Új privát üzeneted érkezett!

Timi, ha jól emlékszem írtál vmi olyasmit,h. ha küldök emil címet, hozzájuttatsz ilyen hogyishívjákokhoz!! Hát ha még áll, akkor hjudit@kgb.hu Köszi!

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Judit78, Ed dec23. fél 12 körüli hsz-t nézd meg, de küldök mélt.
timili
 
 


Sziasztok,

mindenkinek utólag BUÉK.

Dorka,Judit,Apa

Mi sem voltunk seholm pedig úgy volt, hogy megyünk a barátainkhoz, csak a Dorci nem gyógyult még meg, így nem mentünk. Ezért inkább fél 11-kor már aludtunk.
J

KépKép
KépKép
ytong
 
 

 
 

Sziasztok!

Mindenkinek boldog új évet!!!

Szép évet zártunk, nem? Lett egy kis manója mindenkinek!Kép

Mi elmentünk tegnap bulizni, Bence nagyon jól bírta. Rá se ismertetek volna:Kép Nem lógott rajtam kivételesen.Kép
Úgy volt, hogy nálunk lesz buli, de aztán hogy elkerüljem a takarítást inkább lobbyztam hogy ne nálunk legyen. Sokra nem mentem, mert ma itt van nálunk mindenki. (most már dvd-nek én meg végre gépezekKép)

Timi, én írtam múltkor a fürdésről. Élvezni élvezte Bence csak szegény nyelt egy kis vizet és gyorsan fejjel lefelé kellett lógatni. Kép
Márk felébredt a petárdákra?

Mackoo, sajnálom, hogy ilyen sógornőd van... Nem hiszem, hogy felnőtten az emberek sokat változnak....

Puszi
Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


BUÉK MINDENKINEK!

Kép

cuiccolo
 
 


Barbic, fel. fél 1kor.
Ma meg nyűgösködik. Fene se tudja mi baja.Bááár....mintha kevesebb lenne a tej...ne kérdezzétek honnan veszem...nem tudom....tán abból hogy nyűgös...biztos éhes Kép

Cuicco, ez még a 8 napba épphogy beleférKép...Kép.


Judytong, érdeklődnék Dorka baba egészségi állapotát illetően...mostmár biztosan vidámanKép
timili
 
 


Timili,

hááát..., még nem de lassan. Holnap kéne mennünk baba-mama tornára, de mivel még egy kissé taknyosak vagyunk, így még nem kezdjuk. Szerdán megyünk a 4 hós csípőszűrés kontrollra, bevallom "fosok", mert elég sokszor elfelejtjük a terpeszt nappal, de azért éjjel mindíg rajta van. Elvileg pénteken megyünk oltásra, majd meglátjuk, hogy hogy leszünk.

Mi mikor láthatjuk a fényképeket?

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Sziasztok!

Timi, akkor küldök mosolyt, hogy jobban bírd!!!KépKépKép

Judit, remélem terpeszt már nem fogják javasolni!

Lányok, használtok Pampers-t? Csak azért mert nagyon jó játékokat lehet kapni, ha gyűjtitek a pelenkáról a pontokat!
Elküldöm annak akit érdekel.

Puszi
Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Ytong, irj Ednek, és Zitának, ők megadják hol láthatod a fotókat.

Barbic, én használok pampers.Ird meg lécci.
timili
 
 


Barbic
én is pampers-t használok, nekem is légyszi.Kép
Én is remélem, mert úgy utálom, olyan más a fogása a gyereknek ha rajta van.

Timili,

már konzultáltam Zitával, de azt mondta, hogy te is csináltál és képet csak még nincs fent.

Ed légyszi küld el hol találom meg: ytong@mailbox.hu. Köszi.
J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Ja, Ytong...még nem jutottam a másik géphez amelyik fel tudja tölteni. De majd átküldöm Zitának és akkor ö átteszi a közös helyre.
timili
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet kívánok mindenkinek! :-)

Anikó
janiko
 
 


Sziasztok!

