Új privát üzeneted érkezett!

Paat! Ha minden úgy alakul, hétfőn megyek Sz.helyre!!!! Mit szólnál egy randihoz???
A rózsásak csodásak és micsoda repesztések!!!!
A többit fára dolgoztad fel, és ha igen,milyen fára???

Koda nagyon eltaláltad a pasztázást!!!Könnyű vele dolgozni???

Mini! Remélem már elmúlt a vész, jobbulást! Nálam bevált az inhalálás a gyógyszertárban kapható kék dobozos - most nem jut eszembe a neve- inhaláló tablettákkal!!! Nagyon jól tisztítja a légutakat.
anizs007
 
 


Sziasztok!

Paat!
Bocsánat, hogy nem reagáltam, de nem volt tegnap netünk. Azt hittem megint a chello vacakol, de ma reggel már túl soknak találtam, úgyhogy felhívtam őket.
Viszont az agyagos képeidet le is szedtem azonnal és nagyon-nagyon köszönöm.Kép
Az adventi naptárad nagyon jó. Elismerésem érte. Én is eljátszok a gondolattal minden évben, hogy sk. csinálok a lányoknak, de a végén mindig megveszem inkább készen.Kép

Jubi!
Én beleszerettem... Nagy baj?Kép
Szerintem nem fog neked maradni...Kép

Anyko!
Én csak most néztem a képeidet. Egy kritikát megengedsz??? Nem tudtad volna hamarabb jelezni, hogy új munkáidat senki sem nézi? Én ugyanis erre figyeltem fel. És azonnal mérges is lettem. Ugyanis 3 napja dobtam ki egy kaspót ami hasonlóan repedt meg, mint ahogy neked kinéz a hóemberes mécsestartó. Ha hamarabb meglátom nálad, talán megmentem és nem dobom ki.
Engem lenyűgözött ez az ötleted.Kép Nagyon szép. Szerintem el fog törni egy másik régi kaspóm is.Kép

Ági!
Utólag is boldog szülinapot a kicsi fiadnak!Kép
Kép

Koda!
Ez a kép tök jó!Kép
Első ránézésre olyan mintha mézeskalács lenne.Kép A hó pedig tojásfehérje porcukorral.Kép Tényleg nagyon szép.Kép

Mini!
Lánykádnak jobbulást!
Szerintem nem rontod itt a hangulatot, gyere nyugodtan. Mi lett végül veletek? Bentmaradni nem kellett a kórházban, ugye?

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Paat, nagyon szépek , nekem is a rózsások tetszenek!Kép

Tegnap nem mertem íri Kodám , hogy Te is beleestél a csapdába, hogy kinézek az ablakon , vagy benézek? Kép)De most, hogy olvastam , a magyarázatot így már megértem. Kép

Szombaton családi talira megyek és csináltam egy képet a nagybátyámnak.Először is az új repesztővel csináltam a keretet , hát sajnos nem lett az igazi mert ecsettel vittem fel a 2. réteg festéket, pedig én mondom állandóan a szivacsot.Na jó ronda lett. Kép Aztán kinyomtattam a kutyája képét ami persze kicsi lett a keretbe, na akkor újra. Beragasztom és mikor repedjen meg a keret? Hát persze , hogy ...! Aszittem a guta üt meg. Kép Bekentem fakittel a hátulját , nem tudom, hogy az meddig tartja meg? Meg , hogy egyáltalán így át lehet-e adni? Kép Na szóval nem vagyok én se a top-on. Kép
Ráadásul mindenhonnan csupa rossz hírek , betegségek.
A barátom is 2 hete hozott ki az Illatos úti sittről egy kutyát és most úgy néz ki , hogy nagyon beteg , nem biztos, hogy megmarad. Pedig olyan kedves szép kis kutyi. Nagyon sajnálom.
Na jó nem fárasztalak Titeket menek inkább alkotni valamit , habár semmi indittatásom nincs ma. Kép
puszi Nektek!
szorgosstuci
 
 

 
 

