Új privát üzeneted érkezett!

Sofka
Van egy alapitvany, ahol ha jol emlexem ingyen adnak kolcsonbe legzesfigyelot, megprobalok rakeresni,hogy melyik az. De itt is lehet kolcsonozni,igaz ez mar nem ingyenes,de olcsobb mint venni:
http://www.minimano.hu/index.php?main=main&page=bolt&rovatid=270&start=0&limit=1 0

Norka
norkini
 
 


Sofka
Itt egy cikk roluk+cim is talalhato benne:
http://www.origo.hu/itthon/20040506legzesfigyelot.html
N
norkini
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, jó rég óta nem jelentkeztem.
Jól vagyunk. Bölcsi szünet van, én dolgozom, így a törpe apját teszteli.

Lányok valaki tud tanácsot adni: a gyerek kimászik a kiságyából, de az új ágyába hosszas könyörgés után hajlandó lefeküdni. Mindig átrohangál a mi ágyunkba a szomszéd szobába.

Na most búcsúzom
Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 

 
 

Sofka,
Nekunk van legzesfigyelonk (Babysense), de remelhetoleg 2 heten belul mi is hasznalatba vesszuk. Ha surgos (unnepek, stb. miatt), es igy is erdekel, szolj!

Leszter

Ui.: Mindenkitol varom am a kenyersuto tippeket!Kép
leszter
 
 


Sofka,
nagyon jó, hogy Tomi végre otthon van Kép Majd ha lesz egy kis időd és erőd, írd le, mi van vele.

Most csak önzőzök. Karácsony kissé pörgős volt, így annyira nem élveztem, kölkök igen. Abigél egyébként kapaszkodás nélkül bármikor föláll, 6-8 lépést gyalogol egyedül. Tök ügyi 10 hós létére, csak éppen nem alszik, de nagyon. Most már doki néni is ott tart, hogy akkor néha adjunk Germicidet neki.
Ezt gondolom csak tetézni fogja, hogy most három hétre elhúzunk Ámerikába... Kissé rettegek a 11 órás repülőúttól, valamint a 9 óra időeltolódástól Kép
Na, muszáj mennem, mert Dana ma egyáltalán nem aludt napközben, így kissé elviselhetetlen.
Zsuzsó_a_végkimerülőben_lévő
zsuzso
 
 


Sziasztok!
Mi is itthon, voltak családi programok, én élveztem. Gyerkőc is!Kép

Sofka!
Végre, végre! hurrá!

Leszter!
Én is kaptam gépet, kenyérsütőt, apa sütött vele egy teljes kiörlésűs kenyeret, fini lett, ha lesz kis időm, írok mélt.

Lányok!KépKépKép
Én is kérek azért bevált recepteket, tippeket.KépKépKép

Pussz mindenkinek, Beu
beu
 
 


Na jó, ha ilyen pangás van, akkor teszek fel képet.

Ilyen lett a hajam fodrász után. Semmi túlzott merészség.Kép (nyelvemmel nem tudom, hogy mit csinálok, valszeg nyúlhangon vagy marcibabahangon beszélekKép)
Kép

És ez a kedvencem:Kép
Kép

És a kölök annyit dumál, hogy megzabálom.KépKépKép Sajna videót nem tudok feltenni.Kép

Beu
beu
 
 


Zsuzso
Grat a csajnak! Neked meg +++++++++++

Beu
Jo a hajad!! Kép Pasi helyes, mint mindig!

Norka
norkini
 
 


Sofka felhatalmazott, hogy belinkeljem a képeket Tomiról, neki jelenleg nulla ideje van, de jól vannak, és egészen vidámnak tűnt a telefonbanKép:
http://www.gportal.hu/portal/sofka/
(Nemtom jó-e, a képeknél Tomi címszó alatt)

pusza
e
ellimami
 
 


BeuKép
Nagyon édesek vagytok, és annyira hasonlítotok egymásraKép

Mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet kívánunkKép

Puszi:
Nelli, Dorka és DomcsiKép
hnelli
 
 


AndyKép
Kicsit megkésve bár, de Márknak nagyon boldog szülinapot!

