Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!

Sikerült meglesnem a lányom mini fogát.Mennyi idő alatt lesz belőle rendes fog?

Hajni!

A Noémi is megeszi a finomfőzit,de csak fél üveggel.Annyira azért nem ízlik neki,mint a tök.Az előbb becsókolta az egész üveg s.tökpürét.

Bea!

Akkor én is akarok olcsó pelust!

Tényleg,ti milyen pelust használtok?Mennyi megy el egy nap?
A Noéminek olyan jó kedve van,hogy sikítozik,nevetgél.De imádom!Végre nem rinyál.Most már egyre többet nevet.

Andi!

Nagyon szép volt a lányod már pár órás korában is.
Az én férjem fél órás korában fogta a Noémit.(Előbb mint én,mivel császárral szültem.)A fényképeink nem lettek jók,csak videófelvétel van pár órás korából.(Akkor még nem volt digitális gépünk.)

Ildi
tfildiko
 
 


Andi,
azért rá lehet ismerni AnnáraKép
Pedig én elpostáztam a muffinokat, nem ért oda??? Ma inkább édes muffint sütök. És bár én nem szeretnék egész évben főzni, de én holnap is fogok...
Hozz még képet nyugodtan, tudod, már nem modemes netem vanKép

H.
nalika
 
 


Ildi,
én egyik gyerekemnek sem adtam sütőtököt, most sem szeretnékKép Apa most eteti Tüncsit a finomfőzivel, de neki nem megy olyan jólKép

H.
nalika
 
 

 
 

Hajni!

Nem jött meg a muffin,pedig az ablakot kinyitottam.Jövőre veszek muffin sütőformát.Majd akkor leírod a receptet?

Ildi
tfildiko
 
 


Hajni!

Megkérdezhetem,hogy miért nem?Mennyi idősek a gyerekeid?

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi,
én nem szeretemKép Meg a sárga ruhát semKép Ja, és nézd meg a profilomatKép

H.
nalika
 
 


Megjött a férjem,és hozott egy 2 személyes hidegtálat.Nagyon guszta.

A Noéminek még mindig jó kedve van,ez nem is igaz.Nagyon boldog vagyok.

Ildi
tfildiko
 
 


Hajni!

Megnéztem,nagyon szép családod van.Ennyi eszem nem volt,hogy megnézzem.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Ildi!

Én is csaszis voltam, de hirtelen volt a csaszi, a párom meg Makón volt. Kép

Örülök, hogy jó a kedve a lánynak Kép Hiába szilveszter van Kép
Hidegtál: guszta lehet, imádom. Kép




Hajni!
A muffin ide se ért ide, pedig minden ablak nyitva.
Nem lakunk nagyon messze Ilditől, valahol azért landolhatott volna.Kép
Akkor Anna spenótot nem fog enni.Még látni is utálom, bár néha kap, de nem is tartozik a kedvencei közé. Nálunk is a sütötök a bónusz, az mindig minden mennyiségben lecsúszik.


Rami!

Előkerülhetnél már azért végre rendesen! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!

Persze, hogy kapszKép Számítok rátok, mint törzsvevőreKép

Ildi!
Neked is adokKép Liberót használunk, és 5-6 fogy naponta.

Andi!
Ne márKép A slambuc valami pásztorkaja, olyasmi mint a lebbencsleves, csak nincs leveKép Na, érthetőbben: Kockára vágott szalonnát, meg felkarikázott szárazkolbászt le kell sütni, kiszedni, a zsírban megpirítani a lebbencstésztát. Vissza a szalonna, a kolbász, felönteni annyi vízzel amennyi ellepi, kockára vágott krumplit, zöldpaprikát, egy paradicsomot, fűszereket beletenni, és készrefőzni. Ja, és nem szabad kevergetni, csak forgatni a bográcsot.
Le merem fogadni, hogy ismered, csak más néven. Ha meg nem, akkor majd főzök nektekKép
A képek nagyon tetszenek (kivéve a nyaralótok, azt hittem sírvafakadok) úgyhogy tessék sokat mutatniKép Anna már újszülöttnek is gyönyörű volt!Kép
Gyakran előfordul, hogy elönti a nyaralót a víz?

Pusz
Vendég
 


Ildi!

Nálunk már rendes a fogacska, de jó két hónappal ezelőtt jött ki. Nem tudom, hoyg mennyi idő alatt lett normális.

