Új privát üzeneted érkezett!

SofkaKép
Megy a drukkKépKép De mi lesz így a rekorddal?Kép

Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Drukk megy Sofkának Kép! Végre megtudjuk négyeske nevét is Kép!

Azt hiszem tombolnak bennem a hormonok, ma elbőgtem magam a munkahelyemen. Kb. 10 percet zokogtam a WC-ben... Elméletileg idén már végig szabin vagyok, a gyakorlatban valszeg a jövő héten még dolgozom Kép.

Jó éjt! Virág és Levi (akivel majdnem pont 2 éve mentünk be a szülőszobára Kép)
virga
 
 


MEGSZÜLETETT GÁSPÁR TAMÁS ANDRÁS!!! 4200GRAMM.
HATALMAS GRATULA SOFKÁNAK A BABÁHOZ.KépKépKépKépKép
linato
 
 

 
 

Sofka,
HATALMAS GRATULA!!! Kép Kép Kép

Ereztem, hogy be kell nezni Kép

Kaska
kaska
 
 


Sofkaaaaaaa!!!!!

Gratulálunk sok szeretettel!
Aztán majd mesélj egyszer ha lesz idöd!Kép

Szép neve lett a fiúcskának!
Jó egészséget nektek!!!

Tündér
tündér
 
 


Sofka!!!
Nagyon örülök, hatalmas gratula Nektek!!
Tök jó, hogy a Karácsonyfa körül már 4 csemete lesz KépKépKépKép

Andi
psandi
 
 


SofkaKép
Hatalmas gratula nektek négyeskéhez, akinek végülis lett neveKép Sok-sok tejcit nekiKép

Tüni
tüni
 
 


Sofka,
gratula a kissráchoz, jó sok neve lett hirtelenKép!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zsuzsó,
Danának nagyon boldog szülinapot kívánunk!Kép
Bocs, hogy utólag, de nem nagyon jutottam ideKép.

Miszike,
örülök a jó híreknekKép.

puszka mindenkinek,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sofka,
gratula!!! KépKépKép Szép nevei lettek Négyeskének!!!

Csajok,
én dögrováson... Torkom fáj, köhögök, orromon nem tudok levegöt venni, ráadásul kötöhártyagyuszit is sikerült produkálni mindemellé. Tök jó, hogy mindjárt karácsony. Csak a többiek el ne kapják Kép.

Megyek borogatni...

Pussz
F.
franyo
 
 


Nahát na, zsúfolt napom végén benézek, és mi van??????


Sofka!!!!
Gratula!!!!!!! Szép név, szép méret!KépKépKépKép

Sok a beteg Karácsonyra!Kép
Jobbulást mindenkinek!++++++++++++++++++++

Van jó hírem, de már nem bírom leírni. Meg különben is eltörpül egy új jövevény mellett!KépKép

Jó éjt,
Beu
beu
 
 


Sofka!
Nagy gratula Négyeskéhez, jó egészséget és optimális mennyiségű tejecskét kívánok!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


BEu
milyen jó hír????? Kép

Franyó
jobbulást! csinálj egy langyos limit, úgy hogy 1 pohárba belecsavarsz 1 egész citromot és vagy 3 ek mézet. Fini és használ

Andi
psandi
 
 


Kriszta,
Roni nagy hajjal született és nem hullott ki.

Sofka,
Gratulálok, sok örömet, boldogságot és jó egészséget kívánok nektek!Kép
Igaz rekordot nem döntöttél, de remélem így karácsonyor már otthon lehettekKép

Franyó,
Mielőbbi gyógyulást és drukkolok hogy ne terjedjen tovább!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Sofka,
nagyon nagy gratula! Várjuk a beszámolót! Kép
Kép

Küldtem babás táblát, már a legfrissebb adatokkal! Kép
Azt már most látom, hogy Zsuzsinak tele van a hócipője, ezért nem kapta meg Kép. Tessék kiüríteni! Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Sofka,
Nagyon sok boldogsagot a szep nevu legenykehez!!!

Angi
angela2
 
 


de jóóóóóóóóóó, örülök, hogy benéztemKép

Sofka,
HATALMAS GRATULA 4eskéhez!!! Szép neveket választottatok!KépKépKép

Toffi,
tök jó a takaró és köszi, hogy tettél fel képetKép
a lusta oldal is mutatós, ügyes vagy!
nem evő gyereket már megszoktam, de a beteg+nem evő nagyon nem jó kombiKépKépKép

Zsuzsó,
boldog születésnapot Danának!!!KépKépKép

Kaska,
boldog névnapot Violának!KépKépKép

Franyó,
gyors jobbulást!
Anka jól van???

Zulu,
nálatok mi újság, nagy a csöndKép

Beu,
ide azzal a hírrel!!!

Nekem is van jó hírem:
Bence ma már kért enniKépKépKép, hurrrááááá, úgy örülök, remélem, hogy ez már annak a jele, hogy javulóban van. Sajnos a hasmars még nem múlt el, de talán holnapra.

Jó éjt! pusza
Timici

u.i: és végre elkészültem az ajándék xszemes párnámmal, így lehet saját célra kreatívkodni végre, ez is hurráKép
timici
 
 


Sofka,
Nagy-nagy gratula a nyegyedik gyermekhez. Leljétek benne legalább annyi örömötök, mint az előző háromban együttvéve. Sok-sok tejcit még hozzá Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Nagyon sok boldogságot , egészséget és sok-sok tejcit, nyugis éjszakákat kívánunk TamáskáhozKép Öcsém is TamásKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sofka,
hatalmas gratula és sok boldogságot! De jó Neked!!!

Nelli,
megköszönöm ha leírod a receptet.

Kriszta
tkriszta
 
 


Virga Levijének
Boldog születésnapot!Kép

Kaska Violájának,
Boldog névnapot!Kép

Timici,
Evő BenceKép
Fotó az elkészült párnáról?

Nelli,
Ide is írhatod a receptet, hátha másnak is megtetszikKép

Maci_2
maci_2
 
 


Virga,
nagyon boldog szülinapot Levinek!
Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


De szupííí! Sofkának gratula a nagy babóhoz!(bár Orsoly Botondja óta ez a kategória új értelmet nyertKép)
Kép

Ildi
na, ezért érdemes volt leírniKép

Maci
múltkor elfelejtettem, hogy persze hámozva-szeletelve szoktam áztatni a krumplikat.

Csajok, tudom, hogy már ezerszer taglalt kérdés, de kezdek aggódni. Egy másfél évesnek elég a napi 10-max 11 óra alvás? Este 10 körül alszik el, 2 ébredéssel 6-kor kel, max 7-ig még szunyál köztünk, de akkor már cumizik, forog összevissza, szóval nem az igazi. Napközben max 2 óra, ma pl másfél. Nem nyűgös, vagy akármi, de aludni azt nem akar. Kicsit aggódom, mióta valaki leírta, hogy napi 14-16 órát alszik a gyerek (talán Miszike?)

Bocs, most ki vagyok pukkanva teljesen, ez az aranyvasárnapi vásárlás tök kicsinált. 3 plázát megjártunk, már parkolót sem lehetett találni, töminyomi, hosszú sorok mindenütt. Szerencsére a hugimmal voltam, K itthon volt apájával.

Ja, és az sem dob fel, hogy holnap a 31. szülinapomra ébredek, tiszta vén csaj lettemKép.

na pusza
e
ellimami
 
 


Sziasztok,

Virga,
boldog szulinapot Levinek! KépKép
Hormonok es siras es munka jovo hetig Kép

Sofka,
itt is GRATULALOK! Kép Sok boldogsagot, jo egeszseget kivanok Tamas Andrasnak! KépKépKépKép

