Új privát üzeneted érkezett!

Mackoooo Mammystick a kiváló Pintácsi VIki tervezése, én már elvböl elutasitom...Kép

Ed, Ed, hadd adjam neked! Csak próbáld fel aPicire, kérlek...nem tudok vele mit csinálni...lemértem: az ágyra kifektetve, vállától a bokáig ~65 cm, vállától a lépésig ~49cm, lépéstöl bokáig nem tudom h,de ~ 18,19 cm. Van hozzá kis kesztü is, kapucnis és állatkafüles....KépLefotóztam a telcsimmel és elküldtem a lantlyra-ra...
Hazaviszem mindenképp, mert itt még annyi ismerösöm sincs kislánnyal mint otthon...örülnék ha jó lenne mégis...

Mac, esküszöm ha valaha az életben láttalak volna, most vinnék neked kismama cuccokat, mert itt 40 EURért olyan tutto farmer van pl. Nem kantáros ugyan, ugyhogy nem árasztja magából a mother-feelinget, ellenben nagyon divatos és állitható a dereka, ha nem lesz monster-babyd, akkor egészen a legvégéig nyúzhatod, ill. gyönyörü keresztbe átkötös pulcsikat láttam megintcsak total "in" szinekben...persze Hm-es minöség, 6-8 terhességet biztos nem bir ki, annyit nem is kell. Olyan szivesen segitenék...
Akkor az a primo, mózes jellegü volt, ugye?
timili
 
 


Mackoo,

Ha mentek Ausztriába HM, ha nem akkor a CA-ban nagyon jók vannak. (nem találom az end jelet) Nem horror áron. Ha standard méret vagy hozass Timivel, szuperek a kinti motyók. Pintácsi kollekció nekem nem tetszik, 100FT-os anyagból cuccok ezrekért :-(

Timi,
Neeeem ér! Nekünk is van mikulás cucc szintén onnan. Kíváncsi vagyok, hogy ugyanazt vettünk? Képcsere holnap?

Ed,
Ha ezt Nati meghalja, új nőnek udvarolni.... Az első menyasszonyt már lecseréltük :-(

K.

cuiccolo
 
 


Timili, köszi elfogadom, úgyis lesz kistesó valamikor. Megmérted, de aranyos vagy! Hihetetlen mire képesek az anyák gyerek mellett!

hihihi, még jó, hogy olvastam, hogy írtál mélt, különben a kukában kötött volna ki, mert ugye fura emilcímről jött+csatolmány, akár vírus is lehetett volna.
Köszi, nagyon tetszik!
Kép

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 

 
 

Mackoo én jártam a Mammysticben, és egy szuper gatyót vettem ott leértékelve még nyár végén. Végre egy olyan nadrág, ami nem szorítja felül a pocakot és nagyon rugalmas, igaz így télen picit hideg, de harisnyával jóKép

Egyébként nem hiszem, hogy P.V. tervezné őket, mert nincs hozzá képesítése és ahhoz képest meg nagyon jók. Szerintem ő csak nevét adja az üzlethez!Kép
Egyébként nézd meg a babaszoba.hu-n az apróhirdetéseket, ott használt, de jó nacikat is lehet néha találni!Kép

hicudzsi
 
 


Mackoo,

A CA és HM gatyókat, szoknyákat én a szülésig tudtam hordani. (mondjuk a 6. hónapig belefértem a saját cuccaimba az állandó hányás miatt Kép)Nyúlik és állítható is a pocak részük.

K.

cuiccolo
 
 


Szia Andi,

Bocsi, mégis ide írom most egyszerűbb:
A vizsgálat neve: Citogenetikai vizsgálat.
Beutaló szükséges az orvosodtól, majd felhívod a 476-4400-ás számot és időpontot kérsz. A Schöpfi 3. emeletén végzik a vizsgálatot: 2 féle létezik: lepénybolyhokból vagy magzatvízből. Ajánlott időpont a 17. héttől a 20. hétig. Leírást adnak mindkettőről, majd lemész fszt-re. ahol meg is csinálják. A barátnőmnek Dr. Villányi Pál végezte. Nem fájt, monitoron végignézhette.
Ennivalót, könyvet érdemes vinni mert a várakozási idő kb. 3-4 óra.

Bocsi ha érthetetlen vagyok de rohannom kell.

Kriszti
kedd, csüt

cuiccolo
 
 


Ed, örülök ha tetszik, mert a telcsifotó ugye nem túl igazi...de az overall tök piros. Olyan piros piros. NEm pinkes, vagy bordós hanem PIROS nem tudom milyennek ment le a mélben, a kinti számomról küldtem...
Egy feltétele van: személyesen veheted át!
Most mailezek Cuicco-val épp egy esetleges 28-i taliról. ? A Te fotód ez alkalommal viszont SZÖRNYÜ!!!! Inkább Kincs-et nyomd továbbra is...

Cuicco, miki-munkaruha megszáradt, de mivel ma apa csak késön jön meg, csak holnap lesz fotózkodás...amint megvan küldöm. (Kár h topogo nincs hozzá)

MACK: Jóindulatom határtalan: jövö kedden, max. szerdán megyek haza. Karácsonyig cuccot már nem vállalok, de ha a 28-i talira jöttök vállalom a stylistot és vihetek 1-2 cuccot. Ha esetleg mégsem jók 4 héten belül visszavihetem öket...
Most mondjon rám vki vmi rosszat ha mer....KépKépKép

Söt, ezt tudom MÉG fokozni: Ha jöttök talizni IIIIIISTENI teákat viszek...mind karácsonyi....szoptatósok is ihatják és nem olyan bün rossz mint a laktoherb. Még pukizni sem kell töle!!!Kép
Na, ha ez nem elég hivogató akkor...nem tudom.
Bár nektek a múltkor Cuicco sütike, meg "mini-ubis-szendvicsei" sem kellettek...Kép
timili
 
 


Sziasztok,

Mackooo, mi két ünnep között megyünk Ausztriába, ha gondolod...

Timili,

ejnye-bejnye, ez megvesztegetés, már előre sajnálom, hogy nem tudunk menni.

Judit_78,

2 napja én is láttam a fotókat, csak annyit mondok gratula.

Mennem kell, mert ébredezik a lányzó, majd este még jövök.

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Hicu,

Nem csak a nevét adja, tulajdonos az unokaöccsével együtt. A kollekciót Ő maga tervezi, a varrást végzik mások.
Mindegy is csak a pontosság miatt... :-)

K.

cuiccolo
 
 


Sziasztok!
De aranyosak vagytok! De tényleg nem akarok senkinek kényelmetlenséget okozni. Az előző szülés óta fogalmam sincs, sztenderd méret vagyok-e vagy sem. Az a tuti, ha fölpróbálom.

De most átmenetileg meg is oldódott a problémám. Este elmentem a Mammystick-be és vettem két nadrágot, egy blúzt meg egy garbót.
Én személy szerint elégedett vagyok velük.
Vannak gagyibb cuccok is, de jobb minőségűek is. És elég elfogadható áron.
A kordgatyó 8900 volt, a farmer 10000, a blúz 8000, a garbó pedig 7000. (Most csak úgy durván, kerekítve).
Csak az a gond, hogy az S méretből már alig volt választék. De azt mondta az eladó, hogy folyamatosan jönnek az új cuccok, úgyhogy érdemes később is benézni.

Nagyon aranyos volt egyébként, mert épp hogy beestem zárás előtt, de ennek ellenére nem vágott pofákat, hanem nagyon kedvesen hordta nekem a cuccokat a próbafülkébe, jóval zárás után is.

Cuiccolo!
Nem is tudtam, hogy a CAban vannak kifejezetten kismama cuccok.
Nem nagyon járok a CAba. 1x-2x voltam, de úgy tűnt, hogy inkább csak a plakátok sikerültek nagyon mutatósra, a ruhák között nagyon sok a gagyi. És olyan nagyok azok az üzletek, hogy az embernek egyszerűen nincs türelme végigböngészni, míg talál valami jót.
Aztán lehet, hogy tévedek.

A hányás sajna nekem is bejött Kép
Szerencsére már vége, még az hiányozna, hogy a 6. hónapig tartson!
Egy előnye van: nem hízik az ember, sőt!
De nekem a mostani terhességnél valahogy előbb kezdett nőni a hasam. Lehet, hogy azért, mert ami kinyúlt az előző terhességnél, az már nem tudott tökéletesen regenerálódni és az ember hasfala minden egyes terhességnél kintebb van???
Mindenesetre már nem fér el a pocak kényelmesen a régi cuccaimban.
MÁr csak azért sem, mert a derékban-csípőben passzos nadrágokat-szoknyákat kedveltem, azokból pedig ilyenkor hamarabb kifogy az ember.

Timili!
Nem tudom, mit értesz mózes alatt.
Nem olyan hagyományos kis cipősdoboz fazon.
Inkább mondanám hordozónak (esetleg autósülésnek).
Olyan, mint egy kis kagyló.
Fölszereltük a vázra és abban tologattam Borit nagyon sokáig.
Lehet, hogy hidegben jobb az igazi mózes vagy mélykocsi, mert a magas pereme véd a hidegtől, de a hordozónak van egy ilyen "szélvédője" (olyan mint azok a gömbölyded napellenzők az üzletek fölött, pl. az S modellé, ha még emlékeztek), azt föl lehet hajtani és kész.
Bori nem panaszkodottKép

Mackooo
mackooo
 
 


Most nem azért mert az enyém, de milyen már?Kép

Igazából 3 igazán jól sikerült van ebben a sorozatban, de a legszebbet magamnak tartogatom.
timili
 
 


Nagyon édes a Mikid!!!KépA puttonya is rejt vmit?
Mackooo! Jesszus, ez egy komoly vagyon!!!!!És akkor csak pár ruhadarabot vettél, nem komplett ruhatárat!!

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Sziasztok!

Bocsi, Judit megvagytok!Kép Adél már újszületten nagyon szép volt a sok hajával!Kép A pancsis képek is nagyon tetszettek!

Timi, férjed, hogy bírja az éjszakai keléseket? Az enyém párnával a fején kiválóan!Kép

Mackoo, kismama bolt van még az Oktogon és a Nyugati között 2in1.Bár már úgy látom vszínű nem vásárolsz.

Csajok jó, hogy írtátok a boltokat én sem tudtam, hogy van a CAba. Ja, és a kocsiülésért is ezer hála.Kép
Timi, nem ér ilyeneket írni a taliba én is úgy szeretnék menni!!! Szervezkedek, hogy 28-án ne legyen itt senki de mi tartózkodjunk otthonKép

Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Timi, Márkod nagyon helyes MIki-fiú!Kép

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Kép

cuiccolo
 
 


Mikulásos jó reggelt mindenkinek!
A mi képünk elég béna lett, de a gép lemerült így nem csinált többet :-(
Timi,
Apa azt mondta Márk nagyon hasonlít Marcira :-)
(legalábbis a kép alapján)

Kriszti

cuiccolo
 
 


Hehe!
Jók ezek a mikulásos képek!
Tényleg nagyon hasonlít a két baba. Először azt hittem, ugyanazt a képet tettétek föl kétszer.

Judit!
Hát igen. Még így is egy kész vagyon!
Még jó, hogy 4 gyereket akarunk, így talán megéri a beruházás Kép

A tali mikor lesz és kinél? Babás vagy babátlan?
Lehet, hogy megpróbálunk mi is elmenni.

Mackoo
mackooo
 
 


Cuiccolo, a Te Mikid is irtó helyes!KépMár csak a szakáll hiányzik...
Mackooo, mi is 4 gyereket tervezünk!Kép
Judit

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Sziasztok!

Timili, én is arra gondoltam, személyes veszem át az "anyagot". A 28. egyenlőre ok, mi nem megyünk sehova, és úgy néz ki, hogy Apa dolgozik.

aranyosak a mikis fotók!
Nekünk is van:
Kép

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Jajjjj, de édes!!!Kép)) Mit fogyasztott ez a kis Prücsök?Kép

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Lányok! Hogy kell egy képnek csökkenteni a méreteit??Én teljesen anti vagyok ehhez...

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi is megvagyunk ám, csak kicsit kevésnek tűnik néha a 24 óra ahhoz, hogy még a géphez is eljussak.

28-án pontosan mi lesz? Csak akkor tudok menni, ha nem gond, hogy három gyerekkel megyek, mert apa a két ünnep közt dolgozik. Feltéve, hogy én is mehetek? Hol, mikor? Tudok vinni gyümölcsöt, sütit.

Üdv:

Zita
pzita
 
 


Nnnnnnnnna akkor:

Most tessék jelezni hányan jönnek talizni!


Cuicco -igen
Barbic -?
Mackooo -?
Ed igen?
Pzita -igen?
Timili- igen!

Cuiccolohoz szervezem. KépHa megmondjátok ki jön, meg is tárgyalhatjuk ki mit hoz. De elöbb tudni kell KI Jön. Aztán nehogy pont a fele-szendvicsfelelös maradjon otthon...mi meg éhkopponKép



Cuicco, mintha azt mondtad volna 686 játszószönyegetek van... Látom azért még beugrott a "csibós" 689-nek. Vagy csak a Miki outfithez kellett valami passzoló?Kép
Szerintem is egy kicsit hasonlitanak a gyerköcök,már akartam is mondani, de talán Marci egy kicsit nyúltabb, nem olyan pöffeteg mint "ez aki nálam lakik". Ennek olyan krumpli-kerek feje van még mindig...mikorra múlik ez el? Mert családban nincs...Basszus, ...jaaaa elfelejtettem h Kósa keze is benne volt a dologban, igy már minden tiszta...Kép


Judit 78- nem tudom én sem csökkenteni a digifotó méreteit gépen..talán Ed ebben (is) profi. Én most azt csinálom h a fotómasinát állitom eleve kisebb felbontású képek készitésére...

Barbic, szerintem egyszerüen fogd meg a gyereket és lépj le. Mondd h van egy órás programod és ez nagyon fontos a további elömeneteledet tekintve, és áhelyett h ellenvetnek segitsenek sütit csomagolni. Majd jól hagyd ott öket. Sétáljanak addig a téli Váciutc´´aban vagy ilyesmi...Kép


AKkor én holnap megyek teát venni...meg még körülnézek milyen német fincsiséget tudok épen szállitani. Áll valaki u.n. christ-stollen-ra?
timili
 
 


Cuisso Te kis STRÉBER!!! Most látom h a piros falovat is odatetted, mert "jól áll"...hihihi...pedig még nem is lovagol....hihihihi....:-))))))))))))))))))))))))))

Már látom elöre, h szeptembertöl fél-Pest tele lesz hm-babyvel!:-))) Itt egy csikos sapkás, ott egy Kismikulás...Kép

Mackoooo, Judit78: mi meg 7 (!) gyereket tervezünk...Kép na félre a tréfát: menjetek már!!!!! KI tud manapság 4 gyereket eltartani, iskoláztatni, külföldi elit-egyetem, késöbb kocsit, lakást venni...meg vagytok hibbanva, vagy valami grófhoz mentetek feleségül??

Én még azon gondolkodom nem szenved-e a második gyerek szeretethiányban, ill. tud-e eleég figyelmet, idöt, hozzáfodulást (igy mondják? nem.) kapni...nemhogy 4!

Modt Hicu mindjárt támad, ugyhogy csak a tisztánlátás végett: mindenkinek magánügye hány gyereket vállal. SZépnek tartom egyébként a nagy családot. Sokszor gondolok arra, ha másért nem legalább azért szeretném még egyet, ha már mi nem leszünk, ne megyen olyan egyedül ebben a világban...
timili
 
 


Szia Kriszti!

Nagyon köszi a genetikai infókat, holnap már nem tudok, de kedden megyek!
Egy a baj, én már a 22. hétben vagyok...majd meglátjuk.
Még1X köszi
Andi
andiska
 
 


Nem támadok...
elég ritkán szoktam. Szerintem is mindenkinek a magánügye hány gyereket akar...
Mint ahogy az is, hogy hogyan neveli/gondozza. Max. jótanácsokat adhat az ember amit a másik vagy jóakaratúnak vagy támadónak értékel...

hicudzsi
 
 


Hello bello,

Zitus,

Írtam mailt. Mi az, hogy Ti is jöhettek?! HÁÁÁT PERSZE! A gyerkőcök már úgyis ismerik a terepet :-)

Ed,

Ari kincső nagyon. Áruld már el mit eszik ami ilyen piros? Valszeg nem a tejföl a ludas...

Judit_78,

Én a Jasc Paint Shop-ban resizeoltam amíg el nem érte a kívánt méretet. Elég béna is lett :-(

Timi,

Ja, ja van csibós is hozzávaló hálózsákkal bár ezt most ignorálnom kellett a miki motyó miatt :-))
Hintarénszarvasozni meg igenis szoktunk!!! Közösen a Marcival :-)
Annó mi is 3 csemetéről álmodtunk, most örülünk, hogy túléltem ezt az egyet. Azért majd bepróbálkozunk egy tesóval 3 év múlva.
A christ stollen az fincsi marcipános csillagos cucc? Én azt naaagyon szeretem, van ugyan néhány zacsi itthon de valszeg. 28-ra nem marad. KÉRÜÜÜNKKKK!


Mackoo,

Ne ruházz be nagyon, szeptembertől jön a H(nem találom and jel)M Budapestre is.

K. aki ma egész nap csavargott

cuiccolo
 
 


Sziasztok!

Kriszti, akkor céklát evett volna. De csak összemaszatoltuk az arcát.
Nálatok lesz a buli? Megyünk! Reszkessetek bébik, jön a vad leányzó, aki letámadja a pasikat!
&: ALtGr+C

Timili, a marcipános izé jöhet! Adunk a karcsú alakunknak.Kép

Judit, ismered az ACDSEE progit? Asszem a windows paint progijával is lehet.
Céklát ettünk Kép

Apa sörözik a haverokkal, Kincső alszik, Papa alszik, szóval most nyugi van. Jól is jön.

Timili, sógoroméknál most jön a 6. bébi. Ne tudd meg, milyen körülmények között élnek. Néha ennivalójuk is alig van.

így aludt el valamelyik nap a kishülye:
Kép

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Bekaka...ez a fotó!

Te Ed és ez, szerinted jó? Mármint a 6. gyerek a nagy semmibe? Nem önzés ez valahol?

Cuicco, nem Drága, a stollen az az ö "beigli"jük, elrontott formájú mazsoláskalácsféle, van marci.val töltött is ugyan, de semmiképp nem csillag alakú. Te már megint olyat tudsz amihez nekem 7 év alatt egyszer sem volt itt szerencsém...KépKép
De ha megmondod pontosabban MI az amire Te gondolsz, esk. utánajárok, mert a marci.-s nálam is nagyon bejön...Ha lehetséges még kb. 1-2 óráig irj mert utána felkerekedünk, holnap már az egész város mozog u.h. mi itthon maradunk, a jövöhét meg már nagyon knapp...akkor már csak a mi lemaradt azután megyek...várom!
timili
 
 


Igeeen!!!!

Zita
pzita
 
 


Stollen ez is. Ezt a fajtát csak a Pennybe lehet kapni. Kék zacskóban van és csillag alakú.
A márkája: Kuchenmeister Butter-Mandel Stollen konfekt
350 grammos
48 százalék a marcipántartalma, original Nürnbergi recept alapján készül :-)

Még vmi. info??

cuiccolo
 
 


Jól van, jól...de a konfent nem számit IGAZI stollen-nakKép
OK, akkor Pennybe is megyek. (Itt kint még életemben nem voltam....Kép)
Jó h ilyen gyors vagy, mindjár lejár a mosógép és akkor kitörünk, a mai 7 órás szürke hajnalból napsütéses kék ég lett, minden hófehér a vékonyka hótól, ahova pedig az nem jutott ott a dér csillog vakitóan....egyszerüen gyönyörü...minden sírást megér h felöltözzünk...ilyen szép itt még téli nap mióta itt vagyok NEM VOLT!

Kb. 3-4 fele már itthon akarok lenni, ha megjöttem jelentkezem mennyi pennys csillagot gyüjtöttem be...

P.(usz)
T.(imili)
timili
 
 


De szép lehet! Itt nálunk se híre, se hamva a hónak, nincs is igazi karácsonyi hangulatom.

Csillagokra fel! Mi meg elindulunk Anikóékhoz, ja Ők is beneveztek a talira.

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Meg kellett örökitenem, bocsKép
timili
 
 


Sziasztok,

mindenki nagyon husi, de Edék alvása az nem semmi.

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


A fákról eltünt a dér, besötétedett, teák szépen regimentben a konyhapulton és megettem egy egész zacskó csillagot! Büünösen jó, úgyhogy holnap veszek még h a talin ti is biztosan hizzatok.....Képkrémes, puha, falatnyi...egyszóval fein /fine. (fain)

Junior ma megint jó volt...eddig.
A tegnap este is sikerült...két cici - és alszik 3-ig...

Na, akkor: tali DE. vagy DU?
timili
 
 


Ja, azt nem irtam h a csillag 48% marci.tartalom mellett 33% zsirt is tartalmaz...a fennmaradó 19% meg biztos cukorKépKép... tehát 3-szorosan is "diétázunk"...nem baj, a teát majd üresen isszuk...hihihi...csak gyertek...gyertek...

BARBIIIIIIII....hol vaaaaaaaagy?
timili
 
 


Sziasztok,

Júúj de szép a táj! Ed, Kincső megint alakított:-) Zita: okszi...

Marci kicsinál minket, visszament újszülöttbe. 4X!!! kel éjszaka mindig farkas éhes :-(
Ha nem megyünk be keservesen ordít ha bemegyünk megsimogatni, nyugtatgatni nem használ. Egyedüli megoldás az azonnali kaja, ha jól lakott alszik tovább. Mit tegyünk, Nálatok volt ilyen?

kriszti@kétségbeesett.com

cuiccolo
 
 


Sziasztok!

Timili, nálatok hó, nálunk esőKép
A 6 gyerekről annyit, hogy ők teljesen máshogy gondolkodnak, mint az átlagos emberek.

Tali: mi nagytétényiek vagyunk, reggel 9kor tudunk indulni és a móricz kb 40 perc. Nekünk idő kell, hogy eljussunk valahova.

Kriszti, nálunk van ilyenKép

Ed, aki már nagyon várja, hogy essen a hó!

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Ed, Téténybe nem megyek de esetleg a Móriczon összeszedhetlek benneteket, ha megbeszéljük ill. ha megmondod h tudom az explorer-ben a bal oldali nivea bébi, ihm, meg szoc.miniszterium hirdetéseit eltüntetni, h csak a hsz-ek legyenek a képernyömön. Egyszer már véletlenül sikerült. De olyan ez mint a fiam hátról hasra fordulása - néha megy, de készakarva még nem...

Nekem a hét elején kelt ennyit a Ded, bár mi még csak 4,5 hósok vagyunk...
Aztán anyukám okossága - biztos kevés a tejed és éhes (ha valami nem stimmel, mindig mindenki -aki nincs sokat a gyerekkel- azt mondja: biztos éhes)azért ébred fel annyiszor. "Adjál neki még tápot! MINDEN gyerek ha tele van a hasa bealszik és alszik reggelig!!"
-Nem, nem adok tápot, 2 hóanpja szokott le róla...
Ehelyett viszont most megint 2 db cici = 1 étkezés és igenis kivárom az éjjeli etetéskor is a bö félórát...ne akarom villám-jelleggel visszafektetni...és láss csodát! Megint 3-fél4-4 körül kel csak, és alszik utána fél 8 ig. U.h. lehet h kevés a tejem :-)
" Majd ha hazajössz megmérjük mennyi elötte és mennyi a szopi után!"
Csak addig állj féllábon, anyukám!

Na, megyek felprobálom az uj jeans-t amit karácsonyra vettem...hátha mégsem az igazi és még hétfön visszadobom...
timili
 
 


Hello Lányok,

Beszéljétek meg, hogy mikor jöttök (érkezhettek folyamatosan is:-)) nekünk bármi jó.

Ed,
Én is ŐS tétényi azaz budatétényi vagyok :-))

Timi,
Nálunk apukám mániája ha Marci megnyekken mindig megkérdezi, hogy nem adnak ezek a fránya szülők Neked enni csillagom? A régebbi verzió: Fáj a pocikád biztos drágám? Nagyon ari, de mindig mellé lő. Marci csak nyüglődős fajta és kész. Felébred éjjel ha tele van a hasa ha nincs és mindig éhes.... Ma megyünk vacsizni + Hobo koncertre úgyhogy anyu lesz ügyeletben holnaptól meg a Tesómat zsuppolom Marci mellé és remélem végre alhatunk legalább 1 éjszakát...

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Az előbb elfelejtettem:
aki könyvet szeretne venni és izgatja a 30 százalékos kedvezmény az írjon nekem mailt....

cuiccolo
 
 


ÚUUristen, uriiiiiisten, de jó neked! Mész VHOVA!
Már alig várom h bébikosztos legyen és rá tudjam bizni valakire...közben meg ´még néha arra gondolok olyan jó h szopizik, tök édi-bébi mikor már tele a pocakja és csak úgy kellemeskedik rajta...

NA AKKOR MI LEGYEN??? (KVt ki vegyen)
ILL: MIKOR LEGYEN? (és ki mit hoz?)
Timili: tea össz. ~20 dkg, marcipános csillag -ami stollen-nek hivatja magát- ~ 1,5 kg lehet h még szendvicset is egy párat, ha a Szél Kálmánra (régi Moszkva) eljutok...

Többiek?
timili
 
 


Sziasztok,

nálunk is az utsó 3 éjszaka 2 óránkánt kelt a Dorka, de szerintem azért, mert folyamatosan front van és ezt a gyerekek nagyon megérzik. Úgyhogy valszeg nem új korszak, csak front.

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Ja, Timili nem tudom, hogy Pesten még merre, de a XIV.-ben is van már hó, meg szép nagy jégpálya, egy egész utcányi.

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Timili!
en grofhoz megyekKép es van mar 4 gyereke, es jon az 5. tolem
de ez nem jelenti azt, hogy dozsolunk, meg kocsi, meg kulfoldi egyetem
o is rendesen dolgozik
attol meg, hogy grof

Kép
babarozsa
 
 


Babarózsa,

És mikor születik a kis gróf? (aki 5. lesz a sorban?)

Szia Lányok,

Némi sütit és kaját csinálok és aki nem jön annak tényleg kipostázom :-)))

Lehet, hogy csak panaszkodnom kell Nektek? Marci tegnap este 7-kor lefeküdt, anyu megetette 10-kor felsírt 2-kor kicsit megsimogattam és aludt reggel fél 9-ig. Kicsit javuló tendenciát mutat. Egy barátnőm azt javasolta, hogy éjjel csak vizet adjak Neki és akkor rájön, hogy érdemesebb nappal jóllakni éjjel meg szunya van. Ki tudja? Nem spártai egy kicsit?

Szerintem is jó amikor szopizik és nagyon sajnálom hogy ez nálunk már nincs :-( Viszont a cumisüveget még mindig olyan arin szopikázza. Még mindig a 2-es cuminál tartunk és igen meg kell dolgoznia vele. Viszont 3-as cumiból nem tud inni, pohárból meg csak nappal kap. Ha sűrűbb kaját adok neki akkor mindig olyan hangot ad mintha hurutos lenne. Doki néni szerint egészséges, de én - nem hívő anyuka - elviszem jövő héten a gégészetre.

Timi,

A lefejt anyatejet viszont más is oda tudja adni Neki, nem próbáltad még? (mondjuk amikor itthon vagytok)

Puszi egy időre, vendégségbe megyünk. Ismét szülinapi zsúúúúr!!!

K. aki ma egy jót aludt

cuiccolo
 
 


Ytong, akkor nosza, korizzatok egy jót!

Babarózsa, jó neked, nincs szebb mint "5.gyerekem anyukájá"-nak lenni és jó tudni h egy gróf élete sem mindig kaviár, szarvasgomba meg füstölt lazac...a neved pedig plágium, mert nálam az IGAZI Rózsa-baba...Kép)

Cuicco, ne törd magad, már a host-olásért hálásak vagyunk.
Tej lefejni nix, viszont tegnap este turbósitottam magam és -nem csalás, nem ámitás- HÁROM (!)cicit kapott és voilà: 21.30-04.30 egyszuszra.
Nehezemre esik nagyon -szeretem ha az jön be amit én mondok- de el kell ismernem, most valszeg anyukámnak van igaza...
Cuicco lehet h nálatok most van 6. hónapos növekedésiugrás?
RTL2-n a Supernanny a Kisdednek az éjjeli 4 (!) flaska tea helyett egy fél üveg vizet adott. De ott a kiccsávó 2, vagy 3 é. volt...nemtom...viszont ha korán szoktatod, lehet könnyebb, mint 3 évesen leszoktatni...majd 2-3 hónap múlva térjünk vissza erre....
Bon jour-olást! (Jó zsúrolást)
timili
 
 


<blink>Talis Lányok!</blink>

Akkor mikor?

De. vagy/és Du.?
timili
 
 


Talis lányok!

Nekem mindegy az időpont, de délelőtt tíznél hamarabb kizárt, hogy Krisztiékhez tudunk érni. A múltkor sem sikerült addigra. Röviden: Délelőtt 10 után bármi jó.

Üdv:

Zita
pzita
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?