Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.
Momentán a kórházból írok nektek.
Végülis pénteken be kellett feküdnünk, mert a kontroll pisi már rossz lett és jött a láz is.
Szóval itt vagyunk, de nagyon szenvedek itt az idegenben. Honvágyam van nagyon...:-(
Viszont ami jó, hogy Szonjus reagál az antibiora, már láza sincsen, szóval remélem mielőbb hazamehetünk és bejárósak leszünk, mint múltkor.
Az igazság, hogy hiányoznak a fiúk nagyon.
Írjatok, hogy legább olvasgassalak titeket. :-)

Szilvi
silverlion
 
 


Sziasztok.
Momentán a kórházból írok nektek.
Végülis pénteken be kellett feküdnünk, mert a kontroll pisi már rossz lett és jött a láz is.
Szóval itt vagyunk, de nagyon szenvedek itt az idegenben. Honvágyam van nagyon.
Viszont ami jó, hogy Szonjus reagál az antibiora, már láza sincsen, szóval remélem mielőbb hazamehetünk és bejárósak leszünk, mint múltkor.
Az igazság, hogy hiányoznak a fiúk nagyon.
Írjatok, hogy legább olvasgassalak titeket.

Szilvi
silverlion
 
 


Szia! Na, ez eljött egy párszor!
Melyik kórház? Madarász? HOgy lehet, h az első labor jó volt!?
Vénásan kap antibigyót? mi a diagnózis, húgyúti fertőzés?
szegény Ti, és szegény otthon maradottak! Ott kitartja a frontot? Meddig kell bent lenni? Hogy bírja a bent létet? :(

Jobbulást, drukkolok 1000rel, h mielőbb kiengedjenek!

Claire
claire
 
 

 
 

Szilvi: buuu. Jobbulást.
Én meg jól megszivtam ma. Kálvin térre mentem egy barátnőmmel, metroztunk. Elkertem a férjem bérletet,aki meg mindig diákkal jár, sose büntették meg meg. Persze engem egyből lemeszeltek, 16e-re meg is bűntettek. Rohadt pipa voltam. Meg megpróbálok majd trukkozni, hátha sikerül 2000re lealkudni, e most nagyon szivatnak a bkvsok. Uh megállapítottam, h ennél meg a benzin is olcsóbb lett volna...
Most meg rohadtul fáj a hasam, nem is birok aludni. Nem róm mo lehet.

Jobbulást Szilvi, írj a fejleményekrőlabbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Szilvi: buuu. Jobbulást.
Én meg jól megszivtam ma. Kálvin térre mentem egy barátnőmmel, metroztunk. Elkertem a férjem bérletet,aki meg mindig diákkal jár, sose büntették meg meg. Persze engem egyből lemeszeltek, 16e-re meg is bűntettek. Rohadt pipa voltam. Meg megpróbálok majd trukkozni, hátha sikerül 2000re lealkudni, e most nagyon szivatnak a bkvsok. Uh megállapítottam, h ennél meg a benzin is olcsóbb lett volna...
Most meg rohadtul fáj a hasam, nem is birok aludni. Nem róm mo lehet.

Jobbulást Szilvi, írj a fejleményekrőlabbey
abbey
 
 


Szilvi: buuu. Jobbulást.
Én meg jól megszivtam ma. Kálvin térre mentem egy barátnőmmel, metroztunk. Elkertem a férjem bérletet,aki meg mindig diákkal jár, sose büntették meg meg. Persze engem egyből lemeszeltek, 16e-re meg is bűntettek. Rohadt pipa voltam. Meg megpróbálok majd trukkozni, hátha sikerül 2000re lealkudni, e most nagyon szivatnak a bkvsok. Uh megállapítottam, h ennél meg a benzin is olcsóbb lett volna...
Most meg rohadtul fáj a hasam, nem is birok aludni. Nem róm mo lehet.

Jobbulást Szilvi, írj a fejleményekrőlabbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Szilvi: buuu. Jobbulást.
Én meg jól megszivtam ma. Kálvin térre mentem egy barátnőmmel, metroztunk. Elkertem a férjem bérletet,aki meg mindig diákkal jár, sose büntették meg meg. Persze engem egyből lemeszeltek, 16e-re meg is bűntettek. Rohadt pipa voltam. Meg megpróbálok majd trukkozni, hátha sikerül 2000re lealkudni, e most nagyon szivatnak a bkvsok. Uh megállapítottam, h ennél meg a benzin is olcsóbb lett volna...
Most meg rohadtul fáj a hasam, nem is birok aludni. Nem róm mo lehet.

Jobbulást Szilvi, írj a fejleményekrőlabbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Abbey!
Hú, az durva! Én múltkor a lejárt kismama bérletembe tettem bele a gyerek szelvényét, szerencsére nem kérték, lehet, h nagy mázlim volt? :roll:
Ott bent viszont lehet, h nem lett volna parkoló, és akkor jön a kerékbilincs, meg a bünti, az is van ennyi! Brutális!
vajon mennyivel kárpótol a BKV, amikor kimarad járat, és pláne, amikor sztrájk van, nekem meg meg van váltva a bérletem a hónapra... :evil: Nem folytatom, mert csak bosszús leszek.

Vmi bénaság van a rendszerben, mert mindkettőtök hsz-e többször jött át, és nekem is kiírt vmi hiba üzenetet.

Most "vitte el az angyal" a karácsonyfánkat! Tényleg abbey, végül hova állítottátok? Nem babrálták a lányok?

claire
claire
 
 


Szilvi
jajjj nagyon-nagyon szurkolok a mielőbbi hazamenetelhez!! Nem lesz egyéb kivizsgálás, hogy miért tér vissza?

Abbey
óóó csesszék meg :(


Nálunk semmi küli, én hüle lecseréltem a babakocsinkat, ez az új meg nem gyere be....

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Abbey! Hasad?
Silver! Hírek?

Megyek ebédet csinálni!
Ma jönnénk meg a sítáborból :( : Claire
claire
 
 


Na, fasza, 4szer elküldte a tegnapi hszem. Az utolsó mondat meg nem tom mi akart lenni :D
Parkolóhely dögivel volt, uh ez még inkább felbosszantott. Így ülök legközelebb bkvra... Pénteken megyek az akácfába, meglátom mit tudok kihozni a helyzetből.

Hasam jobb. Nem tudom mi lehetett vele.

Tesómék ma indultak síelni. Épp most írt, hogy 60cm hó van az autópályán és szakad. Nagyon irigylem.

