Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megjöttem a dokitól, vett kenetet tenyésztésre, majd szerdán megyek vissza az eredményért. Még azt mondta, hogy számítsak rá, hogy bármikor megjöhet. Éljen!Kép Nem tudom, olyan pozitív vagyok ma, lehet, hogy tényleg megjön pár napon belül, de most valahogy nem zavar annyira. Mondjuk lehet, hogy holnap teljesen másképp gondolom majd.Kép

Köszi a drukkokat, azért még nem adom fel, tényleg a lepényhal...Kép

Most mennem kell, ne haragudjatok! Este próbálok jönni!

Jóbor
kóbor
 
 


Ezvicc
Úgy sajnálom, hogy ilyen rosszul vagyKép De lassan csak véget ér már ez a hányós időszak!Kép
Nekem a hüvelyváladékból tenyészett ki a Streptococcus, arra kaptam a gyógyit.

Mea
Ezt így megállapítani, nagyon nehéz. Persze lehetett az is, de nem kell rögtön a legrosszabbra gondolniKép
Általában, akinek nagyon korai vetélése van, de közben mégis tesztel, annál egy nagyon halvány 2.csík azért van, csak pár nappal később mégis megjön a mensi. Ilyenkor laborvizsgálatokkal a vérből még jópár napig kimutatható egy alacsony HCG szint, ami mutatja, hogy itt bizony valami(valakiKép) volt.
A Closty-s topikban a Tinának és a Verának volt ilyen, úgy tudom, talán érdeklődd meg tőlükKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judit Kép
Sajnálom, hogy ennyire rosszul vagy Kép Reemélem minél előbb jobban leszel, amúgy is azt szokták mondnani, hogy a 12. hétre alább hagy a hányinger. Drukkolok, hogy nálad is így legyen.
Azért fel a fejjel és pihenjél!

Jóbor Kép
De jó, hogy ennyire pozitív vagy Kép

Kinga Kép
Drukkolok nagyon, hogy összejöjjön a babó. Szerintem ne aggódj amiatt, hogy nem este, hanem reggel voltatok együtt, így legalább a kishercegek is kipihenték magukat a nagy futam előtt Kép

Jündi Kép
Merre bújkálsz? Mi van veled?
Tudsz valamit Stelláékról?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 

 
 

Babus!Kép

Biztos nem attól van szerintem mert egyszer teszteltem egy negatívat.

Vannak újabb pocakos képeid???

Küldenél nekem??

Mea
mea
 
 


Sziasztok Lányok!
Szeretnék karácsonyra babás könyvet, de fogalmam sincs, hogy milyet. Gondolom, fontos, hogy magyar legyen az író? Vagy nem? Nektek milyen van?
Előre is köszi minden véleményt és javaslatot.
Továbbra is küldöm az energiákat, csak éppen most már megint dolgoznom kell Kép
pilis
 
 


Most hagyta abba Kristófka a csuklástKép Szegénykét vagy 5 percig dobálta az a fránya csuklásKép

Mea
Újabb képek még nincsenek. Majd valamikor a héten csináltatok apucival és akkor küldökKép
Vagy tudom már, hogy kéne. Hétvégére elvileg már a függöny kivételével kész lesz a szoba és akkor csinálunk babaszobás képeket, meg rólam pocis képeket és akkor majd egyszerre ráteszi apuci a gépre a képeketKép Oké??

Pilis
Én mindenképp ajánlom először is a Gyermek születik című könyvet(tudod ez az, ami tele van méhen belüli fotókkal), de nekem megvan még a Terhesség hétről hétre című könyv, és a Kismamák nagykönyve is.
Mind nagyon jó könyv, én hetente nézem bennük, hogy hol tartunk, mekkora most Kristófka, meg ilyenek. Bár, egyiknek sem magyar az írója.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tündinek szerintem megint nem működik a gép a munkahelyénKép
Ha ez így van, akkor ezt küldjük a gépének:
Kép

Kép
babus2005
 
 


Olyan jó ,hogy benne vagyok a tábliba. Mostmár sokkal bizakodóbban állok ehez a hónaphoz Kép
Krinyoka (akinek fáj a hasa Kép )
krinyoka
 
 


Babus!Kép

Okszi várom már nagyonKép

Pilis!Kép

A Gyermek születik tetszik nekem a legjobban, az gyönyörű a többi inkább hasznosabb, pl. Kismamák Nagykönyve meg a Terhesség hétről hétre..