BUÉK mindenkinek!

Timili, Kincső kirándulás után így kidőlt. Ugye milyen szép ruhája van?
Kép

Milyen volt a csütörtöki játszóházas buli?
Remélem legközelebb mi is eljutunk, de nem volt kedvem apát egyedül itthon hagyni. Amúgy moziba mentünk este, megnéztük a nyóckert.

Üdv
Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok,

Ed,
Nagyon csini a kis lépcsőmászó :-)

Barbi,
Mi Libero babafejeket gyűjtünk, érkezik is a fürdőjáték hamarosan:-))) Pampers Marci fazonon ereszt:-)

Ytong,
Jobbulást Nektek. Képek nálunk is még a gépben figyelnek. A család férfitagjait legyőzte a influenza ezért nem is jutottam ide mostanság.

A NAP HÍRE:

BELÉPTÜNK A FOGASOK, SŐT A 2 FOGGAL RENDELKEZŐK TÁBORÁBA!!! APA MA ÜVEGPOHÁRBÓL ITATTA A TRÓNÖRÖKÖS ÉS ÉSZREVETTE, HOGY VMI. KOCOG A POHÁRON. KITAPOGATTAM, KIBÚJT A 2 ALSÓ FOGACSA :-)))

K. a büszke

cuiccolo
 
 


Kriszti,

gratulálunk nektek. Köszi a jókívánságokat.

Ed,
nagyon édik vagytok.
J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Kép

cuiccolo
 
 


 

cuiccolo
 
 


Buék Hölgyek !

csecsemő uszodába nem jár innen senki?
merthogy holnap után megműtik Máté-t és azt
tervezzük, hogy ha jól viseli magát elvisszük uszizni (rendszeresen).Vélemény?
Ytong! ...mostanság nem követem ez eseményeket: csípő ultrahangon voltatok már?
én_aki_vagyok
 
 


Sziasztok!

Látom ez egy szépen összeszokott csapat! Remélem nem zavarlak benneteket. Teljesen új vagyok errefelé.
Igazából a kórházi tapasztalataitok érdekelnének. Most várom a második babámat (a kisfiam 1,5 éves, és a MÁV-ban született), de az orvosom átment a Schöpf-Mérei-be és még látogatóként sem jártam soha abban a kórházban. Írnátok egy pár szót a szülésznőkről és a kórházi körülményekről (szobák, velem lehet-e a baba stb.)? Megyek majd a dokimhoz kórházlátogatásra, mondta, hogy körbevezet, de annyira érdekel a dolog, hogy nem bírom ki addig info nélkül. És még csak 8 hetes terhes vagyok, nem akarok egyből berohanni. És ugyebár jobb hallani olyanoktól is akik tapasztalatból beszélnek.
Előre is köszi:
Szilvi
gszilvi
 
 


Én aki,

rég halottunk felőletek, köszi az érdeklődést csütörtökön megyünk csipőszűrésre.
Usziba jövőhét pénteken megyünk beiratkozni ra a Rubin hotelbe, azért oda, mert szombaton is van foglalkozás és apa így tud csak velünk lenni. Ha érdekel szólj vagy www.babauszas.hu
Remélem a műtéttel minden rendben lesz, de miért ne lenne?Kép
Legyetek jók és ne idegeskedjetek sokat!!!

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Timili,

kiss-es smiley nem sikerült,pedig szórol szóra azt csináltam amit írt a formázásos cucc. Légyszi help. Köszi.