Sziasztok!
Most csak 1 rövid bejelentkezés, hogy tudjátok élek...
Szombaton este Lillával bekerültem a kórházba lázgörcse volt a mentő vitt be minket, akinek volt ilyen az tudja milyen szörnyű akinek nem az ne is tudja meg soha! Borzalmas! tegnap 4 után jöttünk haza addig kellett várni a záróra. Nekem már vasárnaptól nem volt hangom most ios köhögök még de ez nem számít. Erre tegnap este már Hanga volt lázas, szóval ma már ő is itthon van táppénzes. Akik küldtek sazlit azoknak köszönöm szépen, nagyon szépek, de egy darabig még nem kupálok, nem győzöm magam utolérni a háztartásban. Bár a férjem rengeteget segített mosott készítette Hangát látogatott minden nap, de azért ő sem bírta 1edül a dolgot így most takarítok stb. Bár én sem vagyok még valami nagyon jó formában, nagyon legyengültünk odabent a kórházba!
No most megyek is csak beszóltam, mindenki vigyázzon magára és remélem sok szépséget irigyelhetek majd i tt!Kép
Ha végigolvastam és csodáltam a dolgokat majd jelentkezem!
Biztos beletelik pár napbaKép
sziasztok
abby
abby
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm az együttérzést.
Sajnos a Niki még bent van és ha igaz kb. egy hétig marad is.
De látom mindenki körül csapkod a ménkű,
Abby gyógyuljatok gyorsan Ti is mindannyian :-)))

Jubika!
Boldog névnapot :-))))

Olvasni és nézelődni volt megint egy kis időm, mindenkinek gratuálok, és bocsi, hogy megint csak így összefoglalóan.
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Most csak bejelentkeztem Jubi miatt! Kép
Nagyon sok boldog Névnapot kívánok!
Kép

Abby!
Gyógyuljatok meg nagyon gyorsan!

Mini!
Nektek is ezt üzenem!!!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Abby! Mini!
Mielőbbi gyógyulást mindnyájatoknak!!!

Köszönöm a névnapi jókívánságokat, kedvesek vagytok!Kép

J

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Ááááááá! Tudtam, hogy van Juditunk!
nagyon sok boldogságot kívánok én is Jubika!!
Kép csak aztán nehogy holnap Te is így nézz ki! Kép Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Jubi!
Ma végiggondoltam, hogy van-e Judit ismerősöm, de nem ugrott be egy sem.Kép
Valahogy nekem Jubi vagy.
Attól még:
Boldog Jubi napot!Kép
Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Jubi!!!!

Boldog névnapot kívánok én is!!!!Kép
orsi21
 
 


Boldog névnapot kívánok így utólag Jubika!

Lányok!
Köszönöm a dícséreteket, dagadt is a májam rendesen KépKépKép.

Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Kicsit volt időm a gép előtt időzni! Kép Az oldalam bővült pár dologgal. Pl. gyöngyfűzéssel és keresztszemessel. Vannak letölthető sablonok is! Kép Akit érdekel, nézze meg! Kép Akit nem, attól bocsi az Off-ért! Kép

Jó hétvégét!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Lányok!!
Mivel ma Gabriella nap van és ha jól emlékszem van nekünk Gabink, Boldog névnapot kívánok!!!!!!!!!!
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
Egy vásáron akadtam rájuk. Nagyon sok fadolgot árulna. Ez van a szórólapjukon :
Szalvéta technika
Natúr faárú a gyártótól
konyha és lakásfelszerelési cikkek
rendkívüli árakon pl.:képkeretek ,
dobozok ,falapok ,tálcák ,pzs.tartók ,stb
Tel.:30/201-45-06
XIX.ker. Hunyadi u.150.


délután 4-8-ig vannak nyitva , kérésre hétvégén is fogadnak , csak másfél órával előbb be kell jelentkezni.
Ha előre szólsz , hogy eléred a 10000 Ft-t akkor nagyker árat számolnak. Többen is lehet menni.
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Sziasztok!

Stucika,
köszönöm jókívánságod! Kép

Sajna mostanában nincs időm kupálni, (nagytakarítás, karácsonyi készülődés, stb.), de szorgalmasan olvasgatok, és gyönyörködöm a munkáitokban.

Stuci,
ha jól emlékszem a te oldaladon láttam olyan képet, ami két keretből áll, és zsinórral van összefűzve. Az gipsz, vagy fa keret?
Nagyon tetssszik!!

Gabi
k_gabi
 
 


Sziasztok!

Majd jövök mutizni is, köszi a rózsás dícséreteket.
Most gyors csak Ánizsnak írok:
Örülök, hogy jössz, összeszervezhetjük, csak nekem hétfő de. kell visszavinnem Áront a fülészetre. De ebéd utántól fogadóképes vagyok és szeretettel várlak, ha az úgy jó neked!!!Kép
paat
 
 


Gabika , ha a 4 évszakra gondolsz akkor az fából van.
Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Boldog névnapot!Kép
Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!
Újra itthon...ismét csak köszönöm a névnapi jókívánságokat!! Kép

én pedig BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK GABINAK!!! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok Csajok!


