Új privát üzeneted érkezett!

azért én lányosabbat veszek :wink: nem mintha nem lenne mindegy, de hát mégiscsak

Bölcsi nekünk sem kötelezően mondta, csak ajánlotta, kérte, az egyszerűség kedvéért. De nehogy emiatt vegyél! Szerintem meg se kérdezd a bölcsit, kapják ami van, oldják meg. Hidd el, meg fogják :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


lányok,drukkoljatok,délután 4 körül megyünk valakihez,aki talált tegnap egy németjuhászt,szerintem megvan a kutyusunk...remélem!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Törpi: tényleg csini a vonalzod :wink:
Neked is meg Zsófiéknak is olyan jo 4es képeitek vannak irigyirigy :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: nagyon drukkolok! :)

Zsófi: köszi! Én is figyelek pár kabátot, amilyet akarok, abból kettőt is, csak ami jobb lenne soká jár le, nincs még rajta licit, de nem válaszol a levelemre a hírdető, miszerint írhatna fix árat, én meg leütném.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: tényleg jó az új vonalzó! 4-es képekért én is irigy, rólunk sosincs aki készítsen. :(

Zsófi: engem idén nem érdekel, hogy fognak kinézni, ariel folttisztító csodákra képes, csak lefújom, kimosom, vagy lemosom, aztán csak száradni kell. Bár azért tatok attól, hogy nincs váltó overálunk.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: igen feltünt :lol: :lol: ezért is mondtam h milyen jo 4es képek vannak nálatok is :wink:
Timi: sztem ha este kimosod reggelre meg is fog száradni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: szölö igen ujjbeggyel és a levele lefestve és rányomva :wink: és szivaccsal is dolgoztunk már a nagy közöset na majd azokat is lefotozom legközelebb kirakta a falra a csajszi 8)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Ja, nekünk is alig van olyan kép, ahol 4en együtt vagyunk.. .(

Zsófi, Ellocomot meddig kell kenni, miután elmúlt az ekcéma? :roll:

Nyulasz! DRUKKKK! Már ki is derült talán, mi a helyzet?

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


megvan :D este jövök

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyuszi, éljeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Köszi a vonalzó dicséreteket :oops:

Most lehet, hogy valaki megöl, de talán nem érdekes, hogy elővettem csajok tavalyi téli kabiit, és Emmáé még jó rájuk, de a másik ujja egy csöppet csak, de rövid Mírának. Lehet, hogy valamelyikőtök csajának jó lenne? Nagyon szép, nekem legalábbis nagyon tetszik :oops: ha valakit érdekel, szóljon, küldök képet, mérek is.

4es kép szökőévente sikerül nálunk is, mint látjátok elég lengén vagyunk, azaz ez is augusztusban anyóssal közös névnapozáskor sikeredett, sok közül ez az egyik legjobb. De erre nagyon ráizgult apa, mert az érettségi találkozója szervezőjének kellett küldeni, aki albumot rakott össze az osztály tagjairól és családjukról. Csak ezért készült el. Amúgy talán tavaly karikor volt az utsó ilyen felindulásunk, de az se lett ilyen jó.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi, érdekel a kabi, küldök priviben emailcímet!
EGy kabi úgy néz ki megvan a Teszről, persze kérdés, hogy milyen lesz... Izgulok....

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Ja, nem elég összehozni a 4-es képet, de nem árt, ha mindenki a kamerába néz, plusz senki nem vág hülye arcot.... :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Nyulasz: jaj de joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Rana: milyen kabit löttél teszveszen?
jaja vicces képeink 4önkröl vannak de publikus alig :cry:
Törpi: mennyi különbség van Csajok között?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus, magasságban Míra veri Emmát fél centivel :lol: , súlyban viszont továbbra is Emma vezet kb.másfél kilóval. Na meg haj hosszban és mennyiségben is :lol: :lol: :lol:
Amúgy nem azért a kabi probléma, mert nagy a különbség köztük, hanem mert totál más kabát a kettő :lol:

Nem publikus nekünk is sok van :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Örülök Nyulasz, hogy meglett a kutyi!! Pár napig-hétig aranyélete lesz, gondolom... :lol: :lol: :lol: :lol:

Babus: egy (remélem) jó meleg (remélem) szép, csajos kis dzsekit. Mingyá teszek linket, csak jött Apa.

