Új privát üzeneted érkezett!

Jündi,
Köszönöm a drukkot, már nagyon izgulok az uh miatt, tiszta hülye vagyok, mintha terhes lennék és a babámat néznénk márKép

Kép
móni23
 
 


Tündi
Mindenképp leméretem a tappancsaitKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jányok!
Mára búcsúzom.Holnap ismét itt.Kép
Puszi:

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

Jányok, ne menjetek sehova, itt van újra a


Az sms: "Du. 1 óta négyen vagyok. Azóta fekszünk - a Picúrok és én!
Most küldjünk Stellának a megadrukk mellé mega babatapasztó energiákat! Kép

Jündi
Vendég
 


Stella!
Ez fantasztikus Kép))))) Nagyon, de nagyon szorítunk!!!!
pilis
 
 


Stella!

Nagyon szoritunk nektek!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsófi és manókája
zsófi76
 
 


Stella
Indulnak az extraerős babatapasztó energiák:


Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
Ez nagyon király! Ezek tényleg extra erős babatapasztók! Kép

Tudjátok, olyan nehéz megállni, hoyg ne hívjam fel Stellát, hoyg meséljen el mindent, de nem zavarhatom, most irtó sok nyugira és pihenésre van szüksége neki, és a 3 Picúrnak Kép Remélem, holnap újra jelentkezik, és akkor talán már beszélhetünk is Kép

Stellácska
A Jó Isten legyen most veletek!

Mára én is búcsúzom, szép estét és jó éjt mindenkinek! Kép

Jündi
Vendég
 


Stella,
Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon drukkolok.
Küldök én is egy csomó babatapasztó energiát ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!
Móni

Kép
móni23
 
 


Stella!
Vendég
 


Viki
Ez nem érKép

Egyébként veled mi van???

Babus

Kép
babus2005
 
 


Stella!

En is nagyon szurkolok. Pihenj sokat!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus!
Ne haragudj, hogy megint idetolakodtam, de szeretnék tőled valamit kérdezni.
Úgy emlékszem, hogy egyszer régebben te írtad, hogyan kell a terhességi heteket számolni. Akkor csak futólag olvastam el, mert nem volt aktuális.
Légyszi erősíts meg, hogy jól gondolom-e.
Ha nekem nov.5-én, pénteken volt az utolsó mensi első napja, akkor holnap kezdem a 6. hetet?
A pocaklakóm, most 4,2 mm. Az megfelel ennek a terhességi kornak? Bocsi ez már két kérdés volt. Köszi a válaszod!

Egyébként Stelláékkal nem találkoztam Tapolcán, mert mi 1/2 11-kor eljöttünk, ők még akkor nem értek oda. Az úton is figyeltem őket. Nagyon drukkolok nekik!!

Andi
andi71
 
 


STELLA!!!!!!!!!!!
Nagyon nagyon drukkolok én is neked,és szintén küldök neked nagyon sok babatapasztó energiát!!!
Nagyon vigyázz magatokraKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Babus:
Tudnál nekem abban segíteni hogyan lehet a profilba több képet fel tenniKép
Én béna vagyok ha az egyiket felteszem akkor azt törli ami már fent voltKép
Teszel majd fel képet Kristóf kiságyárólKép
Küldtem mailt remélem nem baj!!??

Kép

Kép
edinka
 
 


Babus:
Tudnál nekem abban segíteni hogyan lehet a profilba több képet fel tenniKép
Én béna vagyok ha az egyiket felteszem akkor azt törli ami már fent voltKép
Teszel majd fel képet Kristóf kiságyárólKép
Küldtem mailt remélem nem baj!!??

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

Stella!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++ itt is küldök babáktapasztó energiákat!

Krinyóka!

Új név... új élet, mint, ahogy feljebb lévőben is írtam! Gyere!!!!

Lányok!
Lehet, hogy kissé öreg vagyok, de ki a másik lány, akit kivettünk a tábliból?

Babus!
Látod... még nem volt késő az ágyhoz... csak felesleges izgalmak... sajnos.

Zsuzsci!
Én nem kaptam emilt!

De még senkitől sem KépKépKép.

Rólam: Tegnap du. megjött rendesen, mára elmúlt, csak egy-két csepp barna. Telefon dokinak, mert lassan 1 éve (januárban) próbálkozunk, azt mondta, jövő héten teszteljek egyet, majd hívjam.
És olyan érdekes, abszolut nem vagyok rosszkedvű, sőt... Egyáltalán nem vagyok letörve sem... Na sebaj, majd a jövő heti negatív teszt után bepótolom KépKépKép.
Azért köszönöm a vígasztaló szavakat!

