Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Megmutizom,mit követtem el a hétvégén! Hála anyukámnak, a nagy feles hortenziás és a negyedes kálás megrendelésre készült, a gyermekláncfüves anyukámnak, a pasztel virágvázás pedig turkálós barátnőmnek!
ezüst gyöngyház a keret
pocsék fotó, ez is ezüst gyöngyház
vasaltam
kálás

Sztigris! Nálam a nagyobb alakú képekhez nagyon bevált a vasalás, nem fóliát használtam az egészen nagy alakú 4/4-es képnél sem. Felrakom a ragasztót, hagyom megszáradni, aztán ráteszem a szalvétát, és két réteg selyempapíron keresztül szépen lassan átvasalom. Semmi gyűrődés nem marad!

A 350 Ft szerintem is irreális, pedig aztán mi itt kitalálunk mindent, amivel csökkenteni lehet az árakat.
anizs007
 
 


Sziasztok!
Nagyvonalakban átszaladtam az előzőkön, a 350 Ft-on kiakadtam Kép..., de tudom, hogy Dunaújvárosban 250-300 Ft-on se nagyon megy, mert 1 csajszi eláraztotta az egész várostKép.(De azt mondták, hogy az én kidolgozásom sokkal igényesebb és ...Kép)
Én pénteken az oviban 20 db-ot árultamKépKépKép: koktél 300-400, norm 400-600, hosszú 500-600 Ft .
Ma a piacon 7 db kelt el : koktél 400, norm. 400-600, hosszú 700-800 ft-os áron.
Nekem is azt mondták, hogy nagyon olcsó, és erre akkor én is rá jöttem, amikor-a piacon- vettem 2 pár cipőfűzőt 320 ft-ért. Hát nem többet ér 1 kép 2 pár cipőfűzőnél???
annaa
1133
 
 


Sziasztok!

Az árakkal kapcsolatban: Én ugyebár Pesten élek mostanság,és itt 1200-nél kezdődik a negyedszalvis kép.Én 700-800-ért adtam őket,és mondták,hogy de szép,de jó,és de olcsó...és mégsem vették meg...Na jó 2db-ot igen.Kép
orsi21
 
 

 
 

Ánizs!
Nekem nagyon tetszenek képek! Hol vetted ezeket a szuper festékeket???

Lányok!
Az ár engem is sokkolt! A férjemmel és manócskával sétálva láttuk meg. Ugye egyből szóba elegyedtem az árussal(férj). Röhelyes, hogy ennyire leviszik az árat! Aztán meg csodálokzik az ember, hogy miért nem veszik a képeit! Kép Most költözzek Pestre??? De nemszeressem! Kép

Képzeljétek! Anyum beöltözött Mikulásnak! Olyan randa volt szegény, hogy még én is megilyedtem! Kép

Na megyek, mert álmos vagyok!
Jó éjt, szép álmokat!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Hahó!

Anykó,
anyukád mikulásként biztos tuti volt.Kép

Ánizs,
ez az ezüstgyöngyházas keret nagyon szép!Kép

Teszek fel képet a repesztett dobozomról (a kapocsról még nem tüntettem el a festéket), bocsi a sok képért, de valahogy.Kép

Vakuval fényes a tetejéről.
Kép

Vaku nélkül homályos (itt látszik, hogy közel sem egyenletes a repesztés, a felvitt festék mennyiségének különbsége miatt, de majd fejlődöm, és a valóságban azért kicsit jobb ámKép).
Kép

Teljes doboz.
Kép

A legszebben repedt oldal.Kép
Kép

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Bocsi, hogy ide tettem fel a képeket, de még nincsen elég munkám ahhoz, hogy albumot nyissak, de legközelebb megteszem.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!
Ezt küldöm Nektek a Mikivel! Kép
Kép

Ánizs és Zsizsa ! Piros pontok tömkelege!!! Kép Kép
Nem alkottam semmit a hétvégén, de majd ma. Csinálnom kell 4db. lovas képet, rendelésre.

Tapasztalt már olyat valaki, hogy ledobja a gipsz az akrilfestéket?
szorgosstuci
 
 


SziasztokKép

StuciKép
Igen, én többször is tapasztaltam. Akkor történt ez, mikor a gipsz nem tudott kiszáradni rendesen. Ha kicsit is nedves marad, rögtön dobja magáról a festéket. ha viszont neked teljesen száraz volt a gipsz, nincs ötletem. És mégegyszer nagyon köszönöm a szalvétákat. Van nekem is pár féltett kincsem, azokból küldök neked a kedvességedértKép

ZsizsaKép
Ez a doboz valami csoda lett! Tökéletes és gyönyürűűűűűűűűűűűűű!Kép

ÁnizsKép
Igazad van, ez a gyöngyházszín telitalálat lett! Annyira tetszik! nekem is. Eddig is szerettem, de most mégjobban.


