Új privát üzeneted érkezett!

:D
Juhhé!
Gratula a vegyespároshoz Süti és a tüszőkhöz Szivi!!!

Remek hírek!!
Most csak felkukkantottam, kíváncsi voltam rátok! :)

Szép estét nektek!
M.
marianna74
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Üdv az újoncoknak örülök, hogy csatlakoztatok hozzánk. Én most egyedül vagyok tegnap óta apa elutazott Prágába én meg hááááttt finoman szólva lobog a hajam sztem mire hazajön teljesen kikészülök. Nagyon fáradt vagyok meg ez az idő is..olyan piszok rosszkedvű vagyok tőle. A kicsik taknyosak nekem fáj a torkom a nagyok..mit mondjak egyre kamaszabbak na sebaj már csak 1 nap najó kettő péntekig(jajj)
Süti: gratula annyi szép lányruhám van összeszedem neked(ha szeretnéd)Nem tudom a babakocsit mikor akarjátok megvenni, mert én most vettem két külön sportkocsit és már csak akkor fogom használni a nagyot ha egyedül megyek velük ha meg már tudnak járni akkor sztem csak 1-et fogok vinni és akkor eladnám(csak mert mondtad, hogy ti is ilyenre gondoltatok)
Most futok, hátha tudok kicsit aludni puszi mindenkinek

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Dóri! A ruhácskákat nagyon szépen köszönjük előre is:) Mivel nullából indulunk, nekünk részben minden jól jön, részben meg fogalmam sincs, mire van szükség. A babakocsit igazából nem döntöttük el, hogy mikor vesszük, tulajdonképpen bármikor. Már Agárral (itt csak fedőnéven merem említeni) is beszéltem erről, ő is hajlik rá, hogy eladja, de nem igazán tudom, hogy csak azért mert én kérdeztem, vagy tényleg szabadulnának tőle. Mindenesetre nem szeretnék senkinek zűrt okozni.

A bébihordókkal kapcsolatban kérdezném, hogy Ti vettetek hozzá autósülés talpat? Van aki állítja, hogy simán a biztonsági övvel be lehet kötni, de van, aki meg az ellenkezőjét. Tegnap valahol azt mutatták, hogy az övvel menetiránynak háttal kell bekötni. De akkor ha hátul ülnek, nem látom mit csinálnak... Ha a talppal együtt van, akkor menetirány felé kell bekötni, igaz?

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

 
 

Süti!Gratulálok a lurkókhoz,nagyon édik a képek!
A hordozóhoz én nem vettem talpat,de simán be tudtam körni a biztonsági övvel,jó stabilan.Egyébként tényleg a menetiránynak háttal kell bekötni,akár előre,akár hátra teszed be őket!ráadásul,ha előre kötöd be,akkor a légzsákot ki kell kapcsolni! Ne aggódj ,hogy nem látod őket majd vezetés közben,a baba-biznisz mindenre gondolt:lehet kapni direkt erre a célra készült "tükröt",ami természetesen nem igazi tükör,de nekem nagyon bevált!
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Köszi Szitron!
Nagyon hasznos infók voltak! Azóta a tükröt én is láttam:) De persze nekünk majd abból is kettő kell:)

Amúgy kezdő anyukaként a baba-biznisz teljesen elborzaszt, fogalmam sincs, mi mire jó, de érzem, hogy nincs szükségünk mindenre:) Extrém feleslegesnek éreztem pl. a popsitörlő-melegítő szerkezetet. Nehogy azt mondd, hogy az a legfontosabb része a babakelengyének:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Süti: az első időben mindenképp háttal kell őket(talppal vagy anélkül) bekötni, mert ha ne adj isten bármi történik egyáltalán nem tudják tartani a kis fejüket és az bizony nagyon nagy baj.Szóval amiatt ne vegyél. Mi nem vettünk talpat és teljesen jól be voltak kötve az övvel.Nekünk nem volt popsitörlő melegítőnk és mindhárom nagy lány lelki sérülés nélkül megúszta....sztem a kicsik sem különösebben sértődöttek miatta. Elég sok minden fölösleges az biztos. Ami sztem mindenképp kell az cumisüveg pár db, a cumisüveg melegítő is jó dolog most vettünk, de korábban nem volt.Sterilizáló és fejő sztem az elektromos jó a kézi nem(nekem Avent volt)ha érdekel azt is átadom neked. Pelenka, kiskád és persze ruhácskák sztem nagyjából ennyi a lényeg ja és jó sok textil pelus.A babakocsinkat én mindenképp eladom ha már rendesen mászkálnak a kicsik sztem az max 2-3 hónap.

