Új privát üzeneted érkezett!

Zsu!
Január 2. hetében ha nem késik, de úgye mindig ilyenkor vacakol amikor kivételesen várom a mikit. Nem lehet, hogy neked valami oka van, hogy nem jött?

Lara!
Jan. lapar, hiszeto. Februárban pihenek és március elején kezdem a köv stimus szuri.
Te is hagyd a takarítást tessék pihenni nektek most ez az egyetlen dolgotok!!!!!

Snori!
NE foglalkozz most a kari ajándékkal a legszebb ajándék ott lapul a pocidban és hidd el a párodnak ennél szebbet nem tudnál adni! A takarítás, meg most ebben az esetben szintén ki érdekel! TE CSAK PIHENJ és biztasd a babót a többvel meg ne is foglalkozz! Remélem csak hétfőn kell menned, mert az azt jelenti elmúlt ez a csúnya vérzés!

Ildi!, Stella!
Nektek megy a drukk ezerrel!

Lullaby!
Tessék jelentkezni mi van veled! Mikor lesz az inszem?

Fea!
Küldök petinövsztőt! ++++++++++++++++++++++++++++
És tudod csak pozitívan!!!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


NóriKép Szerintem azért nem látott vérzést a méhedben, mert esetleg nem onnan jön. Hiszen te mondtad, hogy teljesen felpuhultál, így lehet, hogy ez hüvelyi vagy méhszáji vérzés. Oda nem nézett be?

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


NóriKép Most miért foglalkoznál mással!! egyébként is: ez most a legfontosabb, úgyhogy magasról......le az rendet és az ajándékot is!!! Tessék szigorúan feküdni!!!!! Valami lájtosat olvasni, jó filmet nézni!!! és persze semmi idegeskedés...
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 

 
 

Woodi, nem tudom. Kacsával is nézte, az nagyon fájt. Mondtam neki a felpuhulást, de ő azt mondja, ép hámot lát. Egyszerűen fogalma sem volt semmiről, ilyen tanácstalannak még nem láttam. De nem érdekel már, úgyse megyek hozzá vissza. Kép
snori
 
 


Na, vasárnap reggeli UH lesz... nem igazán alakul. Vér nincs, de sötétbarna valami sajnos folydogál, ha felállok. Mostmár kezdek fellélegezni, mert csak másfél nap. És akkor remélem, eldől. Addig nem is jelentkezem, mert megpróbálom hibernálni magam.

Mindenkit ölelek
snori
 
 


Nóri!
Tudom nem jelentkezel, de hátha olvasol! Lélekben veled vagyok és nagyon nagyon remélem, hogy csupa jó hírekkel jössz vasárnap!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Nóri! Lara!
Az elkövetkezendő napokban tessék ágyban maradni! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok!
Bocsi, hogy ennyit írok, de unatkozom!
Találtam egy ilyen figurát! Mit szólnátok ha a zebrát ilyenre cserélnénk azoknál akik már betöltötték mondjuk a 12 hetet (ugyanis ez vízválasztó) Innentől nem járunk majd a Kaáliba és azért mégse a teljes kisbaba mint amit azok kapnak akik megszültek!

Ha rossz ötlet nyugodtan írjátok meg, bírom a kritikát! Nincs harag ha nem tetszik!

Hát ő lenne!

ZsebiKép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lara!
Természtesen csak ha egyáltalán be tudod szerekeszteni! Remélem nem okozok vele nagy kálváriát!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi: Nekem nagyon tetszikKép
Tőlem van egy igen szavazatod.
Lányok. Sajnos a hét eseményeiből kimaradtam, de igyekszem visszaolvasni.
Nori:Hogy vagy? Gondolok rád...

Fea
fea
 
 


Nori: Elfelejtettem. Szerintem nem tesz jót, ha ilyenkor manuálisan és persze kacsával vizsgálgatnek. Tényleg az idiótaság határát súrolja a dokid viselkedése. Szerintem mindenképp megért a cserére. Remélem nem csinált bajt!

Fea
fea
 
 


ZsebikémKép Tőlem is van egy igen szavazatod, most már lehet nálam változtatni a jelet. Kép Rendben vagyunk, túl vagyok a 12.héten.

NóriKép Ne add fel! Gondolok rád mindennap. Holnap reggel meg főleg.

LaraKép Merre jársz? Remélem hogy nálad minden rendben, sokat pihensz.


StellaKép, IldiKép Dédelgessétek csak a babókat. Pár nap és ti is tudtok mindent.

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Lullaby!
Holnap inszem? Jaj de jó lenne, remélem most semmi nem jött közbe!

Fea!
Neked mi a helyzet hogy állsz?

Manó! Renó!
Tessék bejelentkezni kivel mi a helyzet?
Manó! megbeszéltétek már a januárt? Mikor indul?

Ildikó!
Már nagyon a vége felé tartasz! Kitartás még egy kicsit és bízom a jó eredményben. Kép

Stella!
Neked sincs már túl sok hátra! Neked is még egy kis kitartás! Kép

Lara! Nóri!
Veletek remélem minden renben és már elmúlt ez a csúnyaság! Kép

Woodi!
Te hogy vagy? Már nő egy kicsit a hasad?

Sziasztok

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

ZsebiKép Valóban már nem sokat kell várni és nagyon izgulok is a tesztelés miatt. Szerinted az normális, hogy egy melltartóm se kényelmes és nem bírok hason aludni?Kép

Ildi
pildiko
 
 


Ja.......

És 2 napja olyan rossza szájízem, hogy szívem szerint óránként fogat mosnék, így rágozóm egész nap vagy cukorkát szopogatokKép
pildiko
 
 


Ildi!
Nem tudom! Nekem is tökre fel volt puffadva a mellem nem tudom normális-e nekem nem lett semmi, de ez nem jelent szerintem rosszat! Az a baj, hogy ezek a sok hormonok is ilyen terhes tűneteket produkálnak! NE keress tüneteket. Pár nap és minden kiderül!

Byby!
Bejelentkeztél? Mikorra kaptál időpontot?
Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Zsebi: Holnap uh. és megmondják, hogy az egy tüszőmKépmekkora és mikor lesz az inszem. Szerintem kedd vagy szerda. Ma vagyok a 15.cn-on. Kedd 18 szerda 19. Szerinted nem késő ez már az inszemhez? Eléggé nem tiszta, hogy miért nrm kaptam még valami stimuszert, ha ennyire nehezen indul meg. De hát nem akarok okoskodni, csak nem értem.

Lullaby: nagyon gondolok rád holnap. Én is megyek a Kaáliba reggel 9-re uh- ra, lehet, hogy látjuk egymást. De nem is ez a fontos. Hanem, hogy holnap minden ok legyenKép

Pildiko: Az előző inszememnél akkorák voltak a cicijeim, hogy csak naKép A párom persze megőrült érte, én meg biztam, hogy a terhességtől van. Hát csak a hormonok vicceltek megKép
Ez nem jelenti azt, hogy nem vagy terhes, csak még ezt a cicinövekedést nem az okozza. Nagyon drukkolok neked, hogy zebrás tesztel rukkolhass elő nekünk így karácsony elöttKép

Nori: Tudom, hogy olvasod... Fel a fejjel, ne sirdogálj és ne szomorkodj, még nincs veszve semmiKép Csak feleslegesen örlöd magad és a babódat. Nagyon vigyázz magadra és ma fel se kelj az ágyból. Ha lehet kérni, holnap azért dobj nekünk egy pár sort egy pár jó hírekkelKép

Fea
fea
 
 


Szia Lányok!

Fea, Zsebi nagyon-nagyon köszönöm, hogy gondoltatok rám!!! Kép

Ma megvolt az inszem!!Kicsit babonából nem mertem megírni, mert az utóbbi időben 2x is az utolsó pillanatban derült ki, hogy mégsem lesz semmi.. Ne haragudjatok Kép

Minden rendben volt eddig, bár egy kicsit feszülget a hasam. De remélem, hogy a jó oldal felé indultak el a ficánkák!!
A párom eredménye viszont nagyon-nagyon sokat javult!! Egész pontosan 12 millióról 40 (!!!) millióra! Én ezt annak tudtam be, hogy augusztus óta szedett homeobogyót, ami a férfitermékenységet befolyásolja. A neve Aurum Metallicum, és a 15 dózisból eszegetett. És ugye 72 nap a teljes lecserélődési idő ficánkáéknál, tehát mostanság már nagyon időszerű volt a javulás!!

