Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta,
tündéri a hóemberKép

Andi,
nagyon édes lehet Anna, ahogy kukucsol!!Kép De látod az enyémet se kell félteni a répával kapcsolatbanKép

Köszönöm a gratukat, tanulmány volt a vizsgabiztos arcaKép Előszedte a papírt az eddigi csúccsal, ami 7 perc 40 voltKép
Apa arcán is volt egy kis döbbenet, hogy most mentem be, és már kint is vagyok... Csak a kistehergépkocsik ne lennének!!!

Meli,
még meg sem dicsértem a képeket, olyan szép az a kislány, csillagszeme vanKép A szőke nő milyen jogon fogdossa azt a gyereket??KépKép

Valamikor voltak még képek, de már nem emlékszem...

H.
nalika
 
 


Nali,
Hogy én mekkora egy bunkó vagyokKép Gratula a vizsgádhoz!
k
kika
 
 


Kika!

CSak óvatosan és lassan az almával. Nem kell kapkodni, csak kóstoltasd! Nehogy megetess a kicsi Annával egy egészet mindjárt! Kép Meg tudod az orrába sem kell dugni, mint ahogy Meli csinálta. Neki sem jött be Kép
Ha tudok segiteni akkor kérdezz nyugodtan!!!!

Elefánt könny meg lesz!!!!!! Virtuálisan nem is hizlal! Kép

Hajni!

Kisteher majdnem olyan, mint a személy! Kép Van kereke stb.Nagyon ügyi vagy!!!!! Tudtam én!!!!!Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Látom Megasztároztok. Akkor én sem hallgatom, hanem nézem.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika,
nem is vagy azKép Egyébként meg hajrá-hajráKépKép Szóval csak kicsit adj neki, lehet, hogy érdemes először csak a levével kezdeni. Ha picit hagyod állni, akkor ereszt egy kis levet.

Vizsgával kapcsolatban utólag gondoltam bele, hogy a többieket mennyire stresszelhette, hogy én hamar kész lettemKép

H.
nalika
 
 


Andi,
én etettemKép
nalika
 
 


Reméltem, hogy rád számithatok!Kép

Jó kis pánikot csinálhattál Kép Nem semmi csaj vagy!!!!! Jól csináltad. Nekem annó 10 perc körül kellett, mert nem mertem beadni, annyira irt még mindenki! Aztán amikor valki felállt, akkor én is beadtam.


Kika!

Hajni jól irta! De hát 3 gyerek után már csak tudja Kép NE kapkodj vele ,mert visszüt.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


HAjni!

Én nem láttam annyira édesnek Anna kukucsolását!Kép Tipikus iker. Komolyan mondom. Lesznek még ősz hajszálaim az tuti.
A múltkor is vinnyogot és nézte, hogy figyeljük e. Rafinált!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Akkor is olyan édes lehet!!!Kép És ez még csak a kezdet, jól mondodKép Az a jó, ha elevenKép

H.
nalika
 
 


Azt tudom és másoknak nagy pofával mindig azt mondtam, hogy ha eleven akkor nem beteg szóval mit paráznak! Kép

Egyébként tényleg édes volt. Csak azért lassan ő is feszegeti a határokat, hogy meddig mehet el.
Meg kiakaszt, hogy felejt. Most például elfelejtette, hogy kell a hasáról a hátára fordulni. Hogy nem azt a rohadt hisztit felejtette el Kép
Persze a telefonom az érdekelné. Ma már eldugtam. Másik nem jó neki, pedig kidobtam egy nem használtat az ágyra. Az persze nem érdekli.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Akkor add csak neki oda a telefontKép

Közben próbálom írni a rég esedékes emiljeimet. Többek között arról, hogy miért nem lehet a félkilós danette csokis pudingot kapniKép

H.
nalika
 
 


Ez a mostani csaj a megasztárban nagyon fájdítja a fülemet. Nem értem, ha valaki kiáll színpadra egy angol nyelvű számmal, akkor miért nem veszi a fáradtságot, hogy rendesen megtanulja a kiejtést...
nalika
 
 


Közben nálam is ugrott egyet a számlálóKép

H.
nalika
 
 


Nem lehet? És kinek irsz! Kérdezd már meg a kilósat is! Kép Nálunk az is elfogyna!

