Új privát üzeneted érkezett!

Na Kinga, akkor meg jobban fogok szoritani a szulinapodon! Micsoda ajandek lenne, mi?

Judyt,
koszi a tablat! A portorlo ronggyal es tarsaival pedig ovatosan banj!!!

v.
vanda72
 
 


Sziasztok Kép
Babus Kép
Nagyon boldog szülinapot KépKépKép

Kinga Kép
Remélem összejön a szülinapi ajándék, ennél szebbet nem is kívánhatna magának az ember Kép

Judyt Kép
Hát nem semmi lesz a jövőhét. Mindenki Uh-ra megy. Sokat kell drukkolnunk, hát rajtam ugyan nem múlik! Drukkolok ezerrel!

Zsófi Kép
Örülök, hogy jelentkeztél. Pihenj sokat. Puszi

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Judyt,Vanda,Mea,Annácska!
Köszönöm előre is a jókívánságokat,annyira szeretné,ha teljesülne,de semmit nem érzek,semmi tünet...

Annácska!
Veled mi újság?
Mostanában nem írsz magadról!Hogy halad a babaproject?Kikúrálás teljesen lezajlott?Mikor kezdhetitek?

Judyt!
Nagyon óvatosan takaríts, csak semmi hirtelen mozdulat!!!Kép

Kinga
Kinga79
 

 
 

Babus!

Boldog szülinapot!


Kép

Kép
szdorka
 
 


JudytKép
Köszönjük, jól vagyunk! Legközelebb jan. 6-án kell mennem dokihoz. Ma voltam reggel laborban, holnapután megyek az eredményekért, utána pedig irány a védőnő.
Egyetlenegy nyűgöm van: állandóan éhes vagyok!

LányokKép
A nyakiredő mérést nálatok a nőgyogyi kérés nélkül megcsinálta?

Henci
henci
 
 


Sziasztok!

Éva
Sajnálom Kép Drukkolok délután a dokihoz! Ne add fel! KÉzfogás oké! Kép

Zsófi
Nem kérdés, hogy várunk téged ugyanúgy mint azelőtt! Csak pihenj most, szépen épülj föl! És még szép, hogy a táblában maradsz! Kép Hiszen a következő Manócskát is látni akarjuk a táblában! És drukkolni az érkezéséhez! Mert jönni fog, ez biztos! Ne add fel, ÉRTE!

Nem nagyon van ma jó kedvem Kép Kifogytam a szavakból Kép Úgyhogy Babusnak is majd csak akkor írok, ha magamra találtam Kép
Ja, ma a hőm már láz előtti értéken volt (36,9). Tegnap este kérdeztem a doktornőt, hogy ez a kis gyulladás okozhat-e még hőemelkedést, azt mondta hoyg igen. Úgyhogy most aztán már a hőm sem érdekes, már jó ideje Kép
Ráadásul tegnap este 3/4 7-kor tudtam elmenni innen, majd fölrobbantam a méregtől Kép Elegem van már, hoyg állandóan itt vagyok Kép Utálom már nagyon Kép Olyan sírógörcsöm lesz mindjárt.......

Jündi
Vendég
 


Tündi!
Fel a fejjel, nincs még veszve semmi! Tudod a remény!!!
Bár én is most kaptam egy rossz hírt és a reggeli teszttel együtt ez már túl sok voltKép
Fogjuk egymás kezét, hátha az segítKép Sőt biztosKép
Éva
évi79
 


Tündi!Kép

Ne keseredj el, olyan kis édi optimista szoktál lenni.Olyannak imádunk, mindig te biztatsz minketKép

Szerintem ez az időjárás sem kedvez a jókedvnek.

Mea
mea
 
 


Jundi,

Miert kell ennyit dolgoznod most? Gondolom nem magad osztod be az idodet es ezert kaotikus a helyzeted mostanaban? Csak egyutterezni tudok veled, masban nem segithetek. Mikor mesz szabira? Az sem tudja tartani benned a lelket?

Hogyan segitsek rajtad?

Vanda
vanda72
 
 


Csajok!Kép

Már lehet, hogy régebben kérdeztem, de Ti tudtok már neveket, hogy mit adnátok majd a babátoknak?

