Új privát üzeneted érkezett!

Móni: jessszum millio gyogypuszi!!!
inni csak kortyonként, enni ropi, fött krumpli, háztartási keksz...
de nem adnak ilyenkor "diétás" kaját gyerköcnek? :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni:: jaj szegények! Szétfőzött rizs még ami jó. Répalé, almalé is jó, mert fog, bár a hasuk nem ment nem?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nem értem a vonalzómat. Tényleg nem jól számol, megnéztam, de a mamaneten is ennyit ír, ha újracsinálom akkor is. Törpi a tiéd sem jó szerintem. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Móni,nemááááááár :( :( :( Jobbulást,jelentkezz ha tudsz.Jajj,úgy segítenék...

KépKép
noba
Budapest
 
 


DMben van kartondobozos pelus (látni nem láttam csak olvastam :oops: :lol: de azt irták nincs 5ös :evil: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Mi most a tescost teszteltük,pont akciós volt,és semmi nem folyt ki napokig.Aztán egyik nap Badának tiszta pisi lett a nadrág is,de azóta sem,én meg vagyok elégedve vele.

Timi,velencéről tényleg macerás átsétálni :lol:
Hátsó ülésre sem fér be?Na majd megnézed nálunk mekkora.

Zsófi,pöttyök :? jobbulást!Zugolvasónk miért nem ír? :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi: koppkopp maradjon is így :wink: nálunk is nem egyszerre voltak 3naposak :shock: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: tartok tőle szét is kapják a lányok egy pillanat alatt a konyhátokat. :( Előre bocsi! :oops:

Zsófi: 3 napos nálunk is pár hónap eltéréssel jött.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi,jaja,tőletek az előkés ötlet :lol: jól bevált!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi,nem hiszem,hogy szétszedik,elég jól bírja :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Móni, jajj, rémálom! :( Én mindig ettől remegek, hogyha egyik kórházba kerül és még a másik is lerobban otthon. Jobbulást Rékának, jelentkezz, ha vannak fejlemények, szorítunk a mihamarabbi gyógyulásért!!!!

nem is tudom, mit akartam még :oops: na majd később...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyuszi, mi már nagyon régóta Tesco-sat használtunk, nekem is nagyon bejött, és sosem volt baleset vele. Hibás darab vagy játék közben elmozgott az a darab Badán valószínű. Vagy csak a kivétel, ami erősíti a szabályt :wink:

Timi, tényleg nincs rendben valami a vonalzónkkal, mivel már 2 év 5 hónaposak vagyunk. Pedig tegnap néztem rá, fel sem tűnt. Megint szőke :lol:

Zsófi, szerintem fog mindkettő kelleni, ha bölcsisek lesztek. Amit napközben összevizeznek, azt nem valószínű, hogy fel tudják venni délután veletek egy szánkózásra mondjuk, tuti nem szárad meg.

Csajok most esznek épp. Míra közli: "Anya, megfulladtam!"
És megy az élet tovább. Nálunk ennyiből áll egy fulladás. Ennek a csajnak nem csak 9 élete van :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi, hát ja, volt alkalmunk megtapasztalni lelőhetetlen emberedet :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: De csíptük!
Bölcsiben nincs villázás, ugyanis a legújabb szigorítások miatt már tészta sincsen ebédre. Szinte minden nap főzelék van, a 3 hetünk alatt egyszer találkoztam hússal-krumplival-sajtmártással. Néha van virsli a főzelékben, de nem jellemző. Sóska, spenót tojással krumplival, paradicsommártás húsgombóccal, kelkáposztafőzelék, kelbimbó, tök, krumplifőzelék. Most hirtelen ennyi jut eszembe. De a halat, húst, tésztát Te fogod nekik otthon vacsira prezentálni, ezekre és hasonlókra ne is számíts a bölcsiben. Viszont van ebéd után gyümölcs, süti.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Tészta miért nincs a bölcsiben? :shock: Süti van, de hús nincs? :shock: Na, lehet mégsem festetek barnára jövő héten, maradok szőke-agyam szerint. :lol:

Zsófi: ültesd ide G-t, mikor pang a fórum! Tutira feldobja az oldalt! :lol:

Törpi: Mírában hány macska veszett el? :lol: :lol: :lol: Édes huncut dumazsák! :lol: Azt hallottad, hogy kijavított a telefonon, amikor igen helyett csak hümmögtem? Totál igaza volt mellesleg, mondtam is neki.

