Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Végre itt!Kép
A héten nem sokat láttam apából,(és a gépbőlKép), de mától otthon lesz és így nagyon naprakész leszek!Kép

Talira mi is nevezünk!!! A rokonságot majd elintézzük.
Nekünk is jó kb.10től. Vinni viszünk üdítőt + nem tudom még mit, de Timi az a hízos vmi biztos nagyon finom lesz.Kép

Kriszti, Timi tényleg hasonlítanak a fiúk!Kép

Felkelés:nálunk mi vagyunk tuti a hibásak, a külön szobában biztos jobban aludna. Felkelhet még bármiért:élménydús nap, fogfájás, szomjas stb..
Ehhez kapcs. Timi, engem mindig meglepett milyen magabiztossággal mondták a szüleim, anyósék, már újszülöttként, hogy most a foga fáj, most a hasa. Nappal Bence már csak akkor szokott sírni ,ha fáradt vagy ha eltűnök a látóteréből. Éjjel felébred, de hogy miért. Volt már úgy ,hogy nem pattantam ki az ágyból és magától visszaaludt.
Majd csak leszokik róla.Kép

Babarózs, hű milyen annyi gyerekkel?

Puszi
Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Barbic:nem konnyu, meg kell szokni, plane, ha meg az embernek nincs, de nincsenek mindig velunk, bar sokat

Kép
babarozsa
 
 


Cuiccolo:
februarban, de nem lesz grof, mert ugye csak az elso hazssagbol szuletett szamit, a grofoknal, de engem nem erdekelKép
szerintem a ver szamitKép

Kép
babarozsa
 
 

 
 

jah, es grofkisasszony, ha marKép

Kép
babarozsa
 
 


Timili:
szebb lenne 5 gyerek anyukajanak lenni, nem 4 mostohaanyjanak, de ez van

Kép
babarozsa
 
 


Szia Babarozsa,

Hol fog születni a vér szerint grófkisasszony? Schöpfiben vagy véletlenül keveredtél ide?

kriszti.kiváncsi :-)

Tali:
Akkor a többieknek is 10-et mondok. Jön még Anikó Natival (aki 1 nappal idősebb Marcinál), Patti Emesével (aki 1 éves), Judit Zsófival és Ari Lillával akik 1 év körüliek.
Így lesz a nagyobbaknak is társaság.

K.

cuiccolo
 
 


Cuicco, én ezt a sok nevet nem tudom megjegyezni...jó az is ha majd ujjal mutogatok? Jó 2-3 hónap volt mire az itteni anyukákat össze tudtam párositani a gyerekekkel.

Ok, akkor ~10, ill. utána...várom Ed mit mond a felajánlott "limo-service"-re

Talis Lányok: 04.12.28. 10:00 Cuicco-home

Barbic, oké, oké...viszem a hizlalót! Örülök h Ti igy el vagytok engedve h még kari-zaba után benevezel még plusz 2 kilóra..Kép

Én már megvettem az "uszógumiba vágós" farmert, ami majd az ünnepek alatt emlékeztet és inspirálKép

Babarózsa, Te az István-osoknál is csavarogsz...még vivódsz hol lesz a szülés? Rimpocse mit mond?
timili
 
 


nem a Schöpfiben, csak olvasgattam unalmamban a topikokat
a Kutvolgyiben, ha nem lesz koraszulott, mert akkor bajban leszunk
azert szoktam nezegetni a tobbi korhazat is
bar azt hiszem akkor a SOTE II. re viszik, de nem biztos

Kép
babarozsa
 
 


Timili!
mar nem vagyok ott, csak az elejen nem tudtam donteni, most mar a 32. heten nem art, ha dont az ember

a Szent Imresekkel is csak jaratom a szamKép
A Kutvolgyi topic meg elegge meghalt
melyik Rinpocsere gondolsz?Kép
es gondolod, hogy kompetens a kerdesben?Kép

Kép
babarozsa
 
 


Elismeréseiteket a HTML-fejlödésemet illetöen okostimi.hu-ra várom.

Ed egy ilyen hóesés megfelel?
Kép

Katalógusból most csak ilyen havazás van raktáron. Ilyet tudok küldeni. Jó lesz vagy Lappföldröl rendeljek másikat? Kép

Na, Kép megyek Mikulás-névjegyeket gyártani...viszlát du.! (smiley-jaimat már le sem lehet löni..)
timili
 
 


Babarózs, na hallod....egy rinpocse ne lenne kompetens?? Neki is van vagy....ki tudja mennyi leszármazottja...
És természetesen a tampaira gondolok.Kép

Közben meg áruld kérlek el, miféle a Te grófod! Mármint hol grófoskodik mellékállásban,melyik "cégnél"; mert mint irtad föállásban dolgozik. Vagy forditva?

