Új privát üzeneted érkezett!

Hajni,
köszi várom.

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Reditke

Megnéztem az albumotokat.Nagyon szép babó. Szakasztott ilyen mérlegünk van, azzal a különbséggel, hogy a Mátét egy hatalmas tortúra volt mérni, mert járt keze-lába és ez nagyon érzékeny gép.Jó nektek, hogy ő még aludni is tud rajta.És nagyon hasonló kezes - lábas orkánunk van, és pont így néz ki benne Kép
hajni
phajni
 
 


Cat!

Ilyen-ilyen nincs! Kép Ez nem igazság.
Sajnos tesómmal is csupa rossz dolog történik a babásodás helyett.

bocsi, csak ennyi! Nem olvastam még végig.

Andi
andi28
 
 

 
 

Hajni Kép
Bálint köszöni a dícséretet, jól bezsebelte és tartalékolja az önbizalma erősítéséhez Kép

Hogyhogy elapadt a tejed? Ez egyik napról a másikra történt vagy szép fokozatosan? Vagy hogy kell elképzelni?

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Sziasztok Lányok!

Cat, Virág
Nagyon szomorú vagyokKép Pedig olyan biztos voltam a morula-befutókbanKép

LányokKép
azért tegnap kaptam egy nagyon jó hírt. Barátosnémék, akik már kb 3-4 éve próbálkoztak babásodni. Tegnap bejelentette, hogy ikreket várKép (spontán sikerültekKép).
Pocaklakó egyébként jól van, a tegnapi uh-n már dobogott a kis szive és már 11mm-esKép
Én viszont az állandó hányingerrel küszködöm, de szó szerint, 0-24 óráig. Hát nem mondom, hogy nem várom már a 2. harmadot.

pusza
afolytonfelfordulósgyomrúBogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


BogárKép
Nem irigyellek a hányingerért! Eszterrel is volt ? Én akkor csak a fáradtságodra emlékszem.
Teljesen leállt Eszter a szopival ?

LányokKép
Elkészítettem a nagyszülőknek és a pótnagyszülőknek a karácsonyi meglepinket. Felteszem a képét, hogy milyen naptárat kapnak kiegészítésként az ajándékokhoz:

Kép
Kép

Cat
Kép
cateye
 
 


Haho!
Nem ismertek véletlenül Bp-en endokrinologust? A barátnömnek kéne, mert vidéken lakik, és juniusra kapott ott idöpontot Kép
Bocs az OFF-ért.


Cat Kép
Hát ez szuper!!! Te csináltad, vagy csináltattátok. Mármint a naptárat Kép Kép
Anyuéknak mi is készitettünk már hasonlot, régi családi fotokból, de az nem lett ennyire tuti.

Minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


MinyuKép
A forma adott volt, tehát a hónapok-napok, Marcsitól kaptam az ikres topikból. A képeket én vagdostam és formáztam bele wordben, hónaponként. Szerintem is nagyon tutin néz ki, és egyedi.KépKépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat!
Gyönyörű a naptár.KépBiztosan örülni fognak neki.Kép
És hogy nyomtattad ki, milyen papírra?
Elküldenéd nekem is ezt a word doksit emailen?
Előre is köszike.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Reditke Kép

Sajnos nem tudtam menni megnézni a bab-mama tornát, mert betörtek hozzánk Kép
De holnap megyek a rendelő felé (arra sétálunk ugyanis, és ez elmaradt a betörés miatt), és megnézem
A tejem az fokozatosan apadt el. Úgy kezdődött, hogy minden etetés után bőgött a fiam, pedig korábban nem tette. Megnéztem elektromos kézi fejővel, hogy maradt-e szoptatás után bent valami, de semmi. Kép aztán következő lépésként szoptatás előtt néztem meg, hogy mennyi jön le, de nagyon kevés volt és egyre kevesebb. Amig lehetett azt a keveset is odaadtam, de hát 150-130-100-70-20 ml tendencia volt, amikor feljegyeztem. Kb. 2 hét alatt. Azt hiszem a "ludas"az volt, hogy volt egy mellgyulladásom.

Cat Kép

Ha nem vagyok pofátlan, nekem is átküldenéd a naptár sablont? reg_cim@freemail.hu
phajni
 
 


Cateye

Győnyőrűek a babáid!!!!!!!!!!!!! Kép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


KagylóKép
Köszönöm szépen!KépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok Kép
Voltunk ma UH-on, és már 20,9 mm a picikénk Kép Pulzált a kis szíve és mintha hadonászott volna, hogy hahóó anyu Kép Ugyan még nem emberi Kép a keze-lába.
A doki szerint 8+6 napos vagyok, megnéztem a "gyerekcsinálósnaptáramat" Kép és stimmel.
Nagyon boldog vagyok most.

Cat Kép
Szupi a naptár! És hogy fognak örülni nekik a rokonok! Kép
Én a Canon digitgéphez adott programban szoktam garázdálkodni, abban is vannak jópofa naptárak.

Puszka
Vanda

Vanda

Kép
vanda
 
 


Régen voltam itt. Mi jol vagyunk, Orsi folyton rajtam lógKép sokat áll, mászik. Elmult 10 hos, 7300g. Uj képek is vannak: http://amina.sztar.hu

Cat! gyönyörüek vagytok, árulnak ilyen nagy kiságyat v. járokát alakitottatok ki?
én is elkérhetem a naptár formát?

Gitta! van már olyan eljárás is, ahol ha nincs spermium akkor is tudnak nyerni. Régebben nem is nézték meg a párodat? remélem lesz segitségetek.

Hajni! Nagyon szép a kisfiad.

Vica! Lehet a várakozás nálatok is meghozza a babát. Ma irt egy régi lombikos spontán terhes lettKép Szoritunk értetek is!

Hurki! Utolag is boldog szülinapot!

Sajnálom Virágékat, majd legközelebb!!

Bogár! Barátnödéknek nagy gratula, hatalmas lehet az örömük.

Vanda! gratulálok a babához!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon tudtam mostanában erre jönni, Dana beteg volt, bár most sem teljesesn gyógyult, most meg a tejcsit próbáljuk visszagyártani, mert erősen megcsappant.
Részleteket majd később...

Virág...
Már nem is találok szavakat! KépKépKépKép Hanyadik lombikja volt ez? 4?

Cat!Kép
Szuper a naptár, én is ilyet terveztem készíteni, de ha átküldenéd a sablont, akkor nem kéne annyit bíbelődnöm vele. Köszi!Kép

Vanda!Kép
Gartulálok!Kép

Remélem hamarosan bővebben is jelentkezem.
Puszi, Leone

KépKép
leone
 
 


Kép
Kép
Kép

Kép

KépKép
leone
 
 


HajniKép
Betörtek Kép Mikor? Mit vittek el? Ez annyira felháborító.

Karmen Kép
Most ahogy olvasom a méreteiteket nagyon ledöbbentem.
Bálint most 16 hetes és 7.260 gramm. Szörnyű nagyok vagyunk? Pedig én nem érzem úgy meg a vele egykorú kisbabák a környezetemben is ekkorák.
Na nem baj, majd azt mondjuk, hogy nehezek a csontjai (én is ezt mondom évek óta Kép )

most csak ennyi, mert panaszkodik....

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Sziasztok!

Cat Kép a fiúk továbbra is csodaszépek Kép
Vanda Kép gratulálok Kép
Karmen Kép nagyon aranyos Orsi Kép
Leone Kép köszi a táblicskut (én még csak 17+4Kép, és drukk, hogy Danának legyen újra sok tejecske.

Alicéről, Egcsiről tudtok valamit? Szöszi, és Soraya sem jár erre mostanában Kép

Szilvi +2 Manócska

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


VandaKép
Gratulálok a picurka pocaklakóhoz! Rosszullét van, vagy a szerencsésebbek közé tartozol ?Kép

Nekünk is Canon digigépünk van, én is használom a programjait.KépKépKép


LeoneKép
Mi volt Danával ? Remélem nem komoly! Nem is szopizott, olyan beteg volt ?Kép

KarmenKép
Édes kis mosolygós csajszi Orsi. És látom már a fogacskái is bújnak ki! Nem nyűgös tőle ?

Amiben a fiúk nappal vannak, az egy hatalmas nagy járóka a nappaliban. Ezt nagyon szeretik, így itt is alszanak nappal.

SziszusKép
Hogy vagy ? Van már pocakod ? Észrevehető már a pocakosság ? A Praxisba nem mentek UH-ra ? Ilyenkor már meg tudják mondani a 2 kis manó nemét. Nagyon kíváncsi vagyok.Kép

Szöszi a nyári topikba írogat néha, itt hagyott minketKép

BabócaKép,KriszpyKép,RékacsKép
A finishben vagytok, remélem az utolsó popsitörlő is a helyén már.Kép Várjuk az értesítést a picúrok érkezéséről!