puszi Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Nagyon köszi, Dóri!
Ez a talp infó különösen hasznos volt, mert az vacak műanyag olyan rohadt drága és persze nekünk minden duplázódik.

Popsitörlő melegítő sztori - most nagyon megnyugodtam:)

A 2-3 hónap a babakocsira nekünk tökéletes lenne, elvégre csak októberre várjuk őket. (mondjuk valami szeptember végét még el tudok képzelni, hogy annyival előbb érkeznének)

Puszi

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Sütike, gratula a vegyes pároshoz, nevek vannak már?
Huhh, de jó, hogy már a babakelengyénél tartasz :)

Sajnos nem tudok most sokat visszaolvasni, de nagyon drukkolok az épp akciózóknak :)

Szép napot!
zzafir75
 
 


Úristen,popsitörlő melegítő????!! Hát ez még bem volt 3 éve,vagy szerencsére észre sem vettem:) Nálunk a biztosítékot a hordozható-utazó cumisterilizáló verte ki:)

Igen,ami nekem is szuper jó volt,az a mellszívó,bár nekem a Philips Avent ócska volt,igaz én kézit vettem.Aztán ahogy hazaértünk a dokinő aznap kijött megnézni a bébit és apát el is zavarta Medela mellszívóért. Tökéletes volt,pedig nekem ebből is csak a kézi volt.A kórházban ez a márka volt elektromos.
Ami a többi elektromos kütyüt illeti,hasznos még a cumisüveg melegítő!!! Ba ebből szuper a Philips Avent.Mert ugye a lényeg,hogy az anyatejet nem szabad mikrózni,ez pedig a lefagyasztottat is pillanatok alatt megmelegíti.
Szuper a Philips sterilizáló,nekem a mikrós változat volt,szuper.

Mérleget és bébiőrt szerintem béreljetek,mi megvettük,de mindenből kettő már szép kis summa.Bérelni lehet pl. Az Elefáni bababoltban...
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Popsitörlő-melegítő??? :shock: tyű......... próbálom elképzelni a szituációt, amikor szükségem lehetne rá......... hááát, élénk a fantáziám, de csak a Himalaya megmászása közben hirtelen pelenkacsere jut eszembe.... bár ez is eléggé szürreális :-) :D

Süti várok még ilyen jókat tőled, hadd készüljek fel :-)
szivi77
 
 


Bodzássüti, gratula a vegyes pároshoz!!! Annyira édik...olyan jó nézegetni a képeket, ilyenkor mindig felelevenedik a kismamaság :lol: Talpat mi sem vettünk. Én is sok mamival egyeztettem vásárlás előtt. Készítsd fel magad és a párod lelkileg az első vásárlás előtt,mert horror árak vannak :shock:

Egy hasznos infó : ELEFÁNIBAN ÉS A MINIMANÓBAN, 10% KEDVEZMÉNYT ADNAK IKRESEKNEK. A KISKÖNYV KELL CSAK HOZZÁ!!!

Csajok, be kell vallanom valamit :oops: nekünk volt popsitörlő-melegítőnk :oops: DE kaptuk csak kölcsön :lol: Nekem sem jutott volna eszembe venni ilyet, mi több a férjem tuti elküldött volna a búsba, így is szívta a vérem miatta,mert állandóan áram alatt keltt lennie. Most már nem használjuk, de ha hiszitek,ha nem a fiúk imádták :lol: :shock: ha épp csere volt és nem melegedett fel a kendő akkor ment ám a sírás :lol:

Mennem kell,mert Benő sír,mert éhes :lol:

Pusza mindenkinek!

bari6
 
 


Sziasztok!

