Új privát üzeneted érkezett!

Hajni!

Köszi! Kép

Koda!!!

Azzonnnal szedd össze magad! Kifénymásoltam neked egy vagon fűzésmintát! Gyerünk , gyerünk!!!

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!
van itt valaki???Kép

Én ma ezzel az off-fal Kép babráltam: fotokeret. A képen egyébként a nagyszüleim vannakKép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubiiiiKép)
Nagyon szépKép
Az aranyad az mi? patina? vagy más?

a kannát gessoval kentem most le 3x, majd 2x alap majd lecsiszoltam, és ugy festettem tovább...
amugy ezeket a fémeket oldószeres alapozóval szoktam kenegetni..
hajnii
 
 

 
 

Hajni!
Úgy látom kénytelen leszek gessot venni Kép - pedig meg akartam spórolni-, ma délelőtt voltam a művészellátóban, de zárva volt, így hát hétfőn próbálkozom újra. A keretet - amit papírból készítettem lefestettem sötét bordóra, aztán aranyfestékes szivaccsal átnyomkodtam. Nincs nekem patinám!Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépeket csináltatokKép
Alkottam én is ma, 15-től...
http://babanet.hu/album/main.php?album=3910

Bea
Vendég
 


Fifianyu!
Szépecskék! Kép A keretek nagy része sziéna? Egyébként érdekes, hogy ezt a barokk keretet én fordítva használom - mármint fejjel lefelé Kép

Képzeljétek, dekup. munkáim, ha minden igaz, ma átalakulnak szobabiciklivé Kép

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
KösziKép A keretekkel kisérleteztemKép Barna tempera, utána egy réteg mustár szinű tempera, majd száradás után egy puha ronggyal "kifényesítettem".
SzobabicikliKép A barokk keretet nálad láttam először, és rögtön bele is szerelmesedtemKép

Bea
Vendég
 


SziasztokKép

Csak gyorsan beköszönök. Most nem a mi gépünkről írok, ezért csak gyorsan..A gépünk annyira tönkrement, hogy venni kellet újat!! Nagyon hiányzott ez a százezres nagyságú pénzkidobás karácsony előtt. Dehát ez nálunk munkaeszköz......holnap megyek a dilidokihoz, majd meglátjuk mit mond.....

ZsizsaKép
A láda gyönyörű lett! Én imádom a fekete alapon mintákatKép

JubiKép
Nem, nem a sorozatos balesetek miatt van ez. Ez már 4 éves dolog.....
A klónjaid valami szuperek! Nagyon tetszik az antik hatásKépKép

HajniKép
De ritkán olvaslak. Gondolom van dolgod elég a gyerkőcökkel!
A kannád csodaszép lettKép!

Ánizs!
Én megint csak tisztelegni tudok előtted a teli képekért! Annyira tökéletesek lettek!!!!!Kép


KrimoKép
Oké-oké! szedegetem magamKép Csak ez hoszabb folyamat lesz. De ha jó a gépünk, akkor szólok és megnézzük a gyöngyös mintákatKépKép

Most ennyi, de jövök nemsokáraKép
Mindekinek köszönöm a hozzászólásokatKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jubi!

Gratula a ciklihez! Kép Jó sok melód fekhet benne!

Koda, ha erre jársz, nem is kő gép hozzá, majd postán küldöm Kép Jól kibabráltam veled mi? Kép

Kép
krimo
 
 


Koda!
Azt hiszem ma este írnék neked egy mélt, ha nem bánod ...

Krimo!
Köszi, épp most tekertem le vele 3,5 km-t, és elégettem 100 kalóriát Kép (tényleg sokat kellett hozzá babrálni, de mivel használtan vettük, így fele annyiba került, mint a boltban)

Végre véget ért az adventi mécsesek klónozása, így egy kicsit alkothattam saját kedvemre is Kép
Ők lettek: kopottas olivás köcsög
egy karácsonyi gyertyatartó, ezen a képen nagyjából élethű a színe
ugyanaz kicsit hangulatossabban. Nem igazán látszik, de az egész kapott egy kis aranyat is. A szalvétát Zsuzsimanótól kaptam hozzá, köszönet érte!Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubiKép
Szívesen venném a levelet, de nagyonKépKép Holnap már van gépünk esetfeléKép
Annyira hangulatos lett a gyertyatartó!

KrimoKép
Sajna nem járom arra. De levélben örülnék egy-két mintasornak:D

AbbyKép
Köszi a vendéglátást! Szerintem megyünk máskor isKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Krimoka!