OrsolyKép
Lackónak is nagyon boldog szülinapotKép

Ma voltam flowmetrián, és kiderült, hogy a méhlepény nagyon el van öregedve. 1-én kell ctg-re mennem, hétfőn újabb flowmetriára. Úgyhogy sűrűsödnek a tennivalók.

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Maci_2, Tüni: Nagyon széppen köszönjük a szülinapi jókivánságokat.

Puszi
Andy

És Mindenkinek Nagyon Boldog Újévet Kívánunk.
Márk és Andy
Kép
andy78
 
 


Sziasztok!

Holnap már nem jutok géphez, vagyis:

Ilyen vidám 2005-öt kívánok mindenkinekKép
Kép

Tüni, Leszter,
gyors kicsomagolódást kívánok nektekKép

Sofka,
örülök, hogy már mind otthon vagytokKép


Momo


Momo
momo
 
 


Boldog Újévet kívánok Mindenkinek!

Üdv, Kriszta
tkriszta
 
 


Sziasztok lanyok!

Elegem van, egesz nap kemenyedesek, delutan mar rendesebb joslofajasok, derekfajassal egyutt, 3-4 percesek, nem nagyon fajdalmasak, de boven kellemetlenek.Kép Aztan neha ritkulnak, neha gyengulnek, aztan vissza az egesz. Folyton veceznem kell, meg neha valahogy nemjol vagyok, de semmi konkretabb. Petranal nekem nem volt semmi ilyesmi, es most fogalmam sincs, mikor menjek a korhazba. Nem akarom foloslegesen rangatni magunkkal Petrat, meg ugy egyaltalan, nem akarok foloslegesen bemenni, meg a vegen benntartanak, vagy nemtom. Miert nem tortenik valami egyertelmu???Kép Kezdek kikeszulni ettol a bizonytalansagtol, egyszer ugy erzem, hogy lassan indulni kell, aztan megsem. Meg szivesen varnek par napot... Bocs, hogy igy kifakadtam, de tenyleg olyan vacak kedvem van ma ettol.Kép

Na abbahagyom a negativkodast. Boldog uj evet kivanok mindenkinek!Kép

Udv:

Leszter
leszter
 
 


LeszterKép
Okosat nem tudok mondaniKép Nem tudom, én mit csinálnék. De azért nagyon drukkolok. Próbáltad már az ősi módszereket (meleg fürdő, esetleg egy hangyányi alkohol), hátha attól elmúlnak? Nekem azt mondta a dokim, hogy akkor menjek, hogyha 5-7 perces masszív fájások vannak, amik min. 30-40 másodpercig tartanak, és már legalább egy órája. Petrát miért viszitek? Útközben kirakjátok valakinél?

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Tuni,
Delutan picit borozgattam.Kép (Na csak nagyon picit.) Utana volt egy gyengulo-ritkulo fazis, feltehetoen attol. Furdo multkor sem es most sem javitott semmit a helyzeten, csak kozben volt jobb, de utana mintha mi sem tortent volna. Most epp 4-5 percesek.Kép
Petrat utkozben leadjuk majd anyukameknal, hogy a ferjem velem lehessen a szulesnel.
Drukkot koszi.Kép

Udv:

Leszter
leszter
 
 


LeszterKép
Aha, értem. Ha egész nap tart már, és sűrűsödik is, akkor szerintem ez már "az". Tudom, hogy nem kellemes Petrát húzni-vonni, de hívd fel a dokidat, és inkább menjetek feleslegesen, minthogy menet közben szüljél meg!
DRUKK-DRUKK-DRUKKKép (Azért nem szeretnélek még követni...)