Puszi - Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok LányokKép
Ma du. voltam dokinál. Tudjátok, a múlt hét kedden csak egy üres petezsákot látott. Akkor vígasztaltatok, hogy ez teljesen normális. Ennek ellenére én kissé pesszimista voltam. De nektek volt igazatok! Ma már láttuk Brióst! 9 mm-es, 7 hetes és pulzált a kis szivecskéje! Annyira megható volt. Nagyon-nagyon boldogok vagyunk! Látjátok, 14 hónapot vártunk rá...de megérte, végre itt van velünk! Higgyétek el, egyszer veletek is megtörténik a csoda! Én nagyon szorítok mindannyiotoknak!

Henci
henci
 
 


Andi
Igen, holnap kezded a 6.hetetKép
Ma vagy 4(betöltött)hét+7 naposKép, holnap leszel 5hét+1 naposKép
Teljesen jó a pocaklakód méreteKép Gratula hozzá még egyszer!!!Kép

Edina
Én, illetve apuci Kép úgy szokta csinálni, hogy a Photoshop-ban azokat a képeket, amiket fel szeretnék tenni, egybe szerkeszti, egy képpé, úgy menti el és akkor már be lehet tenni a profilodba.

Hétvégén lefotózunk mindent és akkor teszek majd fel képet mindenrőlKép Szobáról, Kristófka friss 4D UH-os képeit és a saját pocisképeimet isKép
Rögtön megnézem a mailtKép

Kriszta
Örülök, hogy nem vagy letörveKép
Lehet, hogy ez a barnázás csak valami csúnya tráfa volt, aztán jövő héten majd produkálsz egy jó kis zebracsíkos tesztet!!!Kép
Drukkolok, hogy így legyen!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Henci!
Gratulalok a picurhoz. Nalunk is eloszor csak petezsakot latott, utana csak szikholyagot. Teljesen odaig voltam. Aztan a 9.heten ott volt a baba. Veled orulok en is!

Sajnos csak csutortokon tudok dokihoz menni, addig szabin van Kép

Ma is jo napom volt hanyinger teren. Viszont a natha meg mindig kinoz. Mit lehet ilyenkor csinalni? Gyogyszert nem akarok beszedni. Neocitramot lehet inni?

Lattatok a szuloszobat? Nagyon tetszett!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Semmiképp se vegyél be NeocitrantKép Az azért egy elég erős gyógyszer. Van benne paracetamol is(mint láz-és fájdalomcsillapító), ami a terhesség egésze alatt nem ajánlott és még egy csomó más gyógyszerféle!
Sőt, pusztán a náthára szerintem semmi gyógyszert ne vegyél be! Túl nagy a rizikója így az első harmadban.
Kivétel a láz, akkor mindenképpen kell valami, de akkor is inkább csak az Algopyrint szokták javasolni! Paracetamoltartamú gyógyit semmiképp!!!
De ha nincs is lázad, pusztán náthás vagy, az semmiképp sem olyan komoly, hogy ezért gyógyszerezned kéne magad, még baba nélkül se, nem még babával a pocidban. Egy kis forró, mézes tea, meleg ágyikó és pár nap múlva kutya bajod leszKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Henci
Gratulálok én is a kis BrióshozKépKépKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judit és Judyt



Kép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Edina
Tényleg! Délelőtt kaptam két mailtKép Arra gondoltál?
Mert miután délután írtál, azóta nem kaptam többetKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Henci!
Gratula a babához!!

Judit!
Örülök hogy már nincs hányingered!
A náthára pedig én is csak azt tudom ajánlani hogy sok meleg mézes tea+puha ágyikó!
Boldog névnapot!!!!

Judyt!
Boldog névnapot!

Lányok!
A reggeli szédülésre a félpohár cola vált be!
Rá jöttem hogy ha reggel igy kezdem akkor szinte egész nap nem szédülök!

Zsófi
zsófi76
 
 


Jó reggelt!
Kriszta,
Tényleg lehet, hogy csak a szervezeted játszik veled és kétcsíkos lesz a teszted Én nagyon drukkolok. Mikor tesztelsz?
Henci,
Látod, mondtuk, hogy ott lesz Brios, csak még korai volt a múltkori uh. Biztosan csodálatos élmény lehetett.
<font color="ff0000">Judyt, Judit
Én is nagyon boldog névnapot kívánok nektek!</font>

Én most indulok a dokihoz, bár lehet, hogy a tüszőrepiről már lemaradtunk, mert ma 36,1 volt a hőm.
Móni

Kép
móni23
 
 


Hát most se tudtam első lenni?!

