatea. Multkor segitett, remelem most is. Lazam meg hala Istennek nincs, csak hoemelkedes.

Nicol!
Hat a kozerzetem elegge pocsek. Azt hittem vegleg elmult a hanyinger, de tegnap ota megint uldoz. Hanyni mar nagyon regen hanytam. Most a kohoges gyotor. Nem nezned meg, hogy neked a kinai horoszkop szerint kislanyt ir-e? En ma vegigszamoltam a csaladot, es a batyamon kivul mindenki stimmelt. Nagyon kivancsi vagyok. Na megyek kuralni magam. Mindjart irom a kinai... elerhetoseget.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 



Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Jobbulást!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Tegnap reggel megcsináltam a 3. tesztemetKép és két egyforma erősségű csík lett!!!Kép

Úgy örülök neki!!!

Remélem minden ok lesz majd az UH-n.

Egy kérdés most vagyok kb. 4 hetes, akkor mikor lehet már látni Uh-n valami biztosabbat.

Szerintetek várjak még két hetet vagy jövő héten már menjek a dokimhoz???

Tüneteim: görcsöl a hasam, éjszaka főleg, ez normális???

Cicibimbóm fájdogál, de már nem annyira mint múlt héten.

Ennyi, igazából, ha nem csináltam volna meg a tesztet nem is gondolnám.

Ma vagyok még csak 30. napon, ez is olyan fura mert ugye nekem ált. 32-34 napos is volt a ciklusom, csak most a closty helyrerakta szerintem, merta tüszőrepim is 15. napon volt.

Még azért izgulok az UH-ig!!!

Mindenkinek köszönöm a drukkokat és remélem kicsit vidámabbá teszem az újévet itt, ha már annyi rossz hír volt eddigKép

Puszi mindenkinek!!!

Mea
mea
 
 


Boldog Babákkalteli Új Esztendőt kívánok Mindenkinek!

Remélem mindenkinek szépen és örörmtelien teltek az ünnepek.Nekem nagyon nehezemre esett ma dolgozni jönni...milyne hamar el lehet szokni tőle!

Nagyjából megpróbáltam átfutni az elmúlt hét eseményeit.

Stella,
annyira sajnálom!Kívánom, hogy a következő lombik baba(k) sikerüljön!

Mea,
nagggyon drukkolok, de 2 teszt csak nem téved?!!!De jó is lenne zebrásan kezdenünk az Új Évet!

Nekem az ünnepek alatt megjött, igaz 40 napra.Judyt légyszi javíts ki a tábliban: 5.cn

Most úgy állok hozzá:új hónap, új remény.Főleg, hogy emelt adaggal kapom a gyógyszereket.Remélem most már tényleg segítenek.(persze a closty összes mellékhatását érzékelem: ma éjjel alig tudtam elaludni, reggel néztem meg a tájékoztatóját: álmatlanság is szerepel rajta...)

Mindenkinek szép napot!Remélem Mea ragyogó hírrel kezdi nekünk az új évet!

Jófi
jófi
 
 


MeaKép

Örülök a kétcsíkosodnak! Nekem az ötödik héten csak petezsákot látott a doki, a hetediken viszont már látszott az embrió, még a pulzáló kis szíve is.

Henci
henci
 
 


MeaKép
de jó!!! Gratulálok!!!

Lányok!
Köszi, hogy ennyit gondoltok rám és drukkoltok!
Én most már csak azt szeretnám, hogy vége legyen ennek a rémálomnak és mehessünk tovább!
Bár ha jobban belegondolok, lehet, hogy jobb lenne ha kihagynánk pár hónapot, mert egyáltalán nem érzem, hogy minden okés lenne most velem!
Abbahagytam az utrot, de alig akar megjönni! Majd szerdán kiderül mi a helyzet! Szeretnék egy nagyon alacsony hcg szintet!
Igazából nem tudom hogy lehet lombikkal méhenkívülit csinálni, de ha a doki tart ettől akkor biztosan leehtséges!
Sajnos úgy néz ki, hogy nálam két lehetséges alternatíva közül általában a rosszabbik jön be. Remélem ezúttal nem így lesz!

