Új privát üzeneted érkezett!

Annácska Kép
Szedd össze magad, irgum-burgum Kép
Csak vicceltem, én nagyon megértelek, mert rám is nagyon jellemző a depi, de muszáj ezen túl tenni magunkat, mert ahogy Jündi is megmondta a babák a boldog anyucikba szeretnek költözni.
Ráadásul nálad már egyszer megtörtént a csoda, ami szintén erőt adhat, hogy türelemmel kivárd, mire megérkezik az újabb apróság. Kép
Biztos vagyok benne, hogy a köv. ciklusod már aktív lesz, zöld utat kaptok a dokitól Kép

Mea Kép
Köszi, én is arra tippeltem Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Egy napig nem jovok, es mennyi minden tortenik!!! Kép Kép Kép

Pilis Kép

Oriasi gratula!

Judy Kép

Nagyon nagy gratula nektek is az ikrekhez! Nagyon szoritottam nektek! Kép

Jündi Kép

Nem irigyellek a fogad miatt, de nem feltetlenul lesz olyan rossz a dolog! Nekem 1 het kulonbseggel vettek ki a ket bolcsessegfogam, es en egyaltalan nem szedtem utana fajdalomcsillapitot! A paromat a nyaron 1xre szabaditottak meg a 2tol (nagyon hasonlo eset a tiedhez, teljesen vizszintesen alltak, meg a csontot is vagni kellett), es meg ugyanazon a hetvegen a lagziban mar teljesen jol volt!!! Szoval fel a fejjel!

Gyöngyi

bgy
 
 


Zsuzsci
Nagyon jók a tüneteid, reméljük tényleg baba van a dologban. A haspuffadás is gyakori tünet szokott lenniKépMegérzésem most sajna nincsKép
Gyógyszerügyben teljesen egyetértek Vandával, szedjél inkább MagneB6-ot, csodákra képes!Kép
Én semmilyen más gyógyszert nem vennék be, az első 12 hétben pedig pláne nem. Én az allergiaszezont is mindenféle gyógyi, orrspray és szemcsepp nélkül vészeltem át, de inkább szenvedjek, minthogy a legkisebb eséllyel is ártsak KristófomnakKép

JóborKép
Nem tudom, van-e nyák peteérés nélkül.
De szerintem menj el dokihoz és kérdd meg, hogy járjatok ennek a végére, mert neked még benne van a pakliban, hogy a nem túl régi szülés, szoptatás miatt még nem rendeződött teljesen a ciklusod.

Pilis
Még egyszer gratula a második zebrás teszthez!!!Kép

Jura
Jobbulást, aztán vigyázz nagyon a babucikra!!!Kép

Tündi
Részvétem a fogorvos miatt! Én is nagyon utálok fogdokihoz menni!

Kristófom a tegnapi védőnénis szívhanghallgatás óta fel van pörögveKép Tegnap a nap 97%-át végigtombolta, ilyen még soha nem volt. Éjszaka aztán nagyot horpasztott, azt hittem, ennyi voltKép De most felébredt és újra elkezdődött. A pocim csak dudorodik, hol itt, hol ott, meg hullámoztatja belülről.
Lehet, hogy most van a 30.heti pocakbuliKép Vasárnapra nem tudta megszervezni a partit, így tolódott 1 napot, és tegnaptól indult a több napos pocakbuliKép KépNekem tetszikKép (Tök hülye vagyokKép)

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 

 
 

Lányok!
Nem hagylak itt benneteket.Jövőhét után megyek szabira.Addig meg már lehet, hogy lesz otthol is net, és nem szabadultok tőlem.Kép
Kép

Mea!
Ari vagy, hogy átvennéd.Köszi, hogy gondoltál rá.
De úgy néz ki, hogy meg tudom oldani.Kép

Babus!
De jó, hogy így beindult a Kristóf buli.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 



Itt van a mai táblánk, már nem bírok tovább várni Valira.