Én Pamperst használok, nekünk bevált, bár sokan utálják.
Elvileg 4 menne el, ha nem lenne a bónusz kaki, meg belepisilek, ha anya alámrakta cimű játék. Igy 4-6 db egy nap.

Ilyenkor mikor nevetgélnek baromi jó sorozatképeket lehet csinálni a gyerekrőlKép Imádom őket Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hát becsinálok, apa most már tudja, hogy mi ez, én még nem ettem, de már enném Kép

Általában egyszer kétszer egy évben van árviz veszély , de ténylegesen 4 év alatt most öntötte el először. 5 évvel ezelőtt a felső szint ablaktetejéig ért a viz, ami a földtöl kb 5 méterre van, ha nem többre.Kép Nagyon rossz a töltés tetejéről nézni. Kép De amúgy meg csodálatos kint lenni, nagyon otthonos.

Beapelust is elhasználnék, ha küldenének mintát Kép

Valami játék akció is lesz hozzá?Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Eszegettem a hidegtálról,nagyon fincsi.
Én is Pamperst használok,és kb.nálunk is 6 fogy el egy nap.Nekünk a Liberó nem vált be.

Ildi
tfildiko
 
 


Esküszöm, a nyáron megkóstolod!!!Kép
Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de olyankor a berendezéssel mi van? Ha már várható az árvíz, mentitek a menthetőt? Vagy ilyenre nincs idő? Milyen messze van a ház a Tiszától?

Mintapelust küldömKép Meg valami akciót is kitalálunk! Mi lenne, ha macis gipszképekre lehetne gyűjteni?Kép

Pusz
Vendég
 


Hidegtálat én is szeretnék!!! Címem a profilombanKép

Pusz
Vendég
 


Bea,
én is szeretnék olyat enniKép Bár a húst én sem nagyon szeretem...

Andi,
te csak a játékok miatt veszel pelust??Kép Nekem is kellett most ugye egy kis csomaggal venni, mert nem volt elég pont a játékhoz. Hát nem pont abba kakilt bele??? Még a köldöke is kakis volt!!!! Pedig hát nem is feküdt hason....

Ildi,
tudom, mindig a legegyszerűbb dolgok nem jutnak eszünkbeKép

H.
nalika
 
 


Bea,
akkor legalább mondhatnád apának, hogy mire kell annyi gipszKép Nem vagy semmi, ilyen jó alibit!!Kép

H.
nalika
 
 


Hajni!
KépKépKép Apának már fel sem tünik, hogy gipsznagyhatalom vagyunkKép
Főzök neked is, ha gondolodKép Annyi húst, amennyi abban van, még én is hajlandó vagyok megenni.

Pusz
Vendég
 


Bea!

De te akkor mit szoktál enni?
Hát én sem vagyok egy nagy hús zabáló, vagyis eddig azt hittem Kép
Jó lesz nekem szalvétás és gipszes ajándék is. Kép

Hajni!

Hova kellett volna , hogy kakiljon a drágám? Vagy te nem azért veszed a pelust? Kép igy felháborodni Kép

Lányok Ti miket esztek? Tésztát? Azt tudom, hogy Hajni muffinon él, de Bea te apának főzöl Te meg nézed?
A.


Bútorok: mentjük az emeletre vagy ha nagyobb vzet mondanak akkor oda ahova sikerül a holmit.
Főként ha megtudnák mondani, hoyg mekkora viz várható. Az idén csak 2,5 métert tévedtekKép
Húsvét előtt kiköltöztünk, húsvét hétfőn már pakoltunk. Este nem volt semekkora viz, reggel kiküldtem apát még a gyógyszereimért (vas meg vitamin), addigra már másfél méter viz volt benn. Volt akinek még az autója is benn maradt, úgy jött a viz.Reggelre azt vették észre, hogy bennragadtak. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


T. Mucska
A Bea mindent megfőz 1-2 kivétellel pl:pacal,köröm,más belsőségek de sertésböl nem eszik húst csak szalonnát! Olyan levest pedig amiben hús főtt soha.
Fifiapu
Vendég
 


Bea!

Hát,megettük a hidegtálat.Volt rajta:kaszínótojás,sonkatekercs,franciasali,gombás rolád,valamilyen barackkal töltött hús,spenóttal töltött hús,kolbászos hús,paradicsom,paprika,fasírt.Nem volt rossz.

Andi!

Én általában hideget eszem.Az apának főzök,de abból csak ritkán eszem.Elég finnyás vagyok.

Hajni!

