Új privát üzeneted érkezett!

Meli,
KépKépKépKép Csak így tovább, hűen a topic nevéhez!!Kép

H.
nalika
 
 


Meli!

Maradj, van egy jó hajnövesztőnk Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Enyimé apa is reklamál, hogy aludna. De ő rakta az ágy mellé a gépet nem én Kép
két órára már minek elaludni neki? Kép
Mert álmosnak nem álmos Kép
Én viszont kezdek.
Lassan én is visszavonulok!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Megyek én is, mert ma ugye korán keltemKép

Jó éjt mindenkinek!!!Kép

H.
nalika
 
 


Andi,
lehet, hogy másért reklamál???KépKépKép
nalika
 
 


Szép álmokat és jó hogy visszatért az élet!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bocsi, hogy eltűntem, de közben befutott apa is!

Ha már mindenki nyugovóra tért, elköszönök én is! Kép

Andi!
Azért próbáld már meg előkeríteni azt a másik cicit is, mert nekem is hiányom van belőle Kép
Nem maradt egy kis chilis babod??? Kép

Tényleg jó, hogy feléledtünk egy kicsit! Kép

Szép jó éjszakát mindenkinek Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Jó reggelt Mindnekinek!

Én hulla vgyok, mert a végén 2 kor tudtam elaludni. Most még alig látok ki a fejemből.

Krisz!

Nem ehetek állandóan chlils babot Kép
Még jó, hogy apa nem minden nap jön haza egy cicivel Kép Mert ugye csak nem sorozatgyilkoshoz mentem hozzáKép
Na megyek még visszabújok, amig a lány nem ébred fel.

Szép napot Mindenkinek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugi!

Ilyenkor már fenn szoktál lenni! Hol vagy????????
És légyszives ne ird le a nadrág méretedet, mert falnak megyek Kép
Remélem kekec-kukac tündér malac.Kép De akkor miért nem jössz?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ezt a lusta bagázsot! Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Itt vagyok! És nem is vagyok lusta, fél 7-kor keltem, és már rendbe van téve a lakásKép
Bocs, hogy az este nem jöttem, de olyan hányingerem voltKép

Pusz
Vendég
 


Jó reggelt csajokKép

Na milyen éjszakánk volt????Kép Hát elég vacak. Keltem 2-kor mert már úgye Anna manó kialudta magát és azt hitte, hogy a szórakoztató program elindul, majd keltem fél hatkor is. Mindkétszer evett nem is keveset. Ez a gyerek már soha nem alussza végig az éjszakát.??????KépKép
Mondtam is neki hajnalban, hogy más rendes babák hajnalban még alszanak és csak hatkor kelnek, de nem hatotta megKép

Most persze alszik, lehet, hogy nekem kellene most hisztizni???KépKépKép
Nem ragozom kezdek nagyon hulla lenni, hiába no öreg vagyok nem bírom már az éjszakázástKépKép

Látom Meli, mekkora méreteket hord, szerintem azért nincs lányka méretből cucc mert minden holmi az ő ruhás szekrényében lapulKép
Milyen az a ribanc kabát??Kép

A kecskeméti ilyen vacak????Ez naggggggggggyon jó hírKép mert bespájzoltunk az almás-őszibaris verzióból, az is sza@.????

Szóval még1x neki futok ennek a dolognak. Tehát: 10 órás etetés, alma lereszelve majd egy két kanál lé??????mehet egy kevés püré is??????ha ízlik neki akkor is vegyem el és ne többet????A maradék az mehet tápiba úgye????

Kika
kika
 
 


Bea!

Remélem, hoyg már jól vagy és múlandó a betegséged.

Akkor nem is lusta ez a bagázs!!!!
NAgyon ügyi vagy.
Gyere gyorsan hozzánk is van mit csinálni!

MA mit csinálsz?Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mármint nem a tápiba az almapüré, hanem a maradék étkezés az lehet tápi?????
Jó zavaros vagyok ebből is látszik az alváshiányom.

Tudjátok mit kértem a Jézuskától???KépKép Egybe függően 9 óra alvást.KépKép Szerintetetk megkapom?????

K
kika
 
 


Bea,
Mi a baj?????
K
kika
 
 


Andi,
Ma Hugi nem vásárolni megy?????
K
kika
 
 


Kika!

