Új privát üzeneted érkezett!

Ezt föl kell tennemKép Remélem sikerül!!Hát nem zabálni valók!! -és olyan hamar megnõnekKépKép
evetke
 
 


Sziasztok!

Talán már le is mondtatok rólam?????Kép
Attól, hogy nem írok még olvaslak ám titeket.

Tegnap reggel megjött a párom Pécsről, de ma már ment is vissza. Ha minden igaz este jön.
Olyan zsufi a jövő hét hogy azt sem tudom mikor veszünk ajándékokat. Igaz már nem sok van.
Zsombi szépen fejlődik. Már 5690 gramm és 2 hónapos. Én csak Döbröginek hívom!Kép
Bence idénre befejezte az ovit. Olyan kevesen lesznek már a jövő héten, hogy összevont csoportok lesznek.

Tigri: Még jó, hogy így megúsztátok ezt az esést.
Nagymamád miatt fogadd őszinte részvétemet.
Ünnepek alatt mentek valahova? Alexa jobban van?

Evetke: Sokgyerekes lettél? Nem meséltél, hogy milyen volt a Copperfield show? Gondolom jól érezted magad.
Gyerkőcök jól vannak? Húgod és a jövevény hogy van?Kép

Na pussz mindenkinek!

Kati
kfk
 
 


Hali!

Kati én azt hittem már elvesztél, de nagyon örülök, hogy írtál! Döbrögidről nincsenek képek? A nagytesó hogy viselkedik?

Nem megyünk sehová sem az ünnepek alatt. Egyelőre még dögrováson a család, semmivel sem haladok, de nem tud érdekelni. A férjem is elkapta Alexától a vírust, most már ketten rókáznak és megy a hasuk! Állítólag három napig tart ez a dolog, de a picimnél ez már az 5. nap! Annyira sajnálom! A férjemet meg még nem láttam ilyen betegnek. Eddig még 7 év alatt sohasem volt betegállományban, de szerintem holnap nem megy dolgozni. Szóval ez van.

Evetke hát nem is tudom megmondani, hogy hogyan sikerült leesni. Talán megcsúsztam, mert le volt járólapozva a lépcső. A babakocsi garanciába nem számít az ilyen baleset, a férjem azt mondta, hogy gödörbe mentem vele Kép

Na pusza megyek megnézem a családot...
Hajni
tigribigri
 
 

 
 

Ja és Evetke tényleg írj pár sort Copperfieldről! Apukám régen bűvészkedett, anno a Ki mit tudon is szerepelt, akkor amikor az U. Anikó bűvész befutott. Olyan jó lett volna karácsonyi ajándékként megnéznie, de most a családi kassza nullán áll.
tigribigri
 
 


Öröm szemeimnekKépKép.)
Jövök és irás vanKép
Sziasztok csajok!!!! De jó hogy elõkerült Kati is!! Teccik a Döbrögi név))) Mi mindent tudunk ráaggatni ezekre a csöppségekre hihetetlen. Majd tényleng muti képecskéket ám!! Mi se járunk már mult hét óta bölcsibe,azt mondtam nem ér annyit az utsó hét hogy aztán ünepekre megint betegek legyünk. Igy viszont lassan a "futkosóba" kerülökKép És még most jönnek az ünnepekKép-non -stopban ölik egymást a gyerekeimKép Aztán mikor jön a kollektiv bünti ugy imádják egymást hogy öröm õket nézniKép
Tigrikém ettõl féltemKép Én tudom milyen szar ez a virus!!! De most valami invázió vanKép A nagyiméknál is betegek többen ugyan ezzelKép Ugy látszik megint végigsöpör az országonKépJobbulást!! Mielõbb,és jobb is ha a párod otthon marad!!
CopperfieldKép!!! Hát egy tök egyszerû pasi ,iszonyú közvetlen. Egyébként maga az egész "élõben" nem volt felfényezve))) Mi a második elõadásra mentünk és ez már csak fél házzal ment,de nagyon tetszett! Sztem igazán azzal fogja meg az embert hogy minden "varázslást" összeköt egy történettel!! Mesél és poénkodik...mesél és megkönnyeztetKép Szóval ezt igy nem lehet visszaadni szóban. De élmény maradt az egyszer tuti!! -és az idei télapói gesztus is!!És szinte ez a lényeg!!
Csajok 5 nap!!!!!!! Ti jók voltatok!!!????
De jó Tigri és van felvétel is apukádról??? Tv-ben volt??
Léptem késõ van!! Nagyon örültem nektek!! Puszika mindenkinek!!És kitartás!!!!!!!
Ildikó
evetke
 
 


Szia lányok!

