Új privát üzeneted érkezett!

Sziszi,
köszi,de úgy döntöttünk,nem megyünk még februárban.Nagyon elfáradtunk ebben a 2 évben,tartunk egy hosszabb pihenőt és májusban folytatjuk csak.
Kelemen,
nekem sem volt még ilyen vizsgálatom,de azt mondják akiknek volt,hogy nem vészes az egész.Remélem,te is így éled meg majd!
Vendég
 


Én is remélem bár ugy vagyok vele mmzsó, hogyha az átjárhatósgi vizsglatot túléltem akkor ez semmi lesz de köszönöm szépen majd jelentkezem ha túl vagyok rajta
kelemen0108
Lőrinci
 
 


Mmzsó,

elhiszem, hogy nagyon elfáradtatok a 2 év alatt, mi csak idén januártól csináljuk, de alig várjuk a sikert.
sziszi73
 
 

 
 

Biztos mindenki elfárad, mint anyagilag mint szellemileg és minden féle képpen.
Sziszi! Olvasom, hogy ti csak idén januárjától csináljátok és szeretném megtudni, hogy ti minn vagytok már túl és milyen eredménnyel zártatok? És nálatok mi a probléma?
kelemen0108
Lőrinci
 
 


Mmzsó; sajnálom, de tökre megértelek! Kitartást addig is!!!

Kelemen; a méhtükrözéstől ne félj, az altatás után semmi fájdalmad nem lesz (legalább is nekem nem volt), attól ne ijedj meg, hogy vérezni fogsz, nekem ezt nem mondták és nagyon megijedtem...
A hastükrözés sem olyan vészes, bár nyilván kellemetlenebb! Elvileg egy fél napot kell az intenzíven töltened, aztán visszamehetsz a kórterembe. Túl nagy fájdalmaim nem voltak, bízzunk benne, hogy Neked sem lesznek.
Mikor lesz pontosan?
Szorítok!!!
tibma
 
 


És ki fogja csinálni?
tibma
 
 


Szia tibma jövőhéten csütörtökön Dr. Bőze Tamás fogja csinálni remélem minden rendben lesz. Lehet, hogy jobb így hogy egyszerre letudják mind a kettőt egy altatásban
kelemen0108
Lőrinci
 
 


Köszönöm hogy szorítasz nekem jól esik
kelemen0108
Lőrinci
 
 


Sziasztok én 5 éve járok Szendei Dr hoz Endimetriozisom volt 2x megmütöttek rá azota kezeléseket kaptam, most 2 éve szedem a Lindinett 20 szünetkihagyás nélkül hogy nelegyen vérzésem elkerüljem az ujabb Endimertiozist.
kb 1 éve ismét felkerestem Szendei Dr hogy szeretnénk babát.
Elküldött Urulogiai vizsgálatra a párom 99% lett az eredménye tökéletes.
Sajnos a napokba 2011 12 01 meghalt Szendei Dr Tüdőrákba :( :( :(
Helyette Dr Bokor Attila (Endokrinologus) helyetesiti felkerestem öt az Urulogiai eredményel ö átutalt Dr Murber Ákos-hoz.
Még nem jártam a Dr nál, tudnátok e segíteni hogy mien hosszadalmas ez a folyamat nekem Endimetriozis elött már született egy kisfiam 8 éves most Endimetriozis után nem sikerül teherbe esnem. Remélem mielöbb sikerekkel járok és jó tanácsokal fog Murber Dr szolgálni....
worcsi83
Hatvan
 
 


Szia worcsi83!!!!!

És ez milyen gyógyszer amit szedsz mire való?
És a két év alatt nem történt semmi nem sikerült a kisbaba?
Remélem nekünk nem lesz ilyen hosszadalmas és hamarabb fog sikerülni bár ugy látom mindenkinek nagyon hosszú volt ez a folyamat.Remélem minnél hamarabb szerencsések lesztek és boldogok.
Üdvözlettel: kelemen0108
kelemen0108
Lőrinci
 
 


Worcsi83; ÚRISTEN :( :( :( Ez rettenetes, szegényt nagyon sajnálom!!! Én is voltam a betege, én is szurikra jártam hozzá. Nekem is endom van/volt.
Abban nem tudok segíteni, hogy milyen hosszú lesz a folyamat, mert ez mindenkinek egyéni. De felkerested Murber dokit? Tudod hol van? Valószínűleg további vizsgálatokra is szükségetek lesz és az is valószínű, hogy mire fogadni tud az néhány hét (főleg, hogy jön a karácsony). Én a bejelentkezésem után kb. 6 hétre kaptam időpontot, szóval ne késlekedj!!!
Csak ügyesen! :)

Kelemen; bár nem ismerem a nevét, de az nem jelent semmit :) Persze, minden rendben lesz! Szerintem hétfőn már ki is dobnak :)
tibma
 
 


Szia kelemen0108!