Én a Hippnek irtam, de nem válaszoltak. Kaptam tőlük kupont , hogy beválthatom bemutató csomagra a Rossmann-nál. Hát nem lehet, mert nem kaptak több hónapja. Irtam nekik, hogy lesz e egyáltalán, rohangáljak e a Rossmannba.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Nem válaszolt a Hipp???? De azért nem akarom őket bojkottálni. CSak az ő főzelékük szimpi. Különben megtenném!!!Kép

H.
nalika
 
 


Látod, majd csak rájössz, hogy kell haladni Kép

Telefon: igy nagy a számlánk. Tudod a soförök is sokat beszélnek ... Kép

A gitáros hapsi volt a legjobb. Egy ajtó csapkodást megérne nekem, ha énekelne .
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na visszatértem!

Fürcsiztünk, hamiztunk, apa befestette a kobakomon a tépnivalót, most aztán resszkessetek, szőkülök ezerrelKépKépKép

Nagy felfedezést tettem ma! A leányzó kezd anyás lenniKép Állandóan engem keresett a szemecskéivelKép Amikor meg közelebb mentem már nyúlt felémKép Kétszer megcsinálta azt, hogy átölelte a nyakamat, és hozzámbújtKép Nem bántam volna ha az a pillanat örökké tartKép

AndiKép
Kukucskálás, hát ezen jót nevettem (gondolom Te nem). A Réka régi húzása jutott eszembe, amikor azt játszotta, hogy üvöltött egy-két másodpercet, aztán fülelt és lesett, hogy mit lépünk rá, ha semmit akkor kezdte megint, szóval egy darabig eljátszadoztunk így mire leszokott rólaKép
Jut eszembe!!!!!!!!!!!!!!
Nem csuklottál délelőtt??? Panaszkodtam apának, hogy nincs egy rongyom amit felvegyek, mert nem férek bele a gatyóimba, na rám parancsolt, hogy szedjem csak elő a gatyákat és hála Neked (meg a mályvateának) beleférek már a fénykorombeli 36-os csipőnacibaKép IMÁDLAK!!!Kép

NaliKép
Te kis pánikkeltőKép

KikaKép
Mostmár túl lesz rajta az Anna. Holnap már nem lesz nyűgi a DrágaKép
Almaevés: sok sikertKép Fogadj szót az Andinak és ne úgy próbálkozz mint én, hogy az orrába is teszel belőleKép

Lujzika, Rami, Hugi???

Pusz:
Meli
Bnm
 


még 100....Kép
nalika
 
 


Igen én is így jártam. De mivel apa elmegy hajnalban lehet, hoyg irok nekik megint, hogy ejnye bejnye. A többi az vacak. A Kecskemétit kóstoltuk, az haláli rossz volt. A gyereknek nem is adtam oda.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Na korai volt az örömöm az allergiára vonatkozóan Kép Most megint vannak rajta kiütések, de kezdem sejteni, hogy mitől. Tegnap olyan body volt rajta, amit hypoztam, és a mai hóember szerkója is hypozva volt. Úgy látszik, hiába volt utána rendesen kimosva.Kép De szerencsére ma sem viszket Kép

Andi!
Nálunk is én vagyok az ébredés-manager Kép El is aludtunk ma Kép Iker Kép Van benne valami, Eszterkém se megy a szomszédba huncutkodásért Kép Én még egyelőre élvezem, de tartok tőle, hogy elkérem én is a hajnövesztő szered nevét Kép
Idő: hát igen, öregszenek a gyerekek Kép

Kika!
Járvány Kép Ez nagyon jó hír, mert elég sok gyerek van a családban Kép

Hajni!
Osztom a többiek véleményét, 3 gyerkőc után mi neked egy teszt??? Kép

Bea, Eve, Rami ???

K.

Kép
lujzika
 
 


Meli!

Hányas nadrágba??????? Az gyerek méret nem? Kép
Hú akkor jó sok dobozzal kell meginnom még. Én fénykoromban 38-t hordtam. Most meg ... nem irom meg, bibibiiiiiii. Kép

De most jól rácsesztél, mert nem lesz vadonatúj ruhatárad!Kép
Anyás Kép : nálunk apa lett az isten és csak a tápláló és szarfelelős vagyok! Kép

Hajni!

Hétvégére meg lesz! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Meli!
36-os gatyó Kép Azért ezt gonoszság volt leírnod Kép Viszont apának ezek szerint jó a szeme Kép

Hajni, Andi!
Mi is csak Hipp-et eszünk Kép Jut eszembe, otthon mennyibe kerül egy üveg kajcsi??

K.

Kép
lujzika
 
 


Andi,
csak akkor lesz meg, ha jöttök ti is, mert egyedül elég unalmas irogatni.

