Új privát üzeneted érkezett!

SZIASZTOK !

Én holnap megyek Vass dokihoz konzira kezdjük a lombikot :)

több mint valószínű hogy ICSI lesz!!! Már nagyon izgulok kérlek szoritsatok nekem :)
rencsikee
Budapest
 
 


Sziasztok,

Barikám, jó, hogy jöttél, szívből gratulálok még1x, sok örömöt és sok-sok tejcsit, jó egészséget Nektek!!!

Bodzássüti, most Te következel! DRUKKKKKKÖZÖN holnapra, sok-sok szép sejtecskét és sikeres randevút, csak pozitívan!!! Majd gyere, ha tudsz a jó hírekkel, nagyon drukkolok Nektek!!!

Rencsike, üdv közöttünk, jó kezekben vagy, hajrá!!!

Kismamik, rég voltatok, hogy vannak a lurkók? Vajon hogy lehet a mi kis Tofunk?...

Szép álmokat mindenkinek!
zzafir75
 
 


Bodzássüti!

Nagyon drukkolok! Remélem sok szép, randira készülő sejtecskéd lesz!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 

 
 

Ok. Holnap reggel veled leszek lelekben, drukkolok nagyon, hogy minden tuszoben legyen sejt, nameg ugye a randi apa kiskatonaival is jol sikeruljon:))))

egyebkent meg egy fogfeheritesen a fogorvosnal, hogy valami mar latszodjon is rajtam, hamar ennyit fizetek mindenfele orvosi beavatkozasert :)

Barika, nagyon cukik a fiuk, olyan kis pasi mindketto, gratulalok neked es a parodnak is. remelem lassan mar otthon vagytok egyutt, es elindul az etetek bofiztetek, pelust cserelek "ordogi kor" :))))
erikam75
Budaörs
 
 


Bodzássüti, nagyon szorítunk! Hajrá sejtecskék, hajrá randi, ügyesek lesztek! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Olvaslak benneteket, de írni mostanság nemigen van időm. Nagyon aktívak a majmok, folyton helyszínt biztosítok, h puhára essenek, ha esnek :) Stefi vadmacskából ölmajomocskává vált, folyton rám mászik, mindig a nyomomban van, csimpaszkodik belém, nagyon cuki. Szerencsére ő hőemelkedéssel megúszta a vírust, így mindketten átestek rajta. Rengeteget beszélnek, folyton magyaráznak, megy a: "baba nem nem mem me nen be be baba va va vuvu :lol:

Ölelés mindenkinek, Bodzássüti az egész család nagyon szorít! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom az előttem szólóhoz olvaslak, de semmi időm írni. Folyamatosan mozgásban vannak a picik ráadásul Emma aludni sem nagyon ér rá:) kb 2x fél órát alszik napközben. Közben teregetnem kell főznöm nekik is plusz a nagyoknak, nem panaszkodom csak írtó nehéz, hogy mindennel elkészüljek..

Szóval Süti nagyon nagyon nagyon szorítunk neked 7 szeresen és nagyon várom a beszámolót(tudod követned kell a mintát:))március, áprilisban babás pocakos tali ne feledd!!!!

puszi ölelés Drukkok Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Bodzássüti! A randiguru már biztos teszi a dolgát! :D Majd gyere mesélni a sok szép érett sejtecskéről!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Bodzássüti, merre vagy? Ugye sok-sok sejtecske lett? Remélem a szerelmesek már egymásba gabalyodtak :lol: Drukk++++++++++

Mindenkinek puszi és köszi a gratulációkat

bari6
 
 


Sziasztok,

Bari, itt is gratulálok Nektek, nagyon sok boldogságot kívánok. Megszenvedtél ezért a két kis életért, most élvezz ki minden percet, amit csak lehet, hiszen mindjárt 18 évesek lesznek, majd meglátod!

Süti, nagyon drukkoltam Neked, gyere és jelents, hogy mennyien lesztek!