Lara, Nori tessék pihenni! Keressetek valami szép történetet vagy verset a párotoknak karácsonyra, azt felolvasni vagy fejből elmondani szerintem nagyon meghitt ajándék. Főleg, ha a pocaklakó is meghallgathatja. Kép
Oscar Wilda Boldog Herceg-e például nagyon szép...

Fea nagyon szurkolok neked a holnapi UH-hoz!! Biztos minden rendben lesz, ne láss feketét már a legelején! Aztán majd együtt terrorizálhatjuk egymást a "nem kellene még tesztelni" című kérdésekkel Kép

Apropó teszt: Lara beírod majd, hogy január 1.? Remélem jól kezdődik majd az újév Kép

Januárban kinek indul majd a program? Ne dolgozzátok agyon magatokat ma!!

Mindenkinek pusza!
L
lullaby
 
 


Fea!
Nem tudom, hogy az inszemhez késő e ez a nap. Nekem sose csináltak! De biztos tudják mi a jó! Ne izgulj ez a lényeg! Bízzál abban a tüszőben! Tudod egy is elég a sikerhez!

Lullaby!
Ez nagyon jó! Nagyon szurkolok neked! Pihenjél nagyon sokat!

Ezt a homeobogyót homeos írta fel, vagy csak úgy vettétek? Készülünk homeoshoz, de nem kaptam csak január végére időpontot, de telefonon javaslolták, hogy vannak olyan gyógyszertárak ahol foglalkoznak vele és ott kérjek ilyenre valót és fognak segíteni. Szerinted vegyek ilyet én is? Ezt a te párod hogy szedte?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebike, nekem is csak a gyógyszertárban ajánlották, nem volt még mód elmenni homeóshoz. Reggel és este 4 -4 szemet szedett be belőle. Ártani biztos nem árthat KépÉn a III.kerületben a Lajos utcában találtam egy homeós gyógyszertárat, itt tényleg minden van.

Lara nagyon helyes a babaeső Kép Remélem most jól eláztamKép

Fea biztos nem késő, most én is csúsztam 3 napot! Az Uh pontosan negmutatja hol tartasz, nem tudnak "mellélőni" Kép

Szorítok holnapra!!!
lullaby
 
 


Lullaby!
Nagyon kedves vagy, hogy ilyen gyorsan válaszoltál! Még egy kérdésm lenne mennyibe kerül? És egy dobozban mennyi van? KÖSZI, KÖSZI, KÖSZI

Kép
Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok lányok !Kép
Megjöttünk a síelésből. Nagyon szupi volt, sütött a nap végig, igaz, hó sem sok volt, csak hóágyúzott, de az én nem túl profi sítudásomhoz elég volt az 5-6 pálya is. Remélem kellően feltöltődtem D vitaminnal és lassan nekifuthatok a következő inszemnek....
Az utolsó két napon már sokat gondoltam rátok, hogy milyen jó hírek fognak várniKép Igyekeztem végigolvasni, mi minden történt veletek a héten, hát nem unatkoztatok, az biztosKép

Nori,
A te hullámvölgyeidet nem irigylem, én a helyedben minden nap felmentem volna a Kaáliba....reméljük holnap reggel nagyon meg fog nyugtatni az UH, és egy kedves kis pacát fogsz látni !!!! Addig is pozitív gondolatokkal és sok pihenéssel segítesz magatoknak KépKép

Lara,
Látom nálad minden OK, pihizz sokat, és véletlenül se takaritsKép A ti ajándékotok már megvan, ez a legfontosabb !

Lullaby,
Nagyon örülök hogy túl vagy az inszemen, és ilyen jó eredményeitek vannak. Biztos beleférsz még a babaesőbe, főleg ha az újévi fogadalmad az lesz, hogy te leszel a legboldogabb kismami. Január elsején mikor fogsz tesztelni? Lefekvés előtt vagy felkelés után Kép Nagyon drukkolok....
Nekem még nem tudom pontosan, de ugy január 2-3 körül kellene hogy legyen a következő. Remélem meg tudják csinálni, bár az ujevi hétvégére elutazunk... most eléggé izgulok az időzítés miatt.

