Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi, akkor én ezt kevertem! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na majd csekkolom a Noukyt is.

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana! nem írtam, egyenlőre semmi nincs, csak hogy ő is bemegy a postára és sajnálja, hogy ennyit késik :?

Mese: nálunk egyáltalán nem érdekli őket, csak a zene részre kapják fel a fejüket, és annyi
a Timmy Time zenéjét imádják de a mese már nem érdekes

csakis GyésM

BB is csak a címzene, és örömmel konstatálják, hogy csigaiga meg kaci

Móni
KépKép
reunion
 
 


Hát én ma elmentem kabátot vennia csajoknak, de nem találtam semmi oylat, amilyet szerettem volna. :( Viszont vettem mellényeket, jó melegek, de hogy honnan lesz télikabátunk, arról lövésem sincs, pedig már sokáig nem húzhatom. Meg vettem nekik mamusz-zoknit, nagy az öröm, nem vették még le eddíg. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Timi! hol vettél mellényt?milyet?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Kabátot nem találtál teszveszen?

Móni
KépKép
reunion
 
 


4. GyÉsM (még mindig)

Az mi??????


Nálunk imádták a Verdákat,Thomasokat dögivel,Bogyó és Babócát,Chuggingtont,Kisvakond,Éliás a kis mentőhajó
Shrek :oops:

Kép
aniti
Kaposvár
 
 


Móni: kínaiban, belül polár, nagyon meleg, kívül vízhatlannak tűnik, lecipzározható kapucnival. Lila az egyik, sötétrózsaszín a másik. Nem láttam teszen semmi olyat, amit megvennék. Nexteket néztem, de a használtban már összeesett a vatelin, az meg már nem tart úgy melegen, az új meg nagyon drága nekem. Ezenkívül apa ragaszkodik az újhoz elérhető áron. Na, ez az a kategória, ami nincs. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Aniti, az Éliást próbáltuk, de rá se bagóztak. A SHrek meg még nekem is követhetetlen néha... :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
GyésM: http://bookline.hu/product/home!execute ... 67&type=82

Na megsütöttem a két tortát, meg megvan az ebéd nagy része is. Remélem holnap ragyogó idő lesz!!! :D

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Gyerek dalok és mondókák

Gondoltam erre,nem voltam biztos benne :lol:

Kép
aniti
Kaposvár
 
 


Timi,stop shopba felesleges menni,a takkoban láttam egyetlenegy szép kabátot,de 86-os volt.
Szerintem fuss még egy pár kört teszvesz-vaterán,mindennap kerülnek fel újak,hátha.Én is két hétig néztem,mire az 1300-ból egy megfelelőt találtam :shock: :lol:

Banika,na akkor ti jól álltok télikabáttal :lol: hú,nekem eszembe sem jut,hogy következő télre vegyek :shock: félek nem lenne már jó,pedig most látom,hogy pont egy mérettel kell csak nagyobb idén télen.Szóval jól csináltátok :lol:
Akkor téged jól átvertek,ovulációs tesztet akár délután is lehet csinálni,de mindennap ugyanabban az időben :lol: ...utána hogy kávéztatok? :lol:

Rana
Kép
Kép
Kép
ezek voltak a legújabb szerzemények.
Az a baj,hogy Balázsnak már hova vágjam a haját,hátha eltűnne a rosszaság? :lol:
No akkor nem impregnálunk...én nem tudtam,mi ez :oops:
Szerintem is halasszátok a szülinapot :(


mit akartam még :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


ja,persze nem jár Balázs szolizni :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: hát most már én is tudom, hogy a stop shopban semmi nincs, pedig a cundaban bíztam. :( Ez a kabát, amit Nonónak vettél nagyon tuti! Meg Badáé is! Ügyes vagy! :wink: Badáról eszembe is jutott, este apa beszélget Alexával (pelenkázás vagy vetkőzés volt, már nem tudom).
Alexa: kuka
Apa: nem, neked nunid van. Kinek van kukija?
Alexa: Badának! És ehhez széles vigyor ül ki az arcára. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hú, jó kis kabik Nyulasz, ha látsz ilyet csajosba (nem kell egyforma), szólhatsz ám! Olyan 98-as méretre gondoltam (hogy tél végén is tuti jó legyen még) , bár Nextből jó a 2-3 years is, sztem. A GAPnek viszont annyira hülye méretezése van, most a 3-4 years jó rájuk....

