Új privát üzeneted érkezett!

Stuckó! Majd ha Barna hazajön és odaadja a f.gépet! Igazából a tollas csajszidat szeretném beletenni, dehát nekem ilyen képem nincs!!!! Most itt egy bőgő fej látható!!!!

Most hajtok olyan szerkezetet, amit régen a fodrászok használtak a hajlakk fújására, de itt nem sok esélyem van rá, hogy kapjak!!!
anizs007
 
 


Szerintem nem is lesz egyhamar, mert mint mondtam elszállt a lemezem és még nem volt időm megírni a levelet a Jubiéknak. Ha sikerül visszavarázsolni a lemezre a képeket akkor lesz tollasod.
szorgosstuci
 
 


Stuckó! Nem Te voltál a tettes, aki egyszer anno bemutatta ezt a fújószerkezetet, hogy hol lehet kapni??? Egyik szárát bele kell tenni a folyadékba, és fújni kell a másik szárát, középen meg porlaszt!
anizs007
 
 

 
 

Nem! Én is csak a pumpás testpermet és légfrissítős flakonokkal vergődtem. Kép
szorgosstuci
 
 


Akkor viszont HELP! Ki volt az, aki ha jól emlékszem a Pannoncolor mintaboltját jelölte meg, hogy ott lehet ilyen szerkezetet kapni???
anizs007
 
 


Lányok!

HELP!

Sajnos minden címünk, emilünk, adatunk odaveszett. Nagyon kellene Veronix és Zámolyi Adrienn postai címe. Ha tudtok segítsetek márKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Köszi újra az agyagos tippeket.

Koda!
Ok, akkor megnézem náluk. Köszi!
Az a pasztás képed nagyon szuper.KépKép

Mohácska!
Nagyon szépeket csináltál.Kép Az az óra valami csúcs!Kép

Most már végre én is mutizhatok.Kép
Eddig csak csinálgattam, de ma fényképeztem is őket.
A lányok szobáiba készen lettek a képek. Innentől lapozzatok:
http://gportal.hu/picview.php?prt=13668&gid=197546&index=1

Vagy pedig
http://gportal.hu/portal/kata007/
"A lányok szobáiban lévő képek"


Jönnek majd még apró kis karácsonyi mütyürkék, de azt még most fogom fényképezni.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Készen vannak a karácsonyi mütyürkés képek is.

Innen: http://gportal.hu/picview.php?prt=13668&gid=40811&index=22

Széllel szemben nem lehet...., és fénnyel szemben nem jó fényképezniKép, úgyhogy a függönyös képek azért ilyenek. Azért a lényeg látszik.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata lányzó! Meg van simogatva buksid!!!! Ügyes kislány!!!!! Nagyon szépek lettek a képek! Azon meg teljesen el vagyon ájulva, hogy milyen szépen kifestetted a keretet!!!! Edit
anizs007
 
 


Csajszik!

nem tudtok segíteni? nagyon kellene a 2 cím. Plííz!!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Jubi, köszi a tippet.

Koda, nagyon szép a kép, amit csináltál, a havas.

Kata, a te képeid is nagyon szépek, gratulálok.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Koda!
Címekkel kapcs. sajnos nem tudok segíteni...Kép

Kata!
Én, mint két fiú anyukája (tehát 3 férfi között tengetem napjaimKép) csak annyit tudok mondani, hogy ez a rengeteg rózsaszín, csillám meg barbi nekem sokkoló volt Kép

J

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Koda!

Verocs címét elküldtem mailben!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Stuci! Tudtam porlasztót szerezni, este prószálom! Fodrászkellékesnél elfekvő készlet - 78 ft/db!
anizs007
 
 


Sziasztok lányok!
Köszi Áron jókívánságait, ma már formában van, pedig éjjel 00-03-ig fenn volt és vakarózott: hatalmas piros foltok a torokgyuszi meg a fájós füle mellé. De kiderült, hogy "csak" -és ezért írom az egészet- allergiás az Augmentin nevű antibiotikumra. Szóval vigyázzatok vele!