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Szia Szilvi,

Schöpf Mérei=Bakáts tér, ez vmennyire determinálja az "átlagközönséget". Ezért érdemes az un. fizetős szobákat választani. Létezik 1, 2 és 3 ágyas verzió. A szülés előtt kb. 3 héttel érdemes lefoglalni. Ha van választott szülésznőd Ő cselekszik helyetted, ha nincs a kórház központi számát hívod és úgy is eljutsz a megfelelő személyhez.
Szülőszoba: 1 db. egyágyas és 1db. 3 ágyas -függönnyel elválasztott- van, no meg a császáros műtő.
Alternatívoskodás az állítható szülőágy, talán labda is van. Bordásfal előtt egy hűtő áll így bajos lenne használni. (én már csak tudom császáros lévén :-))
Viszont szuper a szakmai gárda. Szülészek, gyermekorvosok, koraszülöttintenzív ....
Általában nem a kórházválasztás, hanem az orvoshoz való ragaszkodás folytán nyer a Schöpfi.

Röviden ennyi, sztem ha bővebb infóra van szükséged érdemes visszaolvasni, szinte már minden elhangzott:-))
Van egy babavárós topic is ami hasznos lehet 1-el előttünk...

JÓ babavárást!
K.Kép

cuiccolo
 
 


J´napot, na akkor feliratkoznék a "taknyos csecsemö a családban" topic-ra...
Tegnap reggel egy oltás, éjszaka mire kiértünk, szörcsögés, (anyuci persze görcsölés: uristenuristen!mostmileszéjjelfél3 van)szegény csodálkozottan szomorkásan sirdogált, mi meg óránként keltünk. Röviden ennyi. Ti ilyenkor mit csináltok? 2X szivtam porszival,Kép elég strapás...kézi készülék kéne...Ytong, Te asszem sajna ebben ottvagy...hm? Ötletek cserébe egy kiss-ért?(vigyázz; a kapcsoszárójelen tudnak elcsúszni a dolgok. Hirtelen én lettem a Gif-guru?? Igaz, utsókból lesznek az elsök...hihihi...)Ja, és HOL VAN A ZANYATEJ VÉDÖHATÁSA ILYENKOR- kérdem én...


Cuicco, hurrrrrrrrrá!Kép
mellesleg, mi a f...t (fenét) csinálsz 3/4 6kor a neten?

ÉAV, mi még csak kádban úszunk...

Ed, Kincs: very fine!! A fotó megintcsak igen jól megtervezett,minden részlete átgondolt...különösen a kép jobb felsö sarkában elhelyezett zöld ingyom-bingyom...ill. lábnál levö ficere.. Kép
timili
 
 


Halihó,

Marci műsor volt hajnali 3/4 4-től, apa ringatta 3/4 6-ig, én meg szolidáris ébrenlétem alatt neteztem.
Timi,
Porszívózás kizárólag altatás előtt, orrcsepp szintén. Nyálkahártya megszenvedi ha gyakrabban teszed :-((

Úszás: visszatérő agyalós téma ez nálunk, vigyük vagy mégse? Doktornéni szerint így a szabin cseppek után elvileg nincs akadálya, alacsony a társfertőzés veszélye. Viszont pont télen elkezdeni? Nem fázik meg és egyéb aggódnivalók??

K.

cuiccolo
 
 


Timiteszegányaggódóanyuka!
Ami nekem bevált: a párologtatóba cseppentettem néhány csepp eukaliptusz olajat, s amíg taknyos volt, éjjel-nappal üzemben volt.
Azonkívül, ami igazán bevált nálunk: a jó alapos körbebugyolálás 2-3 takaróba, be a babakocsiba, s ki a levegőre! Tök jókat aludt így kinn, s néhány ilyen "levegőkúra" után rendbe is jött.
(Ha jól tudom, ilyenkor még C-vitamint szokott felírni a dokinéni az ekkora babóknak, de annak a nevét nem tudom...)
Most beteg először? Mert ha igen, akkor eddig már igen hatékonyan védett a tejcsi, nem?Kép

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Sziasztok!

Timili, az a zöld akármi egy hálózsák csücske, a kép alján levő akármi pedig a hátihordozó akármilye. A fehér sáv pedig ágynemű. Nem lehet minden tökéletes.Kép Elég, ha a kép közepe az. Hú, de beképzelt vagyok! No azért az sem tökéletes, mert esti hiszti ezerrel, éjszakai ébresztések, stb...