Holnapra milyen időt mondtak? Én ma még TV-t se láttam, nemhogy híradót... (Ja bocs, láttam TV-t, csak Kisvakond volt benne... :lol: )

Hajvágás-rosszaság: Ma 18:15-ig (nem írtam el! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ) hisztizett a pici lány. Aztán elaludt, és 3/4 óra múlva alig tudtuk felkelteni (A másik díszmadarat is nehezen, pedig az 16:30-kor "már" szunyált. SZtem azt hitték, ez már az esti alvás). Aztán most 9-kor beájult a banda.... Kicsit kétségbe vagyok esve, mi lesz még itt... :(

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Timi,na,akkor jól megfigyelték Badát :lol:
Remélem azért kapsz kabátot!Mekkora kell?86?Vagy nagyobb? :roll:

Rana,ejha,nem volt álmos :shock: nálunk ma 1-kor kidőlt a banda.
Én küldők nektek jóidőt :D :D :D :D Amúgy hivatalosan holnap a napja? a vonalzód nem egyértelmű :roll:

Zsófi,köszi :D és te miért nem alszol? :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Rana,nem tudom mekkorák vagytok,de nekünk a 92-es Nonónak,98 Balázsnak a nextből,h und m-ből egyel kisebb kell.De én next fan vagyok :D
most olyan kell mint badáé,csak csajosban? :roll:

én akartam még venni 2 játszós pufi dzsekit,de örököltünk,igaz picit még nagy rájuk...de talán pulcsival azért más lesz,mint pizsire próbálva :lol:
ezt néztem még,de pont akkora,mint ami van decathlonos,amit örököltünk,így nem vettem meg:
http://www.vatera.hu/h_m_86_os_meseszep ... 48494.html

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi, igen, gondoltam már rá, hogy talán nem fáradnak ki eléggé... :( :oops: Ez (is) az átka, ha nincs kertes ház: mostanában késői (8 körül, kb 11 órát alszanak éjszaka) kelés után reggeliztetés, kaka, (most orrleszívás), öltöztetés (közben vetkőzés-könyörgés-hisztizés), megint kaka, bepakolás, (és akkor én még pizsiben vagyok!), stb után tudunk csak elindulni a játszótérre (kb 10-kor), ott 10óraizunk, utána szabad program :) Mondjuk későn is indulunk haza, az igaz, van, hogy 1-kor van csak ebéd. De sztem így is keveset vannak szabad levegőn. Bár 2-re mindig igyekszem őket letenni (de hogy minek??? :| ), és akkor indul az ereszdelehajam. Tudom, ti se kertes házban laktok, csodálom is, aki egy órán belül lezavarja a reggeli programot egyedül. Vagy csak én vagyok nagyon béna. :cry: :cry: :cry: Az estét meg ismeritek, így este már nem is tudunk kimenni sehova sem.... Azt nem értem, hogy egy hete kb pl volt olyan, mint a régi szép időkben, hogy 1/4 3-kor már aludtak, keltek is 1/4 5-kor (délután is minimum 2 órát alszanak), akkor még le tudok menni velük motorozni egyet.
Szal így állunk, és már előre rettegek, hogy mi lesz, ha ítéletidő lesz, és be leszünk zárva a négy fal közé?

Nyulasz, jó Badáé is meg Nonóé is. A pink is nagyon jó, amit belinkeltél.... :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Ja igen, holnap lesznek 2 évesek, az alsó vonalzó a jó (szerintem).

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana,Isten éltesse Ajsit és Lettit!!! :D

Zsófi,nekem meg gyengém a vatera,ezért ülök a gép elött éjszaka :lol: No meg azért,mert fél10-10 körül apa azt mondja,leülök a gép elé,10 perc,megnézem az e-mailjeimet,aztán ideülhetsz...és valamikor 11 után feláll a gép elöl,na nem azért,mert ennyi levelet kap,hanem híreket olvas,meg boxot,meg hasonlók.

