Új privát üzeneted érkezett!

Hú, az jó lesz! :) Kedvem nekem sem sok volt, de Alexa hisztijét jól hűti a mostani levegő kint. :wink: Ezért fogom délután is bevetni valószínűleg, még mielőtt én is behisztiznék. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Szia Csajok! Balhè van a maradàsom körül. Ha lesz vègleges hír, szólok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi,naaaaaaaaa........ Timi,jól hűti a hisztit :lol: :lol: képzeld sógornöm felajánlotta,hogy vigyáz rájuk fürdésig,tök rendes tőle,de asszem maradok az elöbbi verziónál,úgyis mama azz hiszi,hogy csak ő tudott segítség nélkül felnevelni két gyereket,hát nem.úgyis fennvagyok éjjel,mindegy,hogy takarítok-e,vagy csak tv-zek.

KépKép
noba
Budapest
 
 

 
 

3x írtam már telóról, de nem tom, mèrt nem ment át
A lènyeg az, hogy maradok, tudunk talizni!!! Nehèz szülès volt ;-$

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyulasz: én tudom, hogy te simán felnevelsz két gyereket segítség nélkül, de ha van felajánlás, azt ki kell használni, mert így talán később is lehet hogy fog így segíteni. Azért, mert anyósod azt hiszi csak neki megy le van tojva, te is tudod, én is tudom és még sokan, hogy nincs igaza és csak azért ne utasítsd vissza sógornődet, hogy neki bizonyíts!

Törpi: éljen! :D Meg az "okos" telefon is! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Csajok, èn +int a Moszkván leszek, ill napközben az Akadémia u-ban. Innentől Ràtok bízom, hol talizunk, Ti vagytok utaknak tudói. Èn megyek, ahova mondjàtok, csak mondjàtok, hogyan.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


most meg ketszer ment...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


haho Csajok, én köhögök kicsit :cry: nem tom mi legyen :cry: :cry: :cry: :cry:
melyiket foglaljam???
vettem butort babaházba az most kimarad majd gyártmányol Apa skt is egyelöre jo lesz ez is nagyon cukkancsot szereztem elég jo áron (bár sok lett szoba :oops: )
http://www.calvincafe.hu/hetimenu.php
frissitették a menüt igy gondolom müködik a hely :wink:
csak azt nem tudom h a heti menü nem ugy van h csak délben érvényes? :? vagy hülyeségre gondolok? :oops: felhivjam öket???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hánykor talizunk??? tiszta mázli nem holnap megyünk Apát vidékre küldik :?
Törpi: na de jooo
bár én még nem élem magam annyira bele :oops: :? jaj nemtoooom :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


persze a mézet otthagytam Anyuméknál amit vett a mézeskalácshoz :evil: az gáz ha mondjuk 5dekával kevesebbet rakok bele? van itthon valamennyi :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,nyugi,én is köhögök,nehogymár ezért otthon maradj! :wink: Vagy maradjak én is? :roll:
Szerintem heti menünek túl sokfajta ez a felsorolás,de nem tudom.Nagyon olcsónak találom :shock:
Ja,és felveszünk majd a Timivel,mint a múltkor. :wink:
Mézeskalácshoz nem írok inkább,nem akarok hülyeséget :oops:

Törpi,na azért én örülök neked,még ha te nem is annyira.Viszont ha már így alakult,akkor hajrááááá :D Gondolom megint úgy 6 körül talizunk,vagy meddig vagy?

Lányok,tudom,hogy el kell fogadni minden segítséget,de most ez nekem jobb így.

Móni,te hova tűntél?

KépKép
noba
Budapest
 
 


:lol: Nem tüntem el, csak sütöttem én is, itt volt nagytesó
csináltam én is mézeskalácsot
még bejgli kellene, de a múltkori csőtörésnél kidobtam a receptem :cry:
töltött kápi is kész (persze az nem az én érdemem)
ja és gyerkőcök nem aludtak, este 6 kor le akart esni a fejük így fürdés volt és fél 7-től alvás

hehe most meg ébredeznek :twisted:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Babus: én is köhögök még mindíg, már vagy 2 hónapja. Ez nehogy visszatartson! :wink:

Ezt el kell mesélnem! Alexával könyvet néztünk, Hanga felrongyolt a szobájuk felé, azt hittem oda is ment. Egyszer csak hallom a pelenka tépőzárját, na mondom, ez a gyerek vetkőzik, futás. Hát a drágám a fürdőben volt, ült a bilin és pisilt. Egy szó nélkül, egyedül. :D Pedig mostanában nem is próbálkoztunk, csak este a fürdés előtt. Alexa persze egyből utánozni akarta, sikerült is 1 cseppet kipréselnie és nagy büszkén közölte széles vigyorral: kész!