Én elsőre már adtam neki pépet is de csak egy kanállal (mokkás. Minden nap emeltem egyel, a doki néni javaslatára. Evett volna ő is többet, de nem kapott. 10. napra 10 mokkás kanál ami kb 50-60 mili. Nekem bejött ez a módszer és nincsennek is kaja gondjaink, mindent szépen eszik.

Öszintén kérded a véleményem: nekem ehetetlen volt. Nem hasonlit semmire. Azért próbáld oda adni neki, mert ő még úgy sem tudja. De utána vegyél egy Hippet, kóstold meg azt is és rájössz a különbségre.

Én nem tettem bele a tejbe már neki. De ha átmegy a cumin, akkor belerakhatod gondolom. Én direkt nem akartam keverni. Tej az tej, alma az alma. Nálam.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


KIka!

én csak sejtem, tegnap rosszat evett és nem emésztett rendesen a gyomra.Kép Én erre gondoltam. VAgy nem?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
Rosszul írtam én sem akartam keverni, csak zagyva voltam/vagyokKép
Egy szilikonos kanalat szeretem be erre a célra, de szerinted használjak mokkásat?Azzal jobban mérhető?????? Ezek szerint a 10. napra váltottad ki a 10-es etetést almára?????
K
kika
 
 


Nem, csak almából annyit ehet egyszerre az elején. Előbb utóbb ő nem fogja kérni a 10 órási kaját. Az várd ki, ne vedd el mindjárt a tejet. CSak ha látod, hogy kevesebbet kér a tejből utána akkor csökkentsd a mennyiséget.

Hú rosszul irtam. Ne etetés helyett add az almát hanem két etetés közt először!!!!!
É sha megeszia mennyiséget, akkor próbáld a kaját kiváltani. Agyümölcs nem számit étkezésnek!!!!!!!!!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Akkor add neki, amikor két étkezés között vagytok , de fennt van és játszik. Ez most még egy móka lesz először, de igy tanulja meg!!!!!
Általában ebéd előtt javasolják, hogy ha nem tetszik a kis gyomrocskának először, akkor estére ne csináljon gondot. Vigyázz az alma fogja a székletet!


A szilikonos tökéletes etetni, de egy mokkással mérd ki kb. Nem kell ennek hajszálra annyi lenni. Aztán majd látod Annán, hogy viszonyul a dologhoz.HA először nem kell, ne erőltesd. Holnap majd újra. Meg kell neki szokni!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
Ok, köszi. Majd beszámolok.
K
kika
 
 


Szép jó reggelt Kép!

Enyém leányzó fél 7-kor teázott egy kicsit és most még alukál.

Hú, ezt muszáj leírnom: velünk szemben van egy irodaház, és reggel szoktak takarítani. Valami bivaly erős porszívójuk lehet, elég 1x, max. 2x betolni az irodába, és mindenhonnan összeszedi a port KépKépKép Azt hiszem, megkérdezem tőlük, milyen márkájú, mert ilyen nekem is kell Kép Ja, és valami mágikus portörlőjük is van (biztos Top Shop Kép), mert 1x végighúzzák az asztalon, és már kész is Kép Hú, de genya vagyok így korán reggel Kép

Andi!
Megint van egy majdnem közös tulajdonságunk, nekem is két nővérem van, az egyik 11, a másik 17 évvel idősebb, mint én Kép De ők előlem elhalászták a 80D méretet Kép, nekem már nem jutott Kép

Bea!
Hányinger Kép Nehogy mááá!!

Kika!
Almás ügyben én nem tudok érdemben nyilatkozni, mert kaka-biznisz miatt mi kihagytuk!

Többiek???

Hisztimentes napot mindenkinek Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Krisz!
80D?

