Új privát üzeneted érkezett!

Andi,
tessék kitartaniKép már nincs sok hátra
nalika
 
 


Hajni!

Egyenlöre nem ért ide, de biztos most nagyon terhelt a rendszer.

Andi!

Éppen azon gondolkodtam, hogy hova tüntél.

Nálunk apa és baba is kidölt. És nagyon altató a szuszogásuk. Lehet, hogy én sem birom már soká!De még az is lehet, hogy éjfélig sem.
eve
 
 


Eve,
valahonnan Amerikából jön a levél, de ilyenkor a freemail tényleg terhelt lehet... Ja, grab.com, vagy valami hasonló címről jön. Csak azért mert én az ismeretleneket olvasatlanul szoktam törölni...
nalika
 
 

 
 

köszi, majd figyelem. Most ráfrissítettem, de még nem ért ide.

Ha látnád. Orsi moközben vergödött a hálóingét a hasáig húzta. Az én helyemen alszik a popija a párnámon, a feje meg oldalt lelóg az ágyról.A karjai a levegQben.
Hogy én még mindig képes vagyok meglepQdni, hogy milyen pózokba képesek aludni!
eve
 
 


Jönnek ennél szebb pózok is... Én már csak tudomKép
nalika
 
 


Szóval éjfél!

BUÉK!
eve
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!!!!!
nalika
 
 


Boldog Új évet Mindenkinek!
Itt bombáznak Kép

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK !

Ramcsi
chello
 
 


NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!!!

Kicsit átmentünk a barátnőmékhez koccintaniKép

Pusz
Vendég
 


Jó éjt, lányok! Megyek apázniKép

Pusz
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Búék!!!

Hát,jó sokáig tartott,mire visszaolvastalak benneteket.
Képzeljétek,az én férjem éjjel 1h-kor felkelt játszani.A Noémi elég jól aludt,most kb.5-ször ébredt csak.(Lehet,hogy minden éjjel ekkora zaj kellene neki?)Tényleg olyan volt ez az éjszaka,mintha bombák robbantak volna.

Köszönöm a jókívánságokat.

Hajni!

Örülök,hogy a Tomika jobban van.

Bea!

Nagyon édes a lányod.

Chello!

Nagyon szépen fejlődik már a Noémid,örülök neki.Van már fogacskátok?

Andi!

Úgy örülök a CD-nek.Nagyon rendes csajszi vagy.

Ildi
tfildiko
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!


Ildi!

Remélem, béke van apával már teljesen gép ügyben.

cd: ne beszéljük túl, sok cd-m van, bár a magyarok leginkább, ha kell valmi szólsz és másolunk ha meg van. Én sem adok érte 5000- ftot, mert olyan cd nem született még ami megérte volna.

Tegnap jó volt, hogy pörgés volt itt Kép örültem.
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Én is sajnálok érte annyi pénzt.
Igen,béke van az apával.Játszott az éjjel 4 órát a gépen.Az előbb ébredt fel.Én meg itt ültem a gépnél egyedül,és vártam,hogy valaki írjon már.
Az apa mondta,hogy induljunk el az autóval,kiabáljunk,és szórjuk a petárdát.Ne aludjanak,akik éjjel hangoskodtak.
Az Anna tudott aludni?

Ildi
tfildiko
 
 


Szia!

Tudott szerencsére. Az alvókája jó!
HA lenne petárdám benne lennék, hoyg szórjuk mi is, az is élvezze a hatását, aki éjszaka nem aludt.
Én még pizsiben rohangálok itthon,apa meg kutyát sétáltat.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szép jó reggelt!

Na, most rátok küldhetném a szoftver rendőrséget!!!Kép Másolunk- másolunk??? Mi is, hi-hiKép A szivem szakadna meg, ha 8-10000 Ft-ot kellene kiadni egy DVD-ért.
Remélem, ma is hasonló forgalom lesz!
Bocs, de egykezezek, Zsófi itt ül az ölemben.

Pusz
Vendég
 


Bea!

Jó reggelt!