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Hello Lanyok!Kép

CatKép
Na, azert nem eszik olyan forron a kasat!Kép Volt par nyugos napunk, meg kulonben is nem hianyoztam a kutyanak se (jojo, tudom Reditke keresett, Te meg odaat olvastal).Kép
De most itt vagyok! A fiaid csudaszepek es a naptar is szuper, en hasonloert 3e-t fizettem.

Ezuton GRATULALOK minden kismamanak, elolvastam am mennyi uj meg regi/uj zebratulajdonosunk van!!!Kép
Es szomoru vagyok Virag miatt...Tenyleg, hanyadik lombikjuk volt ez?

RekacsKép
KEdvesem, mizujs? Hogy birod? Mekkora vagy? Mondtam mar ugye, hogy Szilveszterre ne vegyel draga ruhat, mert a korhazba ugyis adnak vmi rongyot rad?Kép

LeoneKép
Mi baja volt Danank?

SziszusKép
Alice-nak kisfia van, Sandor, szopizik, jol vannak, majd valamikor meglatogat, ha erre jar Karacsony kornyeken.
Egcsieknel nincs net, de a ferje hazakoltozott es itthon dolgozik, ennek nagyon orul Egcsi. Nagyon jo babaja van, ezt o irta. Es sokat setalnak egy masik nyari kisbabas szinten egri anyukaval...
SorayaKép-t en is hianyolom!
Te hogy vagy mostanavban?

ErikaKép
Isten eltessen!!!

Mi megvagyunk, tejet szaporitottunk, mostmar minden ok (es 8kg a ded), meg mindig csak szopizunk, nem eszunk/iszunk semmit, sot, a cumit is utaljuk. Karacsony kornyeken (5 es fel honaposan) fog eloszor almapuret kapni, unnepi ebed gyanant. A mikulas hozott nekunk tanyerkat meg kanalkat. Jol meglepodtem Kép, hiaba, az oreg mindent tud! Kép

Nos, hisztimentes napokat, ataludt ejszakakat a babasoknak es tovabbi jo pocakosodast a kismamaknak !!!
szoszi
szoszi
 
 


Cat! Köszi, észre sem vettük a fogacskákat, csak amikor koccant a kanálon.Kép

Edike! Orsi kisebb súlyú mint az átlag ilyenkorKép De amugy nem tünik véznának, bár lehet csak mert megszoktam?Kép DE képeken se vékony, amugy meg egészséges, mosolygos igy nem érdekel már egy ideje a súlya, bosszantott eleget ezzel a védönö meg az orvos. Van tejcsi, csak lusta szopizni meg most már eszünk szilárdat is, szoval nem egy nagy étküKép

Cat! Elküldöd majd a naptárt?

Edelweissról hirek. Jol vannak, Danika ugy néz ki tejallergiás, Petike jol van, volt mütétje is sajnos már, amugy meg anyuka folyton fáradt, nincs ideje ide irni.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


KarmenKép
Elküldtem a naptárat a profilodban lévő emai címre. Nem ment át ?

Edelweissot megértem, mert neki az ikrek mellett még Gergő is ott van, és Ő is jó "munkás" lehet. Nem tudom, hogy bírja, de az ikrekkel is orra lehet bukni a fáradtságtól.


SzösziKép
Hogy szaporítottatok tejet? Miből vetted észre, hogy kevés ? Sírt Balázs ? Én figyelemmel kísérlek a másik topikban is ám, így rosszat ne írj rólunk!Kép

Virágnak sajnos a 4. lombik volt márKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


CatKép
Nekem is át tudnád küldeni a sablont?Nagyon megköszönném!
Lujza
lujza
 
 


Cat! köszi most itt van. Sokszor vacakol amugy ez a cim, mondják van hogy irtak és nem kapom meg. Megyek megnézem mit küldtél.

Puszi, Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is itt vagyok, csak olvasó üzemmódban!
Én már kilábaltam a betegségből, de a Milánnak már három hete középfülgyulladása van (tünet semmi, hála az Égnek), de nem múlik el és már a harmadik fajta antibiotikumot írja fel az orvos (kísérletezget Vele, azt sem tudja mi a baja), ha hétfőig nem javul más orvost keresek!!!

