Új privát üzeneted érkezett!

Betti! sebaj, később ez még jól jön, hülye vetélkjedőknél, ahol a sport szeletet kell késsel-villával enni :lol:
Ja, enyémeknek van késük is, a nagyok időnként azt is kiteszik nekik, használják is, csak inkább kanálnak :lol: még jó, h teljesen legömbölyített végű...

Ircsi! Sztem ilyenek a lányos apák :D . De majd az unokáival vígasztalódik :lol: !
Apjuk minek drukkol?

Fegyver, puska: vérvétel.... "ki ekével, ki kalapáccsal, tollal..." :lol:

Évi! Biztos nagyon nyugis, díszpárna gyerek lesz, majd szaladhatsz utána :lol: !
claire
 
 


Betti villa: a családom csóválja a fejét, mert ugye "kés, villa, olló..."... de engem nem érdekel, mert sztem nem veszélyes, amig nem szaladgál vele...
én igy értettem! :)

most épp egy leeső körömmel szenvedek, asszem szombaton történt, hogy szaladt kutyasétáltatás közben, elesett, és letépte a körmét... akkor ez még nem látszott, kicsit vérzett, volt egy 15 másodperces sirás, aztán szaladt tovább... de mára már teljesen feljött a körme és a körömágya is be van gyulladva... sztem holnap elviszem dokihoz, bár nem tudom, hogy tud-e vele csinálni bármit is... :( :( :( :(

Kép
gtunde75
 
 


sziasztok!

sajnos nálunk is betegség dúl(t). Botikám is elkapta a hányás-hasmenéses lázzas virust. szegényt nagyon ledöntötte a lábáról,két napig szinte csak aludt :cry:
szerencsére ma délután már jobban volt,evett is egy keveset.(sajt,sonka,zsemle... pedig csináltam neki finom könnyű csirke levest,de azt köszönte nem kérte :wink: )

Jobbulást minden gyerkőcnek!!!

Tünde, köröm :( szerintem jobb ha látja doki, nehogy elfertőzödjön.

Bea, jaj, ezeket úgy nem szeretem,miért kell egy kisgyereket cikizni, majd elhagyja az ujjszopizást, ha megérett rá. :evil:

Barbi, pancsizos képek szuperek, nagyon aranyosak a gyerekek. Kicsit irigykedem, nálunk max 12 fok van és esik. :(

nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki hogy összejön egy új meló. Már csak a bölcsit kéne elkezdenie Botinak, de most csúszik a betegség miatt.

na,mennem kell, nyöszörög a kis husikám.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
nklari80
 
 

 
 

Sziasztok!


fél óra szuszi szünet, nem érdekel, ennyi kell...

Tündi: nagyon sajnálom :cry: .... Nem-evés: nálunk is van, de Gergő ugye legutóbb 12,5 kg volt! Szóval annyira nem aggódok :)

Évi: Tomika huncut ahogy van és semmi baj a súlyával! :)

Barbcsi: csak vigyáz magadra, a melegben könnyebben lehetsz rosszul...

Ircsi: jaj, szegényem, nem csodálom a tacccs-ot!



meleg, hú.... hát ez nem embernek és nem nekem való... pedig máskor jól bírtam..


Kés-kanál-villa-fakanál: hát igen, néha a fakanál a nyerő... mert azzal annyira jó enni a tarhonya tésztát, hogy csak na!...vannak ilyen hóbortok Gergőnél, de mindent ki kell próbálnia, gondolom...

legközelebb talán már nyugalmasabban... hétfőn talán tudok meni köttetni, ha addigra kész ez az iromány... de menyni kérdésem lenne

mellékletek, angol fordítás hogy legyen idézőjelben vagy nem... ááá hát erről nem igen meséltek, csak elvárás, hogy írjuk meg és formailag jó legyen ám!. pfff :evil:


Betegeknek jobbulást!!!!

pussza mindenkinek!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


sziasztok
na csak kellett "szidjam"tegnap eszegetett,ebédnél levesből krumpli,répa,majd tejpép,estére bundás kenyér.

Mares kitartás..pocakod?

