Új privát üzeneted érkezett!

Ja, smectával kapcsolatban meg én nem vagyok képben :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi: smecta mehet. Jobbulást!

Törpi: nem hinném, hogy én találom fel a csodafogyást, éppen valami isteni csokis csokitorta sütést nézek a tv-ben, ha már kényszerpihenek. A látvány is legalább +5 kg. Szegény Emma, remélem nem komoly, jobbulást neki!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi, Törpi: gyogyujjjjatok ;)
Törpi: de joooo h itt :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Zsófi!
2*fél zacskó Smecta mehet, ha hajlandó meginni. Ha nem, a széntabletta is jó, nekem a minik ennyi idősen már szétrágták, közben röhögtek.
Bölcsi: a gondozó nénik folyamatosan járkálnak evés közben, akinek kell, annak segítenek. Utána pelenkacsere/pisilés, kézmosás, eközben a segítőjük előszedi az ágyakat, cipő le, lurkók le, és alvás. Akihez kell, odaülnek (az első hetekben az enyémek mellett is ott ült valaki), de viszi őket a csordaszellem, hamar megtanulják, hogy mi következik.

Törpi!
Gyakran fáj a füle? Jobbulást.
vovanda
 
 


Hello Csajok!

Olvasó üzemmódban de mivel Zsófi írtad, hogy B betegeskedik, azért írom, lehet tényleg van valami a levegőben
L 3 napja lázas, amúgy semmi baja, jó kedve van,
viszont neki is mondanám hogy megy a hasa, de szilvát eszik gyümölcslevet ivott új fajtát, szőlőt is evett, mégis gyanús hogy az, és ma este kihányta a nurofent is
szóval elég sz@rul van
doki azt mondta, ha holnap is lázas egyen antibigyót, de nem tudom mire, mikor semmi más tünete nincs a lázon kívül

majd jövök ám, meg reagálnák is, de most csak ezt tudom panaszkodni

Móni
KépKép
reunion
 
 


Hahó!

Törpi,jajj,jobbulást!Nálunk egyszer volt valami fülfájás,és én az aloa vera first-re olvastam,hogy abból is lehet befújni,torokra,fülre...de mi csak pár cseppet mertünk becsöppenteni,de el is múlt,aztán mi volt a gond igazából,nem tudom. :roll:

Zsófi,Móni nektek is jobbulást,na tényleg itt van az ősz :shock: :roll: :twisted:Hát igen,némelyik doki úgy osztogatja az antibiót,mint a cukorkát :evil:

Babus,én nem vasalok :lol: és kupi is van :lol: és boldog is vagyok,na nem a kupitól :lol:

Timi,befértél? :roll: 8)

Szia Vanda! :D

Lexa,utolsó hónapotokat megnéztem,nagyon édesek :D hol születtek,mennyivel,mennyi időre?
Apa vitorlázik?Ja,nektek is jobbulást!


Ja,és probiotikum!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Vanda: de jó látni téged! :D

Móni: jobbulást nektek is!

Zsófi: ti hogy vagytok?

Nyulasz: na, nem is próbáltam beférni, inkább itthon maradtam és befeküdtem a kádba kicsit lazulni. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi,jujj :shock: gyógypuszik!

Timi,jól tetted! :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi: ajaj! :( Akkor ma doki? Gyógyuljatok!

Nyulasz: jó is volt, csak kevés. Hamar hazaért a család.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi, jaj szegénykék! Ehhez képest én össze tehetem a két hátsólábamat, én legalább aludtam valamennyit, bár Emma egész éjjel ott sírdogált mellettem, kétszer voltunk pisilni, lázat mértem, de csak 37,7 volt, pörgött, mint a motolla, semmi nem volt jó, mindenre az volt a válasz, hogy "nem tudom". De én hunytam közben azért kicsit. Nektek jobbulást!!!!!!! Esetleg dőlj le ebéd után velük Te is, ha hagyják :? És sok-sok kávé :wink: Ezek az egyedül töltött hetek nagyon nehezek lehetnek, főleg így, betegen :(

Timi, hát a présnél jobb a lazítás a kádban! Tudsz élni! :lol: :lol: :lol:

Nyuszi, én Audirol-t csepegtettem, a doki most meg Utipax-ot javasolta. Hát remélem javulunk, de még nem 100%-os a csajszika.

