Új privát üzeneted érkezett!

beiratkoztunk a könyvtárba :lol: :lol:
Móni: az jol hangzik ha 4 napot fogsz melozni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="szizzsófi"]h írta:szizzsófiali

Aniti ha már jöttél tapasztalatokkal akkor kérdeznék is, mi van azzal a gyerekkel aki hamar és sokat lesz beteg, ha már mondjuk a szoktatás két hete alatt beteg lesz, vagy rögtön utána, mire lesz az a szerencsétlen rendesen beszoktatva? (gondolom nem ritka eset, én ettől parázok)


Sajnos annak a levét issza a gyerek is meg a szülők is.
Pont egy ismerősöm van most ebben a helyzetben.1 hétig szoktatás,aztán 2 hét betegség.Gyakorlatilag nem a nulláról,hanem még rosszabb helyzetből kellett újrakezdeniük múlt héten,mert a gyereknek csak a rossz élményei voltak.Az alatt az egy hét alatt semmi pozitív tapasztalata nem volt a bölcsiben.És ő nem is akar menni.
Enyémek is megfáztak kicsit a múlt hétvégén,így el is vittem őket a köhögés miatt orvoshoz,de azt mondta max egy napot maradjanak utána vigyem őket,mert nem fertőznek,csak megfáztak.
Az óvónők azt mondták tényleg menjenek csak oviba,hogy jó stabil legyen a beszoktatás,mert azon múlik a következő 3-4 év ugyebár.
Amúgy a fele csoport ugyanúgy köhögött :lol:
De az első év minden kiscsoportosnak a túlélésről szól.
aniti
Kaposvár
 
 


ezért szeretik az óvónők a bölcsis gyerekeket
velük már nem lesz ilyen gond

Móni
KépKép
reunion
 
 

 
 

Persze hozzáteszem én "könnyű" helyzetben vagyok,mert direkt olyan oviba és olyan csoportba írattuk őket ahol már eleve ismertek 4 gyereket(köztük a barátnőm fiát) és ahol maga az ovi is nagyon rugalmas,az óvónénikről meg csak jót tudnék mondani.
Ez vegyes csoport,amit én személy szerint jó dolognak tartok.De idén a 28 gyerekből 19 kiscsoportos,a többiek is csak egy évvel idősebbek,szóval gyakorlatilag mind kicsi.
Év végén egy szem ballagójuk lesz :lol:
aniti
Kaposvár
 
 


[quote="reunion"]e írta:reunionzért szeretik az óvónők a bölcsis gyerekeket
velük már nem lesz ilyen gond


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ez így van
a bölcsi a legjobb immunerősítő :lol:
aniti
Kaposvár
 
 


Zsófi: megvan nekem az emilcimed? :oops: inkább emilben válaszolnék ha nem gond :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


most jöttünk a heim pálból :?

Réka ágyában jó nagy vérfoltok voltak alvás után a füléből jött, de már be volt száradva ébredéskor
reméltem, hogy nem a megfázás miatt valami
de csak megkarcolta az vérzett

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: huuu :( jaj de jo h nincs semmi baj akkor :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="reunion"]m írta:reunionost jöttünk a heim pálból :?

Réka ágyában jó nagy vérfoltok voltak alvás után a füléből jött, de már be volt száradva ébredéskor
reméltem, hogy nem a megfázás miatt valami
de csak megkarcolta az vérzett


Jesszus a frász jött volna rám
aniti
Kaposvár
 
 


Móni: hát tuti én is frászt kapnék! :shock:

Van az a délután, amit soha többé nem akarok átélni! Alexa egész nap agresszív volt, de délután egyre rosszabb lett a helyzet. És főként velem, de Hangával is, amikor szegénykém megpróbált nálam menedéket keresni. Nem túlzok, amikor azt mondom soha senki nem bántott ennyit, mint ma a Manó egyedül. Az utolsó csepp a pohárban az volt, amikor a többedik kísérlete után csak sikerült neki egy akkora maflást lekevernie nekem, hogy sírva fakadtam. Fájt fizikailag, de annál jobban fáj a lelkemnek. Akkor, ott nem bírtam a könnyeimet visszanyelni. És nem kiabáltam vele, próbáltam szépen elmondani neki, hogy ez nagyon csúnya dolog, próbáltam egész délután terelni mindenféle játékkal, sétálni is elmentünk, de totál kifordult magából. Szegény Hangám próbált védeni és vígasztalni. Nem értem miért ilyen és nagyon nem tudom mit tehetnék. Valamit nagyon elrontottam. :cry: :cry: :cry: Fürdés előtt mondtam, hogy rakjunk rendet, erre megint kikelt magából, kapaszkodott belém, de amikor tudott, ütött. Hanga pedig egyedül rendet rakott mindenhol szó nélkül, ha közel tudott hozzám jönni, mert a Manó nem figyelt eléggé, akkor megsímogatott, vagy odabújt és ami nagyon elképesztett, Alexát is próbálta szeretgetni, persze ő elrúgta, ütötte magától. Én ennyire még sosem éreztem magam tehetetlennek és elkeseredettnek. Egyszerűen nem értem mi történik, mi váltja ki ezt az agressziót. :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi akkor hasonló cipőben járunk,mert az én Marcim este 45 perces hisztit vágott le.És csak éppen az nem volt jó neki,ami adott pillanatban történt vele.
Ő már nem üt meg,mert én 1 évig türelmes voltam és azt gondoltam nem jó ha agresszióra agresszióval válaszolok,de idén nyaraláskor betelt a pohár nálam is.Addigra ez az ütlegelés odáig fajult,ha bármi sérelem érte jött és engem ütött.Én 2x visszakézből pofonvágtam és azóta nem üt meg.Emeli a kezét és mondja hogy megütlek,de nem üt meg
Erre cseppet sem vagyok büszke,de nekem elegem lett abból,hpgy a 3 éves gyerekem üt és bizony egyre erősebbeket.
De eddig meg voltam győződve róla,hogy ezt csak a fiúk csinálják
aniti
Kaposvár
 
 


Timi! nálunk is ez van, ha Rékával bármi rossz dolog történik, Laura bántja, vagy ha csak elesik, és nagyon fáj neki, vagy az apja nem veszi fel én meg felvenném, akkor rögtön engem elhesseget magától és pofozkodik pedig én csak szeretném szeretni

biztosan majd ahogy telik múlik az idő változik még de mondjuk én sem értem miért van ez

én ha nagyon durván kiakadok, akkor az asztalra ütök figyelem felkeltés gyanánt, vagy max becsapok egy ajtót, de nem ütöttem meg őket soha

a kezükre ütöttem már, de ha összesen egy kezemen meg tudom számolni talán 3X
nem néznek semmi gagyit a tv-ben mert azonnal elkapcsolom ha kicsit is erőszakos

nem értem honnan ez az ütésdolog.....

Móni
KépKép
reunion
 
 


csajok C&A ban -20 % minden gyerekcuccra
kabátokra is

Móni
KépKép
reunion
 
 


nálunk is zizidélután volt ám :? :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Labkat: boldog szülinapot!

Aniti: Alexánál az agresszió csak fokozza az ő dühét, bár pofon még nem vágtam-nem is akarom, kezére, fenekére már kapott, de olaj a tűzre. És ilyenkor szeretgetni sem hagyja magát, de közben meg csimpaszkodik belém és üvölt. Bármivel próbálkozom nem működik nála. :(

Zsófi: lehet az idő is, meg a szemfogai is jönnek. Szóval akkor B-nek nem bérlete van a sürgősségire? Tuti? :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kata Nagyon Boldog Szülinapot!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="timi76"]
írta:
timi76
Aniti: Alexánál az agresszió csak fokozza az ő dühét, bár pofon még nem vágtam-nem is akarom, kezére, fenekére már kapott, de olaj a tűzre. És ilyenkor szeretgetni sem hagyja magát, de közben meg csimpaszkodik belém és üvölt. Bármivel próbálkozom nem működik nála. :(



Mintha a saját gyerekemről írtad volna :lol: detto ugyanez.És ha nem idegesít fel vele,akkor ő még jobban felhúzza magát.Na ezt mondjuk tőlem örökölte
aniti
Kaposvár
 
 


Hát Alexánál mindíg olyan érzésem van, hogy magammal küzdök, apa be is szólt múltkor: "Na milyen magaddal farkasszemet nézni?!" :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