Tüni
tüni
 
 


Orsoly és Tüni
Boldog szülinapot a nagyfiúknak!Kép

Angi,
Köszi kérdésed, megvagyunk.
Roninak többnyire tetszettek az ajándékok. Mozgalmasan telt a karácsony.
Most éppen a dédi (nagymamám) vendégeskedik nálunk az egyik unokatesómmal. Holnap délelőtt kivisszük őket a vonathoz és egyúttal indulunk vidékre, barátokhoz szilveszterezni.
Délutáni alvással még mindig gond van. Pedig már egyre később (2-fél 3 körül) teszem le. Ráadásul ma láttam is rajta, hogy fáradt (elég rosszul aludt éjszaka), ennek ellenére 2 óra nyűglődés, játszás után közel 3/4 órát aludt.
Szerencsére orvosmentesen telnek a hetek, csak januárban kell majd mennem.
A drágám ma úgy aludt el, hogy a 2 alvós sünijével együtt bemászott a (gumis szélű) lepedő alá. Első pillanatban hirtelen azt sem tudtam, hova lett. Aztán hívtam az apját isKépKépKép

Beu,
Képek szupik, hajad isKép

Sofka,
Nagyon szép pici fiad van!Kép

Momo,
Édes képKép

Leszter, Tüni,
Drukkolok nektek!

Mindenkinek nagyon sok örömet és jó egészséget kívánok a sikeres boldog új évben!
Kép

Maci_2
maci_2
 
 


SziasztokKép

Talán sikerül visszatalálnom a fórumra, azaz talán írni is lesz időmKép

Orsoly, AndyKép

Boldog Szülinapot a fiúknakKépKép

LeszterKép

Cseppet sem irrigylem a helyzetedet, mert nem könnyű megtalálni a megfelelő időpontot.
Én megkérdezném a helyedben a dokit.

Drukkolok ám nagyonKép

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Kellemes unnepeket utolag is, es Boldog Uj Evet mindenkinek!Kép

Sofka: gratula a kislegenyhez es orulok hogy mar otthon lehettekKép

Koszonjuk a koszonteseket, megteteztuk meg ma az ajandekdompinget, tiszta gaz ez a karacsony kozeli szuletesKép

Kép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog új esztendőt kívánok, az anyukáknak könnyű szülést, a babuciknak, pedig könnyű születést!!!

Beu
Tiszta anyja ez a legény! Az én férjem és fiam hasonlít így egymásra. Jó bábozást a skaccal!

Sofka!
Nagyon nagyon örülök, hogy újra otthon a "picurral", nagyon tündéri baba.

Elli
Velünk is előfordul, hogy a kiskac egy-egy távollét után le se ....., én azt gondolom, hogy pl. anyukám jobban elkényezteti, nála mindent lehet, sőt egész nap ölben van, ezért van egy kis távolságtartás a nagyinál való üdülés után.

Zulu
Jók a képek, lányod igazi nőci.

Leszter, Tüni
Kenyérsütés alakulgat?
Pocifájás? Mennyi időd van még hátra?
Tegnap én is azt hittem, hogy a szilvesztert a szülőszobán töltöm 31! hetesen. Kb. 6 órán keresztül úgy fájt a derekam, meg a hasam, hogy még feküdni is alig bírtam. Végül 3 Magne-B6 és némi tokaji aszú ellazított. Elég ideges lettem, mert a picinek túl korai + 3 vizsgám még hátravan +gyerekcucc nincs előkészítve és még venni is kellene néhány dolgot.

Nekem nem a nagykönyv szerint megírt fájásaim voltak az első babával. Délután kezdődtek, majd éjszaka már nem tudtam aludni tőlük (5-7 percesek). Reggel hatkor szülőszobára mentünk férjemmel, ott erősödtek, majd délben leálltak. Leküldtek "osztályra". Ott megint 7-10, majd 4-5 percesek aludni megint nem tudtam, éjfél körül két szobatársam feltámogatott a szülőszobára, ahol azzal fogadott a szülésznő: -Reggel is itt volt, akkor sem volt fájása. Ezután reggel 7.20-ra megszületett Csongor. Tehát ha durván vesszük, 2 napig vajúdtam, vagy mégse?
Most is tartok ettől. Nekem is a doki azt mondta, hogy 5 percesekkel menjek be, de ha megint ritkul, v megáll? Későn sem akarok bekocogni.

Kétgyerekes anyukák! Második babánál mi a tapasztalat? Lehet u.olyan hosszú a vajúdás, v. az tutira rövidebb?