Nálunk a helyzet változatlan. Annyi a jó hír, hogy Alexacica nem hányt hajnalban, viszont még van hasmars. Nem akarom elkiabálni, kop-kop-kop, de evett egy negyed üvegynyi paradicsomos krumplit.
Apa 7 évnyi meló után először elment betegállományba... Azt mondta a doktor néni neki, hogy valami megfigyelésen alapul, hogy a lányos apák hajlamosak elkapni a gyermeküktől a bacikat. Hát nálunk most bejött.
Röviden ennyi. Ja nekem meg elemi erővel megjött... csak hogy ne unatkozzak.
Megyek gyógyszertárba...
Pusszantok mindenkit!
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Én is olvasgatalk titeket csak már írni nincs időm. Most is nyűgösek vagyunk. Kép
Persze még a karácsonyi készülődés is elvette az időmet, mert a nővéremék ajándékát csomagban kellett ma feladni. És Manócskám ajándéka még nincs is kész, de legalább van még 3 napom!!!

Megfázás engem is elért, de szerencsére Manó, még nem beteg. Én egyébként is érzékeny vagyok ahidegre, és most inkább rá koncentráltam , így történhetett, hogy én megfáztam.

Megyek is csinálom tovább az ajándékát.

Hajni! Örülök, hogy szerencsés kimenetelű volt az esésetek.Kép

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Szia Moszi, végre te is írtál pár sort!
Jobbulást!
Figyu írj már nekem arról, hogy mit kell tennem, hogy ha csomagot akarok feladni. De most komolyan én még életemben nem adtam fel és nem tom' mit kell tenni. Kell rá valami postai cetli gondolom, és mibe kell csomagolni? Vagy már nem kell átcsomagolópapírozni?Kép
Rá akartam menni a posta honlapjára okos infokért, de elég egy ócska honlapjuk van, ráadásul nem is lettem tőle okos...
A múltkor a BKV honlapján ott volt egy egér követő télapó. Az volt a jó benne, hogy a télapótól nem lehetet kattintani, mert valamit elszúrtak...

Evetke, Apu volt a tévében is anno, jó lenne valahonnan megszerezni a felvételt...Sajnos a kézremegése miatt abba kellett hagynia korán. Mindig szerette volna ha én vagy a tesóm tanulunk tőle, de nekem valahogy nincs hozzá türelmem. De a piszok így nem is árulja el a titkokat Kép

Én egyébként nem a karácsonyt várom, hanem a jövő hétfőt! Egy évesek leszünk! Hihetetlen...

Pusza
Hajni
Mindjárt lehet:
KépKép
tigribigri
 
 


Ja és mit kap a Manócskád Moszi? Tényleg többi gyerkőcnek mit hoz a Jézuska?
tigribigri
 
 


Sziasztok!! Szia Moszi!!Te ilyen kis ügyike vagy!!?? -én sose tudtam szépeket csinálni sk. Kép szivesen szépitgetek de aztán ennyiKép Mi inkább költjök a pénztKép
Jobbulást neked is!!
Tigri bármibe csomagolhatsz))) Ott majd kapsz egy feladóvevényt amit szépen kitöltessz.Adja magátKép feladó és cimzettKép Amit + rá kell irni/tartalom:....,csomagolás:.....,érték:..../Ennyi és ott hagysz egy halom lóvétKépRemélem segitettemKép
Hát igen Alexababa 1 éves!! Dupla ünnep!!! Szegény és egy ajándék????KépKépKép
Jobbulást a párodnak ennyi idõ után igen is járt neki a pihiKép csak nem igy kellett volnaKép
Ajándék???? Hát amit Niki kap: Vettünk neki egy gyerek laptopot,gipsz kiöntõ formát,könyvet,ruhátKép
Gergõ kap egy autópályát,egy dobgépet/hurráKép/,könyvet,ruhát.
De idén nagy lesz az öröm mert a Dédimama kicsit elszállt ajándékilagKép Gergõnek vett egy elektromos motort Niki meg megkapja tõle a rég áhitott ujszülött interaktiv cicáját!!Kép
Szóval nálunk idén jó gyereknek lenniKép
És én??:....Kép Tiszta ideg vagyok mert nem tudom hogy lesz meg a párom ajándéka idõm semmiKép
Holnap megyünk kajcsikat bevásárolni utálom a tömeget.....Kép
Na léptem!! Meséljetek.... meséljetek!! Puszika Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Hajni Mit akarsz feladni?
Én ajándékokat küldtem. Berakram egy karton dobozba, és átcsomagoltam a biztonság kedvéért papírral is., de persze nem muszáj. Azt javaslom, hogy kösd át a dobozt.
Ha kisebb valamit adsz fel, akkor borítékba is rakhatod, csak akkor az erős boríték legyen.
Postán kapsz feladószelvényt és azt kell kitölteni.
Mint vérbeli postástKép kérdezz nyugodtan, ha info kell. Akkor vagy megírom, vagy megtudom.