Nem tudok aludniKép
Hajnali 1-kor aludtam el és fél 6 óta nem tudok visszaaludni. Persze még ezalatt a kis alvás alatt is kétszer felkeltem pisilni.
Kristófka aranyos, mert szolidaritásból ő is felébredtKép, de anyucinak akkor is rohadtul zsibbad mindkét oldala, lába, dereka, háta, még a kezem is, egészen az ujjaimig. Már álmos se vagyok, dehát csak aludnom kéne még.
Na lassan visszakullogok az ágyikóbaKép

Móni
Küldök még egyszer egy nagy drukkot a tüszőnézéshez!!!Képtalán pont azért ilyen alacsony a hőd, mert most vagy tüszőrepi előtt!Kép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok Jányok!
Stella!
Ezerrel mennek a babatapasztó energiák++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!Kép Annyira drukkolok Nektek!Hihetetlen,hogy már négyen vagytokKép!
Stella párja!
Ha véletlenül elolvasnád a topicot,légyszi írj nekünk Stelláról!!!Így sokkal több információt kaphatnánk Stelláékról,mint egy sms!Mint annak idején Jürgen és Kristóf ApukaKép!!!Mi itt nagyon drukkolunk Nektek!!!

Kriszta!
Szerintem,ha nem változik a helyzet(és reméljük nem jön megint Mikulás!),minél előbb menj dokihoz!Kívánom,hogy legyen gyönyörű "karácsonyi ajándékod"!Kép

Henci!
Gratulálok Brióshoz!Vigyázz magatokra!Kép

Judyt,Judit!
Én is nagyon boldog névnapot kívánok Nektek!

Babus!
Kristófka mint eddig,ezután is biztos hallgat Rád és jó kisfiú lesz!Ha esetleg mégsem mutatja meg az arcocskáját,az nem azért van mert nem szófogadó,hanem csak menekül az UH-tól!Téged nagyon-nagyon szeretKép!

Kinga
Kinga79
 


Kinga
Én is ŐtKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Móni!
Hogy hogy lemaradtatok 36,1-nél?Az még szerintem előtte van!Vagy elírtad és 37,1?Mindeegy,nemsokára kiderül a dokinál,nagyon drukkolok!!!Kép

Kinga
Kinga79
 


Jó reggelt mindenkinek!
Judit, Judyt, boldog névnapot.
Judyt az adataim: 25 éves vagyok, Bp-en lakom, 2004 novemberében kezdtünk és eddig elég tág a ciklus hossza, de mondjuk azt, 25-35. A mai a 36. napom...

Lányok, még mindíg semmi, viszont ahhoz képest, hogy Titeket figyelmeztettelek, hogy meg ne fázzatok, nekem sikerült...

Pilis
Nem lenne rossz, ha kedden nekem is találna valakit a pocimba az orvos!

Tündi!
Köszönöm!!!

Éva
évi79
 


Sziasztok!

Lenne egy nagy keresem: vegyetek be magatok koze, mert baromira egyedul vagyok. (kiveve a kicsi paromat)Mar majdnem egy eve olvaslak titeket, sokszor tudtotok nelkul segitettetek nekem a &#8220;nehez napokon&#8221;.
Remelem tovabbra is.

Most azert vettem a batorsagot, hogy irjak, mert megint a beka fenekenel is alabb vagyok. Probaltam ugy felfogni a dolgot, hogy nem baj, majd a kovetkezo honapban, de most olyat olvastam, hogy majd megallt a szivam. Babus irta, hogy nem szabad Paracetamol gyogyszert bevenni. Na nalam az a helyzet, hogy amiota probalkozunk ( masfel ev ) majdnem minden honapban nathas lettem. En erre nagy ugyesen Paracetamolt vettem be, mert ugye azt irta a papiron, hogy be lehet venni. En hetcimeres okor!!! Es kulonben is a natha vajon befolyasolja a babat?

Alig dugom ide az orrom maris regenyt irok, ne haragudjatok.
Ha lenne meg egy ures hely koztetek, akkor szivesen csatlakoznek, ha ti is ugy akarjatok.