Beu,
mi ez a jo hir?????????????? CSak nem Te is ketcsikos vagy??? Kép

Timici,
Bencenek jobbulast es jo(bb) etvagyat! Mi a helyzet az alvasaval? MAr jobban alszik ejjel?
Koszi kerdesed, NAndi szopizik, meghozza ezerrel. Kép Eppen ma 2 honapos, es tobb, mint 5700(!) gram. A furdetes abbol all, hoyg atlapozom a gyereket...KépKépKép
Most mar 3 napja nem hanyt (lekopogom, de ehhez teljes karantent vontunk kiscsaladunk kore, tobb, mint masfel hete), de elotte 50-100 gramokat rokazott. Iszonyu erzes. Kép Egesz nap szoptattam, gyereket oltoztettem at, es probaltam az orditasat elhallgattatni. Kozben meg ZSombi porgott be, es o is orditott. NA, ilyenkor irigykedtem am az egygyermekesekre! KépKépKépKép

NElli,
a tatar bifsztekhez NAGYON kell a nyers tojas -szerintem. Kép Attol all ossze az egesz es lesz olyan kremes. Kép

Kaska,
Violanak boldog nevnapot! Kép

Maci_2,
jujj de edes a lanykad! Es mekkora copfja van! (Mondja ezt csodalkozva egy fius anyuka) Kép

KAracsonyra keszulodok kreativkodasai (Beu, Leszter, Toffi, Elli) egytol-egyig gyonyoruek! Kép

A betegeknek pedig gyors gyogyulast es jobbulast kivanok! Kép

Pussz,
Gombóc
(ma este szalma vagyok, Apaja kimenozik Kép. En meg karacsonyfa diszgomboket fogok festegetni, ha hagynak a dedek Kép)
gombóc
 
 


Sziasztok!

Jaj, de kíváncsiak vagytok!Kép

Az a jó hír, hogy tegnaptól csak úgy szól, ha nics rajta pelus, és pisilni kell. Még csak néhány alkalommal, nincs a dolog bejáratva, de olyan boldog vagyok!!!!!

Tegnap este viszont olyan műsor volt! Alig tudtam elaltatni, aztán egy óra múlva felébredt, és másfél óráig visítva sírt. Hiába cipeltem (ez az, amit nem szabad a lábammalKép), hiába ringattam, semmi nem volt jó. De semmi! Nem tudtam, hogy mi a baja. Ha apja eszébe jutott (aki dolgozott), megsokszorozta erejét az üvöltésben. Végül fájdalomcsillapítót kapott, úgy aludt el. Ma semmi baja. Fogalmam sincs mi volt, ez annyira nem jellemző rá. Uloljára 6 hetesen, hasfájósan volt ilyen. Hiába kérdeztem, nem tudta jelezni, mi a baja. Nagyon megijedtem.

Gombóc!
Mikre van energiád!Kép Jó festegetést. Köszi a dicséretet.Végre nem hányt a csemete! Remélem, így maradt. De a súlyának nem ártottKép ÁtlapozomKépKép

Elli!
Én a Kikába vittem el a kölköt, csak úgy, játszóházazni. Én ostoba!!!! Ráadásul a labdás részbe be se lehetetett menni.Kép

Virág!
Levinek boldog szülinapot!KépKép

Beu
beu
 
 


Elli,
Van ilyen gyerek, Matyi este 10 korul aludt el nagy nehezen 5-6 korul kelt, napkozben max. 1 orat aludt. Ez ment 3 eves koraig, akkor tok normalissa valt es most reggel alig lehet felkelteni ha oviba kell menni, bezzeg hetvegen mar 6-kor fent vanKép

Virag,
Boldog Szulinapot Levinek!

Angi
angela2
 
 


Ja, És Vilcsinek is boldog névnapot!Kép
Beu
beu
 
 


SziasztokKép

Na, megérkeztem a bartánőmtől. Órák elkészültek, majd teszek fel képeketKép Most igazából két dolog miatt jöttem:

KaskaKép
Vilcsinek boldog névnapotKép

VirágKép
Levinek nagyon boldog szülinapotKép

Később még jövök.

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Virág LEvijének boldog szülcsinapot kívánunk! KépKép
Valamint Kaska Vilcsijének boldog névnapot! Kép

Lányok,képzeljétek szerdára bejelentkeztem fodrászhoz, teljesen rövidre szeretném, de lehet, hogy mire odaérek, inamba száll a bátorságom. Kicsit fosok azért, utoljára nyolcadikban volt rövid hajam...