Lindinette egy fogamzásgátlo hogy ne legyen vérzésem és igy már 2 éve nincs mensim nem hagyhatom abba mert ha abba hagyom visszajön az Endimetriozisom és csak Dr kezelése melett hagyhatom el a gyogyszert és az utasitását kell majd követnem a baba ügyben. Murber dr hogy fogok most járni még nem voltam nála most megyek elöször remélem jo hirekel fog szolgálni és mielöbb összejön a baba:)
worcsi83
Hatvan
 
 


Tibma!!

Hétfön fog visszahívni Murber Dr aszisztense mert pénteken voltam vizsgálaton Bokor Dr volt ö helyetesíti Szendei Dr és ö adta meg Murber Dr számát csak akkor nem tudott adni idöpontot mondta Hétfön keresni fog. Gondolom énis majd Január tájában kapok idöpontot. Páromnak megvan a vizsgálat minden jo most rajtam a sor:))
worcsi83
Hatvan
 
 


Szia worcsi!!!!!!!!
Remélem én is hogy az orvos jó hírekkel fog fogadni vagy szolgálni sok sikert majd írd meg mi volt
kelemen0108
Lőrinci
 
 


kelemen

Rendben megirom majd mi volt:)
Ti jártatok már Murber Ákos dokinál?
Kell fizetni vagy öis téritésmentes, Bokpr doki küldött át hozzá nem magánrendelésre megyek.
worcsi83
Hatvan
 
 


kelemen

Rendben megirom majd mi volt:)
Ti jártatok már Murber Ákos dokinál?
Kell fizetni vagy öis téritésmentes, Bokpr doki küldött át hozzá nem magánrendelésre megyek.

Nem kell fizetned! Ha akarsz adhatsz neki (mint bármelyik dokinak) de nem KELL!
tibma
 
 


kelemen

Rendben megirom majd mi volt:)
Ti jártatok már Murber Ákos dokinál?
Kell fizetni vagy öis téritésmentes, Bokor doki küldött át hozzá nem magánrendelésre megyek.

Nem kell fizetned! Ha akarsz adhatsz neki (mint bármelyik dokinak) de nem KELL!



Köszii :)
worcsi83
Hatvan
 
 


Elvileg már pénteken reggel hazajöhet .Ezt mondta az orvos. Én még nem voltam Dr Murbernél, jobban mondva be sem jelentkeztem be a meddöségi központba. Mostanra tervezet mivel most ugy is ott leszek meg még csak dec.20 körül lesz meg a rákszűréses papírom és állítólag az kell hozzá, de gondolom,hogy a bejelentkezéshez nem kell. Ha felmegyek a meddöségi központba ott kérhetem magamat a Murber dokihoz vagy valakihez oda dobnak és kész??????????? Remélem amik eddig meg vannak vizsgálatok azokat nem kell újra megcsináltatni? Átjárhatósági vizsgálat spermavizsgálat ilyenek?
Szerintetek?
kelemen0108
Lőrinci
 
 


Pénteken kiengednek??? Akkor biztos hastükrözésed lesz? Az jó lenne!
HA Murberhez kéred magad, akkor hozzá küldenek.
Szerintem azokat a leleteket fogadják el, ami 1 éven belüli.
tibma
 
 


Azt mondta a doki aki csinálni fogja ,hogy elötte valónap bekell feküdnöm másnap reggel megcsinálja és pénteken jöhetek haza remélem ez így is lesz vagy készüljek több napra? Meg azt sem tudom milyen alvóalkalmatosságot vigyek hogy hálóing vagy nadrágos? Mert ha a köldökömnél meg a hasamon csinálnak metszést akkor gondolom nem kell vagy nem fognak alulról mesztelenre vetköztetni mert azt már nem szeretném? Miért olyan hihetetlen, hogy másnap jöhetek haza? Vagy félrevezettek? Remélem nem mert nem akarok tovább bent lenni
kelemen0108
Lőrinci
 
 


Elvileg már pénteken reggel hazajöhet .Ezt mondta az orvos. Én még nem voltam Dr Murbernél, jobban mondva be sem jelentkeztem be a meddöségi központba. Mostanra tervezet mivel most ugy is ott leszek meg még csak dec.20 körül lesz meg a rákszűréses papírom és állítólag az kell hozzá, de gondolom,hogy a bejelentkezéshez nem kell. Ha felmegyek a meddöségi központba ott kérhetem magamat a Murber dokihoz vagy valakihez oda dobnak és kész??????????? Remélem amik eddig meg vannak vizsgálatok azokat nem kell újra megcsináltatni? Átjárhatósági vizsgálat spermavizsgálat ilyenek?
Szerintetek?