Koda!
Sajna nem tudok címben segíteni
A havas képeden ugye a szalvétán is van itt-ott paszta? szép lettKép
Ha rám is gondoltál kerámiailag, akkor szerénységem megköszöniKépKépKép és egyúttal írom
KATÁNAK,
hogy szakítok rá egy-két órátKép leírni, amit szeretne.
De azt a híresztelést megerősítem, hogy agyag az kell. Viszont ne művészboltot keress, mert 1-2 kg agyagból nem mennyiségKép Fazekast keress, biztos ad el! A többit inkább lefotózom.

Jubi!
Nevedhez méltót alkottál a tőled elvárt színvonalon!!! Hűűűű, meg haaa.
A kaspód festése kőhatású, vagy mitől olyan szép rücskös? A képkeret meg milyen festéket kapott?Kép csak ennyiKép....

Ja Kata!
A téli, kék szélű micimackós szalvid honnan kerítetted? Naaaaaaaaaaaaagyon el tudnám én is képzelniKép
paat
 
 


Köszönöm a dícséretet!Kép
Végre már én is mutiztam valamit.Kép

Ánizs!
Jól esett a simizés!Kép
Köszi!Kép

Jubi!
Szerintem csak a férfiuralom miatt érezted túl soknak.Kép
Azért persze nem minden az én ötletem. Volt amit a lányok kimondottan kikötöttek.Kép
A csillogós, pacsmagolós ötletek voltak tőlem többnyire.

Paat!
Előre is köszönöm a fazekas dolgokat.
Agyagot viszont máshonnan nem tudok szerezni. Nemhogy fazekas ismerősöm nincs, de még nem is rémlik a közelben, aki szóba jöhetne.

A téli micimackósból sajna nekem is csak ennyi volt. Még Kirától (Macsnyelv) kértem vagy 2-3 hónapja.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Paat!
KösziKép
A kaspóm egyszerűen csak három rétegben pacsmagolva van, így hol kevesebb, hol több festék került rá, ettől olyan egyenetlen a felülete. Melyik képkeretre gondolsz? A pocak macik kerete krétázva van (alatta pedig egy réteg nagyon híg term.sziéna).
off: örülök, hogy Áron fiú jobban van KépKép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Kata! Nagyon szépek a képek ! A hófehérkével biztos sok időt töltöttél. Kép)Jó kis aprólékos a kerete! Piros pont!

Ánizsom , remélem rám is gondolsz , ha beválik a spricni! Kép)

Abby! hol vagy????????????????????
szorgosstuci
 
 


Jóóóó reggelt Lányok!
Hol vagytok??
szorgosstuci
 
 


Sziasztok

Régen jártam a decoupage topicba (bár már régen nem sikerült ide jutnom)
De persze itt a karácsony és ajándékgyártásba vagyok.
A segitségeteket szeretném kérni.
A barátnőim gyerköceinek szeretnék kis pólókat gyártani a nevükkel ellátva .
Tudna e valaki segiteni nekem mert ebben a technikában abszolút nem vagyok jártas .
Vagy az is nagy segitség lenne hogy merre találok róla leírást.

Segitségeteket előre is köszönöm

Szilvi
szedem
 
 


Kata!
A lapomra agyagozás alá feltettem pár képet az alaptechnikák leírásával egy könyvből fotózva.
Nagyok, de muszáj ez a felbontás. Ha letöltötted, szólj, mert ha betelik a helyem, le kell szednem!
Kép
paat
 
 


Sziasztok!