Nekem a Mikulás struktúrpasztát hozottKépKép Örültem is nekei de nagyon!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Anykó! Ez nem tubusos, hanem üveges tempera, ha minden igaz Pannoncoloros. Plextollal (hiszen itt tanultam a módszert) tettem akrillá a kedvest. Nekem most van: ezüst gyöngyház (ezt használtam a keretekhez), flitter gyöngyház (gyönyörű, még nem használtam, csak belekukk), bronz gyöngyház, és létezik még, csak nekem még nincs gyöngyház lakk! Sőt arany gyöngyház is van, meg is hozták a papírboltba, csak nem volt píínzem megvenni!!!
Köszönöm a dícséreteket csajszik! Végre én is tudtam valamit mutizni!!!

A gportalos oldalamra feltettem Jojót és apáját szunyókálás közben!!! Mert hétvégén kutyaláthatás volt!!!
anizs007
 
 


Sziasztok!

A hétvégén a várakozásaim fölött teljesítettem:-))
Igaz ez nem mind a hétvége tulképpen, mert lefestett, repesztett alapanyagok befejezése csak.

De először a dícséret!!!!!

K_Gabi!

Nem olyan nagy baj az szerintem ha nem olyan tökéletes a színelválasztásnál a vonal, szerintem így is nagyon klasszak lettek ezek a képek, és nagyon tetszik így a keret nekem :-)))
Remélem meggyógyultál :-))))

Ánizs!
Nagyon szépek a képek, gyönyörűek azok a gyöngyházkeretek:-))))

Zsizsa!

Nagyon szép a dobozod, gyönyörű a repesztés is:-))
Az én új alkotásaim között is vannak dobozok, de nem ilyen jó a fotó sajnos nem látszik jól hogy azok is repesztettek:-) De ez nem von le abból, hogy a tied szép is és jól is látszik :-)))


Annaaa, Orsi, Sztigris!

Gratulálok az eladásokhoz, csak így tovább:-))))

Anykó!

Az árakhoz no comment :-(
Remélem gyorsan javulsz annyira, hogy újra alkothatsz:-)))) Gyógyulj meg hamar Te is és Mindenki, hiszen már itt van a kapuban a karácsony és jó lenne, ha minél felhőtlenebb lehetne a szeretet ünnape :-))))

És végül itt találhatók a hétvége alkotásai a végéig lapozva :-(
http://gportal.hu/picview.php?prt=36242&gid=195654&index=1

Hideg van bújjatok be a jó meleg szobába, várjátok a Mikulást és alkossatok :-)))
Mindenkinek sok-sok ajándékot!!!!
minimaxi
 
 


Sziasztok!

A lakkal kapcsolatos tanácsokat köszönöm!!Kép

Ánizs!
Nagyon szépek a képek, olyan nőiesen lágyak..

Zsizsa!
Nekem tecc a repesztésed, még így is Kép

Koda!
Mi az a struktúrpaszta?? (...lehet, hogy csak én nem tudom?) Kép

Minimaxi!
Majdnem úgy írtam a neved, hogy Minimakszi Kép (a hétvégén olvastam egy könyvet, amiben a homoszexuális szót írták így: homoszekszuális)Kép
...nnnna, mit is akartam mondani?...ja, igen: GRATULÁLOK!!!! Aput ma hívom, aztán írok neked is!

Én ezt a kislányos képet csináltam, nincs benne semmi különös, csak azért csináltam meg, mert a sógórnőmék egyik kislánya teljesen így néz ki...lehet, hogy nála fog kikötni a kép Kép A másik egy sálas mackó, ami a fiúknak készült, hogy hozzon egy kis téli hangulatot, a harmadik, amit megmutizok egy egy varrós doboz, amit kb egy éve csináltam Anyunak, de csak most lett lefotózva. Akkoriban még eszembe sem jutott lealapozni, a krétáról pedig még csak nem is hallottam Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


...nna, hát nem elfelejtettem..a a párom, mint Mikulás...csak hogy jó napotok legyen Kép