(Nem tudtam elindulni névjegy-ügyben, mert megint naaaaaaaagyon hangosan "megéhezett" MakiKép)
timili
 
 


Sziasztok!
Mi lehet, hogy benevezünk a talira, de még nem biztos.
Meg lehetne-é tudni, hol is leledzik Cuicco-home?
Jöhet magánba is. Csak a mihez tartás végett.

Mackoo
mackooo
 
 


Timili:nem ismerem a rinpocset...valamikonkretabbat?Kép

na, a grofom amugy Erdelybol szarmazik, aztan eludoztek oket onnan, marmint az apjat anno, aztan moindenfele voltak a vilagban, mig az occse visszament, es visszaszerezte lassan a birtokokat, es most vendegfogadot csinalt a felujitott "kastely"bol
de meg igy sincs teljesen kesz, az eletet erre szanta
a parom amugy egy nemet napilapnal tudosito, tehat semmi grofos nincs benne, talan a a tartasa, meg a stilusa

Kép
babarozsa
 
 


Hali,

ha még mi is beférünk,akkor 1-2 órára mi is beneveznénk, mert csak du. rendel a dokinéni, meg ebédre van csak meghívásunk. Tudok sütni vmi. finomat a specialításom a túrós-meggyes süti. De bármi mással is szolgálhatok ha van vmi. kívánság.

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Sziasztok!

Kriszti, akkor leszünk páranKép kíváncsi vagyok a babák mit fognak csinálni. Én már szóltam Bencének, hogy viselkedjen úriember módjára.Kép Én sem tudom egyébként hová kell menni.Kép

Timili, de jóóóó hogy ilyen hóesés volt Nálatok. Remélem itt is fehér lesz a Karácsony.
Ajándékcsomagolással hogy álltok? Én már ma a 25.nél tartok és már csak pár van hátraKép

Bence már múltkor kiszedte az adventi naptárból a csokikat de akkor csak szétmaszatolta, de tegnap meg is kóstolta.

Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


sziasztok,

Nagyon busy vagyok ma, elkezdtük sütni a karácsonyi sütiket a tesómmal :-) Most tartunk a 10. tepsinél.
Marci 7-kor lefeküdt elaludt, 8-kor felkelt és azóta folyamatosan ordít. Enni nem kér, ha beszélek hozzá és sétálunk Vele akkor mosolyog, ha visszakerül az ágyába balhézik. MEGŐRÜLÖÖÖÖK!!
A cím: XVIII. Lea u. 46/B
Megnézitek a térképen vagy küldjek leírósdit?
Budatétényből: M0-M5 nagybani piac előtt el, végig a Nagykőrösin elhagyva a Joe bácsi éttermet majd az első lehetségesnél balra át a vasúton. Jobbra fordultok és a második utca lesz a Lea. Az utca végén sárga ikerház vagyunk mi :-)
A többieknek ugyanez csak BP felől M5, a 0-s kimarad.
Judit,
befértek....

Kriszti

cuiccolo
 
 


Ok, és mit vigyünk?
J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Most már én is küldök nektek egy képet apáról és lányáról:

Kép

Kép

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Judit, örülök h a bécsi útnál hivogatóbb a Xmas-tea...helyes a kép, de mintha a család 2/3-át sürün látnám ebben a pózbanKép...csak a ruha változik...Kép

De örülök h egy szuszra megismerhetek mindenkit...!

Cuicco, milyen jó h neked ott a tesód...én ha sütni akarok vagy átcuccolok Pesten a barátnömhöz, mert neki ott bababarát a lakása (=nappali konyha egyben) vagy ö jön hozzánk (ilyen még nem volt) és akkor szaladgálunk a szoba-konyha között...

Barbic, nálam ott tart az "ajándékcsomagolás" h szép rendben, emeletesen, szorosan egymás mellé...be vannak ...szva különbözö zacskókba, amik majd táskákba kerülnek, a táskák kocsiba és Pesten egy éjszaka pedig a férjem füléröl-f...ról is lógva végül felkerülnek a lakásba. Onnan megint le, persze akkor már a gyerek is húzza a karunkat, de nem baj, málhás áááállat megindul....és ez igy megy föl-le, 3-4 hetente...azóta megfogadtuk legközelebb csak olyan lakást, ahol a bejárati ajtóra lehet tolatni...