Móni, én a múltkor nagyon ledöbbentem, hogy Ti még nem szedtetek ab-t. Nem kicsit vagyok irigy ezért. Én már számon sem merem tartani, Emma hányszor kapott :( De az új dokim szerencsére nem ennek a híve, ezért is választottam őt. Viszont Nálatok nem értem, ha eddig nem ez volt a megoldás, akkor telefonos tanácsadáson keresztül miért javasolta???? Mi ütött belé?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


betegeknek jobbulást!!! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus, köszi :wink:

Vanda, köszi!!!!! Ment a privi.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi! ó szegénykém asszem Kínában ölik így az embert, hogy mikor már épp aludna újra ébresztik

Nálunk szerencsére most egy ideje alszunk éjszaka, mi is 3-asban nyomjuk a héten
én az órát dugtam be éjjel a szekrénybe, mert idegbajt kaptam a kattogástól

Na ab most sem lesz
ma már össznépi fosi van :twisted: :twisted: úgyhogy mi is diéta stb

Móni
KépKép
reunion
 
 


Szépen benyalta mindenki az a vírus vagy bacit, vagy mi a szöszt! Gyógyuljatok hamar!

Ab: mi sem szedtünk még sosem, illetve Hanga születéskor a PIC-en kapott, mert akkor nagyon beteg volt, de azóta nem kellett szerencsére! :D Kopp-kopp kopp!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Móni, én sem bírom az óraketyegést, száműzöm a szobából én is, bárhol is legyek :oops: Kitartást a héthez akkor!

Zsófi, el is felejtettem, természetesen nagyon szívesen válaszolok tapasztalati dolgokról. Bár mondjuk a bölcsiben alvásról épp nem tudok, mert mi odáig még mindig nem jutottunk el. De azt látom, hogy a beszokóknak segítenek elaludni, ahogy anyuka javasolja, aztán idővel megtanulnak önállóan. Evés két részletben történik. Ugye egy gondozóra 6-7 gyerek jut, két asztalnál ülnek. Először az első 3-4-gyel ül le és segít elkezdeni az evést, aztán amikor azok már a javát megették és a kezdeti lendület megvan, akkor leül a második asztalához és azoknak segít. Etetésről annyira szerintem csak akkor van szó, ha másképp nem megy, de ahogy látom mindenkiben munkál az önállósodási vágy, így előbb-utóbb mindegyik kanálhoz nyúl. Az más kérdés, hogy mekkora sikerrel, de megtanulják, hogy nincs anya, aki kanalazzon helyette. Az megint más kérdés, hogy én csak fizetek, de a csajok alig esznek. Bezzeg itthon úgy vacsoráznak! De Nálatok ilyen gond nem hiszem, hogy lesz :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi, jah, és tuti egyberészes anorákot kapnak, már csak a magam érdekében is. A mostani menet az, hogy felöltöztetem őket leggingbe, pólóba, aztán rá a kardigán és be az autóba. A bölcsiben ezt megtoldják egy melegítőgatyával, ha kimennek az udvarra. Gyors, könnyű. Nekem is és a gondozóknak is. Télen hasonlóképp lesz, harisnya/legging pulcsival, és csak bele kelljen ugrani az anorákba, amiben ki is mehet az udvarra. És ezt egyedül is képes akár megtenni. Ha esetleg indulás előtt kitalálja, hogy pisilnie kell, akkor sem bonyi kabátot, kantárosat levenni, csak az egybe anorákot lehúzni bakancsig/csizmáig.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Na, kezdem jól érzeni magam, hogy egybeoverált vettem (amibe én totál beleszerettem egyébként, meg apa is), mert erősen bizonytalankodtam, de látom már, hogy jól döntöttem. :D