Vigyázzon mindenki magára és előre az ikrekért!!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Mea!
Gratulálok!!!
Kép

Jófi!
Sajnálom.Kép
De örülök neki, hogy jól fogod fel a dolgokat.Kép

Stella!
Remélem, hogy szerdán több mindent fogsz majd tudni.Szerintem kérdezz rá a dokidnál, hogy ő mit javasol a folytatást illetően.

Judit!
Jobbulást!!!

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Mea,
ez szuper!GRATULÁLOK!!Úgy örülök neki!

Stella,
Te is vigyázz Magadra!2005 a Te éved is lesz!
jófi
 
 


Mea!
A párod mit szólt?
Milyen volt a szilveszter?
Én is kb. 5 hetesen voltam UH-n, és csak petezsákot látott a dokim.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Köszönöm a gratulációtokat!Kép

Judyt!Kép

Örült neki, az öszes tesztet megmutattam neki és tegnap reggel bevittem neki az erős csíkút és mondja, de hisz ez már erős, de jó.
És állítólag 2 napja azt álmodta, hogy lánya lettKép

Mi egyébként fiút szeretnénk elsőre ez a vicces benneKép

Babások!Kép

A hasfájás(görcsölgetés) normális???
Neketek volt ilyesmi?

Mea
mea
 
 


Judyt!Kép

Köszi a zebrát, majd felteszel a tábliban is nekem egyet???Kép

Köszi előre is, csak hát erre vártam márKép

Mea
mea
 
 


Sziasztok Lányok!
Boldog új évet kívánok Mindenkinek!

Mea! Kép
Gratulálok Neked nagyon! Vigyázz magatokra és ha tudsz pihengessél kicsit.

Éva
évi79
 


Jó reggeltKép
Mea: Gratulálok a két teszthez itt már
tuti baba vanKép), nekem is görcsölt a pocim meg a mellem is nagyon érzékeny voltKép
Kb igen 4 hetes lehetsz de szerintem is kb még 2 hét mulva menj dokihoz,persze ha kibírod addigKép)
Mert akkor már több minden láttható leszKép
Nem csak a petezsák!!!

Kép

Kép
edinka
 
 


Mea,
éljen!!!Kép De jó hírek így az év elején, remélem, így is folytatjuk majd!Kép

Stella,
mindenképpen hamar írd meg, mi volt szerdán a dokinál, drukkolok, hogy minden oké legyen! Arra ne is gondolj, hogy méhenkívüli lesz, mert nem lesz! És mostantól csupa jó dolog fog veled történni, meglásd! Mostantól mindenki szerencsés lesz! Ez a mi évünk! (Sőt, a mi telünk-tavaszunk!Kép)

Judit,
jobbulást, remélem, segített a hagymatea!

Jófi,
remélem, azért hamar elmúlnak a mellékhatások, és csak az áldásos hatásokat kapod majd, például egy babát a pocidba!Kép

Babus,
pihenj csak, nemsokára úgysem lesz lehetőséged, amikor Kristófka megérkezik!Kép Tyű, alig van már hátra pár hét!Kép

Velem annyi hír van, hogy egyelőre nem jött még meg, pont, amikor azt várom, hogy megjöjjön, hogy elkezdhessem használni a gyógyszert a fertőzésre. Vicces, mi?Kép Szórakozik velem a természet.Kép

Minden jót!

Kóbor
kóbor
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Nagyon Boldog Babás Új évet kívánok!
Annyi minden történt itt, amíg nem voltam.

Stella!
Nagyon sajnálom Kép
Nem szabad feladni! Bízni kell és meg lesz az eredménye.