Húha Lányok! az biztos, hogy az áraktól dobtam egy hátast... a gyártók jó érzékkel találják meg a hormonoktól elborult elméjű kismamákat és a párás tekintetű friss nagyszülőket.

Barikám! Köszi az infót, az Elefániban kaptunk csakúgy, mert nézegettük az ikerbabakocsikat, de majd akkor a Minimanóba elviszem a könyvet.
Elhiszem, hogy tetszett a kölköknek a meleg popsitörlő, a jót könnyű megszokni:)

Köszi Lányok, a mellszívó tapasztalatokat! Raktároztam az infót!
Azt is jó tudni, hogy az anyatejet nem szabad mikrózni. Meg sem kérdezem, hogy miért... ha nem, hát nem...

Szitron!
A hordozható cumi-sterilizáló tényleg elég bizarr:) Azt vajon mikor kellene használni?

Szivi! Én azt hiszem a kismamaságot is csak kellő humorérzékkel lehet kezelni, mert különben megőrülsz, vagy a környezeted Tőled. Még biztos belefutok egy-két izgalmas témába.

Zafír! Köszi szépen! Még nincsenek nevek, mert amiket én mondtam, azok a páromnak nem tetszettek, ő meg még nem gondolkozott rajta. De most már noszogatom egy kicsit.
Azért még a babakelengye dolog kicsit korai, de olyan jó gondolkozni rajta:)
Ti hogy vagytok? Spontánkodtok?

Miután két napja nem tudtam aludni, mert nem találtam semmilyen kényelmes pozitúrát, szert tettem egy kismama párnára. Most megyek és kipróbálom:)
Puszi és ölelés mindenkinek

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
Vasárnap lesz inszem :shock:
Sajnos nem olyan ütemben nőnek a tüszők, mint ahogy vártuk, ezért hétfőn akarta csinálni. Mire mondtam neki, hogy az elmúlt 3 évben még sosem volt peteérésem a 13. napon (ez lenne hétfő), erre elszaladt, visszajött és mondta, hogy akkor vasárnap.
Egyrészt tök lelkiismeretfurdalásom van, hogy bejönnek vasárnap (bár próbált meggyőzni, hogy más páciens is lesz ott), másrészt marha pozitív, hogy ennyire figyelembe veszi a páciens véleményét.
Szóval nem tudom mit érezzek :-)
szivi77
 
 


Szivi! Drukk vasárnapra!
Szerintem az is sokat számít, hogy ilyen a hozzáállás a Cirisben! Hallottam más intézetet, ahol valakinek a lombik stimulációja veszett kárba azért, mert hétvégére sikerült megérniük a tüszőknek - mondták, bocs!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szivi: 3X7..... az nem keves, ezt ok is tudjak, mult honapban is lekestetek ha jol tudom, szoval azt akarom mondani, hogy jol tetted hogy szoltal, gondolom nem ragaszkodtal volna hozza, jo lett volna barki mas, csak csinaljak meg idoben. Egyebkent ti hallottatok olyanrol, hogy inszemnel valakinek azt mondjak, hogy sajna elkestunk, mert en meg nem, megcsinaljak mindenkinek, aztan lehet varakozni a nagy semmiert, en mar jartam igy ketszer is, az egyiket 17. napon csinaltak, szerintem a petem mar a 14. napon megerett, a masikat meg a 14. napon, amikor a petem mar a 12. napon megerett. Szoval roviden, ha o ugy gondolta volna, hogy hetfonel elobb nincs peteeresed akkor nem jon be, most azert jon, mert o is ugy gondolja, hogy a vasarnap az sanszos.