Már fenyegetőzünk Kép Megyek és lesz kapsz! Majd együtt ülünk valamelyik dutyiban. Majd a fiúknak vizre néző cellát kérünk Kép
Megyek, mert Anna lemászik az ágyról Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


A Csillag közel van a Tiszához?Kép
Bocs, de ezt nem bírtam kihagyniKép Mi is mindig ezzel poénkodunk.
Apa még alszik, mi meg próbáljuk a lánnyal nem felébreszteniKép

Ildi!
Készül már a húsleves?Kép

Pusz
Vendég
 


Annyira nincs, hogy apák onnan tudjanak lógatni. Kép Nagyon nagy bot kéne hozzá Kép
A Csillag a belvárosban van Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Pedig nem veszünk új botot!!! Már előre rosszul vagyok, amikor apa bejelenti, hogy horgászboltba megy. Bár tavaly a szülinapjára botot vettem neki, meg orsótKép Tökre örült, elvittem a kedvenc üzletébe és mondtam neki, hogy x összegért választhatKép Azt hitte, hülyéskedekKép

Pusz
Vendég
 


Bea!

Én meg a nászúton voltam kiadva. Balatonon voltunk horgászni. Mondom apának vegyen már nekem kürtős kalácsot. Húzza a száját. Bemegyünk a horgászboltba és mit vesz, vaniliás, mézes stb pufikat a halaknak. Kép
Mondtam is, hoyg ez disznóság Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ennyi erővel elvehetett volna egy pontyot isKép De az is lehet, hogy te rontodtad el, ha pufit kértél volna, lehet, hogy vett volna neked isKép
De akinek ilyen úri igényei vannak...Kép

Pusz
Vendég
 


Bea!

Mi nagyon közel lakunk a Csillaghoz.(Abban az utcában.)
Mindjárt megyek főzni.
Az én férjem is a állandóan a horgászboltba járt.De amióta van gépünk,itt ül,és játszik.

Andi!

Már megint csak pár percet kaptam!!!És így lesz ez egész hétvégén.
A mi nászútunk sem volt jobb.Az apa gyomorrontást kapott.(Végig beteg volt,a wc-t ölelgette.)
Megyek,mert már jönni akar...

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Apádat megfenyitjük és elküldjük horgászni az enyémmel. Kép

Hú az gázos, hogy nem téged ölelgetett a nászúton Kép Szegény. De legalább van mit pótolni Kép

Bea!

Az egész nászúton halat pucoltam Kép A végén már én mondtam, hogy horgásszunk már még! Kép


A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

6 és fél éve házasok vagyunk.Már bepótolta a nászutat.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Mi is. 1998.06.20 volt a nevezetes dátum.
Én még mindig pótoltatom Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Nálunk július 18-án volt a nagy nap.
Te itt születtél Szegeden?

Bea!

Kész lett a leves,már jól is laktunk.
Én is vettem már az apának egy orsót pár éve karácsonyra.Az eladó segített a választásban,mert én nem tudtam,hogy melyik lenne jó.Nagyon örült neki az apa.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!
Te apád mivel játszik? Enyém is nagy játékmester, de szerencsére ritkán jön rá a játszhatnék, mert olyankor napokra begyógyul a gép eléKép Persze csak munka után, de akkor hajnaligKép

Andi!
Nesze neked, nászútKép A miénk kicsit eltolódott, annyira, hogy még mindig nem voltKép Majd egyszer...

Pusz
Vendég
 


Ildi!

Én szentesi vagyok. Apa szegedi, de már 6 éves korom óta itt lakok.

Mekkora horgász bagázs gyűlt itt össze.

Enyimé gyerek meg tegnap, hogy megkóstolta a pezsit, azóta csak pohárból hajlandó inni Kép Én nagyon boldog tőle. Nem bánnám, ha nem a cumisüvegen kérődznénk állandóan.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


bea4

Ilyet megkérdezni: "Te apád mivel játszik? Enyém is nagy játékmester, de szerencsére ritkán jön rá a játszhatnék"
Kép Kép Kép
Hú de disznó vagyok Kép Bocs , de ittunk gyerekpezsit Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


sziasztok!

Hát nem semmi nászutas sztorik!

