Új privát üzeneted érkezett!

Apa birtokaban a bábok Kép
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Jókor jut eszembe, de hátha nem késő: szóval ha van vkinek Avent varázsitatója és nem használja a szelepet, akkor légyszi hozza el a talira!

Köszi
Pusz
Miszike
miszike
 
 


Sziasztok!

Ritkán de azért jövök.

Virág,
az én lányom is ilyen hisztis. Nekem is az jár az agyamban, hogy milyen hiszti lesz karácsonykor. Ha a fán nem úgy áll a tűlevél már ordít. Most görcsben áll a gyomrom.
Amit valaki írt előttem, hogy a bölcsi miatt utasítt el magától azt én már olvastam könyvben. Szerientem így büntett Téged.:-((( Lelki oka van.
Az viszont vigasztaljon, hogy el fog múlni vagy sokkal kevesebb hiszti lesz. Lányom májusban töltötte a 3-at és mintha kicserélték volna. Sokkal-de sokkal jobb lett. Nem mintha most nem hisztizne. A múltkor azért kezdett neki mert az oviból jövet a babakocsival előre jöttem a lépcsőn és nem Ő tudott előttem menni. Én meg örültem, hogy leérek.

Zsuzsó,
mondta az ismerős, hogy megoldottátk a matrica átvételét. Örülök neki. Úgye milyen szépeket csinál?

Zulu,
Boldog szülinapot nektek!

A kisebbik lányommak kórházban voltunk. Felmászott egy kb. 40 cm magas asztalra és leesett. Felsírt majd elájult. Nem kívánom senkinek, hogy így lássa a gyerekét. Fogtam az ölemben és csak szorítottam magamhoz. Fújtam az arcát majd újból sírni kezdett. Ahogy az arcocskája kinézett akkor...Kép
A kórház szőrnyű volt. Kiságyban aludt én meg egy széken mellette aludtam. Már amennyit bírtam. Éjjel 3-kor már kínomban összetoltam 3 széket és arra döltem el. Szóltam, hogy ő még szopizik viszonylag sokat erre az volt válasz, hogy 18 hónaposan még minek szopizik. Oldjam meg a fürdőben mert a szobában vannak fiatal fiúk és sokan járkálnak. Na minegy már túl vagyunk rajta.

Jó Mikitali holnap.

Kriszta
tkriszta
 
 

 
 

Sziasztok!

Kriszta,
KorhazKépKép Nagyon sajnalom. De a lenyeg, hogy nem lett nagyobb baj!

Csucsuka,
Irtam neked mailt babakocsi-ugyben!Kép
Es koszi mindenert, nagyon jo volt!Kép

Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Csucsuka Kép
Nagy császárnő vagy, köszönjük! KépKépKép

Többi talizótól bocsi, hogy mi csak lejmolni mentünk, jól nem vittünk sütit, így kell ezt csinálni Kép Legközelebb másképp lesz, majd' megpukkadtam a rövid vállalati buli miatt Kép Mérgesfej!

Képeket majd feltöltjük. Bár sok a mozgó Kép

Norkapuka Kép
Neked direkt külön köszi a sürgősségi vészmikulásozást! KépKépKép

Kriszta Kép
Hálistennek, hogy túlvagytok a kórházon!!! De akkor semmi baj, ugye? Egy éjszaka volt megfigyelésre vagy több?

Eldőlök. Fárasztó egy ilyen tali, pedig semmitse csináltam Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Isteni volt ez a tali, Csucsuka köszönjük! KépKépKépÉn is nagyon elfáradtam.
Mazsola ott maradtKépKépKép Pedig imádta!
Valaki találja ki, hova töltsünk képeket, a tárra nem lehet.

Kriszta!
Ez szörnyű lehetett! KépJó, hogy otthon vagytok!Kép

Elli!
Dobozod nálam, ha talizunk, szólj!!

Beu
beu
 
 


Mikitali képeket miharabb látni szeretném Kép

Kriszta,
melyik volt ez a fantasztikus kórház Kép ? Azért tök jó, hogy nem lett nagyobb baj.
Matricák nagyon szépek, tényleg. Bár apája kiakadt egy kicsit, hogy miért nem mi csinálunk Danának ilyeneket. Na ja, Abigél mellett Kép De mondtam neki, hogy jövőre idejében szólok, hogy elkészüljön vele.