Tündi,köröm,júúúj az nagyon rossz lehet :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Jó reggelt! Reggeli koffein mellé egy kis net :oops: :wink:

Évi
Bori baba :lol: :lol: :lol: :lol:
Hogy később mi lesz? Nagy dorbézolásokat fog rendezni! :lol: :wink:
Lehet, hogy Tomi olvasta, amit írtál? :wink:

Claire
Ádámnak alapvetően mindegy, a lényeg, hogy egészségesek legyenek és nekem se legyen bajom :wink:

Tünde
Lehet, hogy leszedik a körmét, hogy utána szép, egészséges tudjon nőni...

Klári
Drukk a munkához!
Jobbulást Botinak!

Mares
Kitartást!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Na az hogy lehet hogy tegnap majd kiugrott Bori,ma meg abszolut nem éreztem még? :( csak a hasam szaggat eléggé alul,már a 2.Mg veszem be....áhhh paramami kikapcs...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


sziasztok!

egyenlőre nem szedik le a körmét, azt mondta a doki, hogy valószinü szépen lenő... betadin-el kell kenegetni és nem homokozhat, max ha alaposan bekötözöm...

Kép
gtunde75
 
 


Joninak is volt egy sérült körme, mostmár éppen lenő, azt sem tudom hova csípte be! Talán a mosógép ajtajához??? :roll: Én csak azt vettem észre, h piros, gyulladt. Kenegettem ezzel-azzal, végül kínomban bekentem tetrannal, na, az használt, így mire orvos látta, már javult! Ő egyébként kamillás borogatást javasolt, és szépen lenőtt különben!

Mares! nincs a sulinak kiadott hivatalos brossúrája a formai köv ről? kéne, h legyen!
Ircsi! Hát igaza van! De jól fogod bírni, meg nagy szerencse is, h nem az első terhesség, már be van járatva a hely!

Ma már én is ki vagyok ütve, még nem hánytam, de kb csak arra vágyom, h feküdhessek. ez nagyon jól megy 6 félig-meddig beteg gyerekkel. Remélem neten át nem fertőz!

Claire
claire
 
 


Claire: ide is elért a vírus. Apinak is, nekem is hasmarsunk van. Korinna még tartja magát, remélem nem nyalja be :(

Mares: tanulmányi osztályon esetleg info? Nekünk 2 éve adtak az egyetemen egy rövid oldalnyi tájékoztatót a formai követelményekről (még a betűtípust is meghatározták).

Évi: no para, minden oké a picúrral :)

Tünde: örülök hogy nem szedik le. Kicsit macerás a kezelgetés, de szerintem jobb mint egy kis műtét. Nekem volt mindkettő (igaz felnőtt koromban), a műtét jobban fájt :wink:
bettinyo
 
 


Nálunk is apjuk ezzel jött haza.....
Bocs, többet nem is írok, mert neten át is hat :lol:
Egyébként jobbulást!

Mares! Igen, igen!!! Én is mindig csak mondom a hallgatóknak, h szerezzék be az aktuális formai előírásokat, és azt kiadják nekik a TO-n. Sőt, sztem rajta kell lenni a TO honlapján!

Évi! nyugi!!!

Tünde: vírus mentes puszi az ujjára. Esetleg érdemes beszerezni olyan kis gumiujjat, és ráhúzni, ha homokozik, csak nem tudom van-e ilyen kicsi!?

Claire
claire
 
 


Claire,Betti,jobbulást nektek!! :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!!

Claire: igen,megnezem,csak a tavalyi munkaknal meg veletlen sincs ketto egyforma,meg oraterv szinten sem! Ma meg atnezem, holnap elviszem kottetni,lesz amilyen lesz... Te is elkaptad??

Tundi: jaj,bakker,korom..hat nagyon sajnalom a kis dragat!

Evi: pocak= nagy,vagyis nagyobb,mint Gergovel. Sulyom= az kb annyi,mint vele ilyenkor,de szamomra kattasztrofa... Szerdan megyek cukorra,na attol felek,multkor nagyon rosszul lettem! Tomika olvas a gondolataidban! Gergo is,mert ma jol evett :D

na megyek,hiv apa,atnezzuk a portfoliomat 1utt,izgis program pentek estere!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Bettinyo: fran,hogy ti is elkaptatok!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Minden betegnek jobbulást!