Mi már tudjuk, ha fiú Levente, ha lány Lívia.

Mi próbáltuk a családnévhez is igazítani, mert elég furán hangzik.

De ez a két név nagyon tetszik!!!Kép

Kiváncsi vagyok neketek mely nevek tetszenek?!?

Mea
mea
 
 


Mea!
Nálunk szinte kész tervek vannakKép
Ha kislány lesz akkor a Virág Anna nevet fogja kapni, ha kisfiú akkor pedig a Balázs Gergőt
Kép
évi79
 


Mea,
Mi gondban vagyunk a fiunevekkel, de nagyon. Nekem a Soma a kedvencem, de mivel eppen Soma nap (juli 3)korul fog szuletni a mano, ezert ezt kihuztuk. Mas meg nagyon nincs, talan a Mate es az Abel, de mivel egyikre sem erzem azt az aramutest, amit szeretnek, ezert ketsegbe vagyok esve.

Ha lany lenne (ami ugye a penteki UH utan nem valoszinu), akkor Maja vagy Lena lenne.

Vanda
vanda72
 
 


Tündi!Kép

Azért remélem ennyire nem durva a főnöködKép

Kép

Judyt!Kép

Te meg ne vidd túlzásba a takarítást azértKép

Kép

Kép

Nincs nagy forgalom mostanában délelőtt, vagy csak én érek rá ennyire Kép

Mea
mea
 
 


Évi, Mea
KÖszi! Igen, ez az időjárás sem olyan jó, mi lesz ha majd a hó is esni fog, azt nem tudom Kép

Vanda
Aranyos vagy, köszönöm! Az időmet csak oly módon osztom be én, hogy mikor jövök be, de hogy mikor tudok hazamenni, azt már nem Kép Meg kell várnom a kollegáimat,és ha ők késnek, akkor én sem tudok hazamenni. Szabira majd 23-24-én megyek, addig már csak kibírom valahogy Kép Addig már csak 7-et kell dolgozni Kép
HOgyan segíthetsz? Kép Esetleg ha biztos lennél benne, hoyg minden ellentétes jel ellenére pozitív tesztet küldtél?!?!??!? Kép Akkor holnap már tesztelnék is egyet Kép

Jündi
Vendég
 


Sziasztok!

Judit!
Csinálok este kis pocis képet, majd felteszem a profilomba. Neked Javulást kívánok!

Zsófi!
Olyan jó, hogy újra itt vagy. Pihenj sokat.

Babus!
Boldog szülinapot! Kép Kép

Tündi! és többiek,
Voltam ma vérvételen (AFP). Állítólag jövőhét kedden már eredmény is lesz, úgyhogy megyek vissza a dokihoz és akkor a következő UH időpontot is megmondja.Kép

Én is beállok a sorba, hétfőn megyek 4D UH-ra.

Tündi, Évi!
Drukkolok továbbra is. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Évi!Kép

A Balázs szupi, párom is azKép
Gondoltam is rá, ha fiú lesz akkor Balázs Levente legyen, de valószínűleg csak Levi lesz.

Vanda!Kép

A Máté nagyon aranyos név szerintemKép

Mea
mea
 
 


Nicol!Tündi!Kép

Ti milyen nevekre gondoltatok?

Mea
mea
 
 


Babus Kép

Nagyon boldog szuletesnapot kivanok! Kép

Vanda Kép

Lena, ez jo az en listamon is szerepel... Kép Egyebkent nekem a nevnapom es a szuletesnapom kozott 3 het van, nem olyan rossz az. Gondolkozzatok meg a Soman! Foleg hogy szerintem szuperul illik a vezeteknevhez! Kép

Jündi Kép

Fel a fejjel, mar mindjart itt az a varva vart szabadsag! A ket unnep kozott dolgozol?

Gyöngyi

bgy
 
 


Mea Kép
Nem, nem durva a főnököm Kép De nem rajta múlik a hazamenetelem ideje Kép
Lánynevek: Gerda, Petra, Berta, Enikő
Fiúnév: nagyon nehéz, nincs igazán kedvenc. Pedig én kisfiút szeretnék először Kép

Jündi
Vendég
 


Mea,
az en manom apukaja is Balazs. Milyen vicces!