Hegyekben állnak a csomagok a szobában, tegnap lezárult az aukcióm teszveszen, dől a lé! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: na akkor jol sikerültek az 1ftosok??? :lol: elment minden? sztem is jo overált választottál :oops: 8) :lol:
Törpi: jol hangzik ez a rucimegoldás :wink:
Nyulasz: nem tom irtam-e itt a bölcsiben lesz játszocsoport oktobertöl 1 ora olyan 500ft per gyerek van kedvetek majd megnézni?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi, Babus, roppant viccesek vagytok :wink: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Amúgy csajok is egymással szemben ülnek és a másik ikerpár is. Nálunk úgy tűnik ez a szokás.
Anorák meg nem 100%-os tipp, csak most így érzem. Lehet Neked meg a külön válik majd be. Ígérem, nem fogom restelleni bevallani, ha nem volt igazam és melléfogtam az egybével :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: miben is voltam vicces? :?

Babus: jól sikerült a bolt, 1 kabát maradt a nyakamon, illetve az sem, mert Nyulasz megnyerte, csak azt nem tudom hogy tudnám rábeszélni, hogy ha megnyerte vigye is el! :wink: :lol: 1000 alatt nem akartam adni,úgyhogy inkább így maradt, majd jövőre megint felrakom. Erre az évre elég az izgalmakból.

Nyulasz: K. üzeni: ha megnyerted virítsd a lóvét! :lol: :lol: :lol:

Zsófi: de megnézném a bölcsis kaját Katától! Élelmes egy lány, az biztos! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: miben is voltam vicces? :?
az overállal mi voltunk viccesek :wink: :lol:
na de ügyi vagy akkor a teszveszeléssel :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jaaaaa?! Azért még most is kellett néhány másodperc, míg leesett! Hihetetlenül be van az agyam lassulva.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi hol van még a tél, tedd vissza kicsit később, januárig simán lehet futtatni a téli cuccokat, a méretváltóknak is kell venni téli cuccot :wink:

naná simán elviszik :lol: :lol:
Hol lehet itt hozzászólást írni????????????

Móni
KépKép
reunion
 
 


Bakker nem tudtam előhozni ezt a kis ablakot hogy írjak, csak így hogy belekontárkodtam Zsófiéba :oops: :oops:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Bőlcsiben nálunk nem tudom mi lezs
ezeknek még mi is sokszor fél óráig könyörgünk, hogy aludjanak :twisted:

enni meg csak egyedül hajlandóak, segítségből nem kérnek, és mindig egy teljes váltás ruha bánja

overált mi úgy döntöttünk mindkét félét veszünk,
Zsófi megvettem azt a pirosat amire mondtad hogy Katának kicsi lenne, holnap próbáljuk kíváncsi leszek mekkora, mert ők azt mondták 3 évesen hordta a lányuk

Móni
KépKép
reunion
 
 


Jujj,mennyit írtatok.Sajnálom a bacisokat,gyógyuljatok!

Nekem a nyakam állt be,na nem vészes,csak az az elalvós beállás,de megkeseríti a napomat.

Móni,ti végül nem vettetek etetőszéket,ugye???Nem lehet,hogy azért esznek úgy ahogy,mert nem érik fel rendesen az asztalt?
Kattogós órák nálunk is száműzve :lol:

Timi,tudod mit csináljon K. a kabátjával...... :lol: Azért ott jó nagy harc indult meg az egyikért,a kis buták,pedig volt másik is :roll:

Nem tudom mit akartam még :oops:

Lányok,a dinamyc sport üzletekben 80%-os akció mindenre!Elmentünk a Csepel plázába,volt még 6 pár cipő,meg néhány sapka,meg top.Vettünk két nike sapit(690/db),sajna Badára kicsi lett....el kell adnom,pedig olyan jó,kifordítható,egyik fele kötött pamut,másik polár.Magunknak semmi nem volt már.Azért akinek útba esik,lehet érdemes benézni,Győr,Zalaegerszeg,Pólus meg nem is tudom még hol van boltjuk.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Móni,ti végül nem vettetek etetőszéket,ugye???Nem lehet,hogy azért esznek úgy ahogy,mert nem érik fel rendesen az asztalt?

Nem vettünk etetőszéket, de van nekik ikeás kis asztal kis székkel
csakhogy az előkét sem tűrik

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni, ne aggódj, a csajok kis barátja (aki nem mellesleg eleinte csapkodta őket, ma már Míra nagy spanja és Emmát is szereti elmondásuk szerint :lol: :lol: ) sem bírja az előkét, odaadta anyjának első nap, hogy vegye fel az. Alváskor meg a gondozót parancsolta az ágyába, még arrébb is ült, hogy legyen annak helye. Nincs röhögéstől fuldoklás, áááááááááááá :lol: Majd a Te lányaid is jó műsort fognak adni.
De ha megnyugtat, keresztfiam sehol nem hajlandó aludni, nálunk sem, csak otthon. De ott is nagyon nagy kínok árán tudják ebéd után ágyba könyörögni fél2, 2-kor. Na a bölcsiben fél1-kor már alszik :shock:

Nyuszi, asszem ezt megszívtad :lol: :lol: :lol: Nyakadnak jobbulást!

Timikém, belassultunk, érthető. De üzleteléssel ügyes voltál!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


tényleg furi ez a válasz gomb itt régen nem az idézet gomb volt??? :shock:
Móni: majd megügyesednek, emlékszem nálunk is volt a játszos turis ruha enni csak abban lehetett :lol: (mert elökét mi is csak rövid ideig birtuk meg magunkon :? ) aztán addig jártattam a szám h közel ülünk elöre hajolunk stbstb h most már koppkopp egész ügyik (kivéve mikor nem :oops: :lol: ) jaj ma meg tök cukik voltak elfelejtettem tányért rakni magamnak, mert ugye ök kapnak elöször vacsit mert éhen akarnak már halni mire megkenem a kenyeret és rámszoltak h anya vegyél tányért ne morzsázz :lol: :lol:
Nyulasz: juj elalvás nagyon rosssz :? de azért még a jobbik eset 1-2 nap alatt tui helyrejön :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: elképzeltem, ahogy K. akármit csinál a kabáttal! :wink: :lol: Válladnak jobbulást, én azzal már 1,5 hete szenvedek, ehhez társult a derekam., de már javulok! :D

Kedden megjött a konyha. Ott ültem a doboz előtt és csodáltam, sóhajtoztam, hogy bárcsak most lehetnék gyerek! És a gonosz K. nem engedte, hogy összerakjam, kipróbáljam, le is vittük anyuékhoz, merthogy majd tőlük kapják.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Móni,esetleg az nem jön be,hogy veszel új előkét,nálunk az ujdonságnak mindig nagy a hatása. :roll:

Timi,nyugi,nemsokára szülinap(bár asszem a vonalzód nem jól számol :shock: ),és akkor este 9 után főzhetsz a kiskonyhában :lol:
Javuljál is!

Törpi,köszi :wink: már a szemcsontom is fáj,de az mitől :shock: apa állítja nem húzott be éjjel nekem :roll: :lol:

Zsófi, :lol: :lol: :lol: na akkor jó messze kell őket ültetni :lol:

Lexa,ti is mentek bölcsibe?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Reggelt mindenkinek!
Kicsi le vagyok maradva, tegnap a gyerekek nagyszülőknél voltak, én takarítottam, ma már dögrováson vagyok én is.

Köszi csajok a gyerekdicséretet, hízik a májam :lol:

Csapra szerelhető orrszívó: http://www.ortutayuveg.tvn.hu/orrszivo.jpg
Én nagyon szeretem. A gyerekek kevésbé :D
Reggel Tomi dugta az orromba, hogy a sajátomat is szívjam ki, a kis eszes :shock: :twisted:

Nyulasz!
Db-i Klinikán születtek, a 19. héttől szigorú fekvés, 24. héttől kórházban bentfekvés, a 34. héten születtek. Dóri 1630-al, Tomi 1980-al, pár napig voltak inkubátorban aztán megkaptam őket :)
Apa néhanapján vitorlázik (barátja hajójával), ha lejut a Balatonra. Imádja, csak ideje nincs rá.
Bölcsi: most úgy néz ki, hogy nem mennek, persze minden az anyagiaktól függ (hitelek :( )

Törpi! Örülök, hogy újra itt! :)
Betegeknek jobbulást!