Móni: majd jelentkezz, hogy hogy alakulnak a csajok és jobbulást nekik!

Van egy olyan akadékoskodó, kötekedő vevőm, hogy tavaszig biztso megint nem teszveszelek! :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, a tészta dolgot én sem értem, de olvastam, hallottam vhol, hogy idéntől az már nem elég tápláló. Süti nem tudom, mit takar, csajok és a gondozó elmondásából van csak infóm róla. Hús meg nem fér bele a keretbe, max napi egyszer és akkor az uzsira. Ebből mi még nem részesültünk ugyebár :?
Kijavított a pernahajder? Bezzeg nekem hümmög állandóan, meg aházik. Na majd elbeszélgetek vele :lol: :lol: :lol:
Miben akadékoskodik? :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: konkrétan 200 Ft-on. Nem részletezem, a fülemen jön már a füst, mint Süsünek! :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


DMben 4+ pelus van akit esetleg érdekel én még vettem egyet aztán meglátjuk...mondjuk hihetetlen pisisek még mindig...na sebaj :wink:
Móni: ha tudsz írjál h mizujs :wink:
Törpi: ezt nálunk is mondják :lol:
Timi: adjál neki negativot oszt kész :lol: vagy ez nem igy megy? :oops: :lol:
én kicsitnagyon magamalatt...2 ördögfioka lett az eddig nagyjábol kezelhetö aranyos kislányom :( és semmi se müködik ha szépen mondom ha hangosan ha bünti van...semmi kész csödnek érzem magam :oops: :? pedig magneb6ot is vettem be :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi, Nyulasz!
Éjszakára egy mérettel nagyobbra kell váltani. Mi is most váltottunk 6-osra (nem hittem hogy kelleni fog, ránézésre jó az ötös, de nem tud annyi pisit felszívni amennyit kell már), na szóval azóta nincs gond. Bazira rá kell feszítenem, hogy ne legyen nagy, nem áll olyan szép passzentosan, de simán kibír több mint 12 órát :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Babus, én eddig a böcsire fogtam, hogy amiatt ilyen kezelhetetlenek délutánonként. De ha őszinte akarok lenni, akkor ez már augusztusban kezdődött a betegeskedések alatt. Aztán hol enyhült, hol visszatért. Mindenesetre én is kezdek megőrülni a csajaimtól. Emma tutul és dacol, és néha csapkod, Míra meg dacol, kiabál és csapkod. Gyönyörű kombó mindkettő. Ha szépen szólok, meg sem hallják. Ha kiabálok én érzem magam szarul. Ha beletörődve "lemondok" róluk sem megoldás, még kicsik, hogy ezt büntinek érezzék. Sarokban állás már fél éve nem is volt, nem próbálkozom. Lehet, ha kitartóbb lettem volna, akkor lenne foganatja. Mi lesz velem fél év múlva? Ilyenkor Te még nem panaszkodtál kicsit se. Diliházban fogok kikötni. Lehet, hogy nem is volt olyan rossz ötlet ez a bölcsi, ott legalább viselkednek, engem meg napi 4-5 órában akaszthatnak ki :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


nekünk még simán elmegy a 4plusz meg 5 is :shock: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: :lol: :lol:
de komolyan nem tom mi van tegnap az idöjárásra fogtam de ma folytatják ezerrel... :? hétvégén azt igérte Apa itthon lesz aszem most rámfér :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: azért ördögök néha, hogy tudjuk értékelni, amikor jókislányok! :wink: Kitartás! El fog múlni és megint angyalok lesznek! De tudom hogy mit érzel, én múlt héten már ott tartottam, hogy én keresek munkát, aztán valamelyik nagymama meg eljön gyesre, mert engem úgyis utálnak, minek legyek itthon velük. De elmúlt! :wink:

Lois: láttam ám a kaálisban a videót álommanó kontra Zé! Hát nagyon édes volt! Láttam apa sem bírta nevetés nélkül! :lol:
Nagyobb pelus nekünk azért nem nyerő, mert Manókámnak így is a combjánál folyik ki, mert a gizdára a 4-es pelus is nagy egy picit. Most 5-ös liberót adtam rá, de az sem bírta.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ja! Alexa elérte a 10 kg-ot, sőt! Meg is haladta vagy 20 dekával! :lol: Hanga 1 kg-al nehezebb, pedig azt hittem bőven van az már kettő is, olyan nehéz.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: köszi :lol: na akkor van remény :wink:
és képzeljétek Lalu leesett egyik éjjel :shock: mit neki leesésgátlo :lol: fel se ébredt :shock: majd folytatta a szönyegen az alvást :shock: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: :lol: Emlékszel, nálunk az ágy alól halásztuk elő az alvó Hangát eleinte, de már nem potyog le.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Naná, hogy akkor alszanak sokáig, amikor mennénk valahová!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


murphy :lol: :evil: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


viccesalvos fotot nem fogom elfelejteni sztem :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Na asszam ébresztek, mert így este nem lesz alvás. Lassan 3 órája alszanak, mostanában meg a másfélnek is örültem! Ne most hozzák be a lemaradást! Gonoszanya! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus, Míra is landolt a földön és a szőnyegen szunyált tovább. A nehéz csak az volt, hogy ne vihogjunk fel apával hangosan, mikor megláttuk őket. Hogy Timiék hogy bírták, mikor Hanga az ágy alatt feküdt? :shock: :lol: De van olyan is, hogy a leesésgátlón lovagol álmában a kisasszony. meg hát egymás hegyén hátán vannak és roppantul nem zavarja őket.

Timi, próbáld ki s Tesco-sat, vesztenivalód nincsen, nem rosszabb, mint a Libero, ezt megígérhetem. Az én cinka Mírámra is jó, és anno, mikor még sokat pisilt éjjel, nem folyt ki neki. (Büszkélkedek, hogy az éjszakák 90%-ban viszont száraz marad a pelusa. Emma meg már 3. éjszaka kel és pisil. Na ez egy rémálom nekem. Annyira megszoktam, hogy jönnek, ha valami baj van és nem kell kelnem, hogy most meg alig tudom kihúzni magamat az ágyból pisiltetni. Hogy nekem semmi nem jó!!! :roll: )
Jubilálunk? 10kg?
Én is tegnap mázsáltam őket, kicsit aggódva, mert a bölcsiben nem esznek túlzottan, és mostanában már este sem pótolják. Míra 11,8 Emma 13,5 Magasságot majd ébredés után akarok nézni (de azt mindig el szoktam felejteni) A lényeg viszont az, hogy nem fogytak, sőt, Míra majdnem elérte a betegség előtti súlyát.
Ja, alvás. A héten 3/4 8-ra vittem őket reggel bölcsibe. Persze egész héten 1/4 8 után keltek. A kakójukat sem volt idejük meginni, mert öltöztettem őket és vágtam be a kocsiba. Bezzeg ma, mikor itthon maradtak velem, mert nem volt gondozónőjük, én meg holnap utazom, gondoltam kicsit hármasban leszünk, richtig 3/4 7-kor már ott ugráltak a fejemen :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi :lol: :lol: :lol:

Bale, itt ülök az Ikea honlapja felett és nem tudom, miért is akartam bemenni. Nem csak dobozokért a csajoknak, az tuti. És így akarok én dolgozni menni vissza? Hisz lassan a nevemmel is bajban leszek :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: polártakaro 195ft :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: nem fogod elhinni de van h fél5kor kelnek és elalszanak simán 9kor :lol: a nem simán esetről most nem beszélnék :lol: :lol: :lol:
mondjuk azért jobban örülnék ha normál idöben aludnának mondjuk 1-3ig :lol: de még igy is lapulok legalább alszanak koppkopp

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi, én levessel még nem találkoztam és hallal sem. Idéntől változtak ám a szabályok, most lett a tészta is csak letiltva.
De gondold el 12-14 gyerek levesevését koordinálni. Még kettővel is kihívás tud lenni, legalábbis nekem még fél évvel ezelőtt nem volt egyszerű, most már azért könnyebb. :oops:

Babus, valóban jó, hogy tudnak még aludni, sok 3 év körüli gyerkőcről ezt nem lehet már elmondani az ismeretségi körben. Az óvodára még még sokat változhat a dolog.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


http://mindenkaja.blog.hu/2011/07/24/toltott_zsomle_1
nyamiii, holnapra tervezem nincs itthon zsemle :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: nagyon ügyesek a lányok a pisivel!

Babus: hű, de jól néz ki ez a zsemle! Ezt meg kell csinálnom!