Nekem alaphelyzetben is 95-s melltartó kell. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is , de kukac felkelt fél hatkor és nem aludt vissza. Kekeckedett velem Kép Rötyögött, sikítozott, dumált, de aludni azt nem. Úgyhogy már játszottunk egy sort, most kidőlt szerintem kb. 20percre Kép

Kihívtam a dokinénit, dél körül jön és megnézi kukacot. Csak nem szeretném ha valami szövődmény lenne belőle, biztos ami biztos. Apa majd mondja, hogy drámatagozatos vagyok Kép

Kika én tudod hány olyan történetet hallottam hogy a 9-10 hónapos gyerek nem alussza át az éjszakát?? Szerintem még semmiről se vagytok lekésve, bár gondolom ez nem vígasztal Kép
Alma ügyben én lével kezdtem, aztán pár nap után kapott pürét. Nálunk kb. egy hónap volt, mire elfogadta tízóraiként, és nem kellett a délelőtti etetés. De ő nem 60 ml-t eszik, hanem kb 100-at Kép A dokinénink azt mondta, inkább egyen gyümölcsöt kicsit többet mint tápszert, úgyis dagipofi Kép

Nem is megyek ma vásárolni, gonoszok Kép A gatyaméretem a legnagyobb kamaszméret egyébként Kép A gyerekosztályon vettem múltkor farmert Kép

Hisztimentesszépnapot!

Hugi
Amatőr
 


Andi!
Azért ezt nem kellett volna Kép Léci-léci azt a kis ötöskét a 9 után küldd már át!!! Kép

Hugi!
Na végre !!! Kép
Drámatagozat Kép De tényleg biztos, ami biztos Kép
Nadrágméret Kép Szégyeld magad Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


HA már egyesek a nadrág méretekkel dicsekednek, akkor nekem meg ez van Kép A hajammalmég sem dicsekedhetek, mert alig van Kép

Hugi!

Végre!Kép

KIka!

Én sem akarlak elkeseriteni, de ha a szegedibe belolvasol van aki 36 hónapja nem aludt!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Itt volt a barátnőm kávézni, meg lelki életet élniKép Gondok vannak náluk, úgy néz ki, hogy elválnakKép
Hányinger: semmi komoly, nektek nem volt???
Nadrág:42, cicibugyi:75 bKép Ez jó, vagy rossz???Kép

Hugi!
Nem vagy te drámatagozatos, én is felhívtam tegnap a dokit, mert Zsófi kicsit taknyos.Kép

Pusz
Vendég
 


Ilyen porszívót én is akarok!!!Kép
Gyümi: Zsófinak nem igazán jön beKép Megeszi(nagy nehezen), de a főzelék sokkal jobban izlik neki.

Pusz
Vendég
 


Andi!
Az a baj, hogy a két méret nálam fordítottan arányos Kép

Bea!
Fogadjunk, hogy a pasi hülyült meg Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!
Hogy jöttél rá??? Szabadságra vágyik a drága, 15 év házasság, és két gyerek utánKép Totál ki vagyok akadva, mert a szemem előtt megy tönkre a barátnőm, húzódik már a dolog vagy 3 hónapja, de most szánta rá magát a lépésre.

Pusz
Vendég
 


Gondolom a szabadság egy másik nőneműt takar Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Bea ez nem semmi Kép A cégnél nagyon-nagyon sok ilyet láttam Kép A pasik nem normálisak. Az egyik kollégám 45 évesen hagyta ott a feleségét meg a két gyerekét egy 16 éves csajért!!! Azóta van egy kisbabájuk is. Fura az élet. Kép
A kórházban az egyik szobatársamat 6 hónapos terhesen hagyta ott a párja, mert rájött hogy nem akar gyereket. Kedves, nem? Kép

Porszívó nekem is jöhet! Meg a porrongy is! Kép

Belenéztem a tükörbe, és rádöbbentem hogy fodrászhoz kell mennem Kép Csak egyszer érjen haza apa, úgy lelépek mint a sicc Kép

Hugi
Amatőr
 


Egyszer én nagyon -nagyon szar helyzetbe kerültem egy ilyen miatt. Egy drága pasi közölte velem, hogy én vagyok élete nagy szerelme. Bármikor elhagyná a feleségét meg a három gyerekét miattam. Elküldtem a fenébe. Erre felhívott egyszer a felesége és ő is mondta, hogy a férje totál szerelmes, ő elengedi. Mondtam neki, hogy köszi, nem zavar, hogy férjnél vagyok, és nem kell a pasija?! Tiszta idegbaj lettem tőle Kép

Hugi
Amatőr
 


Kriszta!
Semmi konkrét, csak szeretne...Kép

Hugi!
A pasik nem normálisak! Ilyenkor jön a felismerés, hogy mekkora szerencsém van a férjemmel!Kép Ez kicsit giccses lesz, de jobb férjet, meg apukát el sem tudok képzelniKép Csak nehogy koppanjak egyszerKép

Én már nem is nézek tükörbeKép DélutánigKép 1-re megyek fodrászhoz, meg kozmikushoz. Igaz, még mindig hullik a hajam, de már nem birom nézni a lenövésemet(nem kicsit őszülök), úgyhogy ma festünkKép Lesz ami lesz...

