Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Már jobban vagyok a tegnapi nap után 8) úgyhogy szóra sem érdemes
nagyon kiakadtam, vissza akartam menni dolgozni azonnal

Mi liberot használunk, nagyon ritkán áznak át, és most kezdtük az ötöst használni, mert Réka comboska mindig ott maradt a helye a guminak és ő meg mindig közölte, hogy csíp a combja
Ja és ez komoly ám, mert ha észre veszi, hogy a zokni gumija nyomot hagy a lábán, akkor az fáj neki, ki kell cserélni a zoknit, és sokszor odanyomja, hogy pusziljuk meg neki a bibisét :? :lol: :lol:

Ma voltunk Laurával heim pálban, mert nem nyugodtam bele, hogy ez egy szimpla pókcsípés, hanem lehet hogy allergiás valamire (mondjuk tejszínre ami előtte volt kaja)
akkor vízhólyagok lettek a pöttyök helyén, hogy nem tudott járni


hát asszem nagyon nagyon rossz hír, hogy tényleg rovarcsípés és arra allergiás :shock: :shock:
és akkor most hogyan tovább????
kérdeztem küldik-e allergia vizsgálatra, de szerinte nincs értelme kideríteni mire pontosan :shock:
kenjem a gyereket szteroidos kencével azokat a pöttyöket amik már amúgy rég le vannak száradva, 2 hétig fenisztilezzem, és kenjem be mindig a testét rovarriasztóval :shock:
na ez végképp kiverte a biztosítékot

de ha nem tudom mire allergiás, akkor mitől féltsem?
nyáron nem lehet rövid ujjú ruhában?
nem mehetünk vízpartra sem?
mindig legyen nálunk valami allergia elleni dolog?
és ha a méhre darázsra is, akkor számoljak azzal is hogy bedagadhat és fulladhat?
gőzöm nincs én nem vagyok allergiás

keressünk allergológus szakembert, aki felkészít mindenre?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Timi: van vmi dm akcijo lesd meg ;) 24-28 között
Móni: :shock: :shock: :shock: de ezekre a kérdésekre nem is vákaszolt a doki??? sztem darázscsipésre van pl vmi...lehet érdemes elmenni azért egy allergologushoz h legalább adjon vmit ha neadjisten gáz van (de nem lesz :wink: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni: nem hangzik túl jól ez a rovarcsípés, de téged meggyőztek, hogy tutira az?

Babus: én nem találom sehol azt a kedvezményt, csak a 11.03-11.30-ig tartókat látom. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Timi mindárt megnézem FBon láttam

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,na nem is dicsekedtél,hogy milyen sokáig aludtak :D :lol:
Mi az a cini???

Törpikém,hazaértél?Mesélj! :wink:

Móni,mindenképp allergológus,lehetőleg amíg vannak tünetek,vagy fotózd le,hogy meg tudd mutatni,egyszer a mi dokink kérdeztehogy nem csináltam-e fotót,mert mire kijött,eltüntek a pöttyök,aztán a sírástól újra előjöttek,így végül mégis meg tudtam mutatni neki,szóval ne hagyd ennyiben,lehet valami egyszerű dolog a hibás,csinálnak vérből allergiavizsgálatot már ebben a korban is.

Timi,ó,egyforma magasak? :shock: az igen!Szépek a méretek is! :wink:

Zsófi,mennyi van még a szülinaig?1 hét?

Mi ma gyurmáztunk,tavaly kaptak karácsonyra,de azt sehol nem találom,akkor elraktam,de ma vettünk az auchanban 590-ért 4 darabost,tök jó volt,majd rakok képet,ahogy gyurmáztak :lol:

Babus,a savoyában voltatok postán?Mi ma ott voltunk,gondoltam rád,de mire vége lett maszatnak már indultunk haza...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Kedves Rajongóink!
Állítsatok össze egyedi fényképes naptárakat a legjobban sikerült képeitekből, fél áron!
Most 5 napig 50% kedvezménnyel (november 24 – november 28)!