:lol:
aniti
Kaposvár
 
 


Törpi: :?:

Szemészetről kaptunk ma levelet, időpont módosításról. :twisted: Pénteken mentünk volna, erre két nappal előtte értesítenek egy olyan időponttal, amire nem tudunk elmenni. Király! :evil:

Szorítsatok nekünk, hogy legyen megoldás a házunk további fizetésére! Egy héten belül már biztosabbat fogunk tudni, ma is bankban voltunk. Igaz akkor is veszélybe kerül a megélhetésünk, de legalább tető lesz a fejünk fölött és nem lehetetlen összeget kell fizetnünk havonta. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: megadrukkkkkk :wink:
hu de érdekes ez a szemészet :evil: :shock: :cry: aszem nekünk is kellene menni 3 évesen :? de mindig izgulok mert én ugye szemüveges :oops: :?
Törpi: nagy a csend...??? remélem ez jot jelent :wink:
Nyulasz: hogy van Nono???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: nem kentem, már felesleges, mert összeforrtak a sebszélek. Az idő majd megszépíti. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Csak nagyon átlózva olvastam...
Kata,boldog születésnapot!Nagyon eltűntél :roll:

Szia Banika :wink: Bada a 25-ös szandit most nőtte ki :lol: Ha találsz otthon next rucikat,akkor szólj!Már Szandrának nem volt,most adta el őket :?

Timi,nálunk ma Noémi volt megzizzenve,mindenért visított,mondjuk nem üt,de ugye Bada szokott agresszív lenni vele,főleg ha valami baja van.Próbálkozása volt már,mondogatta anya csúnya,és paskoltaa lábam,egyre nagyobbat,és figyelte mit szólok,de egyenlőre nincs ilyen mint nálatok :shock: Kitartás!És a házhoz meg tudod++++++++++++++++

Törpikém,életjelet!!!

Móni,nem tudom mi lesz a jövő héten.Én mára tiszta carul lettem,taknyos vagyok :evil: Noéminek max reggel és este szívom az orrát,szerencsére semmi komoly.
Ha estleg holnap nem járok sikerrel,akkor segítenél nekem?Egy ferrari övtáskát kéne vennem,de lehet csak e-bayről tudom.Kereshelek ez miatt,ha nem kapok holnap itthon? :oops:

Zsófi, :lol: :lol: bérlet...édes pofám,annyira cuki :lol:

Babus,nem találom a linket amit felraktál...pedig láttam valamikor,valamiről :shock: :roll: mi volt az?

nem is tudom mit akartam még :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: jobbulást :wink: hu nem tom milyen link majd holnap azaz ma visszaolvasok...lehet arra gondolsz h küldtem emilt? de ha taknyos vagy :(
jövő héten nem lesz maszat majd csak okt.4én, jöttek ma a közel lako ikercsajok meg volt még 2 kisfiu igy egész baráti létszám összejött :lol: azt mondta a Csaj h a klauzálban sokan vannak
ja és persze rohanás (nem megy nekünk idöre odaérni a Csajokkal :oops: ) itthon maradt a plüssállat na azt a sirást a kocsiban persze csak akkor jutott eszükbe mikor már majdnem ott voltunk :? Tami simán megnyugodott Lalu csak mikor elkezdtünk maszatolni de nagyon örültem h akkor sikerült és menet közben is csak 1x jutott eszébe :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: jobbulást! Fránya takony! Pont az az idő van, amikor remekül meg lehet fázni. Tegnap én is gyanús voltam magamnak, de aztán reggelre semmi bajom.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


[quote="szizzsófi"]B írta:szizzsófiabus megkaptad a mailcímemet?

igen köszi elkezdtem de még nem jutottam a végére :oops: :oops: :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Ja,Babus,tényleg,lehet e-mailben küldted? :roll: na majd megnézem...
Akkor tényleg jó lehet ez a maszatolás...még a plüsst is feledteti :lol: az rémlett,hogy írtad,nem lesz jövőhéten.

Timi,ja,én sokkal carabb állapotban,mint Noémi.Alig kapok levegőt :(

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi,mi a neved a teszen?

KépKép
noba
Budapest
 
 


victory1976

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,megnéztem,már csak a bodykon,meg a cipiken nincs licit :D Hajráhajrá!Remélem nem bánod meg! :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


[quote="timi76"]T írta:timi76örpi: :?:

Szorítsatok nekünk, hogy legyen megoldás a házunk további fizetésére! Egy héten belül már biztosabbat fogunk tudni, ma is bankban voltunk. Igaz akkor is veszélybe kerül a megélhetésünk, de legalább tető lesz a fejünk fölött és nem lehetetlen összeget kell fizetnünk havonta. :?


Ó szegény,ti is a svájci frankosok táborát gyarapítjátok velünk együtt?
aniti
Kaposvár
 
 


[quote="noba"]C írta:nobasak nagyon átlózva olvastam...
Kata,boldog születésnapot!Nagyon eltűntél :roll:

Szia Banika :wink: Bada a 25-ös szandit most nőtte ki :lol: Ha találsz otthon next rucikat,akkor szólj!Már Szandrának nem volt,most adta el őket :?

:


Nextam nem nagyon van,mert javarészt c&a,cherokke,takko-s ruháik vannak a fiaimnak.Na meg rengeteg tcm-es.Nem tudom azt ismered-e,a Tchibo forgalmazza.
Szuper minőségű ruhák(nem azért mondom,mert hazabeszélek) nem olcsók újonnan,de megérik az árukat,mert nem nyúlnak,nem fakulnak.
Ja és nem kicsi méretek,mert ugye a német méret az kicsivel nagyobb mint az átlag.A fiúk most hordják belőle a 98-104-est.

Jó nagy lába lesz Badának bakker.Mondjuk én is meglepődtem amikor szandit kellett vennem egy hónapja az oviba és 26-ost meg 27-est vettem,mert az volt a jó.
Sajnálom,hogy crocsban nem mehetnek oviba,mert enyémek tavasztól-őszig abban jártak eddig.Most már csak ovi után meg hétvégén sajnos.
aniti
Kaposvár
 
 


[quote="noba"]
írta:
noba
Törpikém,életjelet!!!



Remélem Törpin nem én üldöztem el a beszoktatáshoz írt véleményemmel.
Azért írtam csak le,mert az ismim kisfia( Barni) is baromi nehezen akarta ezt a bölcsi témát,lógott az anyján,sírt.....Aztán anyuka is kicsit megkeményítette a szívét,hogy ne lássa rajta a gyerek,hogy fél ettől a bölcsi kérdéstől,és tegnap Barni ott aludt a böliben és nem nyígott anya után.
Szóval van remény hidd el
aniti
Kaposvár
 
 


C&A-ban csak ma 20% kedvezmény minden farmer termékre!!!!
aniti
Kaposvár
 
 


Nyulasz:persze hogy segítek, habár pont tegnap vettem egy next téli kabit és 343-ért számolta a fontot :twisted:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Aniti! az a tcm tényleg ilyen jó? láttam a tesz veszen piros overalt ami kabát +nadrág és össze lehet cipzározni, de nem mertem megvenni meg

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyulasz: isteni a tejfölös-sajtos-húsos tészta! :wink: Ma az volt ebédre! :D

Aniti: sajnos igen, de remélem most tudunk majd váltani kedvezőbb forint alapúra, így, hogy 180 Ft-on lehet végtörleszteni. Vagy valaki megveszi a házat a tartozásunk összegéért mélyen ár alatt, bár utóbbira nem látok sok esélyt.

Törpi: kérlek szépen jelentkezz! Ugye nem bántottunk meg?! Senkinek sem az volt a szándéka, csak téged szeretnénk erősíteni! :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


[quote="reunion"]A írta:reunionniti! az a tcm tényleg ilyen jó? láttam a tesz veszen piros overalt ami kabát +nadrág és össze lehet cipzározni, de nem mertem megvenni meg


Igen.Tényleg nagyon jó
Minőségre az overálok olyanok,mint az aldis overál.Ugyanúgy német cég.
Az anyaguk teflonos(víz és kosztaszító)
Baromi drágák újonnan.Most a következő katalógusban lesz overáljuk,60 euroét
:roll:

A férjem a tchibonál dolgozik,igaz nem a non-food vonalon,de elég sokmindent szoktunk venni Pécsen az Árkádban a shopban.

http://www.tchibo.hu/content/385560/-/hu/tchibo-uezletek/termkknlat.html;jsessionid=43781E49576F149FEE3C23DD93E5FE07

Itt meg tudod nézni az aktuális,illetve a következő heti ajánlatokat.

Nyugodt szívvel merem ajánlani,a gyerekeim,a férjem és én is rengeteg mindent hordunk belőle.
A fiúk esőnadrágja és kabátja is onnét van.Imádom
aniti
Kaposvár
 
 


[quote="timi76"]
írta:
timi76
Aniti: sajnos igen, de remélem most tudunk majd váltani kedvezőbb forint alapúra, így, hogy 180 Ft-on lehet végtörleszteni. Vagy valaki megveszi a házat a tartozásunk összegéért mélyen ár alatt, bár utóbbira nem látok sok esélyt.

Törpi: kérlek szépen jelentkezz! Ugye nem bántottunk meg?! Senkinek sem az volt a szándéka, csak téged szeretnénk erősíteni! :?


Törpi tényleg írj légyszi.Tényleg senki nme akart bántani,én meg pláne.


Én kicsit félek azért ettől a végtörlesztős,forint alapú hiteles dologtól,mert a jegybanki alapkamatot ugye egy ideje nem emelték.Most sokan leváltják a svájci frankos hitelüket forint alapúra,nehogy az legyen,hogy elkezd emelkedni az alapkamat.A hitelek kamata pedig azzal együtt biztosan emelkedni fog
Szóval ki tudja mi a jó megoldás.
Nekünk is még van 5 kemény évünk,akkor lesz egy nagyobb előtörlesztésünk a tőkébe.Én abban bízom,hogy 5 év múlva beesik a frank és akkor jól járunk.Ezt szuggerálom addig nap mint nap :lol:
Baromi sok a havi fizetnivalónk,de átszámolva még mindig kedvezőbb a svájci frankos hitelünk,mintha forint alapút vettünk volna fel(modjuk már nagyon súrolja a határt)
aniti
Kaposvár
 
 


Aniti: nekem azt súgták hozzá értők, hogy a jegybanki alapkamat nálunk a legmagasabb és elvileg csökkenteni szeretnék. Mondjuk ebben én nem igen hiszek, mert ez az ország az utolsó bőrcafatot is lenyúzza a polgárról. Nekünk a végtörleszéssel kedvezőbb lesz, mint most, pláne, mint jövőre, mert akkor lejár a kamatkedvezményünk és konkrétan annyi lenne a havi törlesztőnk,mint párom fizetése a mai frankállással. Egyszerűen nem tudnánk fizetni, forinttal meg csak kicsivel lenne több, mint a fél fizetése. Nekünk még 20 évünk van hátra és nem tudunk beletörleszteni, így ez nekünk nem járható út.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


[quote="timi76"]A írta:timi76niti: nekem azt súgták hozzá értők, hogy a jegybanki alapkamat nálunk a legmagasabb és elvileg csökkenteni szeretnék. Mondjuk ebben én nem igen hiszek, .


na én sem hiszek el nekik semmit :lol:
Pont ezért félek/félünk,nehogy megint elhúzzák a mézesmadzagot és jól hoppon maradunk

De remélem nem így lesz és megoldódik a problémátok.
Előtörlesztésünk,nekünk is abból lesz amit évente befizetünk éves díjként egy külön számlára.Néha azt sem tudom miből élünk,komolyan.
És akkor azt mondják miért nem vállalsz több gyereket????
Miért?Mert örülök ha ezt a kettőt tisztességesen fel tudom nevelni.Nekünk nem örököl egyik gyerekünk a másikról,mindenből ugyanabban az időben kell kettőt vennünk.És mivel CSAK 2 gyerekünk van,így nem vagyunk jogosultak ugye semmiféle támogatásra sehol.
Mert 2 gyerek az nem gyerek ebben az országban
aniti
Kaposvár
 
 


aniti
Kaposvár
 
 


A jegybanki kamat nagysága a gazdaság helyzetével és jövőbeli kilátásaival függ össze. Ha a jövőbeli inflációval és a gazdaság várható egyensúlyi helyzetével kapcsolatos bizonytalanság jelentős, például magas a költségvetési hiány, vagy a bérek a gazdaság teljesítményénél gyorsabb ütemben nőnek, akkor a jegybank kénytelen magasabb kamatszintet fenntartani a gazdasági növekedést leginkább támogató inflációs szint elérése érdekében. Egyensúlyban lévő gazdaság, alacsony költségvetési hiány és a gazdaság teljesítményével összhangban lévő bérnövekedés esetén alacsonyabb kamatszint mellett is elérhető az árstabilitás.


Úgy másoltam,nem vagyok ilyen okos ám :lol:

De félek ebben az országban sok minden van,de egyensúlyban lévő gazdaság és alacsony költségvetési hiány,na az nincs :cry:
aniti
Kaposvár
 
 


Timi! és ehhez nem kérnek plusz ingatlan fedezetet? ha már ebben a témában vagyunk
szintén zenész :?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: próbáltak kérni, de anélkül is megadják. A házunk a fedezet. Mi megmondtuk, hogy sem családtagot sem más ingatlant nem vonunk be. Talán elég lesz, legalábbis ezzel bíztattak. Majd az értékbecslő dönti el úgyis.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Móni: próbáltak kérni, de anélkül is megadják. A házunk a fedezet. Mi megmondtuk, hogy sem családtagot sem más ingatlant nem vonunk be. Talán elég lesz, legalábbis ezzel bíztattak. Majd az értékbecslő dönti el úgyis.

és milyen költsége van?
aniti
Kaposvár
 
 


Még nem tudom. Értékbecslő, közjegyző, az ügyintéző díja. Nem kevés. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hali!

Timi drukk,hog sikerüljön,és jól döntsetek! :wink:
Fincsi ebéd :D lányok is ették?

Móni,ma elfelejtettem telefonálni annak az egy boltnak,ahol kapható az övtáska,de zárva a közelebbi boltjuk,holnap szólok...melyik oldalon érdemes néznem?

Törpit hívta ma valaki?Én akartam,de délelött gondoltam,hogy bölcsiznek,délután meg nagyon nagy forgalom volt nálunk,és elfelejtettem.Holnap azért felhívom...


Banika,ezek a TCM overálok nagyon jól néznek ki :shock: Van ilyen cuccaitok eladók?
...öööö,olvaslak,és leesett az állam,hogy milyen okos vagy... :lol: aztán megnyugodtam,hogy csak másoltad :lol:



És magamról csak annyit,bedugult az egész fejem,katasztróóóófa!Tüsszögök egész nap,és már fáj az orrom a zsepitől :twisted:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Még nem tudom. Értékbecslő, közjegyző, az ügyintéző díja. Nem kevés. :(


Hát ez az bakker.Nekünk 2 éve már át kellett egyszer tetetnünk a jelzálogot,mert elegünk lett az albérlőkből és inkább eladtuk a férjem régi lakását.Nem kevésbe fájt akkor az a dolog minden költséggel együtt :cry:
aniti
Kaposvár
 
 


Banika,ezek a TCM overálok nagyon jól néznek ki :shock: Van ilyen cuccaitok eladók?
...öööö,olvaslak,és leesett az állam,hogy milyen okos vagy... :lol: aztán megnyugodtam,hogy csak másoltad :lol:



És magamról csak annyit,bedugult az egész fejem,katasztróóóófa!Tüsszögök egész nap,és már fáj az orrom a zsepitől :twisted:


Ugye milyen okos vagyok??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TCM-ben most csak plüss kezeslábas pizsim van,ami a teszen is fent van.Azok újak,mert kicsit bevásároltam belőle tavaly amikor ekksönös volt,de közben már 2 részesben alszanak a fiúk.
A többi cuccom megvette a szomszéd kisfiú anyukája.Itt voltak nálunk,pont akkor szanáltam a kinőtt ruhákat és lecsapott rájuk.De a következő méretváltásnál szólok!!!!!!
Fejdugulásra a sinupret csepp a legjobb hidd el.Keserű mint állat,de a fiúkat is 2 nap alatt kiűzi a takonyból.Ja,és csak gyógynövényes a cucc.
Na meg ha van infralámpád, vagy esetleg bioptronod.
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS sok-sok-sok hársfatea


Ha Törpiről tudsz valamit,írj légyszi
aniti
Kaposvár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?