Tundi,
Hat utanad szerintem en lennek az egyik legboldogabb, ha ismet sikerult volna pozitiv tesztet kuldenem!!! Nagyon drukkolok!
A ket unnep kozott nem is vagy szabin?

Vanda
vanda72
 
 


Nicol
Köszi Kép
Jövő kedden már AFP eredmény? Hát az szuper!!!!! Kép Addig is nagyon drukkolok, hogy jó legyen az érték! Kép A jövő heti 4D meg tuti jó lesz Kép Úgy irigyellek benneteket Kép

Gyönygi
Dolgozok 2 ünnep között, igen. Én állandóan csak dolgozok. Az a jó, hogy vagytok Ti, és így azért klasszisokkal jobb a helyzet. Különben már megőrültem volna Kép

Mea
Fiúnév mégis eszembe jutott, nekem tetszik a Lóránt vagy Lóránd. Bár a vezetéknevünkhöz jobban illene valami magas magánhangót is tartalmazó 3 szótagú, olyasmi mint az Enikő.

Jündi
Vendég
 


Szia Gyongyi!

Megkaptad a mai emilemet?

Csak azert nem tartom szerencsesnek, ha Soma lenne, mert mindene nyaron lenne akkor. Es akkor nem lehet neki jo kis babazsurokat szervezni, mert az osszes osztalytarsa szanaszet van.

Tundi,
ugye, hogy nehezebb fiunevet talalni? De miert?

Vanda
vanda72
 
 


Vanda Kép

Igen megkaptam. Nekem minden oktoberben van, es raadasul a nevnapom nemzeti unnep. Kép A nyari babazsurokkal egyetertek... erre nem is gondoltam. En is mindjart utananezek a lanyneves listamnak...

Nalunk a fiunev adott, Apuka utan szabadon... Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Hu de raerek most! Olyan osszefuggeseket veszek eszre, mint a kovetkezo:

Nicol,
AFP-re nem betoltott 16. heten kell menni? Vagy a tablazatunkban vagy rosszul benne? Mert ott meg "csak" 15+3 naposak vagytok...

Mondjon valaki valami okosat!!!

Vanda
vanda72
 
 


Évi
Sajnálom, hogy negatív lettKép
Vagy a teszt tévedett, vagy pedig az lehet a dologban, hogy nincs peteérésed, így a fogigátló abbahagyása után (ezért ilyen változó hosszúságúak a ciklusaid). De ha ez is van, ez még a kevésbé rosszabb ok, nálam is ez volt, egy kis Closty-val rásegítve hipp-hopp itt lesz a babaKép

Tündi
Ejnye-bejnye! Hát hová lett a mindenkit megvígasztaló, örök optimista Tündi??Kép
Tessék gyorsan kimorcizni magad, aztán csupa vidám smiley-valKép visszatérniKép

Mea
Utólag neked is boldog szülinapot!!!

Remélem én is belevaló, lezser anyuka leszekKép Nem nagyképűségből, de azt hiszem, én jó anyuka leszekKép Nem az a tipikus szigorú, mogorva, parancsolgató szülőtipus vagyok, hanem az, aki partnerként kezeli a gyerekét, akinek van türelme mindent elmagyarázni, aki még a legkisebb popsiraütést vagy pofont is messzemenően elutasítja, aki örömmel "megy át gyerekbe", szeret játszani, télen szánkózni, korizniKép Néha talán túl gyerekesnek is érzem magam, de azt hiszem, ez nem bajKép A baj talán az, hogy én már előre tudom, hogy nagyon el fogom kényeztetni és nagyon engedékeny leszekKép De majd apuci lesz a szigorúbb. Neki kevesebb türelme van az ilyenekhezKép Majd hozzá küldöm Kristófot, ha valami rosszat csinálKép