Audrey,
A te történeted nagyon pozitív példa nekünk, tényleg meg kell tanulni elengedni. Gratulálok nektek !!

Pildiko,
Remélem te a te zebrád is csatlakozik a jövö héten a csapathozKépNe keress tüneteket, csak stresszeled magad velük Kép

Fea,
Egy szép petikéből is lehet szép baba Kép Nekem csináltak már inszemet a 13. és a 16. napon is. Hidd el, a dokid tudja, hogy mikor van itt az ideje ! Ha kicsit lassabban ernek a petek, akkor lehet kesobb is az inszem. A spontan terhessegeknel is előfordulhat 16-18-20. napi megtermékenyülés.

Zsebi, Anna, Zsu, Manó,

Előre a jövő évi lombikokra ! Utól kell érnetek Woodiék zebracsordáját Kép Kép

Woodi,
Neked gratulálok a 12. hét eléréséhez, és boldog gömbölyödést a továbbiakra is. Ugye azért velünk maradsz, és biztatsz minket a szép UH képekkel ?

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Stella,

Rád is sokat gondoltam, szerintem te biztos hogy babás vagy és pozitívat tesztelsz a jövő héten, csak még 1-2 nap kitartás !!! Aztán tessék nekünk hamar beszámolni a jó hírről KépKép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Byby,

Olvasom, hogy itt sokan a Krizsa dokira esküdtek, és ajánlották. Lehet hogy már be is jelentkeztél hozzá. Én Kováts doktornőhöz járok, gondolom róla érdeklődtél, szerintem ő az egyetlen női dokia Kaáliban. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Az igaz hogy nem beszél sokat, de ha kérdezel-és kérdezni kell-akkor mindenre kedvesen válaszol és magyaráz. Nekem még soha előtte nem volt női nőgyógyászom, és furcsának találtam először, de abszolút megbízom benne, valahogy úgy érzem hogy ő jobban átéli a helyzetünket. Mindentől függetlenül pedig azt gondolom hogy a Kaáliban egyik orvossal sem foghatsz mellé, biztos hogy jó kezekbe kerülsz. Majd ird meg, kihez mész és mikor Kép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


szia Kriszta71!
Bejelentkeztem a Krizsa Dr.-hoz.
Január 12-én megyek konzira. Már várom.Az a helyzet, hogy a Nyírőben kicsit elment a kedvem, már nem a lombiktól, hanem az orvosoktól.
Olyan jó véleménnyel vagytok az intézményről, hogy kedvem van odamenni.
byby
 
 


Zsebi, ez most nem lett gyors válasz Kép
Kb. 400 Ft egy fiola, és az talán egy hétig elég... Pontosan nem tudom, de nem egy földhözvágó összeg. Bár így karácsonykor....
Jó ez Tigris Kép
Ja és nekem is tetszik a jeljavaslatod! Bár én a zebrát is szeretem. Mindegy csak ott lenne már a nevem mellett Kép

Kriszta, jó, hogy ismét itt vagy! Akkor mostmár Te is kezdheted apránként a hangolódást a 4-re! Remélem jó példával járok majd előtted és gyorsan követsz!!
lullaby
 
 


Nóri! Fea!

Mi a helyzet? Lehet már tudni valamit! Izgulok értetek!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Most már én is izgulok! Lányok tessék jelentkezni!

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Én is itt izgulok !! Egész délelőtt be volt kapcsolva a gép, nagyon várom a híreket Kép
Közben nekem megint megjött Kép Remélem jövő héttől indulhat a closti.

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Nóri! Fea!

Kép

Kriszta!
Jó hogy megint itt vagy közöttünk! Akkor hajrá és előre az ikrekért! Remélem a jövő év sikeresen kezdődik!