Nálunk játszó szőnyeget hoz a Jézuska. Igaz én csinálom, és már a lightos verzió (Szőnyeg, és lelógó figurák, amiket vettem) majdnem kész van. A fullos verzióban, a szőnyegen lesznek fogdosható formák, különféle anyagokból. pl.: virág – ezek én csinálom.
Szerencsére van némi varrói vénám, így általam készített babakönyvet hozott a Mikulás. Majd rakok fel képeket. Jó az internet, mert innen kaptam mindkét ötletet. Persze nem csúcsminőség, de Viki még úgy sem reklamál, ha valami nem tetszik. KépKép

Sok boldogságot Aelexbabának!!
Kép

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!
Már az idejét sem tudom, hogy mikor jártam errefele. Megdöbbenve olvastam a történteket, Tigri fogadd őszinte részvétünket Kép Nagyon sajnálom ami a nagyiddal történt Kép Aztán meg a babakocsi.... mostmeg a járvány Kép a baj, sajnos mindig csőstől jön Kép

Evetke: nagyon irigyellek a férjed miatt Kép nagyon aranyos a hóemberes fénykép!

Kati, Moszmi: gratulálok a babócákhoz Kép

Nem tudom, hogy az ünnepek előtt látok-e netet, ezért most szeretnék minden babának, és anyukának kellemes karácsonyi ünnepeket kívánni!
betty77
 
 


Sziasztok!
Tigri, reméljük, már minden téren jobban vagytok Kép Valahogy mindenkinek nagyon összejön mostanában, így Karácsony előtt minden Kép De legalább pont addigra majd meggyógyultok.
Mi is készülődünk, bár elég lazán, pl ablakot nem mostam... tegnap sütöttünk mézest Gellérttel, egész ehető lett. Tartok tőle, hogy péntekig el is fogy...
Elromlott a cirkónk, aztán elvileg megcsinálták, de most megint rendetlenkedik. Olyan hangokat ad... Kép
Ajándékok: hát kapnak egy csomó kisebb dolgot. Favonatos téma bővül ismét egy csomó mindennel, aztán Janka kap pár edénykét meg öltöztetős macit, mert kislányjáték semmi nincs nálunk. Aztán kisvakondos társas is jön. A legnagyobb dolog egy video lesz, mesefilmekkel, ez közös ajándék. Így legalább megszűrhetjük, mit néznek, ha már valamit. Amik a tévében mennek manapság mese címen, az szerintem korhatáros kéne legyen Kép
Fánk még mindig nincs, pedig elküldtem ma apjukat ez ügyben.
Egyébként meg járok a rajzfilmes tanfolyamra, ez elég sok időt igényel, van házi feladat is Kép
Maradék időmben kreatív ajándékokat igyekszem összeütni, szalvétatechnikás kép, festett gyertya, üvegfestés meg ilyenek. De nem vagyok egy nagy ász.
Tegnap meg történt egy bosszantó: anyukámmal sikerült ugyanazt az ajándékot vennünk apukámnak, vérnyomásmérőt. Ráadásul mindketten az Auchanban vettük... Elzarándokoltam 20 km-t, hogy visszacseréljék az egyiket, levásároljam az árát vagy akármi. De nem engedték, 3 nap után kenhetem a hajamra. Pedig ki sem volt bontva... Kép Beírtam a panaszkönyvbe, de alig hiszem, hogy bárkit is fog érdekelni. Kép Tényleg, nincs valamelyikteknek szüksége egy jó kis vérnyomásmérőre 5000-ért? Kép
Na megyek, mert valakinek főzni is kell. (Ráadásul a héten már itthon az egész család.)
Pussz, Klára
klara
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon kellemes karácsonyi ünnepeket szeretnék kívánni magam és a családom nevében is!
Kép