Nekünk ilyenünk nem volt. Merthogy nem vagyunk házasok. Idén februárba lesz 11 éve, hogy ismerjük egymást és 8 éve élünk eggyütt. Nekünk ez igy jó.

Mienk apának nincs türelme pecázni, de játszani ahoz van KépKép!

Ildi!

Milyen levest föztél? (Bocs ha írtad már csak lemaradtam!)

Puszi
É.
eve
 
 


Andi poharáról jut eszembe. Apánk nagyon morcos, mert tegnap a mi gépünkrQl néztük a filmet és közben Orsi az ö gépén játszott. Megilyedt és az egész pohár kólát a billentyqzetre öntötte. Ugyhogy most egy billentyq lenyomásával 5-öt lehet írni!KépKépKépKépKép
eve
 
 


Eve!

Apa csak ne morcoskodjon. Nem tehet róla Orsi.
Miért kellett neki filmet nézni. HA hagyott volna géepzni és ő is játszott volna, akkor nem lett volna meg a baj Kép

MI csak azért házasodtunk össze, mert vasárnap mentünk nyaralni. Előtte egy hónappal azt mondta Laca, ha van hely előtte lévő nap, akkor legyen ez a nászútunk. Pechjére volt hely Kép Pedig nyugodt volt, mert az újságok azt cikkezték, hogy félévvel előtte kell helyet foglalni. Hát ezt megszivta Kép
igy aztán összeházasodtunk. Jó nagy lagzink volt, voltunk vagy 10-n még a kötelezőeket sem hivtuk meg. De ez igy volt jó. Tesóknak csak küldünk egy lapot, hogy nászúton vagyunk, azok meg nem hitték el Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam,hogy az itteni anyukáknak és babáknak is NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET kívánjak! Kép

Anikó
vakili
 
 


Andikám!Kép
Mostmár biztos vagyok benne, hogy a gyerekpezsgő csak álcaKép Na tessék gyorsan bevallani, hogy mit iszogatsz!!!
Számítógépes játékra gondoltam, de már nem magyarázom ki...
KépKépKépKépKép

Eve!
Azt hiszem, nem kérdezem meg, hogy milyen játékokat szeret apa, mert van itt egy ittas kollegina, aki még a végén félreérti a dolgokatKép
KólaKépKép

Pusz
Vendég
 


Sziasztok,

Mindenkinek boldog új évet és minden szépet és jótKép

Nálunk hiszti van a köbön. Valszeg is fogzik a lányzó. valahogy mostanában sehol nem jó csak kézben.
A szilveszter eltelt, hatalmas petárda durrogtatással és tűzijáték hegyekkel.
Most el olvasni és majd jövök.
pusz
kika
 
 


Bea!

Tegnap a nyakára vágtam az egy üveg Bacardi Breezernek. Jól berugtam Kép Még meg sem kóstoltam és elfogyott Kép


Anikó!

Köszönjük! Nektek is!


LÁnyok ma én lennék a védőnők réme, de Anna ma nem csak pezsgőt ivott, hanem evett a sárgaborsó főzeléből is. Végtére neki is kell, hogy pénze legyen. Hát jobban ette, mint az ebédet Kép
MOst meg leselkedek, hogy lesz e baja.

Szia Kika!
Olvasni? Hát akkor megint nem jössz egy darabig Kép


Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

De azért Laci biztos nem bánta meg, hogy így járt!KépKépKép
Hát igen a pasik a hirtelen ötleteikkel gyakran befürödnek.KépKépKép
Egy ilyen esküvöt én is el tudnák képzelni. Nincs elötte stressz, és nem szeretek a középpontban lenni.
De mienk apának már nem hiszem, hogy lesz ilyen ötlete. ö szerintem már csak a gépét venné feleségül.KépKépKép
Na jó azért ha cukkolni akarom és megkérdezem, hogy mi miért nem házasodtunk össze (ez legutoljára Orsi születése elött volt amikor a papirokat intéztük, hogy az ö vezeték nevét kapja) akkor azt mondja mond, hogy mikor és lesz esküvönk.