Virga,
én továbbra is azt gondolom, hogy a bölcsi az oka, még nem érett a közösségre ilyen mértékben, és alapvetően rád vágyik. Hiszen az nagyon nem normális, hogy egy két éves gyerek eltolja magától az anyját. Biztos, hogy szegénynek baja van, nem érzi igazán jól magát a bőrében, és csak te tudsz rajta segíteni, még ha most nem is könnyen.

Zulu,
gyerekeket ismét megcsodáltam Kép

Gombóc,
mikor van meg a kaki eredmény? Nándi azért hízik?

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Na, egy-két kedvenc ízelítőül.
Kép

A legifjabbak:

Kép
Kép

A műsor:
Kép

és két kedvenc:
Kép
Kép

A télapóról egy se sikerült, de van egy "Lőrinc ajándékot kap".

Kép

Beu
beu
 
 


Csucsuka
köszönet mindenért, jól éreztük magunkat KépKépKép
Nagy káosz maradt utánunk?

Kriszta
ez a kórházas sztori horror, szerencse, hogy már túlvagytok rajta

Beu
jók a képek Kép majd teszek fel én is (ha Apa segít Kép)

Andi
psandi
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
psandi
 
 


Sziasztok!

Latom eldolt,hogy hova rakjuk a kepeket. Modemesek imadni fogjak Kép De nagyon jok!!!

Csucsuka
Mi is koszonjuk Kép

Jazi reggel f7kor azzal ebredt,hogy a Rokat a Telapo hozta! Kép Mondtam,hogy ezt raert volna 8 utan is kozolni......

Fotokat majd nemsokara en is teszek fel.

Kangi
Apa azota is emlegeti Julcsicsjt Kép

Tsok
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Csucsuka!
Köszönjük a bulit, nagyon jó volt!Kép

Elli, Norka, Norka-Apu!
Nektek is köszönjük a szervezést és az aktív részvételtKép


Lányok mindenkitöl bocs, ha esetleg a kis dömper lányom, belevett a kajájába, elvette a sarja játékát, stb. NevelemKép
Na de tényleg jó volt mindenkit látni, köszönjükKép

Fotóm nem sok lett, mivel Ilangot figyeltem, ezért bocsi...

Kriszta!
Szegénykéim!Kép Remélem gyorsan kiheveritek!

Beu!
Gondolok Rád holnap!Kép

Norka!
A pénteket akkor stipi-stopizzuk, de még telozzunk addig!

Most ennyi!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Tunder
Pentek ok Kép

Na itt vannak enyim kepek is.Csak egy ideig tajkep fenylepezesen volt Kép En hulye, csak kesobb neztem,hogy nem stimmelnek a szinek....bocs! Persze Mikulasos fotom egy sincs,mert Jazi ugy elbujt Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Norka
norkini
 
 


Hali,

csak gyorsan, mert apa akarja a gépet bírtokolniKép

Megjöttünk Szegedről, sajna látom miről maradtunk le, biztos jó lehetett a MikibuliKép
A képek minden esetre arikKép

Dorka2Kép
A szocpolhoz elég a pocak, lehet mi is erre hajtunk, ha sokáig halaszgatjukKépKépKép
Az ágy-szoba-kimászkálásra: Nekünk gombzár van mindenhol, így a csajszi nem tud átjönni a hálónkba, sőt, még a szobájából sem tud kijönni, lehet ez is egy megoldásKép

ZuluKép
Én is boldi szülcsinapot kívánok a lyánykánakKép

Na léptem, mert lassan leveszik a fejemKép

Pusz:

Manócs
manócs
 
 


Megjöttünk. A rossz idő ellenére is jól éreztük magunkatKép
Képek alapján látom milyen szupi a taliról maradtunk le.

Manó2, Zulu, Beu, Psandi, Norka,
KépekKép

Elli,
Barinődnek gratula!

Virga,
Remélem már jobban vagy!

Kriszta,
Szegénykéim. Nagyon szörnyű lehetettKép Most már minden rendben?

Roni ma lefekvéskor mondta hogy "jó éjszatá".Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Miszike,
Csütörtökön (fél 1-1) megyek közös dokinkhoz.