Lullaby!
Nem baj, hogy ez a válasz nem volt annyira gyors! Így is nagyon szépen köszönöm a segítséget! Hétfőn megyek a patikába és beszélek a homeos nővel!
Megy a tapasztó energia! +++++++++++++++++++

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
Bocs, de mire hazaértem, már itt volt a némettanár, kezdődött a németóra.
Szóval, ma kapom a choragont és kedden lesz az inszemKépjobb oldalon volt az egy db. tüszőm, azóta ez szépen nagyobbodott és nőtt mellé még egy. Az csak 16 mm-s.
Kriszta: Nekem nem jött be a dr.nő stílusa. Lehet, hogy azért volt velem türelmetlen, mert nem az ő betege vagyok. Kiállt a folyosóra és onnan pörölt, hogy miért nem megyek már, mert rám vár. Pedig csak öltöztem és utána kiszoltam a páromnak, hogy jöjjön. Bocsánat, hogy egy óra várakozás után nem mesztelenül rohanok a szobájába,hanem felveszem a ruháimat.
Na mindegy, attól neked bejöhet. Legközelebb ha hozzá akarnak tenni, kérni fogom, hogy ne, inkább valaki mást. Lehet, hogy sértő, de én is sértődős vagyok..
Na tehát kedden a 2. inszemem, Lara kérlek írd be a táblába, ha frissíted. Köszönöm. Remélem jól vagyKép

Fea
fea
 
 


Sziasztok lányok.

Őrült bizonytalan helyzet van. A zebrámtól mindenesetre megválhatok. Nem lehet tudni, mi történik. A méhben Krizsa semmit nem látott. De nem tetszik neki ez a gyenge szivárgó vér, és az, hogy elmondtam neki: 3 napja elég szapora a pulzusom, heves szívverésem van. Most ki kell zárni a méhenkívüli terhességet. Vettek vért, abból holnapra kiderül a HCG. Lányok, szurkoljatok, hogy NE LEGYEN baba, mert akkor mehetek a kórházba Kép
Most megcsináltam a Corax tesztet, ami az első vérvétel előtt szinte semmit nem mutatott. Annyiból "biztató", hogy bár 2-3 órás pisiből, de csak fele olyan csíkot produkáltam, mint a kontroll csík. Bár ez még mindig elég határozott... Kép Jaj, lányok, nem tudom, mi lesz....
Most szinte semmi nem érdekel, csak hogy szépen menjen el, és rendesen vérezzek. Mert ha nem ürül ki rendesen, akkor meg kaparnak.

Nem hittem volna, hogy nekem ez jut, de ilyenkor mindig eszembe jut Édesanyum mondása: Isten mindenkire annyit mér, amennyit elbír. De én most többet nem bírok.
snori
 
 


Lara, jelentkezz, nem tetszik, hogy Te is így eltűntél... legalább veled legyenek rendben a dolgok.
snori
 
 


Nori: Szia... Nagyon nagy drukkot neked. Nem is tudom, mit mondhatnék. Talán csak annyit, hogy legyen már vége ennek a rémálomnak...
A Jó Isten azokat bünteti, akiket nagyon szeret. Biztos, hogy e próbatétel után megkapod a boldogságot.
Kitartás és légyszi írj, mert őszintén aggódom(unk) éerted.

Fea
fea
 
 


Nóri!
Ez hihetetlen! Szóhoz sem tudok jutni! Az odáig rendben is lenne, hogy nem sikerül (bár azt is nagyon nehéz feldolgozni), de amit neked ki kell állni hát azt már nem tudom hogy tudnám elviselni! TISZTA SZÍVEMBŐL SAJNÁLOM!!!!!

Kép

Fea! Kép
Neked drukkolok, hogy az a másik is megnőjön szép nagyra és legalább egy babó legyen belőle!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Nóri,

Nagyon sajnálom hogy ennyi reménykedés és reményvesztés után el kell engedned a babót. Akkor most annak drukkulok, hogy szépen menjen el, és ne kelljen a kórház....Tudjuk hogy nagyon erős vagy, és mi is itt vagyunk veled, kitartás Kép

Fea,
Drukk megy az inszemhez. Nem vagyunk egyformák, én valószínűleg nem vagyok annyira érzékeny,de szerencse hogy lehet valogatni az orvosok közöttKép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Nóri,
nagyon sajnálom!!! Nem is értem, hogy mi történhetett! A holnapi HCG-ből sok minden ki fog derülni. Nagyon bízom benne, hogy nem lesz szükség kórházra.