Tud nekem valaki segíteeni abban, hogy van e valakinek babanplóhoz bellapja? Ha igen akkkor elküldené nekem?? Kép

Mindenkinek boldog névnapot!

Segítséget előre is köszönöm!

üdv. Melinda
szokolka
 
 


Helló Lányok!!

Gabikám!

Boldog névnapot kívánok Neked!:-)))))

Mindenkinek köszönöm a Niki nevében a jókívánságokat, sajnos még a kórházban van, de már jobban, de intenzív gyógyszerezés mellett:-( Remélem akkor sem esik vissza, ha csökkentik az adagot.

Bocsi, többre most nincs erőm már:-(
minimaxi
 
 


Sziasztok!
Jól lemaradtam itt a sok névnapi köszöntőrőlKép, de utólag is NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT Jubinak és Gabinak is, és mindenkinek akinek mostanában van. Kép Kép Kép
(bocsi, de egy kicsit elúsztam)
Köszönöm mindenkinek a látogatást, igyekszem .
Anna
annaa
1133
 
 



Gabi!
Nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!
Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Jubika! Lesz ezen a héten fuvarozás?
minimaxi
 
 


Mini!
MOST TELEFONÁLT APU, HOGY HOLNAP MEGY PESTRE!
DÉLELŐTT 11-RE ÉR FEL, HOVA MENJEN??? ÍRJ MÁR MÉLBEN EGY CÍMET!!

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Na most van egy kis időm, írok jót is :-)))
Szombaton piacon voltam itt Érden, vasárnap meg egy kézműves kiállításon és vásáron, szintén a városban, és sikerült több mint 13000 Ft-ot árulnom a két helyen:-)))
A rossz hír ebben összesen csak annyi, hogy pont ami miatt mentem(a karácsonyos képek) abból egy sem ment el, igaz képek se nagyon. Viszont borosdobozt, meg a dobozkákat és köcsögöket elég szépen vittek. Most izgulok, hogy ne legyen rossz idő, hátha szombaton megint ki tudok menni megfagyni a piacra :-(
minimaxi
 
 


Jó munkát, jó szurkolást!

Titeket is roppant módon fel tud dühíteni a gép?
Vagy a karbantartója? Párom lecserélte a képkezelő programot, és 3 napja nincs türelmem feltenni az új képeimet
(Ánizs! Köztük a karácsonyfás püspökkenyeret, aminek langyosan egyedül álltam neki Kép) De nincs ám haragKép
Szóval lehet, hogy okosabb ez az új, csak pont azokat nem lehet vele megcsinálni egyszerűen, amire használom. Ne robbanjak fel?!
Háááááááát, akkor majd egyszerre mutatok nagyon sokat! Meg a csereszalvikat is!
Pusza
paat
 
 


MaxiMüv.nő! Gratula !!!! JjjjjjjjjjjjóóóóóóóNeked!!!

Paat! ha rám hallgatsz , ne robbanj fel! Mi lenne velünk Nélküled? Kép

Ánizs! Mi van már ? hol a sricnis képed? Kép
szorgosstuci
 
 


Lányok , ezen elájultok! Kitaláltam, hogy a barátnémnak csinálok olyan sütis könyvet mint a Jucusnak van./Akit kihagytunk a judit napi köszöntőből/
Kép
Ez a Tiéd Drága Jucus!

Na szóval , nincs egy darab sütis szalvim se, Kép( Mami most elment ilyet kajtatni nekem , kiváncsi vagyok talál-e?
Megnéztem 1-2 oldalt de senkinél nem láttam sütis szalit. Kép(
szorgosstuci
 
 


Jucus - druszám - boldog névnapot!!! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

Szalvéta megjött! Köszönöm!

Lányok!
SEGÍTSÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉG! Nem tudok szalvétára nyomtatni, mert akárhogy próbálkozom, begyűri! Kellene három cuccost gyártanom szombat reggelre, de nincsenek olyan szalvik, mert egyedi dolog lenne. Hogy lehet még megoldani? Sima papírra? De hogyan kenem fel, az vastagabb mint a szalvi? Gyors mentőötleteket kérek!!!!!!

Gyönyörűűűűűűűűeket alkottok!
Minimaxi: ügyi vagy! Ennyit piacolni!!

Stuci!
Milyen süti? Nekem praliném van, sajna. De van muffinoldal, ott vannak muffinképek, vagy háttérképek.hu-n vannak sütisképek. Persze, ha neked sikerül a szalvira való nyomtatás.