Maci_2
maci_2
 
 


Lanyok,
Buli nagyon klassz lehetett!!! Hogy megnottek ezek a gyerekekKépKépKép

Zulu,
Utolag is Bolgod Szulinapot Macusnak. Kepek tunderiekKép

Kriszta,
Tenyleg szornyu lehetettKép

Norka,
8=kor is mondhatta volnaKépKépKép

Beu,
Mikor lesz igy a muteted?

Toffi,
Gratula, mikor kezdtek epitkezni?

Virga,
Hidd el jobb is lesz!
Matyi szinten extra hisztis volt, masfel eves volt mikor dolgozni kezdtem, nagymama vigyazott ra itthon, de par honapig irto nehez volt, mindenert ment nalunk is a hiszti. Kb. 3 evesen csokkent, na azert most is tud produkalniKép Nalunk peldaul egyertelmuen akkor fokozodik amikor nagyon faradt, pl. nyar utan az ovikezdes elso honapja huzos volt, vagy egy-egy hetvege amikor tobb helyre megyunk.

Nalunk Apa volt a Miki bacsiKép Matyi bar felt egy kicsit elbuvolodott, hogy hozza szemelyesen is eljottKép Jucus nemes egyszeruseggel visitott ugy megijedt, majd az ajandek lattan lightos sirasra valtott, Miutan Miki bacsi elment, megkerdeztem feltel a Telapotol, valasz: nem, sirtamKép

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó lehetett a mikibuli a képek alapjánKép Mi kicsit azzal vigasztalódunk, hogy nem lehettünk ott, hogy a munkahelyi buli is és az itthoni szülinapi buli is jól sikerült. Most végeztem a rendrakással.
Dorka is nagyon örült reggel, mikor meglátta, hogy a kirakott csizmájába a mikulás ajándékot rakottKép

Csak sajna Apunak vett pulóvert néztem el, és kisebb lett a kelletténél. Most megyek az Auchanba, hátha kicserélik nagyobbra, már ha van még belőle.

Szép napot!

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


SziasztokKép

Csucsuka
Mi is köszönjük a szuper-bulit! Kép

Gyerkőcök édesek-aranyosak-szépekKép MindKép!
Pocisok is klasszul néznek kiKép


Norka
Tied Apának köszönjük a Mikulás bácsitKép, Neked a bábok ügyintézésétKép

Elli
Köszi a csomagotKépKép

Képek nagyon jókKépKép Én sem sokat csináltam a saját gépemmel, talán a Zsófi gépén vannak jók is, azzal bíbelődtem egy darabig.

Sütik-kaják nagyon klasszak voltak, mérlegre még nem mertem állniKép

Buli után este Zsombi magától ráült a bilire és bele is pisiltKép Lehet, hogy gyakrabban kellene talizni?Kép

Tegnap este is kreatívkodtam egy kicsit, mindjárt az első percben sikerült rosszul nyúlkálni, így szuperül megégettem az ujjamKép De a művek készen vannak Kép

Angi
Tavasszal kezdenénk az építkezést, amint lehet (minél hamarabb, már nagyon utálunk itt lakni)
Ti mikor?

Kriszta
Ez szörnyűKép, pedig nem is volt olyan magas az asztal...
Végül is semmi gond, ugye?

Megyek, mert a kicsiny fiam elhanyagolódikKép OlvasKép most még...

PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Angi,
Mikis sztoriKép

Toffi,
Mit kreatívkodtál, hogy közben megégetted az ujjad?

Megyek matricázni, mert ha így haladok karácsonyra sem lesznek készen...

Maci_2
maci_2
 
 


Hali Csajok!

Bókokat kösziköszikösziKépKép

Van egy plusz Mazsolánk, egy NUK cumink és asziszem egy avent kiscumisüvegünk is. Kinek hiányoznak?Kép

Toffi, képek a 2 kivételével nagyonjók, kis időm lesz, kicsinyítem és teszem fel. Videjót még nem láttam...

Kangikám, a hűtő tetején hagytál egy kis csomagotKép De csak vasárnap du vettem észre...

Norka, Ti is itthagytátok a télapócsomagot...

Télleg Mikiszerkóval mi legyen?