Hát,jól bemutatkoztam neked.Nem vagyok ám ilyen hülye.Tegnap összekevertelek a Hugival,ma meg hülye kérdést teszek fel.Bocs!Ég a pofám rendesen!!!Biztos gondolod,mit a csudát keresek én itt köztetek.

Ildi
tfildiko
 
 


Kiteszem a lábam 10 percre, erre apa jön csajozniKép
Andi!
Apát megeszi az irigység, mindig egy vízparti házra vágyottKép Most megnézte a tiéteket, és beleszerelmesedettKép

Ildi!
Nem vagyunk mi rokonok??? Én se nagyon eszem meg a saját főztömet!Kép

Pusz
Vendég
 


Ildi,
ne mááááááKép Csak úgy mellékesen a topic névadója én vagyokKép

Beaapa,
üdv ittKép Mi nagyon szeretjük az új tagokatKép

H.
nalika
 
 


Bea!

Lehet,hogy rokonok vagyunk.

Hajni!

Most megnyugodtam.

Ildi
tfildiko
 
 


Bea apu!

Örülök, hogy azért legalább éhen nem maradsz!Kép

Hát a képen tényleg vizparti lett a házunk Kép
Nyáron majd meglátjátok remélem!!!
Na majd jöttök és zabálunk, Bea meg diétázik majd Kép Ő majd kap elefántkönnyet Kép

Nyáron tali Szegeden! Mindenki jöhet, majd sátrat verünk.
De nálunk enni kötelező!


Ildi!

A cdt már lemásoltam neked, csak szólj, hogy vigyem is a talira.

Hogy tudtok Ti olyat főzni,amit nem esztek meg? Meg se kóstoljátok? Hogy lehet úgy főzni? Hát van még mit tanulnom Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Most meg enyimé apa is ide akar ülniKép De foglalom a helyemet Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

Az én férjem is vágyik egy ilyen házra.

A múltkor mondta a párom,hogy egyszer délelőtt megnézte,hogy fennt vagyok e a neten.(A munkahelyén engem figyelt.)

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!

De jó,köszi.
Az apa jön a géphez,megyek Noémizni.

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!
Apa átment a szomszédba, de amíg itthon volt, figyelte, hogy ír-e neki valakiKép Ha hazajön szólok, akkor engedd oda te is apátKép
Én semmit nem kóstolok, még azt sem amit különben megeszek.
Vigyázz, nehogy a szavadon fogjalakKép Egyszer azt veszed észre, hogy ott vagyok SzegedenKép

Ildi!
Nem lehet, hogy apa nem is a MOL-nál dolgozik, hanem a KGB-nél???Kép

Pusz
Vendég
 


Bea!

Most,hogy mondod...Lehet,erre még nem is gondoltam.Utánajárok!!!

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Apátok nagyon rafinált.Az enyém aggódna, ha nem találna fenn Kép

Bea!

Egyáltalán nem volnék megijedve Kép Tudod azért kérdezgetem, hogy mit eszel Kép
Apa üzeni, hogy szerettel várja a sporttársat horgászni, én meg a soförjét a kis főnökasszonnyal Kép

Én mindenkit szivesen látnék, ha valaki akar jönni. Kicsi a hely, de nomádákodni lehetne egy jót és nyugodt helyen vagyunk a belvároshoz nagyon közel Kép

Szóval lehet tervezni a nyaralásokat, szőkárral nem , de árvizzel szolgálhatok!

Apa üzeni, hoyg titkárnőt fogad, mert ő ugye góré és nem áll a kezére az irás. Ezt a hülye titkárnőt viszont behivta dolgozni, még az sem szent, hogy Gyeden van. Milyen főnök az ilyen? Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ildi!

Csak óvatosan, mert ezek az ügynökök nagyon rafináltak Kép
Majd segitünk megfigyelni Kép

Lassan elkezdem a bulit itthon és felbontom a Bacardimat Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!KépKépKép

(Hazaértünk.Mi se gondoltuk, hogy csak ma jövünk meg.)

Mindenkinek nagyon Boldog Új évet kívánunk.

Kicsit vissza nézegettem és az összes kép nagyon tetszik.( Andiék vízben lévö házát kivéveKépKépAz nagyon szomorú.)

Ildi!

Még nem "találkoztunk", de nagyon örülök neked/nektek. Gyönyörq a babád.
Köszömtelek közöttünk.


Hát! Remélem mindenki meggyógyult. Igy vissza pillantva ugy tünt mintha senki se uszta volna meg.