Kulonben nagyon neveletlen vagyok, mert nem udvozoltem senkit sem.
Teljes szivembol orulok minden babasnak, gtatulalok nektek es a tobbi lanynak is azt kivanom, hogy nagyon hamar orvendeztesse meg oket egy pici foldreszallott angyalka.

Tökmag.
tökmag
 
 


Stellácska!Kép

Ezerrel drukkolok Nektek!!!!
Nagyon kívánom, hogy megtapadjanak az édesekKép
Pihenj sokat és minden rendben lesz!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++mennek!!!!!!!!!!!!


Lányok!Kép

Ma veszem be utolsó clostimat, és utána akció ezerrel, főleg jövő hétvégénKép

UH-ra csak jövő hét pénteken megyek, olyan messze van még, és akkor leszek 13.napon.

Ez a legrosszabb időszak a ciklusbanKép
De ki tudja, csodák vannak, lehet, hogy v.ki ilyenkor marad terhes, volt már ilyen nem egyszerKép

Babus!Kép

Látom, nem tudtál aludni, szegénykém.
Pihenj sokat maKép
Kristófka jól van? Rugdos rendesen???

Mea
mea
 
 


Juditok!Kép

BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Mea
mea
 
 


<font color="ff0000"><font size="+2">Juditoknak!
Boldog névnapot!</font></font>
Kép

Babus!
milyen jó lenne,ha én sem tudnék aludni....
Az andriol nem nagyon használt a páromnak,igaz emelkedett a tesztoszteronszintje de a szám csökkent.Most 2 hónapig kell szednie emelt dózisban,ha az sem segít akkor injekció kúrára fogják.Olyan jó lenne már ha lenne egy babó...
Pá!
Mindenkinek minden jót!!!!!!!!!
Vendég
 


Lányok!
Köszönöm szépen mindenkinek, hogy eszébe jutottam és felköszöntött.Kép
Nagyon jól esett.Kép

Henci!
Örülök, hogy láttad a kis Briósotokat.Kép
Vigyázz magatokra.Kép

Babus!
Sajnálom, hogy nem tudtál jól aludni.Kép
Remélem most még alukálsz, amikor írok.Kép

Stella!
Nagyon-nagyon sokat gondolok rátok.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt, Ezvicc
Boldog névnapot kívánok nektek én is!!

Stella
Babatapasztó energiák mennek! Sokat gondolok rátok és drukkolok nektek!!

Jündi
Fáj még a sebed?

Babus
Hétvégén alkotni fogok és jövő héten megy a kép Kristófkának. Meg szombaton a drukk, hogy megmutassa a kis pofiját! És aztán anyucija feltegye nekünk a képetKép Ugye, Kristóf anyuci felteszed nekünk??Kép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Draga mindenki!

Koszonom mindenkinek a koszontest! Olyan jo erzes, hogy gondoltok rank!

Judyt!
BOLDOG NEVNAPOT! En sajnos nem tudom kiszinezni, de kepzeld azt, hogy piros Kép

Babus!
Azert akartam inni neocitrant, mert ez terhesseg elott mindig segitett. Szombat ota folyamatosan faj a torkom, de ezt meg kibirnam, a kohoges. Olyan csunyan kohogok. Neha be is gorcsolok. Mint egy tudogyuszis, olyan csunyan kohogok. Az izuleteim is nagyon fajnak. Szoval influenza magas ho nelkul, inkabb igy jellemeznem. 37,8 volt a legmagasabb. Minden reggel sokkal rosszabbnak erzem. Tegnap egesz nap meleg agyban fekudtem, teaztam, es semmi valtozas. Ma vereset fujtam az orrombol.
Bocs, nem akartam ilyen hosszu lenni, csak megakartam irni, hogy szerintem ez mar nem natha Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Most néztem meg a szülőszobát neten.
Azok a pici hármas ikrek.Nem semmiKép
A másik baba meg milyen nagy volt 4000 felett és 56 cm.
Én is ennyivel születtem, sőt nálunk az egész család 4 kg felett volt és 56cm körül.
A pároméknál nem, úgy hogy remélem nem lezs ilyen óriás bébink majdKép

Mea
mea
 
 


Lányok nagy hírem van!
Ma voltam reggel dokinál. A hormoneredmények szerint mégis van pé, csak az ultrahangon nem látszott! Egy bogyit kaptam csak (bromocriptin) amit még ma lekezdek szedni és két hét múlva újabb ultrahang+hormon. Ha minden OK lesz, akkor indulhat a lombik! Annyira boldog vagyok KépKépKépKépKépKép. Erre annyira nem számítottam. A doki óta vigyorgok és bőgök egyszerre Kép

wish
 
 


Wish!
Nagyon-nagyon-nagyon gratulalok!!!!