Nem Babus???

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Kicsit zuros a mai napom, csaladi ugyeket probalok intezni teljesen sikertelenul. Mindegy!

Judyt,
nagyon orulok, hogy ilyen szepre sikerult a Mikulasos meglepitek. Es kulon orulok, hogy kaptal szep nacit!
A 12. heti UH-ra penteken megyek csak munka utan, remelem minden rendben lesz azzal a pici nyakacskaval!

Nekem 2 kolleganom megjegyezte penteken, hogy most mar latszik a hasamon, hogy valami nem a regi, ezert matol elkezdtem hordani a kismama trikoimat. Gatyat meg nem, mert az azert szerintem meg viccesen allna.

Gyongyi,
jol vagyok koszi, delutan valaszolok!

Judit,
nagyon sajnalom, hogy ennyire dogrovason vagy! Jobbulast es kitartas!!!

Stella,
Nagyon gondolunk ratok!!!

Vanda
vanda72
 
 


Judit!
Először is örülök, hogy jelentkeztél.Kép
Másodszor pedig szomorú vagyok, mert még mindig nem vagy jól.Kép
Már nincs sok hátra a 12.hétig, reméljük elmúlik a hányingered.
Hát igen, mindenből kettő.Kép
Hol láttál jó babakocsit?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


xxx
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.12 12:44-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Mea, Tacsifül!

Nagyon sajnálom, hogy megjött. Kép Remélem a következő hónap a tiétek lesz.

Judyt!
Nagyon klassz lehetett a meglepi,olyan jó ilyenkor a szülőket látni, ahogy meghatódnak. Kép

Judit!
Mielőbbi javulást kívánok! Kitartás mindjárt itt a 12.hét. Kép

Babus!
Én is kérek majd a képekből!! Kép Olyan kiváncsi vagyok. Kép Ugyanazt a kiságyat hirdeti most a Megatoys amit képen feltettél. Nekem is azért volt szimpi, mert majd heverő lehet belőle. Ti mennyiért tudtátok megszerezni? Persze csak ha lehetek kiváncsi. Kép

Pilis!
Én is a Gyermek születik könyvet kértem a Jézuskától. Nekem is az a legszimpibb. Annyi jót irtak már itt róla. Kép

Én már jobban vagyok, a torkom már nem fáj annyira. Csak a köhögés zavar. Az nem árthat a babának?

Nicol

Kép
nicol
 
 


Szijasztok!
Én is csak azért szólok bele, hogy elmondjam, hogy nekem is darabaos mindig a vérzésem, ha nem nálam az a gond, ojankor nincs peteérésem. Nekem is nagyon vatsag szokott lenni a nyálkahártyám, 15 mm, meg ijenek. Remélem én is, hogy csak ijesmi miatt darabos nektek is!Kép
rózsalány
 
 


Lilluska!Rózsalány!Kép

Köszi, akkor megnyugszom, ha másnak is ilyen néha.

Nicol!Kép

Köszi az együttérést, és örülök, hogy már jobban vagy.

további boldog babavárástKép

És mi babaesőt akarunk végre:

Kép!!!!

Kép

Mea
mea
 
 


Sziasztok,lenne egy kérdésem. Ma ultrahangon megállapították, hogy volt peteérésem a baloldali petefészkemben (ez volt sajnos az első ultrahang, előtte nem tudtam menni).Az orvosommal csak szerdán fogok tudni beszélni, akkor megyek újra ultrahangra/vérvételre. Sajnos a hőm nem mutatja egyértelműen mikor volt a peteérés (lement a 11.napon 36,2-re, majd vissza 36,5-ra, utána megint le és ma újra föl 36,5re). Az lenne a kérdés, hogy ma próbálkozzunk még, vagy ha esetleg megtermékenyült a pete, akkor hathat-e károsan a mai együttlét a beágyazódásra.vagy bármire? Ma vagyok a 18.ciklusnapon.A ciklus kezdete óta 2 naponta vagyunk együtt.

Lehet, hogy evidens dolgot kérdeztem.

Egyébként lelkes olvasótok vagyok, csak írni nincs időm.de jó olvasni Titeket.És ezúton gratulálok minden babásnak!

köszönöm előre is!