Én kicsit el vagyok havazva, vizsgára készülök és mindenféle ajándékokat gyártok karácsonyra!!!

Többször minta már éreztem volna a Manócska mozgását!

Szöszi,
örülök, hogy jelentkeztél, már rég hallottunk rólad!

Ediről nem tudtok valamit??

Vanda,
gratulálok a picurhoz!

Puszi mindenkinek
Hóvirág
Hovirág
 


Cat! Elküldenéd nekem is ezt a naptárkészitő kis progit? Rögtön postázom a cimemet. Köszike! Kép

Szép hétvégét mindenkinek! Kép

Andi
andi28
 
 


Orsi és Cat!

Ha megkérlek titeket, tudnátok nekem segíteni? a "megint megjött " topikba felraktam két havi görbémet. A lányok szerint ti biztosan jól kitudnátok elemezni, én ugyanis még nem vagyok profi az ilyen dolgokban.

Köszi a segítségetKép
Reni
Vanoreni
 


Cat!

Szupi a program. Annyira Örülök neki!

Reditke Kép

Az egész betörésben, vagy inkább rablásban az a legszörnyűbb, hogy bent volt a fiam a lakásban
:-(Mi társasházban lakunk, és én kimentem a szeméttel,meg kicsit rendet raktam a kuka körül az udvaron. A Mátét nyitott ajtó mellettKép a járókájában hagytam, mert játszogatott. Ez idő alatt jött be a tolvaj, csak azt vitte el, amit az előszobában talált, de így is szörnyű volt, a gondolat, hogy a gyerekem ott volt, miközben egy tolvaj garázdálkodott a lakásbanKép

Kármen Kép
Köszönöm, nagyon aranyos vagy
phajni
 
 


Sziasztok! Kép
CatKép

Én még egyben, ma lettünk 38.hetesek Kép és nagyon-nagyon várjuk már, mikor jön Gergőke Kép Már nyitva vagyok egy ujjnyira és alig bírok sokszor lépni, mert a csípő csontom igen érdekesen működik. Kép
Vannak már fájások is régóta, de emellett babóca csak nem akar jönni.
Köszi az érdeklődést Kép ahogy tudok, írok Kép
Puszi
Kriszpy
kriszpy
 
 


Szaisztok!

Mi is jól megvagyunk! Én azt remélem, hogy ezt az évet még egyben fejezük be!!!

Szöszi! Kösz a tipet!Kép Örülök, hogy néha bekuksizol ide! Sajna én is csak néha, mert a másik topik olyan zajos, hogy mire végigolvasom kikészülökKép!

Cat! Annyira naygon sajnálom VirágotKép! Pedig azt gondoltam ez már jó lesz! ÉS Ők hogy viselik? tartod velük valamennyire a kapcsolatot?

Hajni! merre laktok?! Ez kész horror!!!!Kép

mindenkinek puszi
rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Cat Kép igazából most csak genetikai UH-ra megyünk, de azt két helyre is, aztán utána meglátjuk. Már nő a pocakom (bár előtte sem volt kicsi). Már annyira szeretném érezni őket, de sajna még semmi.

Szöszi Kép lehet, hogy a kutyának nem, de nekem hinyzol Kép Nálatok ki a hisztis? nálunk én ... de nagyon.

Szilvi + 2 Manócska
17+6

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


CatKép Miért nem teszed fel a többi hónapról is a képeket??? lécci!
a
Jó Titeket olvasni, remélem, hamarosan nekünk is ilyen jellegű problémáink lesznek. Januárban megyünk a második lombikra, közben elkezdem a homeos kezelést is, mert a doki(homeos) szerint lelki eredetű a probléma...
puszi minden édinek

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anns Kép
Biztos vagyok benne, hogy a homeopátia segít majd nektek. Drukkolunk!

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


AndiKép
Írtam, és ment a naptár.Kép

SziszusKép
Ne izgulj, én is csak a 20. héten éreztem meg őket. Már b*szogatott a védőnő, hogy más már a 14. héten érzi, és én miért nem ? Be is paráztam rendesen, de a 18. heti genetikai UH-n megnyugtatott a doktornő, hogy nem is kell még érezzem, az 5. hónap környékén érzem majd csak.Kép

HajniKép
Ez nagyon durván hangzik! Engem is megviselt volna lelkileg.