Mennem kell
Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Maxiszupi jo volt a buli! Kép Kép Kép

Csucsuka,
ezer koszi a vendeglatasert! Kép
Es mindenkinek a pozitiv feelingert! Kép Kép Kép

Hihetetlen mazlink volt, hogy meg elcsiptuk Mikibacsit Kép Norkapapa Mikiba sokkal hatasosabb volt, mint a munkahelyi, arra Viola futyult, mig a tali utan reggel is korbeszaladgalt a Manocska-babbal, mondvan: "Mi ba', Mi ba'" Kép Kép

Hazafele pedig megvart minket a villamos Kép

Teperek, mert mult heten elfelejtettem kajat rendelni, hosszas fozocske van kilatasban Kép

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Csináltam albumot:

http://babanet.hu/album/main.php?album=4138

a képek Toffi türelmét dicsérik!
csucsuka
 
 


KépKépKép
ellimami
 
 


Jaj, a nézetben egymás alatt volt...
bocsKép
e
ellimami
 
 


Képek naggyon jók!

Igen irigy vagyok ám! sárgafej, sárgafej

ElliKép

Kriszta KépKépKép

Angi!
MikiKép Nálunk Dani elmenekült az áruházban mikibá elől és hazáig kellett vígasztalni úgy sírt.

Zulu!
A kórházban, amikor Dani nem akart lélegezni, a dokinő egyből engem hibáztatott és kérdezgetett, hogy milyen gyógyszereket szedtem és hogy biztos cigiztem ... Eközben Danival senki nem törődott. És amikor bizonygattam, hogy nem, akkor ő egyszerűen rávágta, hogy akkor biztos szenvedett a szülés során és kész.És elvileg ő orvos. Akkor mit vársz egy műsorvezetőtől. Persze tökéletesen megértem a problémádat, és sajna egyre több helyen találkozom én is fölösleges ijesztgetésekkel.
Én is amikor ilyeneket hallok egyből eszembe jutnak a Danival történtek és jól felhúzom magam és persze puffogok ezerrel.
Más:
Írtad egyszer régebben egy boltnak a honlapcímét, ahol gyerekbútorokat lehet kapni, de nem találom. Megírnád mégegyszer? Köszi.


Virág!
Ennyi hiszti szerintem még természetes. A legtöbb gyerkőcöt megviseli a bölcsi és mivel máshogy még nem tudja kifejezni, így jelzi. Én például állandóan belázasodtam a bölcsiben és otthon semmi bajom sem volt. A szervezetem tiltakozott. Sok-sok türelem kell most és tudd, hogy azért téged büntet, mert te vagy neki a legfontosabb.

Bocsi, most ennyit tudtam, de jövök még és reagálok a többiekre is ígérem. De most itt áll mellettem egy kisember és azt szajkózza, hogy "csok-csok picsi, csok-csok kaki", tehát dolog van.

Réka
muki
 
 


Sziasztok!
Mi is köszönjük a miki bácsinak, és a rendezőcsapatnak a lehetőséget.
Nagyon jól éreztük magunkat.
Ma állítólag már nem féltünk a mikulástól a bölcsiben. Megbarátkoztunk vele.
Most leassan elköszönk, a képek nagyon jók, lelehet tölteni simán, és nyomtatkható is?
Megyek palacsintát sütni a kis családnak.
Szép estét
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


végignéztem a képeket, kevin az ölemben, így 1 kezem van, kedvenceim a tesós képek: szandi+zsombi, miki+zsuzsi...nagyon édesek!
jó éjt
e
ellimami
 
 


Sziasztok!

Egy tökéletes KISFIÚ lakik a pocakban KépKépKép
ez már 100 %, láttuk a bizonyítékot is Kép

Andi
psandi
 
 


Csucsuka,
Képek szupik. Bábokról nem készült kép?

Elli,
AranyosKép

Andi,
Gratula a fiúcskához.

Ma voltunk Mikulásozni, és Roni nem félt a Mikitől. De azért a szakállát nem merte megsimogatniKép
Képzeljétek, elromlott a kameránkKép Nem hajlandó lejátszani a felvett anyagot. Pedig felvettük a nagy találkozást. Ráadásul karácsony előttKép Nagyon mérges és szomorú vagyok. Persze a garancia már lejárt...