Agár, Dóri, a Ti babáitok is már majdnem járnak! Ugye milyen gyorsan megy az idő?

Rencsikee, szorítok nagyon! Jelentkezz, hogy mi volt ma!

Nálunk annyi van, hogy egy szabad percem sincs. Folyton csak rohanok, rengeteget dolgozom.
Viszont, ha minden rendben lesz, akkor jövő héten kezdünk mi is egy short protokollal! Ha az ég is úgy akarja, akkor minden oké lesz és hamarosan más dolgom sem lesz, mint itt a fórumon boldogítani Titeket!

Ölelés

Babácska
babácska82
 
 


Bari, cserélj vonalzót!!!

Babácska
babácska82
 
 


Süti???????nagyon izgulunk érted..mi a helyzet?

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Először is bocsánat, hogy nem jöttem, nem volt nálam a laptop és a telefonról nem tudtam belépni :oops:

Köszönöm a drukkokat, éreztem, hogy velem vagytok!

Tegnap megvolt a leszívás, 5 petesejt lett, abból egy nem volt még elég érett, őt növesztették még máig a laborban. A négy érettet sikerült megtermékenyíteni és Andrea szerint ma reggel nagyon-nagyon szépek voltak, annyira, hogy ha az ötödik is ilyen szép lesz, akkor lehet, hogy mégsem hétfői beültetés lesz, hanem szerda. Mindenesetre nekem a hétfőre kell készülnöm, úgy kell mennem, hogy legyen nálam cucc. Ha meg mégis másképp lesz, akkor meg szerdán újra találkozunk.

Mindenesetre nagyon boldog vagyok, mert eddig mindkét alkalommal már szombaton látszódtak különbségek közöttük, nem volt mindegyik ilyen szép. Tegnap még eléggé el voltam keseredve, hogy 5 nagyon kevés, mert eddig minden alkalommal nem sikerült mindet megtermékenyíteni, és nem is fejlődött mindegyik tovább. Szóval nagy volt a lemorzsolódás.... de most úgy látszik használt az a mérhetetlen mennyiségű vitamin és az L-arginine, amit szedtem:)

Köszönöm mégegyszer a drukkokat és beszámolok a fejleményekről:)

Puszi és ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, szuper! Millió-millió további drukk, és csak pozitívan! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
oroszagár
 
 


Bodzássüti!

Ügyes voltál, drukkolok tovább! Tényleg csak pozitívan!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Köszönöm, édesek vagytok:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


EZEK NAGYON JÓ HÍREK BODZÁSSÜTI !!! NAGYON DRUKKOLOK ++++++++++++++++++++ PUSZI
rencsikee
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, nagyon szép eredmény! DRUKKÖZÖN továbbra is, hajrá-hajrá!!!!!+++++

Szép hétvégét mindenkinek!
zzafir75
 
 


Sziasztok!


Gyors kérdésem lenne az Utrogestannal kapcsolatban:
rózsaszín folyás/trutyi normális mellette?
Nem emlékszem, hogy a múltkor milyen volt :oops:

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


SZIAsZTOK !!!

Tegnap voltam konzin. A leleteim rendben vannak Viszont van 2db.miomám a bal petefészkemben ,de azt mondta a Vass doki hogy ez most nem zavar minket sem leszívás,sem pedig terhesség szempontjából !!!
Úgy hogy amint megjön fogi gátlóval indítunk ,8-10.nap ultra hang és a többit megbeszéljük. :roll:

Ölelés mindenkinek és szép hétvégét :P
rencsikee
Budapest
 
 


Süti nem baj ha meg kérdezem hogy nektek ez hanyadik lombik ?? És mi a probléma nálatok??
rencsikee
Budapest
 
 


Szia Rencsike!

Nem, egyáltalán nem baj...
Harmadik lombik és nálunk mindkét oldalon vannak gondok (nálam elzáródott petevezetők - az egyik részlegesen átjárható, a páromnál pedig gyenge spermakép). Mondjuk a természetgyógyász szerint a petevezetők már átjárhatók.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti!