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!
Gratula az ikrekhez! Kép Éreztem, hogy ikreid lesznek. Kép

Babus!
Nem vagy hülye, már én is alig várom a pocakbulis időszakot, érezzhessem, hogy odabent van. Kép

Juzsci!
Nagyon drukkolok, remélem tényleg ez lesz a te hónapod! Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Szia Gyongyi,
Merre jartal tegnap? Megint a viragokkal foglalkoztal naphosszat?
Az jutott eszembe, hogy meg te is siman lehetsz ikres anyuka, hiszen meg nem is volt UH, ahol megneztek volna, hany babad van. Kép

Babus,
Azert nagyon jo kismanod van, hogy ennyire tudja, mikor kell aludni es mikor lehet bulizni. Nagyon aranyos, hogy ejjel o is alszik.

Mi lehet Valival?

Vanda
vanda72
 
 


Babus Kép

Szerintem tok aranyos vagy, nem hulye!!! Kép Kristof se veletlen ilyen szuper gyerek, ha ilyen jo fej mamaja van!!!

Vanda Kép

Igen, igen. Uj novenynevelot kaptunk, es takaritani kellett, meg a regi novenyeimet apolgatni. Meg sajna a fonokom is az idegeimre megy, szoval probaltam tegnap elkerulni es erre legjobb hely a novenynevelo... Kép
Ne ijesztgess az ikrekkel! Kép Nem mintha nem orulnek neki, de ha belegondolok hogy a bolcsi 6-700 euro egy honapra egy bebinek, akkor valahogy megijedek... Egyebkent nincs iker a csaladban, szoval nem valoszinu...

Nem is irtam nektek, hogy csutortokon az orvosnal megvilagosodtam az UH-k tekinteteben. Vagyis hogy miert nincs itt annyi... Szoval Irorszag katolikus hely, tilos az abortusz. Igy nem is szurnek genetikai betegsegekre a terhesseg alatt, ugyse vetetheted el a babat... Ha megyek 17-en, akkor is majd konyorognom kell, hogy megmerjek a tarkoredot, mert alapbol nem teszik... Kép Hihetetlen...

Gyöngyi

bgy
 
 


Vanda
Igen, nagyon tündéri kissrácKép
És tényleg mindent meg lehet beszélni veleKép Már az éjszakai fekvés ügyében sem vitázunkKép, belenyugodott, hogy anyunak is szüksége van a bal oldalára, így már nem tiltakozik, hanem ő is szundít velem együtt!Kép Azóta nagyon jókat alszunk békés egyetértésbenKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judy Kép

Lattam, hogy a masik topic-ban mit irtal az AFP-rol.

Szerintetek ha az Anyukanak van valamilyen betegsege (nekem pl. enyhe formaja a spina bifidanak), az befolyasolja az AFP erteket? Kép
Bocs, ha hulyeseget kerdezek...

Gyöngyi

bgy
 
 


Sziasztok!
Már megint nagyon sokat írtatok képtelen vagyok visszaolvasni.

Judyt,
Elhiszem, hogy egy kicsit megijedtetek, azt hiszem mi is így lettünk volna vele, de meglátod nem lesz semmi gond, ahol egy babának van hely, ott van kettőnek is.

Jóbor,
Ne keseredj el, majd csak alakul az a hő.

Juzsci,
Hát te is gyanús vagy nekem, de még van másfél hét, aztán kiderül minden.

Henci,
Drukkolok nagyon az uh-hoz.

Babus,
Nagyon örülök, hogy végre egy kicsit megnyugodtál.Kép

Jányok,
Azt hiszem én is eltűnök egy időre. Nagyon besűrűsödött a munka, és a suliban is leadásaim lesznek, meg hát rohamosan jönnek a vizsgák. Azért igyekszem követni az eseményeket, és megírni, hogy beválik e a closty.