AnnaKép
Nagyon szurkolok, hogy sikerüljön a 2. lombik. De még jobb lenne, ha a homeos bogyók segítenének, spontán. Én nem nagyon hittem korábban a homeopátiában, de a tejserkentő bogyó meggyőzött.KépKép

A naptárban lévő képek benne vannak az albumunkban, azért nem teszem fel.

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat!

Köszi szépen! Kép Rögtön megnézem.
Anna! Nagyon-nagy drukk a lombikhoz. Kép A homeos bogyók szerintem is nagyon jók. Miért nem foglalkoznak vele a gyerekorvosok pl.?

Pocakos lányok! Jó gömbölyödést. Kép

Fiam ma 6-kor kelt. Mert ugye vasárnap van. Kép

puszi!
Andi
andi28
 
 


AndiKép

Van gyerekorvos, aki foglalkozik homeopátiával. Az őszi topikban sokan írták, hogy ahasfájásra kaptak homeo-bogyót. Az én doktornőm sem zárkózik el tőle, sőt az Urtica Urenst Ő mondta nekem.KépKép

Én is kora kelő voltam ma, mert Olinak fájt a pocija.Kép


pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Andi Kép
Nekünk homeos a gyerekorvosunk. A fiúk hoemos bogyót kapnak a szurikkor, hogy enyhítsék a védőoltás negatív hatásait ill. én őket csak hoemopátiával szeretném majd gyógyítani pl. ha belázasodnának.
Meg magunkat is szépen átszoktatjuk erre.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anna ha már homeosról van szó akkor javaslom, hogy menj el egy speciális homeos orvoshoz, mert az külön alkati szert is javasol, a lelki dolgokra is vannak bogyók. Ez nem olyan amit a kiskönyvből kiolvashatunk hanem a tapasztalatai alapján javasolja a doki. Én annál voltam aki írta azt a bizonyos kiskönyvet és nagyon tudom ajánlani mert tündér nyugodt kedves nőci. A gyerek-jönninemakarásban benne van és azt hiszem mindannyian átestünk ezen a lelki mélyponton. Én nagyon is elhiszem, hogy az agyunk irányítja ezeket a dolgokat, próbáld meg hátha segít. Sok sikert kívánok hozzá.
Cat tudom már unod küldözgeti a sablont de légyszi még nekem is küld el. Köszi Kép
Megyek mert Balika szirénázik pusz Erika
hurki
 
 


Sziasztok csajok!

Fentről jöttem hozzátok kicsit. Nagyon nagy gratula mindenkinek. Tök jó nektek...

Icsilya: mi lehet szerinted az, hogy most hagytam abba két hónapja a fog. gátlót (diane35), október elején, akkor tök rendezett volt minden, az első hónapban is, most meg nem jött meg. Ha nem baba van a dologban, akkor mi a fene lehet? Gondoltam, hogy majd előjön megint ez a rendszertelenség, de már a második hónapban? Elegem van.

A másik: mennyi tapasztalatotok van abban, hogy egy húsosabb, kövérebb nőnek nehezebben jön össze a baba? Én a kislányomnál is ilyen voltam, de azóta felszedtem 10 kg-t és minden doki ezt hangoztatja. Hogy ezért nem jön a másik. Többek között. Igazán egyik sem magyarázta meg a dolgot,ezért szeretném megkérdezni tőletek, hogy szerintetek milyen összefüggés van a kettő között? Hallottatok ilyenről? Más kövér nőnek is van babája, sőt Amerikában hány kövér nő van???

Madaran: szia, nagyon rég voltál a tbányai topikban. Írnál nekem erről a homeos szerről? És melyik doki írta fel? Köszi.

Puszi

Szilvia

emeseanyu
 
 


Orsi!
Kérlek, nézz át a "megint megjött"-be!
Köszi és ne haragudj, hogy így "Rád szálltunk"
Bogi
bogi1975
 
 


