Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vius, köszönjük szépen!
Apusnak is boldogat! Milyen sok a januári, férjemnek 12-én volt. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Vicky: Köszi az infót! Én is a Hajdú Krisztinához kértem az időpontot. :)
CD-t vinni kell, vagy pedig ők adnak? Bár ennyi pénzért gondolom belefér 1 CD is.

Beze: Marcim is 01.21-én született. :) A te Marcid is már elmúlt 1 éves... pedig emlékszem, mikor anno bejelentetted a jó hírt. Hogy rohan az idő!

Holnap megyek UH-ra remélem minden oké lesz.

Vius: Ti nem tervezitek a következő babát?

Kép
babicsek
 
 


Vicky: Köszi az infót! Én is a Hajdú Krisztinához kértem az időpontot. :)
CD-t vinni kell, vagy pedig ők adnak? Bár ennyi pénzért gondolom belefér 1 CD is.

Beze: Marcim is 01.21-én született. :) A te Marcid is már elmúlt 1 éves... pedig emlékszem, mikor anno bejelentetted a jó hírt. Hogy rohan az idő!

Holnap megyek UH-ra remélem minden oké lesz.

Vius: Ti nem tervezitek a következő babát?

Kép
babicsek
 
 

 
 

B ocsi a duplázásért. :shock:

Kép
babicsek
 
 


Akkor Marcid is Vízöntő! :D Mi szólt a kistestvérhez?
Az időt ne is mondd, pénteken te is 10 hetes leszel, egyszerűen rohan!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Persze, hogy adnak cd-t. És mivel nekem vesemedence tágulatot is látott a doki, arról kaptunk leletet.



vicky79
 
 


Beze: Marci is vízöntő igen. Nagyon örült a testvérkének. Azt mondta, hogy ha lány lesz örülni fogok, ha fiú, akkor meg mégjobban. :D

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Babicsek, de édes! :D

Kép

Hoztam egy kis meglepetést, múlt vasárnap reggel készült ak ép. Nem így terveztük, de nagyon örülünk, hogy így alakult.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Aszta mindenit Beze! :shock: :shock: :shock: :D :D :lol:
De jó, tiszta szívemből gratulálok! És ezt eddig nem árultad el? Megállj csak! :wink: Ha jól látom 1 hónappal jársz előttem. :)

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Babicsek, köszönöm szépen!
Igen, tudok titkot tartani. 4 hét van köztünk, én is nagyon örültem a pozi tesztednek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok


Beze micsoda meglepi neked is gratulálok a 3 babához nagyon vigyázzatok magatokra!!!

Most egyenlőre nem tervezünk tesót ismét végig kell járnom azt a tortúrát mint Darcsinál és most az anyagi helyzetünk nem engedi meg a sok injekciót meg a sok sok utazást.
Ha mégis sikerülne spontán amit kétlek mert nem mensizek bár csodák még történhetnek de csekély az esélye akkor nagyon örülnék neki.

Sajna én 3 napja lázas vagyok api is beteg ő még nem lázas de éjjel Darcsikám is belázasodott.
De azért vannak jó dolgok is Darcsinak 27.e óta nincs éjjel sem pelusa és nem volt még baleset sem. Nagyon örülök neki.
Darcsi rossz mint az ördög egyre többet beszél sokszor olyanokat mond hogy majd be pisilik a nevetéstől.
Múltkor pl azt mondta hogy belesz@rok tudom csúnya de majdnem sírtam a nevetéstől .

Most megyek mert megint garázdálkodik

Sziasztok és vigyázzon mindenki magára!!

Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


vius,
jobbulást nektek... mennek a gyógypuszik...
Vendég
 


Sziasztok!