Móni

Kép
móni23
 
 


Gyöngyi
Szerintem nem, de ez nem biztos.
Mert csak ha a baba gerince nyitott, akkor tud az ő AFP-je bejutni a te keringésedbe és ezzel nálad egy magasabb AFP értéket mutatni. Az, hogy neked van ilyen, attól a te véredbe kívülről nem hinném, hogy be tud jutni. De ez csak az én verzióm.
Viszont azt nem tudom, nem öröklődik-e véletlenül?! Erre azért talán kérdezz rá a dokidnálKép De gondolom szeded a folsavat rendesen, úgyhogy tuti nem lesz semmi baj!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép

Koszi, majd rakerdezek a dokinal, egyebkent is konzultalnom kell amiatt, hogy okozhat-e gondot a terhesseg soran. Szerintem nem feltetlenul oroklodik, mert nalunk a csaladban senki masnak nincs. Persze sose lehet tudni.
Kristof bulizik meg? Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Az ember jánya nem ér rá pár órát és máris regényeket írtok!!!
Helyes!!!

GyöngyiKép
nagyon fura, amit az írországi helyzetről írtál! Nincs vizsgláta, mert ha gond van akkor sem orvosolják!! És akkor mi van ha valakinek méhen kívüli a terhjessége?? Meg kell várni amíg rosszul lesz és csak utána néznek UH-t??
Szerintem ez felháborító és semmi köze a valláshoz!

JányokKép
Hihetetlen, de mintha elkezdett volna műkködni a megérzőkém.
Először jött Judyt az ikrek hírével!
Most meg felhívtam a dokit és mondta, hogy most már kell kapnom a egy másik fajta szurit is! Mintha megéreztem volna, reggel ezt is elhoztam magammal!
Nem örülök annak, hogy megduplázódott a napi szurik száma, vagyis kettő lett, de most már fél lábon is kíbírom!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Gyongyi,
ez tenyleg fura, amit az irek csinalnak. Egyaltalan nem ertek vele egyet es szerintem nem azert, mert nem vagyok vallasos. Szerintem is roppant gyenge es szanalmas magyarazat. Gondolom az irek atjarnak Angliaba abortuszra. Vagy ott is ilyen bolondok?
Bocs, nem akartalak ijesztgetni, csak ugy eszembe jutott. Meddig vagytok meg Irorszagban egyebkent?

Stella,
ez jo hir is gondolom, meg nem is. jo, mert egyre kozelebb kerultok a celhoz, rossz, mert neked kell elszenvedned a dolgot. Meg mindig nem mondott a dokid semmit arrol, hogy hany napig tart az injekciozas?

Vanda
vanda72
 
 


Látnok Stella Kép

Mindenben van jó is, rossz is. Rossza a két szuri, de csodás, hogy milyen ütemben haladtok ELŐRE az IKREKÉRT! Kép

Nincs véletlenül olyan megérzésed, hogy másfél hét múlva pozitív lesz a tesztem? HA-HA-HA

Kép
zsuzsci
 
 


Stella!
Ez az, végre a bátor, optimista Stella van köztünk.KépÍgy van féllábon is ki kell bírnod.Kép
Nagyon drukkolok nektek.Kép
Midig gondolj a szurik közben a leendő babucikra.Kép
A végén még profi nővérke leszel.Kép

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella!
Hűha!Beleéreztél!A szuri muszáj, a végeredményre gondolj és úgy biztos nem fáj annyira. Utólag a babával a karodon már nem is lesz rossz visszagondolni rá!Kép

Nekem sajnos nem jött be a fagyöngy tea!KépAnnyira levitte az amúgy is nagyon alacsony vérnyomásomat, hogy majdnem elájultam. Este még egyszer kipróbálom, de ha ugyanaz a tünet, akkor le kell mondanom róla!
Nagyon szívesen felajánlom valamelyikőtöknek, akinek nem alacsony a vérnyomása, nekem sajnos alapon is 90/70. Szívesen elküldöm a csomag teát, hátha valakinek én hozhatom meg vele a babát!!!Kép
Akinek szüksége van rá, elküldöm!!!

Kinga
Kinga79
 


VandaKép
csak telefonon beszéltam a dokival, de a holnapi uh után biztosan többet megtudunk majd!