MIndenkinek köszönöm a szülinapi jókívánságokatKép Nagyon aranyosak vagytokKép Mea, kérdezted, hogy hányadik, a 25.-ikKép Kereken negyed évszázados vagyok maKép
Tényleg, Judyt, aranyos vagy, hogy a táblázatban rögtön átjavítottad a koromatKép, de elég a 25 évKép, a 26-ot hagyjuk meg jövőreKép Valószínűleg én tehetek róla, mert eddig is 25-öt írattam be a táblázatba, gondolom azért, mert ahhoz voltam már közelebbKép

Amúgy szülinapi ajándékként engem is utolért a náthaKép Már tegnap fájdogált a torkom, de mára tetőzött a dolog. Alig tudok nyelni, fáj a fejem, tüsszögök, folyik az orrom. Tömöm magamba a mézet, meg a forró mézes teát. Rögtön csinálok hagymateát, pedig úgy utálom.
Meg attól rettegek, hogy nehogy lázas legyek, pedig már araszolgat fel a hőmKép Már 37,0-nél tartok. Valaki estleg igényt tart erre a hőre??Kép Szívesen átadomKép Én pedig bevállalok minden alacsony hőtKép

Henci
A nyakiredő mérés része a 12.heti UH-nakKép
Miért? Neked nem nézi meg?

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Babus,
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!

Évi,
Nagyon sajnálom, de hátha a doki jó híreket mondKép

Tündi,
Fel a fejjel, az a 7 nap gyorsan el fog telniKép

Mea,
Fiúnév: Dani, Benedek
Lánynév: Anna

Jányok!
Ma nekem is elég rossz kedvem van. Most bőgtem jól ki magam. Sajnos a hőm még mindig lent van, és egyre több mellékhatása jön ki a gyógyszereknek. Ja és persze az is kiborított, hogy mindenki azt írja, hogy több uh és hormonkép kéne, a doki meg semmi ilyet nem csinál, és már most be kellett jelentkeznem januárra, mert később nem lenne időpont, nekem viszont fogalmam sincs mikor lesz a következő ciklus 12. napja.

Kép
móni23
 
 


Jündi Kép
Jaj, de el vagy keseredve. Még nincs semmi sem veszve! Fel a fejjel!

Kinga Kép
Tudom, hogy elég szótlan vagyok mostanában, de majd igyekszem belekapcsolódni a beszélgetésekbe.
Elvileg a következő hónappal indulhatna újra a babaprojekt, de még fel akarom keresni a dokimat.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jündi!
Kérlek ne keseredj el! Talán nemsokára már sokkal boldogabb leszel és még dolgozni sem kell majd járnod!!!Milyen jó lesz!!!KépCsak azt az időt meg kell próbálnunk türelmesen kivárni!Én is dolozom két ünnep között,sőt még most szombaton is,bár még van 4 nap szabim,nem tudom,mikor veszem ki,majd megbeszéljük a többi kollégával. Szóval egy cipőben járunk!Kép

Kinga
Kinga79
 


Nicol
Kár megvárnod a keddet az AFP eredménnyelKép Minden Pesten levett AFP-t a Schöpf-Merei Kórházban csinálnak meg, ahol már 3, de inkább 4 nappal a vérvétel után megvan az eredményKép Felhívod a 476-4400-t, kéred az AFP labort, ahol név és TAJ-szám ellenében megmondják az eredménytKép Nagyon rendesek ott, én is és rengetegen mások innen a Babanetről, ott kérdeztük megKép

Móni
Valami nagyon nem stimmel ezzel a dokival. Ezt így szerintem nem lehet csinálni. Minden UH és vérvétel naphoz kötött(+/- 1-2 nap), ezt így előre nem lehet megtervezni. Azért ettől a BMC-től többet vártam el. Min. azt vártam el, hogy olyan profi módon vizsgálódnak, ahogy az a nagykönyvben meg van írva. Elvileg mégiscsakk egy meddőségi központ.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!Kép

Én is ilyen gyerekes vagyok ám!
Én is azt várom már, hogy játszhassak majd a gyerekemmel!!!Kép
Szerintem én is jól elleszek a játékaival majd.
Barátnőm kislányával is olyan jól el tudok lenni, együtt nézzük a meséket, most karácsonyikat, sőt még én is nézem őket otthon, páromtól karácsonyi mese dvd-t kaptam MikireKép