Puszi
Hajni

ui.:Most nincs időm irogatni, de mindenkinek böcsülettel válaszolni fogok Kép Cup!
tigribigri
 
 


Sziasztok!! Én is csak beköszönök,mert totál el vagyok havazvaKép Sütök fõzökKép
Mindenkit puszikálok!! Kellemes ünnepeket kivánok a kis családom nevében isKép
Üdv IldikóKép
evetke
 
 


Sziasztok!

Békés boldog karácsonyi ünnepeket és sikerekben gazdag új esztendőt kívánok nektek és családotoknak!

Kati, Zsombor, Bence és BéciKép
kfk
 
 


Sziasztok!

Olvasgatlak ám Titeket, csak írni nem nagyon van időm és energiám. Kép

Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánunk Mindenkinek!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Eriék
simones
 
 


Sziasztok!

Boldog, békés karácsonyt mindenkinek!

KépKép

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!


Itt van pár új kép:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3492&page=3

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok lányok!!
Drága Pici Alexa baba!!! Itt a nagy rohanásban a karácsony hevében megfeledkeztünk életed elsõ születésnapjárólKép ISTEN ÉLTESSEN NAGYON SOKÁIGKép Szeretetben,egészségben nõjél jó nagyra anya és apa szárnyai alattKép


Lányok totál rohanás az életem ,a jövõhéten délelõtt visszaáll a mókuskerék. Akkor mesélek!!
puszika ildikóKép
evetke
 
 


Ó, tényleg! 1 éves a nagylány! Boldog szülinapot, ha kissé megkésve is... Volt buli? És a Karácsony? Remélem, mindenkinél szépen telt.
Annyira rohanós mostanság nálunk az élet, hogy most is csak bekukkantottam, de azért kívánok mindenkinek Békés, boldog új esztendőt! Legyetek jók, puszi
Kláráék
klara
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog születésnapot kívánok Alexának!!!Kép
Mindenkinek sikerekben gazdag új esztendőt!

KatiKép
kfk
 
 


Sziasztok!

Köszönjük! Kép

Klárus fentebb vannak a képeink a "buliról".

BUÉK!Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok!! Csajok egy utsó beköszönés idénKép
Mindenkinek BUÉK jövõre veletek ugyan ittKépKép
evetke
 
 


Sziasztok!

Szertenék érdeklődni, h. ki tud nekem kicsit mesélni dr. Krammer Józsefről? Szeretnék többet tudni róla, mert őt választanám nőgyógyászomnak, már voltam nála egyszer-kétszer, szimpatikus orvos, szeretném ha megosztanátok velem jó és rossz élényeiteket is vele kapcsolatban.

Köszönöm a segítséget!
masnika
 
 


Helló csajok!

Hát akkor üdv mindenkinek a 2005-ös évben!

Masnika szia Kép, én ismerem Krammert, hozzá jártam egy darabig az SZTK-ban. Jó fej doki, nagyon szimpatikus és szerintem jó orvos. A Szabolcs utcai OGYK-ban szülnek nála a kismamák. Úgy volt, hogy ő csinál nálam egy ciszta műtétet, de átadott egy másik orvosnak, mert aznap nem ért rá. A másik orvos után már nem mentem vissza hozzá.

Köszönöm, hogy válaszoltatok a csomagküldéses kérdésre!
Moszi nem is tudtam, hogy postás vagy! Amúgy nagyon ügyes lehetsz ha Vikinek ilyen csuda dolgokat tudsz varrni! Mindjárt megnézem a képeiteket hátha feltettél már frisseket!

Evetke nálatok mizujs? Remélem nem beteg a banda!

Végre Betty is előkerült, hihi a múltkor meggyanúsítottam, hogy már biztos lemondta a netet Kép

Klárus nagyon klassz lehet ez a rajzfilmrajzolás! A kolleganőm fia vagyonokat keres vele! Egy híresebb rajzfilmrajzoló cégénél dolgozik, de most nem jut eszembe a fickó neve. Reklámokat is szoktak csinálni. Amúgy a srác nagyon ügyes!
Sikerült a vérnyomásmérőt elpasszolni?
Gyerkőcök hogy vannak? Janka már biztos sokat beszél!

Kati mizujs a két fiucskával? Bírod a strapát?

Nálunk most hál' Istennek nyugi van, ez a december nagyon szar volt. Szülinap jól sikerült, Alexa nagyon jól érezte magát, egész nap táncolt. "Kicsi" kora óta imádja ropni, mulat a kezével, meg csettinteni is próbál Kép Biztos a parkett ördöge lesz Kép
Végre megjött az étvágya is, a betegség alatt kicsit fogyott, most szerintem próbálja visszaszedni a "kilóit". Imádja a gyümölcsöket!

Most mennem kell, de várom, hogy írjatok ma jó sokat, mert az azt jelenti, hogy egész évben pörögni fog a topik Kép Kép Kép

Egy újévi cuppantás mindenkinek!
Hajni
tigribigri
 
 


Nem tudtok valamit Borcsáról? Már biztos megszült... azért írhatna pár sort!
tigribigri
 
 


Jaj előbb Erit kihagytam, sorry! "Cserébe" itt egy bocsi gif: Kép
Veletek mizujs?
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek. Hogy telt a szilveszter?
Mi lementünk az első emeletre egy házaspárhoz. Messze még nem tudok menni Zsombortól mert megint 3-4 óránként szopizik. Jó volt, jót dumcsiztunk na meg mégiscsak gyerekek nélkül voltunk egy picit. Anyósom jött és vigyázott a lurkókra.
Karácsony is eltelt. Szenteste itthon, 25-én Apósomék jöttek, 26-án meg Almádiba mentünk és ott voltunk keddig. Most valahogy egész jól éreztük magunkat.

Tigri: Teljesen meggyógyultatok? Nagyon aranyos lehet Alexa ahogy táncikál.
Mostanába gondolkodtam én is azon, hogy el kéne vinni Bencét akrobatikus rock and roll-t tanulni, de még eléggé utána kéne járnom. Na meg az sem egy utolsó szempont, hogy Ő akarja-e.

Masnika: Sajnos nem tudok segíteni mert én nem ismerem az itteni nőgyógyászokat.

Klárus: Hogy teltek az ünnepek? Cirkó rendetlenkedik még?
A gyerekek mit szóltak a karifához?

Evetke: Kihavazódtál már?Kép Kinek mit hozott a Jézuska? Voltatok valahol szilveszterezni?

Betty: Köszi a gratulációt!Kép Mi van veletek?

Moszmota: Nagyon ügyes lehetsz, hogy ennyi mindent tudsz csinálni. Sikert aratott az ajándékod?

Na megyek sziasztok,írjatok sokat!

Puszi mindenkinek.

Kati

Ui.: Tényleg Borcsa mi van veled?
Mintha valamelyik topicban olvastam volna róla (tőle)de most nem jut eszembe. Ha megtudok valamit jelzem.
kfk
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánunk!
KépKépKépKépKép

Hajni! Kép
Kösz a gifet. Kép

Eriék
simones
 
 


Sziasztok!

Boldog Új évet Mindenkinek!
Kép

Hajni, mi postás dinasztia vagyunkKépKép, mert apai részről a nagyszüleim is azok voltak, és mindkét szülő.
http://kepeim.hu/userlapok/plogin.php3?u=7301&alkid=12744 vagy: moszmota.kepeim.hu és itt a babadolgok album.
Ezen a webcímen találod meg a játszó szőnyeget, és a babakönyvet. Vendeg5 a felhasználónév, és baba a jelszó.
Itt van minden, amit már varrtam a csepp lánynak. Igaz a játszőszőnyeg igazi sikert még nem aratott, egyelőre még csak el van vele, és nem dumálgat a lelógó játékoknak. Majd a fullos verzió, talán jobban tetszik neki. Az is hamarosan el készül..

Nálunk csak egy "szimpla" hétvége volt, és nem szilveszter.
Viki életében viszont újabb lépés következett, mert beköltöztünk a nagykádba fürdeni. Pénteken még sírt, de rájöttem, azért, mert még nem ismerte a fürdőszobát, de tegnap már nagyokat vigyorgottKépKép fürdés közben.

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Igen Kati már teljesen meggyógyultunk!