Vius, köszönöm szépen!
Gyógyulj meg gyorsan, Darinak meg hatalmas gratula, nagyon ügyes!
Mekkorát nőtt, szép kislány! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Vius: Nagyon ügyes Darinka. Nálunk még csak ruhában ül a bilire Barbus. Vagy letépi magáról a ruhát, ahogy a bölcsiben látja a nagyoktól, de a pelust nem engedi levenni. :) Ilyen nyuszis sálunk van nekünk is, csak kék. Barbus azt szokta mndani, mikor nem sikerül valami, hogy facom anyád facom. Ezt így nem hiszem higy tőlünk hallotta volna, de nem merem nagyon dorgálni érte, nehogy tetszen neki és csak azért is mondja. Nem tudom nekem lesz-e mensim, ha abbahagyom a gyógyszert, nem bánnám ha lenne valami peteérés féle. Fogynom kéne meg mozognom, hátha ez segítene a gyógyszernek. Időm persze semmire.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Bazsanak ma megszuletett a kislanya!!

Gratulalunk, es sok tejcsit, jo egeszseget!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok

Bazsa nagyon sok boldogságot örömet egészséget és tejcsit kívánunk!!!Vigyázzatok magatokra!!!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bazsának és családjának gratulálunk!



vicky79
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz!

Bazsa: Sok örömet, nagyon jó egészséget kívánok nektek! Mielőbbi hazajövetelt a kórházból! Gratulálok!

Kép
babicsek
 
 


köszönjük szépen csajok :-)
sajnos réka baba nincs még velünk otthon,de én minden nap megyek be hozzá és erösítem fel a drágámat... a 34. hétben meg kellett császárral szülnöm, toxikózis... 14:00 órára mentem a nödokihoz,aki azonnal a klinikára küldött és 17:47-kor már megvolt a mi kis rékánk... 23050gr és 48 cm-el jött a világra... hihetetlen gyorsan zajlottak a dolgok.... segítenin kellett neki lélegezni,de aztán minden rendben volt... 3 napig volt az intenzíven,aztán azóta megfigyelöben van. én pelenkázom,etetem,ha ott vagyok,nagyon jó érzés vele lenni... minden rendben van nála,csak inni nem nagyon akar,ezért nazogasztrikus szondára van szükség... vannak jobb napjai,amikor ügyesen iszik,de még nem az igazi... nem baj... türelmesek vagyunk és szép lassan erösödünk és bízom benne,h hamarosan hazajöhet velünk :-)
tejem nem sok van sajnos,de bízom benne,h beindul jobban...
hát ennyi röviden...
Vendég
 


bazsa: Gondoltam, hogy valami nem volt rendben, de a 34. héthez képest a 2 kiló (gondolom nem 23, ahogy írtad :) ) az nem rossz. Sajnálom, hogy ilyen hirtelen jött a világra Réka, de jó erős baba, ha ennyire tud küzdeni. A szopival meg nekem azt mondták, hogy még gyengék ilyenkor. Majd ha kicsit összeszedi magát, akkor fog ő inni. Te meg próbálj meg fejni, bár nekem is elég hamar elapadt a tejem, fejéssel én nem tudtam rendesen fenntartani. Mondjuk én a 37. héten szültem és Barbus 2480-nal született, így ő nem számított koraszülöttnek, nálatok azért más a helyzet. Kitartás és küldjük a picúrnak az energiát, hogy minél hamarabb otthon legyen.



vicky79
 
 


Bazsám!

Tiszta szívből gratulálok és kívánok nektek nagyon boldog napokat. :wink:

Beze!
Nem semmi fantasztikus csaj vagy te!!!!! Éljen a kistesó! :wink:

Mindenkinek puszi, mi jól vagyunk, Áron szépen növöget. 9 hetes volt hétfőn, ma voltunk doki néninél, megkaptuk a 2 szurit. Gyerek jól viselte, inkább engem kellett vígasztalni. Merthogy én persze zokogtam. Mindegy, túléltük.
Tejem rengeteg, Árcsika szopizik, meg még fejem is a cicit. Gyerek szupi jó kisfiú. És gyönyörű. Na meg okos. És én egyeltalán nem vagyok elfogult. :lol:
Amúgy 4850g és 57,5 cm. Szép hosszú kisfiú.