ÉAV, szerintem jó ötlet az úszás, mi is akartunk menni, de mindig közbeszólt a nagy élet.

Kriszti, gratula a fogakhoz! Csak nem jön a többi, hogy nyügi van? Egyébként nálunk is az van éjszaka.

Judit, meggyógyultatok?

Szilvi, csatlakozom Kriszti írásához.

Kincs végre elaludt, megyek főzök valami ebédfélét.

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Ja, Timili, egyél sok-sok C vitaminban gazdag gyümit + c vitaminbogyót, Ca-t (pezsgőtabletát), az átmegy a tejcibe. Én mindig így csináltam, ha egy kicsit taknyos volt - dokinéni ajánlotta. Neki külön nem adtam vitamint, én tömtem magamba.

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Cuiccolo!

Köszi szépen a választ! Megnézem a másik topikot. Nektek pedig jó babázást!

Üdv: Szilvi
gszilvi
 
 


Timili,

Az anyatejes védelmet én is megkérdőjelezen, lévén 4 hónap alatt a második..
Mielőtt még bármit is teszel, lehet, hogy nem beteg csak az oltástól jönnek ki a tünetek, ha este is tapasztalod, akkor beteg.
Egyébként meg a Judit által írt párologtató nem igazán jó, mert a gyerek allergiás lehet az illó olajokra, és nem a betegsége alatt kéne ezt kipróbálni. C vitamin oké a neve cebion csepp 1x5 cseppet kell adni ekkora babának. Orrszívoval sem értek egyet, folyamatosan kell szívni,amikor hallod, hogy szörcsög, mert begyulladhat a füle, arcüreggyuszi stb.(nem ilyesztegetés, nekem is a fül-orr gégész mondta) 2 óránként lehet szívni használj sterimart (asszem így írják) ez tengeri sós víz ami feloldja a cuccot az orrában, utána rögtön szívd ki de ajánlatos a porszívós orrszívó. Nasivin orrcseppből csak napi 3x1 cseppet lehet használni de azt is csak 0,01%-ost, de csak ha nagyon muszáj. Valamint az ágyát emeljétek meg, tegyetek alá 2 vastag könyvet, mert ettől nem áll meg a folyadék az üregekbe és elkerülhető a gyulladás. Ha lázas mindenképp orvos, ha nem akkor szükségtelen, mert antibiotikumot nem fog adni és ő is ezeket fogja mondani. Ja, és másfél- két hétig tuti tart, úgyhogy ezen se lepődj meg, meg persze azon se, ha esetleg a vége felé taknyosabb elsz mint az elején. Ja és próbáld meg nappal kipihenni magad, mert az éjszakák húzósak lesznek valszeg.
NEkünk ezek jöttek be.
Mi már jobban vagyunk, de még azért van, remélem pénteken már oké lesz és túl lehetünk az oltáson.

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Ytong, én azért írtam le ezeket a módszereket mert nekem ezek váltak be mindkét (!)gyerekemnél a mai napig. Nem azért, mert ezt KELL utánozni.
Szóval én úgy gondolom, h. helyesebb volna úgy fogalmazni, h. "nekem ez meg ez vált be", s nem úgy, h. "ez nem jó!!!"Kép

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


OFF,
Ed, már annyiszor akartam kérdezni, hogy mit is tanítottál az Ady suliban?
K.

cuiccolo
 
 


YtongJudit,

Csak a pontosság kedvéért(tudod nem bírom ki Kép)
Cebion 1 éves korig 6-8 csepp naponta.
Sterimar, Fluimar egy kutya, sós tengervíz tartalmú orrlötty, tehát kiszárítja a nyálkahártyát. 2 óránként nem tesz jót, szerintem.
Az én másik mániám a "gyereknek egyenes fekhelyen a helye" szlogen. Ha szeret hason aludni én inkább úgy fektetném és nem a könyves variációt választanám.

Jó Nektem hogy jobban vagytok, nálunk együtt nyüglődik apja s fia....

Judit_78 és a Többiek,
Párologtató: használtok? Milyet? Nedves, száraz? Marcinál elég száraz a levegő így én kamillát gőzölögtetek a radiátoron, de lehet hogy vásárolni kéne vmi. equipmentet....

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Cuiccolo, én is a radiátoron szoktam gőzölögtetni. Kértünk Karácsonyra a Jézuskától, de nem kaptunkKép Így egyenlőre marad a radiátor, s vmennyire az is számít, h. a szobában teregetem a mosott ruhákat...
Engem is érdekelne, ha van vkinek!! Sajnos nem értek hozzá egyáltalán.

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Judit,

bocs, nem akartalak megbántani, de te sem idéztél pontosan, én nem azt mondtam, hogy az nem jó, hanem, hogy azt, hogy nem igazán jó, mert lehet hogy allergiás és ezt nem akkor kéne kipróbálni, ha a gyerek beteg.

Kriszti,

bocsánat, neked sem bántásból írtam, csak a véleményemet. Egyébként, abban neked van igazad, hogy a sterimart 2 óránként nem hasznllható, de az orrát szerintem lehet szívni két óránként.
A fekvés szerintem azért jó, mert pont az a lényeg, hogy nem teljesen vizszintesen legyen, hanem az üregekből kifollyon a nyálka (ez vonatkozik az orr-fül közöttiről, és a tüdő-orr közöttiről)

Nekünk van párologtatónk, a miénk hideg és úgy 60 m2-t párásít. Létezik autómata és manuális, de a manuálishoz azt hiszem kell venni páramérőt. Az ideális páratartalom 40-60% között mozog. Egyébként van olyan is, ami légszűrővel ellátott vagy mi (kiszűri a levegőből a szennyeződést) bár ezeknek horribilis áruk van.
Na akkor most elindítottam a következő vitatémát. És akkor most megint egy jó darabig nem írok semmiről véleményt.

Timili, egyébként ezek után azt javaslom, hívd ki az orvost, mert az a biztos, ha ő nézi meg a gyereket.

Kriszti,

jobbulást nektek, azért vigyázz magadra, nehogy te is elkapd.

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


YtongJudit,

Nincs harag és sértődés sem, úgyhogy ne fújj visszavonulót.
Párásítóügyben elmélyülök....

K.Kép

cuiccolo
 
 


Judit,

Most nézem, új kép a bem. oldalon :-)) Hol volt a pancsi?

K.

cuiccolo
 
 


Orrszívás dologhoz én is hozzászólnék. Ha jön a trutyi magától, akkor nem kell fújni semmit. Ha nem jön, mert már/még sűrűbb vagy szárazabb, akkor nagyon jól jön a Sterimar és társai. De ennek is van limitje, mármint, hogy egy nap hányszor lehet fújni. Ez a dobozán is rajta van. Napi 2-6 fújás orrlyukanként.

Mást is akartam, de Réka nem akarja.

Üdv mindenkinek!

Zita
pzita
 
 


Ytong, nem akartalak megbántani!!Kép Szükség van a Te véleményedre ezután is!!!Kép
(az idézést tekintve igazad volt, tényleg nem idéztem pontosan...)
Jobbulást Nektek!