A Betegeknek jobbulást kívánok!!!!!!!!!!!!!

Megyek idegeskedni, amyíg nem kapok segítséget Kép!

Puszi - Kriszta

Ja: Köszönöm,hogy ennyien néztétek az oldalaimat! KépKépKép. A héten lesznek új alkotások fent, (ha kapok segítséget). (Ez csak úgy mellékesen)

mohácska
 
 


Kriszta!

NemtomKép milyen dologról van szó, de én csináltam olyan képet anyuéknak, hogy nagyon-nagyon régi ff. fényképet fényképeztem le. Lézeres (fontos, hogy lézeres legyen) nyomtatóval kinyomtattam.
Dekupálás előtt pár pillanatra vízbe kellett áztatni, aztán mehetett a gipszre. Nagyon jól sikerült.
Mindjárt keresek képet is, de tudni kell, hogy az alap egy igazolványkép volt nagyimról (sajnos már régen nem élKép), a másik pedig egy kb. 6x9-es fénykép.
Sajnos most látom, hogy nincs róla képem. Pénteken megyek anyuékhoz és csinálok, de az neked már késő. Viszont hidd el, hogy nagyon jó lett.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Kata!
A kép adott, csak a technika nem. Köszi a segítséget. Már csak lézeres nyomtató kellene Kép.

Köszi

mohácska
 
 


Most csak gyorsan Mohácskának!
Én csináltam simán A4-es lapra nyomtatott képet és tök jó lett, bár fára dekupáltam nem gipszre. Szóval kinyomtattam majd fixálóval lefújtam és amikor megszáradt akkor tapétaragaccsal ragasztottam a faalapra. majd ha az is megszáradt akkor sima dekuragaccsal lakkoztam. Semmi baja nem lett és tuti jól sikerült. Képet nem tudok mutizni mewrt ajándékba kapta egy óvónéni....
abby
abby
 
 


Sziasztok!

Én még csak most kezdtem ezt az egészet. Az első művem: http://www.babanet.hu/album/albumimages/1781/95700.jpg

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!Kép

Ismét előkerültem én isKép, jól le vagyok maradva az olvasással, a honlapockámról nem is beszélve... Most vadiúj gépünk van, többek között ezért sem tudtam egy ideig jönni, na meg a megrendelések és a kisebb lánykám magabiztosnak tűnőKép tipegése is eléggé lefoglalták a szabadidőmet. Most jöttem volna az utolsó lefotózott műveimet megmutizni(köztük az egyiptomi órásat), de persze azok még a régi vinyón vannak...Kép..., de este talán sikerül hozzájutnom, bár sok képet le sem tudtam már fényképezni digi hiányában. De van egy webkameránk, amivel ezután megpróbálok fotózni.
Na, elég a panaszkodásból!KépKépKép

Abby, Minimaxi!
Mielőbbi gyógyulást kívánok a lánykáitoknak!KépKépKép

A szüli-és névnaposoknak pedig NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT kívánok!
Kép

Minimaxi!
Jajj, szegény NikidKép Hogy van? Hogy viseli a kórházat?
A karácsonyi képeladással kapcsolatban, én is meglepődtem, hogy épp a karis képeket nem igazán viszik, bár azért néhányat abból is sikerült eladnom.

Minimaxi, Anyko!
Gratulálok a vásárhoz!

Anyko!
Este írok!

Cory!Kép
Grat az első alkotásodhoz!Kép Kíváncsian várom a folytatást!KépKépKép

Most egy kicsit szusszanok, bár még szombatra csinálok 1 adagot eladásra, aztán készülünk a karácsonyraKép A takarítás tüzébenKép a férjemnek egy egészszalvis képet fogok csinálni vasalással, hát majd +látjuk mi sül ki belőle.Kép
Kép

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Na itt vagyok!
Paat! Hát még én hogy sajnálom, hogy nem tudtunk találkozni! Egész délelőtt ott kóvályogtam a belvárosban - egyedül - és úgy, de úgy szerettem volna személyesen találkozni veled és megkukkantani a gyerkőcöket! Nyam-nyam püspökkenyér, meg kávé!!! Ígéretet kaptam, hogy a közeljövőben ismét elmehetek Sz.helyre!