JuzsciKép
Ha lesz megérzésem, majd megírom. Egyenlőre csak álmaim és vágyaim vannak, olyanok, hogy az egész tábla narancssárga, meg hasonlók!
Lehet, hogy másfél hét múlva már nem is leszek netközelben, mert otthon pihizek!

JudytKép
Nővérke tutra nem leszek! Szerintem mást nem tudnék megszúrni!
Na, megyek műteni = eljött a napi lövés ideje Kép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella,
Ilyenkor a munkahelyeden kivonulsz a WC-be es titokban beadod magadnak a dolgot? Igazi komoly filmes jelenet!!! Es tenyleg remeljuk, hogy 1,5 het mulva mar otthon fogsz pihizni. Kép

Ugy beebedeltem, hogy most kigombolt naciban ulok a szobamban es alig varom, hogy elteljen a delutan es mehessek haza.

Vanda
vanda72
 
 


Vali!

MI VAN VELED?????????
Én már kezdek aggódni!
Ugye nincs semmi baj?
Vagy olyan boldog vagy, hogy megfeledkeztél rólunk?

JELENTKEZZ!!!

Kinga
Kinga79
 


Stella
Kitartás a szurikhoz!Kép
És mi lesz akkor másfél hét múlva? Honnan tudjuk majd, hogy mi van a legújabb ikres kismamával?Kép

Gyöngyi
Most bealudt Kristóf egy kicsit. Biztos az volt a baj, hogy takarítottam, porszívóztam, meg ilyenek és megzavartam a bulitKép

Vali
Tényleg!Hol vagy? Ne titkold el, hogy zebrád van!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!Kép

Megyek haza, mindenkinek további szép napot.
Pocakodást, meg akciózást meg akiknek sikerült boldogságot!!!!Kép

Akinek meg hosszabb procedúra: fel a fejjel, és csak az eredményre koncentráljatok!!!

Puszika

Mea
mea
 
 


Babus Kép
Tündéri a fiacskád Kép Biztosan kifáradt az egész napi bulizásban Kép
Stelláról meg majd értesít minket Jündi! Ugye?

Úgy látom mindenki el van havazva a sok munkával Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Mea!
Nagyon aranyos vagy!
Neked is sok sikert és jó pihenést!

Kinga
Kinga79
 


Annácska!
Én is el vagyok havazva, rengeteg a munkám, de nem bírom ki, hogy ne halljak Rólatok!!!Kép

Remélem hamar kezdhetitek a babaprojectet, mikor mész a dokihoz?

Kinga
Kinga79
 


JányokKép
nem vonulok ki a Wc-be, hanem magamra zárom az irodaajtót!
Most egy kolléganőm adta be, aki ápolónőnek tanult!
Ugyhogy csaltam, inkább nem kínoztam magam két önszúrással!
Még nem tudom az időpontokat, de másfél hét múlva szerintem már túlleszek rajta!

JündiKép
Ugye majd tájékoztatod a Jányokat a helyzetről? És engem is arról, hogy mi van a topikosokkal!
Mert étged zargatni foglak telefonon, ugye tudod Kép!!

Pusza:
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella Kép

Termeszetesen mehen kivuli terhessegre nem vonatkozik a dolog. Azt hiszem valahogy ugy van, hogy ha az Anya eletet veszelyezteti akkor lehet, de ugye nem tudom rendesen a dolgokat...
Egyebkent ha van lehetoseg, hogy mas adja be neked, szerintem hasznald ki!

Vanda Kép

Meg minimum 2-2,5 evig itt leszunk... A parom miatt szuk ket ev hivatalosan, de ha en is be akarom fejezni a PhD-t, akkor legalabb 2,5 de inkabb 3 ev...
Mar most nezegetem a repulojegyeket a 20. heti UH-hoz, egesz jo arban vannak... es legalabb otthon is leszek egy kicsit... Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Gyöngyi
De mikorra UH nélkül kiderül a méhenkívüli terhesség, akkorra már életveszélyes állapotban van az illető. Pont ezért kéne mindenkinél időben UH, hogy ezt el lehessen kerülni.
És az írek szerint az UH csak arra jó, hogy elvetesse valaki a babáját, ha pl. beteg?
Arra nem gondolnak, hogy pusztán látni azt a pici kis dobogó szívecskét és meggyőződni arról, hogy minden rendben nála, ez is okozhat boldogságot?!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Annácska
Mért vagy depis és szomorú??????

