Új privát üzeneted érkezett!

Babus, nagggggyon boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Helló!

Valamikor én is próbáltam telefonról belépni,de nem történt semmi :shock:

Törpi,jajj,de jó,hogy nem lett semmi baj :shock:
Ó,hát biztos nem lesz gond nagyszülőknél,nyilván az ajtó is bekerül a helyére,ha nem lesznek sokat ott a lányok,az nem azért lesz,mert új minden,ha meg sokat ott lesznek,akkor sem lesz gond.
Mostmár én is megnézem azt a lidl-s csizmát :roll:

Rana,tavaly nekünk is decathlonos hótaposónk volt,és én is nagyon szerettem,nem mellesleg még 4ezer sincs az ára.Idén is azt akartam,aztán beleszerettem ebbe :
http://www.deichmann.com/HU/hu/shop/lan ... 01055788/Tépőzáras%20bakancs.prod?r=5&c=3&filter_size=212@23&st=PRODUCT&filter_cat=lany/lany-cipok

Viszont csak kéne még vagy egy kevésbé meleg is,aztán ezt használjuk hótaposónak...vagy ez nem jó arra???????????? :roll: Mégiscsak kell htaposó?Na akkor most mindenki írja le légyszi,hogy milyen cipők kellenek!!!

Timi,huh,hát nagyon drukkolok a házhoz,én sem csodálom,hogy tetszik nekik,mert tényleg gyönyörű,és nagyon otthonos! :wink:

Képzeljétek,tegnap vittünk a kutyánk megtalálójának egy nagy ajándékkosarat,meg beszélgettünk egy jót,mindenképp szeretnék meglátogatni majd Angiet,erre ma jönnek,és van velük egy kutya...annyira beleszerettek Angeibe,hogy ma hoztak a menhelyről maguknak egyet.Asszem az a kutya kifogta a löttó ötöst :lol: És ma családilag mentünk sétálni,vittük a kuttyot is magunkkal,annyira örült,mióta a terhes lettem,nem igazán foglalkoztunk vele :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noba 2011.10.16 21:28-kor.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus,én is csatlakozom Törpihez, BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :D

KépKép
noba
Budapest
 
 

 
 

na,linket én sem tudom berakni :evil:

KépKép
noba
Budapest
 
 


lányok,segítsetek!!!

Ki vesz használt cipőt?Én eddig nem vettem,illetve most a gumicsizmát igen,de ugye azt lehet csak párszor adom rá,no meg azt már csak tavasszal,mert úgy látom idén az ősz elmarad.Szóval ruhát szinte csak használtan veszek,de cipőt nem.Viszont gőzöm nincs,hogy milyen cipők kellenek,illetve ha kell a dei-tex bélelt mellé egy nem bélelt cipő,meg egy hótaposó is,akkor átértékelem a használt cipő fogalmát :roll:

Ti most ebben az időben milyen cipőt adtok rájuk?

A dei-texest hány foktól érdemes,hogy ne izzadjon bele?Lehet már simán adhatnám azt amikor 10 fok körül van? :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Senki?Akkor jó éjt!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

KépKép
noba
Budapest
 
 


jó reggelt!
Nyulasz! én sem veszek használt cipöt, nem is fogok

milyen az a deitex? nem sikerülhet újra a link?

nekünk lesz decathlonos, a next hótaposó mert az nemcsak vízálló, hanem csini is, vettünk egy falcon magasszárú béleltet, ami elmenős lesz, meg az őszi cipőjük is jó még napközben egy ideig
aztán majd látjuk kell-e még valami

a falcon ilyesmi mint ez

http://www.falconshoes.hu/KOLLEKCIOK/20 ... C01925.jpg

Móni
KépKép
reunion
 
 


http://www.deichmann.com/HU/hu/shop/lan ... 01055788/Tépőzáras%20bakancs.prod?r=5&c=3&filter_size=212@23&st=PRODUCT&filter_cat=lany/lany-cipok

KépKép
noba
Budapest
 
 


Móni,jelöld ki az egészet,és másold be a keresőbe,kiadja.

Hú,akkor 6 pár cipőre ruházol be :roll: az a next csizma,amit belinkeltél,az nagyon szép volt.