Buherálgattam a billentyqzetét és már játszani lehet vele ugyhogy megnyugodott.KépKépKép

Ja a napokban kiderült, hogy mégegy kötödésünk van a 2004-es nyári babákkal.
Az én legnagyobb karácsonyi ajándékom az volt, hogy 22-én felhívott az unokahugom akirQl 10 éve nem hallottam. Nagyon örültem neki, hogy "elQkerült". Szóval az Q kislánya 2004 augusztus 3-án született.Van egy két és fél éves kisfia is.
eve
 
 


Eve!

Ezt csak ő tudná megmondani, de előttem titkolja Kép Aki másnak vermet ás ... Kép

Örülök, hogy jó a billentyűzet, mert egy mérges apánál nincs rosszabb... Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

A lövöldözQset, mint egy tini. Half life, quake,doom....

Andi!

Sárgaborsó??? Akkor én már megint hülye vagyok??Én lencsével tömöm magam egész nap, hogy döljön a lé!!!KépKépKép
Védönö! Hozzam mindjárt a Gyivi jön!A lányom ébredés után 10,30 kicuccolt a papához és még enni sem akar bejönni.!! Na jó nem azért mert ennyire rossz anya vagyok(gondolom én!)hanem mert 24-e óta nem látta.

Anikó!

Köszi! És nektek is Boldog Uj évet!

Kika!

Nem fogy unatkozni. Nekem 1 hetet "kelett" vissza olvasnom, de szerintem az könnyebb volt
eve
 
 


Eve!

Nem vagy dila, de mi nem szeretjük a lencsét. A sárgaborsó ugyanaz más szinűben Kép
Mi is ettünk rendesen a fiúkat jól megtömtem Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Szeretni én sem szeretem,de a sárgaborsó sem megy nálunk!
eve
 
 


Bea!

Stratégiai játékokkal játszik.Az előbb mondta,hogy nincs egy normális játéka sem.Ez célzás volt,hogy vegyek neki.19-én lesz a szülinapja.

Éva!

Húslevest főztem,karajt sütöttem,és rízst csináltam.

Andi!

Nálunk nagy lagzi volt,többet nem csinálnék ekkorát.
Biztos,hogy nem lesz a lányodnak semmi baja a sárgaborsótól.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

NA nem is parázok annyira. MAx kiütéses lesz, de azt a pár falatot olyan boldogan ette.
HA meg meglátja poharat akkor haláli boldog.
Pedig van csőrös is, de abból nem iszik. Viszont 2 nap alatt mióta kedve van,nagyon szépen iszik pohárból. CSak nem tudom, hogy most akkora teás üveget eltüntessem?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
amíg szívesen iszik pohárból, addig hanyagold az üveget. Később sokkal nehezebb lesz leszoktatni róla.

H.
nalika
 
 


HAjni!

Szia!

Köszi, erre gondoltam én is. REmélem ettől nem fogja még jobban szopizni az ujját.
Jól vagytok?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kösz, jól vagyokKép Most töröltem ki az összes előzményt az explorerben.... Már nagyon zavart az a sok bejegyzés a címsorban.

H.
nalika
 
 


Az enyém is szopja az ujját, pedig még az 5 hónapja alatt nem látott cumisüveget. Az is igaz, hogy csak alváshoz használjaKép

H.
nalika
 
 


Anna is csak ha álmos vagy fáradt akkor szopizik. Meg néha főzelék közben. Kép Este reggel úgy is marad az üveg még egyenlőre, de a vizet, teát már megpróbálom, hogy issza e a pohárból. MOSt nagyon boldog tőle. Pont azért kérdeztem, mert attól féltem, hogy később rosszabb leszoktatni.
Meg Tüncsi előnyben van, mert ő szopizik rendesen.Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Az nagyon jó,ha pohárból iszik.A múltkor a Noémi is ivott már belőle vizet.Érdekes,hogy a pohárból megitta,mert előtte sohasem fogadta el.

Hajni!

Az én lányom,sajna,cumizik.Úgy utálom!Remélem,hogy hamar le fog róla szokni.Nem sokáig volt neki cici,ezért valamit muszáj volt bevetni.Ez megnyugtatja.

Ildi
tfildiko
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?