Régen volt fent kép, kettőt teszek! :D

Kép A gyereknek csak a csont jutott :oops:

És a mai délutánról egy homályos kép, de olyan édesek voltak:
Kép

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,én 1 hete akarok nekiállni lepucolni a babakocsit...talán holnap,addig kéne,míg jó idő van,és hamar szárad.
:



Még megvan a babakocsitok?Ő mennyire imádtam
aniti
Kaposvár
 
 


Szia Lányok!

Réka László kórházban egész éjjel hányt, infuziót kap, apa van benn vele, L 2 óta nem hányt, most még alszik remélem nem is fog, mert nem akarom hogy ő is bekerüljön
totál kész vagyok, nem aludtunk semmit

mit lehet ilyenkor etetni a gyerekkel????? a kórházban azt mondták ehet, de ne rostosat az mi akar lenne??? segítsetek!!!



Szerintem bármit ami benne marad.Próbálj kekszet,vajaskenyeret,babapikótát,banánt
De a folyadék a legfontosabb

Jobbulást
aniti
Kaposvár
 
 


én kicsitnagyon magamalatt...2 ördögfioka lett az eddig nagyjábol kezelhetö aranyos kislányom :( és semmi se müködik ha szépen mondom ha hangosan ha bünti van...semmi kész csödnek érzem magam :oops: :? pedig magneb6ot is vettem be :oops:

Nem vagy csőd,ez életkori sajátosság.Túl kell élni
Sajnos feszegetik a határaikat és tesztelik a türelmedet
aniti
Kaposvár
 
 


Hali!

Móni,mi van veletek,gyere ha tudsz,remélem már jobban!Jajj,borzasztó lehet :(

Banika,ez már másik,de ez is aria twin :wink:

Timi,és mit eszik akkor Fáraó és Füge? :shock: :lol:
Király a négyesikrek kép! :wink:

Babus,hú,ez nagyon finom lehet!Ha hozok zsömit jöhetek reggelire? :lol:

Nálunk itt a bölcsiben tutira adnak halat,kisbarátunk oda jár,és otthon sose ette meg,ott meg igen.Most kiváncsi vagyok,megkérdezem a tésztát :roll:

Lois :D szia!6-os? :shock: hát most kivárok,ebből a tescosból semmi nem folyiki ki,persze ha egyáltalán magukon hagyják,egyik délután mindkettő levetette a kakis pelust mire bementem hozzájuk...igaz már 40 perce ébren voltak,és énekelgettek,meg hasonlók,de ezek szerint sztriptízt is adtak egymásnak :evil:

Törpi,most akkor jöttök pestre? :roll:

Zsófi,pöttyök hogy vannak?

Lexa,ti jobban?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Törpi, Babus és mindenki, a 2 és 3 éves korú hisztigépekkel küzd!
Nem ti szúrtátok el, ez egy ilyen korszak. Nálunk nyáron Réka volt egy katasztrófa, most Dani képes 40 perces üvöltős hisztirohamokat prezentálni. Idővel elmúlik, tudom, hogy sovány vigasz, és az ember azt hiszi, sose lesz vége...
vovanda
 
 


Aniti, Vanda: köszi elhiszem akkor :wink: :lol: :lol: :lol:
Timi: ma vacsira lesz a zsömi Apát elküldtem boltba :lol: :lol: majd referálok :lol: cukik :wink:
Nyulasz: gyere reggelire nyugodtan de a zsömi vacsi lesz :lol:
Móni: remélem jobban vagytok :wink:
Törpi: jo ikejázást :wink:
Napsütéses szép hétvégét mindenkinek :wink: megyek mert sose lesz ebéd :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Banika,ez már másik,de ez is aria twin :wink:



Remélem nem volt vele gondod bakker :oops:


Babus
Ez tényleg egy ilyen korszak és időnként még később is visszatér.Nálunk a 2,5-től 3-ig tartó félév legalább olyan kemény volt,mint az első 6 hónap.SŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐT,ezerszer rosszabb volt.
Most az oviban angyalok és itthonra tartogatják minden elfojtott energiájukat.
De 1-2 hónapon belül gondolom ezt is megszokják és már nem lesznek ilyenek.

Az 55 percig üvöltő,sikító,hisztiző gyerek szindrómát én is ismerem és istenemre mondom,komoly önfegyelemre van szükségem,hogy ne vágjam agyon
aniti
Kaposvár
 
 


Látom mindenki kihasználta ez a nyárias napot! :D

Zsófi: ti meggyógyultatok?