KépKép
noba
Budapest
 
 


köszi Csajok a köszöntést :wink: ennek örömére taknyolunk meg köhögünk :evil: :evil: csak CSajok :? :lol:
én is örülnék már csimmának de a lidlis csak 27töl van :? mi most öszi cipiben nyomjuk...
remélem lesz hamarosan lidlisaldis akcijooo :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jaj képzeljétek annyira cukik voltak csajok teljesen be voltak sozva h tortázhatnak, gyertyátfujhatnak és nyalták a szájukat meg simizték a pocijukat és közben mondták h Nekem finom Anya tortája :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: boldog szülinapot! :D

Nyulasz: enyémek még félcipőben nyomják, szerintem még elég vastagabb zoknival, kint a kertben a bundás gumicsellót húzzák fel, tök mindegy nekik én mit szeretnék rájuk adni. :lol:
Nekünk van fűzős superfitt bakancs, bélelt, meleg az is, ez az elmenős. Használtan vettem jó állapotban nagyon jó áron. (imádom az állandó árusom portékáit :lol: ) Meg lesz egy decatholonos hótaposó. Szerintem ennyi elég, vagyis nekünk nem lesz több.
Jó hallani, hogy vannak még ilyen emberek, mint a kutyások! :D

Törpi: ajtó :shock: Vannak pillanatok, amikor lepereg, hogy mi történhetett volna ha....

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hűű Babus akkor a szülinapjukon is nagyon fognak örülni
gyógyuljatok meg gyorsan

Nyulasz!na sikerült
igen a múltkor én is nézegettem ezeket, nagyon jól néznek ki
szerintem ez is ugyanolyan jó vízálló mint a decathlonos

mi még a decathlonost nem vettük meg, de szerintem játszóra az lesz a legjobb

habár mi nem igen foglalkoztunk eddig ezzel, a szép cipőben is kimentek játszóra, hogy kihasználjuk, ne csak nézegessük a szekrényben

de most ugye majd a bölcsibe is kell valamiben járni

Rana! azt akartam még írni, hogy csajok 22-es cipőt hordanak, és az nekünk mind 14 cm körül van
fura a cipőtök számozása vagy a miénk?? :roll:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Sikerült vennem még egy next kabátot, alig várom, hogy ideérjen, mert valahogy tényleg kimaradt az ősz már megint, bár a mellényeink jó melegek, azért csak jobb lenne már a kabát. Remélem ma meg holnap ide is érnek és ha minden jól megy lesz egy váltókabink is. :D

Alexa éjszakai műsorával már nagyon kezd a tele lenni a púpom. Mostanában hozzám nem is jön, szegény apját nyúzza éjjel, most meg éjszakás volt, hát volt is nagy sírás. Egyszerűen nem fogad el engem, vagy csak nagyon nehezen ilyenkor. 11-től ment a műsor. Ült az ágyunkban, nem ölelhettem át, annyit engedett, hogy simizzem a hátát, miközben ő mondogatta, hogy apa-apa, néha ellökte a kezem, mondván NEM. Nagy nehezen megértette, hogy nincs apa itthon, de fél 1-ig sírdogált, pedig nagyon álmos volt, néhány percre mindíg beájult. A vége az lett, hogy kapott nurofent és tiszta pelenkát, mert már nem volt más ötletem. Utána reggelig egy hangja sem volt. Ömlik a nyála, van már kint szemfoga, de még nem az összes. Már nagyon jó lenne, ha mind kijönne!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


köszi Csajok :wink:
Timi: nálunk meg hajnali kukoriku van és nuku visszaalvás :? (ma is 3x néztem meg az orát de hiába mind3x 5:55 volt :evil: )remélem hamar kijönnek a fogacskák :wink:
kabi uaolyan lett? azt vetted meg amit linkeltél?
Zsófi: magánortopédiára nem akarsz menni? vagy már néztél?
Törpi: hu ez az ajtos sztori :shock: :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: de mi a gond Kata lábával? Mármint nem jól rakja?

Babus: ugyanolyat sikerült, egyik 92-es, másik 86-os, az amit belinkeltem. :D hangának lassan kell vennem 92-es bodykat. :shock: Én nem tudom, de Manóra még laza is a 86-os, Hangán meg feszül. :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Ó annyit írtatok,nem is tudok visszaolvasni.
Mi csütörtök elhúztuk a belünket családilag Érdre ikrezni :lol: így a hétvége gyorsan eltelt.Itthon meg nem győzöm utolérni magam

Kép
aniti
Kaposvár
 
 


Köszi a cipős hsz-eket...na majd időközben meglátjuk

Csináltam rakott zöldbabot,és csípős pirospaprikát tettem rá...most morgok magammal :?