Rózsaszín lehet a punkciótól, ez a trutyis dolog sajnos még rosszabb lesz.

Rencsikee!

Beindultak az események, jönnek sorban a babák! Hajrá kezdés! :)

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Köszi Agnyes! Igazad volt, a rózsaszín elmúlt, viszont a helyzet fokozódott:))

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, remélem csodás híreket kapsz majd! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

bari6
 
 


Köszönöm, Barikám! Te hajnali négykor netezel?:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti , ma is gondoltam rad, remelem minden rendben, es azert nem irsz, mert fekszel a beulti utan :)))))

++++++++++++
Drukkolok nagyon
Puszi: Erika
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!

megjöttem, itthon vagyok. Köszönöm a drukkokat.

4 embriót ültettek be, Melinda szerint kettő csillagos ötös volt, kettő pedig ötös.
eddig ez volt a legbiztatóbb ciklusunk ebből a szempontból.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, megadrukkok! Négyes ikrekhez hogy álltok? :lol:
Pihenj sokat, olvasgass, tereld a gondolatokat :), nagyon szorítunk!
Ölelés, pocaksimik :)
oroszagár
 
 


Süti!!!!!!!!!!Ez szupeeeeerrrrrr!!!!Lesz itt májusban pocakos babázás, de lesz ám.Nagyon ügyi vagy most már aztán pihi eszegess sokat és finomakat(mert róka koma hamarosan tiszteletét teszi:)))Addig is mennek a drukkok továbbra is süti babáknak a növögetéshez és a kényelmes befészkelődéshez!!!

Én nagyon elvagyok havazódva semmit nem tudok csinálni valamelyik gyerkőc folyton rajtam van egyfolytában foglalkoztatni kell őket különben balhé van. Se teregetni, se főzni...na mind1 majd lesz vmi most is itt ülök Emmával az ölemben és pakolássza kifele a cumisüvegeiket és társaikat...mer a sját játékaik azok ugye minek...ja és Bálintunknak kijött az első 6fz(ezt Emma Írta)fogacskája nem is aludtunk kicsit sem éjjel..most megyek mert felébrdt pusziDóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Bodzássüti!

De jó! Ez nagyon szép eredmény! Tényleg csak pozitívan!

Leírok neked egy "dalocskát". Jót mulattam rajta. Nemrég néztem a Jóbarátok sorozatot és ezt énekelte Phoebe a beültetés után:

:lol:

"Bent maradtok pici peték, kilenc hónap, ha letelik, veszek nektek Levis dzsekit"

:lol:

Szóval csak dúdolgasd a dalt és tuti lesz a siker! :lol:

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Bodzássütiiii, íme az év első szerencseragacsai :lol:

Kép Kép Kép Kép

Vigyázz magatokra nagyon és pihizz amennyit csak tudsz!!!

bari6
 
 


Sziasztok,

Bodzássüti, nagyon szupcsi!!!! Babaragacsok mennek!!!! +++++
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, babaragacsokat.

Agnyes, a dalocska nagyon jó:)

Barikám, imádom a fotókat:)

Agár, nagyon optimista vagy, a négyes ikrekkel.... azért ez túlzás lenne, már eggyel is elégedett lennék:)

Dóri, igyekszem növeszteni a pocakot a találkozóra:)

Zafír, köszönöm!!!

Ölelés mindenkinek, azoknak is, akiket kihagytam!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


SZIASZTOK

Hűha Süti négy babát kaptál vissza ez nagyon jó :lol: tuti ott is maradnak mert ott van a helyük a pocakodban :)
Mennek a drukkok ezerrel ++++++++ :wink:

TOVÁBBI SZÉP NAPOT
rencsikee
Budapest
 
 


Köszönöm, Rencsike!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti, gratulálok a négy csöppséghez!
Nagyon szorítok, hogy kapaszkodjanak!
1. Babaragacs, 2. Babaragacs, 3. Babaragacs, 4. Babaragacs!!!