Andi
psandi
 
 


Hahó Lányok!!

Virág!
Levinek boldog születésnapot kívánokKép

Kaska!
Vilcsidnek boldog névnapotKép Ilangnak még nincs névnapja, de egyenlöre még nem is hiányoljaKép

Ellikém!
Nem tudom, holnap hogy lesz érkezésem ide benézni, ezért ha nem hargszol elöre gratula a szülinapodhozKép Én a 20 évesKép

Norka!
Írhatsz már mail-t minden okés a levládámmal.

Réka!
Én ugye személyesen láttam Danit mosolyogni és esküszöm semmit nem vettem észre a szájánKép

Maci!
Ronid nagyon huncut a képenKép

Gombóc!
Üdv itt! SzüléssztoryKép Ügyes vagy, hogy így kreatívkodszKép Örülök, hogy Nándi jobban vanKép

Andi!
Kiváncsi leszek az új séródra, feltétlenül képet kérünk!Kép

Beu!
Nem kabálom el, de ügyes a LörincKép Esti ordítás nálunk tegnap elött este voltKép Ok nem derült kiKép


Csajszik bocs, hogy megint csak ennyi, de megyek mert vhogy elég nyomi vagyokKép
Bocs, ha valakinek nem reagáltam...

Jó éjt,

pussz
Tündér
tündér
 
 


Ez lemaradt:

Franyo!
Jobbulást Neked!

Andi!
Köszi a mailt megkaptamKép (karácsonyiKép)

Tündér
tündér
 
 


Szerintetek ez milyen lenne nekem?
http://www.hair-styles.net/short/large/s64.htm

tudtok még olyan oldalt, ahol sok haj van? Kép

Andi
psandi
 
 


Tündér
pont a múltkor godolkodtam, hogy Ilangnak vajon mikor van a névnapja? De ezexerint egyelőre semmikor Kép

Beu
gratu Lőrinc pisi-tudományához Kép

Andi
psandi
 
 


Köszönjük a szülinapi gartulációkat!

Meghalni sincs időm + éjszakák továbbra is horrorisztikusak MIKOR LESZ MÁR VÉGE??? Kép
Bocs...

Sofka,
Isten éltessen benneteket! Kép Kép

Majd jelentkezem.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Elli,
Roni kb. 11 órát alszik éjszaka, de akkor napközben kihagyja.
Már mindjárt holnap van. Boldog szülinapot!Kép

Gombóc,
NemhányásKép Drukk, hogy így maradjon!

Beu,
Jogos az örömKép

Maci_2
maci_2
 
 


Hali Csajok!

Sofka, hatalmas és szépséges nevü pasidhoz hatalmas gratula!Kép Az üzik idejét nézve, gyos lehetetKép, sokan gondoltak rátok a hétvégénKép

Ünnepelteknek pussszanat, receptek majd lesznek, de most mennem kell, sok a dolog...

Pussssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Csucsuka es mindenki,
Sajna nem volt gyors szules (13 ora a szuloszoban), Tomi baba rosszul illeszkedett be, nem forgott, 3 ora kitolas utan arccal felfele szuletett meg, 6/8-as apgarral. Bar gyorsan adaptalodott, aznap este es masnap delelott szopizott is, utana fertozest allapitottak meg nala, inkubatorba kerult, antibiotikumot kap, mult ejszaka pedig atvittek a Tuzolto utcaba egy izomgorcs miatt. Ugyhogy drukkoljatok nekik, nagy szukseguk van ra! Sofkat ma kiengedik, megy Tomi utan, meg haza is a tobbiekhez, de a Szentestejuk nem lesz konnyu, azt hiszem! Kép Kép Kép (Remelem nem sertem a szemelyisegi jogokat, hogy ezt megirtam.)

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


JajKép Én nagyon drukkolok Tominak, meg az egész családnak. Remélem, nem lesz semmi komoly és maradandó nyoma ennek az egésznek.

Á, már nincs is kedvem írni, ilyen szomorú hír után...