Voltak ma jó szövegek is: Alexát éppen leszidtam, erre Hanga : "Manó buta! Manó rossz!" (egyik jelzőt sem használtam akkor éppen) Alexa meg újabban befejezi a mondataimat, csak lesek. :shock: :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


ezt nézzétek mit vettem
http://www.teszvesz.hu/h_m_kabat_sinadr ... 43502.html

végül 3500 lett postával együtt, mert foltot talált rajta az eladó,
hát én nagyon megörültem neki

nem is akartam már igazából overált venni, mert van 4, de ez még 3400+postáért is alkalmi vételnek tűnt, így meg pláne

Móni
KépKép
reunion
 
 


Timi! De ügyes Hanga :-)
és akkor ő is gazemberkedik a beszéddel mint nálunk L?


ugyanis Lauráról kiderült, hogy mindent tud mondani, csak nem akart eddig, mert most meg villámcsapásra ő is beszél
csak ő nem beszél olyan tisztán érthetően
hanem sokszor még artikulál a hang képzéshez

Móni
KépKép
reunion
 
 


Zsófi! az szuper ha" kaka van" :lol: :lol:

egész nap kóláztam a túlélésért, most meg nem tudok aludni :?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Törpi! erről az új árfolyamrögzítésről tudsz valamit?
be kell mennem a bankomba jelezni még az idén, ha ezt akarom igénybe venni?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyulasz: köszi fuvart :wink: de bizti? :oops:
Zsófi: megvan számod hivlak vagy smsezek h mi a helyzet!!! (de lehet kiderül keddig :lol: )
köszi Csajok akkor jövök ha tényleg nem zavar senkit :oops: :wink:
hááát én sem tudom h ez most miért is ilyen olcso :? maradjon a jaffa? nekem szimpi volt 8)
Móni: csinioverál ügyi vagy :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Móni: Hanga is olyan érthetetlenül beszél, de már egyre jobban tisztul, de még sokmindent nem értek meg, amit mond. Majd alakul.

Babus: Nem tudom többiek mire szavaznak, jaffa nekem is szimpi volt.

Zsófi: ügyes K., meg G. is!

Én erősen gondolkozom, hogy bemerészkedek holnap kocsival, mert tuti nem fogom sokáig bírni és azt nem akarom, hogy miattam kelljen feloszlatni a bulit, de még nem biztos, hogy elég bátor leszek hozzá. Alexa ma 4-kor ébresztett, fél 6-kor önkívületben kiverte a dilit, nem lehetett megfogni, sírt, visított. Tutira nem volt magánál. Nem értem én ezt, ilyenkor egyszerűen nem enged a közelébe senkit sem, közben meg mintha nagyon félne. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


ez jutott még eszembe egyetem alatt sokat jártunk ide
http://www.darshan.hu/arak/indexdu.html
szintén kálvin tér környéke

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


vagy megnézzük az occcsot??? :lol: :lol: ha gáz még mindig tovább tudunk állni :wink:
Zsófi: sztem 6-6.30körül lesz (ugye Csajok???) írok smst vagy hivlak mindenképp
Törpi: téged is :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus ez jó lesz :wink:
Jaffában hajszál volt a kajámban

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: melyik akkor az ez??? :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


és akkor hánykor??? :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi,bakker :( :( :( nagyon sajnálom!Én is 6 körülire gondoltam,5-kor indulunk Timivel,max 15 perces kitérőnk lesz,tehát fél6 körül Babusnál vagyunk,és onnan fél óra szerintem bőven elég bárhova.
Jaés jobbulást!

Babus,jól néz ki ez a hely is,nekem mindegy,hogy az olcsó vagy ez,és még mindig tudunk odébb állni,de mehetük ide is,most tényleg nem az árak miatt,csak abból a listából az volt a legszimpibb.
Fél6-kor ott vagyunk nálad. :wink:

Timi,remélem már alszol!Nekem nem gond,ha fél11 körül elindulunk vissza,ha az jó neked,meg Babusnak is.Tényleg Babus,te meddig maradnál?Neked is jó a fél11?
Szóval eccercsak szobatiszták lesztek? :lol: Ügyes! :D

Móni,szuper az overál,nagyon ügyes vagy!
Szóval Laura titkolta,hogy beszél? :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Még nem alszom, nem is fogok sokat, apa éjszakás. Majd gyakran ismételgetem, hátha elhiszem, hogy aki sokat alszik, keveset él! :lol: fél 11 nekem tökéletes

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


bakker, irtam egy csomot, es eltunt. grrrrt!