KépKépKép
bikfy
 
 


igen,2350 gr :-)
hát igen,én is fejek ezerrel,de nem vmi jó a teljesítmény... 20-30 ml-ek egy fejésnél 2 mellböl... de a semminél jobb... én azért bízom benne,h még beindul... szoktam cicre rakni a kicsimet,el is van vele,de a mérleg szerint nem szívott belöle semmit... hmmm..... na majd belejövünk...

bikfy,
én is gratulálok nektek mégegyszer :-) örülök nektek nagyon...
Vendég
 


Bazsa: Mi újság veletek? Gondolom már rég otthon vagytok. Hogy van Réka? Nem hozol egy fotót a kisasszonyról?

Bikfy: Ti hogy vagytok? Fotót kérünk a kis hercegedről is.



vicky79
 
 


Babicsek, Beze: Mi újság? Hogy érzitek magatokat?



vicky79
 
 


Sziasztok!

Bikfy, köszönöm, de nem az én érdemem, hanem a 2. kisfiamé, ő akart ilyen gyorsan jönni. :wink:
Szép méretei vannak Áronnak, ez igen! :D

Bazsa, homeos bogyót próbáltad?

Vicky, köszönöm, jól vagyunk, apróbb nyűgöket leszámítva. Mindenkinek ajánlom a 3. várandósságot, nekem ez eddig a legkönnyebb.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze,
nincs homeos bogyó,csak akarat :-) beindult szerencsére :-) szopizik is a drága,de fejnem is kelles még kap üvegböl.

egy-két fotó:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Gyönyörű baba. Annyira kis édes, picúr.



vicky79
 
 


köszi, büszkék is vagyunk nagyon rá :-) beszéltük is a férjemmel,h nem tudjuk hogy sikerült ilyen szép babát összehoznunk :-)
Vendég
 


Sziasztok!

Bazsa, szép kislányotok van! Tejcinek örülök, ügyesek voltatok! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!
Beze hogy rohan az idő már fél időnél vagy!!

Bazsa gyönyörű a kislányotok !!!

Bikfy hogy vagytok?

Csajok nagyon eltünt mindenki mondjuk én is.
Mi most vagyunk túl egy kalici víruson az egész család kivétel apus meg én eddig de Darcsi anyum tesom apum mind betegek voltak.
Most hogy itt a jó idő nagyon sokat vagyunk kint Darcsit be sem lehet robbantani az udvarról.
Nagyon sokat beszél és egyre huncutabb meg olyanokat mond hogy még a vakbelem is röhög.

Csajok majd írjatok mi van mindenkivel!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Csajok!

Újra jó hírrel jövök! 6 hetes kismami vagyok, dobogó szívű babácskával! :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!!

Luczus Gratulálok nektek nagyon vigyázzatok magatokra!!!!!!!!

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket és sok sok locsolót kívánok!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


lucuzs,
gratulálok nektek :-) hát akkor most már csak nagyon vigyázz rá :-)
Vendég
 


Sziasztok!

Beze sok boldog szülinapot kívánok!!

Többiek merre vagytok???????

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok Csajok!

Gyors bejelentkezés tőlem, így másfél év után.
Sajnálom, hogy ennyire lehalt a fórum, ennyire ritkán, kevesen írtok.
Látom a sok jó hírt, gratulálok a megszületett és a még meg nem született, de már megfogant babákhoz! Minden jót a kis családoknak. Jó látni, hogy alig maradt, aki még mindig csak küzd és akar és remél és próbálkozik. Annyi bizakodó nőnek lett végre gyermeke, családja itt ebben a kis közösségben. Annyira szeretnélek egyesével is megszólítani titeket, mert minden egyes sors megérint/megérintett, ahogy bejelentkeztek a babák, de félek, hogy valakit kihagyok a felsorolásból, pedig a szívemben ott van ő is, csak épp most a levél írásakor nem jut esetleg eszembe. Úgyhogy nem írok egyenként, pedig itt nyomakodnak az agyamba a nevek folyamatosan...