A4 falinaptár
A3 éves
konyhai naptár
asztali disznaptár
asztali disznaptár ezüst dobozos (ez nagyon gagyi tavaly sikerült 1 ilyet soha többet :wink: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: cini azaz egér
nem a városház tériben voltunk, legalább sétáltunk is meg piacon vettem sütötököt :lol:
Móni? NYulasz fotoötlete tényleg nagyon jol jöhet :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: köszi, de ehhez nem kellene, hogy fent legyek FB-n? :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ááááááá! Az ideg szétvet! Megcsináltam az összes naptárat, párnákat, az összes előhívandó képet az egész családnak feltöltöttem (nem keveset) és a képek most eltűntek. Sehol nem találom, egyszerűen elvesztek. Kezdhetem előről, de legalább a nagyja megvan. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: neeeem sztem nem csak itt hirdetik az akciot elöször vagy csak itt :) holnap majd megnézem mit ir a dmes program ott lehet áratfrissiteni
vannak más cégek is akik FBon hirdetnek meg csak egy akciot pl.

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: azt valahova elmenti sztem probáld megkeresni

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


a dmes program mappájába talán

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


A mappákban csak a naptárak meg párnák vannak meg, az a gépre is lementettem, de a képeket nem oda teszi. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: mindjárt szülinap! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,bakker,csak nem kell újra megcsinálnod :twisted:

Zsófi,hűha,mindjárt buli :D

Babus,végül kétrészes overált akarsz?Láttam auchanban egybeoverált 5990-ért,egész jól néztek ki,csak nekem túl vasagnak tűnt,polár is volt benne,de amúgy szépek,olyan síruha fazon.Bár az Aldis tényleg nagyon jól néz ki :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Ja,egy hete vettem sütőtököt,benn van a hűtőben,az még jó?Mit csináljak belőle?Mi nem szeretjük,így ötletem sincs :oops:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: leves, sütőtökös krumplipüré, lekvár - esküszöm, jobb, mint a barack. Azt még nem csináltam, csak ettem. Nálunk a leves a favorit, pirított tökmaggal vagy levesgyönggyel.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: :evil: :evil: :evil:
Nyulasz: nálunk a spejzban simán eláll 1 hétig igy gondolom hütöben is :)
hu nálunk anyos szokott vmi istenit csinálni neve nincs mi csak mézes-currys sütötökös csirkének hivjuk nagyon nyami, receptem nincs, ezt mindig anyosom csinálja :oops: :lol: nálunk sütve még mindig imádják koppkopp
igen tutira 2 részest akarok, másikban mondták Csajok h a pisilés miatt jobban járok :wink: (bár koppkopp ha nem vedelnek sokat meg tényleg sikerül is pisilni mielött elmegyünk akkor kibirják amig haza nem jövünk ez olyan 2 ora is lehet, de tuti magamat szidnám ha a legnagyobb hoban kellene megpisiltetnem valameliyket is :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Emmának nagyon boldog névnapot kívánunk!!! :D

Timi,a leves jó tökmag és gyöngy nélkül is?egyik sincs itthon :roll: És hogyan készül? :oops:

Babus,akkor vasárnap tessék korán kelni :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Névnapos Emmának Boldogat ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: jaja tutira megyek 7re :wink: (remélem nem akkor fognak nagyot aludni) arra gondoltam itthon lemérek mindent szépen és viszek centit :lol: sajnos ebböl nem tudok most 4et megvenni és visszavinni ameliyk nem jo :? :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


levesgyüngy nálunk alias golyo meglátják és kiabálják h golyosleves :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Emmának nagyon boldog névnapot!