Moszi ez fantörpikus! Nagyon nagyon ügyes vagy! Szerintem odáig lesz tőle a lányod nemsokára! Hihetetlen áron árulnak ilyen dolgokat, de szerintem nagyon frappánsan megoldottad, hogy elkészítetted saját magad! Szóval most irigy-irigy-irigy... Kép

Most mennem kell, írjatok jó sokat!
Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Tigribigri köszönöm szépen a választ, és a többieknek is! :-)
masnika
 
 


Sziaszok csajok!!! Hú nagyon pörgõs itt az élet,kivánom hogy maradjon igy egész évbenKép
Csak pár mondatot mert olyan hulla vagyok hogy mingyááá megfejelem a monitortKép
Szóval nálunk "folyamatos" pörgés volt 24-ótaKép Szusszanásnyi pihi nélkülKép Még a gyerkõcök is koccintottak éjfélkorKép A Karácsony is nagyon szépen telt,jó voltam szép ,és hasznos dolgokat kaptamKép
Aztán vasárnap voltunk korizni családostúúl!!! Nagyon teccett és nagyon ügyik voltunk pedig kukac és én életünkben elõször voltunk jégenKép apa nagyon megdicsért minket!!! Erre felbuzdulva holnap asszem megyünk korit venni és szombaton folyt.köv.Kép
Aztán csütörtöktõl megint elkezdek konditerembe járniKépKépKép Uj év uj életKép Vajon meddig?.)
Ma egész nap takaritottam ,"jó" volt kicsit végre egyedül!!!! Mindannyiótokat puszilom és igyekszem utolérni magam hogy külön is tudjakszólni hozzátok!! Az a lényeg hogy itt vagytok!!!-és itt is maradjatok!! Puszi mindenkinek!! Vigyázzatok magatokra!! Ildikó
evetke
 
 


Hajni! Ne irigykegykedj. Mivel pénzt így tudok spórolni, ha én csinálom. Így viszont időm ment el rengeteg, pihenés, és kevesebb babázás. De mindenek ára van. Kép

Tegnap megkaptuk a 3. havi oltást. Nagyon bátor volt Viki. Egy kicsit azért sírt, de utána hamar már gügyögött, és vigyorgott. Este viszont nagyon sírt, nagyon fájt a szuri helye, és csak az ölemben tudott megnyugodni. De szerencsére nem lett lázás, de kupott adtam neki, így haamr jobb kedve lett, és lefekvés előtt már vigyorgott is egyet. Ma meg nem akar aludni, mert 3/4 7 óta fel van, és talán most elalszik.

Megyek megnézem mi van vele.

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Halihó!! Feldobtam néhány képet))) Ha van idõ kuksizzátok meg)))
Moszi!!! Nagyon ügyik vagytok!!!!
Puszi mindenkinek Ildikó
evetke
 
 


Moszika!!Irj valamit légyszike((( Nem tudok képecskét nézni(((( Szeretnék de kér valami jelszót!!!légysziiiiii
evetke
 
 


Ildikó!

http://kepeim.hu/userlapok/plogin.php3?u=7301&alkid=12744

Itt vannak a képek. Vendeg5 a felhasználó név, és baba a jelszó.

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Halihó!!! Na megkuksiztalak))) Félig((( Mert aztán megint ledobottKép
Valami csoda szép dolgokat mûvelsz a kezeddel!!!Kép
Ezt csinálod eladásra?? Vagy miért van annyi féle fenn???
Majd még bámészkodom ámKép
Ezeket a dilis krix-kraxokat mér irom?????õ helyett???KépNem értemKép
Csajok ki tudja holnap kukk e ide))) Bár szoktam!!!
Ugyhogy isten éltesse a "25 éves"Kép Katinkat!!!
Jut eszembe ha valakirõ megfeledkezek csak azért van mert nincsen felirva.((( Katira azé emlékxem mert szinte Gergõ szülinapi magasságaKép
Klárus hogy megy a tanulás?? Gyerkõcöktöl megy???
Tigri babaKép vissza aludt Alexa könnyen??? Na léptem pusszantásKép Ildikó
evetke
 
 


Hali!

A holnapi szülinapos Katinkat Isten éltesse sokáig!
Kép

Evetke Gergőke pontosan mikori is?

Klárus te sem vagy a vasárnappal elfelejtve! Itt mindenki öregszik Kép

Evetke Moszi csak azt az egy albumot engedélyezte megnézni, a többit azért nem tudod megnyitni. Ja és a mesekönyv asszem laponként van fényképezve. Javíts ki Moszi ha tévedek!