Mi jól vagyunk :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


hajnali fel4ig fent voltam, 3 órát aludtam, kész, leadtam-beadtam-beköttettem, lesz ami lesz, látni sem akarom :evil:

kettő napig semmi sulis dolgot nem akarok!

jó 7végét mindenkinek!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares
Hajrá szórakozás!!!!!!!!!
Ügyes vagy!



Betegek?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Mi jól vagyunk köszönjük, hasmars ahogy jött úgy el is illant.

Mares: ügyes vagy, itt a finish-ben már nem sok van hátra :wink:
bettinyo
 
 


Mares, gratula (így kell csinálni, nem szabad sokáig húzni a dolgozatírást), államvizsgát is most csinálod?

Claire, jobbulást a családnak!

Tündi, körmöcskére gyógypuszi!

bekri
 
 


Bekri: igen, egy éves képzés, zárószigorlat is most lesz, június 8ig, de addig még van kettő beadandó 15 és 17re... és ugye tanulni is kell vmkor... na nem tudom... Szegény Áront sajnálom, azért ma hajnali fel4ig fent volt velem

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares! Ügyi vagy! És hajrá! Ne aggódj, biztos nem ez az ideális, de bírják a gyűrődést, én a dr szigorlatomat csináltam anno ikrekkel a hasamban (már az előzőkkel). Sztem jobb ez, mint amikor kicsi, és tanulnod kell, meg vizsgázni, úgy fejeztem be meg védtem meg a disszertációt, az nagyobb lelki furdi, mint amikor pocakban van! Gergő hogy bírja?



Betegség. nem akarom elkiabálni, de talán távozóban, ma már a párom kivételével mindenki ebédelt egy kis könnyűt. :roll:
A kicsik ma 21 hósak, így megmértem őket, fogytak mindketten :roll: ! Nonó már megint 9 kg alatt van. De már szerencsére tök virgoncok!

Claire
claire
 
 


BOLDOG ANYÁK NAPJÁT MINDNYÁJATOKNAK!
claire
 
 


Mesélj anya,
milyen voltam,
amikor még kicsi voltam?
Az öledbe hogyan bújtam?
És tehozzád hogyan szóltam,
amikor nem volt beszédem?
Honnan tudtad, mit kívánok?
Megmutattam a kezemmel?

Mesélj rólam!
Hogy szerettél?
Engem is karodba vettél,
meleg tejeddel etettél?
Akárcsak a testvéremet?
Gyönyörködtél akkor bennem?
Úgy neveztél: kicsi lelkem?

És amikor még nem voltam,
a hasadban rugdalóztam,
tudtad-e, hogy milyen leszek,
milyen szépen énekelek?
Sejtetted, hogy kislány leszek?

Mesélj anya,
mesélj rólam!
Milyen lettem,
amikor már megszülettem?
Sokat sírtam
vagy nevettem?
Tényleg nem volt egy fogam sem?

Ha én nem én lettem volna,
akkor is szerettél volna?

BOLDOG ANYÁK NAPJÁT KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!!

Na tessek,felebredtem es meg el sem olvastam Evi verset,de mar sirok... Hat ilyen egy buta erzekeny ANYA!

AAAAAAA POTYOGNAK A KONNYEIM...


A lenyeg: boldog anyak napjat mindenkinek,ennel jobb dolog nincs az eletben,mint hogy anya lehet valaki!


Claire: jol,sokat van mamakkal,meg lemegy apjaval,de ahogy novekszik,nem csak a hisztit,hanem a szeretetet is egyre jobban ki tudja mutatni es ez mindennel tobbet er! Atolel,a szeme is nevet,jon es bujik,szoval imadom! Minden este megsimizi Aront,odahajtja a fejet,integet neki neha puszit is ad a hasamra. En meg csak olvadozok....

ma irany mama-nagyneni-noverem-unokahugi-nagymamam (egy helyen laknak anyum kivetelevel),uram kipaterolt minket `estig haza ne gyertek, mert holnap Pesten kezd Vodanal,azt sok oldal olvasnivalot-hazit kapott!

Claire: doktori? Most fogtam fel,amit irtal! Na akko en be is fogom es nem rinyalok,azert a master megsem egyenlo a doktorival!
Lehet Gergo is fogyott,de NEKI van mibol (12,5 volt legutobb)... En kis hegyomlasom :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Sziasztok!!

"Na tessek,felebredtem es meg el sem olvastam Evi verset,de mar sirok... Hat ilyen egy buta erzekeny ANYA!"