Egyebkent mi is szoltunk a multkor, mert nekunk a stimu nelkuli inszem ugyanannyiba kerult , mint a stimus. Kepzeljetek betanitottam a ferjemet, hogy mit kell mondani, mert egyebkent ez neki kinai, szoval egy viszonylag egyszeru szamara is ertheto kerdest tett fel. Doki beszelt ossze vissza, hogy igy meg ugy a vezetes most igy dontott, meg a labor a draga, miert az o ideje az nem? Na a lenyeg a lenyeg kifizettuk az inszem arat, bar kb 5 vizsgalattal kevesebb volt ugye, es tudjatok mi a sztori vege, azota mar ketszer vizsgalt ingyen, UHval :)))))

Roviden Szivi : szolni kell, ne legyen lelkiismeret furdalasod, ez azert maganintezmeny, hogy olyan extrakat, mint a paciens velemenye, esetleges erzese is figyelembe vegyenek. Bar azt en is sajnalom, hogy a vasarnapjukat is be kell aldozni, de egy szulesz nogyogyasz az egesz eletet bealdozza :(((, mert a nok altalaban ejszaka, vagy keso este szulnek, vagy ugyeleti idoben, vagy hetvegen :)))

Suti: drukk a vegyesparoshoz, minden almod igy valjon valora azt kivanom neked. Popsitorlo melegito, es egyeb hasznos kellekek beszerzesehez kitartast es tenyleg megfelelo humorezeket kivanok. En hallottam olyat is, aki Thussardi farmerba oltoztette a csecsemojet, na az sem semmi szerintem, de a Dior is arul babaholmit, es viszik mint a cukrot, sjaat szememmel lattam :))))

Szoval ehhez kepest a popsitorlo melegito, meg akar meg is allhatna a helyet.

Nevek vannak mar? ki volt az UHs : Fekete doki? Es milyen volt? Mi az a genetikai UH, te mindegyiket itt a Cirisben csinaltattad, nem voltal az Istenhegyi uton? Minden rendben az UH szerint? Poci sokat nohetett, kapunk kepet.

Cukik az UH kepek , mar egesz emberke formajuk van, parod ment veled vegul?

Marianna : veled mi ujsag, rolad kapunk pocakfotot, es UH kepet? Jo lehet, hogy az elso lombik sikerult, nagyon szerencsesek vagytok. Gondolom nalad mas nem is jott szoba, csak a lombik....

PArod balesetben serult meg, vagy szuletesi mozgaskorlatozottsag? Hogyan ismerkedtetek meg, ha nem vagyok indiszkret, ha igen ne valaszolj :)))
Puszi mindenkinek
erikam75
Budaörs
 
 


Era - nem is azért van lelkifurdi, mert szóltam, hanem mi van ha nincs igazam? :-( Nem akarom túlokoskodni a dolgot, hiszen mégis csak ő az orvos és ez a szakterülete. Na, holnap meglátjuk :-)
Amúgy meg szabin leszek egész héten!! Hurrá :-) Már annyira ki voltam készülve :-(

Marianna: nyugodtan hozzál képeket, nem vesszük rossz néven. Sőt, inkább inspiráló!

Többike merre vagytok?
szivi77
 
 


Sziasztok!

Erika!
Igen, Fekete doki csinálta a genetikai UH-t. Igen, mindegyiket a Cirisban csinálták. Természetesen mondhattam volna, hogy elmegyek az Istenhegyibe, de amit itt csináltak, az elég meggyőzőnek és alaposnak tűnt. A genetikai UH annyiból más, mint a többi, hogy megmérik minden kis porcikáját, hogy megfelelően fejlődik-e, ellenőrzik, hogy látszik-e az orrcsontja (ha nem, az down-kórt jelezhet), illetve a 12. héten volt tarkóredő mérés (szintén down-kór miatt).
A párom nem jött, mert szerdán nem tudott, a hétfő jó lett volna neki. Most majd kedden megyek Szakács doktorhoz, lehet, hogy akkor eljön. Szerintem most már kezdi sajnálni, hogy nem volt.
Tegnap csináltam pocakfotót, majd felteszem:)
Neveink még nincsenek, de most már lassan lehet gondolkozni rajta...