Jófi(így a háttérből is reménykedve, hátha a Jbetű segít....Kép)
jófi
 
 


Sziasztok!
Megérkeztünk. Nagyon szuper lett a lakás, de sajnos a papírmunkák miatt még nem tudunk beköltözni. Majd csak akkor, ha az önkormányzat megküldi a használatbavételi engedélyt. Remélem gyorsan dolgoznak.
Szeretném megkérdezni, hogy mi a véleményetek, ma vagyok a 10 cn-on, reggel a hőm 36,5 volt az eddigi 36,8-hoz képest, és a hasam is szurkál. Lehet, hogy ilyen korán van a tüszőrepim? Uh-ra csak pénteken megyek, az lesz a 14 cn, akkor a doki fog még látni valamit? Ja és közben figyelem a méhnyaknyákomat is és az is folyóssá vált.

Mea, Pancsifül,
Nagyon sajnálom, hogy megjött, remélem a következő hónap sikeres lesz.
Mea,
Én is ebben a hónapban kezdtem a clostyt, remélem beválikKép
Jóbor,
Szerintem még ne add föl a reményt, háthaKép
Judyt,
Biztosan nagyon boldogok voltak a szülők, remélem mi is hamarosan meglephetjük őket egy ilyen hírrel.
Judit,
Sajnálom, hogy rosszul vagy. Szeded a MagneB6-ot? Az állítólag segít.
Nicol,
Örülök, hogy már jobban vagy, gyere gyakrabban.
Stella,
Nagyon szurkolok, remélem minden nagyon jól ment és sok kis tüszőt tudtatok levenni.
Üdv az újaknak, remélem hamar babások lesztekKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Nicol
Mi még 49900Ft-ért néztük ki, de 26oooFt-ért meg tudják szerezni+ még hozzá 11oooFt-ért kókuszmatrac is lesz, így 37oooFt-ból meglesz az egészKép Ennyiért rettentően megéri szerintemKép

Jófi
Semmi bajt nem fog okozni, ha ma is akcióztokKép Sőt, ha bármikor máskor akcióztok, akkor se, hisz problémamantes babavárás esetén szabad a házaséletKép
Egyébként a beágyazódás csak a fogamzást követő 9.nap körül történik meg, tehát mostanra még tuti nem ágyazódott be, ezért is alaptalan az aggodalmadKép

Móni
Mindenképpen akciózzatok már mostantól!!! Aztán reméljük, még a doki se késett le az UH-ról, de ha mégis, a lényeg akkor is az, hogy ti ne késsetek le róla!!!

Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Találtam egy jó Mikulásos képet!

Kép

BOLDOG MIKULÁST MINDENKINEK!!!

Kép
babus2005
 
 


Móni!
Az lehetséges, hogy tüszőrepid volt.
Nem vagyok benne biztos, de valószínű, hogy a dokid látni fogja UH-n, hogy volt tüszőrepid.Kép
Nagyon drukkolok neketek.
Most az a lényeg, hogy menjen a 2 naponta akció!!!

Jófi!
Semmiképpen nem okoz gondot, ha együtt lesztek ma.Sőt még akkor sem, ha már terhes vagy.Kép
Csak nyugodtan legyetek együtt, amikor csak jól esik.Sok szerencsét, és minél előbbi babásodást.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus, Judyt,
Remélem igazatok van, és remélem a doki megtudja majd mondani, hogy volt-e tüszőrepim. A 2 naponta akciózást már a múlt héten elkezdtük, remélem meg lesz a gyümölcse. Azért arra kíváncsi vagyok, hogy holnapra felmegy-e a hőm.

Kép
móni23
 
 


Köszönöm a válaszokat!Megnyugodtam.Kép)

Lehet, hogy mégis próbálok írni is a jövőben, olyan jó látni, hogy a kisbaba utáni vágy így össze tud hozni embereket, mint ahogyan itt a topicban.

Esetleg felkerülhetnék a táblára?(ha más nem babonából, itt olyan sokan hálIstennek babások lettek). 30 éves vagyok, ma vagyok a 18.ciklusnapon, 2004.augusztusa óta próbálkozunk, ciklus hossza nagyon változó.

Mindenkinek mielőbbi kisbabát,a babásoknak csodás 9 hónapot kívánok!