Móni: remélem már jobban vannak a lányok! Ha tudsz majd jelentkezz!

Babus: lányok visszaváltoztak?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


juj de jo idö volt :lol: lányok nagyiztak kint a teraszon, délután meg levélgereblyézés volt velünk :lol:
megcsináltam zsömit fincsi lett, de a 15-20perc kevés volt sztem volt vagy 30 is a tojás miatt, Apának nem izlett annyira tejföl miatt :? csajoknak bejött 8) én gurulok :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: délelött csodák csodájára igen még anyosom is mondta h kisangyalok na délutánra megint elfelejtették eme produkciojukat :shock: :lol: cserébe viszont annyira vicceseket mondanak h haragudni se tudunk :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


köszi babus Na most sikerül! éljen

hát én nem vagyok kibékülve ezzel az új módival itt a babaneten sose tudok írni mert nincs ez a kis ablak

olvaslak benneteket telefonon, de nem igen van lehetőségem írni
Laura itthon, egész jól van, 1-2 fosi van, de iszik, meg néha eszik is ez jó jel, de hezitálok nem-e be kéne őt is vnni, hogy nézzék meg, mert a háziorvos egy kalap cart sem ér

Réka infúzión még mindig, lassan 48 órája, pedig eredetileg 24 óráról volt szó, ő nem eszik, igazából nagyon rosszul néz ki, csak szédeleg szegénykém gyorsan fárad, és ma inni se nagyon ivott
pedig csütörtök éjjel, végig azért könyörgött sírva, hogy vizet kapjon
szörnyű volt
este apa van benn vele, én meg délután

L meg mamával, de amikor hazajövök este akkor le sem tehetem egy másodpercre sem, annyira csak engem akar és éjjel is úgy alszik, hogy átkarolja a nyakam és ha megpróbálok kicsit arrább menni vagy megfordulni, akkor még szorosabban fogja

na bocsánat most csak ennyi vagyok, mert még képes vagyok elbőgni magam

csak még ezt hátha érdekel valakit, én vettem egy kupont, karácsonyra jó lesz családnak, még sosem fotóztattuk a lányokat, és családi kép meg egyáltalán nincs rólunk :-( remélem nem nagy melléfogás

http://www.kuponvilag.hu/budapest/oroki ... _72087_954

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: na végre akkor tudsz irni is :wink: millio gyogypuszi Nektek!!! jaj annyira tudom min mész keresztül :(:(:(:( dokik mit mondanak???
akkor most a Heim Pálban vagytok? nekem HP nefro le a kalappal ha a többi osztály is annyira normális akkor én azért megmutatnám Laurát is... :?
én mondjuk nem mentem haza mikor csajokkal bent voltam de aki itthon volt nagyon szenvedett :cry: :cry: és persze aki a korházban volt az is tökre nem értette h mivan :cry:
nagyonnagyon drukkolok h hamar hazamehessen Réka inkább legyen több az infuzio de megerösödjön :wink:
ha bármiben tudunk segiteni szoljál ám :wink: nagyon szoritunk!!!
fotozás barátnöm is vett valamikor még én ajánlottam h láttam és nagyon jol sikerültek a képek szoval hajrá bizti jo lesz :wink:
gyogyujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjatok!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Móni: szegénykéim! :( Gyógyuljatok hamar!

Babus: de úgy kemény lett a tojás is ugye? Nálunk ma lesz vacsorára, de a miénket lágyra akarom csinálni. Apa nem szereti a tejfölt? :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Móni: hogy vagytok???
Zsófi: ne izgulj az nem tart sokáig :wink: koppkopp remélem legalábbis :wink:
Timi: na milyen lett? nálunk folyos tojás is kizárva :? ja Apa azt hitte h a tejföl majd jol rásül mint pl a rakott krumplira azt megeszi :lol: tejföl magában kizárt :shock: de erröl orákig tudnék irni :evil: de nem fogok :lol:
csinivonalzo :wink:
Többiek???
mi kopasziztunk délelött du meg megvettük a paplanokat meg huzatot most szárad remélem jo lesz a kisebbet vettük végül a nagy tul nagy lett volna ebbe az ágyba félbehajtani meg fölösleges annyira nincs hideg :lol: remélem jo lesz holnap teszteljük :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?