Andi!

Egy hete kezdtem el inni a mályvát. Az elsQ három nap azon kívql hogy iszonyat görcsölt a hasam semmi nem volt. Az utobbi 3 nap meg nem tudok semmit enni vagy inni úgy hogy utánna ne keljen szaladnom. Nem semmi ez a tea.KépKépKépKép

Mindenkinek 1000 puszi:
Éva
eve
 
 


Kizsákmányoló!!!Kép
Árvízből nem kérünk, de szerintem fognak apák együtt pecázni a nyáron!Kép Találkozni, meg már előbb!Kép

Pusz
Vendég
 


Szia Eve!
Végre kezd előkerülni mindenkiKép Merre jártatok?
MályvaKép

Pusz
Vendég
 


Bea!


A góré üzeni, hogy ő biztos benne, mert nekünk sem tart semeddig Kisköréig felmenni. Meg egy srác mondta itt, hogy Hatvan közelében van egy viz, amiben gigantikus pontyok vannak.

Szia Drága Éva!

Örölök, hogy meg vagy végre!

Mi tudjuk, hogy nem semmi a tea, de pár nap alatt normalizálódik ám a helyzet. Én mondtam, hogy az eleje gázos Kép

Egyébként a góré beigért extra juttatást is Kép, igy nem sztájkol a titkárnő Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Csajok! nagyon birom, hogy van élet itt most!!!!!
(Látod Bea, igy kell szaporitani a hozzászólásokat, bár én lassan regisztráltatom magam más néven.)
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

Az anyukáméknál voltunk. Meg mindenkinél aki közel van hozzájuk.Mármint nem a szomszédoknál,KépKép hanem régi osztálytársak, barátok. Ugyhogy most ki is tudtam magam babázni a barátnQm lányán. (junius 14 én született.)
Imádtam. Az a finom baba illat, gögicsélés.....Majdnem kedvet kaptam az Orsinak egy hugihozKépKép De azért csak majdnem, mert ahogy hazaértem kijózanodtamKépKépKép Pedig csak gyerekpezsit ittam ma még.KépKépKép
Pusz
eve
 
 


Eve!

Majd megszállunk egy csomó gyerekkel és nem lesz időd józanodni Kép
Jó , hogy itt vagy megint!Kép
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Ha sokáig ecseteled a nyaralást, akkor rögtön utra kelek, nem várom meg a nyarat!KépKép
eve
 
 


Andi!

Babák jöhetnek!!KépKépKép
Nagyon belejöttem ujra!!KépKépKép
eve
 
 


Eve!

Tájképet is fessek hozzá vagy elég a meghivó?????

Gyertek televagyunk gyerekpezsgővel Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Nekem már ennyi is elég!
Azt hiszem a kocsival az irányt nem a garázs felé hanem szeged felé veszem!KépKépKép
eve
 
 


Mikorra értek ide?
Jöhettek! aludni most nincs hely a panelban , de nem is azért jönnétek Kép Nyáron viszont van hely.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andikám!
Ha a humorodra a gyerekpezsgő van ilyen hatással, akkor én is azt fogok inni!Kép
A hatvani bányatóra gondolsz?Kép Leszámítva az idei évet, nyaranta nagyon sok hétvégét töltünk lenn. Nagyon jó hely, és nekünk az van a legközelebb. Nagyon sok ismerősünk, barátunk jár oda, volt egy hétvége amikor 23 sátor volt a táborunkbanKép

Eve!
Baba??? Kedvet kaptál?Kép

Pusz
Vendég
 


Nem tudom mire gondolunk, majd utánanézünk. Csak hallota Lacám, hogy van ilyen.

Gyerekpezsi jó hatással van rám, meg ittam egy korty Bacardit, hogy mire jöttök felszabadult legyek. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ja, nem is mondtam, hogy Krisztával azt beszéltük tegnap, hogy mégiscsak indítunk különbuszt BerlinbeKép Csak, hogy Andi is nyaralhasson!Kép
Pusz
Vendég
 


Hát jót tenne egy kis nyaralás. Hatvantól Berlin már csak egy köpésre van Kép
VAgy ez segélykeretből menne árvizkárosultként?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na mi van? Mindenki gyerekpezsit vedel Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


KépKépKép Te ma tényleg humorodnál vagy!
Hozzánk mikor akartok jönni? Én se árvízzel, se szökőárral nem szolgálhatok, de nagyon szívesen látnánkKép
Pusz
Vendég
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?