Stuci! A priccest még mindig nem csináltam meg, de azért tudok mutizni! Nyomtattam képeket, de hiába hajlakkoztam le, amikor a felső decoup.lakkot tettem rá, bizony egy kicsit maszatolódott. Gondoltam tegnap veszek Sz.helyen fixaktívot, üvegeset, mert úgy olcsóbb, de az eladó szerint a nyomtatott képet nem fixálja le tökéletesen, csak a pasztellel készített képeket. Jó volt hogy hittem neki, vagy valaki próbálta a fixaktívot nyomtatás után???
anizs007
 
 


Na itt vannak, de nem tudom mi volt velem, hogy ilyen pocsékul fényképeztem!
amfórás
fekvő rózsás
virágözön
afró nő
macik

Szerintetek az afro nőre kenjek egy kis krétát, vagy hagyjam így?? Az egyik virágos flitter gyöngyházzal van keretezve!

Exemtől állítólag digit.gépet kapok karácsonyra, akkor nem kell állandóan kunyiznom!

Én is kívánok minden Juditnak boldogságos névnapot!
anizs007
 
 


Sziasztok!

A szalvétát celluxal kell körberegasztani a nyomtatópapírra és utána nyomtatni, bár ez nekem is keserves és már nem is vergődöm vele.
Vékonyabb nyimtatóparrírra nyomtatok tintás nyomtatóval. Lefújom szintelen akril lakkal és utána bekenem a hátulját tapéta ragaccsal és ráteszem a gipszre.Semmi okosságot nem találok abban, hogy vízbe mártani , mert ha bekenem a hátulját és várok pár mp.-et az is eléggé felpuhítja. Ugyan így járok el az újságból kivágott képekkel csak azt nem kell elötte fixálni se./lásd. a Shrekkes kisképek/ Fixálásra a hajlakk is megfelel egyébként.

Cory, ügyes vagy ! Jól sikerült az elsőd! Kép

Ánizsom, megjött a szabásminta. Köszönöm szépen!Már csak a barátomat kéne rábeszélni, hogy vegyen nekem megint egy kis faanyagot. Kép)
szorgosstuci
 
 


Bocsi már megint én! EGy képet készítettem Katinka kollégiumi nevelőtanárjának (a pasztelszínű rózsa üvegvázában) Kata azt telefonálta, hogy elsírta magát Betty néni, annyira tetszett neki! Na meg 4 db képet eladott a kollégiumba Katinka! Így kell neki törleszteni a telefonszámláját - el kell adnia a képeket -!

Stuci! Hajráá, kíváncsi vagyok mit hozol ki belőle, aztán majd jól lekoppintom!!!! Edit

Paat! Azért csak nézzél be a KŐszegi utcai hobbyboltba, mert így 3o %-kal olcsóbban azért elfogadhatóbb áraik vannak. Nagyon izgat, hogy milyen cseréid vannak, én is bevásároltam! Edit
anizs007
 
 


Ánizsom! Nagyon szépek! A virágözön és az afrónő nagyon tecc! Kép) csillagos ötös.

Tele van a liberóm a nicnevekkel!Kép) Most látom, hogy Szokolka= Melinda és 2.-án volt a névnapja.
Érvényes még a köszöntés? Kép
Sok boldogságot Neked is visszamenőleg! Kép

Na eddig jutottam tegnap a könyvecskémmel.


Hááááááát nem valami ragyogó és ráadásul a ringlinek rövid a szára és a belsö gyűrűk már most potyognak lefele. Kép

Ha van kedvetek nézzéteg meg az Edit barátnőm vasalt gyöngyeit. http://www.gportal.hu/portal/theapage

Abbyke! Jobban van már a gyermek? Jobbulást Nektek!
Kép
szorgosstuci
 
 


Ánizs!
Szerintem gyönyörűségesek lettek a képek!!! Nem tudja valaki mennyibe kerül egy színes lézernyomtató? Kép

Cori!
ügyes vagy!

Stuci!
Guszta a könyved! Kép

Sietek, rohanok, dogát írok....meg pihenek közben: citromos köcsög

JKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


A Debreceni köcsögszállitmány elindult rettegjetek:-))))
anyu mindenkit pusszant(minimaxi)

Pocakmea:-)))
meara
 
 