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Huh, már egy hányáson is túl vagyok...most alszik, addig gyorsban:
Örülök h sikerült megint egy jó témát felvetnem...KépKép

Ytong nagyon kielégitö amit leirtál és nagyon szakszerünek is hangzik...tetszik. A "srégláge" matrac fejrészének emelését a dr.néni is mondta, meg ésszerünek is hangzik; a barátnöm a 4,5 éves kisfiúval is a gyakori szivásra esküszik, szerinte az ö pulyájának azért nem volt eddig fülszúrása, ellenben sok hasonszörüvel az oviban...u.h. ez is nekem o.k., kamilla páráról nincs adatom, csak annyi h a kamilla szárit.Nasivin-t a dr. csak éjszakára tanácsolta, így is teszünk...Annyi viszont szent: a tengersós spricc nem rossz, de a só mint tudjuk nedvességet von el, tehát...szárit...(?) most vagyok épp egy újabb "sós" orrcsepp tesztelésében, mely állítólag (hogy mondják a testidegen elletétét? testmegfelelö? testben fellelhetö? natrium hyaluronat-ot tartalmaz mely természetes anyag kiváló tapadásáról és magas vizmegkötöképességéröl tett tanubizonyságot. Sajna az okosabbik a családban, elfelejtette ma beszerezni, holnap magam megyek utána.
Séta, azt hiszem nem lesz, mert mintha egy ilyen alkalmával fázott volna meg...
Én spec. radiátor gözölésröl , söt párásítóról sem tartok sokat. Lévén magam is igen érzékeny vagyok a száraz levegöre, föleg náthásan vagyok nagyon ki, így beruháztam évekkel ezelött egy komolyabb összeget (kb. 300 DM!) egy "jó" masinába. Az eredmény: még ennyiért is hangos (a csendes éjben) és ami a LÉNYEG: nem lehet tisztán tartani (az én modellemet). Ami azt jelenti, egy icike picike adag viz benne marad mindig, bárhogy forditod, rázod és az az icike picike viz "bepunnyad" ld: begombult...
1szóval: naaaaaaaaaaaagyon jól megnézni mit vesztek...
Nekem még mindig a legjobb: egy kiadós nagymosás adagját a gyerekszobába a jó öreg cikk-cakk-os"pelenkaszáritóra". Tudjátok a fa harmonika szerü értékes darab...na, azzal és eddig csakis azzal sikerült kellemes "levegöállagot" elérnem.
Ha nem gyült volna elég ruha össze, úgy két (három?) hatalmas törcsit szinte csurig vizezek és azok "száradnak" reggelig. Tudjátok 300 DM-ért anno hány törcsit és ócska száritót tudtam volna venni...még nektek is jutott volna...Kép
Jelenleg túl van egy orrszíváson, kapott egy tengeri spriccet és a megemelt matracon fekszik. Fejmagasságban egy pici "nyálvédö" elöke, 3-4 csepp bébiknek való menthol mentes inhalálóolajjal. Hát ennyi.
Dr. szerint szopjon, szopjon és megintcsak szopjon. Hiába mondtam, úgy vélem a kutacs mélyed, azt mondta ha tud pipilni, és normál a szine: hagyjam a gyereket békén...

Várom az éjszakát...Kép
Meg a következö 2 (?????!!!) hetet...
timili
 
 


Ytong, nehogy eltünj mint Hicu, mert kardomba dölök! Mi van a kiss-el?
Judit78? Mennek a smiley-k? Gif-ek?


Fent említett ilyen-olyan-hyper-super orrcsepp berendelve. (egyszerübb körbetelefonálni a várost a közeli patika számáért, ott megrendelni és holnap vhogy elhozni, mint férjet elküldeni.Kép nálatok is igy van ez?
Rendeltem felnöttet magamnak, és bébit a bébimnek. Ha bejön, terítem...Kép
timili
 
 


Ja, ...én most nem úsztatom az tuti...Kép egyébként is félek h elkap(unk) vmi börbetit. Vagy ha nem akkor meg a klór teszi meg a hatását...nem tudom...nekem jó lesz ha csak 3-4 évesen tanul meg úszni...akkor majd elég a fülészetre járni uszodafül miatt...addig meg "melegen" tartanak az ilyen kis fincsi megfázások...