Maci_2
maci_2
 
 


Andi!
Hát ez szupi!KépKép Nagyon örülök, hogy minden rendben van!Kép
Én is akarlak már követniKép
Vigyázz nagyon arra a férfiemberkére!

Maci!
KameraKép Az enyém is most kezdett el vacakolni, de lehet, hogy csak én vagyok béna. Pedig nekem papírom is van arról, hogy tudom használni.


Réka
muki
 
 


SziasztokKép

Mi ma taliztunk először a Mikulással, 2 m távolból nagy mutogatás, sikoltozás, bezzeg, amikor mellé álltunk, anya vagyél fel de gyorsan hisztiKép Azért egy pici puszit küldött a jóembernek, aki mellesleg egy profi biciklista voltKépKépKép
Ez az uszodában volt, és kaptunk oklevelet a kitartó és szorgalmas úszásunkért. Ki is tettem már a falra, olyan büszkeség fog el, ha ránézekKépKépKépKépKépKépKép Az anyukák már csak ilyenekKép

Nagyon szupik lettek a képek, nekem mind tetszikKép

TofiKép
Hol fogtok építkezni???
Mit csináltál? (mármint amivel megégetted a kezed????

AndiKép
Gratula a kis kukishozKépKépKépKépKépKépKép

Jaaaa, a mikibulira hozott egy anyuka almás sütit, szerintem mi ettük meg az egészetKépKépKépKép
50 dkg liszt, 5 dkg cukor( lehet vaniliás is), 1 tojássárgája (a fehérjével a tetejét lehet megkenni), 1 kkanál só, 25 dkg margarin. Összegyúrni, fél órát állni hagyni, szinte papir vékonyre kinyújtani, köralakú szaggatóval kiszaggatni, egy cíkban reszelt,cukrozott,fahéjazott almát rakni (lehet más is, lekvár, más gyümi), feltekerni, megkenni tojással, nem túl magas fokozaton kisütni ( gyorsan sül, mert vékony) megporcukrozni, és irány a fekete lyukKépKépKépKépKépKép
Bocsi, de annyira fini, hogy meg kellett osztanom veletek.

Jó éjt,

Manócs
manócs
 
 


Sziasztok csajok!Kép

Csucsuka,
köszönet a bulihelyszinért, szervezésért, vendéglátásért.Kép Bence nagyon jól érezte magát, olyannyira hogy haza sem akart jönni, ezúton is bocsi az ordításért, még soha nem volt ilyen.Kép Remélem Ti megértitek.Kép

Elli, Norka, Norkapa,
köszönet a szervezésért, Miki csomagért és a a Mikulásért is.Kép Bencének Norkapa Mikulás nagyon tetszett, lelkesen integetett neki mikor elment.Kép

Örülök, hogy olyan sokan el tudtak jönni, jó volt végre újra látni Benneteket!KépKépKép

Psandi,
gratula a tökéletes pocak-fiúhoz!!!!!KépKépKép

Beu,
nagyon drukkoltam ma Érted, remélem minden ok.Kép

Zulu,
ezúton is nagyon boldog születésnapot kívánok Annának!!!
Kép

és ezer köszönet a mai napértKép

Recepteket is szeretnék kérni, ha lehet:
Beu (ha majd van időd és olvasod) túróssütiéét
Elli hókifliéét
Csucsuka salikéét de jöhet a többi isKép

Remélhetőleg mostantól majd többet tudok jönni, hiányoztok ám nagyon...
pusza,
Timici
timici
 
 


Sziasztok!

Köszönjük már jól vagyunk. Nem lett szerencsére semmi baja. Csak a kórházban az ajtóban ültünk és megfázott szegény Niki. Ezért most ezerrel orrotszívunk.

A képek a taliról nagyon jók.

Andi,
hatalmas gratula a kisfiúhoz. Kicsit (nagyon) irigykedem minden pocakos kismamára.

Bocsi, hogy másnak nem írok de rohanok.

Üdv, Kriszta
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Andi: Gratula a kis kukishoz. Vigyázz magatokra.

Sajnálom, hogy nem tudtunk menni a talira a képek alapján nagyon jól éreztétek magatokat. Na mindegy talán legközelebb.

