Új privát üzeneted érkezett!

Nem is meséltem Szenteste bejelentkezett a barátnőm Miskolcról a neten. Úgy örültem neki, mert már egy hónapja nem beszéltem vele, mert nem jó a gépe.. Igazi karácsonyi ajándék voltKép

H.
nalika
 
 


Gyertek már készitem is a déliaprót, hogy lakást vagy házat keressünk!
Induljatok csak hozzátok már a muffint is Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Leszel még??? Mennem kell fürdetni, meg etetniKép

H.
nalika
 
 

 
 

Azt elhiszem, hogy örültél.
Holnap felhivom Icánkat is, hogy mi van vele. Remélem elintézték már a dolgaikat és tud jönni.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Lassan én megyek alukálni, mert holnap millió a dolgom, apa meg 3 óra múlva megy dolgozni. Meg lehet, hogy engem is felver.
Szép álmokat, még remélem az idén beszélünk!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Lányok!

Mindenkinek kivánuk minden jót a következő évre!

Kép

Anna, Andi, Laca és Ginó jószág

Andi
Kép
mucska
 
 


Szépen itthagytálKép
Annyiszor akartam már kérdezni, hogy mi van Icával, de mivel egyszer kérdeztem és nem válaszoltál gondoltam hanyagolom egy kicsit a témát..

Akkor jó éjt mindenkinek!!

H.
nalika
 
 


Hajni!

Emlékszem ám, hogy kérdezted, csak akkor nem beszéltem Icával és szégyeltem magam. Utána irt, ,hogy regeteg a dolguk, de azt mondta, hogy év végére elintéződik minden.


GYerekek! Megtanultam végre a saját kicsinyitőmmel jó minöségben kicsinyiteni! Kép
Igy tehát semmi nem ment meg a képektől titeket!

Ezek régebbiek, de a kedvencek.

Itt egy hetes Anna:

Kép

Itt 3 és fél hónapos:


Kép

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Na hali,
Most bejelentkeztem és elmegyek visszaolvasni, de a mennyiség láttán lehet, hogy holnapra végzekKép

Annyit azért láttam, hogy van új tagunkKép hurrrrrrá.
Szia Ildi, üdv ittKép

Kika
kika
 
 


SziasztokKép

Eloször is bocs, de eltuntek a hosszú ü és ö betuim.Kép

Csak gyorsra ugrottam be, húúúúz az ágy.Kép

Átfutottam az elmúlt napokat, aki kérte, annak elküldtem az albumok elérhetoségét. Egyedül Kika profiljában nincs e-mail cím és az én listámban nem találom a nevét! Hallod Kika? Írd meg az emilcímed és küldöm az albumokat.Kép

Bea, Hugi
Nagyon jók a képek!Kép Édesek a picurkák mindkettotöknél!

Látom van új tag!Kép
Szia Ildi!Kép

A másik topikban raktam fel egy pár képet Gergorol, nézzétek meg, nagyon cukik, ezek újak, az albumban nincsenek benne.

Andi
EtetoszékKépKépKép
Hát igen!Kép De valamiért én Nálatok nem ilye színure emlékeztem.
Úgy örülök neki, mert annyira jó! Mindent tud, amit szerettem volna, hogy tudjon! És tök jó áron vettük, 21000-ért! A MegaToys-ban az ilyenek 36-nál kezdodtek!

Most megyek alukálni, de holnap megpróbálok benézni.

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Meli!


Kép


Orsikám!

Az emlékezőkéd sem rossz, mert a miénken Maci van, de amúgy ugyanaz. Kép

Mindenkinek Szép napot!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Ma reggel csak 40ml-t evett.Reggel nem éhes,nem értem,hogy miért.
A 40-50dkg hízás elég egy hónap alatt ebben a korban már.A doki néni mondta nekünk a múlt héten,hogy tankönyvi a fejlődésünk.Mi sem vagyunk kövérek.A Noémi sem hízik már olyan mértékben.De nem is szeretném,ha kövér lenne.Egészségesek legyenek,ez a lényeg.Nekem van digitális mérlegem,le szoktam mérni minden héten.Ha le szeretnéd mérni a kis gyönyörűt,bármikor eljöhettek.(Nagyon édes a képeken.)
Gratulálok az unokahúgodnak!!!

Hajni!

Gyertek Szegedre!

Kika és Orsi!

Köszönöm a szíves fogadtatást.

Orsi!

Milyen az etetőszéketek?Én Prima Pappát vettem,de a Noémi még nem sokat ült benne.Remélem,hogy majd később szeretni fogja,mert egy vagyon volt.

Ildi
tfildiko
 
 


Meli!

Én is Boldog Hófordulót kívánok a Rékának!!!

Ildi
tfildiko
 
 


Jó reggelt Ildi!

Lehet, ha napközben nem eszik annyit (itt a tej és főzelék együttesére gondolok) hátha reggelre jobban éheske lesz.

Én nem szoktam idegesiteni magam a mérleggel. Annyit ehet amennyit akar, igy úgy fejlődik, ahogy. Elég egy hónapban egyszer megtudni, hogy mennyi. Örülök, hoyg leszoktam a mérlegelésről Kép

Otthon szilvesztereztek?

Olvastam, hogy te sem vagy oda a 129 ft-os virsliért. Szerintem abba mindent beleraknak, mert éjfélkor már senki nem látja, hogy mit eszik Kép

Anna jót játszik és beszél magában Kép
Megyek megpróbálom a fényképezővel levideózni, mert haláli aranyos Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Elloptam Orsi képét a másik fórumról Kép

Kép

A mienk is ilyen csak más szinű!

Orsikám megbocsátasz? Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Amikor még nem kapott más kaját,akkor is keveset reggelizett.Tízóraira szokta megenni a 200ml tápit.Most nem is idegesítem magam,mert tudom,hogy az üveg őszibarackot meg fogja enni tízóraira.Fél 2h körül ma a kedvencét kapja,sütőtökpürét.Te főzöcskézel az Annának?Én nem,mert félek attól,hogy a piacon vegyszeres zöldségeket kapok.Jobb a bébikaja,az legalább ellenőrízve van.
Én szeretem tudni,hogy mennyi a súlya.Mi nem járunk orvoshoz,2 hetente kijön.Inkább kifizetem a 2000Ft-ot,és nem kell elvinni.Ezért,kell is a mérleg.Muszáj volt vennem,mert csak 3 hétig evett anyatejet,aztán 2 és fél hónapos koráig pótlás is kellett mellé.(Sajna,csak eddig volt tejem,pedig ettem,ittam,bogyót szedtem stb.)
A Noémi alszik,én pedig takarítgatok.Na,és persze,ha erre jövök,benézek a topicba.
Nagyon drága lehet a lányod játék közben.
Mi hármasban Szilveszterezünk,és remélem,hogy alszunk.(Az éjjel is rengetegszer keltem.)

Ildi
tfildiko
 
 


LÁnyok!

Icánk mindenkinek boldog új évet kiván!
Rossz a netük nem tud jönni, de már csináltatja. A dolgait el tudta intézni, januárban mennek inszemre, hátha meg lesz az áhitott baba.
Millió puszi mindenkinek Icától!

Andi
Kép
mucska
 
 


Ildi!

Jól teszed, hogy nem idegesited magad. Végül is tudják ők, hogy mi kell nekik és mikor.

Az én doki nénim nem jön ki, de nekem nem is baj, még örültem is neki.

Én is bébikaja párti vagyok, mert lettem én már beteg Tescos salátától. Meg nem is éri meg főzőcskézni szerintem most még. Főként, hogy raksz bele olyan minimális husit, ami kell nekik.
Mi a Hippet esszük, azt nagyon szereti Anna.

Nálunk meg tej volt, de Anna nem evett ciciből. 4 hónapig fejtem minden evés után, de aztán ráuntam. utána még kapta a fagyiból a tejet, most meg már tápi.

Hát ma éjszaka alvásra ne készülj. Az embereka rohadt petárdával meg vannak őrülve Kép Én alattuk robbantanám fel Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Icának drukkolok!
Én is fejtem,de nem sok jött.Pedig megvettem a Medela elektromos mellszívót is.A végén már csak 5ml-t sikerült kipréselnem.
Mi esszük a Hipp-et(de még csak most kezdtük el enni a husit),és nem volt nagy választék eddig belőle.(Hipp alma,bari,sütőtök almával és burgonyával,sárgabarack.)Majd a jövő héten megnézem,hogy milyen húsos kajái vannak.Mi eszünk Kecskemétit,Univert és Nestlét is.
Én is utálom a petárdát.
Jól néz ki az etetőszéketek.

Ildi
tfildiko
 
 


Szép jó reggelt!

Látom, kezd visszatérni az életKépKépKép
A visszaolvasást meg sem próbáltam, látva a mennyiségetKép Tegnap este hazavittem Dávidot, és kicsit leragadtam, mert meg kellett beszélnem pár dolgot az elődömmel, alig, hogy hazaértem megjelent a barátnőm köszönteni... Mire a géphez jutottam már nem volt senkiKép De ez a mennyiségKépKép

Mindenki otthon "bulizik"? Ti mit főztök?

Megpróbálom átfutni a tegnap estét...Kép

Pusz
Vendég
 


Jaj, Orsi!
Köszönöm az elérhetőséget, megnéztem!
Nagyon-nagyon szépek vagytok!!!Kép

Pusz
Vendég
 


Ildi!

Legjobb ha megnézed a honlapokon, hogy mik vannak. Én úgy szoktam. A Corában sokkal nagyobb választék van , mint a Tescoban.

Bea!

Nyakas, tepsis krumplival, holnapra meg sárgaborsó főzelék. Eddig minden évben volt csak az idén nem. NA nem is volt lóvénk Kép Most főzök egy csomót és elsején csak azt ehetik a fiúk Kép

Megyek folyt köv a porszivózás.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


SziasztokKép

Tök jó éjszakánk volt, Gergo 3-ig aludt!!! Ilyen már nagyon régen nem volt, így most már tuti, hogy az ekcémája miatt nem tudott aludni. Tegnap elvittük borgyógyászhoz és kapott kenocsöket és máris jobban aludt! Nekem meg lelkiismeretfurdalásom van, hogy hallgattam a háziorvosra és nem vittem hamarabb borgyógyászhoz!Kép Most már mindegy, szerencsére nem komoly, csak kezelgetni kell és láthatóan már javult is, pedig még csak kétszer kentem be!

Andi
Kép: dehogy is baj!Kép

Most mennem kell.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Örülök,hogy javulgat a Gergő.(Ha fiam lenne,akkor Gergőnek hívnák őt is.)

Andi!

Köszi.A Corába elég ritkán megyünk,mert a férjem utál vásárolni.A babakocsival pedig csak a Tescó-ig tudunk elmenni.(Én nem vezetek,pedig van jogsim.)A jövő héten rászedem a férjem,hogy menjünk el a Corába.

Bea!

Én ma nem főzök,a férjem ünnepi kaját eszik a Mol-nál.(Én meg hideget eszem.)
Majd holnap főzök.Még nem találtam ki,hogy mit.Húsleves az biztos lesz.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildike!

Holnap nem szabad főzni Kép Amit holnap csinálsz azt csinálod egész évben. Kép

Ha taliztunk és utána is lesz kedved én szivesen megyek veled a Corába. Én vezetek, mert imádok Kép Berakjuk a csajokat a bevásárlókocsiba legalább nem tudunk annyi mindent venni , de nyugodtan tudunk nézelődni Kép

Nekem is Gergőm lenne Kép

Orsi!

Reméltem, hogy nem baj, de mint látod szaporodunk és most már ide is kell raknod fel képet. HA nem raksz, majd én ellopom Kép
Örülök, hogy tudtatok aludni és javul az ekcéma.

Többiek?
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Vagyok, csak tízóraiztunkKép
Andi!
Biztos én vagyok az alulművelt, de mi az a nyakas???
Képek nagyon jókKép Végre láthattam a pici Annát! CsodaszépKép

Orsi!
Örülök, hogy javul az ekcémátokKép

Ildi!
Noémi is gyönyörűKép Mazsi meg Gergő válogathat!Kép

Pusz
Vendég
 


129 Ft-os virsli??? Egy kg??? Az eszem megáll, az miből van? Itt a legolcsóbb is 3-400 Ft, de apa csak az "igazit" eszi meg, az meg 1200Ft. Jó izlése van a drágánakKép

Pusz
Vendég
 


Bea!

Most vágtatok disznót Kép

Hát a disznónak a nyakánál lévő husija.
Látszik, hogy te a kozmetikusnál flangáltál Kép

Mi igy hivjuk, de biztos, hogy van valami szép magyar neve is Kép
Megnéztem a 14 es: azaz tarja Kép

Kép

1 Szűzpecsenye sültnek egészben, frissen, szeletben, rántva
2 Rövidkaraj
3 Hosszúkaraj
4 Felsál (comb)
5 Dió (comb)
6 Frikandó (comb)
7 Rózsa (comb)
8 Csülök sütve, füstölve
9 Láb-körmök pörköltbe, tokányba, vagdaltba, kocsonyának
10 Farok pörköltbe, tokányba, vagdaltnak
11 Lapocka
12 Oldalas pörköltbe, tokányba, vagdaltnak, sütve, füstölve
13 Hasaalja v. dagadó pörköltbe, tokányba; vagdaltnak
14 Tarja sütve, füstölve ,
15 Fej füstölve, kocsonyának

Na igy már okés? Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Így már értemKép Húsokkal nem igazán vagyok tisztában, mert én nem eszem. Apának azért megcsinálomKép Ma pl. csülök lesz sütve, krumplival, meg párolt káposztával.
Apa azt mondta, hogy mentsem el a röfitKép, mert ráfér a fejlesztés a tudományomraKép
Disznóvágáshoz meg annyi közöm van, hogy megyek apáértKép Húsok közelébe nem is merészkedemKép

Pusz
Vendég
 


Hú akkor mit fogunk főzni a vizparton bográcsban! Kép Halat azért eszel, mert én nagyon éhenkórász vagyok ám!Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Köszi,de a Noémi utálja a hordozót.Csak akkor marad meg benne,ha megy az autó.(Olyankor alszik.)Ezért marad nekem csak a Tescó.Aranyos vagy,hogy elvittél volna.Az én lányom érdekes eset.Ha megyünk a Corába,visszük a babakocsit is.
A Noémi megette a barackot,és most játszik.Felfedezte,hogy a Tigris farkát jó beletenni a saját szájába.
Nem is hallottam még eddig,hogy holnap nem szabad főzni.(De én fogok.Itthon lesz a férjem,és ő addig Noémizik.)

Bea!

Köszi.Én sem tudtam,hogy mi az a nyakas,pedig faluról származom.Igaz,nem éltem igazi falusi életet.

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!

Nagyon okos lettem most disznóból.Köszi.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Nem fogtál meg, mert akkora autónk van, ahova befér a babakocsi is bármekkora! Kép (teherautó)

Főzni szabad, csak akkor egész évben fogsz Kép Azért a fasirt nekem is holnapra marad Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Oké,majd megbeszéljük.Nektek mikor jó a tali?Mi fél 12h körül szoktunk menni sétálni.

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!
Bárcsak már ott tartanánk, hogy ezen kellene gondolkodniKép Mármint, hogy mit főzünk. Megnyugtatlak, halat azt eszemKép És nagyon finom slambucot tudok csinálni bográcsbanKép

Ildi!
Én is totál falun lakom, de nekem ez új voltKép Kicsit hiányosak az ismereteim a témában...

Pusz
Vendég
 


Már csak 21 hiányzikKép Azt még az idén összeszedem, feltéve, hogy lesz itt valaki!Kép
Pusz
Vendég
 


Ildi!

Nekünk olyan 3/4 12 től már jó, met előtte ebédeltetek és utána nyugton van. Bár ma elfelejtett ebédelni.

Bea !

Hajrá!
Csak meg lesz má az a kevéske. Hajninak is kb annyi hiányzik Kép
Enyém gyerek nem akar ebédelni, aludni, most tettem tisztába, erre gyanús szagok terjengenek. Ez nem a hus illata Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Akkor küldök egy ilyet

Kép

PuszKép
Vendég
 


Már csak 19 Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!


Ezer éve nem jártam erre, tele vagyunk vendégekkel.

Minden anyukának és babának nagyon boldog új évet kívánok ! Kép

Ildi, neked is Noémid van? Kép

puszi,
Ramcsi
chello
 
 


Bea!

Még slambucot sem ettem soha.Zalában ilyet nem szoktak csinálni.

Chello!

Szia!Nekem is Noémim van.3nappal fiatalabb a tiednél.A születési súlyuk is ugyanannyi volt.Hogy vagytok?Már minden rendben?(Szoktalak olvasni,és aggódtam értetek.)

Ildi

Ildi
tfildiko
 
 


Bocs,2-szer írtam alá.

Ildi
tfildiko
 
 


Már csak 18Kép
Enyém gyerek kiidegelt!!! Tököt ebédeltünk, és minden kanálnál motorozott egyet...még nekem is meg kellett mosakodnomKép Amikor mondtam neki, hogy nem szabad, szabályosan kiröhögött.Kép

Kép

Valahogy így nézek ki...

Pusz
Vendég
 


Ramcsi!
Nektek is nagyon boldog új évet!Kép

Ildi!
Alföldi kaja, zárójelben megjegyzem: semmi közöm az Alföldhöz, de nagyon finomKép

Pusz
Vendég
 


Andi!
A hús volt, vagy valami más???Kép Zsófi is rendszeresen az ötperces pelenkába kakilKép Anya meg pelenkagyárat nyit...

Pusz
Vendég
 


Bea!

Nálunk a töknél ez nem fordul elő.Nem tudom olyan gyorsan rakni a szájába,ahogy nyeli.Olyan mint egy kiskacsa.De a finomfőzelékből,tápszerből kapok én is rendesen.Én is hiába mondom neki,hogy ne most bürrögjön,nem hallgat rám.Ne tudd meg,hogy néz ki az ülőgarnítúra.Mi fekve eszünk,úgy jó neki.A feje alatt kispárna van.
Na,megyek etetni,mert már éhes.Mi is tököt eszünk.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!!!

Még gyorsan el kellett mennem a Centrumba, mert a hímzőfonalak is féláron vannak, és nem mindegy hogy a jó minőségű fonalat nem 150-ért kell vennem. Hallod Orsi????
Mire hazaértünk a rács előtt várt a nagyfiam, mert persze most az egyszer időben hozták haza...

Ildi,
Tüncsi már nagyon szereti a finomfőzit is, már abból sem sok megy melléKép

Bea,
ha nyitsz pelenkagyárat nekünk ugye olcsóbban adod majd a pelust???Kép

Andi,
tényleg nem láttunk még ilyen kiskori képet AnnárólKép

Kika,
jobban vagy már???

H.
nalika
 
 


Szia Hajni!
Pusz! Hol a muffinunk Ildivel? Kép


Hát nem kértétek, de kaptok még Kép
Annyira örülök, hogy tudok rendesen kicsinyiteni Kép


Anna 4 órás, itt látta az apja először:
Kép


Itt 6 órás, apával ekkor találkoztunk szülés után:

Kép

Itt 2 hetes:

Kép

6 hetes:
Kép

Itt meg egy hét hijján 2 hónapos:
Kép
Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


EWzek meg nem a kedvenceim:

A nyaralónk hátulja a töltésoldalról, még nem a legmagasabb vizszintnél:
Kép
Kép
A felső szint aljánál állt meg a Tisza tavasszal Kép
Az a csik a ház előtt a két méteres keritésünk tetejeKép

Mára eldugulok a képekkel Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

Apa most ért haza és kérdezi, hogy elhiszi, hogy finomat tusz főzni, de mi az slambuc Kép Ha bővebben körülirnád,azonkivűl, hogy alföldi kaja Kép

Már röhögünk előre, hogy fogunk mi együtt főzni Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?