Hát igen, a baba-bizniszre jó érzékkel rábukott mindenki:)

Szivi! Mennek a drukkok holnapra!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok! :D

Majd teszek fel képet! :)
Jövőhéten elmegyünk nyaralni, nem biztos, hogy fel tudok nézni. Mindenki nagyon vigyázzon magára és nagyon szorítok értetek!!:)
Amint visszaértünk, jelentkezem és tuti lesznek klassz képek rólam, rólunk. :D

A párom motorbalesetben sérült meg, nem adott neki elsőbbséget egy teherautó a stopnál... Én már így ismertem meg.
Egy cégnél dolgozunk, az én első céges karácsonyi partiján láttam meg a szép kék szemét és több tequila elfogyasztása után megkérdeztem tőle, hogy mikor táncolunk.

Üdv mindenkinek! Elmegyek eperért, mert megkívántuk.

:D
M.
marianna74
Budapest XIV. kerület
 
 


A 20. heti pocakfotó kis fürdőszobai csendélettel:)

Kép

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szép :-) Most már beindult nagyon, nem? :-)
szivi77
 
 


Köszi:)
Igen, de centikben hetente 1-1 a növekmény, szerintem sokkal többnek látszik. (legalábbis felülnézetből, ahonnan én nézem)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szivi!Drukk holnapra!!!!!

Süti! Tényleg látványos a pocid növekedése,felülről te mindig nagyobbnak fogod gondolni:)

Marianna! Te eszel epret várandósan?? Engem minden allergizáló gyümölcsről letiltottak !!!(szoptatás alatt is )Ráadásul egy barátnőm aki szintén babát vár áfonyát evett és tiszta kiütés lett!
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Marianna

Kepzeld valahogy ereztem a motorbalesetet, csak nem mertem irni......

Most voltunka a MAtraban a mult heten, es Kekesteton van egy kegyhely, tele 20 és 30 kozotti fiuk kepeivel, mindegyik eleteros, izmos, gyonyoru, vagany fiu volt. Meghato volt latni a kis kegyhelyeket, majdnem sirtam, anyukam occse motorbalesetben halt meg 17 evesen, szoval csaladilag erintettek vagyunk.

Te aztan vagany csaj vagy, es tancoltatok aztan, szekkel is lehet.
Legalabb tulelte a talalkat a kamionnal, es most egyutt varjatok az uj kis eletet, csodalatos az elet valahol.

Suti: nagyon szep a pocak, sokat nottel, lennt is, fennt is :)))

Azt hittem ikreket csak az Istenhegyin neznek, akkor ezek szerint nem csak ott ...

Ma vagyunk ot eves hazasok a parommal, este elvitt egy kivalo etterembe, nagyon fincsi volt a vacsi, degeszre ettuk magunkat, most itt szuszogok a gep elott ...........

Szivi: holnap ugyes legyel, drukkolunk neked :lol:
De jo neked a jovo het szabi, na de sebaj nemsokara en is kenyszerpihenon leszek.

Mar most felteszem a kerdest : szerintetek fekudni vagy nem fekudni, ez az en orok dillemam, mindenki mast mond es masra eskuszik, en meg mar vegkepp nem tudom , hogy valoban hasznal-e a fekves, foleg ket hetig.

az utolso ket inszemnel nem fekudtem, az elso kettonel igen : eredmeny nulla

elso lombiknal fekudtem szorgalmasan: eredmeny gyenge terhesseg vetelessel

masodik lombik : nem fekudtem, eredmeny nulla.

Szoval vegkepp nem tudom majd mit tegyek, szamomra a legmegterhelobb az idegorlo varakozas mellett az agyban fekves volt, amikor egy porcikam sem kivanta mar a fekvest es az agyat.