Most ennyi
sziasztok
Andy
andy78
 
 


Mi is koszonjuk a vendeglatast Csucsukaeknak, es a szervezest Ellinek es NorkanakKépNagyon jol ereztuk magunkatKép

Urszila: bocs a kacsazasokert hazafele, a savokat mar nem igazan tudom, melyik a joKép

Elli: anyukamra neztem tegnap mint bornyu az uj kapura, hogy ki az a KevinKép persze ti eszembe jutottatok, csak arra nem tudtam rajonni honnan ismerhetne titeket anyukamKépKépKép

orsoly
orsoly
 
 


sziasztok csajok,

mikibulis képeitek nagyon klasszak. Kép

Csucsuka,
alig ismertem meg Zsófidat. Hihetetlen milyen nagy már! Kép vagyis igazából meg se ismertem,csak hosszas képnézegetés után jöttem rá,hogy ő a Te Zsófid. Kép

Timici,
Bence is nagyon nagy krapek lett! Kép Régen láttam már.

Andi,
nagyon édi pocakod van már! Kép Hatalmas gratula az újabb királyfihoz. Kép Itt vigyorog és sárgul a fejem,hogy Ti már tudjátok a nemét.

Orsoly,Momo,
a legkisebbek birtokosai...... Kép Tüneményes babáitok vannak. Kép

Zulu,
nagylányodnak még nem is kivántam boldog szülinapot! Isten éltesse! Kép

Nálunk is nagyon jól telt a hétvégi maratoni mikulásozás. Petra egy kicsit félt a télapótól,de úgy vettem észre,hogy a félem nagysága szorosan összefüggött kipihentségi állapotával. Kép Mikor álmost volt sirt,ha meglátta mikit,egyébként meg a szakállát is megsimogatta,de persze csak a kezünkből. Kép

Dobok fel én is képeket,amik apa és az én céges mikulás ünnepségünkön készültek. Kép

bátor vagyok,de csak apa ölében Kép
Kép

amit megszereztem,az az enyém Kép
Kép

mikilufit imádom Kép
Kép

anyával egy vigyorgós Kép
Kép

további szép napot mindenkinek
puszi
Évi és PEtra
Évi24
 
 


jaj,

a mikilufis képen a háttérben Virga Levije látható. Kép
é.
Évi24
 
 


Évi,
Nagyon jó képekKép

Zsuzsi,
Már ezerszer akartam írni. Nagyon eltűntél!

Lányok, HELP me!
Roninak mostanában kipattog a pocakja és a háta (csak ott), kb. ahol a pelus széle lehet. Nem piros, csak olyan miniatűrnyi kidudorodások, rücskök. Viszont ahogy levesszük róla a pelust vörösre vakarja. Nem váltottunk pelust, sem popsikrémet. Mitől lehet?

Maci_2
maci_2
 
 


Maci2!
Nem lehetnek melegtől a pöttyök? Kipálik neki ott, ahol a pelus van. Jó lenne pedig egy kicsit szabadon hagyni, meg azt is bekenni popsikenőccsel.

ÉviKép
Mikulásos képek aranyosakKép

Ma a nosztalgia napja volt nálunk. Domcsi ma 1 éves, és végig az 1 évvel ezelőtti dolgokra gondoltam. Olyan szép voltKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok lanyok!

Mikis kepek tok jok lettek!Kép Nekunk is van nem keves, csak nemtom, hova tegyuk ki...

Manocs,
Most sult meg az almas sutid!Kép Eddig birtam ellenallni neki.Kép Fincsi, bar meg nem erzem annyira az izet, mert forrrro!Kép

Nelli,
Boldog szulinapot Domcsinak!Kép

Miszike,
Tegnap vegre leptem dekupazs-ugyben. Vettem fapacot es lakkot, ha erdekel, leirom, hogy pontosan milyet, hol, mennyiert. A lakkot mar kiprobaltam elesben is, a fapacot csak ugy felkentem egy kep hatuljara probakeppen, szerintem mukodni fognak!Kép

Most csak ennyi, puszi:

Leszter
leszter
 
 


Sofkaekkal mi lehet??