Tegnap reggel volt egy hajszálvékony piros csík a betétemen, de nem lett belőle vérzés, meggondolta magát Kép Azért nem jelentkeztem, mert egész nap feküdtem. Folyton attól rettegek, hogy mikor jön a következő vérzés. A szerdai uh meg még olyan messze van, remélem addig már tényleg nem történik semmi és a vizsgálat után megnyugodhatok.

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


NóriKép
nem tudom mi történhetett veled és most sajnálom csak igazán, hogy nem tudok netezni minden nap.

Lányok Mi lehet velem???
Az az igazság, hogy nálam kísértetiesen hasonló a helyzet NÓriéhozKép!
Pénteken elindult egy halvány barnázás és mostanra gyengén szivárgó vérzés lett belőle!!! Pedig folyamatosan nyomom az urtogestant!! NEM ÉRTEM MI VAN??!! Olyan jól indult minden Kép!
Teljesen ki vagyok bukva!!
Lélekben már feladtam, de most, hogy olvastam mi van Nórival azt hiszem holnap reggel én is csinálok egy tesztet.
Hívtam a dokimat, hogy tanácsot kérjek tőle, de sajnos ki van kapcsolva.
Légyszi írjatok valami véleményt, tanácsot, okosságot, tippet!
Légyszi-légyszi!
Köszi
Stella, a bepánikolt és kibukott lombikos

Kép
stella9
 
 


Stella!

Neked is csak azt tudom mondani, amit ilyenkor minden orvos mond: Utro, Utro, MagneB6, alkohol és fekvés. Az én esetem sajnos nem végződött jól, de a tiéd jól is végződhet. Az Indexen van egy lány, aki már a várható tesztelés előtt elkezdte a vérezgetést, 2 hétig trutyizott, és mégis szívhangot láttak a minap, méhen belül!
Most a doki még nem nagyon tud mit csinálni, ez a tanulság. A természet és a Jóisten elrendezi, én csak ott rontottam el, hogy túlzottan beparáztam, és ezzel talán rosszabbodott. Talán kérhetsz holnap pótlást, progi szurit, ilyesmit, ha ezt preferálják.
snori
 
 


Stella!

Csak most olvasom mi van veled! Minenképpen meg kéne nyugodni (bármilyen nehéz is ez most) és szerintem feküdjél és azok amiket Nóri is írt! Reggel ha a Krizsát nem is tudod elérni mindenképpen hívd a Kaálit és ők biztos segítenek!

Még ne add fel! Szorítok! Annyira bíztam benned is nem lehet ilyen egyszerűen vége!!!!!!!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Stella: telefon..orvos.Kaáli...és a végén egésuóz napos ágyban fekvés!!
Reméljük még nem olyan vészes a helyzet, mint Norinál, sajnos ő nagyon szerencsétlen volt ebben a hónapbanKép
Kitartás és ha tudsz írj, hogy mi van..


Fea
fea
 
 


Sajnos felszívódóban van a terhességem, ilyen előzmények után ugye nem is csoda. A HCG szintem lejjebb ment a múlt hétfőhöz képest, 250 körül van. Valamikor szerda-csüt táján kezdődhetett a dolog, mert aznapokon még reggeli rosszullétem is volt. Kép
Nekem ez félig jó hír, mert nem méhenkívüli. És remélhetőleg műszeres befejezés sem kell, Krizsa szerint nem.
A progeszteronom elég magas még, így hát több napba is beletelik, mire rendesen beindul a vetélés, de remélem mielőbb, mert nem akarok karácsonykor szenvedni, és jövő héten síelni megyünk a Semmeringre. Ennyi jó van a rosszban.

Hát köszönöm mindenkinek a drukkot, elsőre ez nem jött össze, de felfoghatom úgy is, hogy képes vagyok teherbe esni.

Ölelek mindenkit.
snori
 
 


Nori!Kép

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Lullaby!
Ha benézel és megtennéd megköszönném ha megírnád a pontos számát ennek a "csodaszernek"! Voltam a homeos gyógyszertárban, de csak a gyógyszer nevét vittem el és kérte a patikás a számot is! Fentebb már írtad, hogy a 15 dózisból ez lenne a szám? Segítségedet előre is nagyon köszönöm!
Küldöm továbbra is a babatapasztót!

