Új privát üzeneted érkezett!

Timi,akkor jó jolt? :lol: Noémi fél8-ig aludt.Bada meg csak ásítozik,nem örülök neki,mert alvásidőben mennék vásárolni,de ha szétcsúsznak annak nem fogok örülni,de nem volt szívem Noémit kelteni.

Babus,az igen,akkor nektek is olyan magas láz :( jobbulást!Mi koppkopp láztalanul,remélem így is marad.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus: :( sajnálom az éjszakát és jobbulást!

Nyulasz: jó jolt! :lol: Egész hiányérzetem volt, hogy a Manó nincs ott mellettem. :lol: Én alvásidőban a matricákat akarom a teraszajtóra felrakni meg a csomagokat odatenni és apának meg elfelejtettem a mikijét kihozni a szobából és most ott alszik, viszont úgy eldugtam a kariajándékával együtt, hogy nem tudom zajtalanul kicsempészni. Az én bakancsomba ott volt reggel a csomag. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na, hát ma tényleg mikulás van! Eladtam az egyik asztalra rakható etetőszéket, 4500-ért hírdettem meg, tegnap hívtak, hogy egyiket elvinnék, ma reggel jöttek is érte, 5000-et adott az ember és mondta, hogy nem kér vissza, mikulás van, vegyek almát a lányoknak. :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

de joooooooooooooooooooooo :wink: nálunk is almát hozott a mikulás :)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi,akkor nektek tényleg hétvégére lecseng :D

Timi,almát :D de jó fej!És mi volt a bakancsodban?Tegnap enyémek is pucolták,majd rakok képeket :D

Nonó 37.7,remélem nem megy feljebb.Jó a kedvük,kézenfogva közlekednek,hol a boltba mennek,hol a teraszra cigizni :shock: :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: mikicsomag, benne sok-sok csoki - szerintem apa magára is gondolt! :lol:
Szóval a teraszra cigizni!? :lol: De jó, talán akkor nálatok is lecseng.
Szerinted ma délután mennyien lesznek a camponában? El akarjuk vinni őket a mikuláshoz. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ezt a télapót a saját anyja sem ismerné fel :lol:
Kép
Kép

Pucoljuk a bakancsokat:
Kép
Kép

és a nagy öröm:
Kép

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi,én arra tippelek,hogy hétvégén lecsengett,talán ma otthon ünnepelnek,meg az oviban,suliban,aztán lehet tévedek :roll: Itt a camponás télapó,neki nem lehetett az ölébe ülni :?
Kép
Kép

KépKép
noba
Budapest
 
 


de joooooo :lol:
mi sajnos nem fogunk igazival talizni :(:(:(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus, :( valaki ismerős nem tud beöltözni?egész olcsó tescoban is a ruha.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Bakker,már 10 fok van kinn,gyönyörű napsütés,55%-os pára és végre nem 94%-os,mint az elmúlt két hétben,erre itthon vagyunk.És föl z ebéd,így még egy kicsi időnk se marad kimenni :(

KépKép
noba
Budapest
 
 


...a 10 fok az nem biztos,most nézem süti a nap a külső egységet.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: aranyosak! Bejött az ugatós kutyus meg a rendőrautó?
10 fok csak a napon van, de árnyékban sincs annyira rossz idő. Mi voltunk sétálni. Én is abban bízom, hogy nem lesznek sokan így hétköznap. :?