Még nem is gratuláltam!Gratulálok!

Mostanában nem nagyon tudok olvasni mert beindult a könyv biznisz és állandóan azt csinálom(nem panasz)csak az a gond,hogy én szeretek újítani viszont a könyvesboltos egyforma borítóval kéri a könyveket(na jó,két variációban)és ezt már kicsit unom ismételten elkészteni.Jópofa vagyok nem?

Jucus
20170114224602
 
 


Jubi!
Valami alapozó mindenképp kell.
Én annyira nem vagyok hanyatt esve a gessotól.. az oldószeres sztem jobb, de az viszont baromi büdös most a lakásban, nyáron nem számított, mert kint az udvaron kenegetthettem kedvemreKép
gessót is több rétegben kentem fel, de, meg akrilt is 2x , majd ha megszáradt teljesen, megcsiszoltam finoman, hogy a gesso szemcséi eltünjenek.
Van egy kannám, az első, azt sima fehér akrillal alapoztam...festettem...
semmi baja, de nem használom vízzelKép csak kukkol a polconKép

KodaKép
Köszii. Dolgom akad ippeg mindigKép
Amikor meg ide tudok ülni, örülök hogy elolvasom a topicot, vagy leragadok a csetenKép
De minden nap olvaslak BenneteketKép
Most is inkább mennék aludni már, mint hogy ütöm a billentyűtKép
[size=-2](tegnap este a csetes csajokkal vacsizni voltunk, későn értem hazaKép)[/size]

Fifianyu, szép a kereted szine..ez abarna alap, maustár, és fényez?Kép
Majd lakkoz?Kép
[size=-2](én is fordítva használom ezt a keretetKép)[/size]

Jucus:
wowKép könyvbizniszKép gratula.

Jó éjt!
Hajni
hajnii
 
 


Hajni!

Az a festék büdi amit mutattál már itt?
Most akartam venni az Alfában de ha büdös akkor kilőve és marad a Gesso.
Jucus
20170114224602
 
 


Jucus
NEM, az sima matt fehér akrill. Amit mutattam.
Az oldószeres sima fém alapozó.Az büdi...
hajnii
 
 


Hajni!

De akkor az nem fedi a fémet?Én idáig azt gondoltam a leírásodból,hogy Gesso helyett jó fémre,műanyagra is.Vagy mégsem?Ha jó rá akkor kannát miért nem avval kented a büdi helyett?
Sötétség távozz tőlem!Kép

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!

MINDENKINEK ÓRIÁSI GRATULA, ismét nagyon ügyes volt mindenki!KépKépKép

Koda!KépKépKép
Annyira örülök, hogy jelentkeztél, már azt sem tudtam mi van veled...Kép...a gépetekKép és TeKép
Sok-sok +++++++ küldök Neked!Kép Írok!Kép

Jubi!
Áruld el légyszi, hogy csináltak ezt a fotókeretet?Kép A képet is beleragasztottad? Lehet olyan fotókeretet csinálni, amibe cserélhetem a képeket, persze gipszből lenne a keret...

Én is megvagyok csak amikor időm engedi(na meg a lányok!Kép)gipszet öntök és alkotok, de azért olvasgatlak benneteket és lesem az ötleteketKép

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Jucus!
Örülök, hogy beindult az üzlet Kép Megértelek, hogy unod az egyforma könyvek gyártását, én az elmúlt két hétben adventi gyertyatartókat klónoztam, és már kettéállt tőlük a fülem Kép

Hajni!
OK, akkor ma veszek gessot, büdösíteni nem akarok a lakásban...

Sztigris!
Fotokeret: egy dobozból (anno késkészlet volt benne)kivágtam a keret formáját, aztán olyan 3cm széles újságpapírcsíkokkal körbetekergettem, úgy hogy folyamatosan kentem alá a ragasztót. Ettől olyan össze-vissza domború a felülete. Végül lekentem sötétbordó festékkel, aztán pedig aranyfestékes szivaccsal átnyomkodtam. A fotó csak mögé van ragasztva egy pici darab cellux-szal. De ha cserélhetőt szeretnél - és strapabíróbbat -, akkor lehet a hátuljára ragasztani egy kis celofánzsákocskát (félbehajtva, felül nyílás). Ugyanezt a vastag celofános módszert gipszkerettel is meg lehet csinálni.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jucus
nem.. azt amit mutattam fehér festéket, az sima fehér akril.. én ezt használom diszperzit helyett, ezt szinezgetem magamnak, stb...
de lehet vele alapozni is. Csak épp a kanna ugye ha használva van akkor vízzel érintkezik, és így ha alá alapozol rendesen biztosabb lesz. Meg azért a fémről, horgonyról egy idő után sztem lepattogzik az akril.
Gessot azért vettem, hogy kipróbáljam, mert most télen nem akarok itt bent a büdivel festegetnni, ki meg nem megyekKép
szóval, ami nem fém, és nem műanyag, azt nem szoktam külön lealapozgatni. Arra azt a sima akril használom. Abból kevertem magamnak különböző szineket, [size=-2](pl most a barackotKépKép)[/size]