Szóval ilyen vagyok én is, de szerintem jó, ha az ember így bele tudja magát élni a gyerekek világába, sokkal jobb, mintha nem is foglalkozna a kis lelkükkelKép

Én már úgy mennék haza, teljesen le vagyok eresztve, aludnék legszívesebben csakKép

Kép

Ez vagyok én mostanábanKép

Mea
mea
 
 


Babus,
A BMC-ben a viszgálatok után annyit közöltek, hogy abban a ciklusan, amikor vizsgáltak a hormoneredmények alapján nem volt peteérésem, de attól még máskor lehet. A páromnál nem találtak semmi gondot. Így várakozásra intettek, és azt mondták hogy jövőre majd megpróbálunk valamilyen kezelést.
Én türelmetlen voltam, mert szerintem az nem normális, hogy minden hónapban csak gyógyszer hatására jön meg, és akkor is 60-90 napra. Szóval az egyik rokonom a Péterfiben dolgozik és ott keresett nekem egy dokit. Ezeket a gyógyszereket ő írta fel. De már látom, hogy lehet, hogy meg kellett volna várnom a februárt.

Móni

Kép
móni23
 
 


Azt el is felejtettem írni, hogy a BMC-ben semmilyen vizsgálat pontos eredményét nem adták ki. Így azt sem tudom, hogy melyik hormonnal volt gond és mennyire, és azt sem, hogy a páromnak pontosan mennyi a spermaszáma. Csak annyit mondtak, hogy a páromé jók, az enyémek nem.

Kép
móni23
 
 


Csajok!Kép

Köszönöm mindenkinek az utólagos jókivánságokatKép

Mea
mea
 
 


BabusKép
A barátnőm járt úgy tavaly, hogy nem nézte meg a doki, és ezt utólag nagyon bánta. A biztonság kedvéért kérdeztem.

Nálunk nevek:
Ha fiú, akkor apa nevét kapja: Álmos (leendő nagypapa neve is ez), ha lány, akkor Emese. Ragaszkodás van a magyar nevekhez. (De nekem még tetszik a Dóra, Liza, Jázmin.)

Henci
henci
 
 


Babus!
Bocsika, hogy már öregíteni akartalak egy évvel.Visszajavítottam a táblázatban.Kép
Jobbulást kívánok nektek.Vigyázz magatokra!!!

Nicol!
Már kíváncsi vagyok a pocis képedre.Kép
De jó neked, már AFP, sőt 4D UH.Kép
Hú, de eltelt már az idő.Kép

Mea!
Nem viszem túlzásba.Most lettem kész az egyik szobával, és folytatom a másikkal.

A nevekkel mi nagy gondba vagyunk.Mivel egy napon fognak születni a babáink, így szertnénk úgy választani, hogy legalább a névnapjuk legyen egymástól messze, hogy az a nap csak az övék legyen.A fiú nevekből nem állunk valami fényesen.A lány nevekből már többet ki tudtunk választani.
Pl.Kitti, Vanda, Bettina, Dorina, Barbara, stb.Most ennyi jutott az eszembe.Kép
De majd ha pontosan fogjuk tudni a nemüket csak akkor fogjuk eldönteni.Addig csak nézegetjük az utónév könyvet, és néha jókat nevetünk miylen vicces nevek is vannak.Kép

Henci!
Az nem baj ha éhes vagy.KépAz sokkal rosszabb lenne, ha pl. hányingered lenne, és semmi nem maradna meg benned.Kép
Én is egész nap csipegetek.Itt az evéssel az a lényeg, hogy sokszor keveset egyél.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Móni
Te szegény! Kép Ennyi gyógyszert kell szedned, legalább jól érezhetnéd magad Kép Sírás használt?
HOgy is álltok most a költözéssel?