Rana,mi kertesben lakunk,igaz kétgenerációs,és felül vagyunk mi,ami 2x10 lépcsőfokot jelent a kerttől,mégsem egyszerűbb az élet.Ugyanúgy meg kell reggelizni,fel kell öltözni,össze kell pakolni,és csak utána tudunk kiindulni.Nekem se megy gyorsan,mi is 10 körül megyünk csak ki.De amikor a lépcsőburkolás miatt lenn aludtunk a mamánál,akkor sem engedtük ki őket egyedül a kertbe,ugyanúgy megvárták,míg elkészülünk,és együt mentünk ki.Aztán ha nagyobbak lesznek,akkor biztos más lesz a helyzet.Ti kertesbe akartok költözni?Jó lenne,ha itt valahol közelebb laknátok!Vagy egy következő talira legalább eljönnétek.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nagyon Boldog 2. Szülinapot kívánunk Ajsának és Alettának!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


haho Csajok,
Nyulasz köszi a hiányolást :wink: annyit írtatok h megint lemaradtam :oops: :lol: :lol: szombaton vásárlás volt Apával anyosom volt a szitter vasárnap Apa dolgozott igy átmentünk Anyáékhoz hétfön vártuk a kéményseprőt aki persze nem jött igy feleslegesen ültünk itthon délelött a ragyogo napsütésben :evil: délután akartam venni rossmannbann kittys szobazoknit felejtös nehogy már legyen is akcijo elsö napján tegnap meg hajnalban ment a hasuk (lehet a joghurt volt a ludas :? ) igy tegnap itthon maradtunk
Timi: tetkyoban sztem tök jo kabik vannak most :wink: milyen szobamamuszzoknit vettél???
nekem musz vmit vennem mert már hideg a parketta :? de nem láttam semmi normálisat :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Rana: ne aggodj mi sem megyünk ki 10-10.30nál elöbb :lol: csak ha program van de nekem egy rémálom ha csajokkal idöre kell menni :? :oops: :lol: :lol:
Nyulasz: igen megyünk maszatolni csajok már be vannak sozva :lol: tök cukik mondtam nekik h be vagytok sozva és azota ök is mondják :lol:
kabáttal mázlim van sikerült uaolyan öszit venni ami tavaly volt én azt nagyon szerettem a téli meg még jo a tetykos 2-3 éves méret :lol: azt imádom szörös belül és baromi meleg :lol:
én még mindig lesem h mikor lesz lidl-aldi csimma meg overál aki elöbb látja sikitson lécci :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ja és tortavadászaton is vagyok...
most van ez a kuponos
http://www.bonuszbrigad.hu/Rendelj-12-s ... kedvezmeny
ismeri vki ezeket az izeket? a honlapjukon nem jönnek be a fotok :? jaj nem tooom :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Ajsának és Alettának boldog szülinapot!

Nekem 1 kabi volt, ami tetszett tetykós, de apának meg nem tetszett. :( Igazából nextet szeretnék, mert bele vagyok szerelmesedve.

Nyulasz: 86-os kabi kell, de tegnap is vittem a mérőszalagot. :wink:

Babus: deichmannban vettem a zoknimamuszt 990.-/pár és vastag.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: köszi megnézem :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Bbaus: meg Érden a top shopban van a kenguru utódja (nem tudom az üzlet nevét), ott is vannak, de drágább, 1390.- ha jól emlékszem.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nincs valakinek ötlete mit főzzek?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus,meg a h und m-ben láttunk múltkor hello kittys ilyen zoknimamuszt.
Torta jó áron van.Én ahonnan eddig rendeltem,ott nagyon befürödtünk idén,pedig régebben nagyon jó volt,mostmeg katasztrfa.Jövőre a szamostól fogok szerintem rendelni,asszem a savoya parkban is vannak.bár drágább,de ugye évente egyszer belefér.
6400 ft a 20 szeletes formás torta.
http://www.szamostorta.hu/
Ha olcsóbban jót találsz,azért szólj!

