Új privát üzeneted érkezett!

Na most már csak azon akadtam fenn, hogy a takaró/paplan illetve a huzat mérete nem egyezik :shock:
Eldugultam, bocs Mindenkitől!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: köszi! :lol: Majd ráállok a témára, mert már nem igen halogathatom.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Találtam egy oldalon 2500-ért 100% gyapjúnak írt paplanokat, de ez meg gyanúsan olcsó nem?! Na, mindegy, úgyis élőben kell látnom, anélkül nem veszek.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Torpi,szerintem mar laphintat kene venni nekik,mar kapaszkodnak,hamar megtanuljak hajtani magukat,es akkor te sem kellesz oda,ki-be pakolni oket.a jatszon van olyan,ami alacsonyabb,es egyedul raulnek enyemek,meh Babusek is,es nagyon szeretik.

Majd jovok meg,Nono lazas reggel ota.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyuszi, Emma délután lázasodott be, 39. Gőzöm sincs, ez is mi lehet :shock: Nem is vacsizott. Nonóval mi van?
Laphintán megülnek, de ők imádják, ha jól meg vannak hajtva. Ezt azzal még nem tudják szerintem. Majd egy év múlva. A fa hintának meg fel tudják maguk tolni az első védőpálcát, beülnek és kiszállnak nélkülem, mégis biztonságos. Még azért kajlák a laphoz. Majd Húsvétra. Azért akarok occsó fát.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi,ó szegény,ő is?Jobbulást!

Nonó délután 39.4-el ébredt,kapott mexalent,hívtam a dokit,azt mondta adjak még nurofent is,és ha nem lesz jobb,akkor holnap kijön.Neki lement,a kedve is jobb lett.Apa délután elvitte a Badát,hogy azért nyugodtabb legyen,ne szekálják egymást.Fürdés elött már éreztük Bada is meleg,melegebb mint a Nono.Badának 39.2 :( Nono 37. Noéminek piros a torka picit,Balázsnak nem tudtam megnézni.Se orrfolyás,se köhögés.Kapnak engistolt,meg tantum verdét.

Ja,hintát már értem,enyémek meg pont azt élvezték,hogy egyedül használják(bár ezek szerint azt is lehet :roll: ),nekik a sebesség rég nem volt,itthon nem raktuk fel a hintákat,a játszón meg nincs bébihinta,így a lassú ringatózáshoz szoktak :lol:

Paplan nekem is jól jönne,Timi,én is csak kivártam,hogy ki ír valami okosat :lol: az ikásnak jó a mérete a 85x110,de nem kapható azt írja.A másik,a készlet,az tényleg fura,hogy más a méret.Jyskes nekünk nagy...és drága is :shock:

Még mindig konyhát lesek...jajj...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Móni,ha erre jársz,megkérhetlek egy kis szívességre?Puhatalpúra lenne szükségünk :oops:

KépKép
noba
Budapest
 
 


sziasztok
Nyulasz persze akkor hívlak majd, szoktunk menni Camponához, ha rendelek ruhákat ott veszem át, és azt jó lenne összehozni mert nekünk kiesik eléggé az a rész

tényleg tegyétek fel a cuccaitokat eladni, mert viszik nagyon sok az érdeklődő mindenfélére
tegnap az egyik utazóágyat kb 1 óra alatt eladtam

szegény Noémi lehet a vonaton szedtek össze valamit nem?
gyógyuljatok

puhatalpút persze megrendelem de most megnéztem, a paypal per pillanat 319 ért számolja a fontot
szóval eléggé megnyomja az árát
ettől a kettő eladótól rendeltem eddig

http://shop.ebay.co.uk/tula2shoes/m.htm ... 4340.l2562

http://shop.ebay.co.uk/mytwinkletoeshoe ... 4340.l2562

esetleg másnak nem kell? mert akkor a postaköltség osztódna, és olcsóbb lenne

Törpi! ti is mi lehetett?
Ágyneműhöz nem tudok szólni, mi télen babapléddel takartuk őket, most meg pelenkával, ami akkora mint 4 (vagy 6??) sima peleka egyben, és az van félbe hajtva

Móni
KépKép
reunion
 
 


és még takaró

Laura egy ideje azért nem alszik el esténként, mert nem jól áll rajta a takaró
minden este máshogy kell rátenni
egyik nap a lába kell kilógjon, máskor a keze legyen ki, volt hogy be kellett gyűrni a hasa alá, és most az a menő, hogy a feje is legyen betakarva, a lába meg lógjon ki
azt találtam ki, hogy a babatörölköző van rajta a buksiján, és így most elégedett

de én igazat megvallva aggódom emiatt, ez valami kényszeres viselkedésnek tűnik, remélem nem neurológiai eset, csak valami hóbort, hogy felhívja magára a figyelmet ezzel is

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni,köszi,holnap megnézem a linket,ma már hullllla...

Az jó,camponától 3 km-re lakunk.Feltenném én a cuccokat,de ahhoz válogatni,fotózni,mérni kellene,és nincs erőm nekiállni.Majd egyszer :roll:
Viszont most meg kellene várni,míg meggyógyulunk,mert mondanám,hogy gyertek,aztán a kapuban is oda tudm adni a könyvet,de ha már eljöttök,játszhatnának egyet a kertben :wink:

No,elég érdekes ez az elalvás :shock: :lol: szerintem csak játszik.

Zsófi,már én is ott tartottam,hogy anyagot veszünk,és varratjuk :roll:

Noémi 1 órával ezelött köhögött kettőt,hallgattam a bébiőrben,mondom azért megnézem,még jó,hogy bementem,kihányta még az uzsonnát is :(

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus,nagyon ritkán jössz...mi van,alszanak már a lányok délután?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Hű, szegény betegeknek jobbulást!

Nyulasz: de sajnálom Nonót! Remélem hamar túl lesznek rajta Badával együtt!

Törpi: Emmának is jobbulást!

Móni: szerintem is játszik a lány! :wink: Nekünk már nem jó a puhatalpú sajnos azt is leveszik, papucsmánia tombol.

Babus: tényleg! Hol vagy?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jo reggelt!

Balazs meg lazas,Noeminek semmi.viszont Balazsra erdekesen hat a laz,be nem all a szaja,beszel egyfolytaban.

Torpi,ti hogy vagytok?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: :lol:

Én ma nem vagyok a türelem mintaképe, tiszta zizi vagyok, így ébredtem. :( És ma is egyedül. Tuti meg fogok bolondulni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Én megrendeltem amit Rana belinkelt múltkor, az óriásböngészőt, ma jön. Kíváncsi vagyok mit szólnak hozzá, szülinapig úgysem bírom ki, hogy ne adjam oda! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi :( mi tortent?

Moni,baj van,Badanak 18-24hos cipije volt,de mar nagyobb kene,viszont itt nem latok nagyobbat :roll: letezik egyaltalan?

KépKép
noba
Budapest
 
 


nalunk nem neztetek?enyemek nagyon szetetik!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: nem történt semmi azon kívül, hogy K. maszekol én meg egyedül nyomom a két hisztissel egész nap. Ezért is sajnálom annyira, hogy betegek lettetek, mert amikor jöttetek volna, akkor itthon lenne. Ez most jó önzőn hangzott, de a betegséget mindennél jobban sajnálom! Na, remélem érted, mert ma fogalmazásból sem vagyok jó.
Néztem a böngészőtöket, nekem nagyon tetszett, Alexa meg annyira imádja a könyveket, neki biztos bejön. Boribont is rendeltem, mert az is nagy kedvenc lett, meg miniböngészőket. talán így marad szülinapra is belőle. :wink: Bookline-on szoktak jó kis kedvezmények lenni, nekem meg most összegyűlt, úgyhogy magamnak is rendeltem olvasnivalót.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


na,en is nagyon sajnalom,hogy igy alakult,vegre jo ido,remelem hamar tulleszunk rajta.mit olvasol?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Éppen mihez van kedvem. Humoros, csajos könyvek, krimi, akció. Vavyan Fable a nagy kedvenc, tőle az összes megvan, most Fejős Éva és Mariann Keyes új könyvét rendeltem meg. Könyvtárba kéne inkább járnom, az occsóbb lenne, de itt az sincs normális. Majd Velencére beiratkozom megint.
Dan Browntól is mindent olvastam, alig vártam, hogy jöjjön filmen az Angyalok és Démonok, aztán újfent megállapítottam, hogy könyvben 100x jobb.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Miért nem látom a vonalzóinkat?

Na, kiviszem őket, mert idebent már kiüvöltöttem magam, ideje, hogy a fél falu hallgassa, milyen sárkányos hangulatban vagyok!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


sarkanyos :lol: lazits picit!en meg probalkozom a sutivel,apa segit a mamanak,ezek meg mindenert sirnak,lognak rajtam,hat nem egyszeru ket beteg gyerekkel.olyan nyugos Noemi,hogy megorulok tole.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Ezek érzik mikor kell még egy lapáttal rátenni! Most szedtem ki őket a kádból, hajmosás vagy 3x samponnal! :twisted: A garázsban eldugva-barikádozva áztak az ecsetek benzinben. Az én két tökkelütött gyerekem is beleáztatta magát, az ecsettel fésülködtek, amíg teregettem. Tele van a pöttyös napozóm! Elegem van! Sokam van! És még csak 11 óra! :twisted: :twisted: :twisted:

Nyulasz: gyors gyógyulást nektek! Mi lehet? Megfázás, vagy valami más vírus-baci?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ja! És Alexa ül az etetőszékben és üvölt: nyamnyamnyami-nyammaaaaaaa. Úgyhogy kapnak már most enni és mennek aludni én meg nyugszom, csak tudnám mitől?!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi :shock: hu,na ez tenyleg huzos...na ezert teregetek este 11-kor :lol: tudom neked nem vicces,hatha a delutan jobb lesz.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz nincs nagyobb, legfeljebb centi eltérés lehet, de az elhanyagolható
akkor így nem kell Noéminek sem?

Ma enyémek is nyűgik voltak délelőtt, de ez az idő engem is megvisel, egész nap csak fáj a fejem
nem szeretem már ezt a meleget sem, pedig le akartunk menni Tiszakécskére pancsolni, nem tudom hogy fogom bírni........

Azt a könyvet én is néztem, de én még kicsinek tartom enyémeket apró képek elvesznek a részletekben
én olyat vettem amiben nagyobbak a figurák, és konkrét eseményhez köthető a kép, és a bal oldali lapon vannak konkrét tárgyak amiket meg lehet keresni a jobb oldalon :oops: :oops:na ezt jól megírtam :roll:

és bemutatom családom legújabb tagját
csatlakozott a Ku Klux Klánhoz


Kép

Móni
KépKép
reunion
 
 


Timi! ez nagyon durva!!! :lol: :lol: :lol:
szegény nem irigyellek
múltkor a 10 éves unokahúgom festette így be a gyönyörű hosszú szőke haját mahagónira...

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: :D Alexa mindíg úgy alszik, hogy a feje nem látszik ki az alvóállatok alól. :D

Kicsit lenyugodtam, de ez édes kevés lesz. Szerintem én sem bírom ezt a hirtelen jött meleget. Alapvetően a meleggel nem lenne bajom, csak ne így változna az időjárás, hogy egyik nap 10 fok, aztán 30. Lehet csak öregszem. Jelenleg olyan 120 évesnek érzem magam +- 10 év.
Kimostam a ruháikat is, de amikor teregettem érzetem, hogy még mindíg festékes benzinszagú. Vagy az orromba ivódott ennyire bele a szag. A holnapi ebédhez már nem volt erőm előkészíteni a dolgokat, majd talán este, ha apa itthon lesz. Vége a nyugalomnak, Alexa annyaannyáz.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Csatlakozom a 3 hisztis egyrakéson klub tagjaihoz. Kész vagyok, pedig mi a festékesbödönt sem találtuk meg.
Emma lázas, folymatosan csillapítani kell, éjszaka ramaty ennek köszönhetően :? nappal folytatódik a rémálom.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Moni,korbenezek itthon cipi ugyben,aztan meglatom,hogy mi lesz.addig is koszi.ja,es jo furdest!cuki a kisasszony :lol:

Torpi,szegeny Emma,jobbulast!faj valamilye?Tegnap Nono nem ebedelt,ma Bada.jol beosztjak,kar volt ket tanyert piszkolni :lol:

Timi,mi lesz az ebed?otlet kene.bar ma nekik inkabb uvegest bontottam.
Hat kb en is annyinak erzem magam :evil:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: cukkini krémleves, rakott kel. Ma karalábé leves volt meg krumplis tészta (meg tegnap is).

Hogy vannak a betegek?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ebéd gyerkőnek? Felesleges. Míra megrendelte, aztán 5 kanál után fintorogni kezdett és nem evett többet. Emma egyértelmű volt az elejétől; nem kért és nem evett semmit :?
Azért vacsit egész jól evett. Míra tésztát kért, gyors főztem neki, még mielőtt meggondolja magát. Szépen termelt is belőle, aztán Emma is elkezdett falatozni. Esti 3 deci tej is lement, bár szaggatott tempóban, sebaj.
Én meg egy Algopyrin és egy Neocitran után most kezdek kicsit feléledni. 6tól a halálomon voltam, belázasodtam én is. Na mit ne mondjak, rég nem éreztem ilyet.
Hogy a holnapi napot hogyan élem túl, azt nem tudom, de Emma nyügi, én szintén, Míra meg hisztis agresszor. Nehezen tűri, ha nem körülötte forog a világ.
Mindenesetre reggel 7-től este 9-ig szobatiszta a kisasszony. Már anélkül, hogy szólna, megy a bilire és pisil, csak a wc papírt kéri, ha már végzett. A kakival még akadnak gondok, de azt ő az esetek 90%ában reggel letudja. Szerencsés esetben még rajta van a pelus. Kíváncsi leszek, mikor lesz az éjszakai pelus is száraz. Bár azt hiszem, az még jócskán váratni fog magára.

Timi, kedves Sárkány-pajtim, hogy vagy? holnap egy új nap!!!!!

Nyuszi, Nonó, Bada hogy van?

Móni, isteni a kép!!!!! :lol: :lol: :lol: A neurológia esetekről meg csak annyit, hogy az én lányom meg folyton pödri a haját. Hát én is elgondolkodtam :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sárkány-pajti :lol: megvagyok. Kissé romos a lelkem, szégyellem, ahogy a gyerekeimmel viselkedem, amikor annyira akartam őket. Hát milyen anya vagyok én?! Borzalmas! Nem is részletezem! Holnap új nap, remélem jobb is! :roll:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi,nane,te aztán nehogy lerobbanj :(
Míra nagyon ügyes,ha nem jön közbe a nyaralás,akkor nem is zavarodott volna meg,hihetetlen hamar ment,jajj,remélem mi is hasonlóan ügyesek leszünk :D

Láza van még Emmának?
Nono egész nap láztalan,Bada délután óta,és juppijé,estére sem ment fel,37.2-37.4 között volt nekik.Azért éjszakára kaptak panadolt,de ha holnap nem lesz láz senkinél,akkor pénteken megyünk Zalába.Ha valamelyik holnap még belázasodik,akkor nem.Ma szobafogság,meg holnap is szerintem.

Karalábélevest imádom,nyami...krumplistészta jó ötlet,köszi,azt akartam is valamikor,mert szeretik,de holnap szerintem magunknak tartját sütök,és nekik még üvegest adok,kicsit megijedtem a hányás miatt,az meg szerintem nem terheli meg a pocijukat.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyuszi, juj, ez a hányás azért vacak lehetett. Még jó, hogy ilyen jól működnek az ösztöneid.
Emma lázas, bár már csak 38,2. Kapott Panadolt ő is, de nem sok jóra számítok éjszaka.
Én már lerobbantam, nekem is 38 fokos lázam volt, mandulám majd kiszakadt, fejem meg szétrobbanni készül.
szorítok, hogy elmehessetek a rokonokhoz!!!! Mi sem mentünk ki ma, 3 lépésnél többet nem bírtam tenni utánuk, jobb volt nekem idebenn.
Én sem hittem, hogy 4. napra Míra részben szobatiszta lesz. Számomra is döbbenet. Emma már nehezebb eset, ő teljeen kétségbe esik, ha bepisil. Pedig aztán visszatartotta tegnap kétszer is, és a kis bepisi után még engedett jócskán a bilibe is. De ma már nem, inkább kérte vissza a pelust. Na vele lehet, hogy kicsit döcögősebb lesz, de hát nem rohanunk sehova. Csak épp menne édesem a hugica után.

Timi, hol vagy Te a borzalmastól? Ne felejtsd, ha magadat szapulod engem is minősítesz :wink: Emlékszem egyszer még Edit írta, hogy nekik is igenis meg kell tanulniuk, hogy anyának is vannak rossz napjai. Nem lehet mindig minden úgy, ahogy ők akarják, és nem lehet minden adjuramderögtön. Na én ilyen napok után ezzel próbálom magamat a másnapra felszívni :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Jó reggelt!

Törpi,milyen volt az éjszakátok?Jobban vagytok?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Törpi: dehogy minősítelek én téged! Hogy vagy? Emma? Jobbulást nektek!

Nyulasz: drukk a láztalansághoz, hogy tudjatok menni! :wink:

Zsófi: gyere csak nyugodtan, én pl. kicsit jobban érzem magam attól, hogy látom másnak sem rózsaszínű álom a gyereknevelés! Videók jöhetnek!

Ma Alexa is kimászott reggel az ágyából és játszottak a szobájukban. Ennek én örülök, mert így nincs visítás és minket is hagynak henyélni. :)

Délután viszem vissza a bontatlan csomag noném pelenkát és becserélem valami másra, mert Alexára nagyon nagy, nem tartja magában a pisit és a bogyókirálylány tegnap szétszórta a lakásban a nyuszidrazsét. :twisted: Hanga meg szedte össze és hozta. Csak tudnám hogy csinálta, amikor nadrág is volt rajta! :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi, eztjobban nem is lehetett volna mondani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Emmát éjjel vizesre verte a Panadol, fázott, mint a kutya, sírva pakoltuk át mellém. Ott megnyugodott, nem is akart visszamenni a helyére. Majd egyszercsak fogta magát és visszaköltözött. Én meg rohanhattam utána a takarójával, mint a kis fegyverhordozó :lol: Reggel 7-ig aludt, akkor is csak Mírának köszönhette az ébresztőt, mert már nem bírta nélküle, be kellett menni hozzá.
Míra 6 előtt kelt, levette a pelusát, pisilt, és vissza sem aludt onnantól. Apja mondta a magáét rendesen :roll: Fájlalta a pociját sokszor, de sajna kaki nem volt. Most jön ez a nehéz része a dolgoknak. Majd valaki tapasztalttal át kell ezt beszélnem.

Nekem egész éjjel lázam volt, ramatyul voltam, fejem leszakadt, torkom kiszakadt. A reggeli Neocitránnak köszönhetően csavarni lehetett a pizsimből a vizet. Lezuhisztam, azóta egy fokkal jobb, de nem gondoltam, hogy 38 fokos láz ennyire le tud verni egy felnőtt embert.

Nyuszi, éjszaka láztalanul telt?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi :shock: :lol: :lol: Bocs, de ezt én sem igazán tudom elképzelni, de nagyon kis édes lehetett. Még az a szerencse, hogy a mindent szájba vevő Hangád nem kapta be ezt is :lol: :lol:
A Bogi márkájú, ami ilyen ördögi tréfát csinált veled?

Édesek lehettek, ahogy eljátszottak reggel! Ezt szeretem én is. Engem békén hagynak, egymással tök jól elvannak, simán 9-ig dögölhetek az ágyban. Mi lesz velem bölcsibemenet? :shock:

Hintát megkérdezted esetleg? Nem baj ám, ha nem.

Emma teljesen jól van, úgy látom, veszekszik a Mírával, motorozik, játszik, ugrabugrál... azt hiszem túl van a nehezén. Remélem tőlem nem kapnak e semmit, mert belekajáltak a túrós zsemlyémbe :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


haho CSajok bocsánat eltüntem kicsit nyaraltunk :oops: :lol: azaz öszeltünk de nagyon jo volt csak a végére lett pocifájás igy jöttünk haza szegény Laluci szenvedett :( igyekszem jönni meg még mesélni
puszi Mindenkinek és jobbulást betegeknek csak átloztam egy nagyot :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


itt voltunk:
http://www.tapiotanya.hu/
jöttünkmentünk meg tanyáztunk leginkább állatkertezés volt megnéztük a kisorit de CSajok nem merték megsimogatni én igen :lol: etettünk kecskéket meg kengurukat ültünk repcsin motoroztunk kukoricát szedtünk a mezön tollasoztunk és nagyokat nevettünk ettünk ittunk végre együtt voltunk 4en :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ja és bedöglött a mosogép :evil: :evil: :evil: jövö hétre igértek szerelöt aztán csoda lett és holnap már jön is 1 jupijééé
anyoshoz meg átvittem pár adagot addig is :? remélem meg tudja szerelni és nem kell ujat venni :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok

Babus a mosógép mindig rosszkor döglik be
:twisted:
csuda jó helyen voltatok :D

Nem tudom mi van de Laura is napi 2X lázas, de neki szerintem a foga, ki van rügyezve az álla, és nem lehet letenni, mindig csimpaszkodik
ja és megint nem eszik, 20 perces déli alvása után 3 kanál bébiételt könyörtapsoltunk bele

Voltunk ma Gulliverben, vettünk nekik babakocsit, meg dömpert, valami építőset, szintetizátort, semmi extra és egy kisebb vagyont hagytunk ott, persze itthon egyikkel sem játszottak, csak a babakocsiba akartak beleülni, ami azonnal leszakadt volna ha megteszik :twisted:

Timi! :lol: :lol: :lol:
pelenkát visszavették???

Móni
KépKép
reunion
 
 


Csak életjel,most jutottam ide,de csak annyi időre,míg lekapcsolom a gépet.Mi tegnap este óta láztalanok vagyunk,így holnap megyünk Zalába.Még nem kezdtem el pakolni sem,és readásul egyedül leszek velük délelött,ebéd után indulunk,így hármasban csomagolunk,érdekes lesz.

Törpi,remélem ti is jobban!

Ha tudok,majd jövök!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: nagyon boldog névnapot kívánunk!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Tegnap este, amikor mi mentünk aludni, szokás szerint bementünk betakargatni. Hanga nem volt az ágyában, még jó, hogy a sötétben nem léptünk rá, csóri babám a két kiságy között aludt, molosmaci a fejénél, rongyija a hasa alatt. Így:
Kép

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus: drukk a mosógép szerelőnek! Jó helyen voltatok! Képeket! :D

Zsófi: takaróval még semmire sem jutottam, el kéne jutom körülnézni. A jyskben megnéztem, de felét sem éri az a takaró. Lehet körülnézek itthon, mert vannak paplanok elfekvőben, amiket nem használunk, lehet kettévágok egyet, ahogy írtad. :wink: csak arra huzat is kéne, akkor meg nem lesz szabvány méret, huzatot meg nem akarok varrni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyuszi, boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!! Érezzétek jól magatokat, örülök, hogy rendbe jöttetek!

Timi, megeszem ezt a drágát!!!! Szóval beszéljük újra ezt "az este nem mászik ki, kell még az a rács" dolgot :wink:
Nem szabvány a paplan? Nekünk sem a gyapjútakaró. Egyik huzat széles de rövid, másik kicsit hosszú de szűk. Rajtam kívül senkit nem zavar. A gyereket főképp nem. Ja, mert ebből kiderül, hogy nem egyfajta huzat létezik, más az Ikea-é és más a bababolté.
tényleg, mi van akkor a pelussal? És melyikkel? 48ft-ért ajánlottak nekem Huggies bugyipelust, de ránéztem a tartalékainkra és úgy döntöttem nem veszünk. 6 csomag van talonban. Asszem elég sokáig elég lesz így, ha Míra csak éjszakára, Emma meg napi két pelust használ.

Babus, mosógép kemény dió! Remélem meg tudja ma javítani a szerelő. Kaki dolog megoldódott tegnap és ma reggel is. Bugyiba :? De legalább nem ragadt benn.
Emma meg annyira követni akarja a Hugát, hogy reggel ő is azonnal bugyit kér, és az első két sikertelenségig ki is tart. Aztán feladja és pelust kér. Annyira imádnivaló, úgy sajnálom :( :)

Móni, ezzel a fogas lázzal kapcsolatban Timi a nagy szakértő. Remélem tényleg csak a fog Laurának.

Emma meggyógyultnak nyilvánítva, csak épp 2-től 5-ig ingázott az ágya és köztem, majd feladtam és ott aludt velem végül. Én is sokkal jobban.

Zsófi, köszi a jókívánságot, úgy tűnik hatott :wink: !

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Rács: apát puhítom még, én meg lettem győzve, viszont Alexánál erősek a kételyeim. :?

Móni: én lányim mindí belázasodnak, amikor beindulnak a fogaik, 1-2 napig van lázuk.

Törpi: nekem a huggies nagyon nem jött be, úgy folyt ki oldalt a cucc, hogy csak lestem. :shock: örÜlök, hogy jobban vagytok.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz! nagyon sok boldog névnapot Neked!!!

Timi!
Hanga! de drága ott érte az álom

jaj tényleg remélem a foga, de ma már kételyeim voltak, mert este is volt
most már 1 hete megy ahogy visszagondoltam

este csatak vizes volt, ruhát kellett cserélni, meg hajat szárítani, éjfélig 3X vagy 4X mentem át, mert mindig felsírt

reggel akartam vizelet mintát venni, de 3 után feladtam,
1. a pelenkába ment mind, 2. kakis lett, 3. pelenka nélkül parkettán végezte

azt sem tudom melyik felét kell felülre ragasztani, és hol kell a ragasztást kezdeni
:oops: :oops:

Móni
KépKép
reunion
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?