Sziasztok!
Stucikám köszi kérdésed most már hangus lábadozik, Lilla jobban van. De itt tombolnak Ákosra és Bonanzát követelnek!Kép KépTegnap pedig sógyurmáztak egész délután-persze rossz volt az állaga a cuccnak de ahhoz képest szépeket csináltak. Köszönöm így utólag a szalikat is mert nagyon szépeket küldtél, persze mindenki másnak is, öröm volt erre hazaérni!Kép A könyved meg nagyon tuti! Neked is csillagos ötös!Kép
Mea! Köszi a szervezést a köcsög bizniszben! Vigyázz magatokra és szép készülődést!Kép
Jubi! Majd ha befejeztem az ajándékok elkészítését írok mailt...nem ma lesz!Kép Nagyon jó lett a citromos is én tegnap mikulancs virággal díszítettem 1et. Mikor jön Miskolcra a köcsög?! Kodával mi van?
Cory! szia de régen nem találkoztunk! Kép Én is gratulálok az elsőhöz, meg a srácokhoz is nagyon nagyok lettek ám! A picur is mennyit nőtt!Kép
Ánizs! Gratula a képekhez és a bizniszhez is ja meg a lányod is nagyon ügyi!Kép
Nekem nem lézeres a nyomtatóm de szines képhez nagyon jó volt ez is viszont nem hajlakkal hanem pannoncoloros fixáloval fújtam le és hagytam száradni.
Én még senkit nem köszöntöttem ezért most egy össznépi SOK BOLDOGSÁGOT MINDEN KEDVES ÜNNEPELTÜNKNEK!KépKép
abby
 
 


Szia Abby! Örömmel olvasom, hogy már tombolnak a gyerkőcök! Akkor már rendben vannak!

Fixálóról: és rendesen megkötötte a színeket, és nem maszatolódott amikor lakkoztad??? Akkor mégis meg kellett volna vennem tegnap a fixaktívot??? Mert a hajlakkal fixált bizony ereszt a lakkozásnál!

Na csak bulizzatok, és gyógyuljatok!!! Pusz!

Stuckó! Nagyon klassz lesz ez a könyv (is)!
anizs007
 
 


Ánizs! Minden oké volt vele, nem maszatolódott és sima fehér lapra nyomtattam, akkor volt gond amikor a szalira próbáltam meg mert akkor még a későbbi lakkozásnál is kenődött. nekem ez bejött szóval csak ajánlani tudom!
na a tombolást nem igazán engedem mert akkor köhögésbe torkollik, szóval csak csendes tombiKép
abby
 
 


Sziasztok!
Cory!
Gratula az elsőhöz, csak így tovább!!
Ánizs!
Milyen jóóó ötletet találtál ki Katinkának a számla törlesztéséhez!! A műveidhez gratulálok, szuperek lettek! Honnan vannak azok a töööööök jóóóóóóóó szalvéták???
Mini!
Képzeld csak, mennyi alapanyagot lehet venni a bevételedből Kép Nagyon ügyes vagy!!

Felkeltettétek az érdeklődésem a nyomtatás iránt, de nekünk is csak tintasugaras nyomtatónk van... Kép
Stucci!
Nagyon klassz a könyv!! Mivel írtál a borítóra?
Remélem nem hagytam ki senkit....

Szép napot mindenkinek:
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Cory!

Nagyon jó lett a zsepitartód! ha ez az első alkotásod, mi lesz akkor, ha profi leszel?? Kép

Ánizs! Kép
Minden képed tetszik de a virágözön különösképp! Kép Katinkának pedig hajrá! KépSokat kell még eladnia?

Meara!
De rég jártál erre! Hogy vagy? És a picurka? Jó egészséget!

Stuci!
Jó lett a könyv nagyon!Kép


Jubi!
A te köcsögjeidhez meg már nem tudok mit hozzáfűzni! KépSzuper! Kép

Én mostanában csak veszem a szalvétákat....nem alkotgatok! Az órám sincs kész, pedig karácsonyra a falon kéne lennie!

Piacolóknak, vásározóknak!!!! Meg ne fagyjatok és sok képet eladni ám! Kép Én is ki akartammenni a piacra, de olyan hideg van, hogy vacogtam kint! Kép Viszont rengetegen árulnak gipszkéepta piacon. Főleg öreg nénikék! Én inkább továbbra is a boltokba viszem be. Na meg vásározok az oviba! Kép

Rohanok enni! Kép
Sziasztok!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Zsuzsimanó! Nyomtattam a képeket! Minimum ezt meg kell Katinkának tennie, mert ugye, ha nem telefonszámlára kellett volna kifizetnem, akkor ez a pénz most plussz lenne, úgyhogy pedáloznia kell!

Csajszik! Ha érdekel valakit, hogy hol találhatóak ezek a képek, a gportalos oldalamon reprodukciók címszó alatt megtalálhatóak! Van egész toscana sorozat is!
anizs007
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?