Vanda
Igen, nehezebb fiúnevet választani, nem tudom miért Kép Érdekes Kép

Jündi
Vendég
 


Babusnak

Ma neked kelt fel a nap!
Talán ma megállsz az időben 1-2 percre, hogy átgondold, mit is jelent az, hogy 25 év?!?! Már csak arra fogsz emlékezni, ami már rég nem fáj. Kis szived csücskében akik meglapulnak, most emlékeidben előjönnek, és elmosolyodsz: tényleg, ő is szerepelt az életemben. Most már csak előre nézel, hisz olyan célok lebegnek a szemed előtt, amit biztosan tudom, hogy el fogsz érni. Mert téged nagyon szeret az Isten! 25 évesen mindent elértél, amire sokan mások csak vágytunk ennyi idős korunkra. Te, Babus, 25 évesen teljes életet élhetsz, mert teljesült minden kívánságod, és mert meg is tettél mindent azért, hoyg teljesülhessen. Jól bántál a sorsoddal, jól bántál az életeddel, jól fogsz bánni a jövőddel. A tudatosság, a szeretet, az önfeláldozás visz téged tovább, és 5-10-25 év múlva is ugyanilyen boldog és elégedett leszel.
Én ezt kívánom neked, hogy hátranézve mindig csak jót láss, nem hibátlant, de nagyon jót, nyugodt lelkiismeretű és őszinte, boldog életet!
Ma a csillagok is Rád ragyognak majd, a Hold is Rád süt, és fényükben ott lesz mindaz, amit ma, itt, szavakkal már nem lehet kifejezni.
Isten éltessen Babus!

Jündi
Vendég
 


Móni
Megértem a türelmetlenségedet, valóban nem normális, amit leírtál.
Nem tudom, mi tévő légy!
Szerintem az a beteg jogai közé tartozik, hogy a saját vizsgálati eredményeit megkapja. Fura, hogy ezt a BMC-ben nem tartják be.

Én anno azt hittem, az én akkori dokim tök átlagos. De titeket olvasva rájöttem, kivételes egy dokihoz volt szerencsém. Ha nem Pesten szerettem volna szülni, akkor biztos, hogy még mindig hozzá járnék.
Egy egyszerű, vidéki kis átlagos doki számára olyan egyértelmű volt, hogy alig pár hónap próbálkozás után kivizsgál engem, 3 vérvétel, 3 UH egy ciklus alatt,(így azonnal kiderült, hogy mi a baj), Closty alatt további havi 3 UH, apucinak beutaló kiskatonavizsgálatra(bár szerencsére már nem volt rá szükség)
Hogy mindez fővárosi nagytudású orvosok számára miért nem magától értetődő??? Miért húzzák-halasztják a dolgokat, nem tudom.

Edina, Anna
Köszönöm az e-mailtKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Annácska
Bocsi, nem tudom miért Annát írtamKép

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok lányok!

Végre sikerült ide érnem. Még mindig az áfa bevallással szívok, de már látom az út végétKép

Móni
Szerintem keresned kéne inkább egy másik dokit! De sürgősen!!! Nekünk, baba projekt előtt állóknak a legnagyobb ellenségünk az IDŐ. De ezt neked (sem) kell mondanom. Persze, minden doki azt mondja, hogy a teljesen egészséges pároknak is van, hogy 1-1,5 évet várni kell. De ez minket nem vígasztal. Főleg ha még valami gond is van, igaz? Nálatok nincs Kaáli intézet? Ott csak az első vizsgálatért fizetsz a többit a TB-ből lehet fizettetni. Ha nekünk januárig nem jön össze, akkor elmegyünk itt Győrben a Kaáliba. Nem akarok várni, várni és folyton csak türelmesnek lenni!!Kép A BMC-ben miért nem adták ki az eredményeket??? Ha kérnéd, akkor sem adnák ki? Végülis jogod van hozzá, hogy elkérd, nem?