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Nyulasz: de jóóóóóóó! :D :D :D

Rólunk ma készült egy rakás úszós kép, majd valamikor jövő héten megkapom, átjött a szomszédcsajszi, neki egy kislánya van és kérdezte, hogy eljöhet-e fotózni, mert gyakorolnia kéne, fotóssuliba jár. Mondtam, naná! Próbált víz alattiakat is, de nem lettek jók , azt mondja, majd kiválogatja és átadja nekem! Ő csinált 4-es képeket, még ránk is szólt, hogy álljunk már össze! Tavasszal majd megkérem egy családfotózásra, hátha lesznek végre normális képeink!

Törpi: ha még megvan a kabi és nem csapott le rá Rana, akkor nekem is elküldhetnéd a képet!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, pár képet dobjál Picassara, érekelne, ha nem gond. Kabi miatt azért nem szóltam, ahogy szoktam, mert azt hittem, Téged csak Next kabátok érdekelnek. Bocsiiiiiiiiiiiiiiii!!!! :oops:

Rana, e-mail ment.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Kösz, Zsófi. :)

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Zsófi: barackot csak az ecetes olló, minden mást eddíg kivett. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na,akkor röviden,és le is zárnám a kutyatémát.Ma délelött hívtak,hogy látták a hirdetést,és ők tegnap délelött itt a kastélyparkban ami tőlünk pár száz méter,találtak egy ilyen kutyát.Fel akarták tenni a hirdetést,és akkor látták meg az enyémet.Angiet Lujzinak keresztelték,ma 4-re bejelentkeztek az állatorvoshoz,benn aludt velük,hajdinát evett meg csirkefarhátat,nagyot sétáltak vele,hátha szagot fog és hazatalál.,szépen kifésülték a bundáját,és mondták,ha nem lesz meg a gazdája,akkor megtartják.Kérdezték meglátogathatják-e,mondtam persze,sőt jövőre is nyaralhat náluk egy kicsit :lol:

Timi,szegény Alexa,mi van a púpjával?
Ó,hozzánk is jöhet gyakorolni fényképész :lol:


Móni,csaptelep :shock:
Nem is vetted drágán a kabikat,ez már postával ennyi?Én 3800-ért vettem Noémi kabiját.Balázsét le se írom. :oops:

Törpi,ja szoktuk mi is mondani a dokit,riogatni vele őket,majd mi is szívunk,mikor tényleg kell menni.
Hú,de jó,hogy ilyen flottul megy az alvás :D Azt gondolnám,hogy ez a legnehezebb része,de itt egy ismerős kisfiúnál is az volt,aki egyébként nem barátkozik,és hozzánk be sem lehet hozni a ketbe,mert sír,meg tátikáról is ejöttek az első 10 perc után,aztán nehezen indult a bölcsi,de az alvássimán ment :shock: pedig ehhez szerinte bizalom kell,főleg,hogy már elég nagyok ahhoz,hogy akár alvás nélkül is kibírják estig.Szóval ügyik nagyon!!!
Süniötlet szuper :D csak Bada imádja a nyers sünit...ööööö...vagyis krumplit :lol:
Vonalzó szuper :D

Zsófi,drukk a januárhoz!
Barackra rögtön vanish szappan.Nekünk kijött.De van olyan folt,amit nem figyeltem,egyszer már kimostam a bodyt,és így már nem jön ki semmivel...és nem barack,hanem valami csokis dolog. :roll:

Babus,a gyerekekkel könyvtárazol?Mesekönyvet vettél ki?Melyikbe jártok?
Ja FB segítséget köszi,ha nem került volna meg,akkor nagyon jó ötlet lenne!
6-os kelés :shock: :roll:
Azért kell rendet rakni,mert éjszaka jönnek a játékmanók,és ami elöl van,azt elviszik,mert úgy gondolják,nekünk már nem kell :lol: ez bejön :wink: e-mailt nézem majd!

Lexáról én sem tudok...LEXA???

Tényleg senki nem marad itt,aki később jön :( pedig szerintem nem vagyunk zárkózottak :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz, én itt vagyok, még két percig! :lol:
Na örülök, hogy meglett a kutyi. Na és akkor nálatok mit fog kapni?? :wink:

Jaj ez az játékmanó jó ötlet, majd bevetem ha kell! :)

Mi dokival nem merjük ijesztgetni őket, pont azért, amit Törpi mondott. Nálunk ha rosszak lesznek, akkor átjön a szomszéd bácsi (akit még alig láttak, csak messziről), és majd ő fogja megmosni a fogukat / eteti / pelenkázza őket. Néha már az ajtóig is eljutott a szomszéd bácsi, már be is kopogott, és szokatlan, Apa vagy Anya hangjára emlékeztető, de annál sokkal mélyebb hangon kérdezi, hogy "akkor bejöheteeeeek?" Na ez eddig még bejött. A szomszéd bácsitól meg félhetnek, amúgy se százas szegény... :lol:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Ja, ugye Bada nem eszi a nyers krumplit?? Én is nemrég tudtam meg, hogy mérgező anyag van benne!!! :shock:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana,király.Nekem gááááááz a nyers krumplit enni,mama szokta adni...milyen mérgező anyag????????????