[img:c5e3d55594]https://www.mamanet.hu/rulers/1539_13108.jpg[/img:c5e3d55594]
lexa28
Debrecen
 
 


Nyulasz: Z. helyében én is ezt mondtam volna! De most komolyan! Mitől fáj a szemcsontod? :shock:

Lexi: uh, ezt a fekvést ennyi ideig még olvasni is rossz, de a cél érdekében persze bármire képes az ember.

Szerintetek eladjam a babakocsit? Tavasz óta elő sem vettük, szerintem már nem is fogjuk, de bizonytalankodom. :? Kell az még? :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, javallom, hogy rakjátok össze, mert mi is dobozban adtuk át, akkor, velük szedtük szét, és piszkosul nem értették, mi is ez a sok darabból álló cucc. Éjjel apával összeraktuk, másnap igencsak díjazták már.
Kocsi nekem is itt van még, enni nem kér. Max a pénzed áll benne, de az fél év múlva is jól fog jönni.

Nyuszi, ha nagyon tagad Z, akkor az gyanús :wink:

Móni, jaja, az újdonság nálunk is mindig beválik, ezért most a legnagyobb örömömre a jó kis medres, levest felfogó előkét a véletlenül megtalált 10cm-es pártedlire váltották, amit fél éves korukban használtam nekik. Nagy öröm nekem :roll: De már ők is okosan közel hajolnak, így hatalmas balesetek nincsenek. De bölcsi után úgyis mindent mosnom kell, ha mégis kerül rá folt, az meg már elfér rajta estig :oops:

Lexa, szőke vagyok (a többiek bizonyíthatják is), de mivel a kép nem túl nagy, szöveget meg nem is rakott mellé, így továbbra is rejtély számomra a Ti orrszívótok működése. Bár azt hiszem nálunk nem a porszívó hangjával, hanem a kellemetlen szívó érzéssel van a gond, így már nem cserélek. Talán lassan Emma is megtanul orrot fújni, bár nem úgy néz ki :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi: mi tavaly öszig babakocsiztunk sztem Ti se fogtok már... :wink: szoval hajrá biznisz :wink:
igenigen jol mondja Törpi éjjel összerakni reggel meg fotozni a pizsis fözöcskézöket :lol:
Lexa: én se jöttem rá h müködik el se tudom képzelni mert az oké h a porszivo szivja a cuccot de a viz :oops: :shock: :lol: ja én barna vagyok :lol:
nálunk orrsprayt vagy orrcseppet kapok én is :oops: :lol:
elmentünk ikejázni vettem a 195ftos polártakarobol az ágyikokra meg dobozokat mert már unom h minden szanaszét van :evil: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szombaton én is végre ikejázom!!!! Én is kinéztem 1200Ft-os rózsaszín dobozokat, már csak a szekrényt kéne megvenni hozzá :oops: :lol: :lol: Néha nagyon sajnálom, hogy nincs a közelünkben Ikea, de talán jobb is, mert minden szabad órámat és nem létező pénzemet ott tölteném, költeném.
Ja, ezzel a szívóval nekem is az a bajom, hogy nem szív a víz :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Na, a konyhaösszerakás érdekes lesz, mert azt anyuék hozzák a szülinapjukra-dobozban. Lövésem sincs hogyan lehetne előtte összerakni. :?

Babakocsi: lehet tavasszal is jól jön majd az ára, elvégre a téli rucik java megvan már, nyárra meg úgyis be kell ruházni, cipőzni, szandizni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi! tényleg akkor kell eladni a babakocsit, amikor már minden kötél szakad és jól jön az ára :lol: :lol:
mondjuk én pont ma vettem elő újra mikor mentünk játszóra vele


szerintem ez az orrszívó nem a csapra megy hanem alulra valahová nem? :oops: :oops: de nekem sem világos

nálunk nincs különösebb újdonság varázsa, a műanyag előkét is rögtön levették, aminek van felfogó része hiába nem láttak még olyat
meg az a rész pont nekimegy mindig az asztalnak nem is értem.......