Timi,dejó,akkor lett kabát :D Tegnap délután már mi is abban nyomtuk kinn,most még pulcsi,pulcsi,mellény :roll:

Na meg ezen filóztam,aztán mégis megvettem.Igaz lejárták az alját,de asszem mi is lejárnánk,így jó lesz játszósnak.Elmenni meg úgysem overálban fogunk.Meg talán ennyiért majd el is tudom adni...
Éjszaka :shock: hú,sajnálom...ezek szerin a foga lehetett...


http://divat-ruha.vatera.hu/babaruhazat ... 90794.html

Zsófi,no igen,a bölcsi...
Remélem semmi gond!

Babus,az jó korán van :shock: Nekem finom :lol:
"Balázs,ittál vizet?IVOTTAM kiabál rám :lol: "

na megyek utánuk a kertbe,

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt :lol:

Lehet, hogy igénytelen vagyok, de én azt a cipőt veszem újan, amiben sokat vannak, azaz a napközbeni bölcsiset, de amiben csak egy-egy órát pl hóban, udvaron, azt megveszem használtan, ha szép állapotú és nincsen eltaposva, elhordva a talpa :oops:
Kabáttal iszonyat bajban vagyok :? A polár bélelt reggel még kell, mert iszonyat hideg van (ma konkrétan 1fok volt), mikor megyünk bölcsibe, de napközben már talán elég a melegebb, de nem polárral bélelt dzseki. Na most nekem van ebből is abból is egy-egy db. Most vennem kéne még akkor kettőt? Jaaaaaaaaaaj neeeeeeeeeeeeee :? :lol: Plusz van még egy szép "civil" kabijuk. Ez már őrület :shock:

Babus, haspókok :lol: :lol: :lol: :lol: Én is a Lidl-is akciót várnám, de nem várhatok tovább, kezdem kevesellni a bőrcipőt, kell már a bélelt szerintem. Így is taknyol Emma már megint. Nektek jobbulást! Szülinapra meggyógyulni!

Nyuszi, de jó, hogy ennyire szép vége lett ennek a kutyusos történetnek!!!!!!!!!!!!!

Timi :wink: Éjszakai Manó :shock: Ez azért kemény menet lehet :( Kicsit talán megnyugtató, hogy mióta kinn van mind a 20 fog, azóta azért sokkal könnyebb az élet velük éjjel.

Imádom, hogy van kandallónk! Napközben körbesüti a Nap a házat, így sütkérezünk, délután 5 körül meg elkezdünk kandallózni éjfélig, és csodajól meleg marad a ház reggelig. A nappalink esti tűzropogós hangulatáról ne is beszéljünk. Imádom! A meleg felfele száll, így a fenti hálókat épp kellemesre felmelegíti, aludni tökéletes bennük. Remélem a minusz fokok beköszöntével sem kell hamar beindítanunk a gázfűtést, mert akkor aztán lesz mit fizetnünk megint :( De még csak október közepe van :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyuszi, én is ilyesmit vettem, ennyiért, szerintem teljesen rendben van. Tuti jó lesz ez!
Pirospaprika :lol: edzed a családot? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi! szerintem a cipő vásárlás nem igény vagy igénytelenség kérdése

én egyszerűen csak azt gondolom, hogy ha egy cipőt egyszer már használt valaki, az ráformálódott az ő lábára, még ha nem is tapossa szét
és az nem fog sosem a 2. használó lábára passzolni

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni, teljes mértékben egyet értek Veled, eleddig többnyire szerencsém is volt, mert kaptam újonnan a Siesta-s, Asso-s cipiket, a Superfiteket meg igazán jutányos áron, de most, hogy hozzám vágott uncsitesó egy sereg szép, alig hordott cipőt, valamint nagyon olcsón kaptam két hótaposót, nem gondolkodtam azon, hogy vásárolgassak. De igazad van, amit egyszer hordtak, az már tuti ráidomult a viselője lábára, nem egészséges másnak hordania. Ezért is írtam, hogy a hótaposóba azért mentem bele, mert sokáig úgysem lesz a lábukon, max egy-egy szánkózás alatt, ami nem naponta van és nem hosszú ideig tart.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyulasz: ezzel vagy ilyen overállal én is szemeztem játszósnak, tök jól néz ki szerintem! csípőspaprika király! :lol: Én szeretem, mehetek? :wink:

Cipőkérdés: azt gondolom, hogy ezek a kis méretek még sem széttaposva sem ráidomulva nincsenek az előző viselő lábára, főleg, ha a márkás, újonnan méregdrága cipőket nézzük. Sajnos ez pénztárca kérdése, igényeim nekem is lennének, de sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy 10 ezrekért új cipőket, csizmákat vegyek. Örülök, hogy itt senki sem tudja milyen az, amikor egyszerűen nem tudja megvenni a gyerekének, amit szeretne és kompromisszumot kell kötnie. Nem hinném, hogy ettől igénytelen lennék, és baromira rosszul esik, amikor ilyet olvasok, mert úgy érzem igencsak le vagyok nézve ezáltal.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, ne érezd így!!!!!!!!!!!!!!! Mint mondtam, kaptam az új cipiket, és a használtan kapottakat sem vetem meg. Ha akciós megveszem újan, ha nem futja rá, akkor nem. Magamon spórolok, de még ez is kevés. 3 év után vettem magamnak csimmát, mert most azért melóba kell, nem lótni-futni gyerkő után. Hát fájt a szívem rendesen, mi mindent vehettem volna ezért nekik :? Tudom, hogy az lesz a reakció, hogy mást nem, csak a cipőt vásárolják újan, de mi ezt sem minden esetben. Ezek vagyunk mi :wink: És imádlak!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi, és még a gyerek sem alszik???????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


jujj,én nem akartam ezt,nem ezért kérdeztem :( Timi,kinéztem ezer pénzért egy decathlonos hótaposót,mostmár azértis megveszem :wink: gyere ebédelni :D most telórol ennyi,majd jövők.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi
Ez hidd el nem igénytelenség.Én eddig is vettem már nekik használtan cipőt,pláne téli bakancsot.Nos abban max 1-2 órát vannak,azt sem feltétlenül egyben.Sőt mi szoktunk kapni is használt cipőt.Persze ami csáléra szét van járva,olyat én se veszek meg,de sajnos ilyen világot élünk.
Nem tehetem meg,hogy tizenezrekért vegyek cipőket/gyerek/pár
Emiatt ne érezd magad rosszul


Nyuszika nagyon jól vetted az overált,tegnap voltam intersportban,12900ft az új ára!!!!!!!!!!!!!
Fiúknak is ilyen van,könnyű rájuk adni,jó meleg és viszonylag kosztaszító is
Várom én is az ekksönt,mert tavaly 5ezerért vettem nekik és váltás azért kellene rájuk

Kép
aniti
Kaposvár
 
 


megvették :? Timi,olvass vissza,senki nem írt olyat,hogy igénytelen vagy.Törpi írta magára,hogy lehet az,de akkoris ad rájuk használtat.és énis pont ezt írtam,ha még kell ilyen meg olyan cipő,mi sem tudjuk megvenni,vagy lesz használt,vagy semmilyen.voltak elveim,de ez van,ruhát is azért veszek használtat,mert nem tudnánk újan megvenni,és mégsem érzem magam igénytelennek...vagy az lennék?na ne csináld már,szeretünk! :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Banika,tényleg jó? Még balázsnak kell.mikor lesz 5ért? :shock:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Tényleg jó!!!!!
Gondolod mondanám ha én nem adnám rá a gyerekeimre????
Nov elején szokott lenni(tavaly és tavaly előtt is ugyanúgy 5500ft volt) Nagyon remélem hogy idén is lesz,mert az aldis a másik ami még megfizethető árú overál,de 1. nekem legközelebb Siófok vagy lelle,2. az is 8ezer/gyerek.
Szóval bízom benne,hogy lesz
Ha látok szórólapot,akkor sikítok
Nem tűnik vastagnak,de én tök melegen szedem ki belőle mindig a kölköket,pedig egy harisnya,trikó,vékony pamut felső,és egy vékony pulcsi amit az overál alá szoktam rájuk adni,mert másképp nem tudnak mozogni.

Cipőre visszatérve,aldiban tegnaptól van téli bakancs 3500-ért.Akinek van a közelében,egy kukkot megér.
Nekünk tavaly az volt,most tettem fel a teszre,szinte zsír új.Nem is látszik rajta a használat.
Ja és kályhameleg volt szó szerint!!!!!!!!!!!

Kép
aniti
Kaposvár
 
 


Na mire kell visszajönnöm :shock:

Timi! én is visszaolvastam vagy 2X, és nem értem ezt a kirohanásod, itt senki nem célozgatott rád még csak véletlenül sem
mindenki leírta a véleményét, ami általában különbözik

pont te írtad nem is olyan régen, hogy ettől szép, hogy nem vagyunk egyformák!