De megvannak az ajándék-kisérök! Ha már nincsenek becsomagolva, valami utaljon mégis az alkalomra...Mikis-fotós kártyókák...roppant ötletes,nemKép?
timili
 
 


Gyerekek, sütink mostmár biztos h egy rahedli lesz....nem tudna esetleg vki...mondjuk....kenyeret sütni, vagy valami kevésbé "mérgezöt"!? Vagy ti ilyen jól álltok kilóilag? Kép

Most, ha megbocsátotok...valamiért...kitudja... nagyon Kép vagyok...tehát Kép

Jaj,de imádom az uj tudományomat!!!!!Kép
timili
 
 


Nekünk van kenyérsütőnk, de sajna éppen nem mükösdik, ezért a kenyérrel max vásárolva szolgálhatok, viszont ha sok a süti, tudok csinálni zöldséges levelestésztát, a család nagyon szereti, ha érdekel titeket szívesen.

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Judit, szerintem nagyon jó ötlet egy kis "sós"nak...

Úgy tünik ma nyafi-nap lesz...nem tudom h fáj-e valamije vagy csak úgy sir.Tegnap este megvizslattam a szerszámot, mert az ugye apa feladata, és én csak havonta egyszer vetem rá a szemem...találtam rajta egy kis cuccot amit (már?) nem lehetett eltávolitani. Ugyhogy mától csütörtökig most kukistresszem van, nehogy begyulladjon vagy vmi...Jaj, ezek a fiúk!

Na, tessék! Most épp h felöltöztem, hát úgy tünik bealszik a járókában...nem lehet ezt még mindig kiszámitani. Pedig annyi lenne a dolgunk...többek között csillagot venni...még,még,még!!!!
timili
 
 


Timi, úgylátszik Ő nem akar!KépFélti az alakod.Kép
Te, hogy csinálod ezt a csókos szmájlit??
Lányok, nálatok mennyire vszi ki a részét Apa a házimunkából, ill. a csemete körüli teendők elvégzéséből??
Az én férjem gyönyörűen mosogat és vasal, ha noszogatom. Magától sosem veszi észre sajnos!Kép Pedig jobb lenne, nem kéne szólnom mindig, s nem kezdenék hasonlítani egy olyan öregasszonyhoz, akinek már-már látszik a seprű a lába között...
A babával is csak addig van türelme, amíg az msoslyog és gügyög. Amint görbül a szája, rájön, h. a computernél fontos dolga van...Kép
Nálunk annyiból nehezebb a helyzet, h. van egy nagyobb gyerök is, akivel duplán kell foglalkozni! Ezért is nem nagyon merek szólni.
No, most jól kipanaszkodtam magam...
Hicu, mi van Veled, rég hallottunk Rólad!! Hogy van Édua és a baba?? Gondolom ilyen jeges időben nem nagyon merészkedsz ki...
J.

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Judit78:baloldalt a nivea rekl fölött a társalgó második ablakában kiválasztod a formázás, ott bele tudsz néznih tudod a szövegedet alakitani, az oldal közepe felé pedig lesz vhol index nevü szöveg kiemelve, ha arra klikkelsz , ott az összes smiley...csak meg kell jegyezni, vagy kiirni...
na, erröl már túl sokat Kép-tem.

Babucit felverte a vöröskereszt önkéntesének a csengetése Képugyhogy kimegyünk.
Kép. T.
timili
 
 


Sziasztok!
Judit78!
Az én férjem nem mosogat gyönyörűen, sőt, mi több: nem is vasal gyönyörűen.
Moreover: egyáltalán nem mosogat és nem vasal.
Eddig még arra sem sikerült rávennem, hogy a mosatlan edényt tegye be a mosogatógépbe.
Azt mondja, ő biztosan rosszul tenné be.

De én valahogy nem is izgatom magam ezen.
Elvégre gyesen vagyok itthon, miközben ő dolgozik.
Megkeresi azt a pénzt, amiből jól megélünk, megszervez egy csomó mindent (pl. villanyszerelő, adócucc (brrr!), stb.).
Azt gondolom, ez így korrekt munkamegosztás.
Én meg intézem a háztartást.