J

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Csuda szépeket csinált mindenki. Nagyon tecc a dobozkákKép
Szorgostuci!
Igen, én is jártam már úgy. De nekem nem a nedves gipsztől(mivel a nyáron nem volt idejük megszáradni a gipszeimnek-nem tudtam kivárni-, majdnem mindet még vizesen csináltam), hanem az olcsó festéktől ha sűrűbben, vastagabban vittem fel.
Ma tettem fel szalvikat és igyekszem a munkáimat is feltenni. Egy kis ízelítő:

Ezt a lányom alkotta, én csak a csillámot szórtam. Szerintem nagyon ügyi Kép))

Kép
annaa
1133
 
 



Anna! Megnéztem őket, gyönyörűek! Annyira szépek a keretek is, hogy csak na! Azt a törthehér színt mivel kevered ki?
anizs007
 
 


Anna!
Nagyon szépek és rengeteg! Le a kalappal!
Nálad jutott újra eszembe: Miért festetek néhányan be a szalvétaterületre? Tudom, hogy írják könyvek, de még mindig nem értem a lényegétKép

Áron sajnos beteg, mindkét fülével a felszúrás határán billegünkKép, így most kicsit elpakolgattam.

Ánizs!
Csodásak a gyöngyházas színeid! Idézném nagymamám kedvenc mondását: "Éppen ilyent akartam!"
És ez utóbbit küldeném Koda mikulásának isKép
járhatna felénk....Kép

Jubi!
Csak neked nekilátok fotózni! Áronkámmal úgysem tudok sokat kezdeni: félálomban macis mesét néz, enni, inni semmit. Most pl. lenéztem és alszikKép
Jajaj! Kicsi Virág meg veszélyesen önjáró lett így a 10. hónap felé. Lehet, hogy ezentúl csak este tudok alkotni?!
Ti este hogyan kevertek színeket? Akárhány akármilyen lámpával próbáltam, reggel csak nem az fogadott, amire számítottamKép

Na megyek, mert gondban vannak a kis ujjak a fiókok körül...
paat
 
 


Sziasztok lányok!

Tegnap megvot a dekupi hétvége , ezek a lányok kezdőként, úgy belehúztak, és olyan szépeket csináltak, hogy csak na. Míg én egy nyomorék mikulással szenvedtem amiből a végén egy halacska lett, de vagy 3 szor átfestettem. Aztán végül megcsináltam a mikit is, de attól sem vahyok elájulva.Ja meg egy mécsestartót. Szóval úgylátom, hogy még szüneteltetem megam egy kissé...
http://babanet.hu/album/main.php?album=2356&page=2&image=94503 inennttől vannak a képek, szerintem simán látszik melyik két kis csoffadt mű az enyém Kép De oga is irtam melyiket ki csinálta Kép Lapozgassatok.

Orsi!

Nem a bolhán voltál végülis? Mert ott is egy 100-as a beugró.

A 350 es ár tényleg túll olcsó, de ha még annyiért sem viszik, akkor már a tisztelt nagyérdemű ízlésével is lehet valami hiba.

krimo

Kép
krimo
 
 


SziasztokKép

KrimoKép
Akkor nagyon köszönöm a fénymásolatot a fűzéssel kapcsolatban!! Jól átnéztem őketKép Van ami nagggyon tetszikKép
Nekem a Mikuláska tetszik a legjobban a képek közülKép

StucikámKép
Itt vannak a gyönyörű szalvéták! Nagyon hálás vagyok értük! És a plusz szépségekért is!!

JubiKép
A struktúrpaszta egy fehér, sűrű tejföl állagú paszta, amit ha felkenek, megszilárdul. Akár műhónak is használhatod így karácsony tájékán. De más dimbes-dombos alazat kialakítására is jó.
A férjed szépséges voltKép

PaatKép
Először is gyógyulást a kisfiadnak! Fáj is a füle? mert az borzasztó. A kicsilánynak pedig gratulálokKépKép
És bizony én is 3 hónapja rágom a Mikulás fülét a paszta miattKép

SztigrisKép
Veled pedig külön számolok mélbe, csak legyen egy kis időmKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Ezer bocsánat az OFF-ért előre is.