Zsofi, en 4tol szabad vagyok, a taliig vasarolgatok. Ha gondolod hivj.

Babaus, varom a Te hivasod is.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


reggel (gondolom 10) telefonálok hova van hely irok-hivok mindenkit
Nyulasz: okés köszi akkor fél6 ha neadjisten gebasz van (nem ér haza Apa) megyek utánatok no problem ja nekem bármikor tökéletes hazajönni :wink:
Zsófi: jajjj :( jobbulást :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hátha még olvasol Zsófi: ha segitség Apa kirakhat nálunk 5.30ig bármikor (tölünk 5 perc az autopálya és nem kell gyerekekkel bumlizni belvárosban) már ha jol értem h Apa hazamegy gyerekekkel és Te maradsz tesodéknál :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jó reggelt!
Timi: milyen volt éjszaka?
nálatok nem keltik fel Apát? ha pl éjszakás tud aludni? nálunk ez elképzelhetetlen akármit csinálok mindig csak ApaApa keljél fel :):):) :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ja nálunk napok ota megint 6kor kelnek :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: éjszaka jó volt, fél 7-ig aludtunk, akkor jött Hanga. Nem keltik fel apát, pedig tudják, hogy bent alszik a szobában, megszokták már szerintem. Van, hogy odamennek az ajtóhoz és bekopognak, meg mondják, hogy apa ébred, de hamar meggyőzhetők, hogy még nem. :lol:
Este mikor letettük őket, mondtam Alexának, hogy apa nem lesz itthon éjjel, mert dolgozik, aludjon szépen reggelig nagyot. Nem először jön be nála ez, de többnyire igen. :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


na de jooo :wink: hát én hiába mondom h Apa sokat dolgozott meg álmos fáradt :cry: (szerencsétlenek örülnek ha itthon van Apa)
szerintetek lehet az h Tami azért "verekedik" mert keveset van itthon Apa? mostanában ugye többet van lent a pincében :? meg melo is és ugy vettem észre h Tami sokkal "verekedösebb" :? remélem rendezüdik kicsit ha itthon lesz Apa...

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: akkor beszélünk még ugyis ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Esik a hó, azt az ámulatot! :lol: gyorsan ki is jöttünk

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jo reggelt!
Timi, orulok a nyugis ejszakanak!
nalunk balhe van, lanyok reggelente naggyon keresnek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


ha elalszanak csajok foglalok vmit :wink: irok majd meg smsezek :wink:
ja és nálam esélyes az utánatok megyek verzio :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sms ment :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jó reggelt! :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


jo reggelt! ;-)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


jo reggelt! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babusok 2011.12.22 07:26-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Lányok,mindenki hazaért rendben? Törpi,sikerült venni jegyet? Hú,én tegnap nagyon jól éreztem magam,hazaértem,és mondja apa,hogy lekapcsolta már az internetet,de kapcsoljam nyugodtan vissza,mondom minek,úgysem írt senki a babanetre :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus,ezen a hsz-en mit tuudtál szerkeszteni? :lol: szerintetek tegnap a pincér kinézte volna belőlünk,hogy 12gyerekünk van? :shock: :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus, de tenyleg :-D

Nyuszi, en meg a mav start utan beneztem :-D
Jegyet nek vettem, mert fel oraval korabban at kene venni. Igy ennek semmi ertelme, nem is fogom, mert jo ez. Na mindegy, ossze vagyok pakolva, indulok a vasutra.
Emma,ejszaka keresett, ment az agyamba, ott is ebredt, utanam sirva. Jaj de jo lesz ma mar otthon!! Haleluja!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Jó reggelt! Én még ágyban lustizok. :oops: Én is nagyon jól éreztem magam tegnap. Pincér: hááát, tuti nem hinné a 12 gyereket. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


köszi Csajok én is szuper volt :wink:
hihinemmondommeg :lol: :lol: :lol:
jaj fözni kellene vmit :oops:
12 tényleg vicces legközelebb megkérdezzük :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: mit nemmondasz meg? Szerintem ha meglátna minket menekülne. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


h mit szerkesztettem :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Lányok megteritettek raktak tányért maguknak, nekünk, Jézuskának és Télaponak :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?