Moncsik meg rosszalkodnak, nem akarnak aludni. Én meg elég nyügi vagyok. Nem tom mi bajom. Olyan nagyon mehetnékem van, de hova???

Abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Sziasztok.
Esélyes, hogy holnap mehetünk, de majd a vizelet eredmény eldönti. Aztán még be kell járni majd a gyógyszer miatt.
Amikor most ennek a kúrának vége, akkor nefrológushoz kell menni és ő fogja gondozásba venni. Pontosan nem tudom még mit is fog csinálni, de ha ez elkerülhető, annak már örülök.
Ez hajlam is lehet, meg nem tudom, nem nagy ivó Szonjus, ez sem annyira jó.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Szilvi!

En meg egy hosszut irtam Neked pentek este, erre jott a kicsi lanyom, es szepen kinyomta az aramot... :(

ugyhogy elszallt az egesz batoritasom (szep hosszu elmenybeszamolo volt, h. tonkepp egeszen "elveztem" azt a par alkalmat, mikor korhazban voltam a minikkel - amikor leirtam, rajottem, hogy csak a Boroka volt... valahogy o volt a baj-gep kiskoraban...) - persze nem volt egyszer sem tul veszes a dolog). :?

De akkor remelem, mar kijottetek!!

Mi meg akkor elmentunk a Mupaba; kar, hogy nem jott egyikotok sem :( . Jo volt, csak kicsit ezren voltak, de nagyon szep farsangi alarcokat csinalt meg Bence is (inkabb olyan busojrasosnak tunik, de csupa termeszetes anyagbol, tenyleg olyan szep, hogy a falra tettem oket). Volt bizony babaprogram, egy kulon terem, es mindenfele edes kis babafoglalkoztatas volt. Csak persze nem tudtam semmit sem igazan kihasznalni, mert rohangaltam az egyik gyerektol a masikig (raadasul felve, hogy eltunnek a tomegben, meg "kinyomjak" oket a kezmuvesekbol, mert kis felenkek, es mindenki mogott ott a mamaja); szegeny babok meg a kocsiban voltak sokat, amit azert untak.

Aztan meg elmentunk egy diafilm-delutanra a Klebibe, az is jo volt; de ugyanaz a dilemma - melyikkel legyek (volt kicsiknek es nagyoknak szolo terem; es mindkettoben untak magukat a babak, tehat ok a mocsokban pakoltak a kavicsokat), hogy szorakoztassam kozben a babakat.

Claire, Te az ilyen helyzeteket hogy oldod meg?

A masik ikres kerdesem: en meg attol rettegek, hogy pl. a kocsibol hogy fogom oket kivenni az utcan, ha nem babakocsival megyunk. Egyet kiveszek, de amig veszem ki a masikat, addig az egyik mar reg leszaladt a kocsik ele. Eggyel az ember kiveszi es utana el sem engedi - de kotto aproval, aki rohan a bajba, hogy lehet kozlekedni ugy, hogy nincs belancolva a kocsiba? Eddig foleg eggyel jarok, mert ha csak a suliba/oviba ugrok be, nagyon bonyolult mindig kiasni a babakocsit, kinyitni, belelakatolni oket, aztan korbetolizni, aztan ugyanezt vissza- egyet csak az oldalamra kapok aztan suhanunk.

Claire, Szilvi, Szivvi - Ti hogy oldjatok meg pl. a nagyok ovibol/sulibol valo osszeszedeset az ikrekkel?

Amugy cuki volt; a Mupaba a babafoglalkoztatoba bejott egy negyesiker egy db. papaval - nagyon felneztem ra, igen turelmes volt, a kicsik meg nagyon edik. De nem is tudom elkepzelni, ok hogy oldjak ezeket meg...

Claire, nalunk is most vitte el az angyalka a fat...

Zsebi
zsebibabak
 
 


Szilvi!

En meg egy hosszut irtam Neked pentek este, erre jott a kicsi lanyom, es szepen kinyomta az aramot... :(

ugyhogy elszallt az egesz batoritasom (szep hosszu elmenybeszamolo volt, h. tonkepp egeszen "elveztem" azt a par alkalmat, mikor korhazban voltam a minikkel - amikor leirtam, rajottem, hogy csak a Boroka volt... valahogy o volt a baj-gep kiskoraban...) - persze nem volt egyszer sem tul veszes a dolog). :?

De akkor remelem, mar kijottetek!!

Mi meg akkor elmentunk a Mupaba; kar, hogy nem jott egyikotok sem :( . Jo volt, csak kicsit ezren voltak, de nagyon szep farsangi alarcokat csinalt meg Bence is (inkabb olyan busojrasosnak tunik, de csupa termeszetes anyagbol, tenyleg olyan szep, hogy a falra tettem oket). Volt bizony babaprogram, egy kulon terem, es mindenfele edes kis babafoglalkoztatas volt. Csak persze nem tudtam semmit sem igazan kihasznalni, mert rohangaltam az egyik gyerektol a masikig (raadasul felve, hogy eltunnek a tomegben, meg "kinyomjak" oket a kezmuvesekbol, mert kis felenkek, es mindenki mogott ott a mamaja); szegeny babok meg a kocsiban voltak sokat, amit azert untak.

Aztan meg elmentunk egy diafilm-delutanra a Klebibe, az is jo volt; de ugyanaz a dilemma - melyikkel legyek (volt kicsiknek es nagyoknak szolo terem; es mindkettoben untak magukat a babak, tehat ok a mocsokban pakoltak a kavicsokat), hogy szorakoztassam kozben a babakat.

Claire, Te az ilyen helyzeteket hogy oldod meg?

A masik ikres kerdesem: en meg attol rettegek, hogy pl. a kocsibol hogy fogom oket kivenni az utcan, ha nem babakocsival megyunk. Egyet kiveszek, de amig veszem ki a masikat, addig az egyik mar reg leszaladt a kocsik ele. Eggyel az ember kiveszi es utana el sem engedi - de kotto aproval, aki rohan a bajba, hogy lehet kozlekedni ugy, hogy nincs belancolva a kocsiba? Eddig foleg eggyel jarok, mert ha csak a suliba/oviba ugrok be, nagyon bonyolult mindig kiasni a babakocsit, kinyitni, belelakatolni oket, aztan korbetolizni, aztan ugyanezt vissza- egyet csak az oldalamra kapok aztan suhanunk.

Claire, Szilvi, Szivvi - Ti hogy oldjatok meg pl. a nagyok ovibol/sulibol valo osszeszedeset az ikrekkel?