Ohh plusz kismama,a legveszélyesebb kombináció :))

tegnap mértük Totát,mit ér a "tömés" (nem ám,csak igyekszem kalóriadúsakat adni) hehe fogyott még 200-at.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Na, a következő könny potyogás akkor lesz, amikor az oviban ők szavalják ezt. Hiába olvastad, hallottad 1000x, hiába tudod meghallgatni bárkitől egy kis mosollyal, amikor a TE gyereked mondja NEKED, az állati megható :) !
Meg amikor suliba megy, és először látod az iskolások között, meg..., meg... Tényleg a legjobb dolog anyának lenni!!!

Mares! Nem hiszem, h a fokozaton múlik, meg én a max ideig kihúztam a doktori befejezését, a képzést (3év) még megcsináltam, pont a végére lettem terhes, de a többi procedúrát húztam ahogy lehetett, jöttek a gyerekek, és az fontosabb volt. (Végül már 4-en voltak, mire nyögve-nyelve, férjem hathatós segítségével befejeztem)
Nem is azért írtam, csak hogy tudom, milyen az gyerek mellett, meg terhesen ezeket csinálni. Ráadásul olyankor sztem az ember agya meg egész lénye tök másutt van, másra koncentrál. Szoktam is mindenkinek mondani, h az első diplomáját próbálja meg nappalin, még gyerek nélkül megszerezni. Bár rengeteg tanítványom van, aki család, esetleg család és munka mellett csinálja, mindig nagyon becsülöm is őket!

Évi! Egy kis Béres csepp? Már csak anyai szíved megnyugtatására is. Már ha beveszi. :wink:
(Nonó most elkezdett vasat kapni, mert vashiányos volt, kicsit hízott is, erre bejött ez a fránya vírus, ugye közben a vas leáll, a gyerek hány, stb, vissza is ment 9 kg alá...

Mi van Clárikáékkal??? Eltűntek!

Claire
claire
 
 


Clárikáék megvannak,Réka nő szépen,édes kicsi lány,szobatisztasággal dolgoznak...most épp a héten náthás volt a banda,nem volt tali.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Claire: persze,de azert doktori az mas! Szegenyem... De hat tobbi gyerek sem 100 kg! Jobb a 9 ,mint a 12 :) az nehezebb :D

Evi: de edes Tomi :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Évi a ver is és a köszöntö lap is olyan szép, köszi érte!

Betegeknek jobbulást!

Mi a héten 3x voltunk már strandolni, jobb, mint föszezonban, amikor millióan vannak.
Ma elpakoltam az utolsó téli réteget, jöhet a nyár. :)

Lassan elkezdünk befelelé haladni a házon, tetöszigetelés a menü. A kertet teljesen felástam, most a gyepesítésen gondolkodok. Meg tudja valaki mondani mennyi a fümag kilója otthon? Itt a legolcsóbb 2-3 Euro között mozog.

Barbi
maass
 
 


Bekri
Hogy vagytok?

Betti
Akkor szerencsére hamar átfutott rajtatok ez a betegség!

Claire
Ha a gyerek virgonc, akkor nagy baja nem lehet. :wink:

Évi
Nagyon szép a vers, és a kártya is!

Mares
Sikerült munkát kapnia a párodnak?

Hűűűűűűűű.... Réka már a szobatisztaság felé halad? Nem korai ez? A környezetemben olyan 3 éves korukra lettek szobatiszták a gyerekek...

Barbi
Mi is strandoltunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Barbi! Már érdemes füvesíteni? Nem lesz már olyan munka ami sok sittel jár?
Füvesítés: nem tudom mennyi, de itthon nem érdemes a legolcsóbbat venni, mert az sokszor tele van parlagfűmaggal :roll: !
Utána tudok érdeklődni...
tudom, tartozom még a lakással is.. :oops:

Évi! Aranyos ez a lap, lehet, h a verset majd koppintjuk :wink: !

Ja, Barbi! Ne is mondd a ruha pakolást :roll: Én is most raktam el a téli dzsekik végét, meg a meleg gatyákat! Belefulladok a sok cuccba, de nem szólok egy szót sem, inkább pakolom, az még mindig olcsóbb, mint megvenni :lol: . No, meg pakolni így is úgy is kell, hol szezon váltás miatt, hol kinövik , és amiatt. Még jó, h időnként csak a szomszéd szekrénybe kell átraknom, pl Dávidtól Ádámnak a gatyákat, pulcsikat :lol: !

Évi! Lesz ám Apák napja is :wink: Csak sosem tudom, h pontosan melyik nap, ciki! Viszont van egy jó Bartos Erika vers, apás!!!!

Claire
claire
 
 


Ircsi! Szép!!!

Mares! Igen, ezt én is akartam csodálni! tök jó, h kapott munkát! És hogy lesz? Pesten lesz :shock: ?

Szobatisztaság: én nem szoktam erőltetni, de nagyon változóak a gyerekek ebben (is! :wink: ). Mindenestre nyáron én is fogok vele próbálkozni, aztán meglátjuk.( Most ott tartanak, h ha kakisak, azt jelzik). Az előzők áprilisiak, 2 éves koruk utáni nyáron próbálkoztunk először bilivel, és ment is, persze utána télen még sokáig kaptak pelust, pláne, ha autóval mentünk. de akkor már szóltak, stb, szóval tulképpen nappalra szobatiszták voltak.
Az éjszakai, az meg egy következő fejezet... :wink:

Claire
claire
 
 


Mares,most olvasom,Pest,Voda,húha....? Akkor hogy lesz??

Vers,csak tessék tessék :)

Én is kaptam ám meglepit,majd fotózom(bár virágot nem,kicsit sértett voltam :lol: )

Ircsi szépek vagytok! Hú de laknék itt!!

Na a bundáskenyér vacsi bejön a gyereknek :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
Azt Chloe is szereti... főleg, ha még melegen szórok rá kis reszelt sajtot :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Mi Lapka sajtot tettünk rá,de a sajtos részeket kiköpködte :roll: :roll: de ivott hozzá egy nagy kakaót is,úgyh.ez kalóriadús volt :wink:

Szobatisztaság,van bilink,ha kérdem,örömmel ráül,de nem csinál semmit bele :) azt már tudja hogy pisi kaki az pelussal összefügg,de nem jelzi ha kell neki,észre se vesszük legtöbbször csak ha már kész,(pl ma elmentünk a városba,én a könyvtárba,fiúk addig kint,aztán a belvárosban akartunk sétálni mire nézem a gyerek fehér rövidnacija gyanúsan foltos....össze***ta magát rendesen,irány haza :) ) szóval még korai,azért majd nyáron próbálom...van filmünk is,Elmo felejtsd el a pelust,nézi szereti,de nem tudom mennyire érti

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!


Uram munka: baranya-somogy-tolna lesz a korzete,de holnap 1. melonap,at kell veennie laptop-cegesauto-mobil-tali fonokkel... Meg majd 2 hete lezs fent oktatason... Tesconal is reggel ment este jott,mikor Keszthelyen laktunk akkor is volt h negyed 8 utan ert haza... Szal ezt megszoktam.

Szobatisztasag: nekem ugye 1szer a rendes wc-be belekakilt,mert a furdovizbe ment volna, meg megegyszer utana 2 golyot,de azota nem akar oda ulni,viszont mondja es mutatja h van kaka!mar ha nem jatszik annyira h eszebe jusson :)

Ircsi:jo kis part!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares na ez jobban hangzik.
Remélem ez a munka már beválik

Ezt a szutyok időt,be vagyunk zárva.

Voltam könyvtárban,művelődök :)
Kép

ezt kaptam
Kép

17+1,feszül ma nagyon,
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Betti!....Nálunk a joghurtot ette (próbálta) villával enni!

Néha harapja a virslit, néha fel kell karikázni és villával eszi, de evett már sült krumplit szendvicspálcikával :oops:

Évi!.....Bundáskenyér nálunk is bejön. Szép a pocakod!

Bercinek a kedvencek rapszodikusan változnak.....bundáskenyér, virsli, sültkrumpli.....ezek a favoritok....és melyik van éppen soron.
Főtt kaja: sárgarépával minden eladható, de főleg a mártásos kajákat szereti (kapor, brokkoli)....és a csokit, csokit (anya fia :oops: ) most a "tapsi csoki" (Kinder tejszelet-elnevezés a tapsolós reklám miatt) a kedvenc....de gyanítom főleg a tapsolás miatt.