Nem mondom, előfordult már, hogy átmentem üvöltő dervisbe, amikor épp rossz napom volt és ő szóvá tett valami pitiánerséget...

Mert ugye az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy mi, nők a rövidebbet húztuk: ugyanis a férjeink keresik a pénzt és szervezik a villanyszerelő típusú dolgokat, viszont mindezen tevékenységeiket felfüggesztik, ha eljövend a hétvége, az újév vagy a barkaszentelő virágvasárnap...

De azért én nem vagyok elégedetlen.
Most, hogy nagyon rosszul voltam a terhesség miatt, a férjem nagyon sokat segített Borival kapcsolatban.
Hozta-vitte, játszott vele, tisztába tette (ez pedig nem akármi, amióta Bori mandarint és narancsot eszik, ugyanis valami förtelemmel rakja tele a pelenkáját naponta 4x), fürdette, etette, úgyhogy én ráértem az ágyban darvadozni.

Szóval én nem vagyok elégedetlen Kép.

Igen, Hicu! Mi van veletek?

Mackoo
mackooo
 
 


Én sem kifejezetten a hétköznapokról, sokkal inkább a hétvégékről beszéltem! Akkor ugyanis nem megy dolgozni, sem intézkedni. Ellenben ilyenkor is van mosogatnivaló, főznivaló, mosnivaló stb.
Mi valaha a házasságunk elején megbeszéltük, (én is dolgoztam, Ő is)h. Ő is vállal némi szerepet a házimunkában. Én úgy nőttem fel otthon, hogy Anyut állandó mártírként láttam "szenvedni"! Elhatároztam, én nem követel el ezt a hibát!

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Az rendben is van, amikor mindkét fél dolgozik, hiszen semmi sem indokolja, hogy az egyik - a nő - a hivatása mellett még a háztartás (esetleg gyerekek) terhét is magára vegye.

Viszont ha otthon vagy és nincs munkahelyed...illetve az otthonod a munkahelyed Kép, akkor teljesen elfogadható, hogy te az egyiket, ő a másikat csinálja.

Ami a mártíromságot illeti:
igazából rajtad is múlik, mennyire szakadsz meg a házimunkában.
Én pl. egy csomó olyat csinálok, amire igazából a családomnak nincs igénye, viszont az én lelki békémhez kell.
Szerintem ezt mindenkinek magának kell tudnia, hol a határ.

Mártíromságnak én azt nevezem, amikor az anya munka mellett süt-főz, takarít, folyton a konyhában sürög - ebből áll a hétvégéje, miközben a családtagok boldogan zabálnak, tévéznek, heverésznek és természetesnek veszik ezt az állapotot.

Vannak nők, akiket ez boldoggá tesz, és nem érzik mártíromságnak.
Én annak érezném.

De azért nem olyan egyszerű dolog ez:
hiszen pl. főzni mindig kell, ha gyerekei vannak az embernek, főleg kisgyerekkel nem teheted meg, hogy "na, mindenki eszik, amit talál, anya pihen". Már csak azért sem, mert a legtöbb családban hagyományos leosztás van: anya otthon a csemetékkel, apa dolgozik. És ilyenkor a gyerekek óhatatlanul annyira hozzánőnek az anyához, hogy igénylik őt.
Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
Hiába ment a férjem fölvenni Borit, amikor felébredt a délutáni alvásból - Bori engem várt, mert megszokta, hogy az én ölemben üldögélve tér magához a délutáni álomból.
Szóval az anyaság egy kicsit olyan letehetetlen teher.

Aztán lehet úgy könnyíteni anyán, hogy elmegyünk egyszer-egyszer étterembe, vagy keresünk egy takarítónénit, aki lemossa az ablakokat, de hát ez pénz kérdése, ami nem feltétlenül áll rendelkezésre.

A férfiak nagy része pedig egyszerűen nem képes rendesen elvégezni a házimunkákat, mert nem arra szocializálta őket az (a hülye) anyjuk.

Ez van.

Szerintem ezt tudomásul kell venni.

Ha a férjed el tud rendesen mosogatni és még vasal is, örülj neki. Ha szükséged van arra, hogy segítsen, mondd meg neki. Ez a legtisztább.
A hozzászólásodból úgy vettem ki, hogy nyílt konfliktusra nem került sor, csak magadban puffogsz, hogy miért nem veszi már észre magától, hogy mosogatni kéne.
Hát azért, mert férfi. Neki az úgyis jó. Az átlag férfi képes egy tányérral egy egész hetet kihúzni (a férjemtől tudom).
Úgyhogy egyszerűbb megkérni, hogy segítsen.
Lehet, hogy szívesen megteszi, csak nem tudja kitalálni a gondolataidat.