És Boldog Mikulást, csokit, diót, narancsot és akinek aktuális kétcsíkos tesztet a csizmába!Kép))

Jófi
jófi
 
 


Jófi!
Ha megígéred, hogy ezentúl többször is fogsz jönni, akkor persze, hogy felveszlek a táblázatba.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Olvasni mindig jövök majd, és amikor az időm engedi majd írok is.Most sajnos mennem kell dolgozni, de amint megint tudok, jövök.

szép délutánt!Köszönöm a táblán a lehetőségetKép
Jófi
jófi
 
 


Lányok! Köszi a könyves segítséget.

Mea! Tacsifül! Nagyon sajnálom, de tudjátok a jelszót: jegyezzétek meg ezt a napot, mert ettől számítják majd a szülést Kép Amikor nekem írtátok, nem tudott feldobni, de amikor a doki megkérdezte, hogy mikor volt az utolsó menzim, akkor rögtön erre gondoltam Kép

Lányok! Vigyázzatok magatokra, mindenki tele van vírussal. Én szedek +c vitamint, mert a cégnél már ketten köhögtek rám. És azért bevettem még egy Elevitet és persze teázom ezerrel. Nem ám itt megfertőznek!!!
pilis
 
 


Babus!
Nagyon aranyos ez a Mikulásos kép!Nálam pont szól a rádió és a Mikulás így a zenére táncol!

Jófi!
Üdv közöttünk!Mielőbbi babásodást kívánok!Kép

Móni!
Ha ilyenek a tüneteid, akciózzatok, le ne csúszatok a dolgokról!!!Kép

Judyt!
Milyen aranyos a párod!Biztos nagyon szép nacit kaptál!Kép

Kinga
Kinga79
 


Lilluska,Rózsalány
Köszi a hozzászólásotokat. Lilluska: egyáltalán nem okoskodás! Inkább tapasztalatKép Köszi még egyszer, megnyugodtamKép Úgy szeretnék néha magamba látniKép Ti nem?

Ezvicc
Örülök, hogy jelentkeztél!Kép Drukkolok én is, hogy már ne tartson sokáig ez a hányingeres időszak! Ha gondolod, küldd át nekem. Én szívesen vennémKép

Mea
Akkor most drukkoljunk együtt magunknak?!Kép Mit szólsz hozzá? Legyen ez a mi hónapunk. Meg Tündié.

Babus
Tök jó az a Mikulásos képKép

Jófi
Üdv közöttünk és neked is azt kívánom, hogy ne kelljen sokáig itt maradnodKép Vagyis a tábliban hamarosan te is rózsaszínű legyélKépKép

Kinga
Látom te is kis aggódós vagyKép Ha látnád én milyen pózokban szoktam lenni akciózás utánKép Volt már, hogy majd be pisiltem, de 2 órán át feküdtem, hogy még csak egy cseppnyi kiskatona se vesszen kárbaKép Ha számításba veszed, hogy a kiskatonák akár 72 óráig is életképesek (Babus, ugye jól tudom?), akkor ha az a reggeli akciózás nem is jött be, az előtte lévő hadsereg még csatát nyerhetettKép Szóval, nyugi! Biztos, hogy találkoztak akiknek találkozni kellettKép És karácsonykor NEM fog megjönni és januárban pedig hozol nekünk egy zebrás tesztet és mi veled együtt fogunk örülni és .....stb. Kép

Móni
Drukk neked is a tüszőrepihez! A hőmérőnek ne higyj, csak a megérzéseidnekKép


Holnap betonozzuk az alsó szintet, én meg asszisztálok hozzáKép Úgyhogy nem leszek net közelbenKép Meg holnapután sem. Megyek haza dajkálni a kis ördögfióka keresztfiamatKép Ha tudok, azért majd bekukkantok, hogy le ne maradjak valamiről.

Vigyázzatok magatokra, akinek aktuális mennek a drukkok!

Puszi: Pacsifül

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Stella már biztos túl van a punctiónKép Azóta talán már készülnek is a lombikban a Stella-porontyokKép
Kép
Olyan izgi!!! Ennyi tüszőből tuti sok kis bébi fogan majd megKép

TündiKép Mikor leszel már netközelben? Te biztos tudsz már valamit rólukKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Boldog Mikulást!
Kép
krinyoka
 
 



Hajrá fiúk, lányok!!!
KépKép


Drukkoljunk Stelláknak!!!Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.12 12:43-kor.
Vendég
 


Lányok Kép
Lassan indulok hazafelé, holnap talizunk!

Stella Kép
Drukkolunk nagyon!!!

Puszi
Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom, hoyg ma nem lehettem veletek, ne haragudjatok! SAjnos ma egész nap nem volt jó az internetünk Kép Csak nemrégen lett jó, de most meg már nincs időm visszaolvasni sem meg bővebben írni se, mert mindjárt indulok a fogorvoshoz Kép Most már azért izgulok, eddig nem Kép

Stelláéknál oké minden, 29-et szívtak le, du 2 körül már indultak haza, kicsit fájt a pocija a punkció után meg vérzett, de remélem ez nem tart sokáig! Bővebbet majd holnap ő ír Kép Drukkoljunk nekik tovább!

(Stella, nem baj hogy megírtam?)

Ja, nálam semmi változás Kép Holnap hozok hőgörbét, érdekel a véleményetek. Én most már biztos vagyok benne hogy ez a hónap úszott, de holnap kielemezzük, oké? Kép

Na puszi nektek!

Jündi, a reményvesztett
Vendég
 


Jündi!
Szorítok neked a fogorvoshoz.
Kép
Hozdd csak azt a görbét, majd vetünk rá egy-két pillantást.Kép

Stella!
Micsoda, 29-et?
Hűha, mi lesz ebből?
Remélem hamar elmúlik a hasfájásod.
Holnap várjuk a bővebb infot.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi!
Hidd el, minden rendben lesz, csak bízz benne. Várom a holnapot, akkor remélem, nekem is több időm lesz.
A fogorvost múltkor én is kibírtam! Nem is olyan fájdalmas az! Csak gondolj valami másra közben.

Stella!
Neked is nagyon szorítunk ám!
pilis
 
 


Lányok!
Búcsúzom holnapig.Kép

Puszi mindenkinek

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Nagyon termékenyek voltatok ma is.
A darabossághoz. Nekem a mensik kétharmadánál darabos. De, ebben a ciklusban mikor ultrahangoztak csak 4,5 mm-es volt, pedig az alapján amilyen darabok szoktak kijönni belőlem (bocs), azt gondoltam, hogy a méhnyálkahártya vastagsággal tuti nem lesz gond. Aztán mégis... Ki érti ezt?

A fennmaradó hő nem lehet pszihésen? Én pszihésen olyan terhességi tüneteket bírtam produkálni, aztán sosem voltam az. Mind kiderült elég nagy csoda is lett volna Kép

Mea Kép Ne szomorkodj. A baba tudja mikor kell jönnie. Biztos nem akarta, hogy karácsonyt és szilvesztert a terhességi rosszulét miatt ne tudd kiélvezni. Hagy téged még egy utolsó jót pihenni és bulizni, aztán beköltözik Kép

wish
 
 


SziasztokKép)))))))
Végre haza értünk!!!!
A babával minden a legnagyobb rendben van
de a nemét sajnos nem tudták megnézni mert eltakarta, az egy picit bánt hogy nem tudtuk meg hogy mire számítsunk na nem baj az a lényeg hogy egészségesKép
A magzatviz is rendben van pont jó a mennyisége,
kaptam képet is de már nem annyira kivehető milye hol is vanKép
Babus: Képzeld azt mondták hogy legközelebb a 30 héten kell mennem arra a vércukor szint mérésre na meg akkor uh is leszKép
De az nem sok 10 hétKép(((
Az olyan sok és nem akarom el hinni hogy közbe ne lenne UH
Szerinted?
Te voltál a 20 és a 30 hét között uh?
Na felteszem a baámról készült képet
amit már kezdek megfejteni hogy hogyan is kell nézniKép))
Pont mikor készült a kép olyat hullámzott a hasam lehet hogy ezért is mozdult el a képKép(Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina
Örülök, hogy minden redben a kisbabáddalKép
Figyeld meg, hogy kislány lesz, én annyira érzemKép Mert a kissrácok fütyijét már korábban észre lehet venni, a kiscsajoknak meg nem ilyen feltűnő a dolog ugyeKép A tavaszi babás topikban is azt tapasztaltam, hogy azoknak, akiknek csak későn derült ki a baba neme, többségében kislányt vártak. Jó, jó, persze, lehet, hogy csak szégyenlős, de én az első perctől kezdve kislányt érzek nekedKép
Azért ne harapd le a fejem, ha kissrác leszKép Ez csak az én megérzésemKép
Nem mentek el 4D UH-ra? Ott talán már kiderülne. Kristóf is ott mutogatta meg először a férfiasságátKép

UH valóban csak olyan későn vanKép A hivatalos időpontok: 12.héten, 18.-20.között a genetikai UH, 28.-30.hét között a következő és a szülés előtt, úgy a 36.hét körül az utolsóKép
Nekem is ki kellett várnom ezt a 10 hetet, én a 19. és a 29.héten voltam UH. De ezt már sokkal könnyebb lesz kivárni, mert ilyenkor már majd egyre többet és erősebben mocorog és ez megnyugtat majd, hogy minden oké. Nekem addig volt rossz, amíg nem éreztem még és jó volt látni UH-on, hogy minden rendben VeleKép

Nagyon aranyos a babucid, bár az igazat megvallva, most én is kicsit nehezen veszem ki, hogy mije hol vanKép Biztos a pocihullámzás miattKép

Tündi
Végre ittKép Mondtam én, hogy az a fránya számítógép az oka, hogy ma nem jöttélKép

Stella
29???? Ez nem valami rekordmennyiség, nem?Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok Lányok

Én is szeretném beharangozni, hogy Mikulás nap alkalmából nekem is megjött a miki. (Hála Istennek)
Judyt légyszí javíts ki 3 cn.-ra köszi. Új hónap, új remények. Én is elkezdtem szedni az elevitet, sohasem lehet tudni. Úgy látom vagyunk egy páran, akiknek a hétvégén jött meg, nem baj így többen foghatjuk egymás kezét a kritikus időszakban.
mokuci28
 
 


Mokuci,
Nagyon sajnálom, hogy megjöttKép, de reméljük, hogy ez a hónap sikeres lesz.
Stella,
Nem semmi 29 tüszőKép Mikor lesz a beültetés? Hányat kaptok vissza?
Móni

Kép
móni23
 
 


Mókuci,
én is sajnálom, hogy megjött, úgy látszik ez a Mikulás komolyan gondolja a feladatát minden téren.Kép

Edinka,
én teljesen jól ki tudom venni a babucit, szerintem még a kezét is látom, de lehet, hogy csak hallucinálok.Kép Nagyon cukiiiii!Kép
Szerintem is kislány.Kép

Stella,
29 tüsző!!! Atyaég, ez rengeteg!Kép Még tesókra is jut később.Kép

Jündi,
ne keseredj el! Még semmi sem biztos! Kép

Jófi,
remélem, bejön a j betű.Kép Akciózzatok nyugodtan!Kép

Móni,
ti is akciózzatok, nehogy lemaradjatok!Kép

Vanda,
de klassz, hogy már látszik! Képet nem akarsz feltenni a picipociról? Vagy küldeni?Kép

Mea, Vali,
sajnálom, hogy megjött!Kép

Judit,
sajnálom, hogy még mindig rosszul vagy!Kép
A barátnőm most töltötte a 12. hetet, és két napja nem hányt.Kép Remélem, te is követed a példáját! Drukkok mennek hozzá! Remélem, a vizelettel nem lesz nagy gond!

Muszáj mennem, ennyit sikerült írni. Mindenkit sajnálok, akinek megjött, de fel a fejjel, fogjátok egymás kezét, és ebben a hónapban sikerülni fog!!! (Azért akciózzatok is!Kép) Mindenkinek mindenféle drukkok mennek, görcsoldó, babahozó, tüszőrepesztő stb.!Kép A hőm most 37,5, lehet, hogy beteg vagyok, baba meg sehol?Kép

Jóbor
kóbor
 
 


Kóbor,és BabusKép) Áruljátok már el hogy honnan gondoljátok hogy lányunk lesz????????????
Te hol láttod a kezét?
Annyira jutottunk hogy azok a pontok a gerince
De csak azért mert a doktornő ezt mondtaKép)
Hol láttod a kezecskéit?????????
Kóbor: A hőemelkedés lehet betegség jele is de lehet hogy baba van a dologba
Mi az utobbit kívánjuk neked

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina, Babus!