Alexával már nem tudom mit csináljak, egyszerűen annyira rossz, hogy nem bírom. Újabb húzása, hogy Hanga kezéből kikapta a mézesteás poharat, ami jó félig volt, persze úszott a konyha, fröccsent minden felé, csak azért mert ő nem kért, legalábbis ezt mondta, a Hanga meg igen. :twisted: Nehogy már más igyon, ha ő nem akar. Fel tudnék robbanni! Komolyan mondom, itthon marad és csak hanga jön a mikihez, csak akkor meg nem tudja miről marad le.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,nagyon örültek,de azért nézd a képeket,mindkét télapónál,meg a cipőpucolós képen is az uszkárotok van :lol: de azóta persze az új kutyi a kedvenc.A rendőrautó is telitalálat :D

Hú,elhiszem,hogy bosszankodsz :cry: nincs ötletem se,talán nálatok is az segít,mint nálunk,nem tudtam kezelni Bada dolgait,de mióta nem kiabálok vele(csak nagyon ritkán :oops: )azóta jobb.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi: sokkal könyebb lesz ha már ök is el tudják mondani amit gondolnak meg tényleg meg lehet beszélni h mi miért jo vagy nem, tudod csak addig meg kitartás :wink:
van itthon miki ruha tavaly Apa öltözött be akkor nem vették észre, most már tuti :lol: :lol:
sebaj jövöre majd az oviban :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


koppkopp 12 orát birta Tamma láz nélkül remélem jot jelent, most persze belázasodott de legalább levest megette :D
képzeljétek csajok egyik nap mondták h nem kérnek dui alváshoz pelust igy vettünk gumilepedöt és probálkozunk :lol: eddig 1-1 az átöltözés, kiváncsi leszek a maira :lol: :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!

Betegeknek jobbulást!
Mi voltunk dokinál, semmi bajuk, amióta mama itt van, azóta meg pláne
mondtuk dokinak, hogy nem esznek már tuti fogytak soványak erre doki mondja nem tudjuk mi milyen a sovány gyerek.....
ja
és 2 perc alatt elaludtak délben mama mellett
szóval velem van a baj

Nyulasz! Nagyon jók a képek :lol: :lol: főleg a cipő pucolós tetszik
és a krampusz ilyen csini volt

Mi is voltunk ma Europarkban hátha van mikulás, de hűlt helye, pedig beizzítottuk őket
nem is értem miért nem volt

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: akkor velem is nagy baj van. :(
Én ebben a "majd könnyebb lesz" szövegben már nem tudok hinni. Van ami könnyebb, de 100x nehezebb dolgok jönnek helyette. Alexa meg iszonyatosan kezelhetetlen. Kevés ilyen hisztigépet láttam, azokon is kiakadtam, hogy nem igaz, hogy nem lehet egy kicsit megnevelni. Erre most jól kapom a magamét. :(

Babus: drukk a száraz alváshoz!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: értem ám :wink: de mégiscsak jobbik eset ha vmi vigasztalot hall az ember :wink: vagy nem? :wink: (de tényleg egyre nehezebb :wink: is :lol: )
no mai termés 1 ora alvás 2 lepedö és teljes garnitura ruhacsere :( jaj :? gondoltam h nem lesz ez egyszerü, sokat isznak :? pedig még pisiltek is elalvás elött

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


BABus: jaj, nem azért írtam, tényleg jól esik, mert legalább a remény megmarad! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Olyan szuper délutánunk volt! A mikulással nem találkoztunk, mert sokan voltak (a lányaim nem tudnak 6 gyereket kivárni), messziről láttunk, kisvonatoztunk és bementünk a tropikáriumba. Hát a világ összes mikulásánál többet ért ez most! Annyira tetszett nekik, nagyon élvezték, meg mi is. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,örülök,hogy jól sikerült a délután.Én azt hittem korai a tropicárium,de akkor ezek szerint nem.Receptet köszi :wink:

Móni,ezt én is meg tudtam volna mondani,hogy egyáltalán nem soványak a lányaid :wink: Örülök,hogy nem vagytok betegek,na akkor mama kell oda sűrűbben :lol:

Babus,remélem hamar túllesztek rajta,ma már utána nem volt Nonónak láza,most este sem,Badának volt egy kis hőemelkedése,meg naponta 2-3 alkalommal ugatva köhög egyet,most tantum verdével fújtam,meg kaptak mézet,de koppkopp jól vagyunk,hamar túllettünk rajta.Éreztem,hogy korai még dokit hívni.