Babácska
babácska82
 
 


Köszönöm szépen!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti, jól emlékszem, hogy szedsz, vagy szedtél méhpempőt?
Ha igen, milyet? Hol vetted?

Babácska
babácska82
 
 


Bodzássüti, +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
oroszagár
 
 


Süti,

gratulálok nektek, négy az szép szám, vigyazz rajuk :)))))

Pihenj sokat, es probalj meg kikapcsolodni. Neked szigoru fekvest irtak elo a beulti utanra?

Puszillak :)))) Mikor lesz eredmenyhirdetes?
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a mai drukkokat is:)

Babácska: Igen, szedek méhpempőt. Én kapszulázottat szedek, bioboltban vettem. Volt igazi is, de az nekem komplikált volt: hűtőben kellett tartani, reggel éhgyomorra kellett bevenni és utána fél óráig sem enni sem inni nem szabad. Ez nekem soha nem ment, mert vagy elfelejtettem, vagy utána nem volt még fél órám, hogy megvárjam, amig felszívódik, hogy utána igyam meg a kávémat. Az igazit is lehet nagyobb bioboltban kapni.

Erika: nem, nem volt szigorú fekvés elrendelve. Úgy hallom, hogy Szakács doktor megengedőbb, mint Vass doktor. Az volt az utasítás, hogy beültetés napján fekvés/pihenés utána már amit akarok, de nem szabad emelni, elfáradni. Úgyhogy én most itthon vagyok, tegnap kb fél napot dolgoztam a számítógépen, de legtöbbet csak heverésztem. Ma már kicsit többet fogok dolgozni, úgy tervezem, hogy pénteken bemegyek fél napra dolgozni az irodába (Szakács doktor megengedte, azt mondta, hogy csak az emelgetéstől kell tartózkodni) és elmegyek kozmetikushoz egy arcradír-arcmasszázs kombóra és a talpmasszőrhöz (ez egy helyen van). Persze a talpmasszázsnál szigorúan elkerülve az izgalmas helyeket, inkább csak egy kis lábsimogatásra.

Szombaton pedig disznóvágásra megyünk, itt teendőm nem lesz, csak nézni:) Itt Szakács doktor engedélyezett reggelre egy nyalat pálinkát:) de azt mondta, hogy a nyers húshoz ne nyúljak hozzá a toxoplasma miatt.
Jövő héttől pedig azt tervezem, hogy már rendesen bemegyek dolgozni, mert itthon csak gyűlik a feszültség.

Eredmény jövő hét pénteken lesz, de betáraztam néhány 10-es érzékenységű tesztet :lol:

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Bodzássüti, mai adag babaragacsomat küldöm!!!!! Csak szép lightosan! És pozitívan, drukkolok!!!

+++++++++++
zzafir75
 
 


Köszönöm, Zafír!

A mai para tárgya, hogy nem érzek semmit.... tegnap még fájt mindenem, gondolom a beültetés fáradalmai, ma viszont semmi... még a mellemet sem érzem.
Nem emlékszem, hogy a múltkor mikor kezdtem érezni, hogy leszakad... Nálad hogy volt?

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


na azon aztan vegkepp ne parazz, hogy nem erzel semmit, mert nem is kell, en akkor sem ereztem amikor sikerult, es akkor sem amikor nem, erzes az csak kesobb jon altalaban, olyan ket , harom het utan. Szoval nyugi :)))

Jo suru a programod, azt hiszem Vass doki tenyleg szigorubb ennel joval, meg a csaladom is, a ferjem minden tevekenyseget babellensegnek el meg, ezzel stresszel, ugyhogy nalam mindig nagy nyugi volt, bar nem tudom ez tenyleg segit e barmit, enkem total kicsinal lelkileg hogy ket hetet heveresznem kellett, szerintem nem is jo pszihesen, meg a meh verkeringesenek sem gondolom, hogy jo lenne. Na de ok tudjak, most is azt fogom csinalni, amit mondanak, penteken lesz a mutetem, mar keszulok nagyon. Tegnap voltam kivizsgalason, otszor vettek vert, az osszes meddosegi vizsgalatot lezavartam egy nap alatt.