Nem tudom hány kiló, márciusban az oltásnál mérték, akkor még éppen 12 alatt volt, és 89 cm.

Tündi!...Köröm :evil: puszi!!!....Bercinél már olló is volt....kézműveskedtünk és ő is próbálkozott.....na de amikor a lüke anyuka, elől hagyta nagykést, és a gyerek megjelent vele az ajtóban.....na akkor kicsit szívrohamot kaptam.

Mares: dolgozat végre készen van és biztos jól is sikerült. Munka: legalább van, és akkor azért viszonylag a környéken.

Bilizés: ha ráültetem ráül, egyszer belekakilt, mindig próbál pisilni, ha nem sikerül feláll, és közli, hogy nem jó, de magától nem szól, és nem keresi....nem erőltetem, majd én is nyáron próbálkozok a pelusnélküli léttel, akkor mégis könnyebb.
limo73
 
 


Nekünk ilyen volt a mamák ajándéka:
Kép

Vasárnapi kirándulás:
Kép
Kép Kép
Kép
limo73
 
 


Jók a képek! Limo! Ötletes az ajándék!

Évi! Olvastam a zsázsa csíráról, és te jutottál eszembe, mert állítólag jól szabályozza a pajzsmirigyet, és már kapszulában is létezik, én csak egészséges csíra növénykeként ismertem. Te ismered?

claire
claire
 
 


Sziasztok,

Évi: szép pocak, ma front van, lehet attól is.

limo: nagyon helyes nagyfiú lett Berci :) És jól lefogytál :shock:

Nem tudom mi van ma, de Korinna nem akart elszakadni tőlem ebéd után. Máskor olyan szépen elalszik egyedül, de ma 2 órát nyűglődött az ágyban mellettem. Végül kiverte a hisztit én meg betettem a kiságyba, 3 perc üvöltés volt de most már csend van. Talán fog vagy front, huhh elég nehezen viseltem, mert alapvetően nyugodt a gyerekem. Éjszaka is kel mostanában, sztenderd, hogy 3kor inni kér. Adtam neki már teát, vizet, de csak a junior ital a jó. Szól hogy azt kéri :?

Meló: eldőlt, nem vállaltam, maradok itthon. Remélem jó döntést hoztam :?
bettinyo
 
 


Barbcsi írt sms-t,üzeni mindenkinek,hogy minden szuper,Bence is élvezi az új otthonát,remélhetőleg a héten tudnak netet köttetni és akkor jön.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Limo: bakker, becarás a kiscsákó! :) annyira jófej és huncika :)

Évi: hát nem csoda h feszít megminden, Áron ma úgy jön-megy bennem h csak na!

Betti: biztos, mármint h jó a döntés! Gondolom megrágtad ezerszer!


mai kép, hát, jóval nagyobb, mint majdnem 25 hetesen GErgővel!
Kép

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Évi
Szép nagy a pocid :lol: :lol: :lol: :lol:
Bori baba nem aprózza el a lakosztályépítést! :wink:

Limo
Nagyon vagány Berci! :lol: :lol: :lol: :lol:

Chloe is hasonlókat eszik... virsli (hot dog), sült krumpli, hamburger, SAJT, zöldségeket is szereti, főleg, ha kézzel is lehet enni... Mostanában sok mangót, ananászt, barackot, epret is eszünk...

Betti
Írásod alapján nem volt az a szíved-vágya munka... és sokat kellett volna távollenned Korinnától... Hátha jön majd egy jobb lehetőség! :wink:

Mares
Pici-poci :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Megjöttünk,minden oké,bpd 42,valami fura kiflibe fordult a baba,haránt fekszik,lábai az állánál,(eddig faros volt jobb oldalt) szóval vszinű ezért érzem kevésbé most a mozgást.Kaptam vasat,Magnéziumot,4 hét m.ctr

Vao,a 42-es bpd megfelel 18 hét 6 napnak :)
Bori lakosztály:hát alapból nem egy lapos hassal indultam :( :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, de már látom az apró kis bárányhimlő pöttyöket Bálinton is, szóval, kezdődik a második menet...

Szeretem a pocakfotókat - egész alakosat még inkább :-) Szépek nagyon!

Szobatisztaság: hallottam már olyanról is, aki fél évesen... Nekem az nagyon erőltetettnek tűnt.