Mea!
Nagyon nagy gratula! Ennéle szebben nem is kezdődhetett volna nálatok az új év.

Puszi
Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Mea!

Ez annyira jó! Gratulálok! Tudtam, hogy most sikerül!

Én meg képzeljétek el, hogy jártam: 6-án kellene visszamennem UH-ra, de kiderült, hogy a dokim szabin van még 19-éig, és nem helyettesítik! A Clostit pedig már elkezdtem szedni, és most így nem tudjuk meg, lettek e tüszőim. Ráadásul valami fertőzést is kaphattam, mert viszketek. Ha most elmegyek egy másik dokihoz, meg fog vizsgálni, és mondjam el neki, hogy én már járok egy meddőségi szakrendelésre, csak nincs dokim, aki megnézzen? Nem fog elküldeni? És akkor most ki kell hagyni ezt a hónapot a fertőzés miatt? Tudtok nekem segíteni?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


TündiKép
Jól emlékszem, hogy 5-én mész vérvételre??
Hova mész? A Megyeibe??
Mert én 5-én reggel ismét ott kezdek.
Lehet, hogy talizunk???

Évi77Kép
Szerintem nyugodtam menj el egy másik dokihoz. Nem küldhet el, hiszen nem állhat meg az élet azért, mert valami szabin van!! Closti mellett pedig kell uh-t csinálni, ezt minden dokinak tudnia kell!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Mea,
Nagyon-nagyon gratulálok! Ez nagyon jó hír így az év elején!

Jófi,
SajnálomKép De akkor majd fogjuk egymás kezét, mert én ma vagyok a 4 cn. Remélem ez a mi hónapunk lesz!
Ma éjjel én is nagyon rosszul aludtam, rengeteget fent voltam az éjszaka folyamán ez tényleg lehet a clostytól? Az előző hónapban nem volt ilyen.

Judit,
Jobbulást kívánok!

Stella,
Én sem értem, hogy lehetne lombik mellett méhen kívüli, de a dokid biztos jobban tudja. Kíváncsi vagyok mit fog mondani.

Móni

Kép
móni23
 
 


Köszönöm mindenkinek!!
Olyan édesek vagytok!!!Kép

Hamarosan mindenki követni fog engem!!!

2005 a mi évünk lesz!!!!!!Kép

Mea
mea
 
 


Móni, Jófi!

Engem is bevesztek a kézfogós "buliba"? Lécciléccilécci!
Én tudok aludni a clostitól, viszont hőhullámaim vannak, elég erősen. Ja, és minden hülyeségtől meghatódok, és majdnem bőgök. De csak azon a z 5 napon, amíg szedem. Érdekes.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Móni, Évi!

Benne vagyok a hármas zebrásodásban!!Kép

Én most kezdtem 2x1-et szedni (előtte csak 1-et)és egyiket reggel másikat este veszem be.Sajnos tegnap pont elalvás előtt vettem be, szerintem ezért nem tudtam elaludni.

Nekem a clostytól szurkál a hasam, hányingerem van és néha homályosan látok.És nekem is csak akkor amíg szedem.De ha ez az ára a babának, ám legyen!!!!Kép
jófi
 
 


Stellacska!
Ne add fel. Nagyon drukkolok! Fogunk biztos egyutt Pecsen babat tologatni. Bepotoljuk majd az osszes olelest, ami eddig elmaradt. Addig is kitartas!

Jofi!
Sajnalom, hgy megjott. De ez a Ti honapotok lesz, en nagyon drukkolok hozza!

Mea!
GRATULALOK!!!!!!!!!!
Nekem is gorcsolt a hasam az elejen. Olyan volt, mintha meg akarna jonni, viszont a mellem nem volt olyan erzekeny, mint ahogy azt a tobbiek irtak. En a 40.napon voltam, es csak petezsakot lattak, aztan ra egy hetre csak szikholyagot, ugyhogy nagyon paraztam, hogy hol a gyerek. Meg egyszer elorol kezdenem, en kivarnam a 7.hetet. Persze ez nagyon nehez, amikor az ember annyira szeretne babat. De tenyleg, kevesebbet idegeskedtem volna az is biztos.

Mindenkinek koszonom, de nem javult az allapotom, sot romlott. Ilyen csunyan meg nem kohogtem. Eddig nem segitett a hagymatea. Reggel mar oklendeztem annyira fulladtam a kohogestol.

Judyt!
Neked nem faj a hasad, ha veletlenu rajta alszol? En annyira megszoktam, hogy hason alszom, egyik labam igaz fel van huzva. Mar ket napja arra ebredek, hogy nagyon faj odabenn. Arra gondoltam, hogy talan azert, mert rajta fekszem. Szerinted hivjam fel a dokit?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Évi, Jófi,

Én is 2x1-et szedek a clostyból, de eddig csak a hasszurkálás jelentkezett, remélem más mellékhatás nem fog, csak a kétcsíkos tesztKép Nektek is csak uh van, vagy mennetek kell vérvételre is?

Judit,
Nagyon sajnálom, hogy rosszabbul vagy. Lázad ugye nincsen? Szerintem jobb lenne, ha megmutatnád magad egy dokinak, hátha van rá valami szer, amit a baba mellett is szedhetsz.

Kép
móni23
 
 


Judit!
Én is mindig hason alvó voltam.De most már csak az oldalmon alszom.Ha napközben is véletlenül hason fekszem, nem bírok sokáig úgy lenni, mert nem csak a hasamnak rossz, hanem a mellemnek is.
Saját magad megnyugtatása miatt szerintem hívdd fel a dokidat.
Te szeded a MagneB6-ot?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Mea!
Nagy gratula!

Stella!
Tudod nem szabad feladni!

Velem az a helyzett hogy nagyon görcsölök!!!
Lehet hogy korábban jelentkezik a menzim????
(jajj de jó!!!!)
(Mea nyugodtan küld át a görcsöket)

Tudjátok azon gondolkodtam az este hogy majdnem 1 évig siránkoztam hogy megjött most meg ugy várom hogy azt el sem lehet mondani!!!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Zsófi,
Akkor mensi meghozó energiákat küldök neked, remélem hamarosan megjön. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
móni23
 
 


Móni!

Nekem csak UH van, az is csak repi előtt, utána nem hívott vissza adoki, és vérvételre se küldött. Most meg csak úgy csak úgy elment szabira, nem is mondta, hogy addig mi legyen. Mindegy, clostit szedem, UH-ra meg elmegyek máshoz.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Judyt!
nem szedem a magne b6, en ugy ereztem, attol van a hanyingerem. Meg igazabol a doki sem mondta, mert a verkepem egesz jo lett. Az Elevit adagjat is csokkentettek ket-haromnapontara. Nem tudom mit csinaljak, mert 10.en kell mennem ugy is AFP-re, aztan meg 24.en is. Ha holnap reggel ugyanugy fajni fog a hasam reggel felhivom.

Moni!
Lazam szerencsere nincs, csak iszonyatosan kohogok. (most kicsit jobb, de nem akarom elkiabalni) Meg a torokfajas is elmaradt. Eddig mindig ugy teltek a betegsegeim, hogy hoemelkedes, torokfajas, utana par nap mulva kohoges. Most csak kohoges "szerencsere".