Mindenesetre azt eldontottem ,hogy dolgozni azt nem megyek, mert legalabb a streszt igy ki tudom zarni, es ulnom kellene egyesz nap, az meg allitolag pont nem a legjobb ilyenkor.

Varom a valaszaitokat, na meg a tapasztalatotokat, hogy ti hogy jartatok el. Szitron, te is vegigzuztal par lombikon, neked mi valt be? Sutire emlekszem, hogy nem eroltettek a fekvest ket hetig..
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Szitron! Én eszem epret, Szakács doktor nagyon liberális szellemű:) Amikor legutóbb kérdeztem valamit hajfestésről, meg füstölt lazacról csak nézett nagyokat...Állítólag csak a szoptatás alatt nem szabad epret, mert átmegy az anyatejbe és a babáknak nem jó.

Erika! Gratulálok a házassági évfordulóhoz!
Nálam valóban nem erőltette Szakács doktor a fekvést, csak közvetlenül a beültetés napján. Az elsőnél nem feküdtem egyáltalán, még aznap se, mert valaki jött hozzánk. A másodiknál két napot feküdtem, utána bementem dolgozni, persze nem emelgettem, ilyesmi. A harmadiknál azt hiszem, hogy 3 napot feküdtem, de azt sem végig, hanem azért időnként felkeltem, mert kezdtem nyűgös lenni, de csak itthon voltam. Hétfőn volt a beültetés, szombaton disznóvágáson voltunk. Nem csináltam ott semmit, úgy értem nem segítettem, de azért talpon voltam, kedden pedig már pozitív volt a teszt. Azon a héten már dolgoztam rendesen. Szóval nem tudom, mi a recept. Azt tudom, hogy Vass doktor szigorú fekvés-párti.

Szivi! Mennek a drukkok ezerrel!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Hat ez nem jo hir nekem, mert a fekves a legnehezebb resze, de a sikerert mindent, remelem a balcsira azert leenged, mert ez a tervem a masodik hetre.

Es nem fogok merni a tanacsa ellenere nyuzsogni, mert akkor meg lelkiismeret furdalasom lesz, hogy nem kovettem a tanacsait es esetleg azert nem sikerult :((((

De majd most meglatjuk mit mond hatha azota o is valtosztatott az allaspontjan :)))) Meg a tudomany is fejlodik ,szerintem sok osszefugges nincs a ket het fekves es a siker kozott, egyebknet 9 nap a ket het, mert csak beulti utan kell fekudni, az meg csak nyolc nap, mert a kilencedik nap mar eredmenyhirdetes van ugye.

Koszonom a koszontest, mindenkinek ajanlom az Oxegen Naphegy ettermet, a kostolo menuvel, szuper kajajuk van,elsoosztalyu tenyleg.

Szep hetveget mindenkinek.

Szivi: tulvagy a beavatkozason?

Puszi
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Úgy érzem, hogy minden drukk megérkezett, köszönöm lányok! :-)
A 2 tüszőcske megrepedő-félben volt, a párom pedig fantasztikus eredményt produkált! Most változtattunk az eddig taktikán és ott maradtam egy kicsit pihenni - marha jó az a pihi-szoba, majdnem mindketten elaludtunk :-)
Aztán hazajöttünk, ebéd, szex, alvás :-) :D :oops:
Szóval minden jól ment :-)

Era - gratulálok a házassági évfordulóhoz!

Legyetek jók lányok!

Puszi
szivi77
 
 


Szivi!

:)))

Na, ez nem rossz program:)
Hajrá-hajrá!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szivi! Ez nagyon jól hangzik,drukkolok ezerrel!!!!