Meli,
nálatok apa festi a hajat????

Kriszta,
alaposan ki kell öblögetni a hipót, legalább 4-5-ször, majd utána kimosni rendesen. Ha így csináltad, akkor bocsi.Kép

H.
nalika
 
 


Krisz!

Nem tudsz a gépeden intenziv öblitést kérni???? VAgy próbáld meg flóraszepttel, hátha segit!

Nem hajnövesztő kell, hanem hullásgátlóKép
De egyébként meg csinálják csak, azért gyerekek!


Bea! Eve! Rami!

Hol vagytok?

Bea Neked még annyi, hogy nálatok még hozzátápiban kérheted a sógórnőt is. Az lehet, hogy a pacalt is odaadná Kép

Eve!

Csak nem beteg Orsi? Mi van veletek!

Rami!

Tessék előkerülni!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kriszta,
mennyi is? 280 körül... a nagy üveg
nalika
 
 


Krisz 229-260-ig attól függően, hogy mit adsz neki. Mi minden másnap husisat eszünk.

Hajnikám!

Hát jövünk látod. Lassan mindenki előkerül. Ez a karácsonyi készülődés mindenkitől sok időt vesz el. Ja legkésőbb pénteken megint megyek a Tescoba. Majd hivom a jó hangú apátokat! Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Én 260-ért vettem a legdrágábbat a Corában. Húsosat 190 gr.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
köszönömKép Nem lesz egy kicsit sok a telszámlád???

H.
nalika
 
 


Én csak kb írtam az árát, de biztos neked van igazad. Nekünk még nem kell annyi, hogy nagyon figyeljem az árátKép

H.
nalika
 
 


Hát lehet, hogy csak 3-szor öblítettem, már nem tudom pontosan Kép Mindenesetre most már óvatosabb leszek!

Hajni!
Melyik számít nagy üvegnek? A 190 ml-es? Mert akkor kb. annyiba kerül, mint itt. Ha nem, akkor otthon nagy beszerzés lesz Kép

Andi!
Flóraszept??? Kép Egyáltalán otthon lehet még kapni? Mert régen apa szakácskabátjait mindig azzal mostuk, aztán eltűnt Kép Ezután jött a Biopon fehérítős. Abból hoztunk ki egy 10 kg-ost, de már elfogyott.

Ja, és így mulat egy féléves Kép Több kép már nem lesz mára!
Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Rákenem Annára! Kép

A vállalkozás birja. Meg apáéról szoktam beszélni, mert annak mindig marad lebeszélhetője. Tudod előfizetéses, de Relax dijcsomag, amit le lehet beszélni. De a vállakozásét meg az enyémről intézem. Igy szoktam morogni. VAn egy jó pár telefon, mert a munka miatt a dolgozónak is köteles vagyok adni.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ja, de azt "elfelejtettem" írni, hogy felette azért ott tornyosul egy két hurka!!!KépKépKép

Hugomtól igéretet kaptam egy torna-dvd-re, hát kiváncsi vagyok meddig lesz kitartásom csinálni (még nincs itt, majd talán hétvégén).

NaliKép
Igen apa fest én meg nyírom az ő hajátKép Jó munkamegosztás mi??? Skóték így spórolnakKépKépKép

AndiKép
Te már megint TescobaKép
Mi majd szombaton megyünk az Auchanba, megyük meglátogatni unokatesómékat és így útba ejtjükKép

Ma akartam venni egy kabátot magamnak felvettem, hát elég érdekesen néztem ki benne, a párom meg is jegyezte, hogy gyorsan vegyem le ezt a ribancdzsekitKépKépKép Na ezek után már nem volt kedvem többet felpróbálniKép

Meli
Bnm
 


Hajni!

Lehet kapni folyékonyat. Én azt használom és jó.

Hajni! Én csak azért tudom, met most vettünk többet és a hapsi egy árban akarta volna beütni. De mondta, hogy a 220 ftosat nem vinném el húsos árban. Ha forditva csinálja, akkor számolhatja nyugodtan Kép

Bejutott a pasi akinek tetszett a hangja.Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Meli!
Jó neked, bárcsak nálam is csak a nadrág felett tornyosulna KépKép
Kabát: miért, milyen volt??

Kép
lujzika
 
 


Na ne púderozzál már! Kép

36-s nadrág meg hurka! Hülyének nézel? Vagy most szemét leszek : azok nem a melleid? Kép Csak rosszul látsz?
Én nem is emlékszem, hogy valaha rámjött ez a méret!