Timi,
ez olyan,mint amit én vettem,bár lehet ez meg kicsi nektek:
http://www.vatera.hu/ruhazat/babaruhaza ... 44546.html

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi,paprikáskrumplit...nekem ha nincs ötletem,akkor mindig ez az ebéd :lol: nálunk rakottkel van,meg zöldségleves.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nincs valakinek ötlete mit főzzek?

ezt holnapra én is kérdezem :lol: hajlok a halrudacskára az régen volt :lol: van egy adag poréhagymakrémleves a frigoban :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: na én tavaly meg a azamostol nem voltam elájulva :? innen a savoyábol vettük idén az tuti nem :?
Nyulasz: nálunk meg turostészta szokott lenni a nemtommitfözzek ebéd :lol: nem emlékszel mennyibe kerül kittys?
(a rossmannban 1000 tök jo áron lett volna :? )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Rana: mesék még :lol:
Hunyor Major (Nr1:))
Postás Pat
Timmy
Nouky (Nr1:))
B&B (Nr1:)), Kisvakond (Nr1:)), GyésM szintén :lol:
Micimackó most lett kedvenc
Thomas
Süsü
Fifi
a hoszabbak közül Madagaszkár, Niko

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 



Babus,szamos tényleg nem jó? :roll:

nem emlékszem mennyi volt a h und m-es,de nem volt drága.ezervalamennyi asszem.Timi,te nem emlékszel???

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: gyümitorta volt nekünk annyira nem jött be :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 



KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: köszi a linkeket, volt amit figyelőre tettem, de a világos színek alapból kilőve, továbbá a nagyon virágos is. Katonai-zöld apának nagyon nem tetszik, úgyhogy az is kilőve, hiába vadulok meg tőle én. :lol: Nem vagyunk ám egyszerű esetek! Tavaly apa nem szólt még bele miket veszek, most nagyon belejött. :lol:

H&M-ben én sem emlékszem, ezervalamennyi rémlik. :?

Nekem még lövésem sincs milyen tortánk lesz és honnan. :? De az ajándékok megvannak, ill. anyós még nem tudja mit akar, nekem hiába lennének ötleteim. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


na akkor tényleg nem egyszerű ez a vásárlás :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


hát nem, de az olyanokat nézegettem, mint az almás. Azok nagyon tetszenek, meg van még egy, vasárnap jár le, az nagyon kis csini szerintem.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 



KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: ügyesek vagytok! :wink: Én még nem tudom mikor jutunk el oltásra, ráadásul nálunk mindíg hatezren vannak a rendelésen.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ajsa és Aletta! Nagyon boldog szülinapot Nektek!!!!!

Timi, ez a kabi nagyon tetszik!!!!

Nyuszi, nagyon szépeket vadásztál Te is, ügyi vagy!!!!!

Én azt szeretem, ha a feneküket is takarja. Egyet már vettem csajoknak egyformát, meg egy egyben anorákot (Zsófi, mellesleg a bölcsi is azt kérte) Még kéne valami játszós kabi bölcsibe a mostani időre, mert vastag mellényben nyomják, de Míra gizda keze le fog fagyni.

Zsófi, valóban, hősök a gyerekeid, nyikk nélkül injekciót tűrni, eeeeeez igen!

Roppant jó volt a tegnap esténk :? 8-kor felpateroltam őket az ágyukba, persze nem lehetett lelőni őket (pedig általában fél1-től 2-ig alszanak csak bölcsiben, míg régen itthon 1-től 3-ig nyomták, és akkor aludtak el este 9 körül) Mindenesetre nem akartam veszekedni velük, hagytam őket hancúrozni. Meg lett az eredménye, mert mikor fél 9-kor szépen lefeküdtek végre, Míra kikérezkedett wc-re, aminek nem pisi, hanem hányás lett az eredménye. De neki legyen mondva, sokáig a kagylóba sikerült, aztán egyszer csak elé :o Ja, és az sem lehetett mindegy, hogy a vacsija után még az enyémet is dézsmálta, plusz bolond anyja engedett még neki egy túrórudit :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi kabit nekem linkelted? mert jól néz ki :wink:

Zsófi: nemnemnem! Egy ilyet már villámáron leütöttem, ezt meg nagyon nekem kéne megnyernem majd, és akkor meg is van a télikabátjuk!
És végre ez apának is tetszik! :D 92-es amit lecsaptam, remélem nem lesz túl nagy!