Nálunk is van szomszéddal ihesztgetés,ilyenek,odaadom a szomszéd kisfiúnak...már nem mindig jön be,de azért még hatásos.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyuszi, én világ életemben ettem a nyers gyúrt tésztát, a száraz tésztát, volt idő, mikor a rizst nyersen :oops: , de a krumpli a nagy kedvenc :oops: :oops: És még egész jól életben vagyok.
De Rana, innentől már nem falatozom olyan nagy kedvvel, az tuti :evil: :wink: :wink: :wink: :lol:

Alvás: mi ugye nagyon lassan jutottunk el az ott-alvásig, ez is lehet az oka, hogy könnyen ment, már igencsak húzta magukkal a többiek látványa, gondolom. Nem mellesleg ma fél1 helyett Míra 3/4 2kor aludt végre el, addig dumált, ismételgette a délelőtti tornagyakorlatokat verbálisan. Bár röhögve mesélte a gondozó, de nem hinném, hogy ilyen víg volt akkor is, amikor nem hagyta a többit aludni. Aztán lehet, csak magamból indulok ki. Utána persze 3kor úgy keltették már a társai :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyulasz jaj de jó, hogy meglett a kutyus :D és gondolom az is jól esett, hogy jól bántak vele ez alatt a kis idő alatt amíg távol volt

A kabátok szállítással együtt kerültek ennyibe

Törpi! arra azért kíváncsi lennék én is, hogy a gondozók milyen állapotban vannak, amikor én már idegbajt kapok nem alváskor és kezdek kiabálni velük
ők is kiabálnak vajon???????? vagy más gyerekének a nyűgjét könnyebb elviselni?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Krumpliban mi lehet mérgező, keményítőn kívül nem nagyon van benne más
a zöld krumplit és a csírát meg ugye senki nem eszi?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Krumpli: én sem hiszem, hogy bármi mérgező lenne benne. Valaki megint kitalált valamit és vannak, akik bedőlnek. Nekem ennyi a véleményem. Eddíg is imádtam nyersen, ezután is enni fogom és a lányok is nagyon szeretik. Én is egész jól eléldegélek még, pedig 34 éve biztos eszem a nyers krumplit és egyéb zöldségeket.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ez nem újdonság, én már régóta hallom több helyről, hogy nem jó enni a nyers krumplit, nemrég meg azt hallottam, hogy mérgező anyag van benne. Ez nem azt jelenti, hogy cián, és meghalsz tőle (aki dohányzik vagy alkoholt iszik vagy kávézik több évtizedig, az sem hal meg tőle, mégsem adunk a gyerekeinknek egyiket sem, ugye? Szal hogy még éltek, az nem érv mellette. :lol: ). Én sem tudom, hogy mi, lehet, hogy nem is így van, de én biztos ami biztos, nem adok nekik nyers krumplit (és magunknak se). Abba aztán pláne nem halunk bele, ha nem esszük. Szal én inkább bedőlök. :wink: :lol:

Ja, újabban a gyerekeim cseh szókincse bővült (thanks to Kisvakond): AHOY! MOMENT! :lol: :lol:

Móni: a gondozók már biztos megedződtek. Az újak meg biztos kiabálnak. :D

Törpi, 3/4 2-es alvásért irigy...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rana33 2011.10.15 09:12-kor.