Amugy cuki volt; a Mupaba a babafoglalkoztatoba bejott egy negyesiker egy db. papaval - nagyon felneztem ra, igen turelmes volt, a kicsik meg nagyon edik. De nem is tudom elkepzelni, ok hogy oldjak ezeket meg...

Claire, nalunk is most vitte el az angyalka a fat...

Zsebi
zsebibabak
 
 


ok, en sem vagyok bolond, en sem vagyok bolond, hogy mindent ketszermondok, ketszermondok - csak jott a hibauzenet nekem is...
zsebibabak
 
 


Zsebi: én elég sokat autózom velük. Úgy csinálom, hogy kiveszem az egyiket, és arra a 2 perce lerakom az anyósülésre. Ott bajt már nem csinál. Kiveszem a másikat és úgy indulunk neki. Beültetés is pont így.
Na de ha 1et viszel magaddal mit csinálsz a másikkal?

Holnap megyünk 18 hós oltásra. Sziivvi nálatok volt vm? Nem lettek lázasak vagy taknyosak?

Megint rosszalkodnak a lányok. Pedig kint voltunk másfél órát, nem értem, h nem fáradtak ki. Lehet korábban kéne kelnünk reggel.

Abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Sziasztok!
Én a sulinál van, h bent hagyom őket a kocsiban, és csak beszólok a nagyobbaknak, h várom őket a kocsinál. főként, ha van még vki a kocsiban. szerencsére ott a suli mögötti utcában szinte csak a sulis szülők állnak meg. Ha az udvaron vannak, sokszor csak bekiáltok, vagy van olyan is, h beüzenek egy kóbor szülővel :lol: . Ovinál ezek nem működnek :( Meg nekem a nagyobbak már elég önjárók, és telefonjuk is van, ha mégis értük megyek, rájuk csörgök :oops:
Egy csomó más helyen kipakolom őket babakocsiba, amíg egyiket bekötöm, addig a másik még az ülésében ül. Ha meg nem kocsiból ki-be, vagy helyet kell cserélniük, akkor megállítom a babvakocsi mellett, mondom, h fogja, azt hiszem az előző ikrekkel is így csináltam, egészen megtanulták. Meg ugye ilyenkor jól jön 1-1 nagy tesó.
Nem babakocsinál valóban jön az anyós ülés vagy ilyesmi, autótól is függ, ennél a kocsinál is kialakul majd. Azt hiszem csináltam úgy, h kivettem, be az ülése előtt állt, míg a másikat is kikötöttem, és utána majdnem egyszerre vettem ki őket! És hát sztem ebből adódik, h az ikrek tovább babakocsiznak!!!
Beültetésnél is, ebben a nagy autóban a középső ülésen is üldögélhet, míg a másikat ki vagy beveszem! És akkor a kocsiból nincs kiengedve! Nyilván muszáj vmit kiagyalni, amíg mondjuk a kocsit zárod, h ne szaladjon szét!!!
azt hiszem volt olyan is, amikor már nagyobbacskák voltak, ha fogtam a nyüzsibbnek a kezét, és a másiknak mondtam, h fogja a tesó kezét, vagy az én gatyaszáramat!
Mondjuk, figyelmet igényel, az tuti!
Persze ha az egyik 2 éves, a másik meg 3, akkor sem vagy sokkal előrébb!

Ez a nagyok progjamján való tologatás ismerős, tényleg gáz, és egyre kevésbé fognak elüldögélni a kocsiban. Pedig az enyémek tényleg olyan rendik, üldögélnek, nézelődnek, kocsi, babakocsi, ki-be, alszanak, stb! Bevásárlás, suli, stb. No, meg nekem mákom van, ha olyan a helyzet, sokszor be tudom szervezni anyámat, h jöjjön.

4es iker :shock: 1 papával :shock: :shock: !

Zsebi! Nem szoktad ilyenkor azt csinálni, h a nagyokat beküldöd
"egyedül"? vagy kettő -kettőt és megmutatod, h te hol vagy a kicsikkel? Igaz, neked Bence még elég kicsi!

Szilvi! Remélem kiengedtek!
Lehet, h vmitől hajlama van erre? Mondjuk volt a környezetünkben egy kislány, akinek vmi ott nem úgy zárult, és ezért könnyen felfertőződött, így kiskorában nagyon vigyázni kellett, semmi úszás meg ilyesmi, de szerencsére kinőtte, nem kellett műteni.
Renélem Ti vmi egyszerű eset leszetek, mondd vmi okosat a nefro bácsi, és ha azt betartod, akkor működni fog!!!

Claire
claire
 
 


Huh de izgi ez az ikres anyukák élete..nem semmi koordináció szervezés kell! :-)
kindle
Debrecen
 
 


Claire, Abbey, kosz a bolcsessegeket! Ez az anyosules ez nem is jutott eszembe, ez azert fellelegezteto. Azert akkor is felek tole, hogy babakocsi nelkul a 2 icipicivel hogy lehet menni (plane, ha meg azert van egy 4 eves is), hogy egy masodpercre se engedje el az ember egy parkoloban vagy forgalmasabb utcan az egyik kezet...

Claire, de igen, Boroka es Bence szepen leultek a megfelelo kezmuvesasztalokhoz, de azert rossz volt, mi meg kicsit bementunk a babafoglalkoztatot elvezni, csak akkor meg rossz volt, hogy szegenyek egyedul, es ilyen zsufolt kezmuveseken azert a mamak kiveszik a gyamoltalanabbak kezebol a festeket, stb, ok meg eleg mulyak ahhoz, hogy nem merik elkerni mastol, vagy csak mas elol, ami eppen kellene nekik... Mindegy, azert igy is nagyon jo volt veluk.

Szilvi, irj leci - kijottetek? hogy vagytok?
zsebibabak
 
 


Hali!