Bébike könnyen vissza alszik, csak kicsit anyát kell szimatolni+2 perc cici. Kép

Nem wordben írod meg a dolgokat? Akkor szokott kriksz-krakszolni!

Na mennem kell, pusza mindenkinek!
Írni,írni,írni!
Hajni
tigribigri
 
 


Ja és javaslom írjuk már össze még most az év elején, hogy kinek mikor van a név és szülinapja! Már egyszer Betty is emlegette, hogy jó lenne...

Szóval a héten szülinapot ünnepel:
Kati 01.06.
Borcsa 01.08.
Klárus 01.09.

Aztán:
Evetke Gergője 01.10-én 3 éves ha jól rémlik...
Evetke 04.29.
Tigri 06.23.
Tigri Alexája 12.27.
Betty 10.01.
Betty Lilije 02.16.


Többiek segítsetek még, mert mindezt fejből írtam!
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a szülinapi köszöntést!!!Kép Aranyosak vagytok, hogy nem feledkeztetek el rólam! Nagyon-nagyon öreg lettem. Épp a hajnali szopi közben számolgattam, hogy mennyi idős leszek amikor Zsombor 20 lesz.
Ne tudjátok meg!Kép
Ez a szülinapi dolog tényleg jó ötlet.
Az enyémet már tudjátok. Zsombor: 10.08., Bence: 09.14.
Borcsáról nem tud senki semmit?

Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Ildikó!
Nem eladásra csináltam. Vikinek készült, de a kolleganőm hasonlót szeretne majd a babájának csinálni, ezért raktam fel ennyi képet.

Egyelőre ezt az albumjelszavát írtam fel. De melyikre vagytok még kíváncsiak? Írom,a kkor a jelszót.
Hajni! Nem tévedtél a babakönyv mindenoldalát lefényképeztem.

ÉN 09.30-ai vagyok, Viki 10.03-án született.

Kati! Boldog Szülinapot!!!!
Kép

Megyek, mert épp elaludt a lánykám, és szét kellene szedni a gépet egy picit.

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Kati! Kép
Boldog szülinapot! KépKép

Hajni! Kép
Alexának utólag is Boldog szülinapot! KépKépKépKép
Nálunk apa beteg már egy ideje. Nem bír meggyógyulni, persze most már muszály dolgoznia. Fiúk még mindig nem akarnak beszélni, pedig mindent megértenek. Kép Várjuk a tavaszt, hogy sokat lehessünk kint. Talán végre leszoknak majd a pelusról is. Még mindig sokat szopznak, nem nagyon hajlandóak mást enni. Én meg nagyon fáradt vagyok, még éjszaka is sokszor felkelnek. Biztos nem jól csinálok valamit.

Moszi!
Nagyon ügyes vagy! Kép Szépek a munkáid. Kép

Evetke!
Ha jó a kiírás, egy napon születtünk! Kép Na jó én pár évvel előbb. Kép

Szülinapjaink:
Viktor és Zoltán: 10.22
Én: 04.29

Eri
simones
 
 


Sziasztok!
Kicsit megkésve kívánunk Alexának Boldog Születésnapot! Kép

Alexa: nagyon csinos voltál a szülinapi partydon Kép

Kati:Boldog szülinapot kívánunk! Kép
Szerintem addig nem "öreg"-edhetsz meg, amíg gyerekeid vannak. Kép Családban van egy nagymama, aki maga neveli az unokáját(6 éves). Szerintem, még mindig csak fiatalodik, és gyakran a lányzó mondja meg, hogy mit is vegyen fel a mama Kép

Klárus: előre kívánunk neked is boldog szülinapot, mert nem tudom, hogy a napján, lesz-e rá lehetőség Kép

Net: még nem mondtam le, de néha teljesen feleslegesnek érzem. Kép vagy csak még mindig nem tanultam meg beosztani az időmet?!