Nekem a tegnapi szuloszoba annyira tetszett! Tetszett, ahogy a csaj (akinek egy gyereke lett) elsirta magat. Az annyira meghato volt. Tetszik nagyon az Emma nev, en nagyon azt szerettem volna, de nalunk a tengerimalac Emma Kép
Mit szoltok Jozefinhez es Hermeszhez?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Judyt, Judit Kép
Boldog névnapot Nektek!

Babus Kép
Sajnálom, hogy nem aludtál jól az éjjel, próbálj meg pihenni napközben. Persze csak ha hagyja Kristófod Kép

Stella Kép
Nagyon szorítok Nektek. Pihenj sokat.
Stella babái Kép
Kapaszkodjatok rendesen anyuciba. Küldöm a babatapasztó ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++energiákat!

Jündi Kép
Igérem, most már tényleg nem halogatom tovább a fogorvost. Nagyon hősiesen bírtad a megpróbáltatásokat.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!
Most értem haza. Hát nem sok jóval kecsegtetett a doki. Ma vagyok a 14 cn-on, és a jobb oldalon nem látott semmit, és a bal oldalon is csak egy 11 mm-es tüszőt, azt mondta nem valószínű, hogy meg fog repedni. A méhnyálkahártyám 5 mm, ez jó?
Legközelebb a következő ciklus 14 napján kell mennem, addig szednem kell tovább a gyógyikat és következő hónapban újra 2x1 clostyt. És ha akkor sem lesz semmi, akkor műtét.
Pedig úgy bíztam a clostyban.
Móni

Kép
móni23
 
 


Wish!
Gratulálok.Kép
Milyen jó hír.Kép
Szorítok.Kép




Kép


Én is néztem a szülőszobát.Nagyon megható volt.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Juditokat Isten éltesse!Kép

Stellának én is nagyon szorítok.

Wish, teljesen meg tudom érteni, hogy ennnyire örülsz a peteérésnek!Én is ugyanígy éreztem, amikor hétfőn kimutatta az ultrahang.

A hőm ma 36,7 volt.Megint 0,1 fokkal feljebb ment.Beszéltem az orvossal, aki a hőgörbém és az ultrahang leletek alapján azt mondta, nagyon bíztató. Vérkép leletek csak a jövő héten lesznek meg. Igazából akkor fogok megnyugodni, mert akár sikerült, akár nem ebben a hónapban, sokkal jobb lesz úgy továbbmenni, ha tudom, minden rendben van.

Jófi
jófi
 
 


Móni!
Ne keseredj el kérelek.
A múlt hónapban mikor volt tüszőrepid, hányadik napon?
Még nőhet az a tüsző.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus,
Sajnálom, hogy nem tudtál aludni, remélem most azér nem jelentkezel, mert végre sikerült lealudnod.
Wish,
Nagyon jó hírek, most már nemsokára te is ott fogsz tartani, mint Stella.
Stella,
Továbbra is küldöm a babatapasztó energiákat++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +!
Judit,
Sajnálom, hogy nem érzed jól magad, de tényleg próbáld meg gyógyszer nélkül kikúrálni ezt a megfázást.
Móni

Kép
móni23
 
 


Judyt,
Eddig nem is volt peteérésem, ezért kaptam a clostyt, így azt sem tudom, hogy mikor kéne megrepednie. Ti láttok még esélyt arra, hogy ez megreped?
Móni

Kép
móni23
 
 


Móni!
Persze, hogy van rá esély.Kép
Mert például, nekem a 17 cn-on volt a tüszőrepim, és ha neked is ilyen "későn" lenne, akkor addig még nőhet az a tüsző annyit, hogy megrepedjen.Kép
De ez csak az Én véleményem.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jányok!
Utolértem magam, mindekit elolvastam.
Azért nem tudtam jelentkezni két napig, mert csőtörés volt nálunk Kép
Most teljesen szétverték a fürdőszobát és egy nagy lyuk tátong a közepén. Csak jövőhéten tudják befejezni és visszaállítani az eredeti állapotot, addig marad minden így Kép
Kicsit magam alatt vagyok, ez most nagyon nem hiányzott.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?