Móni
KépKép
reunion
 
 


Jó reggelt!

Naaaa,mi ez a csönd?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Banika,egyszerűn azt nem értem,hogy Balázsnak hosszú a keze,vagy mi,mert ami next kabátot most vettem,annak 43 az ujjhossz nyaktól,és pont tökéletes,néztem a 98-as overált,és annak 42 :roll: Pedig maga az overál viszonylag nagy,legalábbis a többi mérete.Lehet 104-est kéne néznem :shock:

Zsófi,hú,bátor vagy,én nem indulok motorral a két gyerekkel,ebből adódóan csak a kertben motorozunk,vagy a játszón,de oda akkor vagy babakocsival,vagy autóval megyünk,és úgy visszük.Nagyon ügyesen viselkedtek!Mondjuk lehet nem lenne gond,már rohannak oda,ha szólok,vagy látnak autót,biciklist jönni,és fogják a kezem,de motorral nem tudom mi lenne a helyzet.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Lehet én vagyok ebben a témában túl érzékeny. Én is szívesen megvenném a lányoknak az újat, csak épp nem tudom és igenis lenézőnek érzem azokat a véleményeket, hogy márpedig én nem adnék használtat a gyerekemre, mert emögött ott van az, hogy aki meg azt ad, az milyen ember, milyen szülő. Na, mindegy, aki nem volt soha olyan helyzetben, mint most én, az nem is fogja megérteni. Hiába nem volt rám célozgatva, igenis magamra veszem, mert sajna ilyen helyzetben vagyok és itt rajtam kívül senki nincs ebben a helyzetben azt gondolom. Részemről ezt lezártam.
És válaszolva a "szerelmi" vallomásokra: én is szeretlek benneteket! :oops: :lol:

Zsófi: nagyon ügyesek vagytok! Én mocival el nem mernék velük indulni és még a hangvezérlés sem működik, lehet többet kéne gyakorolni. :?

Nyulasz: Bada igazi pasi, pasi alkattal. Reggel Alexa feldobott nekem egy kérdést: Bada? Határozottan kérdés volt és várta a választ. Mondom otthon van. Válasz: OTT és mutat az ajtó felé, majd megfogja a kezem és odavezet. Szóval régen találkoztunk! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Banika,egyszerűn azt nem értem,hogy Balázsnak hosszú a keze,vagy mi,mert ami next kabátot most vettem,annak 43 az ujjhossz nyaktól,és pont tökéletes,néztem a 98-as overált,és annak 42 :roll: Pedig maga az overál viszonylag nagy,legalábbis a többi mérete.Lehet 104-est kéne néznem :shock:

Na én most megmértem mindkét etirel 98-as overálunkat(egyik tavalyi,másik azelőtti,mert örököltük) éééééééééés bakker az egyiknek nyaktól mérve 46cm kihúzva az ujja,a másiknak meg csak 44 :shock: :shock: :shock:
Ja és a teljes hosszra 4cm!!!!! a különbség közte.Így már nem csodálom,hogy a barinőm fiára ugyanakkora méretű kellett tavaly mint az én gyerekemre,pedig van köztük egy év.

Kép
aniti
Kaposvár
 
 


Banika, te ilyen néven fent vagy az ikresen is, mert ismerős ez a nick?


Igen az ikresen is ezzel regiztem,de ott régebben csak olvastam,mostanában meg már azt sem.Itt a babaneten régen ezzel regiztem,csak azt töröltem....

Kép
aniti
Kaposvár
 
 


Timi
Ne vedd magadra és kérlek ne hidd,hogy csak te vagy ilyen helyzetben.Még nagyon sokan mások.
A szegénység( nem megsértődni,nem rossz értelemben írtam,csak másképp nem tudom megfogalmazni a mondandómat) nem szégyen.
Hidd el,sokszor nem tudom miből húzzuk ki a következő fizuig,gyesig.És utálom ezt az állapotot.És ami a legszörnyűbb,nem tudom mi az a pénz ami elég lenne.Pedig nem járnak a gyerekeim márkás cuccokba,elhiheted
Mondjuk az tény,ha 1200ft-ért találok nekik pl új melegítőnacit,akkor nem megyek el a turiba,mert ott sem kapom meg 800-900ft alatt és akkor inkább újat veszek.