Stella Kép
Ha ilyen jók a megérzéseid, akkor kb. 2 hét múlva számítok a tiédre is (ha itt leszel) Babusé mellett Kép Szuri ügyben nagyon ügyi vagy! Drukkolok a holnapi UH-hoz, hogy minden rendben legyen, és találjanak nálad sok szép érésben lévő tüszőcskét Kép

Babus Kép
Készítsd a megérzéseidet kérlek Kép

Vanda Kép
Elképzeltelek kigombolt nadrággal ahogy ülsz az asztalodnál Kép Nagyon aranyos vagy Kép

Judyt Kép
Nagyon aranyosak az ikrek a neved mellett Kép

Jündi
Vendég
 


Lányok Kép
Lassan végzek és megyek a csemetéért az oviba.
Mindenkinek szép estét.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Mindenkinek szép délutánt és estét!
Holnap már szerda!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Lányok!
Én is búcsúzom mára.
Holnap újra ugyanitt.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Hahó Lányok!
Mi lesz az első orvosi vizsgálaton? Csak kezdek egy kicsit aggódni....
De azért van még egy kis fölösleges pozitív energiám is, amit küldök nektek Kép
pilis
 
 


Babus Kép

De mindenki szivesen latna a babat minel hamarabb, de az itteni gyakorlat a 14. het koruli UH. Az biztos, hogyha van valami elozmeny (veteles, verzes, stb.), akkor ha bemesz a korhazba, megcsinaljak az UH-t. Viszont szerintem ok nem egeszen ugy latjak a helyzetet, mint mi mivel naluk ez a termeszetes... A dokim peldaul csodalkozott, hogy ilyen sok kotelezo UH van nalunk... Itt pl. meg 4D-s keszulek se nagyon van... Talan 1-2 db Dublinban... Nem divat elmenni csak babanezobe UH-ra (itt Cork-ban pl. nincs is ilyen hely, ha nagyon akarok, akkor elmehetek az egyik magankorhazba sulyos penzekert). Kép Ez van.

Vanda Kép

Azt elfelejtettem irni, hogy igen Angliaba jarnak at abortuszra... Es ott is csak egy UH van az egesz terhesseg alatt... Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Teákkal kapcsolatban: nekem az összes tea megvan, mindegyikből egy jó nagy adag. Szívesen adom bárkinek. Szerintem elmegy postán is, majd a cégesen feladom. (Ennyivel igazán hozzájárulhatnak Kép Na, kinek küldjem?
pilis
 
 


Lányok! Van még esélyem arra, hogy karácsonyra babás képet adjak? Nekem egy kis kép is elég, amin van egy foltocska. Esetleg holnap már lehet, hogy mehetek UH-ra? Vagy azért az kicsit korai lenne?

Kinga! Sajnálom, hogy nem jött be a tea. Barátnőmnek nagyo jót tett.
pilis
 
 


Látom, már mindenki hazament. Legalább el tudom olvasni a lemaradásomat Kép
Szép estét mindenkinek!!!!
pilis
 
 


Pilis
Valószínűleg adnak már holnap képet a kisbabádról! De ez sok mindentől függ, legfőképp attól, hogy van-e rá lehetőség, mert mi mindig úgy jártunk, hogy ki volt fogyva a festék a nyomtatóból. De függ attól is, hogy hasi vagy hüvelyi UH lesz-e, milyen profi az UH készülék és ilyenek!!!

Első vizsgálatok közé tartozik egy belső vizsgálat, rákszűrés, kenetvétel,UH, esetleg vérvétel. Nálam mind volt, de ezt orvosa és kórháza válogatjaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Illetve vérvétel az nem volt.

Kép
babus2005
 
 


Hahó!