Babus
NAGYON boldog szülinapot kívánok Neked én is!Kép Várom ám a címetKép

Lányok! Tegnap megállapítottuk, hogy mi a párommal nem vagyunk átlagos emberekKépKép Én sem vagyok normális, meg apa semKépKép
Szóval: Tegnap voltunk kukivizsgálatonKép Szegény apát megleptem veleKép Reggel felhívtam a rendelőt, hogy mikor van rendelés? Privát hétfőnként, TB-s meg péntekenként. Felhívtam apát, hogy változott a délutáni programKép Dokihoz kell mennünk, mert jövő héten szabin van és nekem január elejére kellenek az eredményei, hogy vihessem a nőgyógyinak. Szegényem tök para voltKép Főleg, hogy vasárnap akcióztunkKép Doki megvizsgálta, aztán kérdezte tőle, hogy hozott-e mintát. Mondta, hogy nem úgy készültünk mert csak ma tudtuk meg, hogy van rendelés és ráadásul tegnap akció volt. Nem baj, azért produkáljon valamennyitKépKép Szerencsére valamennyit sikerült neki, de azért biztosabb lennék a diagnózisban, ha 5 napos böjt után mentünk volna vizsgálatra. Mindegy. A doki szerint az áltagtól picit kevesebb kiskatonája van, de ettől még probléma nélkül lehet baba. Én megnyugodtam, de szegénykémet egész este az foglalkoztatta amit a doki mondott. Győztem vigasztalni, meg győzködni, hogy ha természetes úton nem sikerül akkor még mindig van kiút!Kép
Hát erről ennyitKép

Mea
Tegnap nem tudtam válaszolni neked. Köszönöm, megvagyok. Beszedtem a 2. adag bogyeszt, reménykedem, hogy hatott is. ZabálomKép a kefírt meg egyéb fehérje dús dolgokat, akció 2-3 naponta. Ennyi. Tudom, hogy úgyse fog most sem összejönni, de háthaKép

Tündi
Fel a fejjel! A hőmérőt dobd a kukába és ne foglalkozz vele. Az én hőmre mit szólna a doki? 36,9-37,3 az első ciklusnaptól kezdveKép Gondolj arra, hgoy mindjárt itt a karácsony és pihiKép


Befejezem a kisregényt, majd még benézekKép
Jacsifül

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Bocsássatok meg, hogy megint én foglalom a helyet, de az előbb kimaradt:

milyen érzés amikor érik a tüsző??

Még 1x bocsiKépKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Tündi
Ez hihetetlenKép Hogy tudsz ennyire gyönyörűen és meghatóan írni?!Kép
Nem vagyok egy elérzékenyülős tipus, de amint elkezdtem olvasni, belekönnyeztem. Mit belekönnyeztem? Sírva olvastam végig, olyan szép voltKép Szinte szóhoz sem jutok, annyira meghatódtam, csak annyit tudok írni, hogy nagyon-nagyon szépen köszönömKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Vali
De melyik címre küldjem?
Mert a múltkoriban is rossz helyre írtam neked, és megadtál egy másik címetKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus, Jacsifül,
Sajnos én sem tudom mi tévő legyek. Valahogy nincs szerencsém a dokikkal, de nem válthatok havonta dokit, ráadásul úgy, hogy mindegyik mást mond. A párom azt mondta, hogy várjuk ki a januárt, most úgy is jönnek az ünnepek, meglátjuk mit mond akkor ez a doki (és csak jót mondhat, mert a szülinapomra kaptam időpontot), utána ha kell keresünk egy másikat.

Jacsifül,
Ha tényleg előzőnap volt akció, akkor természetes, hogy kicsit kevesebb volt a kiskatona.

Tündi,
Nagyon tetszett amit Babusnak írtálKép
Köszönöm a bíztató szavakat. Igen a sírás után kicsit jobb lett, jó néha kibőgni magunkat szerintem.

Móni

Kép
móni23
 
 


Akinek még nem mondtam volna, azoknak is köszönöm a jókívánságokatKépNév szerint hosszú lenne felsorolniKép