Szilvia, hát én kövér nő vagyok Képjuj de rosszul hangzott de akkor is így van. Rajtam nem 10 kg a túlsúly, bárcsak annyi lenne, és lám magától spontán összejött a babó pedig pár meddőségi okot én is felsorakoztattam. Amikor nem tudnak mihez nyúlni akkor ezt veszik elő. Tudod amikor valaki cigizik akkor pedig mindent a cigire fognak, na így van ez a túlsúllyal is. A hormonos stimulálós bogyók sem a túlsúllyal arányosan hatnak vagy nem hatnak. A dolog inkább szerintem a lelki tényezőkkel függ össze, mert ha nem vagy magaddal kibékülve akkor ez is egy oka lehet a sikertelenségnek. Miért szedted a diane 35-t? Amikor ürül a szervezetedből akkor az megzavarhatja a hormonjaidat ami természetesen a ciklus összezavarását okozhatja. Próbálj meg cickafarkteázni, hogy segítsen a ciklusod helyreállításában természetes úton. ma megint megjött hasznos infóiban annó benne volt a leírása mikor mennyiszer ugyad, de ha mégsem akkor biztos meg tudja itt valaki még adni aki emlékszik rá.
Pusz Erika
hurki
 
 


Sziasztok Kép
Képzeljétek, ma éreztem elöször, hogy határozottan bököd a babuc Kép Eddig csak olyan lepkeszerü valamit éreztem. Tök muris.

Ráadásul bejelentkeztünk jövö hétre a Praxisba, és Györfy doki lesz aznap. Huuu, már olyan izgatott vagyok Kép
Itt vigyorgok, mint kertitörpe a lapulevél alatt Kép

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Jaj, amnéziám.
Sulyproblémákrol csak annyit, hogy én meg azon aggodtam, hogy mennyire sovány vagyok, és nekem is azt mondták, hogy ez nehezitheti a teherbeesést. Ahhoz képest 6 honap alatt összejött. Persze, ez a 6 hónap akkor nagyon soknak tünt, nyafogtam is rajta eleget.

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


MinyuKép
Ugye milyen szuper érzés ? Gratulálok a "kis pillangóhoz"!KépKép

ZsuzsaKép
Ne keseredj el, tényleg most a kisfiadra gondolj, hogy megérzi a hangulatváltozásod. Én a helyedben inkább kérném a császárt, és akkor a cisztát is le tudják szívni, spinális érzéstelenítésben. Kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak a dokik, majd számolj be.

Íme 2 mikulásos kép a fiainkról a hétvégéről. Látszik, hogy mennyire érdekelte őket, főleg SamutKépKépKép
Kép
Kép

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat!
Gyönyörűek a fiúk.Kép
Samut tényleg nagyon izgatta a téma.Kép
Rengeteget nőttek már.Kép
A múltkor elfelejtettem megkérdezni tőled, hogy mennyibe került itt a babakocsi, és mennyiért vettétek meg Olaszországban?
Előre is köszi, ha megírod.

Judyt
10+1

Judyt
KépKép
judyt
 
 


JudytKép
Itthon 130 ezer lett volna a babakocsi, kint 90 ezerből megvolt. A 2 hordozó itthon 80 ezer Ft, kint 56 ezer volt átszámolva. Ha az ember céges autóval ki tud menni, akkor megéri. Ha nem akkor sajnos elkocsikázza az ember a nyereséget rajta. Mi az etetőszékeket is megvettük kint előre, mert azon is fogtunk pénzt, darabján 7 ezer Ft-ot, ami nem kevés amikor annyi mindenre kell a pénz, mert egy üzletág szipolyozza a kismamákat, és a babás szülőket isKépKépKép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat Kép

Tündériek ezek a képek! Nagyon édesek a fiúk.

Mi tegnap voltunk csípőszűrésen, ahol összefutottunk Reditkével Kép és Bálinttal is.
Minden rendben, csak kicsit kötöttek Zéti csípőizmai, tornáztassuk minden nap.
Lányok, normális hogy ez a fiú 6 hetesen 150-160 grammokat eszik egy étkezésre? A doktor néni is ájuldozott, mikor meghallotta. Nő is rendesen, mindenki nagyobbnak nézi a koránál. De hát nem tudom elvenni tőle a cicit, ha egyszer éhes. Pedig nem akarom siettetni a növésben, olyan jó amíg ilyen kis picik.

Puszi, Alena
alena
 
 


Alena Kép
Normális. Anyatejes baba annyit eszik, amennyi jól esik neki. Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Cat!
Köszönöm szépen a válaszodat.Kép
Majd megbeszélem a párommal, hogy fogjuk ezt megoldani.
Valóban sajnos kiszipolyozzák a kismamákat,
szülőket.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Orsi Kép
Köszi. Én is úgy gondoltam, de a doki néni úgy hüledezett.

Lányok,
Végre elkészült az albumunk. Itt láthatjátok.
http://babanet.hu/album/main.php?album=4204

Puszi, Alena
alena
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?