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Na egy ilyet találtam, talán ez összesíti legértelmesebben a lényeget (mi csak vaktában lövöldöztünk). Én is ilyesmit hallottam, hogy a csírájában van vmi ártalmas anyag, és a csírakezdemény a még nem kicsírázó krumpliban is jelen van:

"A burgonya nem tartalmaz ciánt (sem egyéb cianidot), azonban tartalmaz szolanint, amely veszélyes az emberi szervezetre.
Az érett burgonya szolanintartalma elhanyagolható, így élettani szempontból nem káros. A mértéke kb. 5 százezrelés és 1 tízezrelék között mozog, tehát 1 kg burgonyában 100 mg-ot (0,1 g) jelent maximum.
Az éretlen burgonya, vagy a már csírázásba kezdett krumpli azonban ennek a öt-hétszeresét is tartalmazhatja, amely már jelentősen növeli a kockázati tényezőket.
Az viszont téves következtetés, hogy a zöld burgonyát ki kell dobni. Elegendő csak jó mélyen hámozni, hosszan főzni, ugyanis a szolanin kifőzhető a burgonyából.
Hasonlóképpen tartalmaz szolanint a zöld paradicsom, méghozzá az jellemző mértékben, így annak a fogyasztása kifejezetten nem ajánlott. [A paradicsom is burgonyaféle, a Solanaceae családjába tartozik, hasonlóan a burgonyához.]
A szolanin túlzott szervezetbe juttatása végső soron akár kómát is eredményezhet, de jellemző tünetei a görcsszerű rángások, valamint a szövetek folyadékcseréjében okozhat elváltozást.

Csak érdekességképpen a burgonya latinul egyértelműsíti szolanin-tartalmát: Solanum tuberosum."

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Nem azért, hogy kötözködjek, de ennyi erővel semmi nyers zöldséget és gyümölcsöt nem ehetnénk, mert az összesben van valami mérgező anyag. És valahol azt olvastam most hirtelen felbuzdulásból, hogy a legmagasabb szolanintartalma a sült burgonyasziromnak van. Akkor hogy is van ez? Nem nyers, mégis ott van benne a szolanin. Ilyen erővel a levegő is mérgező, amit beszívunk (nálunk különösen), mégis szívom és nem kötöm magamra az oxigénpalackot.

Úgy volt, hogy ma jön érdeklődő a házat megnézni, de induláskor a kisgyerekük legurult a lépcsőn, irány a kórház. :( Remélem semmi komoly baja nincs! Lányok! Drukkoljatok, hogy elmenjen a ház, bár még nem is látták, de gyerekbarát házat keresnek, rengeteget megnéztek és ebben az árfekvésben akarnak venni, ami a miénk is. Utoljára talán gyereket szerettem volna ennyire, mint most ezt!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hát igen, maga az élet se életbiztosítás! Ezt a témát átrágtuk már vagy 1000szer :lol:

Drukk, hogy elmenjen a ház!

Zsófi, ez a %-olás tetszik, majd én is bevezetem... :lol:

Nálatok volt már népszámláló? Hozzánk ma jön. Neten akartam kitölteni, de nem jutottam oda... Nesze neked 21. század... :oops: :oops: :oops:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: nagy igazság! :lol: Köszi a drukkot!

Én is megcsináltam neten a népszámlálást....mármint a kérdőíveket. Négyőnknek volt 3/4 óra, de ebben az is benne van, hogy az én végzettségemmel tököltünk, mert abban a formában, ahogy én szakmát és érettségit szereztem nem lehet kitölteni. Így hazudtam egyet, ami közel áll az igazsághoz és a rendszer is elfogadja. :lol:

Nekiálltam a képek kiválogatásának. Hát nem tartozik a kedvenc elfoglaltságom közé, akármennyire is jó visszanézni az 1 évvel ezelőtti képeket. Alig ismerek a lányokra, annyit változtak. :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Akartam írni,vissza is olvastam,gondoltam rájuknézek,na megint eldurrant az agyam,pelenka nincs Balázson,egyszerűen nem használ se szép szó,se üvöltés,FELMONDOK!!!

már arra sem emlékszem,hogy mit akatam írni,vagy egyáltalán mit olvastam.

Ja,krumpli,én nem szeretem nyeren,és nem szeretem ha mama ad a gyerekeknek.Mondjuk Noémi nem eszi meg.Kompromisszum,jó,egyet haraphat.Így mindenki megnyugszik.

Móni,szerintem más gyerekeinek a nyűgjét könnyebb elviselni :lol: legalábbis Hangához meg Alexához sokkal több türelmet érzek :lol: :lol: :lol: lehet cserélnünk kéne gyerekeket egy időre...bár most,inkább világgá mennék.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Ja,mi is neten csináltuk a népszámlálást...vagy inkább vagyonnyilatkozat? :?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi,házhoz+++++++++++++++++++++++++++++++++++++nagon-nagyon drukkolok!!!!Púpot gyorsan takarjátok le Alexa fején :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófikám, bölcs vagy, mint mindig! :wink: :lol:

Nyulasz, hogy szedi le a pelenkát??? Ő a kis Hudini??? Az enyémek rendszeresen bodyra vetkőznek, de amióta fordítva adjuk rájuk a hálózsákot, azóta ez már ritkábban megy nekik! :wink: :wink: :wink: :wink:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Nyulasz: meg fogják unni! Nekem elhiheted! :wink: Emlékszel, Alexa folyamatosan levetkőzött csupaszra, aztán elmúlt. Igaz néhány hét bugyipelusozás volt, de azóta nem érez rá késztetést. Próbáld ki, hogy nem veszel róla tudomást, nem szólsz egy szót sem, csak visszaadod rájuk, aztán kijössz. Nálunk bevált (már amikor nem durrant el az agyam :lol: ). Volt, hogy 2 percenként mentem be öltöztetni egy árva hang nélkül, de még a szemükbe sem néztem, csak csendben tettem a dolgot. Hamar ráuntak.

Rana: enyémek simán vetkőznek csupaszra már nagyon régóta. Bodyt simán kipatentolják, pelust meg tök könnyű levenni. Most már viszont próbálnak pelenkázni is, egyenlőre babákon, meg amikor egyiket pelenkázom a másik ott áll, vagy ül mellettünk és próbál segíteni ráadni.

Zsófi: milyen igaz! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Csajokat lepasszoltam anyóséknak egy kicsit, lassan megyek értük. Végre rendet raktam a szekrényükben és összekészítettem egy jó nagy ruhacsomagot unokaöcsém kislányának, meg egy hatalmas zsákot eladásra, de azok majd tavasszal mennek teszre. Van, amiért annyira fáj a szívem, legszívesebben megtartanám, dehát nem lehet, kell a hely. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, nem semmi kis kitartó vetkőzőbandád van! :D Enyémek szerencsére a bodyt magukon tartják (egyelőre..). :lol:
Ja, egymás pelenkázása ismerős... :D

Irigylem a lelkierődet (meg másét is), hogy kirakod a kinőtt holmikat. Én pár db (na jó: egy csomó :oops: ), nagyon kedves holmijukat eltettem emlékbe... Vagy talán a következő babának.... :oops: :oops: :oops:

Viszont a saját gönceimből egy csomót könyörtelenül kihajítottam / feldobtam a Teszre, felesleges rakosgatni, ami már sose lesz jó rám... :(
Erre meg Apa mondja, hogy tegyem el a lányoknak MINDET, mert olyan jók! :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Na kitöltöttem én is a népszáml. kérdőívet, mostmár nálunk is hiába kopogtat a számlálóbiztos. :wink:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: csak nem lesz következő baba??? Mesélj csak!

Voltak délelőtt megnézni a házat, nagyon drukkoljatok! Bár én bizonytalan vagyok. Nagyon tetszett nekik minden, csak Keresztúrral barátkoznak. Kicsit messzebb akarnának menni, de a segítőnk igyekszik meggyőzni őket. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Próbáltam belépni a Bnetre, de csak most engedett be (illetve a szerver nem is küldött adatokat). Már megint vmi gubanc van... :?

Timi, időben szólok majd, ne aggódj! :wink: :lol:
Ááá, szóval segítőtök is van?? Így könnyű... :lol: :lol: :lol:

Én nagyon tépelődöm, hogy költözzünk-e vagy ne: igazából annyira vágyok már egy nagyobb, szép napfényes, tiszta, új lakásba (főleg kertes házba. mennyiért adjátok a tiéteket, Timi? ;) ). De egyrészt megszoktuk már ezt a kis bűzös vackot, a mi ízlésünk szerint felújítottuk, belaktuk, másrészt pont most vegyünk a nyakunkba egy új hitelt, amikor minden ennyire bizonytalan? :roll: :roll: :roll: Semmi kedvem a költözéshez sem, annyi holmink van, hogy egy életen át hurcolkodhatunk.. Vagy csak az eleje nehéz??? Na ez csak úgy kijött belőlem..

És Timi ti hová költöztök??? Nem fáj a szíved a házatokért? Vagy nem szeretsz ott lakni?