Vali,
köszi a képeket!Kép Hol vagy???

Babus,
most még nem akarok kivizsgálást kérni, ugyanis úgysem hagynám abba a szopit még pár hónapig, ezért gondoltam a január végére, ha addig nem jön a tesó.

Stella,
látnokság.Kép Szerintem is használd ki, hogy más be tudja adni a szurit, nem lehet könnyű magadat megszúrni.

Annácska,
köszi a pozitív energiákat, emitt meg neked megy egy kevés: +++++++++++++++++++++++++++++++KépKépKép

Jündi,
fogorvos.Kép Remélem, könnyen túl leszel rajta!

Juzsci,
mennek a drukkok!Kép

Mókuci, Csilla, Évi,
merre vagytok, mi a helyzet?

Bocsi, másoknak most nem tudok írni, mert akciózni kell.Kép

Mindenkinek köszi a bíztatást, már kicsit jobb a kedvem!Kép

Jóbor
kóbor
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!Kép

26 cn, 37,2 fok.Kép
Nem izgulok áááááááá dehogyKép

Csak néha már érzek PMS tüneteket(görcsölés jellegű fájdalom, hiszti)

Ez nem jó jelKép

Kb. 5-én vagy 6-án kellene NEM megjönnie, ha jól sejtem a repimetKép úgy-hogy még korai bízni a sikerben meg örülni a magas hőnek, de örülök, hogy szép lett az e havi görbém, holnap felteszem, ha érdekel Titeket.

Ti hogy vagytok???

Nincs újabb zebrásunk???Kép

Mea
mea
 
 


PilisKép
szerintem karácsonyra tutira lesz képed!!

ValiKép
hol vagy?????

JóborKép
mindent bele!!!

JányokKép
délután remélem már hozom a híreket a tüszőkről, remélem minden rendben és jó sokan vannak Kép!

Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!Kép

Én is angyon remélem, hogy jó híreid lesznek a tüszőkrőlKép

Drukkolok nagyonKép

Mea
mea
 
 


Jó reggelt Lányok Kép
Jóbor Kép
Köszönöm az energiákat, hasznosítani fogom.

Mea Kép
Sajnos én alig-alig értek a hőhöz, de azért érdkelne.

Stella Kép
Biztosan remek híreket kapsz majd délután. Az ultrahangon kívül lesz más is? Akkor ma elmondja a dokid mikor mit fogtok csinálni? Már nagyon izgulok!
Drukkolok nektek ezerre! KépKépKép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jó reggelt!
Stella, Mea Kép
Mindkettőtöknek megadrukk megy Kép

Annácska Kép
jobb kedved van ma már?

Juzsci

Kép
zsuzsci
 
 


LányokKép

Nagy csalódást okozott a tegnapi UH. A doki csak a petezsákot látta, a Brióst nem.Kép Azt mondta, lehet, hogy még korai volt, ezért 10 nap múlva újra megnéz. Negatív eshetőségekről nem beszélt. 5 hét + pár naposnak számolt. Az egyik percben bizakodok, a másikban pedig jár az agyam, mi lesz, ha...

Henci
henci
 
 


Henci Kép

Mennek a drukkok Briósnak. Tuti még csak korai volt az UH.
Ne stresszelj azzal csak ártasz!!! Bízz magadban és az apróságban (aki még annyira apróság, hogy nem is látszik Kép )

Juzsci

Kép
zsuzsci
 
 


Henci!
Ne aggódj ilyenkor még csak petezsákot kell látni.Nekem is csak azt látott.Én most voltam másodszor és már láttam a picikék testét, és szívdobogását is 8 hét + 2 naposan.Kép
Légy türelmes, szerintem inkább 2 hét múlva menjél újra UH-ra, akkor már biztosan többet fogsz látni.Kép

Stella!
Nagyon drukkolok nektek!!!Kép

Mea!
Nagyon jó a hőd, és a tüneteid is kiválóak.Kép
A görcsölés, és a hangulatváltozás is a terhesség jelei.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 



Itt van a mai tábli:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?