Otodszorre mar nem folyt ver a kezembol ,vicces volt nagyon, pedig benn volt a venaban a tu :))) Mire nem kepes az emberi pszihe. 8.30tol 11:30-ig vettek vert szinte orankent, suro napom volt, de most mar tul vagyok rajta. Kivancsi vagyok az IR eredmenmyre, gondolom a tobbi nem valtozott jelentosen.

Tovabbi jo lablogatast, a disznovagassal csak ovatosan, neghogy felfazz alulrol, bundacsizma, egyebek vannak?
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Erikam!

Köszi a biztatást!
Ez nekem a korábbi életvitelemhez képest nagyon nyugis program:)

Igen, tudom, hogy a disznóvágáson rohadt hideg tud lenni, majd felszerelkezem valami jó meleg cuccal. Szerencsére ez a sógoroméknál lesz, úgyhogy nyugodtan vissza tudok vonulni, ha már elég volt.

A pénteki kozmetikust és talpmasszázst már nagyon várom.... a természetgyógyász ilyenkor már általában tud valamit mondani, mert érzi az energiájukat... ilyenkor nincs masszázs, csak finoman simogatja a lábamat, az pedig nagyon megnyugtató. Az arcmasszázsról nem is beszélve....

Egyetértek Veled, én két hétig megzavarodnék... muszáj az agyamat lefoglalni valamivel, mert már a tévét is unom.

Most olyan három órácskát dolgoztam a gépen, eszem valamit, azután elnyúlok:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Óóó, most látom, hogy lemaradt, amit még akartam kérdezni:

Az IR-en kívül mit néztek még, hogy ilyen sokszor vettek vért? Csak a normál hormonok vagy még valami egyéb is volt?

Kiváncsi vagyok az IR eredményedre. Rencz Doktornőhöz mész?

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, ne aggódj, nyugi és pozitív gondolatok.
Nálam az első tünetek mindig 2-3 héttel a pozitív tesztek után kezdődtek, mindenkinél más, de most még mindenképp nagyon-nagyon korai.
Drukkolokkkkkk!++++++++++++++++++++++++++++
zzafir75
 
 


Köszi:))

Igazából nem aggódom olyan nagyon (még) :)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


SZIASZTOK!!

LÁNYOK KÉRHETNÉK TŐLETEK TANÁCSOT HOGY MILYEN VITAMINT AJÁNLOTOK BEÜLTI ELÖT? :roll:

EGYSZERŰEN TANÁCSTALAN VAGYOK ANNYI FAJTA VAN ÉS NEM TUDOM MELYK LENNE A LEGJOBB !! TI MILYET SZEDTETEK ??
rencsikee
Budapest
 
 


Rencsike!
Nem állítom, hogy szakértő lennék, de elmondom, hogy én miket szedtem, és az biztos, hogy használtak, mert most voltak a legjobbak a petesejtjeim.

- L-Arginine (ezt én külföldről rendeltem, Mo-n nem találtam)
- Q10 koenzim
- Halolaj kapszula
- Méhpempő kapszula
- E-vitamin
- Folsav 30 mg/nap
- Maca vibe

Szakács doktor a Femibiont nyomja, de én attól nagyon meghíztam, úgyhogy maradt a folsav és a külön E-vitamint is ő javasolta.

Ezeket a dolgokat és még sok hasznos táplálkozási tanácsot innen szedtem: http://natural-fertility-info.com/
Ha angolos vagy, itt nagyon sok hasznos dolgot össze lehet szedni.

Bocsi, de elvesztettem a fonalat, mikor kezdtek?


Ha van kérdésed, szívesen segítek

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?