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Segítsetek már!
Csizmát / hótaposót milyet vettetek? Én a mérettel vagyok meglőve. Ez pl tetszik (http://www.teszvesz.hu/item/view/index. ... dation.php jó ez az ár érte??), de bár 23-as 24-es, a bth-a csak 13.5-14 cm. Amit most hordanak Elefanten cipőcskék, azok 21-esek (pont jó rájuk, nemsokára kinövik), és belső talphosszuk 14.3 cm. Most akkor melyik számozás a "jó" (mekkora a lábuk)? Nekem is van, hogy jó a 38.5-es, de van, hogy a 39.5-es cipő is, de azért nincs 3 szám eltérés! :shock:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Zsófi, köszönöm! És a Deichmannos is melegen bélelt és vízálló? Mert a Columbiában ez tetszik, hogy jó melegnek tűnik, meg azt írják, vízálló. A BarenSchuhe-nak mennyire hajlékony a talpa? (Bár gondolom semennyire, mert ha jó meleg + vízálló is, akkor már ne akarjak hajlékony talpat, mi? :roll: ) A Columbia állítólag 15 ezer újonnan. Apa egyik kedvenc márkája, bár rá tuti kicsi lenne a csizma! :lol: :lol:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: a házat alapjában véve szeretem, csak a kilátástalan hitel miatt már teljesen utálok mindent ami hozzá köt. :( 16 millióért hírdetjük nagyon mélyen ár alatt, hatalmas kerttel, ami gyerekbarát (ugye többiek, aki már járt nálunk? :? ) De cáfolni is lehet ám! :lol: Amikor ide költöztünk, azt mondtam, soha többet, most meg álmodozom és tervezgetem, hogy mit hogyan és milyenre csinálunk majd meg a mamánál, de az még nagyon messze van, remélem él vagy 100 évig! Addíg meg albérlet, ha találunk valami olcsót, de mamikám váltig állítja, hogy odamegyünk hozzá, ő meg bemegy otthonba vagy a apámékhoz (fia), akivel 5 perc alatt úgy össze bírnak veszni, hogy azt lessük melyik kap agyvérzést előbb. Én egyiket sem szeretném, mert az öreg fát már nem lehet átültetni, ahogy mondani szokták és imádom mamit, viszont én sem élnék vele. Nem egyszerű az élet! Vagy csak mi bonyolítjuk túl?! :lol:
Nekünk idén is decathlonos hótaposónk lesz, tavaly nagyon bejött, állati meleg és 100%-ig vízhatlan. Lehet nem túl szép, de nekem többet ér, hogy ne fázzon a lábuk és kényelmes legyen. Még a lidl-issel vagyok hasonló képpen, bár az nem próbáltuk, csak mások dícsérték nagyon és még tetszik is.

Zsófi: köszi! Nem pestiek, a szomszéd városból költöznének, Ercsiből, amit a környékbeliek romaújvárosnak hívnak. :wink: Mi is onnan költöztünk ide.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Rana lehet ilyen csizmát kapni Hervisben, próbáljátok fel melyik méret jó 12 ezer volt asszem
én is szemeztem vele :wink:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Zsófi: köszi nem kell, mert a decathlonos játszósnak is jó lesz, könnyű lemosni, ha sáros lesz, meg van két pár fűzős superfittünk is az enyhébb napokra, bár szerintem az is elég meleg. :wink:
A tavalyi hótaposók is szinte újak voltak, pedig abban csetlettek-botlottak a járást tanulva a hóban-sárban. Épp ma délután nézegettem a képeket, hát...... de jó is volt. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, megadrukkkkkkkkkkk!!!!!!! Mikor várható visszajelzés tőlük? Igencsak megértem, hogy tetszik neki a ház, szerintem is egy csodaszép otthon, OTTHON csupa nagybetűvel!!!!!!

Csimma téren még én is tanácstalan vagyok. Vettem már két vízhatlannak tűnőt, nem bírtam nem megvenni, annyira occsón adta a tulaj, kaptam egyet uncsitesótól, talán veszek mellé egy Lidl-iset, amik most vannak ott 3000 körüliért nagyon tetszenek, és elmenni benne ide-oda, nem feltétlen fél méteres hóban, szerintem teljesen jó lesz.

Hétvégén anyuméknál parkettáztunk. Asszem a nagyszülők átgondolják még ezerszer azt az ígéretüket, hogyha elkészül a házuk, akkor a csajok sokat lesznek ott velük. :oops: :roll: :lol: Nem mellesleg két napja azt emlegetik a csajok, hogy papa elkapta az ajtót. Hát igen, a drága lányom olyan ügyesen nyúlt a falnak támasztott üvegbetétes ajtónak, hogy nem csak magára, hanem rám is kis híján rázuhant. Nem éppen apró apám 2m távolságból macska módjára ugrott oda és mentett meg minket az intenzívtől. Újra születtünk Mírával (Timi, gondolom ismerős, kissé nagyobb kaliberrel ) :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?