Nóri!
Nagyon sajnálom, de legalább Jóistenke meghallgatta imáinkat és ennél nagyobb bajt nem csinált nálad (gyorsan le is kopogom!)
Örülök, hogy legalább próbálsz pozitívan hozzállni, legközelebb arra kell törekedni, hogy a terhesség meg is maradjon! Kapcsolódjatok ki jó síelést! Mennyi időre mentek?

Stella!
Telefonáltál? Mit mondtak? Szorítok!

Lara!
Remélem veled minden rendben! Fekszel egész nap!!!!

Woodi!
Nincs új kép? Úgy néznék már valami jót! Egy babót ami erőt ad!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lullaby!
Most kotorásztam még a neten ez a golyók ügyében és találtam egy homeós gyógyszerekről szóló táblázatot, amiben az összes homeos gyógyszer fel van sorolva az engedélyszámmal és mindennel! Megtaláltam ezt is, de mivel kettő van ezért kérte a nő a számát találtam egy olyat, hogy Aurum Metallicum LM6-LM30m Aurum Metallicum C4-C200. Melyiket kérjem?

Köszi Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Sajna nincsenek nekem se jó híreimKép
Reggel elkezdtem őrülten görcsölni, aztán vérezni is. Nagyon megijedtem, mert ilyen még sose volt...Gyorsan csináltam egy tesztet, természetesen negatív lettKép
Felhívtam a dokim és ő azt mondta, hogy holnap reggel is teszteljek és ha az is negatív akkor leállhatok a gyógyszerrel.

Ez van.

Pildikó
pildiko
 
 


Lányok!
Ma voltam UH-n. Gyönyörűen ver a szíve, úgy néz ki minden rendben van. 2 hét múlva újabb UH, aztán átenged a Krizsa a választott orvosomnak.
Nóri - sajnálom, de fel a fejjel. Legközelebb biztos sikerül. Nekem még eddig ennyi se volt, tehát semmi látszata annak, hogy terhes lehettem, és most mégis!
Adrienn
audrey
 
 


Ildikó!

Kép

Jaj Lányok!
Azt hittem Lara és Nóri után már csak jók jöhetnek, de ezt már tényleg nem hiszem el! Olyan régóta olvasom már ezt a topikot és össz vissz két zebra az eredmény!
Kívámon, hogy a jövő év sokkal szerencsésebb legyen!

Adrienn!
Nagyon jó! Vigyázz magadra és a babádra! Hihetetlen nagy kincset kaptál az élettől!

Kattca!
Veled mi újság? Szépen alakulnak a dolgaid?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Nóri,

A sok rosszban egy kis jó hogy magától szívódik fel, síeljetek egy jót, és próbálj nem a témára gondolni (mind tudjuk hogy ez nem könnyű)Kép
A jövő év a miénk lesz, meglátod !

Stella,

Jaj nemszeretnék több rossz hírt hallani, sok-sok fekvés és szép pozitív gondolatok !!!! Még lehet happy end nálatok KépKép Nagyon szorítunk !

Pildiko,

Ez az év vége már nem tűnik annyira szerencsésnek, mint korábban, de sebaj, előttünk egy vadi új évKép

Lara,
Neked is sok fekvés, holnapután már biztos szép kis babót fogsz látni az UH-n !

Lullaby,
Remélem nálad minden rendben, és izgatottan várjuk január 1-ét KépKép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Sziasztok lányok! Jól eltűntem, de külföldön voltam, megdöbbenve tapasztalom, hogy mennyi minden történt veletek. Leginkább Nórit sajnálom, eszméletlen, mit művel velünk az élet. Én jól vagyok, eléggé eseménydúsak a napjaim, bár még az ajándékokat sem vettem meg.
Persze ma a fogorvosnál megint mellém ült egy kismama, mindenhol kísértenek engem, igyekszem nem irígyelni őket.
Zsebike, látom te tartod a frontot, fogok majd jönni gyakrabban, ha lesz miről írnom, de ha valakiért szorítani kell, mindig vele leszek gondolatban.
Úgy néz ki, hogy mostanában még kétszer elutazom, de szinte az első dolgom megnézni, hogy mi van veletek, amikor hazaérek.
Pildikó, olyan kár, szép lett volna!
Lara, hogy vagy, hányinger meg ilyenek?
Többieknek is jó éjt!
reno
reno
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?