Nekünk egy éve volt a harmadik lombik. Előtte rendszeresen futottam, pszihológushoz jártam. De hiába a felkészülés, nem sikerült a lombik. Sokat agyaltunk, veszekedtünk, beszélgettünk a férjemmel, míg végül meddőségi központ váltásra szántuk magunkat. Győrbe jelentkeztünk át, ahol annyi elkeseredett nő talált vigaszra már. Eltelt majdnem egy év, sok vérvételen, szervezésen, utazáson voltunk túl, mire sor kerülhetett a negyedik lombikunkra, most áprilisban. Sok minden hasonlóan történt, mint az eddigi lombikoknál, de sok minden kicsit másképp. És van, ami nagyon másképp. Kutyánkat legyőzte a fél éve felfedezett krónikus veseelégtelensége. Másfél hónap hullámzó gyengélkedés/erősödés után örök álomra merült, beültetés után pár nappal. Nehezen fér meg egyszerre az ember lelkében a gyász és a bizakodás, de próbálkoztunk vele egész sikeresen. Múlt hét végéig. Amikor kiderült, hogy ez a lombik sem sikerült.

Lányok, olyan nehéz már hinni, bízni, remélni. És hiába itt a sok-sok sikertörténet. Már nem érzem azt sem, hogy ez erőt adna. Úgy érzem, magamra maradtam. Van, hogy az ember rádöbben, hogy hiába a sok-sok pozitív példa, az még nem jelenti azt, hogy neki is ez az útja. Hogy senki sem garantálja nekem, hogy sikerülni fog. Már 6 év van mögöttünk. És egyre nagyobb szakadék köztem, meg azok között, akik szültek gyermeket.

Ölellek titeket:

Kiki

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki: Sajnálom, hogy ennyi szenvedésnek még mindig nincs vége. Mármint jó vége. Örökbefogadáson nem gondolkoztatok? Én is nehezen tudnék már bízni a helyedben, ez a 6 év nagyon sok. Szörnyű lehet ennyi éve bizakodni és csalódni. A kutyusotokat is sajnálom, rettenetes elveszíteni egy társat. Mert ők is azok ám. Nem tudok tuti megoldást a gyerekgyártásra. El kell engedned valahogy a haragot magad és mások ellen, hogy másoknak sikerül a gyerek, neked meg nem. Be kell látnia az embernek, hogy ugyan igazságtalan az élet, de attól hogy a sok léhűtőnek lehet gyereke, attól neked még nem lesz. És talán ha ezt el tudod fogadni, akkor lehet hogy sikerülni fog. Utáltam én is már minden pocakost és babakocsit toló szülőt. Hogy mivel voltak ők különbek, mint én? És rá kellett jönnöm, hogy igazából semmivel. Nem jobbak, csak szerencsésebbek. Meg találni kell az embernek más jövőképet és célt, mint az anyaság. De amíg nekem nem volt gyerek, addig én is utáltam ezeket a tanácsokat, remélem te most nem fogsz megutálni érte. :-) Utólagos tapasztalatok ezek, vagyis valamivel megpróbálom alátámasztani, hogy akkor miért sikerült a 4. inszem és az azelőttiek miért nem.



vicky79
 
 


Szia Vicky!

Köszönöm, amiket írtál. Olyan őszinték a szavaid.

De, gondolkoztunk örökbefogadáson és sorban is állunk már nyílt örökbefogadásra 2,5 éve. Még 1-1,5 év, míg sorra kerülünk. Ez egyrészt ad egy határidőt, hogy ne próbálkozzunk a végtelenségig a lombikokkal, meg ad egy tudatot, hogy nem csak ellenünk telik az idő, hanem nekünk is. De mindeközben ijesztően közeledik az idő, és nehéz, hogy nekünk kell azt kimondani egyszer, hogy kész, nincs több próbálkozás, most már mindegy, hogy milyen úton érkezik az a baba a családba, csak jöjjön. Nehéz lemondani a kismamaság élményéről, és megbarátkozni azzal, hogy a nagyon várt kisbabánk egy nem várt terhességből szülessen. De próbálkozunk megbarátkozni ezzel a lehetőséggel is. Néha azt érzem, nehéz két vasat tartani egyszerre a tűzbe, és lassan le kellene mondani a lombikról ahhoz, hogy legyen időnk lélekben felkészülni az örökbefogadásra.