Megjártuk a doki nénit ma, de oltást nem kaptunk. Az atropinos szemcsepp miatt nem lehet oltani. MAjd jövő héten.
Szegényeket nagyon zavarja a csepp. Alig látnak napközben, hunyorognak, dörgölik a szemüket. Nagyon rossz :( Jó lenne, ha már holnap nem sütne a nap. Nem kívánkoznának annyira ki.
Lilunak még a szemfoga is éppen áttörőben, nagyon nyűgös egész nap. Ha nem köti le vm, felkéredzkedik folyton az ölembe. Ráadásul ma keveset is aludtak nagyon délután, uh nyügi lesz estig :S

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Zsebi! Ismerős, ilyenkor azért jó lenne, ha a foglalkozás vezető "szárnyai" alá venné a szülőtleneket4
Néha klónozni kéne magunkat!
Mi most du-este gyártottunk Dávidnak busó álarcot hon -és népismeret órára egyik unokatesóval kiegészítve, persze a kicsik is ott nyüzsögtek, sőt feltűnt még két unokatesó, az egyik 2,5 éves, közben uzsonnáztattam, és próbáltam uralkodni a káoszon, ügyelni, h a technokolt meg az ollót időben kimarjam az ölembe ülő Joni kezéből, közben ne nyúljon a snitzer alá, amivel a vastag kartont segítettem vágni, Nonó ne álljon fel az etetőszékben, fél szemmel ránézzek Ádámra, aki közben megcsinálta a fejlsztő tornáját. És tényleg mindegyikre odafigyelnék szívesen csak rá, de hát nem lehet
Eszter csak később jött, apja hozta, aki ment is tovább rögtön, Ábel meg még később a karatéról! :roll:
Jelentem az álarc jó lett, a többi felért egy valódi valóság showval!

Abbey! Lehet, h lemaradtam, de mire kapták a szemcseppet? :oops:

Mai nap termése:
Nekünk rendetlenkedik az autónk kézifékje, többször befagyott, stb, ma már olyan büdös lett, mire leértem a gyerekekkel a zenére, h elvittük utána a szervízbe. Vmi bovdent kéne kicserélni, mit tippelnétek, mennyi munkadíjjal együtt?


(75000! :shock: munkadíjjal együtt, de akkor is brutál!
most megpróbálunk bontott alkatrészt szerezni, akkor kb 50ből megvan, köszi!) Közben ugye indul a 2. félév a suliban, osztálypénzek, zeneiskola, stb. A gyedem még meg sem jött, de már el van költve :( . Bocs, nem sírok, de ez ma szíven ütött!)

Claire
claire
 
 


Ja, mai fitness: a szervízben hagytam a kocsit, felbuszoztam a 29essel a Rózsadomb centerhez (anyámmal), persze nem alacsony padlójú busz volt :roll:viszont segített egy fickó. Utána felnyomattam babakocsival a Verecke lépcsőn, tudod Abbey, addig, ahol régen a japánok laktak, és persze onnan haza, de az már szintben van.
(olyan 8 perc alatt fent voltam, na, milyen?) Gyerekek meg békésen szunyáltak a babakocsiban!

Claire
claire
 
 


Hali
Claire ha gondolod írd meg pontosan milyen autótok van, megkérdem az uramat ő mennyiért tud bowdent! Több nagykerrel is kapcsolatban van!! Ilyenkor fagyban tilos behúzni a kéziféket!

Abbey
én sem emlékszem, minek a szemcsepp??
Oltástól nem volt semmi! kopp-kopp De ez vmi ismétlés, ha az elsőnél sem volt semmi, elvileg most sem lehet.

Emi meg tele van vmi kiütéssel :( Pici tűpettyes, de nagy felületen...semmi más tünete nincs (ill annyi, este nem evett tápot és reggel is csak a felét, amit szokott) nem tudom vigyem dokihoz, vagy ne?? utálnám ha ott meg elkapna valamit... lehet kihívom...olyan bizonytalan vagyok. vagy nem?

Szilvi
?????

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Szilvi! aranyos vagy, ha igaz szereznek nekünk használtat! Ha nem tudnak, akkor szólok. csak annyival jobb, ha ők keresik, h pontosabban tudják az alkatrész nevét, kódját, stb.
Ne húzzam be a kéziféket? Hegyen áll az autó, lejtőnek orral! :shock:Lehet, h ki kéne támasztani?
A régi is mindig így állt, sose fagyott be, talán csak egyszer, de lehet, h csak mázlink volt! Viszont a háza mitől tud megrepedezni?

Kiütések :(. űsztem hívd, ki, vagy ha le kell vinned, szólj, h egyből az elkülönítőbe ültessenek le, hátha fertőz :wink:!

claire
claire
 
 


Hali

a pöttyökhöz:

Nagytesó nagyinál "kirándult" fél uncsitesóval...aki másnapra bárányhimlős lett!

Na most várunk vele és persze kistesóval mi lesz! Anyatej megvédheti????
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
kindle
Debrecen
 
 


Kindle
sztem nem :( szegénykém :( van vmi nagyon jó homeos hűsítő, a nevét sajna nem tudom, sztem szerezd be! fúúú szép heteknek néztek elébe :(

Claire
állj fenékkel és hagyd 2-ban :lol:

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Szegeny Claire. Az auto hihetetlen nagy penzfalo. nalunk is nagyon rossz, hogy ferjem a csaladi nagybussszal (ami nem volt egy olcso mulatsag) ingazik meloba, mert azt en utalom vezetni es nem tudok vele itt parkolni; szerintem ez rrrrrrrrrrengetegbe kerul nekunk (nemcsk a benzin, de pontosan az ilyen javittatasok, amortizacio, stb) - de most mit csinaljunk...? vegyunk egy 3. autot csak ezert...?

Szilvi, tenyleg nem szabad hidegben behuzni a kezit? Miert? Mi is hegyesen lakunk, de talan meg tudom mashogy oldani.

Kiutesek: azert en nem aggodnek annyira ;-))... Annyi kiutes van, ami jon es megy.... Igaz, legutobb nekunk kiderult rola, hogy otvar, ami nem volt jo meglepi, de szerencsere szepent elmult a kezelesre (ami kamilla es jod foleg).

na megyek melozni; most Boginak van 3 napja hoemelkedese, es nagyon nyugi, nem alszik, nem tudom, mi baja van... Lehet, hogy most tenyleg foga jon (a ragok)?
zsebibabak
 
 


...Ja, Claire, nagyon jot mulattam az alarc-csinalo delutanotokon...

EN is sokszor ilyen 30-kezes sivai istennonek erzem magam; hozza mar csak az istennok nyugalma es turelme kene...

de azert imadom ezeket a helyzeteket vegulis; sot, mar ha csak 4-gyel kell foglalkoznom egyszerre, szinte hianyerzetem van ... :?
zsebibabak
 
 


Hali!

Szemcsepp: pénteken megyünk szemvizsgálatra. Még az 1 éves utána beutalóval :oops: most jutottunk oda. És atropinos szemcseppel kell kitágítanom a pupillájukat péntekre. Vasárnap óta napi 2szer kell cseppenteni, amitől jóformán a gyerek szeme egy nagy pupilla. Alig látnak vmt ebben a napsütésben. uh minden függöny behúzva, nehogy süsse őket a nap. Olyan Murphy, h pont ezen a héten tűz a nap...