Most készültem el ezzel a pici cseréppel (11-es). Nem látszik rajta, de az egész egy picit aranyos csillogású. Ha nem szeret bele senki, megtartom magamnak, és gyertyát teszek bele..
ő az: mikuvirágos pici cserép

Szilvi!
Húú..ebben sajnos nem vagyok jártas...fogalmam sincs..Kép

J

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Paat!
Megkaptam a csomagot! Nagyon szépen köszönöm! Kép

Szépeket alkottatok! Kép
Én nem teszem fel a képeimet, mert az előzőkre sem érkezett visszajelzés. Se dícséret, sem pedig kritika! Kép Azért a honlapomon ott lapulnak! Kép

Az órámra festegetem a számokat, hűtőmágneseket csinálok és még tart a két napos vásárom. Ma ér véget. Kép Ez is jól sikerült eddig és még nincs vége. Munka után tegnap is meglepét a képeket. Kép A legtöbbet ajándéknak szánják Karácsonyra! Kép Ez olyan jó!

na megyek, csak Paatnak akartam szólni, aztán nem állt meg a kezem a billentyűzeten! Kép

Kép
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jubi!!!!!!! Én beleszerettem a kicsike cserepecskébe!!!!!! Kép)) Most akkor mi lesz? Kép)
szorgosstuci
 
 


Ja, és ráadásul pont ma csináltam valami hasonlót. Kép)De azért a Tiédet szeretem! Kép
A szomszéd nője mindig zöldebb! Kép
szorgosstuci
 
 


Anykó! A "mindenki"-ben Te is benne vagy! Mert így írtam a dícséretet! Edit

"Ahogy Jubi pacsmagol, nem pacsmagol úgy senki"
egy nóta átköltve!!!!
anizs007
 
 


Stuci, Ánizs!
KépKép

Anyko!
Megyek az oldaladra nézelődni Kép

J

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Lányok!

Csak hülyésekedem. Jó kedvemben vagyok. A képek azért nem kerülnek ide fel, mert lusta vagyok. Na meg ritkán jövök, akkor is csak egy pillanatra! Kép
Azért aranyosak vagytok! Kép

Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jubi, Nemááááá egy vigyorival nem érem be!Kép
Aszontad aki leszerelmesedik belé azé! Kép)
Ánizs!Veled danolok! Kép
szorgosstuci
 
 


Anyko!
Megnéztem őket. Ugye a síelő hóemberesek azok? Cukik!! Kép
Megnéztem a dekupázs galériádat is (máán csak így magyarosssan :o), és találtam néhány remek ötletet, köszi!

J

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Stuci!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép...és a ráadás: Kép

J

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok jányokKép

Vagyok vagyok én is csak inkább olvasó üzemmódban, egy csomo munkám félbe van és most elakadtam, segitség kéne.
MinikeKép
Elküldenéd nekem is a lehuzható szalvitechnika leirását??? nagyon megköszönném.

A jövőhéten elárasztalak bennetek majd képekkel, ha elkészülök, de eddig szülinapi lázban égtünk, ma vagyunk egy évesek, és most éppen egy turótortát dekupiztamKépKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Anyko!
Jól megijesztettél ezzel a nemmegmutatással, így el is érted a célod: vagy fél órát lesegettem náladKépKépKépKép: Jó voltKép
A hóembereken kívül a koktélosok is gyanúsan frissnek tűnnek....Kép

Jubi!
Pacsmagolás....HMHMHMHmhmhm
Azért bírom, amiket csinálsz, mert nem 4-5 ezer ft-os varázsszerekkel dolgozol, hanem ki tudsz próbálni egy csomó ötletedet! Tecccccccc!
Kis híg term. sziena....Kép
Most már kihevertem a múltkori sziéna-próbálkozást, amiből olajfesték lettKép, talán újra nekivágok...
Higgyétek el, hó lesz!!!!
Ilyen ördög nem volt még a két gyermekem, mint ma, és még hol van az este?!Kép

Kodám!
Megmutizod a hímzésed? Nem baj, ha nincs kész... Kép
paat
 
 


Jubi, jubi!!! ejnyebejnye, Te átvered itt a jónépet! Mindenesetre köszi a sok jókedvet! Kép Kép