Neked sikerült más jövőképet vagy célt találnod? (Nem támadásként, csak lehetséges ez?) Az ember majd beleőrül, úgy ragaszkodik foggal, körömmel a vágyaihoz. De ha lemondok róla, akkor nem is megyek el lombikra. Nekünk pedig akkor csak az örökbefogadás marad, mint egyetlen járható út.

Köszi még egyszer!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kikinda: Én igazából a gyerekről sosem tudtam lemondani. A jövőképemben nálam is egy az örökbebaba volt. El sem tudtam képzelni, hogy ne legyen gyerekem. Meg volt rövid távú célom is, hogyha az a beavatkozás nem sikerül, akkor kihagyom a nyarat és megtanulok vezetni. Előtte volt egy sikertelen inszemünk és kihagytuk a karácsonyi időszakot. Akkor egy pár hónapig egyáltalán nem foglalkoztam a babás dolgokkal. És ez feltöltött. De nálam 3 évig tartott a gyerek utáni kínlódás és abból kicsivel több, mint 1 év volt a meddőségi kezelés. Nem tudom, hogy 6 év alatt mi olyan volt, amit ti még nem próbáltatok.



vicky79
 
 


Szia Vicky!
Mi is úgy érezzük a férjemmel, hogy gyerek nélkül nem élet az élet. Igen, jól sejted, a rövid távú célok megvannak, megvoltak eddig is két lombik közöttre. Bár, ahhoz képest, hogy két inszemináció között el se tudja képzeli az ember, hogy hogyan él túl egy próbálkozás nélküli hónapot, lombikok között simán eltelik fél-egy év is. Kirakóztam, megtanultam futni, színházba járunk … stb., ami csak eszünkbe jut, mindent kipróbáltunk. Persze most sem vagyok tervek nélkül. Talpmasszázsra fogok járni, mert egy barátnőm nagyon lelkesen mesélt róla, hogy neki is nőgyógyászati problémát oldottak meg ilyen módon. Bár a dokik nem találnak megoldásra váró nőgyógyászati gondot, kíváncsi vagyok, mit mond erről a talpam. Meglátjuk.
Meg újra próbálok a lelkemmel kezdeni valamit, mert a kétségbeesés biztos nem tesz jót. Melyik baba választana szívesen egy több sebből vérző lelkű anyukát?
A kutyánk is nagyon hiányzik. 9 évig boldogított minket, becsempészve az életünkbe a saját kis optimizmusát. És most pont az örökbefogadás miatt nem merünk új kutyában gondolkozni. Lehet, hogy az akadályozná az örökbefogadást. Pedig néha gondolkozok azon, hogy a lelkemet biztos helyrerázná kicsit. De közben meg az én feladatom helyrerakni a lelkem, és nem egy kutyát kéne venni erre a célra… Meg tudom, hogy nem is pótolná Bundást egy új kutya.
Rendesen össze vagyok zavarodva.

Ti hogy vagytok?

Lányok! El lehet felejteni a hosszú sikertelen éveket? Legalábbis halványulnak az emlékek?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kikinda: Én elfelejtettem az éveket, jobban mondva már nem is nagyon emlékszem arra, hogy sok idő telt el. A blogomat néha fellapozom és csodálkozom, hogy sok mindenre már nem is emlékszem. Én a helyedben vennék kutyát. Nem hinném, hogy ez hátravetné az örökbefogadást, neked viszont biztos jót tenne. Mi nem vagyunk valami jól. Barbusnak sípol a tüdeje, de szerencsére nem tüdőgyulladás. Voltak ma az apjával röntgenen. Sok minden nem látszott, mert 2,5 évesen nem volt hajlandó visszatartani a lélegzetét. De állítólag ha tüdőgyulladás lenne az látszana. Nincs egyébként rosszul, de ha elkezd köhögni, akkor alig bírja abbahagyni.



vicky79
 
 


Szia Vicky!