Erikam! Akkor én most jó hírrel szolgàlok: nálunk az első 2 lombikot szigorú fekvés követte,eredménytelenül:( Az intézményváltás után nézetet is kellett váltanunk,merthogy az új dokim azt mindta,hogy a beülti napján feküdjek,utána pedig éljem a rendes életemet: kivéve,ha súlyemelő vagyok:) ő ugyanis állította,hogy a sikeres beágyazódáshoz kell a méh megfelelő vérellátása.Ez pedig nem adott,ha fekszel!!!! Azt kérte,hogy ne emeljek,ne cipeljek,de Mozogjak!!!,sétáljak. Szóval a beülti napján feküdtem,de másnap már sétált a környéken és így az agyam sem OTT járt állandóan.nem dolgoztam és a transzfer utáni 10. nap reggelén nem bírtam tovább,teszteltem: az eredmény a szobácskájában szunyókál. Én most is ezt fogom,bár egy 3 éves örökmozgó mellett a 2óra fekvés is kizárt,nemhogy a 2 hét!!!
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Jajj Erika! Gratula a házassági évfordulótokhoz!!!!
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Koszonom a gratulaciokat, arik vagytok ......

Kezd kialakulni a kep, en sem gondolom, hogy a fekvesen mulik a siker :))) Remelem dokink is mashogy latja mostanaban ezt a dolgot, es mondjuk leenged a Balcsira, es setalni is. Nekem a legnagyob stresszforras az eletemben a fekves volt eddig is. Ugy ereztem magam mint aki beteg lett, csak eppen nem erzi, hogy mi a baja, es nem is faradt, nincs szuksege pihenesre. Annyi lannyal beszelttem ,aki fekudt ket hetig ,es semmi eredmenye nem lett, es annyi lannyal aki nem fekudt semmit es ott volt a pociban a baba.
erikam75
Budaörs
 
 


Szivi : akkor tenyleg szuperul teljesitett a parod, gratulalok, igazi jomunkasember, kivalo dolgozo ;)
erikam75
Budaörs
 
 


Era - köszi, igen, kiváló dolgozó. Sőt, még egy hadsereget küldtünk (szóval inszem után még összesen 2-t)...... :oops: Szóval mi mindent megtettünk tegnap érte. Június 4-én kell mennem vérvételre.
A fekvés-nem fekvés témakörhöz nem nagyon tudok hozzászólni. De ahogy Szitron is írta: a lényeg a méh megfelelő vérellátása, ill. hogy a mindenkor megszokottól nagyon eltérőt ne csinálj. Tehát mondjuk ha te egy Rubint Réka lennél, akkor tuti nem lenne sikeres, ha végig feküdnéd a 2 hetet (v. akár csak egyet is), viszont én pl. 10-12 órát ülök egész nap, nekem meg a sok ugra-bugra nem tenne jót. Ha meg pláne rosszul is érzed magad ilyenkor (mármint betegnek), akkor még véletlenül se tedd :-)
szivi77
 
 


Mi vettetek be? Ez azert nem semmi, elismeresem a ferjednek :lol:
Az enyem egy nap csak egyszer tud harcrakepes allapotba kerulni ...... Hiaba oregszunk, regebben nalunk is maskepp volt .... :oops:

Kepzeljetek ma megjott megyek dokihoz delutan, lehet hogy holnap kezdunk ha a ciszta eltunt :roll: Majd meglatjuk nemsokara, kicsit elobb erkezett a mensim, illetve a szokott idejeben, csak egy kicsit eltolta az elozo ciklusom az Utrogesztan.

Szoval ma meglepi vizsgalat van, kicsit felboritotta a mai programomat, na mindegy

Drukkolod neked Szivi, egyebknet ugy tudom hogy ma is erdemes rasegiteni, meg valamikopr delutan, mert a petesejt is el egy napig, hajra otthoni inszeminacio :lol:
erikam75
Budaörs
 
 


Nem vettünk be semmit :D Az elmúlt hetek elég zűrösek voltak, nemigen volt időnk egymásra, meg szeretgetésre, így már szombat este majdnem megerőszakoltam..... de ugye akkor nem lehetett a másnapi inszem miatt. Szóval semmi extra, csak hiányoztunk egymásnak :-) :oops:
Ennek most örülünk, hogy megjött, nem? :-) Mindjárt kismama leszel! :-)
szivi77
 