Asszem, ha fiam lesz, megpróbálom úgy nevelni, hogy természetesnek vegye, hogy kiveszi a részét a házimunkából.

Utálom, ha valaki agyon tutujgatja a fiacskáját, aki olyan gyöngyszem, hogy akármilyen nő nem is illik melléje, és isten mentsen, hogy esetleg mosogatóvízbe dugja az ujjacskáját...

Anyósom pl. a betegségeit, műtéteit igyekezett úgy intézni, hogy az a lehető legkevesebb kényelmetlenséget okozza a családjának.
Komoly inkontinencia problémája volt évekig, de hát sajnos valakinek mindig kényelmetlenséget okozott volna az, ha ő kórházba vonul a műtétre, így mindig csak halogatta.
Ennek aztán az lett az eredménye, hogy a férjem egyszerűen nem volt hajlandó tudomásul venni, ha valami bajom volt. Mert úgyis felfújom. Az persze természetes volt, hogy őt egy kis kósza nátha is leverte a lábáról és én hordtam neki a citromos teát...

És akkor még az anyósok csodálkoznak, miért utálják őket a menyeik...

De szerencsére mára ez a gondunk megoldódott. Ma már hajlandó ilyen szempontból is tekintettel lenni rám.

Mackoo
Az embernek időnként ki kell állnia magáért.
mackooo
 
 


http://index.hu/politika/bulvar/1219mntgmr/

Ezt nem hiszem el, hogy léteznek ilyen állatok!
mackooo
 
 


Mackoo, köszönöm,h. megosztottad velem mindezt!Kép
Valszeg rosszul fogalmazhattam, volt verbális kommunikáció, nem magamban puffogtam, csak jól esett leírni...Kép
Anyu mártíromsága nagyon hosszú és bonyolult történet, a lényeg, akkoriban annyira bántott, h. Apuval mit művel e kapcsán, h. mindjárt elhatároztam:nálunk másképp lesz.
Sajnos egy-egy kirohanásomnak az is oka még, h. a lányom még igen pici, s éjjel is 2 óránként szopik.KépNagyon fáradt vagyok...S ezt Ő is látja.
Ráadásul most téli szünet van, s a nagyobbik is egész nap itthon leledzik.
Én is próbálom a fiamat ösztökélni egy kis segítségre. Néha leviszi a szemetet, v. ringatja a húgát. (Igaz, ezt magától is megteszi)
Sajnos a férjemet arra sem tanították meg gyerekkorában, h. csináljon rendet játék után, ill. maga után. Anyuci mindent megcsinált helyette...S ez a mai napig nem változott. Sebaj, majd kinőjükKép (Illetve mióta van 2 gyereke, s rájött, h. nem elég a gyerekre rászólni, h. csináljon rendet, az sem árt, ha példát mutat;hajszálnyit javult a helyzet)

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Az a baj, h a férjeink anyukái még az a generation aki megszokta, a ffi-t KI KELL SZOLGÁLNI...szerintem...mert a `60-as, `70-es években az tök normál volt h anya dolgozott a gyárban, gyerek a gyári oviban, bölcsiben (a férjem bölcsisen este 10kor ért haza a "gyárból"...már akkor isKép)és ezek mellett háztartott. Ez volt az alaphelyzet...erre jöhetett még esetleg egy kis "vidéki"-touch, h a ffi az isten...és kész a fincsiség, amit ma mi eszegetünk. De mivel mi már meg vagyunk eMANCIpálva, mi majd tanitjuk stoppolni is a fiainkat.Kép

Apropo: Judit78 mi van, tudsz már puszilkodniKép?


Jaj,nem birom ki....el kell mondjam...

készülök egy kis meglepivel 28-ra

na, nem valami macskanadrágos dzsesszbalettszámmal....hm...bár ki tudja, lehet h az nagyobb meglepetés lenneKép
timili
 
 


Na, itthon...az elözöt még a büróból nyomtam,szopizás közben...