Andi, sztem jó lesz a séró, majd mutimeg azért...

pusza
e
ellimami
 
 


SofkaKép
Nagyon-nagyon szorítok nektek, hogy minél előbb teljesen rendbejöjjön TomiKép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Sofka!
Én is nagyon szorítok!!!!!! Tarts ki, jövőre már elfelejtitekKép

Beu
beu
 
 


Sofka
nagyon szorítunk mi is! ++++++++++++++++++++++
Remélem mihamarabb otthon lehettek egészségesen!!!

Andi
psandi
 
 


SziasztokKép

SzofkaKép
Gratula a kismanóhoz, és csak pozitív energiákat küldök neki, biztosan minden rendben lesz!KépKépKépKép

Bocsi, de nem tudok visszaolvasni, mert még vár rám holnapig 300 oldal gazdaságpszichológia, meg ugyan ennyi vállalkozások alapítása és működtetése tantárgyból, ja és Mini kisházát is festenem kell, mert holnap este rakjuk össze, mert szerdán már Szegeden leszek, és csak 23án este jövünk haza.
Jól drukkoltatok, bár még egy eredményt nem tudok, a kettesben azért bízok, bár piszok nehéz volt. Innováció és technológiamenedzsment vizsga 90%os lett (4 v 5ös), meg meg van az aláírásom információmenedzsmentből is. A Regionális gazdaságtant talán csütörtökre javítják ki.
na léptem tanulni, talán még holnap lesz 2 percem beugrani.

MiszikeKép
Hogy vagy?

Puszka:

Manócs
manócs
 
 


MiszikeKép

Azért még téged visszaolvastalak, gratula az ebihalhozKép Remélem most már nyugodtabb vagyKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


Sofka,
Nagyon drukkolok, szoritok, energiat kuldok, mindent, ami csak segithet! Kitartas!!!

Leszter
leszter
 
 


Sofka,
jajj, ez nagyon rossz hir. Kép A Magditol mar reggel megtudtam, elegge elszonytyolodtam tole. Kép
Kitartast es sok erot az elkovetkezo napokhoz! Es nagyon drukkolok NEktek, hoyg mihamarabb egyutt legyen a csalad teljes egeszsegben!
Gombóc
gombóc
 
 


Sofka,

nagynagy drukkok mennek!!!!! +++++++++++ Kitartás, annyi nehézségen átküzdöttétek már magatokat, így lesz ez most is, és nemsokára csak egy rossz emlék lesz ez az időszak. Remélem, Karácsonyra csupa jó hírt kaptok!Kép

sok puszi,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sofka,
Megadrukk, hogy minél előbb minden rendben legyen!!!!!!!!

Maci_2
maci_2
 
 


Sofka,
nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen a babóval!!

Kriszta
tkriszta
 
 


SofkaKép
Nagyon drukkolunk, hogy pici fiadnak ne legyen semmi baja, és z legyen Nektek a legszebb karácsonyi ajándékKép

BeuKép
Ügyi Lőrinc, gratula nekiKép

VirágKép
Levinek nagyon boldog szülinapotKép

KaskaKép
Violának boldog névnapotKép

Töltött csirke receptje:

6-8 csirkecomb
2 zsemle beáztatva
2 gerezd fokhagyma
1 nagy vagdalthús
10 dkg gomba apróra vágva
1 tojás
1 kisfej hagyma
pici bors, só, delikát, majoranna, késhegynyi ppaprika

Lesózom a combokat, és addig állni hagyom, amig a tölteléket elkészítem.
A hagymát olajon megpirítom, erre teszem a gombát és a fűszereket. A megpirított gombát beleteszem a vagdalthúsba, és ebbe a kicsavart zsemlét. Jól összedolgozom.
A töltelékkel megtöltöm a combokat (én erre a süteményekhez használt formázót használom, amit meg lehet tölteni). Egy tepsit kiolajozok, beleteszem a combokat, lelocsolom még egy pici olajjal, rátszek kb. 1 dl vizet, és fólia alatt párolom kb. 1/2 órát, majd a fóliát levéve pirosra sütöm.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sofka,
nagyon-nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!
F.
franyo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?