 


Ja nem futasban, meg ugrabugraban gondolkodom, hanem setaban, vagy Nordic walkingban, vagy ilyesmi, nem mernek ugrizni, meg sportolni, bar sokat bringazom ,es futok ,es NordiKozok, de ez nem biztos hogy a beagyazodast segitene, na majd megbeszelem az orvossal, o mit enged, es mit nem, allitolag o szigoru fekves parti, Beres A.nak is o "csinalt" gyereket, kivancsi vagyo kneki mit mondott :)))

Szandika, akkor most ket het fekves, jo?
erikam75
Budaörs
 
 


Nem mondam, hogy orulok neki, de csalodott sem vagyok mar, a ferjem meg mindig minden honapban remenykedik, en mondjuk mar nem, szoval nem vagyok magam alatt, majd meglatjuk, hogy tudunk-e indulni....

Amen, jo lenne :D
erikam75
Budaörs
 
 


"Szandika, akkor most ket het fekves, jo?" - ez nagyon jó! :D :lol:
szivi77
 
 


Tudtok indulni és kész :wink: Elintéztem :-)
szivi77
 
 


Hányra mentek?
szivi77
 
 


Era merre vagy? Mi volt a klinikán?
szivi77
 
 


semmi jo, ott van a ciszta
erikam75
Budaörs
 
 


Óóóó, az a szemét ciszta nem hallotta, hogy monnyon le! Legközelebb hangosabban mondjuk neki!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Elkezdtuk a long protokolt, es matol fogigatlo, aztan meglatjuk, mit gondol a ciszta, ha eltunik, akkor kezdunk, ha nem akkor, varni kell, addig szedem a gyogyszert , 31-en vizsgalat ujra, elorelathatolag ot het mulva leszivas, ha minden o.k. es tudjuk folytatni.

kicsit csalodott vagyok jobban orultem volna a sort protokolnak, na mindegy, igy alakult :(
erikam75
Budaörs
 
 


Ugy latszik, hogy nem hallotta, Suti nalad meddig kellett szedni a fogigatlot, aztan mikor indul a szuri?
erikam75
Budaörs
 
 


Egesz kis csapat ul most a gep elott :roll:
erikam75
Budaörs
 
 


Óh, Era, sajnálom :-( Pedig szóltam neki én is.........
5 hét múlva leszívás, hűha....... nem gondoltam, hogy ilyen hosszú egy lombikos stimu.... És ilyenkor "csak" a fogigátlót kell szedni vagy van valami más is?
szivi77
 
 


Azért így nem olyan rossz a helyzet, hogy mégis kezdtetek.
Nekem a long protokoll szerint ment mindegyik.
1 ciklust szedtem fogigátlót, a ciklus 20. napjától (ha jól emlékszem) ment a blokkoló hormon (jesszus mi is a neve?), a következő ciklus első napjától pedig a stimuláló - nekem Puregon volt többnyire és legutóbb volt némi menopur is, a stimuláció 14. napján pedig a leszívás.
Úgy emlékszem, hogy nagyjából így ment.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Koszi, azt hiszem nalam is ez lesz ,ha eltunik 20 nap alatt a ciszta , akkor megyunk tovabb, ha ne mtunik el, akkor szedem tovabb a fogigatlot.

Eddig nem voltak cisztaim, ez meg mar honapok ota tartja magat, ugy marcius ota faj a petefeszkem, makacs egy ciszta ez, de most mar itt az ideje, hogy eltunjon :))) Adok neki egy szep adag fogigatlot ,hatha ez majd eszhez teriti
erikam75
Budaörs
 
 


Helyes:)
Biztos megérti, hogy mit várunk tőle:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Erika! Kár,hogy ott van még az a fránya ciszta:(, de szerintem ne legyél szomorú a long protokoll miatt. Nekem ez vált be és most is az lesz nekem is:) Egyébként nagyon együtt haladunk, nekem is a héten kell kezdenem a fogigátlót:)
szitron
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?