Anyicska

Kép

Kép
anyicska
 
 


Sziasztok,
Anyukámék mára megint kirendelték Kevint magukhoz a hétvégi házukba, apának dolga van, úgyhogy végre takaríthatok kedvemreKép

Boldog új évet mindenkinek, jó egészséget (asszem ez a legfontosabb) és minél több beteljesült álmot!Kép

pusza
e
ellimami
 
 


Leszter
Mi a helyzet??? Meg 1ben??

Sofka
Sikerult elerned az alapitvanyt?

B.U.E.K. Mindenkinek! Kép

Norka
norkini
 
 


Hali Csajok!

Most végre van két percem, gyorsan kihasználom:

Sofka, kislegényt meglestem, nagyon édes!Kép Jó, hogy otthon vagytok már mindannyianKép! Légzésfigyelöben nem tudok segíteni, remélem megoldódik a dolog.

Beu, Andi, sérók jók lettekKép Enyimet nem fényképezi le senkiKép...

Karácsony nálunk is telitalálat voltKép, barátném révén kissé mozgalmasabb lett, mint gondoltuk (jan 3.ra vártuk a manótKép) de már lassan kezdem megszokni, hogy csak néha kapok levegöt...

Leszter, mit mondjak? Zsófival 3 hétig jósolgattam... aztán 3 napot ráhúzott a csajKép Ettöl nem lettél okosabbKép. Mondjuk az biztató lenne, ha tudnád mennyire vagy kitágulva...

Anyicska, nekem mindkettö percre pontosan 9 órás vajúdás után bújt ki, az elsö(Dani) jött egy héttel korábban, a második(Zsófi) 3 nappal késöbb...

Menek, mert bolondok háza van...

Mindenkinek Békés Boldog Új Esztendöt!

Pusssssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

En es ZorkaMarci egyben, es most reggel ota meg kemenyedes is csak alig van. Pedig hajnali 3 korul azt hittem, hogy nem birom ki reggelig a varakozast, akkor is kb. 4 percesek voltak, es ebbol a fajas mar bo 1 perc volt. Aztan valahogy elaludtam, es bar felorankent-orankent felebredtem, reggelre elmult az egesz. Kikeszit.Kép Most akkor legkozelebb meddig varjak??? Olyan szar kedvem van, ugy erzem magam, mint a mosott rongy.Kép Ha hajnalban bemegyek, tutira nem engednek mar haza, es most ott kuksolnek nulla fajassal a korhazban.Kép Viszont ez, hogy nem mentem be, valamilyen szinten azert felelotlenseg, mert nem tudhattam elore, hogy el fog mulni...
Na mindegy, probalom elfoglalni magam, igyekszem haladni az itthoni tennivalokkal, es sul a kenyerke, remelem, az sikerul, mert ha nem, hat meg jobban le leszek torve.Kép

Na BUEK mindenkinek, meg lehet, hogy jelentkezem.Kép

Udv:

Leszter
leszter
 
 


Ja, lemaradt par dolog.

Anyicska,
Mahoz egy hetre vagyok kiirva, szoval teljesen idoben vagyunk, csak ez a bizonytalansag, ami rossz nekem. Persze neked meg rosszabb lett volna, ha tortenik valami. Lehet, hogy valami jo kis front okozta ezt mindkettonknel? Kuldok egy kis ellendrukkot!Kép

Csucsuka,
3 het??? Jajjj, ne!Kép Bar ha ugy vesszuk, 1 mar letelt belole, mert 23-an este is volt valami hasonlo, csak nem ilyen durva.

L.
leszter
 
 


Anyicska!

Nekem is ugyanaddig tartott mindkét vajúdásom, csak a magzatvíz elfolyás utáni időszak volt fél órával kevesebb a második lányomnál (2 óra helyett 1.5)Kép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


LeszterKép
De jó, hogy írtálKép Reménykedjünk benne, hogyha tényleg menned kell, akkor inkább a magzatvíz folyik el, úgy egyértelműbbKép Próbáld azért kipihenni magad, nehogy pont most kelljen menni.

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Boldog Újévet Kivánok minannyiotoknak!

Leszter, neked meg mennek a drukkkok, vagy az év utolsó topikbabája, vagy a jövő év első topikbabájához!Kép

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Otthon besz.rt a net, most anyuéknál modemmel nyomulok, mit mondjak , elég lassú, de már elvonási tüneteim voltak, muszáj volt... Kép

Márknak és Lackónak nagyn boldog 2. szülcsinapot kívánok!! KépKép

Beu, jó lett a hajad, Lőrinc nagyon édi, és tényleg nagyno hasonlít Rád!

Képzlejétek, nekem meg napok óta keményedik a hasam, azért így 23 hetesen kicsit korai, nem? Dokihoz csak 2,5 hét múlva megyek, addig iszogatok néha egy-egy Mg pezsgőtabit.

Leszter, nagyon drukkolok Neked, hogy egyértelmű jelzést kapjál Kép elhiszem, hogy Petrástul nincs nagy kedved felesleges utakat tenni ak órházba.

Tüni, körmöd Kép Remélem jó lesz a Rókusban is! Mi lesz a rooming-innel?

MIndenkinek Boldog Új Évet kívánunk, vigyázzatok amgatokra, majd írok, ha jó lesz a netünk

Andi
psandi
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak röviden mert dögrováson vagyunk, de végre itthon pihizünkKép

Leszter!
Neked mennek a drukkok, hogy minden rendben legyen és, hogy végre pihenhessél egyet, vagy szülessen meg ZorkaMarciKép

Tüni!
Neked is mennek a drukkok anmihez szükséges!KépKörmödKép

Anyicska!
Vigyázz magatokra azért az a 31 hét még kevés... 2. gyerekkel még nincs tapasztalatom.

Beu, Zulu, Orsoly!
Képek nagyon szupik!Kép

Sofka!
Örülök, hogy otthon vagytok, minden jót nektek, a képeket majd megnézemKép

Andi!
Tudom ez nem segít, de nekem is sokat keményedett a pocakom a 6-7. hónaptól. Én is kaptam magnéziumot, meg seduxent írt fel a doki, de azt nem szedtem be. Nyugatatót nem akartam szedniKép

és végül,

BUÉK mindenkinek!

Pussz,

Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Ez még lemaradtKép

Momokám!
Timi nagyon aranyos a képenKép

Ha lement a nagy mizéria, majd teszek fel képeket az ünnepekrölKép

Na mostmár tényleg eldugulokKép

Pussz

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Én is kívánok Márknak és Lackónak boldog szülinapot!Kép

Éééés mindenkinek jó bulizást és nagyon boldog új évet!

mgrft ffd


Kép
Beu, Lőrinc
beu
 
 


Halihó! Kép
Somlón voltunk, jó idő volt. De már itthon vagyunk, és nagyon boldog új évet kívánunk!!!

Kép

Pussz
Kangi, Julis és az Andrisok
kangi
 
 


Sziasztok,

Boldog szülinapot Márknak és Lackónak!KépKépKép

Sofka,
nagyon jóképű a második fiad is!Kép

Leszter,
hatalmas drukkok mennek, remélem, szép és gyors szülésed lesz.Kép

Klár, Angi,
a bídermejer a nagyszülők lakását ékíti, mi egyelőre az olcsó, ámde gyermekálló bútorokat részesítjük előnybenKép.

Anyicska,
hú, azért Ti még maradjatok egyben! Biztos a sok vizsga miatt van a görcsölgetés, ha kivégzed a vizsgaidőszakot, többet tudsz majd pihenni.
Nekem az első szülésem 12 óra volt, a második 2Kép. És ez a két óra is annyira könnyű, hogy eleinte nem is akartam bemenni a kórházba, mondván ez még semmi, csak enyhe keményedés, kibírjuk reggelig, hadd aludjék szegény pasim. Aztán szerencsére valami hetedik érzékemre hallgatva bementünk, és milyen jól tettük, mert már 3 ujjnyinál tartottunk... Magzatvíz hamarosan elfolyt, onnantól számítva 15 percen belül megvolt Macuska. (azóta is ver a víz, ha arra gondolok, hogy aznap még vidáman kirándultunk, nem is tudom, mi lett volna, ha ott pattan el a burok)

Andi,
Te is pihizgess sokat, remélem nem lesz semmi hatása a keményedéseknek.

Tündér,
gyógyulgassatok, és aztán ide azokkal a fotókkal!Kép

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!Kép

puszka,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Csajok, minden kicsinek és nagynak nagyon boldog új esztendőt kívánunk mindannyian.

Kancosss beteg, én még ilyen levertnek az életben nem láttam, de legalább eszik. Azt viszont egész nap.

Zulum, csak azért csodálkoztam annyira rá a biederre, mert most ugyan nálunk is bőrgarnitúra van ugyanezen megfontolásból, de nekem is egy majd ugyanilyen huzatú csodám van Kép. Mellesleg annyira szeretem pedig a biedert, szerintem világi kényelmes, sokkal jobb rajta elnyúlni, mint egy formatervezett hipihupi IKEÁS csodán.

Szülinaposoknak nagyon boldog szülinapot, Sofka, meglestem Tomit, ha véletlenül "létszámfelettinek" bizonyulna, szívesen bevállalom Kép

Pussz nektek :


Klár
clarissa
 
 


SziasztokKép

Mindenkinek nagyon boldog újévet kívánunk!Kép És nem ússzátok meg, íme egy kép az én szülinapos pancsizó kétévesemrőlKép:

Kép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Hát még egyszer nagyon boldog újévet minden topiclakó anyának és a mindösszes gyermekeknek. Meg az Apacukáknak is!

Kangiék
kangi
 
 


Sziasztok!

Nem lehetne kerelmezni,hogy iden elmaradjon a hiszi??? Kép

Kangi
Kiscsaj nagggyon helyes! Latom jot buliztatok! Kép

Tuni
Boldog Szulinapot az urfinak! Kép

Leszter?

Pussz
Norka
norkini
 
 


Mindenkinek legyen nagyon boldog ez az év!

Leszter, nem mesélem el, hog yhányszor küzdöttem hasonló gondokkal. Aztán egy szép reggelen elment a magzatvíz. A többit majd egyszer elmesélem. De nem maradtam örökre úgy, pedig erősen hittem. Kép

s
sofka
 
 


Sziasztok!

Norka,
Koszi az erdeklodest, nalam semmi valtozas. Tegnap reggel ota volt par kemenyedes, es ennyi.

Sofka,
Tenyleg?? En azt hittem, csak en vagyok ilyen bena, hogy 3-5 percesek kepesek leallni.Kép Meg hogy masodik gyereknel nem tudom eldonteni, mikor induljunk...
Ugy varom mar a beszamolodat!Kép

PIldi,
A mult ev utolso topikbabaja cimrol vegervenyesen lecsusztunk, sot az ujev elso topikbabaja cimet sem biztos, hogy ZorkaMarci nyeri el, ha igy folytatom...

Tuni,
Boldog szulinapot a fiatalembernek!Kép

Na megyek, nem sokara indulunk vendegsegbe, en meg egesz nap takaritottam, mert holnap meg hozzank jonnek. Hangulatilag tovabbra sem vagyok a topon, remelem, a tarsasag azert majd feldob...
Udv:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!

Tüni!
Boldog szülinapot Gergőnek! Nagyon édes a képen. Te hogy vagy???

Leszter!
Csak nyugodtan, ne türelmetlenkedj! Kenyérkérdésben nem tudok tanácsot adni mégsem, a további példányokkal mindig volt valami baj. Írtak valamit a lányok? (Nem olvastam folyamatosan.) Azóta hogy sikerülnek a finomságok? Én a fánktésztát akarom kipróbálni, arra nagyon rámozdultam.

Betegek vagyunk.Kép Lőrinc már Karácsony előtt kezdte, most már mi is elkaptuk. Sima vírus, nem nagy ügy, de azért kellemetlen. Ma egész nap aludtam, most egy kicsit jobb.