Törpi: szegény Mírus, amikor össze-vissza zabálás van, nálunk is hatványozottan megy a buli este, de egy szavam sincs, mert délben meg tegnap is úgy tettem le őket, hogy közben telefonáltam, ők meg szó nélkül feküdtek le és aludtak, nekem csak be kellett takargatnom őket és már aludtak is. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: köszi, csak attól tartok nagyon fellövik az árát. A másikat 3000-ért vettem meg. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,stop shopba felesleges menni,a takkoban láttam egyetlenegy szép kabátot,de 86-os volt.
Szerintem fuss még egy pár kört teszvesz-vaterán,mindennap kerülnek fel újak,hátha.Én is két hétig néztem,mire az 1300-ból egy megfelelőt találtam :shock: :lol:

Banika,na akkor ti jól álltok télikabáttal :lol: hú,nekem eszembe sem jut,hogy következő télre vegyek :shock: félek nem lenne már jó,pedig most látom,hogy pont egy mérettel kell csak nagyobb idén télen.Szóval jól csináltátok :lol:
Akkor téged jól átvertek,ovulációs tesztet akár délután is lehet csinálni,de mindennap ugyanabban az időben :lol: ...utána hogy kávéztatok? :lol:


Drágám ez a ovu tesztes téma ez már nagyon-nagyon régen volt,ahogy írtam,még az előző férjemmel.Akkor még nem volt ám drogériában olyan profi cucc :lol:
Hogy kávéztunk?Hát a barátném termoszából :lol: :lol: :lol: :lol:

Ó én rendszeresen vásárolok következő évre a leárazásokban :lol:
Idén szeptemberben pl rövidnacikat vettem már jövő nyárra.Februárban meg erre az őszre-télre spájzoltam be.Így amikor jött a hűvös idő,kinyitottam a titkos szekrényt és megtelt a szennyestartó mosnivaló új ruhákkal.Apa szeme meg :shock: :shock: :shock:
Mondtam neki,nyugi,ezt nem most vettem :lol:

Kép
aniti
Kaposvár
 
 


Szülinaposoknak boldogat!!!!

Kép
aniti
Kaposvár
 
 


Rana! nagyon sok boldog születésnapot a lányoknak :lol: :lol: :lol: [color=red]
[/color]
Timi! én ilyen kabit vettem Nextet
ez sem egy lányos rózsaszín csak a belseje és nagyon meleg

http://www.ebay.co.uk/itm/260864477492? ... 1438.l2649

ez az amiből az egyik nem jött meg
és fura mert kell belőle a 92-es pedig a nextek nagyobb méretezések
azért is nem vagyok annyira összetörve mert a 86-os nem jött meg (nem találtam két 92-est)

egyébként képzeljétek a csaj írta, hogy visszafizeti a pénzt, és ha mégis megjönne a kabát, akkor vagy küldjem vissza neki, vagy újra fizessem ki és akkor az emyém :shock: :shock:
Nálunk ilyen nincs, senki nem fizeti vissza a pénzt, mert a posta cseszte el.........

Móni
KépKép
reunion
 
 


Banika,végülis te csinálod jól,most lehet rövidnacira alkudozni :lol:

Timi,most akkor nyomjam a liciteket erre a kabátra? 8)

KépKép
noba
Budapest
 
 


Törpi,hú,tegnap este :shock: és csak a kaja kavarodott fel benne?Ma rendben van?

Zsófi,szerintem 4-5 nap.Ügyk vagytok az oltással!M a vv-n jártunk úgy,Balázs már akkor sírt mikor bementünk,Noémi meg közölte vigyorogva a nénivel,hogy "méccer" :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi,most akkor nyomjam a liciteket erre a kabátra? 8)

Khmm....gonoszka vagy ám! :lol:

Móni: Jaj, ezek a hagymafazonúak is annyira tetszenek! Ügyes vagy, jó, hogy tudsz e-bayről vásárolgatni. Visszafizeti??? Hát tényleg külföld! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi! szegény Míra! vele már többször előfordult ez ha jól emlékszem

Móni
KépKép
reunion
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?