Ági! küldtem az anyagot , mert a MaxiMűvésznő úgy látszik illegalitásba van. Kép
Boldog szülinapot a gyermeknek!!!! KépKép

Nekem is kéne kis segítség. Aki sziénát használ figyuzzon. Lehet a replakk fölé tenni és lehet e keverni fehérrel? Világosítani szeretném.
SOS !!!Kép
szorgosstuci
 
 


Jubi, jubi!!! ejnyebejnye, Te átvered itt a jónépet! Mindenesetre köszi a sok jókedvet! Kép Kép

Ági! küldtem az anyagot , mert a MaxiMűvésznő úgy látszik illegalitásba van. Kép
Boldog szülinapot a gyermeknek!!!! Kép

Nekem is kéne kis segítség. Aki sziénát használ figyuzzon. Lehet a replakk fölé tenni és lehet e keverni fehérrel? Világosítani szeretném.
SOS !!!
szorgosstuci
 
 


na ez nem tudom mitől lett?????? Bocsika!!
szorgosstuci
 
 


StucikaKép

Köszönöm megérkezett, aranyos vagy hogy elküldted.
Szerintem lehet tenne replakk fölé is, mivel ugyanolyan festék mint a többi,és szerintem keverni is lehet, hiszen ez csak egy szinárnyalat.

De ha rosszul gondolom akkor ugy is kijavitanak a csajszikKépKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ágim! Köszi, a Maxitól kaptam és nem akarom , hogy egy csepp is kárba vesszen! Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
Stuci!
Köszi a lakk nevét. Igen lehet rep.lakk fölé:
Kép
Kép
Keverni is lehet, de akkor nem lesz fa hatású(csak szép színű)
annaa
1133
 
 


Anna! Köszi! Amit a Minitől kaptam az nem ilyen színű. Na és a repesztésem se lett akkora mint vártam, ezért muszály vagyok kimenni Érdre és elnadrágolni a Maxikát! Kép)
szorgosstuci
 
 


SziasztokKép

Gyorsan megmutatom legújabb pasztás képemet aztán majd jövökk bővebben isKép

http://babanet.hu/album/albumimages/3247/95239.jpg

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Paat!
Bocsiiiiiii Kép Kép Kép

Koda!
Nagyon jó lett az ablakos képed! Kép Nekem is ki van öntve egy ilyen keret, csak félretettem ötlet hiánya miatt! Hamarosan előveszem! Kép A fehér massza ugyanaz, mint az előző képeden? Mi a pontos neve?

Vége van a vásáromnak! Kép Nagyon jól sikerült! Kép Minden bajom elfejejtettem! Kép

Jubi!
Igen a síelő hóemberesek azok és a két koktélos! Kép És örülök, hogy találtál valami jót és kedvere valót a galériában. Ott tényleg szuper dolgok vannak! Kép

Most a konyhában élem ki magam. Mézeseket sütök 3 fajta recept szerint! Kép Hogy ki fogja majd megenni???? Kép

És öntöttem 40 db hűtőmágnesnek való figurát. Tavaszra akarok velük elkészülni! Kép

Jó éjt! Kép
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Koda!
Ez tündéri!!!Kép

Akit érdekel az adventi naptárunk:
http://www.gportal.hu/portal/paat/
Nem mintha párját ritkítaná, csak Áronnal csináltuk egy hétig délutánonkéntKép
Komolyan belefáradtam....

Jubi!
Kérek mélben némi cserétKép
paat
 
 


Sziasztok!