L.
leszter
 
 


Maci2
Itt vagyok! Csak idom nincs, meg mostanaban csak talirol volt szo ugyebar, en meg itt a messzi tavolban!
Mikinel mar joideje van ugyanez. Amint leveszem a pelust rola vakarozik, de veszettul am! Remelem nyaron megtalaljuk a megoldast szobatisztasag formajaban! Addig meg majdcsak kihuzzuk valahogy!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Leszter,
Sofka most epp ctg-zik, ha minden igaz. Azt hiszem ra most illik a mindenoras jelzo!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


SZiasztok Lányok!

Zsuzsi!
De jó, hogy benéztél!Kép
Ha értekezel Sofkával, mennek neki a drukkok!!Kép

Maci!
Nincs 5letem sajna a pöttyökre, de nem lehet, hogy tényleg csak melegkiütés?
Mondjuk ennek ellentmond a vakarózásKép

Andi!
Gratula a kispasihozKép Hogy-hogy hogyhogy nem, egy újabb fiúcskaKép Örülök, hogy minden rendben van a babóvalKép

Nelli!
Boldog szülinapot Domcsinak! Hogy röpül az idö, nem?Kép NosztalgiázásKép

Évi!
Nagyon szupik a fotók!Kép

Timici!
Örülök, ha megint jössz gyakrabban! Nem is mondtam a talin, hogy hatalmasat nött a Bencéd és nem akadt fel szerintem senki a síráson, Ilang is így búcsúzott kicsivel utánatok, ha ez megnyugtatKép

Elli!
Miki-szarvas-angyalkaKép

Csucsuka-Toffi!
Köszi az albumot, ill a képkészítést!Kép Egy élmény voltKép

Angi!
MikulásKép Jucus nem semmi dumákat mond, olyan édesKép

Toffi!
Milyen kreatív módszerrel égetted meg a kezed?Kép

Na most ennyi voltam,
megyek mert Apa itthon van és olyan yo ilyenkor beszélgetniKép

Pussz

Tündér&fogzóalvónyügiIlangKép
tündér
 
 


Sziaztok!

Elegem van az egész famíliámból!! Főleg a férjeméből! MIndenkinek a szeméből süt a sajnálat, hogy fiú a baba, én meg legszívesebben arcul köpném őket, hogy nem tudnak örülni egy egészséges kisbabának! És még mondják is, hogy kár, hogy nem kislány, meg hogy már biztos? Igen, biztos, hogy nem fogom emiatt átoperáltatni a gyerekemet lánnyá, csak hogy ők örüljenek. MOst is itt van a férjem nagyapja, és épp 2 perce szólt be, hogy mennyire sajnálja, hogy megint fiú, basszus mintha leprás lenne! LEgszívesebben bőgnék!
Bocsi, hgy így kifakadtam, de muszáj volt leírnom. Majd jövök bővebben, ha lenyugodtam

Andi
psandi
 
 


Ilyenek, amikor bekesen jatszanak (ez komoly, en csak a balhet viselem nehezen, sajna eleg gyakori)

Kép

Kép

Elso korcsolyazas:
Kép

Itt epp leorditja a batyja fejet, mert nem tudjak eldonteni kie a pingvin, es igy akar raijeszteni Gyurira:
Kép

Nalunk is jart a magyar Mikulas:
Kép

Gumicukor csokival (avagy: amit ma megehetsz, ne halaszd holnapra, hatha anyad lenyulja):

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Andi,
Nyugi :-)!
Indiaban bezzeg hogy orulnenek!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Andi!
Remélem miattam nem bántódtál meg!!!Kép Ha igen ne haragudj! Szerintem már az is fantasztikus, hogy lehet babátok, az meg aztán csodálatos, hogy egészséges. Azt nem értem, hogy egy olyan klassz kissrác után mint a Dani, miért sajnálkoznak, hogy fiú?!?! Ez tényleg gázos, de ne idegesítsd magad az egészségetek fontosabb!!!!

Zsuzsi!
Skacok tündériek! Ordibálós nagyon jó!!!Kép

Tündér
tündér
 
 


Andi
Telleg fel a fejjel!!!!!! Kép Kép Kép Kép Kép +++++++++++++++

Zsuzsi
Kepek szupijooook! Irj mar legyszi,hogy mit szolt Miki a jeghez??? Es mellesleg Boldog Nevnapot neki!!! Kép

Ma total kesz vagyok
Norka
norkini
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?