A bejelentkezéshez nem kell a rákszűrési papír, de Murber dr. kérni fogja az eddigi vizsgálati papírjaiddal együtt.

Az átjárhatóságit elfogadják, de spermavizsgálatot nem mindenkiét fogadják el.

Ha olyan helyen volt a párod amit elfogadnak akkor is a 2. andrológiai vizsgálatot mindenféleképpen ott fogják elvégezni.

Van az ARO-n egy vizsgálati protokoll.

Első lépésben Neked 4 alkalommal kell vérvételre menni a ciklus meghatározott napjain, a párodnak pedig ARO osztályon andrológiai vizsgálatra, de neki is időpontot kell kérni.

Javaslom, hogy minél előbb telefonálj, mert nagyon sokan járnak és csak 2 orvos van az osztályon (Urbancsek prof. és Murber dr.)!

Első alakalommal mindenki Murberhoz megy, a hormon eredmények és az andrológiai vizsgálat után pedig mindenki a profhoz! Prof dönti el a továbbiakat!
sziszi73
 
 


Gondolom személyesen is betudok jelentkezni ha már ugy is ott vagyok megejtem azt is hogyan tudok oda eljutni? A recepcion biztos segítenek nem?
Amugy tényleg miért olyan fura hogy a vizsgálat után másnap hazajöhetek?
kelemen0108
Lőrinci
 
 


Sziasztok eszt szeretném énis megtudni Murber Dr mere rendel mert nem tudom hol van a rendelöje, a korházon belül.
Engem is mikor mütöttek 3 nap hazamehettem nem kel sokáig bentmaradni 2-3 nap max.
worcsi83
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Az Asszisztált Reprodukciós Osztályon rendel Murber (is,meg a Prof is).

Útvonal:lementek az alagsorba,jobbra fordultok,el a büfé előtt,majd újra jobbra,ahogy a folyosó kanyarodik.A folyosó végén van egy lift,azzal felmentek a 3.-ra,az az osztály.
Van egy kis recepció majd meglátjátok,mindig van ott valaki a 2 szülésznő közül,mindkettő nagyon kedves és segítőkész,menjetek bátran!

Kelemen,
készülj úgy,hogy a műtőbe meztelenül kell menned valószínű.Persze,fázni nem fogsz,le leszel takarva,ahol lehet.Biztonsági okból van,így,ha bármi baj történne altatáskor,ne kelljen rajtad matatni...persze nem fog,de nekik ez a dolguk,hogy mindenre gondoljanak.
Biztos nem vezettek félre,ha nem lesz baj,másnap hazaengednek.

A Szendei halálhíre engem is megdöbbentett,pedig én nem is ismertem.
Vendég
 


Sziasztok


mmzso köszönöm a segitéged :)


Engem 6 évig kezelt Szendei mai napig nem tudom elhinni :(
worcsi83
Hatvan
 
 


Sziasztok már majdnem mindent tudok egyedül azt nem ,hogy az altatós orvos is a 3.-on van????
Na meg persze azt sem tudom hova kell mennem mikor megyek befeküdni? Nem tudtok nekem ebben segíteni?
kelemen0108
Lőrinci
 
 


Kelemen0108

Szia az altato orvost nem tudom sajnos, de ha mész befeküdni az 1 kell jelentkezni énis ott jelentkeztem asztán a 2. ra felkültek mert az 1sön nem volt hej akkor de általában az 1 szoktak szobát adni.
Ki fog müteni téged mejik doki?
worcsi83
Hatvan
 
 


Gondolom személyesen is betudok jelentkezni ha már ugy is ott vagyok megejtem azt is hogyan tudok oda eljutni? A recepcion biztos segítenek nem?
Amugy tényleg miért olyan fura hogy a vizsgálat után másnap hazajöhetek?

Kelemen,

igen személyesen is betudsz jelentkezni, de hidd el tényleg minden nap számít. Ledöbbensz majd, hogy napi szinten hányan fordulnak meg valamilyen célból az osztályon.

Neked kell eldönteni, én csupán jóindulatból mondtam, hogy telefonon jelentkezz be!
sziszi73
 
 


Sziasztok

Ma beszéltem Murber dokival 13 án keddre hivott a magánrendelöjébe a 3 kerületbe és onnantol megmondja hogy tovább.
worcsi83
Hatvan
 
 


Szis worcsi!!!
Köszönöm a segítséget és Dr. Bőze Tamás fogja csinálni. Akkor ha a recepcion jelentkezem akkor eligazítanak?
Tudom, hogy minden perc számít de még két hét mire a rákszűrés eredménye meg lesz és jó lenne ha az utánra kapnánk idöpontot. Már rájöttem,hogy nem egyedül vagyok a világon akinek ilyen helyre kell mennie. Meg sajna a munkahelyhez is igazodnunk kell.
Örülök,hogy ilyen hamar kaptál idöpontot majd írd meg mi volt.
kelemen0108
Lőrinci
 
 


Szis worcsi!!!
Köszönöm a segítséget és Dr. Bőze Tamás fogja csinálni. Akkor ha a recepcion jelentkezem akkor eligazítanak?
Tudom, hogy minden perc számít de még két hét mire a rákszűrés eredménye meg lesz és jó lenne ha az utánra kapnánk idöpontot. Már rájöttem,hogy nem egyedül vagyok a világon akinek ilyen helyre kell mennie. Meg sajna a munkahelyhez is igazodnunk kell.
Örülök,hogy ilyen hamar kaptál idöpontot majd írd meg mi volt.




Igen természetesen a recepcion mindenben segítenek nagyon aranyosak :)
Énis meglepödtem hogy már jövöhétre kaptam idöpontot örülök neki nagyon.
Így igaz sokan vagyok akik ien problémával közködnek és hosszu a folyamat mire a végére érünk sajnos :(
worcsi83
Hatvan
 
 


Szis worcsi!!!
Köszönöm a segítséget és Dr. Bőze Tamás fogja csinálni. Akkor ha a recepcion jelentkezem akkor eligazítanak?
Tudom, hogy minden perc számít de még két hét mire a rákszűrés eredménye meg lesz és jó lenne ha az utánra kapnánk idöpontot. Már rájöttem,hogy nem egyedül vagyok a világon akinek ilyen helyre kell mennie. Meg sajna a munkahelyhez is igazodnunk kell.
Örülök,hogy ilyen hamar kaptál idöpontot majd írd meg mi volt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára worcsi83 2011.12.05 16:00-kor.
worcsi83
Hatvan
 
 


Igen természetesen a recepcion mindenben segítenek nagyon aranyosak :)
Énis meglepödtem hogy már jövöhétre kaptam idöpontot örülök neki nagyon.
Így igaz sokan vagyok akik ien problémával közködnek és hosszu a folyamat mire a végére érünk sajnos :(
worcsi83
Hatvan
 
 


Csajok változott a program holnap befekszek most telefonált az asszisztensnö holnap menjek mindenkire számítok
kelemen0108
Lőrinci
 
 


Kelemen,

nagyon szorítok Neked!
sziszi73
 
 


Kelemen,

Szorítunk neked, ne féljé minden jó lessz!!!
worcsi83
Hatvan
 
 


sziasztok csajok túl éltem most már itthon lábadozok
kelemen0108
Lőrinci
 
 


Szóval csajok az a helyzet, hogy mivel a jobb oldali petevezetékemet eltávolították egy méhenkívüli terhesség miatt így a gyógyulásom folyamán a baloldalon elég sok minden letapadt. Amit lehetett azt az orvos a vizsgálat folyamán feloldotta. De sajna a petevezetékem átjárható de a kürt csak nagyon nagy nyomással járható át így azt mondták, hogy spontán nem is tudnék teherbe esni bármennyit is várnánk vagy próbálkoznánk. Szóval egy lehetséges megoldás van az pedig a lombik mivel a baloldali petefészkem is le van tapadva. Ahhoz viszont nem nyúlt a doki mivel akkor egy darab hiányozna az ép, de letapadt petefészkemből amiből az következik, hogy nem is tudnék gyermeket kihordani állítólag. Na de ezen túl vagyok nem kellemes a vállaim eléggé fájnak de kibírom itthon már minden könnyebb lesz. A bíztatást meg mindenkitől nagyon köszönöm aranyosak vagytok. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kelemen0108
Lőrinci
 
 


Szia Kelemen!