Ribanc dzseki: Kép Kép Kép

Én is próbáltam egyet, de rám már nem lehet kapniKép Jó volt, nagyon tetszett, csak egy kicsit szellős volt, mert elől nem ért be Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Lehet kapni Flóraszeptet por alakban is. Valahogy a folyékony nem olyan hatékony. Ezt jól leírtamKép De most nem fogalmazom átKép

H.
nalika
 
 


Mi eddig a kecskemétit ettük, mert nálunk a Tescoban a hippből talán ha két fajta választék volt,(az összes hippest elkapkodták volna???) lehet, hogy a hipp jobban csúszna? Gyümiléből a hippet vesszük, az nagyon ízlik neki.

Meli
Bnm
 


Meli,
tessék bejönni Pestre a Tescoba, itt nagyobb a választék Hippesből. Tominak is mindig jobban ízlett, mint a Nestlés, mással meg nem próbálkoztam nála sem.

Andi,
szellős kabátKép

H.
nalika
 
 


Meli!

A Tescoban itt is alig van. Azért járunk a Corába. Hidd el jobban csúszna. Kecskeméti ehetetlen. VAgyis a gyerek életében nem fogja felismerni, hogy ilyet máár evett. Én szó szerint kidobtam őket. Pedig egyszer vettem, mert akciós volt. Ami röhej, hogy két cég ugyanaz.

Apa szólt, hogy halkabban verjem a klaviatúrát, mert aludna Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!
Igazad van, a 36-os gyerekméret Kép Igaz, hogy Meli is kiskorú Kép Na, ezzel most csak magamat vígasztalgattam Kép Amúgy én naggggyon kiegyeznék azzal is, ha egyszer még a 38-as rám jönne, sőt most még talán a 40-esnek is örülnék Kép

Flóraszept: nekem is jobban bejött a por!

K.

Kép
lujzika
 
 


AndiKép

Ez jó!!!!!!!KépKépKép Hát az nem a mellem sajnos, anno mikor még nem voltam megbékélve önmagammal (mostmár inkább beletörödtem), mindig azt mondogattam, hogy ha borogatnám talán el is múlnaKépKépKép

Szellős kabiKépKépKép

LujziKép
Hát már nem is emlékszem, fekete bőrutánzatu valami, derékban kicsit szűkítve és az ujja végén ilyen hülye passzentos valami volt, amit egyébként is utálok. Szóval tényleg gáz volt rajtam az a rongyKép

Meli
Bnm
 


Kriszta,
igen a 190 grammos, azért írtam nagy üveget, mert ugye a sárgarépa az csak 125-ösKép

H.
nalika
 
 


Meli!

Ne kamuzz, nem mehetsz az átalakitós műsorba Kép
Bezzeg rólunk lenne mit leszivatni. Gömbölyödök elől hátul. Mondjuk a mnelleimmel nem volt gondom soha. Nekem egy nagyobb , mint a két nővéremnek a 4. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Nali, AndiKép
Hja kérem, ha az olyan könnyen menne!! Nálunk itt tanyán (KépKépKép) nincs ám olyan, hogy Cora. Csak Tbányán a Tesco, de az siralmas!
Skóték meg nem fognak minden hétvégén Bp-re járni. (de most hétvégén igen!!Kép)

LujziKép
Lehet, hogy a kiskorú elvonul mostmár, mert a hajfestékkel együtt a hajam is leesik a mosásnálKépKépKép

Apa már nyugovóra tért, megyek fürcsizni, aztán én is elteszem magamat holnapraKép

Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek!
Puszi:
Meli
Bnm
 


Andi,
elhappoltad előlük???Kép

H.
nalika
 
 


Szép álmokat!!!!!!!
Álmodj szépeket Te kiskorú szőkeség!

A másik két kiskorú EVE és HUGI)meg lelécelt.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó éjt Meli!!Kép
nalika
 
 


AndiKép
Egy nagyobb mint a 4Kép Melyik egy, amit a szekrényben őrízgetsz??????
Add már azt oda nekem légyszi, így legalább elterelődik a gyanu apárólKép

Meli
Bnm
 


Amikor belendülök olyan nehéz itthagyni benneteket, de mostmár tényleg megyek mert nem marad hajam!

Meli
Bnm
 


Nem ezt magamnál hordom.
Egy mellel mit akarsz Meli? Még nincs meg a párja Kép

Hajni!

És nem happoltam el előlük, mert 18 és 16 évük volt, hogy összekapják magukat. Én csak akkor jöttem a világra!Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?