Láttam itt a köcsög, stb. lebonyolítást, de nem tudom, hogy itt csinálja-e valaki, vagy valakinek az ismerőse.
Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem, ami tényleg offtopik. A lányom karácsonyra valami fazekaskorongot kap. Ha minden igaz már meg is van. A Corás újságban is benne van, de arról semmi, hogy mit adnak mellé. Szerintetek mit vegyek hozzá, hogy ne legyen neki csalódás, hogy ki sem tudja próbálni? Mondjuk ez hülye kérdés, gondolom agyagot.Kép Hol lehet az ilyet kapni? A korongozás közben az alakításkor csak víz kell majd az agyaghoz?
Ha valaki járatos a dologban segítsen nekem légyszi! Jöhet magánban is, hogy ne terheljük a topicot.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


KataKép
A nagy és Tsa.-nál minden kelléket megkapszKép van korongozó agyag is, olyan tégla szerű kiszerelésben. Víz az kell hozzá, de van itt egy pár illetékesebb az ügybenKép De alapot ott lehet venniKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Mini! Aaaaaaanyira tetszik az a macsekos doboz!!!!! Imádom a cicákat!!!! A többi is gyönyörű!

Anna! A képeid nagyon szépek lettek!!!!

Jubi!

A varrós doboz nagyon tetszik nekem!!!De a többi se kutya!Kép

Krimo!Kép De a bolhapiacon voltam,de csak körülnézni.Árulni pedig a csarnokban.Kép

Stuci!
Köszönjük a mikulást!Kép
Azt hiszem te írtál nekem másik bolhapiacról. Pontosan hol is található?És kb.mennyit kell leperkálni,hogy árulhassak?Kép

Sztigris! KépMegkaptad a legutóbbi e-mailem? Mert nem írtál vissza......

Puszi mindenkinek!

Orsi
orsi21
 
 


Jah,és Kata!

Szerintem csak víz és agyag kell hozzá. Én például vettem már agyagot a corában is!!! A papírosztályon volt az írószereknél.De kérdezd meg,biztos tudják az információnál.Lehet venni pl. a Bricostore-ban is.
orsi21
 
 


Kép

Zsizsa!
A tulipános dobozod nagyon tetszik! Kép

Mini!
A te alkotásaid közül a cicmices a kedvencem. Amúgy is imádom a cicákat! Kép De a többi is klassz!!!!

Én is hoztam pár mutiznivalót. Egyszerűek, de nekem így is tetszik. Sajnos most fotóztam és a lámpa fényénél nem iagzán adja vissza a kép a valóságot. A képek fényesek és a madzig, amivel fel van akasztva, pedig gyönyörűen csillog! Na ez az, ami a képen nem nagyon látszik. Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=147
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=148
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=149

Ennyi!
Eladásra van, mert anyu ma szólt, hogy látta a hírdetést, miszerint szerdán lesz a vásárom! Így van meghírdetve: fergeteges karácsonyi gipszképvásár!! Kép Hogy ki írta ezt a hírdetést??? Nem tom! Hát fergeteges biztos nem lesz, de azért bízom benne, hogy a maradék képek is elkelnek! Ugyanis Gergőnek még kell vennem egy csizmát, sapkát, sálat, pulóvereket, nadrágot, bodykat...szóval csak vegyék vegyék a képeket! Kép

Remélem mindenkinél járt a Mikulás! Kép És nem csak benézett az ablakon, hanem hagyott is ott valamit! Nálunk is járt! Kép
Kép

Szép álmokat!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Kata!
Agyagot árulnak a Szentpéteri kapui Művészellátóban

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Szia Lányok!
Tegnap én is alkottam. van 3 sima és 2 jóféle.Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=101537&index=49
elméletileg innen lefelé 6 kép.

Nagyon szépeket csináltatok megint!Le a kalappal !
Kép

Orsi, a palotai bolháson 1780Ft. egy asztal de számlaképesnek kell lenni ott is. Kép(
Mamimat mivel nyugdíjas beengednék , de attól tartok nem jönne be az asztal ára. Egyébként a piros 96-os busz visz oda.

Ánizsom, ne szomorkodj, nekem a nyuszi se tojik már régóta! Kép

Viszont nekem is volt eladásom . Az ismerős aki szintén ezzel foglalkozik adott el az enyémekből is.Kép Elment a tigrises , szakácsosok,meg sok pici. A negyedesek nem mentek , vagy ki se rakta a csaj a konkurenciát. Kép)

Kodácska, leld örömed benne! Képés gyógyulgass!

Krimóca, NA VÉGRE! HOGY MÁR TE IS CSINÁLTÁL VALAMIT!!!!!!!!!!Kép
szorgosstuci
 
 


Stuckó! Nem is mondok semmit! Hogy miket találsz Te ki! A keretre festettél,vagy szalvétával csináltad ezeket a hatásokat??? lsd. tigris és sólyom!
Akkor most vegyem le a postás fejét, vagy ne??? Várjak tőled csomit vagy nem???? Edit
anizs007
 
 


Sziasztok!

Segítsetek!!! Nem kapok sehol papírzsepi tartót, pedig kellen csinálnom legalább 5 db-ot. Ti láttatok valahol, vagy tudjátok hol lehet venni?

Üdvi.
Évi
makrancos
 
 


Évi!

Anitánál lehet rendelni: http://terrarium.hu/matati/

J

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Ánizsom! Milyen csomit vársz tőlem? Csak nem már megint ígértem valamit, amit nem teljesítettem?Szalikat másodikán postáztam. Koda már megkapta.
Egyébként éppen írtam Neked, hogy nem jött még meg a szabásminta. Kép(

Saját kicsi kacsócskámmal föstöttem a keretre a folytatást.

Makrancos, az Üllői úton szerintem kapsz.
szorgosstuci
 
 


Stucikónak három emilke ment!!!! Szabásmintát akkor fénymásoltam és postáztam!
Koda felé gyakrabban jár a postás??? Én nem kaptam még semmit!!!!

Csók a kicsi kacsódnak, ha ilyen folytatást tud pingálni!!!!!! Edit
anizs007
 
 


SziasztokKép

Végre-végre én is mutathatok valamit nektek. Ezt a Mikulástól kapott struktúrpasztával készítettemKép És az ajándékba kapott szépséges szalvétólKép


http://babanet.hu/album/albumimages/3247/94718.jpg

Ez pedig egy közeli Kimondottan Jubika kedvéértKép
http://babanet.hu/album/albumimages/3247/94719.jpg

KOda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda, ez nagyon szépséges lett! Kép) Piros pont!!

Ánizsom! Egyszer behajtom! :DDDD
szorgosstuci
 
 


Krimo!
Szerintem is a télapós a legjobb Kép

Stuci!
Ismét csak leesett az állam...nem kéne pályát módosítanod? Kép

Koda!
Nagyon szééép! Így most már legalább ezt a kencét is megismertem Kép Az a jó ebben a hobbyban, hogy se vége, se hossza az új felfedezéseknek Kép

off: ha valakit érdekel, tettem fel néhány karácsonyi hangulatú ajtódíszt a lakberendezés topikba

J

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 



Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszi nektek az agyagos kérdésemre írt válaszokat.Kép

Koda!
Egy kicsit részletesebben is kérhetném?Kép Ki is ez a Nagy és társa?

Gyöngyöske!
Köszi, megnézem.Kép
Még megvárom Koda mit ír, mert bár festékben és ragasztóban nagyon jó árak vannak a művészben, a többi kicsit durva. 1 kg gipsz pl. 160,- Ft. A Tescoban 2 kg 139,-

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Stucim!

Hát te nagyon kis ügyi vagy ezzel a túllfestéssel!

Koda !

Kép füzögess csak, de látom az a paszta is feldobott! Szép lett a kép, az oldalára paszta pöttyöket tettél, vagy kis csillagokat festettél?
Vagy valami tök mást csináltál... Kép

Köszi a mikulásom nevében, de nekem nem igazán tecc, főleg hogy eredetileg a halacska keretében lett volna, de nagy kinlódások árán, nem került bele Kép

krimo

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

Kata!
Az agyagot először át kell gyúrni jó alaposan, a kéz melegétől is puhul, majd vizes kézzel tudod a korongon formázni.

Nagyon szépeket alkottatok. Majd mutizok én is, valószínű holnap. A hétvégi termés: 8 kép és egy óra.

Kriszta

mohácska
 
 


KataKép

Én is művészellátóról beszéltem. Máshol még nem láttam sajnos.