Már napok óta szeretnék írni, de nagyon sűrűek voltak az utóbbi napok.
Nagyon örülök, hogy túl vagy a megpróbáltatásokon, sokat gondoltam Rád.
Az eredmény azért nem olyan elkeserítő, hisz ott a lombik lehetősége. Hallottam már sztorit, akinek egyetlen petevezetője sem volt már, és sok sikertelen lombik után spontán várandós lett, úgyhogy azért ne adjátok fel a próbálkozást a program megkezdéséig :wink: !
Gyógyulgass, pihenj, regenerálódj, aztán hajrá!
Sikerült időpontot kérned az ARO-ra?
Jó hétvégét mindenkinek!!
maci80
 
 


Maci80; azt írod, hogy petevezető nélkül teherbe lehet esni??? Hogyan? Erre roppant kíváncsi lennék, mert én is ebben a cipőben járok... vagyis abban, hogy nincs petevezetőm. Ezt légyszi fejtsd már ki egy kicsit jobban, vagy bárki, aki hallott már ilyet. Lehet, hogy a biológiai tanulmányaimat még fejleszteni kell :)

Kelemen0108; örülök én is, hogy minden ok! A vállaid fájnak? Az mitől? Pihengess sokat, aztán hajrá! :)
tibma
 
 


Szia Dondon!
Voltál tegnap eredményhirdetésen? Szurkoltam :wink:
maci80
 
 


Szia Tibma!
Hogy biológiailag hogyan lehetséges ez, azt nem tudom, azt hiszem az egyik októberi újságban olvastam, Kismama, vagy az őszi Hello Baby magazinban, hétvégén ha lesz időm megnézem, és elküldöm Neked, melyikben volt a sikersztori.
Azt tudom, hogy az orvosok is csodájára jártak
maci80
 
 


Szia Kelemen,

örülök, hogy szerencsésen túl vagy a vizsgálaton, szorítottam Neked.

Kértél időpontot az ARO-ra? Ha igen mikorra kaptál?
sziszi73
 
 


Szia Dondon!

Már 2 hét letelt, voltál már a profnál? Mi van Veled? Szoratottam Neked!
sziszi73
 
 


Sziasztok köszönöm az együtt érzést. A vállaim azért fájnak mert ugyanis a tükrözéshez a hasüregemet feltöltötték gázzal hogy jobban lássák a dolgokat és mikor felébredtem akkor ez a gáz mivel nem tud hol eltávozni így felszállt a vállamba és ott akarja a csontjaimat szétnyomni nem kellemes de kibírom. Az ARO-ra meg hétfün kell felmennem idöpontért mert el voltak havazva és hétfön ugy is mennem kell varrat szedésre. Nem tudja valaki, hogy ennek a lombikos dolognak hogy van a menete?
kelemen0108
Lőrinci
 
 


Sziasztok lányok!
örömhírrel szolgálhatok: várandós vagyok!!!!!
Most már "csak" azért kell vigyáznom, hogy meg is maradjon. Ja és marad az izgalom, hogy hányan vannak, s hogy egészséges legyen.
Köszi, hogy szorítottatok értem! Olyan jó lenne, ha mindnyájatok átélné ezt az érzést.
dondon
Budapest XII. kerület
 
 


Sziasztok lányok!
örömhírrel szolgálhatok: várandós vagyok!!!!!
Most már "csak" azért kell vigyáznom, hogy meg is maradjon. Ja és marad az izgalom, hogy hányan vannak, s hogy egészséges legyen.
Köszi, hogy szorítottatok értem! Olyan jó lenne, ha mindnyájatok átélné ezt az érzést.

Szia Dondon!

gratulálok! Biztosan minden rendben lesz és gyönyörű gyermeked fog születni!
sziszi73
 
 


Kedves dondon örülök az örömödnek vigyázz magatokra és minden részletet várunk
kelemen0108
Lőrinci
 
 


Maci80; köszi ha megnézed, bár gondolom ez egymillióból egyszer fordul elő, tehát erre nyilván nem építhetem a jövőm :)

Dondon; jajjj, de jó! Gratulálok!!! Minden rendben lesz, vigyázzatok Magatokra. Tegnap tudtad meg a jó hírt? Bent voltál a kórházban? Esetleg reggel 8 körül vérvételen??? :wink:
tibma
 
 


Szia dondon nagyon örülök, hogy várandós vagy bár sok minden érdekelne. Neked eddig miért nem sikerül? Mennyi idöbe telet mire várandós lettél? És milyen dolgokon mentél keresztül eddig? Szóval mindent szeretnék tudni persze ha a nagy örömködésben van pár perced és kedved ezzel foglalkozni köszönöm
Üdvölettel kelemen0108
kelemen0108
Lőrinci
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?