Pusz
Vendég
 


A barátnőmet 3 gyerkőccel hagyta ott tavaly a párja, mert összefutott (neten) egy gésa-tanfolyamot végzett 5 gyámügyis ügyintézővel Kép Jó dolog ez a fenenagy szexuális szabadság Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Most lehet, hogy nem leszek népszerű, de én nem engednék senkit megházasodni egy pár év együtélés nélkül!!! Egy vallásos ismerősömet egyszer ezzel megbotránkoztattam, de igenis nagyon meg kellene gondolni, mielőtt ilyen lépésre szánja el magát valaki. Persze vannak kivételek, de sokkal kevesebb lenne a válás, ha az emberek jól kiismernék a párjukat, mielőtt összekötik az életüket.

Pusz
Vendég
 


Na pont egy gyámügyesnek kellene, hogy több esze legyen...Kép
Vendég
 


Hugi!
Az sem rosszKép Az ilyenek milyet tudnak kavarni egy normális kapcsolatban! Apa nem volt féltékeny? Ha alaptalanul is, de nekem is rosszul esne, ha Zolinak felkínálkozna valakiKép

Pusz
Vendég
 


Gyerekek!

Lehet licitálni a cicikre! Apa az egyik konyháról akinek szállitunk hozott 4 kg kész chilis babot! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Csak egy pici életjel!KépKép

Orsi bal füle van begyulladvaKép, de nagyon jól viseli.
Apa (ex)foga: csak enni nem tud, de ő is jól viseli,KépKépKép nem nyűgős.

Tegnap nem fértem a géphez, mert ugye a betegeké az elsőbbség. Na meg kényeztetni kell öket.Kép
Na meg tanulnom is muszi volt.KépKép
Most megyek visszaolvasni.KépKépKépKép
Meg mintha képeket is láttam volna!KépKépKép

Addig is puszi mindenkinek:
E.
eve
 
 


Eve!

Már felakartalak hivni, hogy nincs e baj!

Lassan újra előkerül mindenki!

Chello és Orsi hiányzik még.

Jobbulást a családnak.
Elhúzok mosogatni.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Eve!
Szia! Jobbulást nektek! Ma már remélem leszel!!!Kép

Andi!
Mosogatni??? Amikor kutya is van a háznál?Kép

Pusz
Vendég
 


Tegnapi macibirkózás

Kép

Azért a "polipvirágot" is szeretemKép

Kép

Pusz
Vendég
 


Bea!

Édesek vagytok!!!!!!!!!!!
Imádom az ilyen képeket!

Ginó az nem finnyás, de a tányért nem szereti. VAgy arra gondoltál, hogy kinyalja Kép
Ez még nem jutott eszembe. Most puncsol, mert nagyon finikét főztem.
Tudod ő egy elhanyagolt jószág. Imádja a csokit, a töltött káposztát, az összes gyümölcsöt, meg mindent amit én főzök. Kép Én nem mondhatom, hogy a kutya se eszi meg, bár a múltkori ominózus pörköltemnél ő is húzta a száját Kép
A:

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!
KösziKép
Arra gondoltamKép Enyém kutya is képes mindent megenni, amit én adok neki. A kedvence az olivabogyóKép
Mit főztél?

Pusz
Vendég
 


Íme egy kép az én kis guminőmről Kép
Kép

Kép
lujzika
 
 


Andi!
Cicit írd ki pályázatra!! Kép

Eve!
Jobbulást Orsikádnak KépKép

Bea!
Zsófid csuda helyes Kép
Micsoda különleges jószágod van Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Hi-hiKép És izlik neki??? Hurkákra ti sem panaszkodhattok!Kép

Pusz
Vendég
 


Azt az elmélyült pofit bírom hozzá Kép
Hurkákra meg nem panaszkodhat, se az anyja, se a lánya Kép
K.

Kép
lujzika
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?