Véget ért a "csillag-túra" a távolabbi bótból 5 cs. az itteni "falusi" Penny-ben már el is fogyott...
8 db meglepi is besikerült...
28-t illetöen, ha ti is olyan szenvedélyesen teáztok mint én, akkor legyen egy cukor/méz/édesitö felelös is, mert ha leszünk úgy 10 felnött ki tudja hány gyerek, felnöttenként 1 lityi tea a 2 órára a min. Abba belemegy vagy 10-15 dkg méz...szóval egy vagyont fogunk elinniKép...ja, mellesleg olyan teát is viszek ami egy kis tejjel turbózva még jobb ...

Még vmi: lesz még Xmas-flair-je a rendezvénynek? Mert akkor olyan mjuzik is dukál...persze csak olyan matiné stilusban, nem egyböl a Csendes Éj-re gondoltam...hm?
timili
 
 


Méz, tej, cukor, süssina (a legkevésbé rákkeltő édesítő) van. Karácsonyi zene is. A fa marad, lakás díszben úgyhogy remélem lesz még karácsonyi feeling :-)
Timi Te csak gyakorold a balett számot...
A csillagot (fél zacsi maradt) én tegnap átvittem a menyasszonynak. (Marcié)

Férj és a házimunka:
szerintem a himnemű egyedek egyértelmű utasításra működnek. Ha szépen elmondjuk, hogy mit csináljon, mivel és mikor akkor kis noszogatás után nekilátnak. Nekem ez néha annyira fárasztó, hogy inkább maradok az egyedül variációnál. Az enyém férj is elkényeztetett anya pici fia.... Ő úgy szokta jellemezni, hogy lövi a mamutot én tartsam rendben a barlangot.
Viszont kizárólag Ő fürdet és az esti etetés, lefektetés is az Ő reszortja. (kivéve most amikor nem tudom mi van a gyerekkel, de tegnap éjfélig kukorékolt üvöltve, sírva ma úgy tűnik folytatja így hárman vagyunk ügyeletben) Éjszaka is felkel hozzá, sétálni is viszi. Na, inkább abbahagyom nagyjából mindent leírtatok már a témáról.

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Sziasztok,

jó akkor mi visszük a "sós" cuccot.

Férj:
nálunk a férjem 24 éves korában még együtt lakott az anyóssal, és reggelente kapta ágyba a kakaót. Ehhez képest majdnem minden hétvégén az egyik nap ő főzi az ebédet (persze én meg utána a rendet.., de ez alegkevesebb) este fürdet, ha hagyom akkor altat, ha este jön rám a vasalhatnék, magától eszébe jut, hogy majd ő, hétvégén is sokat foglalkozik a gyerekkel, szóval ha itthon van akkor sokat segít és magától. Ja ha nem főzök akkor este ő csinálja a vacsit, amíg én etetem a Dorkát...
Persze a dolognak van hátulütője, nem csak ilyen szép az élet, de a segítséget nem cáfolom.

De ettől függetlenül szerintem az a legfontosabb, hogy egyikünk sem vár el semmit a másiktól, csak akkor kell csinálni bármit, ha kedvünk van hozzá (éppen ezért csináljuk mind a ketten szívesen).

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Ffi kb. nálam is hasonló, keverék a fentiekböl...egy a nagy szerencsém: nincs "minden este friss meleg ételt akarok"


Én nem tudom, mi a f..(ene) van, ma tiszta bolond EZ a gyerek is...ordit mint sakál...most már a cicin is...hát most leszaladtam, elövettem az almáriumból a new pakung tápot, friss üveg viz felbont, forralás, hütés: csináltam egy istenens 260 ml-s adagot...Ember kezében gyereke meg a cumi: "Na, gyere,..mint a régi szép idökben.." de, nem fogyott egy csepp sem...

Most altatja (ami nála annyi h leteszi hasra és becsukja maga mögött az ajtót...)
Üvegevés közben meg bámulta a férjem borsóit a tányérján...

MI VAN MA????Kép

Egyébként majd 28-án keressem a Cuicco-t a csengön? Vagy majd ott feltalálom magam?