Mindenkitől bocsi, hogy nem reagáltam, de sajnos ma egész más elfoglaltságom volt:-( Ne haragudjatok az off-ért de nem bunkó vagyok, nem azért nem reagáltam , és nem jelentkeztem, hanem őrt álltam Niki lányom mellett, mert majdnem megfulladt, délután rohammentővel vittük kórházba, valószínűleg kiújult a gyerekkori asztmája.
El is tűnök, nem rontom az ihletett karácsonyi készülődés hangulatát:-(

Azért még annyit, hogy relaxáció gyanánt mindenkit megnéztem most, de ne haragudjon meg senki, hogy csak így egyben írom, hogy GRATULÁLOK!!!
És akik gyógyulgatnak annak örülök :-)))


Stuci! Köszi, hogy megmentetted a becsületem :-)))
minimaxi
 
 


Jubi!
Gyerek-az-ölemben stresszhelyzetben nem írtam alá és el sem köszöntem. Bocsi, nem bunkóság voltKép

No, itt a roppant szezonális rózsás készletKép, ami még nincs teljesen kész és nem is profi fotó:
http://gportal.hu/picview.php?prt=40064&gid=165659&index=7
http://gportal.hu/picview.php?prt=40064&gid=165659&index=8
És szintén nem téliek:
http://gportal.hu/picview.php?prt=40064&gid=141059&index=45
http://gportal.hu/picview.php?prt=40064&gid=141059&index=46
paat
 
 


Paat!

A rózsások nagyon romantikusak! Kép Szépek!
De a sünis....... nagyon széééép! Kép Fára van dekupálva?
Az adventi naptár pedig nagyon ötletes és szuper! Nem baj, ha jövőre ellopom az ötletet? Geri biztosan élvezni fogja az elkészítését! Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Mini,
lánykádnak jobbulást!!!

Lányok,
továbbra is szépeket alkottok!Kép Valaki esetleg emlékszik, hogy hol lehet a Trikolor Aqua akrilfestéket biztosan kapni?

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!
Minimax!
Nagyon szorítok, hogy minél hamarabb meggyógyuljon Niki lányod!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép-ezt a sok napocskát nektek küldöm, hátha segít-

Anyko!
Ha nem fogy a mézes kalács, szólj besegítünk!Kép

Paat!
Gyönyörű!Kép

Én is dolgoztam ám! Ha lesz időm, jövök mutizni, addig is van 1 pár új az oldalamon.- nem túl szuperek.
Anna
annaa
1133
 
 


Koda!
Hú, micsoda hangulatos képe! Kép Csak azon gondolkodtam, hogy ugye ez olyan, mintha benéznénk egy kívűlről havas ablakon. És mit látunk benn? Na mit?....de az is lehet, hogy rossz a szigetelés, és belülről is havas az ablakkeret Kép

Anyko!
Gratulálok a sikeres vásárhoz!!

Paat!
Hogy mit küldjek? Küldök én szívesen, amit kérsz, csak ezt most nem érteeeeeeeeeeeeem..help...help
Ezek a "nemtéliek" nekem nagyon bejönnek. A rózsásokon a repesztés és a minta teljesen összhangban van...gyönyörűek!!

Mini!
Gyógyulást Nikinek!!!

J

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


MiniKép
Neked először is nyugalmat kívánok! Ugye Niki jobban van? Magad bajánál csak a gyereked baját legnehezebb átvészelni....

JubiiiiiiiiiKépKép
Ne izélj máááááááááááááááKép Bíztam benne, hogy senki sem fog elkondolkozni azon, hogy miért is havas az ablakpárkány ha a szobából nézünk kifeléKép Sajna nam találtam olyan képet, ami egy lakásbelsőt ábrázol.

PaatKép
Én visszaadom a diplomámat! Apááááááám..Az a repesztett rózsás! Vagy 10 percig tapadtam a képernyőreKép

AnykoKép
Igen, ezek a kissé érdekesen sikerült ablakkeretes képen is struktúrpaszta vanKép Csak Jubi lebuktatottKép

AnnaKép
Én bizony sok kedvemre valót találtam az oldaladonKépKép

ZsizsaKép
A Trikolor Aqua, az nem művészfesték, így bármelyik kisebb festékboltban megkapható! 1 liter kb. 800 forint. Szóval elsősorban háztartási vagy festék boltban keresd, ne hobby boltbanKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?