Kiütés: hát jó kérdés. Esetleg hívd fel kérdezd meg. Én ilyenkor azt szoktam, és ha mondja, lemegyünk.

Bárányhimlő: én most fogom majd őket beoltatni. Nem kockáztatok. Kaka egy betegség, nekem is volt, ha lehet megelőzöm.

Autó: hát ja, ez a baj velük. Ha egyszer vm gebasz van, akkor viszi a pénzt rendesen. Férjem is bontóban szokott alkatrészek után kutatni. Van egy jó nagy Budaörsön a Kika mögött. Oda is lehet szólni, megkérdezni, h van-e.

Mostanában én is eljárok sétálni velük. Megismerkedtem egy lánnyal, aki a Nagyréten lakik, és együtt sétálunk.

Nálunk esemény: férjeméknél elcseszték a bérszámfejtést, és a családi adókedvezményt maximálisan vették figyelembe (62500/hó), a havi 17500 helyett. Mindeközben tőlem 55000/hót vontak. Uh qva jó lesz egy összegben majd 400e Ft-t visszafizetni :shock: azt sem tom miből... nagyon pipa vagyok. Főleg, hogy most derült ez ki, hogy hazahozta az éves bevallását, és én belenéztem.

abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Az alkatrész már meg van be is tették, most próbálják. Köszi még1x. Utána már csak ki kell váltani, mint a zaciból!
utálom, ha fenékkel áll, de ha ezen múlik, megoldható!

Mai akciónk: kilyukadt a mosogatóhoz futó vízcső, az a rugalmas összekötő, elárasztotta a konyhát, kifolyt a nappaliba, és persze a mosogató alatt tárolt mindenféle id csurom víz! Hiányzott egy kis felfordulás :roll: Apósom szerencsére ügyes és rendes is, megszerelte, még alkatrészért is elment. Remélem mostmár befejezzük ezt a futamot, mert ELÉÉÉÉÉÉGGGG!!!!
claire
 
 


szegeny Claire...

vannak ilyen idoszakok... :evil:

Nektek meg a vitaminokrol akartam irni. Szerintem hulyeseg rengeteg penzt kiadni ertuk; bar szedni azota tartom jonak, amiota Amerikaban allatorvosokkal beszeltem. A haziallat cicak elettartama pl. megketszerezodott a vitaminoktol. Viszont a legolcsobb generic dolgok kb. ugyanolyan jok, mint a draga cuccok - a vitamin az ugyanaz a kemiai anyag; raadasul par nagy ceg gyartja csak az alapjait, aztan a tobbiek igy-ugy dobjak ossze darabokbol. Persze van, amiben tobbfele van.

Az omega-3-mal kapcsolatban: nekem azt tanitotta meg a jo kis Amcsi terheskonyvem, hogy lenmagot kell kavedaraloban (20mp-ig! nem kevesebbig!) daralni, es azt valam enyhen zsiros kajaval megenni (olajban oldodo vitamin). En a reggeli muzlimbe szoktam beletenni, es nagyon fincsi volt. Ezzel meg rengeteg optimalis rostanyagot is bevesz az ember.

Sajnos elromlott a kvdaralonk egy ideje, ugyhogy mostanaban nem csinalom, de hogy emlekeztettetek, lehet, hogy veszek meg egyet, hogy a babaknak is adhassak. Bar mostanaban nagyon nehez veluk - nem esznek meg semmifele fozeleket/zoldseget!! pedig meg alig van a popsijukon a tojashej; alig par hete kapnak egyaltalan szilard kajat, es maris valogatnak!!!

Ti mit csinaltok, ha a baba egyszeruen nem eszik meg akar ketfele kajat is, amit kinaltok neki? Azert eheztetni nem akarom, de edesseggel sem akarom meg kipotolni (eppen eleg a nagyobb kicsiknel.... :( ). Es mar kezdik egymast is figyelni, a masik mit hajlando megenni...

Amugy Abbey, megertem az elmenokedet... Bar amit most irtal, attol meg nehezebb lesz; elotte akartalak biztatni - vegyetek nyakatokba az orszagot. Szerintem ketten (+2) eleg olcson lehet jol udulni, es klasszul is. Sajnos Ausztriat jobban ismerem (sokat jartunk itthon is, de egyelore az a tapasztalatom, itthon tobbet ki kell fizetni ugyanolyan, vagy akar rosszabb, szolgaltatasokert/szinvonalert). Pl. egy ilyen szuper kis Bauernhof-on akar EUR 40-ert is kapnatok szallast/reggelit, es ha jol kikeresi az ember, nagyon bababarat helyek vannak, amik kenyelmesebbek, mint egy meregdraga Kolping hotel (babafurdokadtol, bebicsoszig minden adva; rengeteg babajatek, "helyi" allatkert es allatsimogato, stb); plusz sokszor szauna, pingpong, wellness; kinnt es sokszor bennt is kulon jatszoter es/vagy jatszoszoba/duhongo. Kinnt meg a gyonyoru ho, sokszor helyben adjak a szankot/bobot.

Kajat en ugy szoktam olcson es egyszeruen megoldani, hogy a kinnti Interspar-okban nagyon nagy valasztekban van a nagyon finom (gazdag bio valasztek is) keszetel, amit csak mikroba vagy sutobe kell dobni (ilyenkor pizzazunk es pastazunk, de vannak mindenfele nagyon guszta husos kajak is, sok indiai/thai, stb); meg mosogatni sem kell. Raadasul egyszerubb babakkal, mint egy etteremben oket kordaban tartani.

OK, a kozlekedes nem olcso; de pl. Becsbe van olyan jegy, ami 13 Euro (csak par nappal elobb kell megvenni); sot, tavaly 3000 Ft-os buszjegy is volt meg (orangeways.com). Tudom, a mai idokben ennyit is nehez kiszakitani (szerintem nekunk pl igazan nem kene most sielni menni, de igaz, hogy a ferjemnek tenyleg ez az egy igazi szenvedelye van); de szerintem egy csomo gyogyszert megsporolnal vele - erzem mar regebb ota, hogy vagysz el; es talan feltoltodnel annyira, hogy par nyavalyad/nyavalyatok eltunne?

Persze kivulrol minden konnyu ;-((

Na megyek dolgozni, jol bekaveztam, hogy birjam az ejszakazast :( Sajnos napkozben egyre kevesbe tudok mellettuk (jonnek es mar belepotyognek a billentyuzetbe, kiramoljak a fiokjaim, a nyomtatot szetszedik, stb... )
zsebibabak
 
 


Kész az autó, megy a csap, mit akarok még az élettől???