Köszi lányok, örülök, hogy azért az első művem ilyen hosszú hallgatás után elnyerte a tetszéseteketKép

KrimoKép
Igen, a pasztából tettem rá pöttyöket. Bár így a fényképen nem látszik a domborhatás. Élőben sokkal jobbKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Eltanáltam! Hurrá sasszem indián Kép

Kép
krimo
 
 


Szasztok Csajok!
Képzeljétek bemerészkedtem a városba, a Mamim nem örült neki , mert Ő ma már egyszer volt benn. Hát mit monjak ? szőrnyűűűűűűű!
Viszont vettem olyan replakkot amit a Maxiművésznő használ és ha nem lesz akkora a repesztésem akkor Érdre is kimegyek és kiporolom a nadrágját!!Kép)
Krétát is vettem 180Ft./db. olyan vékony mint a hurkapálca Kép(
na , közbe volt 1 fél órás telefonom . Kép(
Jubikám , milyen pályamódosításra gondoltál? Én legszívesebben földkörülire állnék és akkor nem volna semmi gondom , de erre csak Anettka lesz képes. Kép)Nekem Te vagy az egyik etalon , úgyhogy köszi a dicséretet! :D
Krimoca, ez talán alkotói válság(?)pihenj, nem zaklatlak , de aztán elő kell ám állnod valami ütőssel! Kép
Kodácska,az én gépemen nagyon jól látszik a paszta.Kép)
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Koda!
Az enyémen is. Én már használtam. Nekem tetszik!
Szerintem. Kép.

Töltögettem az albumomra Kép. Itt van: http://babanet.hu/album/main.php?album=3985&page=1&image=94831. Innentől lehet nézelődni.

Köszi

Kriszta

mohácska
 
 


Mohácska! Csuda szépek! Nálam az óra viszi a pálmát meg az a szép nagy repesztés!!!!!!KépKépKépirígy vagyok ! De már nem sokáig , holnap kiprószálom az új lakkomat meg a sziénát is amit a Maxiművésznőtől kaptam! Kép
MMaxi! KÖSZI!!!! KépMeg a Mi JÓLajosunknak is , hogy elhozta!!! cuppp
szorgosstuci
 
 


Mindenkinek köszönöm a dicséretet!KépKépKép

Paat!
Jobbulást a kisfiadnak! KépKépKép

Stuci!
El vagyok ájulva! Nagyon tudsz! Kép KépA sasos és a tigris gyönyörű! A tigris szalvi vagy nem szalvi??? Milyen rep lakkot vettél? -leírnád a nevét? Köszi Kép

Koda!
Nagyon szép lett!KépKép Én struktur hót használok, ráadásul le sem tudom úgy fotózni, hogy latszódjon.

Ánizs!
Melyikre gondolsz?
Többnyire a hobby-bézst használom.
annaa
1133
 
 


Helló csajok!

Köszi szépen a dicséreteket a dobozkára, nagyon jól esett.Kép

Végignéztem a képeket (többre nincsen időm sajnos), elképesztően szépeket alkottok, és milyen sokat?!Kép Hogy van ennyi időtök??? Vagy én vagyok lassú?Kép És még festeni is tudtok, na, az nekem egyáltalán nem megy.Kép

További jó alkotást!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Anna! Ezek megejst nyomtatott képek.
A lakk márkája: Fenvicryl Crackle Medium 100ml. és 570 Ft.-ba került az Üllői úti hobby boltban.

Jó éjt mindenkinek!

Abbyke még csak most fog jönni Kép) a kis bagoly, ma még nem mesélt semmit. Kép)
szorgosstuci
 
 


Jaaa!! Jubi, a gyermek felismerte a Mikulást? Kép
szorgosstuci
 
 


Mohácska!
Nekem az óra, a rep.nyuszifül és a második madárijesztgető jön be Kép

Stuci!
Ők ezt a Mikut csak fotón látták (de egyből beazonosították: "Apaaaaaaaaa"Kép), mert nem hozzánk jött, hanem olyanokhoz, ahová egyébként nem igen jár Télapó...

J

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Mini!
Eddig úgy tűnik, hogy nem megy Apu a héten Pestre KépKép

J

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Mohácska, Jubi, Koda és mindenki, aki ismételten elképráztatott - nem elírás- a kreativitásával!
Hihetetlen dolgokat tudtok produkálni!

off: Mohácska nyuszifüles szalvija nincs valakinél elfekvőben????

Na este megcsináltam Stuci féle spriccelt szórófejes képkereteket! Az egész konyha úszott az ide-oda spriccelt ezüst pacsmagoktól.Csak ötször vágtam bele a mosogatóba a szórófejet, mert nem akart szórni!!!! De szépek lettek a keretek!!!
anizs007
 
 


Sziasztok!

Ánizsom! Én szóltam előre! KépA gyöngyház pigment eldugítja a lyukat. Nagyon kiváncsi vagyok! Mikor mutizol?
szorgosstuci
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?