De nálunk is előfordul, hogy kifejezett igénye van bilizni ill. WC-be pisilni (általában reggel trónol, amikor Kristóffal rohanni kéne az oviba), de volt már olyan is, hogy a nagydolog sikerült bilibe. Nem erőltetem, elég annyi, hogy ezt látja a testvérétől :-) Nem dicsérem agyon, ha sikerül, csak örülünk neki és kész. Kristóf 3 éves volt, amikor egyik napról a másikra szobatiszta lett.

Bálint is nagyon "sajtos" lett :-) Régen meg se akarta szagolni! És a virsli örök sláger. Szerintem, ha rajta múlna, napokon keresztül tudná enni!

Berci nagyon vagány az apukájával!

Mares, akkor sok kitartást még a beadandókhoz meg a vizsgához! Kristóf pocakban két államvizsgát, egy szakdogaírást élt meg, a tanítási gyakorlatomat elpuskázták, azt 6 hónapos korában kellett megcsinálnom. Igaza van Claire-nek, az sokkal rosszabb volt, hogy akkor nem lehettem vele annyit.

bekri
 
 


Úgy tűnik a virsli mindenhol bejön. :D Nálunk a sajt viszont nem nagyon, néha elrágcsál egy darabkát, de kizárólag kemény sajtot, semmi sajtkrém, kockasajt, feta....csak amitől száraz marad a keze.

Az eper itt is favorit lett, mellette banán, narancs....alma nagyon ritkán (talikon ha ki van rakva, jellemző, hogy az én fiam eszi meg az összeset, itthon meg nem)

Tegnap SALÁTAFŐZELÉK volt a bölcsibe az ebéd. Két fujjolás után megette.

Betti!....Ha nem volt kényszer, hogy melózz, jó döntést hoztál....hiányoztatok volna egymásnak.
Fogytam valamennyit, de még nem az igazi, de azért nagyon köszi! Léleksimogató!

Bekri!....Bárányhimlő, legalább túl lesztek rajta. Párom emlegeti, hogy ő felnőttként kapta el az unokatesójától, aki kis gyerek volt akkor. A kis srác pár nap alatt túl volt rajta, ő meg bele akart halni. (Oké, néha egy nátha is szinte halálos nála)

Mares!....Szépen kerekedik a pocakod.

Évi!.....Borika már most egy kis izgő-mozgó. Lakosztály...nekünk nagyobb jutott, ez van.
limo73
 
 


Sziasztok!
Gyors bekukk és lépek is :(

Ircsi Gratula!!!! :D

Pocakok szépen növögetnek! :D
Gyerekek iszonyat jó nagyot nőttek édesek és gyönyörűek...kész férfiak és kishölgyek :D
Betegeknek jobbulást!!!
pusszancs

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok!

Üdvözlet a saját lakásunkból!!! :wink: Tegnap bekötötték a netet, késő estére lett jó, most is csak futóban, mert főzök éppen, Bence is lassan ébred. Jól vagyunk, Bence az első pillanattól élvezi az új otthonát, amikor kimegyünk anyósomékhoz, egy idő után jön hozzánk, és kéri, hogy menjünk haza. :) Úgyhogy nem volt gond az átállással, a saját szoba pedig tényleg kellett neki, azóta egyszer ébred hajnalban, szépen alszik! Sokat lessük a buszokat az ablakból, meg ültünk is már rajta, el van ájulva tőle, megkerestük az ovit is, a suli szomszédságában van, kellemes 20 perces séta, busszal 3 megálló, úgyhogy tesóval nem lesz gond odajutni. Jó a környék, csendes, szép, lehet sétálni nagyokat, van játszótér, focipálya, ki lehet sétálni az állatkerthez. Hétvégén jönnek a szüleim.
Mi is jól vagyunk, nekem megkezdődött a hányinger, de nem egészen úgy, mint Bencénél, most is egész napos, de ha eszem, elmúlik, és még bent is marad. Csak a szédülés lett durvább, néha nagyon elkap. :( Meg az álmosság, néha elég fáradt vagyok. Hétfőn délután megyünk uh-ra, már nagyon várom, hogy végre lássuk, hogy minden rendben!!!

Este megpróbálok jönni, aztán visszaolvasok, remélem mindenkivel minden rendben! :)

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?