Zsebi! Csoda, h egyáltalán tudsz dolgozni!
Kaja: pici korukban nem nyomatom, ha nem rszi meg, sőt mást sem nagyon adok, és megpróbálom máskor is, csak azt iktatom ki, amit tutira nem esznek meg. Persze az enyémek bőszen szopiztak mindig ilyenkor, bíztam benne, h abból pótolják. Én is próbálom nem elrontani őket, a nagyokat már úgy is sikerült, mindig reklamálják a kaja utáni "finikét", ok, általában nem kilószám, hanem mondjuk pár szem nápolyi, keksz, ilyesmi! :oops:
Mondjuk nincs nálunk nagy válogatás, a kicsik is elég jól elfogadják a kajákat. amit még nem eszenek darabosan, azt megpróbálom mixelve, volt aminél ez bejött. egyelőre leginkább Ádám fiam válogat, de nem nagyon hagyjuk neki :lol: Mindenkinek lehet 1-2 kaja, amit nem szeret, de a hol ezt-hol azt nem kérem, de sütinél duplán jelentkezem tempóját nem tolráljuk. így aztán megeszik egy minimum adagot bármiből, h le nem maradjon a sütiről, mert ő aztán édesszájú :lol: !

Ahhoz képest, h nem voltunk síelnií, tök le van pukkanva a számlám :roll: és akkor bejönnek ilyen hülyeségek, falra mászom! Ha végre meglenne a másodfok a perünkben, és nekünk döntenének, az egy kicsit helyre rázna!

Vitamin: hát persze, az aszkorbin sav, az bárki csinálja ua. Én természetes anyag párti vagyok, gyógyteák, gyógynövény kivonatok, és ha van, akkor természetes növényi alapú vitamin, ásványi anyag, stb. sztem bizonyos körülmények és élethelyzetekben szükséges, de ezt már írtam.
ez a lenmag itthon is "divat"volt, csak nem darálva, az én gimnazista koromban kb, uakkor, mint a szójalecitin!

Megyek a káposztámhoz, majd folytatom: C
claire
 
 


lanyok, a pagonyek most mar weben is mindent kiarusitanak, 25% minden gyerekkonyv, ha pagonyos, 30%, es jatekokra is 15%, 10k felett ingyen hazhozszall.


www.pagony.hu

persze jokor mondom, mi, amikor eppen tobbeteket is lerobbantottak a kezifekek, elszamolt adok - toletek bocsi :( csak hatha valakinek jolesik; olyan draga manapsag a konyv is, mar szegeny kosebbeknek evek ota nem vettem, igy amit a nagyok elhagytak/szetteptek, az nincs... :(
zsebibabak
 
 


Na, én közben rájöttem, h 2 gyerekünk van, uh az nem 62500, hanem a duplája :oops: látszik, h kissé fáradt vagyok. Uh megnyugodtam, nem cseszték el. Bár továbbra is gyanús a dolog, mert tuti nem ennyit írtunk be, uh felhívom a munkaügyet, ott megvan a papír.

Oh, az elmenőkém nem ilyen luxus dolgokra utalt. Egyszerűen egy hétvége délutánt akartam nem itthon tölteni. Ilyen messzeségekről csak ritkán álmodozom, de mivel az álmaim nem találnak partnerre, álmok maradnak.
LÁnyokkal nehéz olyan helyet találni, aminél egyezik az érdeklődésünk. Játszóházba ilyenkor nem merem vinni őket, mert úgyis visznek 1-2 beteg gyereket, és fölöslegesen meg nem akarom, h megbetegedjenek.

Nekünk rengetek könyvünk van. Sose dobtunk ki könyvet, uh megvan az összes gyerekkönyvünk. Nem is szoktam nekik venni. Nagyim szokott hozni nekik, az bőven elég. De köszi, hogy szólsz, jó ha szólunk egymásnak ilyen akciókról.

Kaja: nálunk tragédia... hol megesznek vmt hol nem. Még csak azt sem tudom, h válogatnak-e egyáltalán. Azt hiszem nálam ez egy nagy kudarc. Nem tudom hol rontottam el.

Abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Abbey! Adó :evil:szörnyű, h állandóan a körmükre kell nézni, ott a gyanú az emberben, és ez nem puszta rossz indulat, neklem az ELTÉn 2 egymás utána éveben szúrták el, bent voltam az APEHnál, tök rendesen végig nézte a csaj, mondta, h látja, h sz..az ELTE proigramja, és nem én vagyok az első :roll: szerencsére nem ilyen nagy összeg volt, de akkor is "fájt"kifizetni, főként a más hülyesége miatt. Most is nézhetek utána, h mi van, ma több gyedet kaptam, mint tavaly, ami jó lenne, csak nem tudom, h miért, és nehogy gond legyen, illetve vajon tavaly akkor jól számoltak-e, lévén a gyed összege nem változik, a teljes gyedes idő alatt, nem?
Remélem neketek így okésra kijön, iszonyú, amikor így év elején a fejedre borítanak vmi fizetni valót!

Autó: szerelő tök rendin megmutatta, amit kiszedett, meg mondta, h ez vmi remek új bowden, sokkal kevésbé tudja ő állítani, de legalább sokkal drágább :evil: azt mondja, ilyen drága bowdent még nem látott. szerencsére a bontott alkatrész a szerelő szerint gyakorlatilag új volt, így is 40000 ft!!! Jó, mi? ahhoz képest a 12e munkadíjért nem is szólok, mert eléggé szét kell ehhez kapni.
de, ami jó a rosszban, ha tegnap nem a szervízben van a kocsim, akkpor elmentem volna a kicsikkel úszni, mert át akarok nyergelni egy pilisvörösvári úszásra, ua lányhoz, csak szerda de, szóval akkor itt ömlött volna a víz, áztatta volna a házat......no comment!
Vannak véletlenek???

Zsebi!Nekünk is sok könyvünk van, de azért megnézem, mert ugye rengeteg a rokon gyerek, meg a zsülinapi buli is! Köszi!