Remélem, jobban van Barbus! Szörnyű lehet, mikor az ember gyereke beteg. A sípoló tüdő meg tényleg nem hangzik jól. Az én családomban nem volt jellemző ez a betegség, így amikor először hallottam, hogy sípol a férjem tüdeje és nehezen veszi a levegőt, én teljesen bepánikoltam, hogy túl éli-e egyáltalán. Azóta se szeretem persze ezt hallani, de neki van egy jó kis spay-je, ami segít ilyenkor. Csak gyerekeknél persze gondolom más gyógyszerek állnak rendelkezésre. Remélem, azóta jobban van!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


KEDVES FÓRUMOZÓK!

Ne haragudjatok de ha van 1percetek kérünk segítsetek szavazataitokkal!!!!


"PCOS. Nem nem valami új termék vagy ilyesmi...
a PCOS egy Ezerarcú betegség, amely minden tizedik nőt érint, de csak minden ezredik hallott róla.
Okos döntésekkel, helyes életmóddal azonban kezelhető, eléhetővé válik a gyermekáldás és elkerülhetővé válik a cukorbetegség kialakulás.
Fontos lenne, hogy minél több érintetthez eljusson az információ. Ezért támogatom én is önkéntes munkámmal a PCOS Szívügy Alapítványt, és támogatom most szavazatommal Kulics Márti Főállású Angyal-jelöltet és Szívügyem a PCOS projektét.

Márti most a 4. helyen áll, már a 3. helyen bejutna a döntőbe. Mivel segíthetsz ? SZAVAZZ Kulics Márti Szívügyem a PCOS porjektjére (a linken találod)!

https://apps.facebook.com/foallasuangya ... t=3&ref=nf "
kiscsiga123
csiga
 
 


Kikinda: Jobban van már Barbus. Igazából nekik is olyan fújókájuk van, mint a felnőtteknek, csak van hozzá maszk. Barbus is ezt kap.



vicky79
 
 


Sziasztok!!!

Barbusnak jobbulást minél előbb!!!Dari is köhög meg folyik a nozija.

Kikinda kitartás és nagyon sajnálom a kutyusodat és hogy nem sikerült a lombik!!!

CSajok merre vagytok?

Mi költözünk Szekszárdra 28 .án már ott leszünk apa kapott új melohelyet de az volt a feltétel hogy költözzünk oda!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Jó régen jártam én is errefelé. Megmondom őszintén, hogy azt hittem, hogy már senki se jár ide. :( Pedig anno hogy pörgött itt az élet még éjszaka is. Nekem hiányoznak azok az idők, veletek együtt!

Bazsa: Gyönyörű a kislányotok, annyira szép képeket csináltatok! Gratulálok!

Luczus: Gratulálok neked is a terhességhez! Vigyázzatok magatokra!

Vius: Nektek sok szerencsét az új helyhez! Darinka is egy kis cukipofi. :) Mit szól az új lakáshoz?

Vicky: Barbus azóta biztosan meggyógyult. Ijesztő lehet az ilyen helyzet...

Beze: Hogy vagytok?