Raadasul szerdan vizsgazom gazdasagpolitikabol, amit szivbol gyulolok. Oda ugy keszulok, hogy lesz uv. Aztan 15.en szigorlatozom penzugy/vallalkozas finanszirozas/vallalkozas elemzesbol. Jo mi? Elegge kivagyok Kép De muszaj, nem akarok halasztani, mert a tandijat mar befizettuk, ami nem keves, es szerencsere a tobbi negy tantargybol megvagyok.
Kerlek nayon drukkoljatok, mert en elegge izgulos tipus vagyok. Nem tudok ugy hozzaallni, hogy: ahogy lesz ugy lesz. Feltem nagyon a babat!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Mea!!!Kép
Kép

Én türelmetlen voltam, a 32. és 34.napon teszteltem, és másnap már mentem is a dokihoz, harmadnap pedig UH-ra. Persze sokat még nem láttak az UH-on, ezért hetente jártam, míg végül a 7.héten bebizonyosodott, hogy egy Kristófka lakik a pocimbanKép

Stella
Testileg vagy lekileg érzed, hogy valami nem okés most veled?
Mert ha lelkileg, akkor talán tényleg nem ártana kis időt kihagyni, hogy teljesen feltöltődve induljatok neki a következő és egyben utolsó lombiknakKép

Judit
Szerintem is mellőzd most már a hasonfekvéstKép Én is mindig hason aludtam, egyik lábamat felhúzva, de aztán gyorsan belejöttem az oldaltfekvésbeKép Csak az a baj, hogy az embernek csak 2 oldala vanKép Ez néha kevésnek bizonyulKép

Mézet nem eszel a köhögésedre? Én tömtem magamba a múltkorKép

Évi
Szerintem is meg kell, hogy vizsgáljon másik doki, pláne, hogy panaszod van. És ha megemlíted a Clostyt, kell, hogy UH-t is csináljon.

Judyt
Mikor mentek 4D UH-ra? Valamikor mostanában, nem??Kép

Én most voltam a védőnéninélKép Minden rendbenKép Hallgattunk Kristófka szívecskét isKépKépKép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Móni,Évi,

én megyek uh-ra többször is, és van három vérvételem a 18-20-22.napon (progiszint)
jófi
 
 


Judyt
A Magne B6-nak nem sok köze van a vérképhez. A benne lévő magnézium görcsökre van, a B6 vitamint pedig pont hányingerre szokták javasolniKép

És drukkolunk a vizsgára! Addig is jó tanulást!!!
Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


JuditKép
drukkolok a vizsgákra!! És nyugi túl lehet élni!
A babód meg majd súg neked!!!

BabusKép
Sajnos fizikailag nincs rendben valami. Érzem, hogy ez nem csak egy sikertelen ciklus volt. És ez a fránya vérzés sem akar rendesen megindulni. Most bezzeg nem akar!
Egyszer talán vége lesz!
Puszi Kristófkának, most már tényleg nincs sok hátra nektek!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Babus!
En is tudom, hogy a B6 a hanyigert csokkenti, viszont a magnezium meg noveli Kép
Koszi a drukkot, ramfer. Legszivesebben most lefekudnek aludni, nagyon almos vagyok. Sot, el is megyek. Tojok minden vizsgara. A baba a fontosabb. Ugye majd vigasztaltok, ha megbukok? Kép

A meztol kicsit tartok. Nem lesz allergias ra a gyerek, ha tul sokat eszem? Biztos hulyen hangzik ez a kerdes szamodra.

A hasonfekvest melloznem, csak epp nem tudom, ugyanis egesz ejjel arra ebredtem, hogy mindig visszafordultam almomban. Aztan felebredtem, aoldalra fordultam, elaludtam, es megint hason ebredtem. Ilyenkor mi van?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Stella!
Koszonom Neked nagyon! Nagyon aranyos vagy, hogy ennyi problemad mellett meg nekem drukkolsz. Halas vagyok ezert. Ezt sosem felejtem el. Koszonom!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judyt!Kép

Kérlek tegyél fel a tábliba egy zebrácskát nekem isKép

Mea
mea
 
 


Judit
Én a hátonfekvéssel vagyok így. Oldalt fekszem le és háton ébredek fel, ráadásul állítólag horkolok isKép, pedig ilyet sose csináltam eddig.
Nincs ötletem mivel kerülhetnéd el a hasrafordulást. Egy biztos, az idő majd megoldja ezt a problémádatKép Egy pár hét múlva majd ha akarsz se tudsz majd hasrafordulniKép