Motorozás:Amióta megvannak a fiúk,mi mindig hármasban közlekedtünk napközben.Milliószor elmondtam nekik,hogy útra nem mész ki,egyedül nem lépsz le az útra,ha a labda elgurul szólsz,nem mész utána MERT BÁRMIKOR JÖHET AUTÓ ÉS ELÜT!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na ezt olyan szinten az agyukba égettem,hogy régebben ha a járdán parkoló autót láttak,fel kellett vennem őket,mert nem mertek átmenni :lol:
És ha elgurul a labda,akkor sem mennek utána csak állnak,néznek és szólnak :lol: :lol: :lol:
Mi sokszor mentünk motorral,futóbringával(szó se róla,akkor én se tűsarkúban tipegek,hanem futkosós van rajtam tutira :lol: )
De ha gyalog megyünk oviba,akkor is egy 4 sávos út mellett kell mennünk pár száz métert,de tudják,hogy belül mennek és forgalmas helyen mellettem vagy közvetlenül előttem lehet menni.
Máskülönben szigorúan járműmegvonás van.

Itt is vannak a játszón kis barátaik akiknek a szülei állandóan rajtra készen állnak,mert a gyereke kimotorozik az útra.
Soha nem fordult elő ilyen.
De ehhez vinni kell őket és meg kell tanítani nekik a szabályokat,ami sokszor fárasztó és idegörlő.Az én szám is elkopik mire az ovihoz érünk vagy éppen haza.

Kép
aniti
Kaposvár
 
 


Zsófi: :lol: nem semmi az a csaj! Hanga 84 cm 11,5 kg, Alexa 83,5 cm és 10 kg, de a különbséget én is érzem rendesen, meg más a fogásuk, valahogy Hanga sokkal nehezebbnek tűnik. És, ha így megy tovább, akkor Alexa megint 10 alatt lesz, mert nem igazán eszik. Már ott tartunk, hogy megkóstolni sem akarja a kaját, pedig minden bevetek, ami eddíg bejött és legalább pár kanállal be tudtam neki lapátolni, magától meg nem is nyúl hozzá, tolja el a tányért és közli is, hogy nem és fintorog. Ja! Viszont Hanga virslievésben kezdi Katát utolérni. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Alexánál én most a szemfogaira fogom, de tény, hogy sosem volt egy nagy zabagép és ő is köpköd, de legalább már azt elértem, hogy hajoljon a tányér fölé és oda köpje. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nos, akkor én benevezném Mírámat a köpőversenybe :lol: Mikor tartjuk? :lol: De tény, már én is elértem, hogy a tányérjába vagy a kezébe (rosszabb esetben az enyémbe :? :wink: )

Ma itthon maradtak, Emma éjszaka olyan csúnyán köhögött, megijedtem, hogy nagy baj van. Olyan mellkasfájdítóan hurutos volt hallásra. Aztán reggel felkelés után már felköhögött, aztán meg alig köhög már. Azért dokival megnézettem, de semmi komoly. Ettől függetlenül szerinte ne vigyem már a héten, kicsit pihenjen otthon. Na ezt a pihenést hadd ne mutassam be. Ja, és menni akar bölcsibe. Annyira édes :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: jobbulást :wink:
juj én meg nem tom menjünk-e maszatolni :? Ti taknyosan elmennétek ha imádja a gyerek??? :oops: :oops: köhögés koppkopp javul de orrfujás van :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus! végülis ha nem lázas a gyerek, akkor oviba is be szokták vinni kis orrfolyással,
de ha köhögnek akkor meg ferdén néznek majd rátok szerintem

Móni
KépKép
reunion
 
 


Babus,mi még nem megyünk,Nonó eléggé taknyol...mondjuk köhögni nem,már egy hete éjjel álmában sem.Jobbulást!Ja,a kérdésedre,én nem vinném,attól tartanék nehogy ráfertőződjön :roll:

Lányok,mi ez a köpködés?Na ez legalább új nekem.

Timi,én ismerek sok olyat,aki megvehetné az újat,de azért nem veszi,mert totál pénzkidobásnak tartja,úgyis 1-2 hónap alatt kinövik.De ha jobban belegondolok,és megtehetném,hogy a next oldalról rendelem újan,lehet akkor sem tenném,mert 1-2 mosás,és a szép új pont olyan lesz,mint a használt.
Jaja,rég taliztunk,enyémek is emlegetnek titeket,jó lenne ha Nono már meggyógyulna.Szegény Babus pénze azóta is nálam van :oops:
Meg a csajos délután is jó lenne,de amíg orrszívás van,addig nem akarom,mert abban én vagyok a profi.