Beu
beu
 
 


Kukucs Kép

Tüni Kép
Boldog szülinapot Gergőnek! Kép

Beu Kép
Jobbulást nektek, de hamar ám, mert a héten mennénk játszóházba! KépKépKép

Norka Kép
Hiszti ma nekünk is jutott, illetve Apacukának, aki sétálni ment kislányával és egy ordító, sáros szörnnyel az ölében tért haza KépKépKép Közben röhögött, kínjában, mert többen jöttek szembe, akik furcsán néztek ...

Leszter Kép
Drukkdrukk drukk és jujjuj, mert ebben a hónapban már én is szülök, és még nincs kiságyunk meg szekrényünk se ... de mózesünk meg papírdobozunk bőven, úgyhogy azért annyira nem aggódom Kép ... és a régi vasalóm is megkerült, így végre vasalhatok (hurrá Kép), mert az újabbik vidám szikrákat hányt Kép

Megyek Apacukagoló gyermeket videozni Kép

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet kívánunk Kép!

Szülinaposoknak (Andy78 Márkja,Orsoly Lackója, Tüni Gergője) sok boldogságot Kép!

Mi jól vagyunk, pocaklakó szíve erősen dobog, én erősen émelygek, kaptam Duphastont, biztos ami biztos napi egyet be kell vennem.
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Márknk, Lackónak és Gergőnek nagyon boldog szülinapot kívánunkKép

Még egyszer boldog új évet mindenkinek!

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Beu,
Kenyer: en az olvasmanyaimbol arra jutottam, hogy erdemes figyelni a tesztat az elejen, es akkor meg lehet rajta alakitani. Aztan ha mar sikerul jot csinalni, akkor lehet inkabb ejszakara beprogramozni, a mar bevalt osszetetellel. Nalunk az volt a problema, hogy szepen megkelt a kenyer, de sutes kozben teljesen osszeesett, behorpadt. Es ezt (szerintem, es az utobbi 2 kenyer tapasztalata szerint) az okozta, hogy tul sok volt benne a folyadek. Igy most egyelore figyelem a tesztat, es a masodik keveres legelejen, ha hignak latom, teszek meg hozza lisztet. Szerintem akkor jo a teszta, ha kevereskor gombolyu, es olyannyira suru, hogy a gep eppen hogy csak at tudja mozgatni. Legutobb egy fokhagymas-korianderes-szezammagosat sutottem, fincsi lett.Kép
Nem lennek en egyebkent turelmetlen, hiszen Petra is csak egy nappal a kiiras elott szuletett, csak ezek a majdnem-indulasok boritottak ki. Es valahogy nem is turelmetlenseg van bennem, hanem egy furcsa nyugosseg, kis idegbetegseggel tarsitva.Kép
Gyogyuljatok meg gyorsan!Kép

Tuni,
Mizujs???

Virag,
SzivecskeKépKép

Kangi, Norka,
Hisztimentes evet szeretnenk mi is! Nalunk most kezdett bedurvulni a dolog, ha valamit nem szabad, mar ordiiiit.Kép Vagy ha nem ertjuk mit szeretne. Es meg szamtalan esetben.Kép Ti (es a tobbiek) mit csinaltok, ha eloszor ugye az ember probal nem tudomast venni a dologrol, de a gyermek kezd annyira bombolni, hogy mar nem tudja csak ugy abbahagyni?

Na jo ejt:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!!!KépKépKép

Pusza,
Timici

u.i.:talán holnap lesz időm visszaolvasni is...
timici
 
 


LeszterKép

Én Ausztriában szoktam venni keveréket, amit csak vízel kell higítani, és tuti a kenyér.

220 Ft/ kg, ebből 2 db 750 g-os kenyér van belőle. Itt a nyugati részen szinte csak ezt csinálják, annira jó.
Állítólag a Tescoban is van valami hasonló keverék, ha megyek, megnézem Neked!

Heni
heni1979
 
 


TimiciKép

Elküldenéd a muffinreceptet a passg@enternet.hu címre?
Azt hiszem Neked volt egy egyszerű, jó recepted, és sehol nem találomKép

Heni
heni1979
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?