De ma ti voltatok az elsőkKép Apuci csak este fog felköszönteniKép De valószínűleg "csak" virágot kapokKép, mert megbeszéltük, hogy idén a szülinapi és a karcsonyi ajándék is a pocimban illetve a babaszobában vanKép Végülis, kaphatnék ennél szebb ajándékot? Nem hiszemKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Szeretnek en is <!--attachment: boldogszulinapot-137067.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*25.3**boldogszulinapot%2ebmp --><center><pre>
Kép
boldogszulinapot.bmp (25.3 k)</pre></center><!--/attachment--> kivanni!
Szeretnek olyan szulo lenni majd, mint amilyen Te vagy, amilyennek irtad magad. Remelem sikerul majd, elore meg nem tudhatjuk Kép, de az elkepzeles nem rossz.
Jobbulast kivanok Neked, es igyal tenyleg hagymateat, nekem bejott. Meg egy kicsit rosszul erzem magam, de sokkal jobban, mint par napja. Viszont nekem a forro teat nem javasoltak, mert felnyomja a lazat, es van benne valami (37.7ment fel teazasok utan) Ha faj a torkod, nekem a sos, meleg vizes oblogetes segitett. Nagyon rossz, mig oblogetsz, de utana tud nyelni az ember.

Evi!
Nagyon sajnalom, hogy negativ lett a teszt, pedig annyira azt hittem, hogy lesz megint zebrasunk Kép
Drukkolok delutan.

Tundi!
Ugye mar jobb kedved van? Ne legy rossz kedvu kerlek. Olyan szepeket tudsz irni. Ugye nem baj, hogy en is elolvastam, amit Babusnak irtal?

Nicol!
Varom a pocis kepet Kép Drukkolok az AFP miatt! Tenyleg nem korai a 15+3nap? Kivancsi vagyok, hogy a dokim mikorra fog behivatni engem AFP-re. Szerintem mar csak jovore.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Tündi,
megint nagyon szépet írtál, és megint megkönnyeztem.Annyira kívánom Neked, hogy ott maradj a táblán, ahol most vagy-azaz fent!!!(csak éppen más színnel Kép )

Remélem már jobb a kedved.
jófi
 
 


Bocsi Babus!
Nem igy akartam a kepet felrakni. Kicsit bena vagyok. Sajnalom!
Szoval BOLDOG SZULINAPOT!!!!!!!
Teljesuljon minden almod!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Moni!
Nem szeretnem azt irni, hogy megmondtam, de ez a sok gyogyi, amit szedsz egyutt nagyon karos. Szerintem mindenkepp keress mas dokit, mert Babusnak igaza van. Kellenek az uh, es kellenek a vervetelek. Megertem a ferjed. Miutan ket alatt a 8 dokira mondtam, hogy valami nincs itt rendben kiakadt teljesen, hogy miert vandorolok egyiktol a masikhoz, miert nem maradok vegre egynel. Nagyon feltem valatni, mert azt hittem velem van a baj. Aztan merlegeltem, mi a fontosabb, mit gondol rolam mas, vagy tenyleg igazam van, es valtsak orvost. (par pelda a dokikrol: 1.biopsziat csinalt, amikor mar tuti volt a mutet, a korhazban nem hittek el nekem, azt mondak ilyen sarlatan nem lehet orvos, ilyet tobb eve nem csinaltak, foleg nem fajdalomcsillapitas nelkul. 2.mutet utan ket hetre felszivodo varratokat szedett ki a mehszajbol. 3.kaparasra akart kuldeni vizsgalat nelkul. 4.closti+medrol fel evig mindenfele vizsgalat nelkul, havi ket vervetellel. Ezek csak a legdurvabbak)
Szoval Moni szerintem valts, ha nem bizol a dokidba, es ha elhanyagolja a vizsgalatokat

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Olyan sokat irtatok hogy majd megprobálok követni mindenkit!

Ha nem bánjátok leirnák egy pár dolgot ami még ugy bánt belüröl!
(kórházi dolgok de majd kicsitt késöbb)

Babus!
Anyira aranyos a Kristofka!!!
A szobája is nagyon tetszik!

Jündi!
Remélem már nem vagy olyan szomorú!!

Judyt!
A táblát köszi!
Kicsitt sokkolt amikor elöször megláttam de már túl vagyok rajta!

Lányok!
A tábla aljára nem kerülhet senki most egy hónapig én örzöm ezt a helyet!!
A dokim szerint egy hónap és kezdödhet a start!
Bár éjszaka arra keltem fel hogy kicsitt megijedtem amikor erröl álmodtam!

Zsófi
zsófi76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?