Új privát üzeneted érkezett!

Azért is akarom kihagyni, mert van egy nagyon értelmiségi egyetemista kérődzősKép Én meg mint a hülye anyuka egyfolytában magyarázok, hogy miért így, miért úgy... Bár az oktató elég elnéző velem szembenKép

H.
nalika
 
 


A végén még lehet, hogy fizetnek is, mert Te tartod a tanfolyást Kép
Vizsga mikor lesz?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Nem mondom megKép
nalika
 
 

 
 

Most nézem a katalógust, hogy mik voltak azokból,amik az újságban vannak. Nálam csak a cetlikém volt.
Aminek 4790 ft darabja azok bezzeg voltak KépMeg az alpesi szett is.
Ezek ennyire jó áron vannak vag ennyire jók, hogy igy viszi őket a nép? Mert mindenki keresi. Meg voltam lepődve. kb két hete olvastam a szegediben, hogy alig várják, hogy legyen.
Látszik, hogy nem értek hozzá . MÉG Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Nálam már átmentél! Kép
Aki igy tud vezetni Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


KépKépKép

Mindig nagyon hamar elfogynak, tavaly én is csak néztem mégKép

H.
nalika
 
 


Hát remélem, hogy találunk azért még időben. Meg megyünk valamelyik nap Hódmezővásárhelyre szervizbe is. A szerviztől nem messze van Tesco, majd oda is benézünk.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ma viszont a Corában láttam Vizipók csodapókot meg Kockásfülű nyulat. Nem is gondoltam, hogy van rá igény. Pedig olyan jó kis mesék voltak.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


KösziKép

A mi szekerünk kedden megy szervízbeKép Már nincs valami szép hangja a motornak, de nem azért mert gyakoroltam rajta. Én, ugye finoman vezetekKép

H.
nalika
 
 


Nálunk a nagy kedvenc a kockásfülű nyusziKép
Hisztis gyereknél nagyon beválik, csak ajánlani tudomKépPlüssnyuszink is van hozzáKép
A vizipók is megvan, de nincs akkor hatása.

H.
nalika
 
 


Ezt nem is kellett mondanod! Kép
Szerviz Kép nem túl jó mulatság karácsony előtt.

Én 6 évet dolgoztam egy szervizben. Az ügyfél oldalán utálok állni, de muszáj, garanciásak a teherautók. Annak meg végképp megkérik az árát Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Nálatok megy a Mikulás vagy Ti mentek a Mikulás bácsihoz a gyerekekkel? Hétvégén már ez is itt van.
Most a karácsonyt is nagyon várom. Olyan más lesz.Olyan igazi. Már nem érdekel, hogy kapok e valamit, csak a gyereknek legyen ez is az is. Kép Ez olyan jó érzés.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Muszáj vinni, mindig tél előtt szoktukKép Utána alig szokott hangja lenni az aatóónak..

H.
nalika
 
 


Nem ér, hogy mindig egyszerre írunkKép

Ablakos Mikulásunk lesz...

Gyerekkel teljesen más a karácsonyKép

H.
nalika
 
 


Nem is meséltem, az oktató Mogyoródon lakikKép
nalika
 
 


Hát nagyon várom már. Egyébként meg ügyi vagy ( ha sejted mire gondolok). MAjd elárulhatnád, hogy lett belőle jpeg? Kép
Holnap, ha lesz időd. Kiváncsi vagyok. Tudod olyan kis okoska vagyok, hogy szeretnék tudni mindent. És ha valami nem megy addig csinálom, amig nem sikerül. De ha súgnál, akkor több időm maradna másra. AZért látom csak tanultál valamit annak idején Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Te Hajni!

Csak nem??????????
Vigyázz magadra!!!!!!
Látom Hugi apát nem merted becserkészni, igy Beáékhoz húzol? Kép
Mivel is foglalkozik a férje? Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hú most ez a pasi tetszett a Megasztárban nekem is.Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea úgyis zárdába vonultKép

Ez ugye az elméleti oktató, a gyakorlati kilétét még homály fediKép Az biztos, hogy nem dohányzó lesz, mert külön kértem...

H.
nalika
 
 


Ez tényleg jól énekeltKép Biztos továbbjut..