Zsófi,te jobban vagy?

Törpi,holnapi vizsgádhoz egy kalappal!Sajnálom,hogy nem otthon a lányaiddal mikizel,családbarát munkahely :twisted:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Akkor talán télapónak is beöltözhetsz :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


BABus: jaj, nem azért írtam, tényleg jól esik, mert legalább a remény megmarad! :wink:
tudom :wink: :wink: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Ki hogy van?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi: de jooo :lol: nekünk is van még belépönk dec 30ig kell menni, tervben van majd 1 nap szabi Apának vmikor :) figyi mennyire volt meleg? (ööö h mennyire öltözteseem majd be öket :oops: )van vmi ruhatár? mennyi idö volt végigmenni? én még sose voltam :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


koppkopp éjjel nem volt láz igy tegnap "csak" 2x volt mind2 alvás elött ugye, remélem ez jot jelent :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: de szuper akkor :wink: gyerköcöknek bejött ezek szerint?
Törpi: kalappal :wink:
én meg agybajt kapok h mindig eltünik vmi a lakásban, most a lego anyuka oroszlán tegnap egész nap kerestem majd Apa is sztetek megvan??? :evil: :evil: és az nem is kicsi ugye :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szia Csajok, olvaslak ám Titeket, csak má reagálni nem bírok, mert annyit írtok, hogy képtelen vagyok :oops:
Jobbulást minen gyerkőnek és Zsófi, Neked is!
Pussz

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Jó reggelt!

Babus: van ruhatár, a lányokon body+ vékony pulcsi volt. Én kabátban mentem be, de aztán levettem, de nagyon jól esett az a klíma, nincs sokkal melegebb, mint a camponában. :wink: Azt nem tudom mennyi ideig voltunk bent, talán 1 órát -én még maradtam volna. :lol:
Jó hogy nincs láz, hurrá!

Nyulasz: ti hogy vagytok?

Törpi: egy kalappal! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


köszi Timi :wink:
Nyulasz: képzeld indul maszat itt Bfokon egy másik helyszínen is, csütörtökönként 10kor szintén, tervezem ha tényleg nem lesz ma láz (juj de jo lenne) akkor holnap megnézzük :lol: azért szeretnék egy lázmentes napot mielött akárhova is megyünk :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,hajrá lázmentes nap!

Nálunk Nonó meganyűgős,pedig fél8-kor kelt,és láztalan.Balázs is nyűgős,neki volt egy pici hőemelkedése.

KépKép
noba
Budapest
 
 


aszem elkiabáltam már höemelekedés van :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sajnálom a hőemelkedést, remélem nem lett láz belőle! :(

A tegnap délutánról pár kép (a jobbak apa telefonján vannak még :twisted: )
Kép Kép Kép Kép Kép Kép mikulásgyűjtő

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jobbulást mindenkinek!

Timi! de jó már nagyon készülök tropikáriumba én is, de apa mindig lemondja, hogy kicsik még, szóval itt a bizonyíték, hogy nem is

szombaton megnézzük milyen ez a kackac játszóház itt a kökiben

Nálunk csajok jól, csak Laura köhécsel, éjjel jobban, meg reggel is köhögött, és utána az ingertől ki is hányta az italát
szegény ez már a sokadik, hogy köhögés után kiadja a tápot

ma mentünk volna bölcsibe emlékeztetőnek, de így inkább ikejáztunk apával kettesben
mama meg tök jól elvan velük, neki még esznek is

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: szerintem már nem kicsik hozzá, nagyon élvezték.

Zsófi: még én is behasaltam oda. :oops: :lol: Tök jó onnan a rájákat nézni, mintha köztük lennék.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok,

itthon végre, apa teljesen kiakadva, lányok rendesen kihúzták a gyufát ma nála.
Vizsgáim sikerültek :oops: tényleg nem bíztam benne. Köszönöm a drukkokat!!!!!