Lányok:le a kalappal a kétgyermekes anyukák előtt Kép mostanában van "lehetőségem" két másik gyerkőcre is vigyázni, és amit így hárman művelni tudnak! Kép A legfélelmetesebb, hogy Lilire mennyire ragadnak a "hülyeségek"! Hírtelen felindulásból még járni is megtanult, nehogy lemaradjon tőlük Kép Csikizik egymást, körben táncolnak, na de amikor hárman négyfele mennek..... és mindegyiknek azonnal kell vm segítség.... ha belegondolok, hogy mi is három babát terveztünk?! Kép
betty77
 
 


Eri és Betty, a két "ráérő" anyuka Kép

Nem tud valaki francia tanárt itt a kerületben? Nagyon fontos lenne!
betty77
 
 


Szia Betty! Kép
Annyira ráérünk Kép Még jó, hogy van internet. Kép
A felettünk lakó (talán az alattunk lakó is) szomszédom francia tanár, most éppen itthon van még gyeden. Csak mi a szomszéd kerületben lakunk a 24 ill. 70-es busz vonalán. Ha gondolod megkérdezem majd neked, vállal-e még diákot.

Eri
simones
 
 


Sziasztok!
Hú, de pörögtök, és milyen sokan előkerültetek így hirtelen! Kép
Kati, boldog szülinapot!
Jókívánságokat pedig köszi előre is Kép
A mi ünnepeink: Gellért 03.08.; Janka 02.08.; én 01.09. Csak szép szabályosan Kép
Eri, mély együttérzésem szopi/nemevés és ébredés ügyében. Én épp e héten keményítettem be. Esténként mindent elkövetek, hogy Janka ne éjjel 11 után aludjon el. Pl lenyomom az ágyba... Kép Eddig hatásos. Elegem lett abból, hogy totálisan a fejemre nő...
Betty, én is tudok franciául némileg, attól függ, kit és milyen szinten kéne tanítani. Mondjuk nem igazán érek rá semmire a rajztanfolyam és egyebek mellett, bár ki tudja.
Tanfolyam nagyon jó, jól fizetett állásról öszintén szólva nem is álmodom, de jó, hogy írtad, Tigri, hogy ez a lehetőség is benne van. Sajna Jankát nagyon nehéz lepasszolni heti két délelőtt, már a bölcsikről is érdeklődtem, de így, év közben reménytelen.
Na megyek, megpróbálom elaltatni...
Pussz, Klára
klara
 
 


Halihó!
Jaj csajok nagyon örülök, hogy ennyire belendültetek! Hirtelenjében nem is tudom, hogy kinek mit írjak! Kép

Betty,
szerintem semmit sem csinálsz rosszul, egyszerűen ezek a manók ilyenek. Nem nagyon lehet tervezni mellettük tutifix napi programot...Viszont három csemete nem semmi! Kép

Szopiztatók,
én már most együttérzek veletek! Alexa sem nagyon hamar fog róla leszokni, most épp óránként kéri. Már azt hittem nincsen tejem vagy ilyesmi. Aztán még Pelének is írtam SOS mailt. (Klárus most nem akartalak a nyafimmal zavarni, mert tom' igen elfoglalt vagy Kép ). Aztán megnyugtatott, hogy valószínű a már elmúlt betegség miatt csinálja, meg a fogacskák is közrejátszanak.
Én imádok szoptatni, de most egy vágyam azért már lenne: leszokni az éjszakai-hajnali szopikról...

Klárus
a Mézes bölcsiben jelenpill 17en várólistások! Szóval valóban dugig vannak. Egyre több ismerős mondta, hogy nyugodtan igényelhetek férőhelyet egy évvel korábban biztos, ami biztos. Be is mentünk elintézni, körbevezettek és szuper kedves volt mindenki velünk. Egyelőre még a gondolatától is kitör a frász, de legalább helyünk már lesz ha mégis kell menni (ha mondjuk addig nem jön a tesó).

Köszönjük az utólagos szülinapi jókívánságokat!

Moszi a neten merrefelé találtál szabásmintát vagy tippet a könyvecskének? Nem magam miatt kérdem, sajna én nem tudok varrni.
Én pl. az esküvői képeket nagyon szeretem és Vikiről is nézegetnék képeket Kép

Most egyelőre ennyi belőlem, pusza mindenkinek!
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!Kép

Nagyon szépen köszönöm nektek is a szülinapi jókívánságokat!!!Kép
Képzeljétek hétvégén Erdőbényére megyünk egy laza hétvégére. Ráadásúl szép időt is mondanak. Nagyon várom már! Holnap délután megyünk, úgyhogy délelőtt még rengeteg dolgom lesz, ezért NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK Borcsának is Klárának is na meg Gergőnek is!!!

Kép
kfk
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?