H.
nalika
 
 


Ki az??? Apa biztos nem, ő csak engem oktatKép
Vendég
 


Jó az izlésed! Bár nálunk apa dohányzik Kép Én még egy szálat sem soha.
Jól nézd meg, hogy a gyakorlati normális legyen. Általában az idősebbek jobbak, mert nyugisabbak.
Persze nem mindig, de tudod én apakomplexusban szenvedek Kép


Tényleg lehet, hogy Beát ott fogták????? Kép
Ma valahogy minddnki lazitott. Remélem, hogy mindenki összekapja magát és jön.
A

Andi
Kép
mucska
 
 


Előkerültél???
nalika
 
 


Hú előkerült a féltékeny feleség Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
az én férjem is 8 évvel idősebb nálamKép

H.
nalika
 
 


Gondoltam, hogy erre felkapja a fejétKép
nalika
 
 


Hajnikám, akkor most másik helységet keresel. Azt hitted, mi hogy Bea már apáca ruhában rohangál Kép
És még apuci fizetett be, hogy vezess! Kép Nem semmi!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kb. 3 perce ültem le a gép elé, és mit olvasok??? A hátam mögött engem dumáltok kiKépKépKép Most sértődjek meg???
Azért kérdeztem mert van oktató rokonunkKép
Vendég
 


Huginak is kéne valmi ilyet üzenni, hogy előkerüljön, mert bújkáló időszakban van Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

A rokonnak nem ér elmesélni, hogy tudod, hogy Hajnival vezet! Kép

Most megkérdezném, hogy Mogyoród mekkora, de ez olyan hülyén jönne ki Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó fajta gyerek ő is!Kép

Kb.6000KépKépKép

Pusz
Vendég
 


Andi,
KépKépKép

Bea,
küldtem levelet

H.
nalika
 
 


Hajni!

Mi van,nem mersz előkerülni?

Bea tessék figyelni!Kép
És nem a hátad mögött, hanem a szemed előtt! És ez ugye nem mindegy! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
már érted??? Vagy késő van hozzá??

H.
nalika
 
 


SzememKép Én ilyenkor már csak nézek ki a fejemből!Kép

Pusz
Vendég
 


Értem már igen, volt ilyen gondolatom, próbáltam is, de nekem nem jött be. Holnap megnézem.
De már józanodok! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Lányok lassan elhúzok, mert kimegy a maradék pezsgő a fejemből és akkor nuku alvás.
Szép álmokat nektek!

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Józanodsz??? De a humorod nem megy vele együtt, ugye???

H.
nalika
 
 


Hajni!

Remélem Kép De már mondtam, hogy csak a gép előtt vagyok dilis, amúgy egy unalmas liba vagyok. MAjd rájössz! A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Asszem én is illegalitásba vonulokKép

Jó éjt mindenkinek!!!!

H.
nalika
 
 


Akkor én is apa mellé... Hajni, válasz mentKép

Jó éjszakát!
Vendég
 


Andi,
nem úgy szoktam észrevenni, hogy unalmas lennélKép

H.
nalika
 
 


Te unalmas???Kép Akkor én apácaKép

Pusz
Vendég
 


SziasztokKép

Nincs időm és energiám visszaolvasni, de annyit láttam, hogy Andi beiszogatott.Kép Egészségedre!Kép Én is úgy innék néha alkalmakkor egy kis Baleys (így kell írni?) likőrt, de ugye szoptatok.Kép De a Hugikám esküvőjén ezért egy ujjnyit megittam.Kép

Ma mértük Gergőt fürdés előtt és 7780 gramm a Drágám!Kép És ez tuti súly, mert akkor már majdnem 5 órája nem evett! Képzeljétek evett 3-kor és aztán csak 8-kor!!! El sem akartam hinni!

Most húzok zuhanyozni.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Tudjuk, mert egész délután a rendben voltál Kép
Hajni!

SIKERÜLT!!!!! igaz, hogy harmadik nekifutásra!!!!!! De megy! Köszike.


Szép álmokat, mert a végén még fel kell bontanom az ucsó pezsgőnket Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Orsi!

Köszönöm Kép
Szép súlyú a gyerkőc! De mi is az erős fiúkat szeretjük nem a nyápicokat!

NA van még hatás, mert azt olvastam kétszer is, hogy ezer ujjnyit ittál meg Kép
Szép álmokat Neked is!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ilyen ritkán jövök, de a gyerek tisztára dinka. Napközbe nem alszik, pedig már csak sírni tud a fáradtságtól, de azért se Kép

Éjszaka is ébredezünk rendesen. Nem tudom mi baja van Kép

Remélem csak valami múlandó Kép

Meg hát ugye festegetem a karácsonyi ajándékokat, az órával bajlódok már két este óta, és még nagyon sok van hátra.
És végetért a tiszta evés is. Ha elég a kaja, közli tele szájjal hogy gíííííí... Kép

És még meg is fáztam.

Jó sokat tudok panaszkodni, mi? Kép

Lehet hogy este én is leiszom magam, sőt a kukacot is leitatom, akkor tuti nem ébred fel éjszaka Kép

Szerintem összebeszélt Kika Annájával, hogy idegeljék ki a szülőket Kép

Andi Annácska is jó lesz barátnőnek a méretei alapján Kép Pont tegnap mondtam apának, hogy kukac úgy néz ki mint egy biztonsági őr. Nagy kerek fej, pocak, kopasz... Kép

Szép hisztimentes napot mindenkinek.

Hugi
Amatőr
 


Jó reggelt!

Mindenkinek szép napot!

Meli!

Boldog névnapot kivánunk!Kép

Hugi!

Aranyos vagy, hogy Mazsinak jó lenne Anna, de tudod, az ember a barátnője kinézett pasijára nem csap le. Igy ameddig Noncsi Mazsikát akarja, mi visszavonulunk! Kép

Annának is volt 2 olyan hete még a nyaralóban, hogy nemaludt semmit. Próbáld azért altatást erőltetni napközben, mert amikor a fáradtságtól dinka annál rosszabb nincs. Kép
Az éjszakába nem szólok bele, mert én kezdetektől nem engedtem ebelőle és Anna azt szokta meg. De ő nem üvöltött csak nyekereg néha egy kicsit.

HAragudni nem haragszunk ám, csak hiányzol Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szép jó reggelt!

De jó, hogy van egy naptár-felelősünk Kép Nekem teljesen összefolynak a napok, azt se tudom, hogy jóformán, hogy milyen nap van, azt meg, hogy hanyadika, végképp nem KépKép

Meli!
Boldog hisztimentes névnapot kívánunk mi is KépKépKép!!!

Andi!
Akkor nem pálinkás, hanem pezsgős jó reggelt neked KépKép!! Ugye, hogy nem kell aggódni Anna méretei miatt ? KépKép

Kika!
Ne bántsd a 10 kg-os 6 hónaposakat, mert mi épp azok leszünk hamarosan (mármint a 10 kg már megvan, de még 6 nap hiányzik a félévhez) Kép
És annyira nem is Michelin-baba, bár tényleg nem zörögnek a csontjai Kép!

Hugi!
Szerintem nem haragszik meg mostanában senki, ha a többiek is kevesebbet jönnek, nyakunkon a Karácsony KépKép

Hajni!
Gratula a hibátlan teszthez Kép

Bea!
A keresztfiam fiú is, meg rossz is, kb. annyira, mint egy 5 és féléves, csak egy kicsit el is van kényeztetve hozzá, ami nagyrészt anyósom hibája Kép
Puszi mindenkinek
K.

Kép
lujzika
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Hát tényleg nyakunkon a karácsonyKép De gondolom, most ti is teljesen máshogy álltok hozzá, mint eddig?Kép Na jó, Hajninak már nem újdonságKép Nekem pont tegnap villant be, hogy ki kellene már dekorálni az ablakokat, csak azt nem tudom, hogy mikor???

Meli!
Boldog névnapot kívánok!!!Kép

Orsi!
7780 az nem semmi! GratulaKépKépKép

Andi, Hugi!
Ti már most össze akarjátok hozni a gyerkőcöket?Kép Igaz, Zsófinak is van már vőlegénye, apája nézte ki nekiKép

Megyek, ébred a csaj...majd jövökKép

Pusz
Vendég
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?