Tényleg Babus,adj egy számlaszámot,és átutalom!

Banika,persze a gyakorlás,tudom,hiszen a séta gyönyörűen megy,első szóra jönnek oda,sőt,már maguktól,ha messze látnak autót,iciklit...de a motor igazából kimaradt.Noémi nagy motorozós volt,Bada nem annyira,mostmár mondjuk ő is,de még mindig lassúbb Noéminél.Egyszer mentem velük,külön napon,és felváltva motorral a játszóra,Noémivel kb 2.5 perc alatt kiértünk,kocognom kellett,ment mint a veszett egér,aztán kipróbáltam Badával is,háááát,végül mondtam szálljon le,és sétáljon,cipelem a motort,mert csak bámészkodott,semmit nem haladtunk.

Aztán voltunk kopaszi-gáton(nem tudom ismered-e,dunapartnál egy nagy "park"kb 1 km hosszan,viakolorozva)tartottunk ikres talit,hát amíg motor volt a seggük alatt,addig hajkurásztuk őket,és beszélgetni nem is tudtunk...igaz rengetegen voltak,gyalog,biciklivel,babakocsival...Szóval valahogy jobb nekem gyalog menni.

Bár ez amit Zsófi írt,hogy ülnek a motoron,és kritikus helyeken úgy fogják a kezét,ez jól hangzik,eszembe sem jutott,csak azon filóztam,hogy hogyan fogok két gyerek kezét,meg két motort,ha úgy alakul :lol:

Viszont ha te ekkorát mértél az overálra,akkor amit hirdetnek annak miért csak 42??? :shock: 46 az tökéletes lenne.

Zsófi,köszi a tippet :D

Törpi,ó,jobbulást!Na és akkor mentek vagy nem?Ők még elég "kezdők" ahhoz,hogy csak egyiket vidd...később mondjuk jót is tehet,legalábbis én ismerek olyat.És Míra mit mond?Menjetek vagy ne?Vagy inkább ne is kérdezzem? :oops:

Móni,mi lett végül a kabáttal?Megérkezett?

Rana?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Motorral tuti en sem mennek veluk sehova, mert laura csak bameszkdik es ucsorog rajta, enne eredmenye, hogy egyik itt masik fel km el arrebb, meg eleg messze is van a jatszo mindig kocsival megyunk

Nyulasz vegul kertem az ebayt hogy tegyenek lepest ez ugyben, mert o ugyan felajanlotta rogton, hogy visszafizeti a kabat arat, de nem tortent semmi, es miutan kapcsolatba leptem az ebay help centerrel kb fel ora mulva jelzett a paypal szamla hogy lesz visszaterites szoval vissza kapom az arat a kabatnak

igy most nezhetek masikat, de mostmar az ujak is le vannak arazva es az is ennyibe kerul

en mondjuk az uj ruhakrol teljesen mashogy gondolkodom de le sem merem irni mert en leszek az 1es szamu kozellenseg

Móni
KépKép
reunion
 
 


Babus: mi biztos mennénk. Ősztől tavaszig gyakorlatilag be lehetne zárni minden "gyerekes" intézményt, ha egy kis takonytól minden gyerek otthon maradna. Meg ilyenkor bármikor haza viheti bármelyik szülő, akár a sarki közértből is. Mi úszni is mentünk. Ha nem köhög, nem lázas, csak folyik az orr, miért ne? :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus: mi biztos mennénk. Ősztől tavaszig gyakorlatilag be lehetne zárni minden "gyerekes" intézményt, ha egy kis takonytól minden gyerek otthon maradna. Meg ilyenkor bármikor haza viheti bármelyik szülő, akár a sarki közértből is. Mi úszni is mentünk. Ha nem köhög, nem lázas, csak folyik az orr, miért ne? :wink:

Osztom ezt a véleményt maximálisan.Én kicsi koruk óta húztam-vontam őket,mentünk akkor is a barátokhoz ha valakinek kicsit taknyos volt a gyereke,akkor is.És nem hiszem,hogy rosszat tettünk,mert az immunrendszer akkor erősödik ha inger éri ugyebár
Persze nem kell ezt sarkítani,mert lázas,extrém beteg gyerekek közé nem vittem őket.
De úgy gondolom nem csináltuk rosszul,mert az én kölkeim eddig stabil oviba járók,és vannak akik többet vannak otthon mint oviban.
Nem lehet burokban tartani őket,mert mi sem élünk abban.A tescotól elkezdve a lépcsőházon keresztül bárhonnét össze lehet szedni bármit
Szóval Babus én mennék,az tuti