Te Ytong, nem tennél egy kis sonkát is a zöldséges levelek közé?Kép
timili
 
 


Megvaaaaaan! Nagytudású Uram kiderítette:
hideg front De nagyon hideg front!
Tegnap elött még 4-5 fokok voltak, ma reggel -12. Éjszakára -16ot mond(anak).
Ja, és ma este hazafele jövet belémcsúsztakKép....(ne malackodjatok! Kép) hát persze h a kocsival....félreálltunk, kb. 5 perc alatt kicseréltük az adatokat, majd átadtuk a helyet a közben kialakult ujabb baleset résztvevöinekKépa jég mégcsak bordás sem volt az úton... tükör. Maki-muki jól állta az ütközést, csak a tel.sz.cserérnél rágott be...pedig nekem szimpi volt az "ellenfél"Kép

Na, végre megvolt az elsö " alvásba sirta magát"... megyek én is az ágyikómba mert azt hiszem már apa a szemhéjján keresztül bámulja a tv-t...

u.i. ugyan egyre tolodik a hazamenetel ideje, de remélem hétföig sikerül...(ha mégsem, csillagok mennek ups-szel.
timili
 
 


Sziasztok!

Olvasni most nincs kedvem, de jelentem, hogy még mindig jó a 28.
Ma egész nap rohangáltunk, vásárolgattunk, de megvan az eredmény. Vannak ajándékok és van már fenyőnk is.

Kincsi alszik, apa az összeomlás (film) áldozata én meg itt punnyadok a gép előtt.

Jó éjt,
Edina

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Írjunk listát, hogy ki jön és mit hoz.

***TALI***

Edina+Kincső: méz+gyümölcs

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


SziasztoK!

Ed, én még nem tudom mit, de tuti viszünk vmit.Kép

***TALI***

Barbi: vmi finom

Kriszti, kitartás!Kép

Judit,tetszett a képKép A férjed hasonlít a kedvenc reklámomra(Tudod, elment vásárolni a gyerek 1 éves szülinapjára) az életben is hasonlít?

Timi, cuccolás: azt nagyon utáltam én is és régen a 3. on laktunk.Kép"ajándékcsomi":ravasz a Miki fotósKép
Újabban soha nem jutol el a főzésig és így marad a "kész" csoki, szóval most nem állok rá a mérlegre.

Az én férjem is a fentiek egyvelege. Attól függetlenül, hogy tudom, hogy nem gondolatolvasó, azért néha jó lenneKép és akkor nem kéne néha magamban puffogni. A "melegkaját" ő se igényli, de szereti ha rend van. (Ebbe neki nem tűnik fel, ha porszívozva és felmosva van)Ha nincs, nem bírja nézni és rendet rak, mint ma is.Nálunk ő a fürdő és Wc felelős. (én neveztem kiKép)
Többnyire meg vagyok vele elégedveKép

Mackoo, ha nem vagyok itthon ő is kihúzza 1 tányérralKép

Jó éjt
Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


***TALI***

Edina+Kincső: méz+gyümölcs
Barbi+Bence: vmi. finom
Timi+Márk Oliver: balettszám+tea+csillagocskák és ki tudja még mi...
Ytong+Dorka: sós cucc
Zita+ Réka+Csilla baba+Ádám:
Anikó+Nati (lehet, hogy Nati apa is)
Ari+Lilla
Patti+Emese
Kriszti+Marci: szendvics+saláták+almalé, őszilé, narancslé, szénsavas és mentes üdítő és minden egyéb ami hiányzik....

Mackoo, Ti jöttök?

K.

cuiccolo
 
 


Ed,

Rendben a Timi-fuvar?

K.

cuiccolo
 
 


A csengőn a Birócsák név szerepel.....

cuiccolo
 
 


Kriszti!

Gyümölcsöt, sütit, és ásványvizet tudok vinni. Mire lenne még szükség?

Üdv:

Zita
pzita
 
 


Ed, pedig visszaolvashatnál...akkor tudnád milyen segitökész ajánlatot tettem Kép Most köll a fuvar vagy nem??

Lányok, lányok! Nehogy túl bonyolítsátok az egészet...nem karácsony utáni extra stressz, hanem az utáni laza pangás- már amennyire a piciktöl lehet - volt a cél.
Igazam van Cuicco?
Te meg ne spirázzd túl magad, elég ha a közösbe bedobod a mosogatógép áram-, víz- és mosogatószerköltséget, nem kell h állófogadást rendezz...azért osztjuk be ki mit hoz.
(mellesleg rohadt kis hátulróljövö, sunyi róka ez a Te csillagodKép...megint becserkészett. Pedig tartalékolnom kell a bulira. Zacskót is belöle, meg szabad zsir/kaloria egységeket is.Kép)


Én még viszek duran-szendvicset, mert imádom...hátha más is...
Akkor 9 fölnött és megannyi gyerek? Ez a vége?
timili
 