És drága KIKINDA: Nagyon rátok jár a rúd mostanában. De hidd el és bízz benne, hogy a szomorúság után csak öröm várhat rátok. Tiszta szívemből kívánom, hogy minél hamarabb jobbra forduljon a helyzet. Én a mai napig azt mondom, hogy nem lehet feladni, bár vannak hullámvölgyek, de a remény mindig ott van! Abban egyetértek veled, hogy hiába hallani a csodákról, amíg az ember nem a saját bőrén tapasztalja, addig csak örül ezeknek a csodáknak, erőt merít belőle, de én nagyon szorítok hogy ez a csoda nálatok is valóra váljon. Mi is a mi csodánkra kb. 5 évet vártunk. Bár már én is a következő lombikra vártam januárban és belefáradtam az orvostól orvosig való rohangálásba és hihetetlen volt, amikor ránk mosolygott végre a szerencse, amikor már nem is foglalkoztatott a dolog annyira. (tudom ez annyira elcsépelt duma... de tényleg így volt). Hidd el vagy így vagy úgy de lesz babátok, akinek nagyon nagy szerencséje lesz, hogy ilyen szerető szülei lesznek. Én továbbra is azt mondom, hogy ha az anyagi lehetőségeitek engedik, próbálkozzatok. Nem tudni, hogy nem e éppen akkor választ titeket egy babácska. Közben pedig jobban telik az idő az örökbefogadáshoz is.
Nagyon sajnálom a kutyusodat... :( . Nehéz lehet feldolgozni az elvesztését. Nekem cicám volt, akit el kellett altatni, mert daganata volt. NAgyon megviselt engem is. De szerintem is egy kiskutyus feldobná egy kicsit a napjaitokat. Én mindenképpen belevágnék egy újjabb kutyus ügybe. :wink:

Most magunkról röviden: Mi jól vagyunk, kislány tesó érkezését várjuk augusztus közepe felé. Idáig minden szépen alakul, bár nekem nem egyszerű ez a terhesség, mert minden nap vérhígítóval szurizom magam, eleinte nagyon rosszul éreztem magam, meg hát ugye féltem is az előz császárom nyomait. Remélem sikerül rendesen kihordanom ezt a kis csöppséget. Épp most járunk a 27. héten, amikor a kisfiam megszületett. Remélem zökkenőmentesen átvészeljük és nem akar ő is kibújni idejekroán. Még legalább 2 és fél hónapot bent kéne töltenie. Az orvos szigorú őihenést írt elő, sokat kellene feküdnöm, amit ebben a jó időben nehéz betartani. De nem panaszkodom, megpróbálok mindent megtenni a siker érdekében.

De jó lenne ha újra felpörögne ez a topic!

Egy nagy ölelést küldök mindenkinek, aki esetleg még erre téved! Vigyázzatok magatokra! Puszi!

Kép
babicsek
 
 


Babicsek: Gratula a punushoz. Nevetek van már?



vicky79
 
 


Vicky: Rengeteg neve volt már. :oops: :D Jelenleg a Nikoletta Viktória van porondon, de hogy ez marad e nemtudom. Volt már Liliána is, Virág is, Csenge is. Szóval nem vagyunk valami határozottak. :lol:

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Kiki drága, örültem, hogy írtál, de a rossz híreknek nagyon nem. Elcsépelt, tudom, de SOHA NE ADD FEL!!! Kiskutyát szerintem is szerezzetek, csak jót fog tenni.
Kérdésedre a válasz, nem, nem lehet elfelejteni a sok rosszat, legalábbis nekem nem ment, de később az élet kárpótol. Drukkolok és ölellek!

Babicsek, köszi, jól, csak a derekam fáj. Ti hogy vagytok? Tudod a császár időpontját?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Vicky!
Remélem, most már minden rendben Barbussal.

Vius!
Remélem meggyógyultatok!
Hogy bírtátok a költözést? Mennyi időtök volt rá? Tetszik Szekszárd?

Babicsek!
Gratulálok a kislányhoz. Nagyon szép neveken gondolkoztatok. Nem is tudtam, hogy Bence ilyen korán megszületett. Remélem a kislányotok még sokáig bent marad. Pihenj sokat, amennyit csak tudsz! Persze, megértem, hogy könnyű ezt mondani, de a szabadban is le tudsz pihenni egy árnyas padra (már ha kényelmesen le tudsz feküdni egy padra).

Beze!
Neked is gratulálok a kismamasághoz! Remélem javul a derekad!

A kiskutyán még gondolkozunk. Most biztosan jót tenne, de kérdés, hogy egy-másfél év múlva egy újszülött mellett lenne-e időnk foglalkozni vele. Mert az nem hiányzik, hogy plusz problémákat szüljön a kisgyerek-kiskutya párosítás. Még agyalunk rajta.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: