Új privát üzeneted érkezett!

már egy ideje nem néztem be,ma úgy éreztem be kell jönnöm... és mit látok??? bikfy megszüüüüült :-) annyira boldog vagyok, könnybe is lábadt a szemem...
bikfy drága üzenem neked, hogy öszíntén szívböl gratulálok és nagyon nagyon sok tejet,egészséget kívánok nektek és élvezd minden pillanatát ennek a kis csöppségnek :-)
Vendég
 


Bikfy!
Hatalmas gratula! Puszi nektek!
Lányok, kitartást mindenkinek, ki mire várakozik épp! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy! Itt is minden szépet és jót kívánok nektek!!!! Millió puszi! :D :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

Kiki!!!! Dejó!!!! Veled mi van????????????? :D :D :D
nincs már iwiwem, elvesztettelek... :(

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Óriási gratula Bikfy! Sok boldogságot, jó egészséget kívánok!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Bikfy!

Nagyon örülök ennek a szuper hírnek! Nagyon gratulálunk nektek! Nagyon sok boldogságot, egészséget és sok tejcsit kívánunk nektek!

Áron baba! Üdvözlünk itt a Földön! Nagyon jó helyre születtél, legyél nagyon boldog, szerencsés, egészséges, és teljesüljön minden vágyad!

rodina74
 
 


Bikfy: Én is nagyon gratulálok nektek! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok!

Mné
mné
 
 


Bikfy, hatalmas gratula nektek!:))) Legyetek nagyon boldogok és sok tejcsit kívánok neked!!!
Vendég
 


Bikfy,

szivből gratulálok nektek, nagyon jó egészséget és jó babázást kívánok. :wink:
Mert egyszer minden álom teljesül... :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy,
sok szeretettel gratulálok!!!

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =3&theater

Légyszi like-oljátok Lili rajzát. 250000Ft értékű bútort nyerhet a csoportjuk. Köszi

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Bikfy!
Ezúton szeretnék én is gratulálni a kicsi fiacskád megszületéséhez!
Nagyon jó egészséget kívánok az egész családnak!
Ügyesen teljesítettétek a 2011-es tervet! :)



Minden itteni ismerősömnek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!

Kép

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok !!!

Mindenkinek Békés Boldog Karácsonyt kívánok!!!
Nekünk sajna nem az mert meghalt a férjem nagymamája aki felnevelte őt és holnap lesz a temetése.:(

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon hálásan köszönöm mindenkinek a sok pozitív gondolatot és a gratulációkat. Még mindig ráz a hideg, ha olvasom őket. Egyszerűen hihetetlen, hogy most nekünk gratulálnak ennyien. Földön túli boldogságban vagyunk, ezt nem lehet elmondani. A kicsi fiam gyönyörű, ráadásul a világ legjobb gyereke. Eszik és alszik. Mindenkinek kívánok hasonlót.

Az újakat szeretettel üdvözlöm, és azt kívánom, hogy mihamarabb sikerüljenek a legszebb álmaik. Egyébként még mindig azt gondolom, hogy mindenkinek sikerülni fog egyszer, csak egy a titok. Soha fel nem adni.


Engedjétek meg, hogy ezúton kívánjak mindenkinek ÁLDOTT, BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy: Itt is gratula.

Nem tudom mennyire lesz időm jönni holnap, úgyhogy inkább ma kívánok mindenkinek boldog karácsonyt!

Kép



vicky79
 
 


Vius: Részvétem a mama miatt.



vicky79
 
 


Kellemes ünnepeket kívánok én is Nektek!
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek egy nagy meglepetést jöttem bejelenteni, mégpedig ezt:
Kép

El sem hiszem, hogy nekünk is sikerült! :D :D :D
És a hab a tortán, hogy teljesen spontán. Januárban mentünk volna a következő lombikra.

Úgyhogy csajok, igenis csodák léteznek, és ahogy bikfy mondta sohasem szabad feladni!

Még csak én tudom este viszont már apus is megkapja az ajándékát a karácsonyfa alá. Annyira izgulok. :oops: :oops: :D :D :D

Mindenkinek gyönyörűszép karácsonyt kívánok!

Kép
babicsek
 
 


Babicsek: Ez fantasztikus hír! Szép erős pozitív teszt. Lesz nagy meglepetés este.



vicky79
 
 


Babikám!

Tiszta szívből gratulálok nektek, férjemnek szerettem volna felolvasni az írásodat, de folyton elcsuklik a hangom. Határtalanul boldog vagyok, apival egy nagy ölelést küldünk nektek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


vius,
öszinte részvétem nektek, nagyon sajnálom,h ilyen karácsonyotok van...

babicsek,
hát ennél szebb ajándékot nem is tehetnél a fa alá... gratlulálok és öszintén kívánom,h a pocakodás minden pillanatát élvezd... egyszerüen hihetetlen, mennyi csoda történik itt... nagyon boldog vagyok...

bikfy drága,
ennél csodálotosabb karácsonyod gondolom sosem volt... édeshármas :-) jövöre már mi is így ünneplünk :-) élvezd minden pillanatát ennek a csodának...
Vendég
 


Sziasztok!

Bazsa, Bikfy, Vicky: Köszönöm szépen a gratulációkat. El sem hiszem, hogy velünk történik mindez. Legközelebb január 3-án megyek orvoshoz. Nagyon izgulok, nem is tudom hogy bírom ki addig. Össze-vissza cikáznak a gondolataim, a rosszakat próbálom kiverni a fejemből.

Minden nap adnom kell magamnak a Clexan injekciót, a heterozigóta Leiden mutációm miatt. Meg napi 5 utró kell. Nemtudom nem sok e ez egy kicsit.

Bikfy: Nálatok hogy telik a karácsony? Az biztos hogy ez a legszebb karácsonyotok nektek is. :)

Bazsa: Látom már te is túl vagy a felén. :) Tudni hogy kislány, vagy kisfiú lesz e?

Vius: Fogadd őszinte részvétemet. :(

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

Vius, részvétem a mama miatt. :(

Babicsek, gyönyörű teszt, gratulálok! :D Beraktad a fa alá? :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


babicsek,
sok szeretettel gratulálok én is!!! Apa mit szólt a meglepihez?
Én anno napi 6 utrót használtam, nem volt sok.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Babi, ezt elfelejtettem délután, Lexinél nekem is 3x2 utrót kellett használnom. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszi csajok!

Akkor megnyugodtam, ha nem sok. Csak nemtudom hogy bírom ki januárig. Nemnagyon érzek semmit és ez nagyon idegesít, hogy minden rendben lehet e. Néha van egy kis émelygés.

Apusnak leesett az álla. :D Csak nézett bambán pár másodpercig, aztán megkérdezte, hogy ez most komoly? Én először vigyorogtam, aztán átment pityergésbe, ahogy apus átölelt és megpuszilgatott. Anyósomék meg csak néztek, hogy mi bajunk van. :)

Kép
babicsek
 
 


babicsek,
igen,söt már a 2/3-án is túl vagyunk :-) március 15-re vagyunk kiírva... nagyon várjuk már...
így van,csak pozitív dolgokra szabad gondolni ilyenkor... de megértem azt is,ha benned van egy egészséges félsz,csak nem szabad túlparázni.... minden rendben lesz :-)
Vendég
 


Babicsek: Én is tiszta szívemből gratulálok nektek!

Mné
mné
 
 


Sziasztok!!!!

Babicsek gratulálok nektek nagyon vigyázz magatokra.

Nekünk ez az év vége a lehető legrosszabbul alakult.
Férjem mamáját ugye 23 .án temettük de 26 án meg meghalt a Dédimamája őt már csak jövőre temetjük el.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius: Őszinte részvétem!

Mné
mné
 
 


Vius: Részvétem, szörnyű egy év vége ez nektek.

Babicsek: Tünetem nekem sem volt semmi egészen addig, amikor már volt szívhang. Ne keress jeleket, attól még jól van az a csodababó.



vicky79
 
 


Sziasztok

Előbb a jó dolgokkal kezdek:)

Babicsek nagyon örülök nektek nagyon vigyázz magatokra ez egy igazi csoda!!!
Monic Dávidkának sok boldog névnapot kívánok!!!

Hát nálunk minden oké lenne ha nem lenne megint halottunk most26 án meghalt a férjem Dédikéje.de mostmár remélem befejeződik ez az év és a jövő év sokkal de sokkal jobb lesz!!!!

Kivánok mindenkinek sikerekben és egészségben gazdag boldog új esztendőt!!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!
Sajnálom, fogadjátok részvétemet!


Lányok!
Mindenkinek kívánok nagyon boldog új esztendőt! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius: Darinkának boldog névnapot!

Boldog új évet mindenkinek!



vicky79
 
 


babicsek,
én 3x2 utro mellett sem tudtam egy kósza émelygést sem produkálni, mégis itt van a 3 gyönyörűszép gyerekem :lol:

Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek egészségben, sikerekben, jólétben gazdag boldog új évet kívánok!

Kép
babicsek
 
 


Babikám!
Látom, megjártad a dokkert és minden okés. Nagyon örülök, csak kitartás, pozitív gondolatok, meglesz ez a baba. És mint Lina, én sem émelyegtem, 1x sem. Meg még félszer sem. Emiatt ne izgulj!

Beze!
Csak halkan kérdem: ezt a csodát te sütötted? ANYÁM!!!!!!!!!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bikfy: Hogy telnek a napjaitok? Mikor mutatod meg a kis csodababátokat? Biztos nagyon kis cuki lehet. Igen, tegnap voltam orvosnál, már 5,6 mm és lüktetett a kis szivecskéje.

Ti milyen vitaminokat szedtél a terhesség alatt?

Kép
babicsek
 
 


Na ezt a kérdést jól feltettem.... :)

lucuzs: Látom te is várod a 3. babát! Gratulálok. Hogy vagy?

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Bikfy, drága vagy, hogy ezt feltételezed rólam, de a kép a netről van. Én egyelőre csak gyümölcstortát tudok sütni. :wink: Illetve sok más sütit, de tortában még nem vagyok otthon.
Mesél kicsit! Milyen baba Áron? Szülés? Gyors volt?
Képet nem raknál nekünk?

Babi, ladeevit, nem drága, nem nagy, szerintem nagyon jó.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


BÚÉk mindenkinek :-)

bikfy,
én is benézek közbe-közbe és mindig bízom benne,h mesélsz vmit vagy raksz fel képeket... pótolod? kíváncsi vagyok :-)
Vendég
 


Vius!
Utólag is őszinte részvétem nektek!

Babicsek!
Nagyon nagy gratula nektek! Látod, nektek is sikerült. Nagy ölelést küldök, és örülök, hogy minden rendben van, és ez így is lesz, mindvégig! Ezer puszi és vigyázz magatokra!

Bazsa!
Pocakfotó? A március mindjárt itt lesz, de jó, de jó!

rodina74
 
 


rodina,
pocakfotó :-) :

Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Bazsa szépen nővögettek:)

Vicky Barbusnak boldog szülinapot!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Milyen csend van itt, pedig régen hogy pörgött mindenki. :(

Beze: Boldog szülinapot kívánok Lexikének!

Vicky: Barbikát is Isten éltesse sokáig utólag is! Az én kisfiam is jan. 21-én született. :)

Ezt a szülinaposoknak küldöm:
Kép

Bazsa? Szépen gömbölyödsz! Már nincs sok hátra! :wink:

Rodina, bikfy: Hogy telnek a napjaitok?

Luczus: Úgy látom te sem jársz már erre.

Rólam annyit, hogy februárban kell mennem genetikai vizsgálatra. Apussal az Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrumot választottuk, tud valaki erről bővebben? Nem szívesen mennék amniocentézisre.

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Babicsek, nagyon szépen köszönjük!
Marcidnak is mostanában volt, ugye? Isten éltesse sokáig a nagyfiút!
Hogy vagy/tok?

Bazsa, szép pocid van! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszönjük a köszöntéseket.

Lexikének is boldog szülinapot!

Mi az Istenhegyin voltunk a 18. heti genetikai uh-n. Hajdú Krisztina lett volna a csúcs, de hozzá már nem volt időpont, viszont a Bátorfi (ha jól emlékszem) doki is nagyon profi. Nem olcsóak, de szerintem nem is drágábbak, mint a többi. Kaptunk cd-t és 3d-s képet.



vicky79
 
 


Vicky, nagyon szépen köszönjük, Barbusnak is boldog születésnapot kicsit utólag!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Babicsek, Marcinak mikor van?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!

Babicsek utólag boldog szülinapot Marcusnak!!

Beze Lexinek boldog szülinapot!!!

Mi is ünnepeltünk hétvégén apusnak is január 21.én van a szülinapja.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: