Új privát üzeneted érkezett!

Cat Kép

Meg akartam nézni, de erre nálam csak a nyitóoldal jön be, tovább hogy keressek? 8Olyan lehetőséget ad, hogy abc sorrend alapján válasszak)
phajni
 
 


Hajni!

Itt vannak Cat babái:
http://babanet.hu/album/main.php?album=4095&page=1

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


BesztiKép
KöszönömKépKép

Cat
Kép
cateye
 
 

 
 

Cat Kép
gyönyörűek a fiúk, és nagyon jó az album.
A munka élharcosa pozicíió nálunk is megvan Kép Máté alszik el kb. 50%ban így Kép

Na, nekem is frissítenem kell a képeket Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Cat Kép
Nagyon tetszenek a képek! Olyan szépek a fiúk!

Zéti elromlott, két napja mindig sír, ha leteszem, és nem alszik szinte semmit napközben. Ha a kezemben van, akkor remekül elvan. Egész este magamra kötve hordom a kendővel, akkor elégedetten horkol. Egyébként azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy attól ilyen élénk most, hogy elkezdtem újra kávézni? Holnaptól nem iszom koffeinest, hátha visszaáll az eddigi rend, amikor szinte végigaludta a napot.

Alena
alena
 
 


Cat, végignéztem az összes képet(!!!), ezek a fiúcskák annyira nagyon-nagyon édes-aranyos falatok!!!KépKépIGazán nagyon-nagyon büszke lehetsz rájuk, Magadra és a KispapidraKép!!
(az Olival közös alvós kép szerintem a csúcs,még a kezük is ugyanúgy van apávalKépKép)


Köszönöm a további gratulákat is, igazán aranyosak vagytok!Kép

Hóvirág,ez lehet kismama tünet, de amióta babás vagyok, engem is mindenféle nyavaja elér. PEdig alaphelyzetben soha nem vagyok beteg...Most a párom hozott haza valami jó kis gyomornyavaját a munkahelyéröl (sugárban hányt), mondjuk én lehet nem emiatt hánytamKép, de akkor is vacak a gyomrom még mindig...
Remélem hamar meggyógyultok Ti is!!

Leone, majd jelentkezem a táblába, ha már lesz elég bátorságom,jó???

Sziasztok
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Cat Kép végignéztük, nagyon édesek a fiúk Kép Kép

Én ma voltam AFP vérvételen, és meglestük a Babókat is, de csak a szívhangjukat hallgattuk, meg néztük ahogy rugdalóznak Kép 20.-án megyünk genetikai UHra.

Szilvi + 2 Manócska
16+4

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


AlenaKép
Ment mail.

BarbiKép
Köszi a dícséretet. Apának is az a kedvenc képe.Kép Végre egy kép amit nem kritizált, hogy rossz a kompozíció, technikailag elhibázott.KépKépKép

SziszusKép
Rendben lesz minden, ne izgulj. Főleg akkor ne, amikor meghallod az AFP eredményét.Kép Az UH a mérvadó, márpedig azon egészségesek!

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat, nem találom a képeteket. Milyen címen van az albumotok?

Elnézést, hogy ide írtam

Puszi
Noémi
Vendég
 



Cat
Kép
cateye
 
 


Cat Kép

Nagyon édesek a fiúk! Nem tudom miért nem találta a szerverem rögtön, csak a főlapra ugrott!

Nagyon szép család vagytok!!!!
Vigyázzatok magatokra, pláne ebben a hidegben ;)

Puszi

Noémi
Vendég
 


Cat,
tündériek a fiúk! Nagyon jók a képek!
Minden rendben volt az orvosnál, 13-án megyek AFP-re.

Barbi,
a Mili előtt én is egy évben csak egyszer voltam beteg. Azóta állandóan, pedig gyümölcsöt és vitamint is eszek.

Puszi mindenkinek
Hóvirág
Hovirág
 


Cat Kép ma még nem izgulok Kép Valószínű megyünk a SOTEra is genetikai Uh-ra, és szív UH-ra is. A magzatvízvételt nem akarjuk bevállalni ...

Virágról, Vicáról tud valaki valamit?

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziasztok Lányok!

Szeretném megkérdezni Tőletek, van-e tapasztalata valakinek abban, h abortuszon "való átesés" mennyire csökkenti az újabb teherbeesés lehetőségét.

Köszi
loire
 
 


Sziasztok!

Már jó rég jelentkeztem utoljára. Azért ide írok, mert itt ismerek közülletek nagyon sokakat. Hátha tud valaki valami bíztatót írni.
Hosszú évek könyörgése után elment végre a párom andrológushoz. Halvány sejtésem volt, inkább csak megérzés, hogy nincs teljesen valami rendben, de ilyen eredményre nem számítottam, amit kaptunk.
Mot a: 0% mot b: 5% mot c: 75%
Szerintetek ebből ki lehet gyógyulni??????????
Nem mondott semmi bíztatót a doki, csak egy csomó vizsgálatot írt elő neki.
Szerintetek 0%-os gyors és 5%-os lassú mozgásból fel lehet még a kis fickókat ébreszteni?
Ehhez képest kész csoda, hogy én a nyáron terhes lettem!
Van értelme egyáltalán bármilyen kezelésnek?
Segítsetek, mit tegyünk? Nem haragszom rá, még a több éves huzavona miatt sem, csak fáj...
Az andrológus szerint valószínűleg ez is lehetett az oka az újjabb vetélésnek...

Na mindegy, nem panaszkodom tovább, ez így is sok.

Mindenkinek sok boldog babázást kívánok!

Üdv:
Gitta
gitta
 
 


Gitta Kép
A rossz mozgásnak számos oka lehet. pl. nem megfelelő anyagcsere. Ez jól kezelhető, vagyis az esetek többségében kezelhető, sokkal jobban, mint az alacsony spermaszám pl. Valami keringésjavítót kellene a párodnak szedni, és attól nagy valószínűséggel javulna az eredmény. Emellett jó lenne elmennie egy teljes vérképet csináltatni.

A másik, ez tényleg meglehetősen rossz eredmény, de bármiféle kezelés előtt jó lenne megismételni a vizsgálatot, mert a férfiak spermaképe nagyon gyorsan változik, tehát ez lehet egyszeri rossz eredmény is.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

feltettem a Máté néhány képét albumba:
http://babanet.hu/album/main.php?album=4109

Loire
Úgy tudom, hogy az abortuszon való átesés valamennyire csökkentheti az esélyeket, de szerintem ne foglalkozz esély-lataolgatásokkal, meg aggodalmaskodással efelett. Csak mindent bele a sikerért.Kép Kép
Hajni
phajni
 
 


HajniKép
Nagyon édes ez a gyerkőc. A pisikős képe meg egyszerre csúcs! Gondolom nem tudatosan kaptátok el.KépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!

Szia Gitta! én semmi okosat nem tudok mondani, mert abszolut járatlan vagyok a témában. De írok neked, mert nagyon örülök, hoyg jelentkeztél. És persze jobb lenne, ha valami jó hirrel jönnél, de csak lesz ebből valami. Az is már fél siker, hogy végre elment a párodKép.Fel a fejjel !!!Hátha igaza van Orsinak és ismétléskor kiderül, hogy csak pillanatnyi volt a spermazavarKép!!
Jelnetkezz, hogy mi újság!!

Cat! Írj valami okosat Gittának, Te általában szakértő vagy!!!!Kép

hajni! Nagyon helyes a kölök!!!!!

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Cat Kép

A pisilős az tök véletlen, csak a számítógépen vettem észre Kép,egyébként azt akartuk lefényképezni, hogy hogy örül a majomnak.
Nem az a kölök, aki csak úgy produkálja magát a mama kedvéért. Azt a kevés kis tudományát, az istennek se mutatja, ha akarjuk. KépKépKépHencegünk, hogy mennyit nevet, meg hogy hangosan kacag, szinte sose sír. vendégeknek,akik jönnek, aztán egy kósza mosoly nélkül, kompletten végig üvötötte a vendégséget Kép

Rékacs, köszi Kép

Szoktátok nézni a szülőszobát?Mit szóltok a csütörtöki részben az ikres anyukához, aki megtartotta a babáját?
phajni
 
 


Sziasztok LanyokKép

Mar regen tervbe vettem, hogy jelenkezem, csak sajnos sok jo hirt nem tudok kozolni. Elnezest, hogy ide tolom a kepem, de a masik topikban mar szerencsere nem sokan maradtak a regiek kozul.
Eloszor is szeretnek utolag mindenkinek gratulalni a babakhoz!!!! Hihetelen, hogy ennyi iker sikerultKépKép. A kismamiknak is hatalmas gratula, plane akinek mar a masodik jon Kép.
Vegigneztem a fenykepeket, valami fantasztikus ez a sok baba es minegyik szebbnel-szebb!!!!!!
Ha nem haragszotok egy par szot irnek magamrol-magunkrol.
A nyari es oszi csavargasok utan tervbe vettuk osszel a lombikot, de sajna nem kerult erre sor, mert ferjemnek bizonytalan lett az allasa. Meg van es lesz is egy darabig, de igy nagyobb "beruhazasokat" tervezni nem lehet. Ezert ugy dontottunk, hogy kesobbre halasztjuk, ha mar lesz masik fix munkaja. De addig sem unatkozunk, mar jopar honapja jarok akkupunkturara, iszom a rosszabbnal-rosszabb KépKép gyogyteakat. Egy nemet csajhoz jarok, aki kifejezetten a meddoseggel foglalkozik, nagyon szuper es tehetseges, de meg nincs eredmenyeKép. Mondjuk nem is vartam, hogy ilyen hamar osszejonne. Hahahaha nem gondoltam volna 5 evvel ezelott, hogy 3-4 honapot tudok en egyaltalan varni a babara. De igazabol teljesen kikapcsoltam, nem stresszelem magam maximum az iskolapadban ahol jelen pillanatban meg az angolt nyuzom, hogy egyetemre jarhassak egy kis itteni konyvelest tanulniKép.
Igy hirtelen talan ennyi eleg lesz, nem akarlak terhelni Titeket. Remelem, hogy nem veszitek rossz neven, ha legkozelebb is ide jelentkezem, mert Ti vagytok a babanetes csapat szamomraKép.
Ja es megvalami eszembe jutott, CatKép ha lennel olyan aranyos josolnal nekem is valami jot?? KépKép

Pusza:
Vica
vica72
 
 


RékacsKép
Köszi a megtiszteltetést, de a férfi eredményekhez sajnos tök vagyok.KépKép Nálunk a párommal semmi gond nem volt, turbó eredménye volt, így az andrológiát nem tanulmányoztamKépKép

HajniKép
Sajnos a szülőszobát nem láttam, pedig tervbe volt véve, hogy nézem. De nekem akkor kell aludnom, amikor a fiúk is nyugszanak.Kép

Azért Nálatok jobb a helyzet, nálunk fordítva van mint Máténál. Mindenkinek elmondjuk, hogy néha milyen nyűgösek, de ha vendégség van nálunk, akkor fülük-farkuk be van húzva, és angyalokként viselkednek, szépen alszanak!gagyognak/vigyorognak. Senki nem hiszi el, hogy tudnak kis ördögök is lenni.Kép

VicaKép
Annyiszor hiányoltunk már, hogy merre vagy. Sajnálom, hogy nem sikerült még lombikra eljutnotok, de hátha ezek a borzalmas izű teák eredményt hoznak.
A lombikot itthon gondoltátok vagy kint ? Most olvastam, hogy Magyarországon sikeresebb az IVF mint nyugaton, nem beszélve róla, hogy mennyivel olcsóbb.

Küldöm Neked a "babacsináló" energiáimat++++++++++++++++++++++++++++++++++++++KépKépKép


Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat Kép

Hát tényleg a miénk a jobb eset. Kép Már gőgicsélnek? Mi csak olyan 3 hónapos kor körül kezdtük.
phajni
 
 


Vica Kép
De jó, hogy írtál. Sajnálom, hogy jó hírrel még nem tudsz szolgálni, de ami késik nem múlik.

Cat Kép Hajni Kép
A TV2 műsorai, a Szülőszoba is fent vannak a TV2 honlapján. Meg lehet nézni rendesen az egész műsort.

Puszi, Alena
alena
 
 


Sziasztok! Kép

Babóca!
Hogy bírod? Vannak jósló fájásaid? Nemsokára Te jössz Kép
Jó gömbölyödést mindenkinek.
Puszi
Kriszpy
kriszpy
 
 


Vica!Kép
Örülök, hogy írtál!
Írj ide továbbra is nyugodtan, és bárki a fenti topicból, nem azért vonultunk külön hogy ne olvassunk rólatok, hanem hogy mi ne zavarjunk titeket.
Nekem is így sikerült, lazítás és rémes teák, Aviva torna, ilyesmik. Megy a drukk neked!

Gitta!Kép
Neked is üdv és a fenti természetesen rád is vonatkozik. Szerintem is hatalmas előrelépés, hogy a párod belement a vizsgálatokba, mostmár biztos haladtok majd!

puszi, Leone

KépKép
leone
 
 


Vica Kép csak emlegetnem kellett Kép bár csak tudnék jósolni, de azt meghagyom Catnak Kép.
Én nagyon drukkolok! Kép

Szilvi

17!! Kép

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Gitta, olvastam a párod rossz eredményét, hát tényleg nem túl fényes, de végre elment dokihoz és akkor lehet továbblépni. MOst nagy szüksége lehet a szeretetedre, erősítsd benne hogy ő ettől még ugyanolyan értékes férfi. Én is azt mondom,h ogy vizsgálják ki rendesen a férjedet, de mielőtt megműtenék mérlegeljétek, hogy hány százalékos a gyógyulási arány és ha megműtik van-e esély a spontán teherbeesésre. Van ismerősünk akinek 0 spermája volt. Herebiopsziával vettek és tenyésztettek nekik a lombikhoz és sikerült és ikreik vannak. Fel a fejjel és végre elindulhat valami és nem a csodában kell bíznod.
Pusz Erika
hurki
 
 


Csajok!
Virágrol van valami hir?
minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Köszi Hajni, a biztatást.
Azóta beszéltem egy ismerősömmel, aki egy évtizede foglalkozik asztrológiával így közeli kapcsolatban van ezoteriával stb. és azt mondta, hogy mindenkinek lehet gyereke, akinek azt mondják nem lehet, azoknak lelki, tudatalatti gátlásokat és blokkokat kell feloldania - ezek jelntkeznek fizikai problémaként - pl. kineziológus segítségével. De már a probléma ilyen megközelítése is sokat segített és magyarázza, h aki abortuszon átesett, miért esik nehezebben teherbe - nyilván sokkal több negatív energia gátolja.
loire
 
 


Vica!

De jo hogy irtal! En is emlekszem rad! Gondolom te is enram. Szoval meg nekem sem sikerult, de szoktam rad gondolni, mikor a regiekre gondolok, es tudom, hogy nekunk is lesz babank!
Hajra!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok lányok!

Jó rég nem jártam erre, mert millió dolgom volt.
Most viszont elég sokáig tartott visszaolvasni (az évszakos topiknak neki sem merek állni).

Cat Kép először is kösz a homeos választ. Szedem én is, mert picikémnek úgy megnőtt a kaja igénye, hogy féltem nem bírom követni. Srácok még mindig jól kinézősek Kép

VirágnakKép én is nagyon-nagyon szorítok.

Hajni Kép De jó, hogy írtál, többször gondoltam rád még a korábbi levelezéseink miatt. Nagyon édes a fiad.

SzösziKépről van valami hír. Ezer éve nem írt.

Most csak ennyi, mert vár a házimunka. Bálint 2 órája alszik a teraszon, remélem nem fog megfázni.

Ja, és 2 kérdés. Tud valaki a 11-22 kerületben esetleg Csepelen baba-mama tornát illetve babamasszázst?
Köszi
Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Cat!
Annyira szépek a fiúk.Meglestem a képeket.Kép
Mindig egyszerre szopiznak a kicsik?
Jól láttam, hogy szoptatós párnát használsz?
Ezt hol lehet venni?

Judyt
9+1

Judyt
KépKép
judyt
 
 


JudytKép
Nem szopiznak mindig egyszerre, csak ha egyszerre éhesek, ill. minden este fürdetés után. Akkor ugyanis itthon van Apa, és Ő kapkodja le őket büfiztetni. Az együtt szoptatáshoz jó ha van 2 ember. Bár ha egyedül vagyok és egyszerre ébrednek, akkor nincs mese együtt kell szoptatnom. Idő szempontjából sokat spórol az ember vele. A szoptatós párnát imádom, én ha külön szoptatok akkor is azon szoptatok. a gyerekek is imádnak azon aludni, mert idomul a testükhöz. Ezt a Kikában lehet kapni, sajnos borsos áron 7.990 Ft-ért. De érdemes beruházni rá, mert a terhesség alatt is sokat aludtam rajta, és ez a legkihasználtabb beruházásunk.KépKép

EditKép
Én is gondoltam pont a napokban Szöszire, hogy mi van vele. Láttam, hogy írt a nyári kisbabások topikba, de oda sem ér rá sokat írni, Balázs nyűgös mostanában. Reméljük nem maradt hűtlen hozzánk.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat!
Köszike, hogy leírtad a tapasztalatodat.Majd Én is beszerzek egy ilyet magunknak.Kép
Mégegyszer köszi.

Judyt
9+1

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Edit Kép

A XI. kerületben biztosan van, ma láttam a gyerekorvosi rendelőben a plakátját, de mivel én még nem akarom vinni, így a címet nem jegyeztem meg, de legközelebb megnézem, ha érdekel.

Egyébként hogy vagytok? Balázs lett a fiacskád, gratulálok. Szülés simán ment?

Loire Kép

igen, szerintem is nagyon sok múlik a lelki és az ezoterikus dolgokon, ezt én is éppen a terhességem kapcsán értettem meg. Anélkül, hogy traktálnálak téged is és a topikot is a részletes dolgaimmal: nekünk is csak akkor jött össze a gyerek, amikor az életünk arra megérett. Elötte hiába is próbáltuk erőltetni a gyereket.Ugyan összének összejött, de elveszítettük pár hónapos magzati korában.Egyszerűen nem voltunk még készen annak a kis lénynek a fogadására, akit nekünk szánt a sors nem egzisztenciálisan, hanem más szempontból., nem akart még megszületni. Úgyhogy, mindent bele, ha készen álltok rá, lesz baba abortusz ide vagy oda Kép
phajni
 
 


Mindenkinek Mikulás nap alkalmából:

Kép
Kép
Kép
phajni
 
 


Hajni Kép

Köszönöm, ha megnézed. Ez torna vagy masszázs?
Nem Balázs, hanem Bálint.
Szülés nem volt sima, kicsit hosszú volt és 3,5 héttel korábban jött a drága, de nem lett császár belőle és így utólag már csak a szépre emlékezem Kép
Pussz

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Vica, én is örülök,hogy irtál!!!Kép
NAgyon szoritok,hogy ez a sok nem-finom tea tényleg hasznos legyen, remélem hamarosan sikerrel jártok!!!KépKép

Lányok,
Lassan elmúlik az állandó rosszullétem, már alig várom a középsö nyugis pocis idöszakot...Ma megyünk doktorbácsihoz, hogy az UH eredményéröl tájékozódjunk...Itt sajna ez két külön intézmény, és soha nem mondanak semmit ott a helyszinen, csak a dokimnak küldik az eredményt..Imádom öket...

Na,megyek egy kicsit házimunkázom, amig Ádám alszik.

Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Csajok, ma vagyok 30 éves!!!
Balika bümbümbüüüü-vel kívánt nekem boldog szülinapot Kép

Virág ma megy vérvételre szurkoljunk neki nagyon.
Erika
hurki
 
 


Juj, Virág Kép, megy a megadrukk!!!!

2 hete irtam, hogy a barátosném is a Kaáliban volt lombikon, és vasárnap telefonált, hogy sikerült. Remélem, Virág is ugyanilyen jo hirrel jön majd! Úgy szoritok neki!

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Virág Kép
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++....

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Hurki Kép BOLDOG SZÜLINAPOT!Kép

Virág! NAGY-NAGY DRUKKKKK! Kép

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Hurki!
Boldog szülinapot!!!!!

Virágnak megy a drukk ezerrel!

Szia Vica! De jó hallani rólad! GYere, ha van kedved, mi emlékszünk rádKép!

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


HurkiKép
Isten éltessen sokáig!!!!KépKép Szemtelenül fiatalka vagy.Kép

LányokKép
Sajnos Virágnak megint nem sikerült a lombik, hiába volt minden pozitív energia.Kép Igazságtalan a sors.KépKépKépKépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Jajj Kép Kép Kép Ilyenkor annyira dühös vagyok.

és hülye is, mert Erika az előbb elfelejtettem boldog szülinapot kívánni Kép

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Köszi a cülinapi köcöntéseket.Kép

Kép pedig olyan jó helyen lenne Virágéknál is egy kis prüntyőke.

Puszmák Erika
hurki
 
 


Kép Kép Virág Kép

Erika Kép
Boldog születésnapot!

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Reditke Kép
Holnap megyek arra felé,megnézem és holnam megírom, úgy emlékszem kifejezetten baba-mama torna, mintha masszázsról nem esett volna szó.

szia :Hajni
phajni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?