Motor vagy nem motor??? El tudjátok képzelni hogy nézek ki ha gyalog megyünk reggel és egyik bringával,másik gyalog????
A szám folyamatosan beszél: Marci,gyere gyorsabban,mert a Berci messze ment.Berci lassíts,mert a Marci lemaradt.Állj meg,jön az autó.Ne menj neki a néninek.Marci gyere már gyorsabban!.....stb
Szóval 10 perc alatt annyit beszélek,hogy vattát tudnék köpni mire az ovihoz érünk.Komolyan
De nincs mese,fárasztani kell őket

Kép
aniti
Kaposvár
 
 


en mondjuk az uj ruhakrol teljesen mashogy gondolkodom de le sem merem irni mert en leszek az 1es szamu kozellenseg


Engem érdekel a véleményed és nem tartalak közellenségnek hidd el.
Turiban én is csak olyat veszek meg,ami valóban tetszik.Játszós kategóriáért meg majd itthonra címszóval nem kell.Azért pénzt nem adok.Nekem itthon is normálisan fel vannak öltöztetve a fiúk,mert én sme vagyok az a mackóban el vagyok egész nap típus.
Mamához szoktam adni nekik inkább leharcolt cuccokat,mert ott úgy kikenik magukat mint a disznók,de szigorúan megmondtam a mamának is,ha elmennek sétálni akkor nekem öltöztesse fel őket normálisan,ne égessenek hogy úgy néznek ki mint a cigányok.A halálom pl amikor mocskos egy gyerek arca és az anyja nem takarítja le.

Kép
aniti
Kaposvár
 
 


Aniti! kb pont így gondolom
eleinte csak turkás ruháink voltak, mert feküdni szuper, másik gyerek is csak azt csinálta benne

de onnantól hogy csúszik, mászik, szalad, eszik a gyerek már a turkás ruhák sem olyan jó állapotúak

és mivel ici pici lakásban lakunk, nincs hely a ruhatárolásra, ezért úgy döntöttem, hogy megveszem a márkás új holmit, és ha kinövik maradéktalanul az összeset el tudom adni, minimum féláron, de van hogy többért mint amennyiért megvettem, ez szerencse kérdése

így 1X kellett beruháznom és megvenni esetleg drágábban, habár azokat is jórészt a kiárusításon vettem, de azóta meg, mivel az előző garnitúrát eladom, az újnak az ára 60-70% ban megvan, vagyis nagyon kedvező áron vásárolom meg a következő méretet

így tényleg alig van ruha, ami itt dekkolna a szekrényben, mert kinőtték, előbb utóbb mindent eladok

és hát igen, új ruhában járnak a gyerekeim

pedig az én pénztárcám is igencsak megvékonyítja a svájci frank árfolyama miatt duplájára nőtt lakáshitel, meg a gyerektartás, meg még sorolhatnám, elég hosszú lenne, de ez már nem ide tartozik

Móni
KépKép
reunion
 
 


Na látod,mégiscsak akad aki úgy gondolkodik ahogy te :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A szezonváltást én is nagyrészt az eladott cuccokból finanszírozom.
No meg ha éppen úgy alakul névnap,szülinap,kari.....akkor ott is becsúszik némi ruha

Babaruhát valóban könnyű olcsón és jót venni a turiban,de a babák tényleg nem használják.A 2-3 évesek sőt az ovis gúnyák szinte leszakadnak a gyerekekről.

De pl 2 hete amikor a glamour napok voltak a c&a-ban volt farmer meg végre normális köttött pulcsi ami nem kapucnis,mindegyik 990ft -20%
Na most a turiban nem veszek 800ft-ért zsír új cuccot az tuti.

Október 31-én a cundában halloween alkalmából minden gyerek cuccra 20%kedvezmény lesz.
Én ma láttam pl fiús kabátot,elég vastagnak tűnt,4990ft.Az kedvezménnyel 4ezerért szerintem nem rossz ár.

És én pl ilyenkor be szoktam menni és eltetetem,mivel hetente többször is kapnak árut

Kép
aniti
Kaposvár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?