 


Mi nevezhetünk? Kép

Persze számolnotok kell egy majdnem 8 kg-os rossz csonttal. Bár azt hiszem kordában tudom tartani. Ma vagyunk 12 hetesek!!! Kép

most nincs időm visszaolvasni, hogy hol és mikor lesz, csak azt látom, hogy 28.
multiplusz
 
 


Ja igen. VAn egy szomorú hírem is. A fiam képét egy állat lementette és betette egy pedofil oldalra. Azzal a szöveggel, hogy na fiúk megb....tok? Nagyon megrázott az eset és levettem a fiam összes képét a netről. Én nem azt mondom, hogy rettegjünk és mindenki kapkodja le a képeit. Csak gondoltam szólok, hogy sajnos semminek nincs határa és minden megtörténhet manapság!
A pasi még bocsánatot se kért. Külön büszke a tettére, ugyanis az volt a célja, hogy megtanítsa a kismamákat arra, hogy ne mutogassák a gyerekeiket a neten, mert az árt a babák jogainak. Meg őt különben is nagyon zavarja és a következőbe amibe beleütközik szintén felteszi majd. A vicc az, hogy hiába tudom ki volt. Jogilag nem tehetek semmit. Ami fent van a neten az szabad prédának számít. Kép
multiplusz
 
 


szia Multi,

Gyertek, 28-a 10 óra, 1188 Bp, Lea u. 46/B Birócsák

K.

cuiccolo
 
 


Multi! Ez teljesen ledöbbentett!!
Mi az, hogy nem lehet tenni ellene semmit?
Pedofil oldalra fellépett, feltöltött egy képet egy kicsiről, tehát ez már büntethető!!!
Elárulod ki volt az?
Egyébként én a kezdetektől nem teszek fel meztelen képet a lányomról, pont emiatt!!
Ezzel nagyon kell vigyázni!

Ez rettenetesKép

hicudzsi
 
 


Sziasztok!

Cuiccolo!
Sajnos nem tudom biztosra mondani, hogy tudunk-e jönni.
Egyrészt elkaptunk valami nyavalyát (én asszem influenzás vagyok) és elég nehezen javulok. Persze, nem szedek semmit, mert féltem a pocaklakót és a körzeti doki nem valami nagy ász. Tök bizonytalan, hogy mit adhat, mit nem. Akkor meg inkább nem szedek semmit.
Szóval ez az egyik problémám. Nem akarok senkit megfertőzni, mi is úgy kaptuk egy kedves rokontól...

A másik pedig az, hogy az AFP eredményemre kell vadásszak 28-án. Tegnap vették le a vért és azt mondták, hogy jan. 4. után érdeklődhetek, de mi jan. 3-án el akartunk utazni.
Kicsit aggódtam, hogy mi van akkor, ha rossz az AFP eredménye és én csak jó egy héttel később értesülök.
Ezért azt mondta a doki, hogy hívjam fel a hormonlabort 28-án, hátha tudnak már valamit mondani.

Fogalmam sincs, milyenek a viszonyok 28-án a kórházban, de már előre készülök a hosszú és viszontagságos telefonálgatásra, mert nekem - ha törik, ha szakad - meg kell tudnom az eredményt!

Szóval tényleg nem tom.

Nagy gond?

Multiplusz!
Mondhatnám, hogy meg vagyok döbbenve, de nem lenne igaz.
Korábban én is tettem föl babafényképeket, de aztán - olvasva a híreket a mindenféle pedofil rémtettekről - valami rossz érzés lett úrrá rajtam és inkább levettem őket.

Mackooo
mackooo
 
 


Ez nagyon nagyon szomorú.Kép Eddig azt hittem csak itt kint "divat" ilyen állatnak lenni...

A kérdésem, Multi, csak annyi, hogy derült erre fény?

Én is cenzuráztam az albumom...
timili
 
 


Sziasztok,

Multi,
én teljesen megdöbbentem, rögtön le is vettem a Dorkáról az összes képet, biztos nagyon megrázó lehetett, de szerintem is lehet ellene tenni valahogy.

Timili,

természetesen lehetséges, hogy sonkát is tegyek bele, majd még kitalálok egyéb töltésűt is.

Kriszti,

mi viszünk saját sütésű linzert is.

Barbi,

én még eddig nem vettem észre hasonlóságot, még a képen se, úgyhogy nem tudom megmondani.

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?