Kaja: Abbey! Jó lenne, ha nem élnéd meg kudarcnak, bár tudom, h nagyon frusztráló, a nővérem gyerekei ilyenek, pedig apjuk-anyjuk mindenevő! Mindenesetre még mindig az használt a legjobban, ha nem aggódta agyon a dolgot, és nem kínálgatta őket ezer félével egy alkalommal. azt meg úgyis tudom, h nem szoktad nasival tömni őket! Tényleg nem könnyű, de fel fognak nőni, meg lehet, h ki is növik ezt a válogatást, azért még nagyon kicsik.
Nekem pl a legnagyobb nem evett hús kiskorában, kb ovi korú volt, amikor egyik ilyen növési periódusban enni kezdte :roll: Senki nem vega körülötte. Van olyan gyerek, aki meg a gyümit nem eszi egyáltalán, és én láttam, h nem az anyja szúrta el!
szóval nem benned, és nem a főztödben van a hiba!
azt próbáltad már, h pár étel van az asztalon, és ő ehet bele?
Meg ha kicsit nagyobbak lesznek, akkor jól jön, amikor "segíthetnek" főzni. Ja, és lehet, h a közösségben ovi, böli, meg fognak változni, van olyan gyerek, aki ott szokik rá bizonyos kajákra, és persze van olyan is, aki ott kezd válogatni!

Ma a paradicsomos káposztám nbem volt nekik nyerő, főként
nonónak, lehet majd megpróbálom mixelve.
Most megyek, nőgyógyhoz, a 6 hetes kontrollra kellett volna mennem, amikor Joni beteg lett, no, azóta halogatom :oops: !

Claire
claire
 
 


Claire
40 e :shock: nem küldöd el mégis az adatokat??
Nőgyógyinál még se voltam...már nagyon el kéne, talán jövő héten...

Viszont voltam kineziológusnál, hát egész hihetetlen dolgokat mondott..Nagyon remélem lesz majd foganatja a dolgoknak.

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Nem sztresszelem túl a kaját, ha esznek, esznek, ha nem, nem. Esztivel mondjuk nagyon elégedetlen a doktor néni, de mondtam, h most kezdtük a bérest, meglátjuk mi lesz.

Szivvi: kinezionál én is voltam. Nem vagyok maradéktalanul meggyőződve a módszer hatékonyságát illetően. Most pont azon gondolkodom, h abbahagyom a pszihológust és a hipnoterápiát is.

Holnap megyünk a szemészetre. Izgulok. Remélem nem kell szemcsi.

Abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Szivvi! Köszi, de már bent van. a szerelő is ki volt akadva az árán, nekünk régen is jumpynk volt, mondta, ha azoknak a modelleknek egyszerűbb bowdenje volt, az olcsóbb is volt!
ennek van elől egy önállítós része, és 3 részből áll, és ez elég speci, és drága. Amit kiszerelt, azt ios láttam, elég gyászosan festett :(
(egyébként 2008as citroen jumpy, 2.0 hdi motor, 9személyes, és ez a kézifék teljes bowdenje. Megnéztem lista áron az új alkatrészt, az bizony annyi :(.
Máskor viszont ha alkatrész kérdés lesz, akkor stzívesen keresnélek, ha szabad!

Kinezio: lehet, a páromnak is az kéne, jönnek elő a "konstrukciós "hibák, és kb azt tudják az orvosok mondabi, h hát korral jár :shock:
nem aggastyán, 42 éves!!! És eddig semmi baja nem volt, most meg elvileg jobb passzban kkéne lennie fizikailag, újra karatézik, erősít, néha fut, leadott pár kilót, stb.
kéne vki, aki jól összerakja, nemtom egy ilyen kineziológus tud.e olyat!

Abbey! Miért hagyod abba?

c
claire
 
 


sziasztok
tegnap nem olyan rövid akartam lenni, csak elzavartak a géptül :mrgreen:


Szóval a kineziológus: azért mentem, mert úgy érzem teljesen hasznavehetetlen anya vagyok, nem tudom nevelni a gyerekeket, ugyanakkor semmi másra sincs rendesen idő...
Kiderült, hogy 14 éves koromban volt egy szitu, amikor legelőször határozatlan voltam és inkább hagytam az egészet és elfordultam. Anyukámmal "kellett" tisztáznom", szemben állt velem a nő és mondta, hogy most ő az anyám és mondjak el mindent, hogy mi bánt. Mondtam, hogy én ezt nem tudom, erre nem vagyok képes, mondta csak álljak oda és meglátom!
És TÉNYLEG ANYÁMMAL beszéltem!!!!!!!!!!! Ugyanúgy beszélt, mint anyum, ugyanazokkal a szavakkal, ahogy anyu szokta mondani!!! Annyira felkavaró volt.....
Mondta a végén a doki, hogy anyukámnak nagyon fáj a jobb térde (nem tudtam) és ez is igaz!!!

Volt még sok minden, hogy miért nem estem term úton teherbe, miért születtek mindannyian korábban...
áááá én 2 lábbal a földön álló bika vagyok, de ez, ez hihetetlen volt!!!

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Claire most már mindegy, de azért bemásolom:

3db bowden kell egy autóra.
első 1db: 3.040.-
hátsó bal és jobb 1-1db:6.680.-/db:13.360.-
Német alkatrészek jó minőségűek.

Teli bruttó eladási árak!
Tudok adni 30%kedvezményt!

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Köszi! :roll: én csak a citroenest néztem, és azért bíztam a szervízre, h keressenek bontóst, mert mi van, ha veszek vmit, és nem pont olyan. Nem értek hozzá, így némiképp ki vagyok szolgáltatva :( . de ebben a szervízben elég rendesek, régóta hordjuk oda a kocsit, illetve kocsikat, sokszor megbütyköltek olyasmit, amit máshol simán kicseréltek volna. Erre most azt mondták, h van benne vmi speci racsnis cucc, ezért annyi, ő is azt mondta, h egy bowden nem egy drága darab amúgy., és hogy az előző jumpyval kb 20ból megúsztuk volna az egészet!
Mindenesetre köszönöm a lehetőséget, ha legközelebb (reméljük az távol lesz :wink: ) lesz ilyen, először neked szólok, az tuti! :( (Elég kiakasztó, most összeírtam, amit még sipp-supp ki kell most fizetnem: 130e ft!!! Őrület!)
Amúgy ti ezzel foglalkoztok? Magán vállalkozás, vagy hogy? annyira jó lenne egy megbízható kapcsolat ilyen irányban, mert amúgy csak szív az ember!