Miért lenne rá allergiás? Lehet, hogy én vagyok hülye, de én még ilyet nem is hallottam?
Akkor az én Kristófom a tojásra lesz allergiás, mert én már hónapok óta azt reggelizemKép
Egyébként meg nem szándékozol te hetekig, hónapokig mézet enni, nem? Attól meg, hogy egy pár napig eszel mézet, szerintem senkinek semmi baja nem lesz, a köhögésednek meg biztosan jót teszKép

Szerintem is aludjál egyetKép Én rendet rakok egy kicsit, aztán én is alukálok egy nagyot KristófkávalKép Még mindig nem hevertem ki a szombati felpörgött állapotomatKép Egyetlen olyan nap után 1 hét pihenésre van szükségemKép

Stella
Hát akkor tényleg csak a dokiban bízhatunk, hogy kiderítse mi volt a gond. De aztán nincs megállás és a következő már tuti siker leszKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Szerdán megyünk 4D UH-ra.Már nagyon várjuk a párommal.Kép
Ez lesz a párom szülinapi ajándéka, mert pontosan szerdán lesz 30 éves.Kép

Mea!
Már régen raktam neked zebrácskát a táblába, csak még vártam a többiekre, hogy nincs-e változás.De máris felteszem.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 




Itt van a mai táblink:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


http://www.chinagold.com/survey.asp

Babus, Lanyok!
Ezt nezzetek meg, ezen az oldalon csak a szuletesetek datuma kell, es a varhato szuletesi idopont. Itt kiprobalgattam mindenkit, marmint a csaladott, es itt meg a batyam is bejott. Mindenkit eltalalt. Ez most fiut mond nekem, es en ezt is ereztem eddig. Tegnap a masik lanyt mondott. Meg jo, hogy nincs mas lehetoseg Kép
Babus!
Kerlek nezd meg, mert nagyon kivancsi vagyok, hogy kimutatja-e Kristofkat.

Babus!
Csak onnan gondoltam, hogy nem ennek inkabb sok mezet, mert azt olvastam,hogy a baba szuletese utan egy evig talan nem szabad adni neki belole, mert allergiat okoz.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok Lányok!

Nekem ma nagyon sok a munkám, így csak egy gyors üzenetet írok nektek, ne haragudjatok!

Mea
Gratulálok neked, nagyon ügyesek voltatok! Kép

Stella
Én holnap reggel megyek vérvételre a Munkácsyba Kép

Judit
Jobbulást kívánok neked, vigyázz magadra!

Babus
Neked meg jó pihenést kívánok! Kép

Jófi, Móni
SAjnálom hogy megjött nektek! Kép

Nekem ma reggel felment a hőm (36,8), remélem holnap reggel még feljebb megy, avagy volt peteérésem a hónapban Kép

Puszi nektek!

Tündi
Vendég
 


Judyt
De jó lesz nektek szerdánKépKépKép

Én meg azt hiszem, mégsem alszom mostKép Valamelyik ütödött szomszédunk elkezdte bömböltetni a zenét, de nem ám akármilyet, azt a tipikus "dumm-dumm" zenét, megőrülök ettől. Úgysem tudnék elaludni tőle. Inkább teljesen felidegesítem magam tőle. Miért kell egy zenét ilyen hangosan dübörögtetni? Süketek? Vagy egyszerűen csak hülyék? De ha már zenét hallgat(bár én ezt nem nevezném hallgatásnak), akkor miért nem valami normális zenével teszi ezt? Miért kell ezt az elmebeteg dübörgést hallgatni? Ez olyan mint valami kihangosított szívdobogás. A falra mászok tőle, még így netezés közben is, nemhogy alvás közben.

Bocsi, hogy kidühöngtem magam.

Babus

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?