Móni
KépKép
reunion
 
 


Feladtam a leckét mi? :lol:
Nyugi első hallásra én sem fogtam, hogy is működik. Mikor Apa összerakta, még akkor is megkérdeztem, jó-jó de most melyik végét hova is dugjam :D
Nem a víz szív, hanem a víz az üvegen keresztül vákumot csinál (hogy hogy ne kérdezzétek, fogalmam sincs) és ez a vákum dolgozik (csakúgy mint a porszívónál, csak ott a levegő csinálja a vákumot). Többet én sem tudok róla. Csináltam egy képet a csapunkról, remélem azért lehet látni. A kis csövecske amit felakasztottam a szekrényre azt kell a gyerek orrocskájába dugni, megnyitni a hidegvizet és mehet a menet. Alul jön a víz. Átmosni pedig úgy lehet, hogy a víz alá dugom és átkapcsolok forróvízre és átöblíti. Aszem ennyi. Kép

[img:c5e3d55594]https://www.mamanet.hu/rulers/1539_13108.jpg[/img:c5e3d55594]
lexa28
Debrecen
 
 


felmondok :( ÁÁÁ 2 ilyen zizzent hisztipanna gyereket még nem látott a föld...
:evil: :evil: :evil: mondjátok h vmi front van :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus
Front van.

Most jobb? :lol: :lol: :lol:

Eszti

Kép
szotyo
Kiskőrös
 
 


Babus: vannak frontos napok! :wink:

Alexának egyre több beszólása van, amin iszonyúan tudunk vihogni. Hihetetlen. Annyira élvezem a dumáját. Sétáltunk, találkoztunk dédivel, aki kierőszakolta a puszit. Megyünk tovább, Manó egyszercsak megszólal: Dédi ...budos. (büdös ) Hát mit ne mondjak, örültem, hogy már elég messze voltunk és nem hallotta, én annyira vinnyogtam, pedig nett a dédi, sosem szaglott még.
:shock: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , át én is itt vinnyogok a röhögéstől

Babus, és hol és mit kezdünk, ha felmondtunk? Mert ma én is csatlakoznék Hozzád :oops: Míra egész délután hergelte és hupálta Emmát, Emma meg egész délután vinnyogott, visított, már csak akkor is, ha valaki szerinte rosszul vette a levegőt :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Lexa,huh,de picik voltak.Nem lehetett egyszerű ennyit a kórházban,de tényleg megérte! :wink:
Te,ez az izé szív :shock: :shock: :shock:

Timi,én 1 hete akarok nekiállni lepucolni a babakocsit...talán holnap,addig kéne,míg jó idő van,és hamar szárad.
Konyhát tényleg nem egy perc összerakni,akkor érdemes amíg alszanak délben,és akkor a mamáék állnak mellette,ők már megértik,hogy ezt a mamáék hozták.De befér a kocsi csomagtartójába is,vagy megfogják kétoldalt,és úgy átsétálnak vele.
Dédi :lol: :oops: bocsi,ez tényleg jó.Nálunk akkor nehéz megállni,nem is tudjuk,amikor a basszus,francba és hasonlókat hallom vissza,de olyankor mondogatja egyfolytában Nonó,nekünk meg úgy kéne csinálni,mintha nem is hallanánk,de könyörgöm,valaki tud ilyenkor semleges maradni??? :lol:

Móni,én a tomee tippee-s vagy hogy hívják szilikon előkét használom,az is pont az asztalnál van,de legalább hajlékony,így hátul nem akad ki,mint az ikeás.És levenni sem tudják...meg alá megy az ikás belebújós kabátka is.És az ölükbe egy konyruha :lol: tovább tart beöltözni,mint megebédelni :shock: :lol:

Babus,front van! :wink:

Törpi,fülecskével mi lett?
ja,10 centis előke,az igen :lol: dugj el a fiókban egy jó nagyot is :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyuszi, mindegy mit adok én rá, hisz a bölcsiben is ilyen minit varázsolnak a nyakukba. Evvan.
Fül kopp-kopp rendben, úgy tűnik nem volt komoly a baj, vagy a bioptron lámpa és a gyógynövényes csodacsöpp tett valóban csodát.