Apa ma tenisz. Én egyedül este is itthon...borsózik a hátam... utálom...
timili
 
 


Timi, a gif-ek tanulmányozása folyamatban...Kép
Kérlek, szorítsatok nekem, mert néhány óra múlva anyósomékkal lesz lelkifröccs.Kép
Ma kiborult a bili, ráadásul a férjem borította ki. A helyzet az, h. egy házban lakunk, ezáltal Ő rendszeresen feljogosítva érzi magát arra, h. feljárkáljon akár szoptatok, akár a Wc-n ülök...a múltkor a hálószobába is benyitott. Állandó problémája, h. nem viszem le naponta a gyerekeket!Lassan kiráz a hideg tőle. S ha nem megyünk le mindennap hozzájuk bájologni, érzelmileg zsarol, de rendesen. Főleg a férjemet, aki ugye egyetlen, anya pici fia........
Mivel elege lett Neki is, ma megmondta a magáét, s erre mit kapott/kaptam? Ő az én befolyásom alá került, egyetlen önálló gondolata sincs stb.
Mostantól nem kívánnak velünk szóba állni, megvonják az anyagi támogatást!
Bocsánat, h. ezzel untatlak Benneteket, de nagyon kiborultam, s olyan jól esett most leírni!
(Már a kókuszlikőrös üveget is meghúztam kétszer...Kép

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Judit78: VODKA! Mit szórakozol a kókuszlikörrel?!

Én szoritok...mondd meg jól az öregasszonynak a magadét...ha sokat pampog majd jól ellátjuk a baját...Kép add meg az email cimét!Ráküldünk egy csomó virust!!!Kép ugye, Ed, benne vagy?

Orrtisztitókézikészülék (Mézga után szabadon) berendelve, megy minden mint a gondolat...c- vitamint zabálom marokra

Talis fotók pirosszeme kijavitva, Zitának lepostázva...

Maki-muki sréglágéban aluszik...
MIT akarok még???
Ja,...róka maradványok eltávolitvaKép
timili
 
 


Lányok, nem tudom itt künn van-e cebion vagy hasonló...most csak c-vit ampullát kaptam. Az meg ascorbin sav, tehát savanyú. A cebion is? Mert ha igen, akkor nem rendelek...
timili
 
 


Timi, az édes, nekem ízlik.Kép

Még jövökKép
Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a hozzászólásokat az előző problémám kapcsán.
Majd még reagálok, csak most rohannom kell.

Timili!
A cebion is eléggé savanyú, de Bori "féknyom nélkül" beveszi, sőt, kifejezetten imádja ezeknek a gyógyszereknek az ízét.
Számára a nap csúcspontja a bébi Panadol... Kép

Mivel ismét betegek vagyunk, nálunk is megy az orrszívás. Sajnos tele van sűrű, zöld trutyival, minden tüsszentésre buborékokat fúj belőle.
Szörnyű küzdelem minden egyes orrszívás, mert nagyon visít, alig tudom lefogni, utána meg szabályosan fáj a gyomrom az idegességtől, annyira megvisel a kínlódása. Pedig nem fáj a leszívás, csak gondolom, kicsit kellemetlen, meg zajos a porszívó.
Egyébként nekem azt mondták, hogy a túl gyakori orrszívás kiválthat valami irritációt, ami csak súlyosbítja a helyzetet.
Próbáljátok ki a régi, jól bevált kakukkfüves köptetőt (tudjátok, barna gyógyszertári üveg, édes szirup), az nagyon jó a takony oldására. Borinak is azt adom.
Plusz Fenistil cseppet, az megszünteti a gyulladást és az ödémát a torkában.
A Sterimárt is bevetettem, utána több taknyot tudtam leszívni.
Na és a Nasivin orrcsepp...

Egy falu elpusztítására elegendő...

Láthatnám én is a talis fényképeket? Vagy csak azok nézhetik meg, akik ott voltak?
Már kértem egyszer, de a medvikés e-mailre még nem érkezett semmi.