Nyulasz: vöröshagymát kicsi olajon megdinsztelsz, rádobod a nagyobb kockára vágott tököt+ 1 db kisebbre vágott krumplit, felöntöd annyi vízzel, ami éppen ellepi, sózod, puhára főzöd. Én kicsi fehér borsot is szoktam bele tenni. Ha megfőtt turmixolod, felöntöd 1-2 dl tejszínnel, itt fűszerezheted szerecsendióval, ha szeretitek (és van otthon), egyet rottyantasz rajta és kész. Pirított kenyérkockával is finom. Nem tudom mekkora a tököd, én egy közepes felét szoktam és abból is sok lesz.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nekem is van 2 tököm a spájzban, Babus, az a receptet szerezd meg anyósodtól hétvégéig!!!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: megkérdezem :wink:
ezt meg elmentem vhova :wink: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Köszi a levesreceptet,kipróbálom.Szerecsendió van itthon,mert besamelt(nem tudom hogy írják :oops: )is azzal ízesítem,de tejszínt kell vennem.Kenyeret hogy pirítod? :oops:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: ha mész tejszinért sztem vegyél ilyen golyot is :wink: bocs belekotty de tényleg annyira imádják :oops: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ja,igazad van :lol: bár itt a kisboltban esélyes,hogy tejszín van,de golyó nincs.

KépKép
noba
Budapest
 
 


kisbolt igaz :?
Csajok emilben ment recept ide nem tudtam berakni

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: száraz serpenyőben, de bevallom azt is készen szoktam venni, én nem szeretem, csak apa. Az is van mindenféle fűszerezéssel, az nagyon nyami még nekem is. :lol:

Babus: köszi, megnézem!

Megrendeltem a naptárakat, délután meg nekiállok a képeket újra kiválogatni, kitalálni melyikből hányat. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


ja tésztával meg rizzsel is jo sztem :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: milyen lett a leves?

Megvagyok a képekkel is. Babus köszi! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


még nem csináltam meg,talán délután.apuéknál voltunk,most fektettem le őket.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi: bármikor :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: ahol maszat van lesz börze dec 11-én
http://akh.ujbuda.hu/balmenu/aktualis_nagy.htm

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Emmának Boldog Névnapot Kívánunk!!!!!

Móni
KépKép
reunion
 
 


Sziasztok,

köszönjük szépen a köszöntéseket!!!!!!!!!!!!! :D

Vizsgáim sikerültek :oops: Most készülhetek a következőre.

Timi, én is elég nehezen láttam ki a fejemből 3 óra alvás és 3 óra utazás után, de sikerült nem leborulnom a székről. 2kor volt egy nagyon komoly mélypont, fizikai rosszullét fogott el, de aztán átlendültem és este 10-ig bírtam (szobatársam szülinapja volt, megköszöntöttük, borozgattunk.

Aztán kedd este Nagymarosra utaztam a barátnőmhöz. Persze lerobbant a vonat, így egy óra csúszással érkeztem oda, amiből bő 20 percet a hidegben fagyoskodtam :( De nem fogok lerobbanni, bár lappang vmi bennem.

Móni, hihetetlenül hangzik ez, és valóban ijesztő a nyárra nézve. Egy allergológus talán valóban okosabbakat fog mondani.

Na Csajok, majd még próbálok jönni a héten/hétvégén, most kicsit feltöltődök a csajaimmal.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: jo Csajozást :lol: :lol: :wink:
és gratu ügyi vagy :wink:
akkor majd mondjad ám mikor jössz beírom a naptárba :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi,éljen :D

Babus,és gyerekestül,vagy nélkülük gondoltad a börzét? :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: még nem tom :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Babus,akkor majd kitaláljuk :wink: sikerült beszerezni a nyulat?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt
Réka kitúrt a matracomról :?
így legalább internyetezek, gyorsan megkötöttem a kgfb-ket
micsoda hülyeség minden évben újra meg újra