Mit ne mondjak, van türelme a gyerekeidnek, ha mindezt kaja előtt még hagyják rápakolni magukra :lol: :lol: :lol: de Neked van igazad, így tudod megóvni a ruháikat. (majd jó áron eladni teszen :wink: )
Én teljesen szemkiakadva néztem a bölcsi első két hetében a csajok ruháit, mint a malacok, úgy néztek ki. A héten viszont már a harmadik ruhát vettem el úgy róluk, hogy nem kellett a folttisztítóval kezdenem a suvickolást. Pedig ugyebár tőlem a szkafanderrel való kajálás ötlete, és lám, megértünk arra, hogy ne kelljen már. Az élet apró örömei :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Jó reggelt!

Zsófi: na, akkor már javultok! Szóval meggyőztük G-t?! :wink:

Nyulasz: velencei mamáéknál van a konyha, onnan sokáig tartana átsétálni, meg az Alto csomagtartójába nem fér be még dobozostól sem. :lol: na, majd lesz valahogy. Csak nem akartam, hogy már alvásidőben itt tolongjon a család- jóból is megárt a sok! :wink:

Törpi: ügyesek vagytok evéssel!

Evéshez mi is ikeás kényszerzubbonyt húzunk, erre jön az előke, de ha Alexa éhes, akkor óriási üvöltés és küzdelem, amíg ráadok mindent, mert vergődik és üvölt, hogy nyami-nyami-nyammóóóóóó.
Tegnap apjával könyvet nézegetnek, szógyakorlós, apa kérdez, Manó mondja, vagy csak mutatja többnyire. Kenyeret nézik, apa hiába mondja, hogy kenyér, Manó néma. Apának vannak egyéb szavai dolgokra, a hajam égnek áll sokszor, amekkora baromságokat tud mondani, gyereket is meg kell rájuk tanítani, így hát mutatja a kenyeret és mondja, hogy brúgó. Erre az én gyönyörű lányom egyből mondja, azóta is, hogy brúgó. :D

Ma reggel 8-tól este 8-ig nem lesz víz nálunk! Még jó, hogy a falurádió dédi szólt, mert különben nagyon ráfaragtunk volna. Itt nem szokás értesíteni a népet, kirakják a kisboltban, aztán aki látja, annak jó, aki nem, az szív.

Erről eszembe jutott Lexi orrszívója. Nekem teljesen logikusnak tűnt első pillanattól a szerkezet, pedig szőke vagyok, vagyis arra festetek. :oops:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jaj! A lényeget elfelejtettem!
Mondjátok meg milyen pelenkát vegyek, mert már megőrülök a reggeli csupapisitől, minden átázva, ma éjjeli 5-kor öltöztettem át a hangát, mert nyakig pisis volt. Eddíg legalább a libero bírta az éjszakát, már az sem. :cry: Pamperst meg már régóta csak nappalra adok, mert azzal már éjfélre átáztak. :twisted: És nem isznak sokat, a napi 1 l tutira nincs meg, éjjel nem isznak.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


köszi Csajok megnyugodtam h front van akkor :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szia Lányok!

Réka László kórházban egész éjjel hányt, infuziót kap, apa van benn vele, L 2 óta nem hányt, most még alszik remélem nem is fog, mert nem akarom hogy ő is bekerüljön
totál kész vagyok, nem aludtunk semmit

mit lehet ilyenkor etetni a gyerekkel????? a kórházban azt mondták ehet, de ne rostosat az mi akar lenne??? segítsetek!!!

HeimPálban éjjel répa levet, alma levet emlegették de gondolom nem csak gyümölcs zöldséglé a választék
annyira béna vagyok ehhez

Móni
KépKép
reunion
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?