Kineziológus: :shock: döbbenet, de el tudom képzelni. Én is bika szülött vagyok, de lassan már semmire nem mondom, h lehetetlen!
Anno jártam agykontroll tanfolyamra, egyrészt megtanultam relaxálni, ami nekem nagyon fontos volt, másrészt ott tapasztaltam hasonló "gyógyítást" , mint amit a térdről írtál. :shock: És ez egy -két kezelés, vagy rendszeresen járnod kell, mint egy pszichohoz? És a szituációs beszélgetésen kívül mit csinált? Nyilván vmi alapján mondta, h anya-lánya sztori!
És vajon mi mikor ültetünk el ilyesmiket a gyerekeinkben?

C
claire
 
 


Igen a férjem autószerelő (3.generáció :) ), van egy saját szervize az Öreghegyen. 2-en dolgoznak, mindent, ami autó, motor, kisteher. Van gumizógép is, tavaly óta.
Szóltok, megoldjuk, hogy eljusson az alkatrész hozzátok!!

Kinezio: 2 hét múlva kell mennem, izomteszteléssel dolgozik. Kérdezett, nyomott->megvolt a válasz :) a stressz a vesémre megy, ezért min 3 lityi vizet meg kell innom..most fogyózok, azt is "kinyomkodta", hogy 4 hó alatt fogom elérni az áhított súlyt, napi 1200 kalóriát ehetek, 4 evésre.
A dologra úgy jöttünk rá, hogy kinyomkodta, hogy 14 évesen volt legelőször egy ilyen szitu, amiben most vagyok. kinyomta, hogy anyuval volt valami, és akkor jöttem rá arra, hogy mi lehet a baj...és utána "megbeszéltük"..

rem érthető, nagyon érdekes, ha rágugliztok ezekre: Touch for Health, One Brain és Hellinger féle családállítás, talán jobban érthető..

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Hello!

Claire: nem kineziora gondolsz, hanem kiropraktőrre a férjeddel kapcsolatban. :)

Szivvi: az jó, hogy Neked ilyen eredményes volt a kezelés. Biztos jó szakembert találtál.
Nekem is 2 hetente kellett menni, kell annyi átfutás, hogy megeméssze az ember a dolgokat. Remélem segít hosszú távon is!

Én több okból is abbahagyom. Egyrészt drága, másrészt nem érzek semmi változást 6 alkalom után sem. Azért meg nem akarok fizetni, hogy beszélgessek. A templomban van egy nő, aki pszihológus, és mondta, h segít.

Szemész: hát nem túl jó hírek. Esztinek kell szemüveg, és letakarás is, mert már kezd kialakulni a tompa látás. Bal szeme +2es, jobb szeme -4es. Lilunak egyelőre nem kell szemüveg, mert mindkét szeme pluszos, +2 és +2,5 fél, és némi cilinder is van rajta. Azt mondták ő ki is nőheti. 3 hó múlva kontroll. Ma megyek keres neki szemüveget, 3-4 hét múlva meg el kell kezdeni letakarni a szemét.

Abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Sziasztok!

Claire: sajnálom hogy mindig van vmi..de mostmár remélhetőleg Vége! :lol: :lol:

olvastam de nem emlékszem. :oops: :oops:

Abbey: sajnálom a szemügyet! Kinövik!!! Meglátod! :-)

esik a hó!!! de olyan hideg van.brrrr.

Hétfőn megyünk síelni picit a Mátrába..legalább hó lesz! :-)
kindle
Debrecen
 
 


Kindle: hol esik a hó??? itt süt a nap, bp-n.

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Tiszántúlon. :-) inkább szállingózik. de -11 fok van.
kindle
Debrecen
 
 


Abbey!
Férjemmel kapcs még csak keresgélő stádiumban vagyok, volt a Sport koriban, az jó, kapott gyógytornász beutalót, az is jó. Csak utána szeretnék nézni, h mit lehet kezdeni egyben a dolgonak, mert előjön egy kis ez-az, de nekem az az érzésem, h az egész összefügg, és sztem nem a korával, azt majd 30 év múlva elfogadom!

szemcsi: megbeszéltük közben! Remélem sikerrel jártok! Nekem is elkeserítő volt, amikor Ádám kapott, de már máshogy látom a dolgot, meg annyira fejlődik minden, h hosszútávon lesz megoldás nekik, sztem! Lassan én is elviszem a két kicsit is, és persze drukkolok, h ne legyen szemcsijük, de nem kizárt, h kell.

Szivvi: akkor az autót visszük oda :lol:Már ha olyan hibája van, h elmegy addig.... De alkatrész ügyben tényleg keresni foglak, ha kell, köszi!

Kinezio: misztikusan hangzik, de el tudom képzelni. Annál is inkább, h még sportoló koromban jártam egy gyúróhoz párszor, és az is simán izomállapotból megmondta, h feszült vagyok, nyilván nem tudta tovább bogozni, h miért meg hogyan, de elhiszem, h azt érezni. Az jó, ha találtál egy megfelelő embert és gyógymódot, remélem hosszútávon is segít!
az a baj, h persze ebben a szakmában is rengeteg kohler, és előre nem tudod, h kihez kerültél!

claire
claire
 
 


Sikerült megvenni a szemüveget. Végül a Moszkván vettük, ahol az enyimet is. Olyan szilikon, amit beszéltünk, és nyakpántos. Hétfőn kész is lesz. Most is mondta a fickó, hogy várjuk meg nyugodtan, de 5kor zárt a bolt, mi meg 5 után 1 perccel estünk be, uh mondtam, h nem olyan fontos, ráér hétfőn. Pont ezért csináltatom ott, olyan kedvesek és segítőkészek.

Voltunk cipőt is venni neki, kinőtte az összes cipőjét. Lilué meg még nagy.
Beugrottunk a közértbe is. Egészen elképesztő ami ott volt. Úgy képzeljétek el, hogy nem volt még ÉLESZTŐ sem, sem sima, sem por. Komolyan, az emberek teljesen megőrültek. Azt hiszik, hogy a 21.században éhen fognak halni egy kis havazástól a fővárosban???? Mellesleg kezdek igen-igen szkeptikus lenni a havat illetően is.

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


sziasztok
itt reggel óta esik, és hihetetlen mennyiség! elmentünk szánkózni, 15 perc múlva jöttünk vissza már nem látszott a nyomunk :shock:
Nagyon tetszett a gyerekeknek :)
szép hétvégét

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Nekünk nincs szánkónk :cry: 2éve eltört, azóta nem vettünk még. bár itt még nincs annyi, hogy lehessen. Talán délutánra.
Nem mentem ma suliba :oops: nem volt kedvem. Annyira megterhel... és kedvem sincs hozzá. Inkább kinyaltam a házat. Szép rend és tisztaság lett. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?