Törpi! csak így tovább :lol: :lol:
akartam kérdezni, mikor keltek reggel? ti sem vagytok a korán kelő fajták
én teljesen össze vagyok omolva, hogy a bölcsöde miatt ébreszteni kell a gyerekeimet, a végén megszokják és korán kelők lesznek

tegnap kesztyűt próbáltam venni nekik, mert ami van átázik, találtam is orkánt, 2 ujjas, tenyerén műbőr, 2 évesre való, de szerintem ezek jövőre sem nőnek bele
most vihetem vissza ezt is :twisted:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyulasz: igen, ebayről, remélem ideér mikulásig mert beigértem csak h ne veszekedjenek annyit :oops: :?
Móni: ne izgulj tavaly ránk is minden kesztyü nagy volt :? :lol: bölcsi közel van? hánykor kell majd kelnetek-indulni?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


aszem délelött bevásárlást csapunk meg megnézzük még utoljára a kigyokat :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


tegnap megkerestem az adventi koszorut pincében, találtam rég elfeledett játékokat is :lol: jo lesz az adventibe :lol: nekem kb a napokban esett le h most vasárnap már gyertyagyujtás van :shock:
szoval koszoru megvan kell hozzá gyertya meg gondoltam szalaggal körbetekerem és kész :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus! Nekünk elég közel a bölcsi, de gőzöm nincs mikor keljünk

nekem kell minimum fél óra, mire összevakarom magam, plusz idő ha nem tudom eldönteni mit vegyek fel, és 3X átöltözök
csajokat kelteni sem 2 perc, mert L nagyon nehezen tér magához reggel
táp vagy reggeli
öltözés, ha nem hajlandóak azt venni amit kirakok nekik mi a fenét csinálok?
lemenni a 10. ről, visszaszaladni ha otthon hagytunk valamit, beülni a kocsiba, kiszállni a kocsiból

mit kell még belekalkulálni szerintetek?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Babus! hol vannak kígyók? milyen kígyók?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: savoya parkban hüllőkiállítás :wink:
hááát ez izgi, nekem rémálom időre menni :oops: mi még a 10orás maszatra is éppen beesünk :oops:
reggelizni meg ugyis a bölcsiben fogtok
nálunk csak mostanság kezdték h mit vegyenek fel, nekünk az jött be h 3 félét rakok ki aki gyorsabban jön az 3bol választjat aki lassabban jön mert ugye fontos játszhatnék van ha indulás van az már csak 2böl :lol: ez leginkább a polora vagy hosszuujjupolora igaz abbol van választék gatya meg kardigán amit adok ott nincs nagyon választási lehetöség :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Törpi: tudtam én, hogy okos vagy! :wink:

Móni: kesztyűvel mi is így vagyunk, itt az utca végén szokott lenni kicsi piac, szerdán lent voltunk és rájuk próbáltam a legkisebbet, de az is nagy volt, jövő hétre ígérte a néni, hogy néz kisebbet. A vastag 2 ujjas még meleg, leszedik, csak a nagy hidegben viselik el, a H& M-es 3 darabosból a legkisebb van, de nagy, mindegy, amíg nincsenek kemény mínuszok jó lesz, csak mire rájuk adom!? :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Fél óra alatt el is tudtam küldeni a hsz-t, vagy 10. kísérletre. :twisted:

Ettől a ruhaválogatástól előre félek! Én nem vagyok ilyen, felveszem, amit éppen gondolok, aztán kész, de a lányaimon, főleg Alexán már most látom, hogy ha 10-et rakok ki elé, akkor tuti a 11. fog kelleni. De valahol meg nem bánom, mert legyen inkább kis csajos. Na, majd kiderül, nem is olyan sokára. Éjjel nem jött a hálótársam, hajnalban felkeltem és látom ég náluk a villany, mindenki az ágyában büdösbogár pózban mély álomban. Lehet, megpróbálom az éjjeli fényt. Hátha akkor nyugodtan visszaalszik.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?