A kisfiú-kislány témához. A keresztfiam is végig takargatta, hogy milye van. Egyszer annyit mondott a doki, hogy ha nagyon-nagyon akarnak valamit, akkor inkább mintha lánynak látná, de inkább 50-50%. Úgyhogy 80%-ban lányra készült mindenki.
Amikor még vajúdott otthon a barátnőm, a neten néztek egy holland oldalt, amin népi bölcsességek voltak arról, hogy miből lehet tudni, hogy kisfiú lesz, vagy kislány. Az 80%-ban fiút mondott, de a barátnőm még akkor is úgy ment be a kórházba, hogy ennyit a népi bölcsességekről...
Aztán nagy meglepetésre megszületett Petike Kép

wish
 
 


Edina
Egyszerű megérzésKép Valahogy hozzád csakis egy kislányt tudok elképzelniKépAz első perctől kezdveKép
Ellenben Nicolnak csakis egy kisfiútKép
Többiekről nincs megérzésemKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jóbor!
A hőemelkedés lehet pszihésen is. Szerintem.
Nekem egyszer 2 hómapon keresztül magas volt a hőmérsékletem (37-37,5) között. Elég szarul voltam tőle, de csak ennyi tünetem volt. EGy darabig vizsgálgattak, aztán azt mondták, hogy ahőközpont átmeneti zavara, lehet, hogy pszihésen van, majd elmúlik. Aztán tényleg elmúlt.
Lehet, hogy te is annyira szeretnéd a babát, hogy mesterségesen fenntartod a hődet.
Vagy babás vagy Kép

wish
 
 


Babus!
Nekunk is fiut ereztel Kép Pedig en lanyt szeretnek. Remelem igazad lesz, es a 12.heten elmulik minden rossz. Szerencsere a kenetvetel negativ volt.

Annacska, Vanda, Nicol, Kobor!
Nem akartalak kulon kiemelni Titeket, de szeretnem megkoszonni Nektek!
Koszonom, remelem hamar elmulik ez az idoszak, mert egyre nehezebb. Na meg anyum is halalra szekal. Orulok en a babamnak, hogy ne orulnek, de ez a ket honap hanyinger, harom het intenziv hanyas mar sok egy kicsit. Az esne jol, ha O is azt mondana amit Ti. Nekem ez olyan nagyon jol esik, hogy Ti megertetek.

Tacsiful!
Kuldom a hanyingert Kép

Judyt!
Koszonom, hogy igy aggodtal ertem. Babakocsit Pecsett lattam egy nagy babacentrumban, de a Brendonban is vannak nagyon jok. En mindenkepp ujat szeretnek, mert tobb babat vallalnek, ha osszejon, es ugy megeri, meghat sokat fog benne fekudni. Batyam ismerosenel beledoglott a macska a babakocsiba, es megis eladta. Nem szeretnek ilyen kocsit venni az elso babuskamnak.
Hivott anyum, es minden ok, nem tenyesztettek ki bakteriumot. Minden rendben van.

STELLA!
NAGYON DRUKKOLOK!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Hahó!

Edinka,
nekem is csak megérzés, hogy lányod lesz, az én lányom is ilyen szégyellőske volt, és valahogy úgy érzem, ez a lányokra jellemzőbb. Bár ki tudja.Kép Bocsi, rájöttem, hogy a karját akartam írni, szerintem azért nem folytonos a körvonal a hasánál, mert a karja "árnyékol".Kép

Wish,
nekem két évig volt hőemelkedésem (37,1-37,3), ki is vizsgáltak, de semmi okot nem találtak, aztán bekaptam egy influenzát 39,2-es lázzal, na, onnantól helyreállt a dolog. Lehet egyébként, hogy annyira szeretnék babát, hogy felvittem magamnak, ki tudja, bár a torkom is kapar egy kicsit, lehet, hogy ez is belejátszik. Kíváncsi vagyok, mi lesz a végén, izgi a dolog.Kép

Judit,
örülök, hogy nincsen baci!Kép

Megyek, elteszem magam holnapra!

Jóbor
kóbor
 
 


Judit
Örülök, hogy nincs semmi baciKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judit
És küldtem e-mailtKép

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?