Timi, Nyuszi, annyira szépek ezek a gyerekek! Nagyon jók a képek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Babus, sajnálom, hogy még mindig hőemelkedés van :( Talán holnapra már az sem lesz. De megértem, jobb, ha teljesen gyógyultan viszed gyerekek közé.

Móni, nem lehet egyszerű a csajokkal. És az, hogy mamával meg ennyire szépen viselkednek :shock: Szemtelen kis csapat :wink: El sem akarom hinni, de tényleg Téged szivatnak?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi,ugyeugye,nagyon ügyi vagy!!! :D
No,a csajokkal mi lett? :roll:

Timi,nagyon helyesek!Hanga hangja rendbejött?Balázs rekedt,nem vészes,de ma délután rájött az énekelhetnék,és nagyon elment a hangja.Csak hőemelkedése volt napközben,de estére szinte az se 37.2,asszem ez még normális náluk.Ma elfogyott a méz,majd próbálok szerezni.

Babus,hogy vagytok???

KépKép
noba
Budapest
 
 


Ja,és köhög is Balázs,az se vészes,napi pár alkalom.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Mindenki alszik?Én hallgatom szegény Badát,ahogy köhög.Sajnos így álmában még rosszabb :(

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Törpi: gratula, ügyi vagy! Mit tettek a lányok szegény apával?

Nyulasz: el is felejtettem átadni, Alexa gyógypuszikat küld! Amikor a receptet dobtam be arra ültam vissza a kocsiban, hogy sorol benneteket. Mondtam, hogy beteg a Bada meg a Noncsi, erre mondta a drága, hogy puszi-puszi-puszi Badának, Noncsinak.
Hanga is köhög néha, de nem vészes, hanga rendben azóta is.

Milyen őrült szél fúj? Brrrrr. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ja, és a drágaságaim alszanak az ágyunkban, én meg kénytelen voltam felkelni, mert Hanga szó szerint kitúrt, 10 cm-en képtelen vagyok feküdni, a másik oldalon meg Alexa keresztben.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jo reggelt
tegnap megzizzentek Csajok én kész voltam már :oops: akkor lehet a szél miatt??? :? koppkopp nagyon :wink: azért Apa levitt most egy pisit inkább nézzék feleslegesen
Törpikém vmi jotanácsot pliz, 3.-4. napja nem kérnek dui alváshoz pelust eredmény komplett ágy és ruhacsere és 1 ora alvás igy du hisztisek viszont este korábban alszanak, de nem kérik a pelust, eröszakkal nem merem visszaadni, megprobálom rábeszélni öket ma...vedelbrigád :lol:
Törpi: gratula ügyi vagy :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: :lol: :lol:
Nyulasz: na köhögés :(
vmit még akartam :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi,köszi a gyógypuszikat :D Egyre rosszabb a köhögés,kapott stodalt,meglátjuk elég lesz-e.

Lányok,itt is brutál szél,enyémek is zizzentek.

Vettem tegnapelött egy könyvet a tescoban,"Rajzolj te is" a címe,nagyon tetszik,lépésről lépésre mutatja a rajzokat,(kb 3-4 lépés)és így tök egyszerű akár traktort,akár tehenet vagy boszit rajzolni.Ma kis is próbáltam,és tényleg könnyű,és szép is amilyen lesz.Néha gondban voltam,mert pár dolgot tudok rajzolni,meg ha látom,akkor könnyebb,de ugye már nem elég csak cicátmeg csigát rajzolnom nekik :oops:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: aszem ez nekem is jol jönne :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


barackos diszno=varacskos diszno :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus :lol: :lol: :lol:
ez a könyv:http://book.hu/konyv/1929/Rajzolj-te-is.html

KépKép
noba
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?