És még egy kérdés:
Ismer valaki egy jó, megbízható és JÓ MODORÚ! gasztroenterológust?
Valszeg gyomortükrözésre lesz szükségem, de legalábbis egy gyomor-értő doktorra.
Volt valakinek mostanában ilyen "élménye"?
Köszi.

Mackoo
mackooo
 
 


Nna, ezek szerint tényleg igaz, hogy ízlések és pofonok...Kép
mackooo
 
 


jajajaj, távolból segitö apuka ujabb kérdése: szerintetek: náthás gyereknek jó-e a fürdés?

Elöbb véleményeket kérek a fenti egyszerü kérdésre, késöbb taglaljuk.
timili
 
 


Először is nem eltűnni akartam, csak a vélemények táján visszavonulót fújni, nem sértődtem meg...

Timili,

mi az első náthánál 3 napot kihagytunk, csak "macskamosdatás volt, de az utóbbinál már minden nap fürdettünk, csak rövidebb ideig és melegebb volt a fürdő hőmérséklete.
A cebion szerintem olyan mint a sűrű limonádé kicsit több citrommal és víz nélkül.
Kiss nem megy!

Vigyázat a párásítótól mi penészedünk.

Mackooo,

én voltam gyomortükrözésen, nagyon kellemetlen, de kibírható, bár ez pár év távlatából, akkor úgy voltam vele, hogy még az ellenségemnek sem kívántam volna. Ha az eljárást nem ismered elmondom. Én csak akkor mennék megint ha nagyon muszály lenne és más megoldás nem lenne. Remélem azért nem lesz rá szükséged.

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Na akkor egy kis sajnáltatom magunkat című műsor következik, de azért ne vigyétek túlzásba.

Az idei évünk még szinte el sem kezdődött de: mint tudjátok, Dorci beteg stb.., szombat éjjel anyu nagyon rosszul volt 39 C fölötti lázzal, hányással, hátfájás, nem bírt feküdni, ülni, fájtak az izületei stb. ügyelet b...ik felvenni a telefont. Vasárnap még mindíg rosszul volt de valamivel jobb, hétfőn kijött a doki: tüdőgyuszi, ha rosszabbodik, vagy valami van ? irány a kórház. Tegnap du. aput hívom na mizu?, anyu pakoltatja a cuccot, még várnak, hogy hat a gyogyó, remélik nem kell menni. Végül nem kell, már jobban van csak gyenge. Ma is jobb, már a hangja is jobb... Szóval javul.
Ma anyu hív, valami gáz van a kutyussal, remeg, vigyem már le, jó rohanok,a kutya a lépcsön alig mert lejönni, de nem tulajdonítok neki nagyobb dolgot, gondolom "fázik", hogy le kell mennie a hidegbe (ha hideg van ez szok lenni). Du. anyu hív Alexka nem eszik, valami gáz van holnap doki, menjek el az apuval, szerinte a foga. Jó de miért holnap? Szegény eb meg szenved. Apa hazarángat gyerekre vigyázni, mi irány a doki. Váróban furi görcs a kutyán, összeesik az ölemben, mi nyugtatjuk, ok ahogy jön úgy elmúlik. Be a doki kérdi mi baja a kutyának, nem tudjuk, nem eszik, én hajtogatom, hogy kint görcse volt, kint görcse volt, végre figyelnek.... na kiderült, hogy szivillentyű probléma és epilepsziás rohama volt.
Lényeg sajnos már öreg 12 éves, ami azt jelenti, hogy nem soká húzza. (2 éve a tesója 3 nap alatt ment el, mert nem vették-vettük észre a kullancs csípést és azt hitték, hogy fel van fázva)
Szóval jól indul az évünk, és bocs, csak nekem is jó volt egy kicsit kiadni magamból.
De hát ezért tartjuk egymást nem? Kép

Kiss nem megyen.

KépKép
KépKép
ytong
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?