JUbiKép
hajnii
 
 


Hajni!

Akkor most már értem,nem veszek olyat!Teljesen összezavarodtam.Most spóroltál nekem egy útat meg pénzetKép

Köszi:Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!
Hajni! Jucus!
Jól összekevertetek, de kitartok!
Amióta Hajni berakta a fotót a festékről, azóta üldözöm.
Már az összes létező festékszaküzlet széttárta kezét kerek szemmelKépKépKép

Sztigris!
Kapható olyan keret, aminek nincs alapja. Valójában az volt először, s ezek az alappal rendelkezők kerültek a boltokba később. Katalógusban is biztosan találsz.
Egyszer azt olvastam, hogy két iratkapcsot bele kell nyomni a hátuljába, s később abba lehet képet csúsztatni. De még nem próbáltam.
Én kartont ragasztottam rá:
http://gportal.hu/picview.php?prt=40064&gid=141059&index=17
paat
 
 


aki tudja, hogy kit takar a momo22 név, kérlek segítsen az elérési útvonalat illetően!!!!
anizs007
 
 


Paat!

Nem tudom hol laksz, de XIII. kerületben a Véső utcában a hrp mellett van egy üzlet ahol lehet ilyen festéket kapni, sőt több szinben.

Mindenki jókat alkot én csak nézelődök és olvasok, 2 vizsgán már túl vagyok, de van még 6. Kép


Koda!

Vigyázz magadra!!!!!


Krimo!

Gratulálok!Kép
További jó alkotást kívánok mindenkinek.

üdv. Melinda
szokolka
 
 


Jucus!
Írtam neked mélt!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szia Lányok!

Hoztam pár gyengécske alkotást. Kép Azért nézzétek meg , ha van kedvetek.
http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=101537&index=39
elméletileg innen lefelé 10 kép.
A fotók meg egyenesen tragikusak. Kép((
szorgosstuci
 
 


Stuci!
Hova lett a lelkesedés?! A fotók tényleg tragikusak Kép, de a fotómodellekkel nincs semmi gond.Kép A szakácsosok és az utsó eszkimós nekem kifejezetten tetszik Kép
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Stuckó! Már kezdtem aggódni, hogy hova tűntél! Naggggyon jók lettek!

Lányok! Senki nem tudja, hogy kit takar a momo22???
anizs007
 
 


Köszi Jubikám! Talán ez az idő vagy a sikertelenség teszi, hogy alkotói válságba süllyedtem. Kép

Ánizs! Megnéztem az Nlc.-n és az Indexen is de nem találok ilyen nevet. Kép
Most nem kérdezed, hogy mia titok a korsós képen? Persze igaz, hogy alig látszik belőle valami.Kép
szorgosstuci
 
 


Stuckó! Már beszereztem egy mini parfümös szórófejes üvegcsét! Ha addig élek is kiprószálom!!!!

Romantikus képet és tollas csajszit nem lehetne véletlenül megkaparintani????

Kíváncsi vagyok mikor derül ki, hogy kit takar a név!

Már küldtem egy eltévedt emilkét, onnét már visszajött, hogy nem ő!!! MOMO 22 jelentkezz!!!
anizs007
 
 


Ánizs! Szívesen eladom Neked a képeket és akkor nem kell pepecselned az elkészítésével! Kép)Kép
szorgosstuci
 
 


Stuckó! És akkor az adrenalin hol volna???? Hogy sikerül, vagy nem???? Én egyszerűen nem találok olyan szép képeket, amelyekről Te beszélsz a neten!
anizs007
 
 


Ánizsom! Küldtem Néked egy halom képet.

Képzeljétek , elkelt a lovas kép és kértek belőle még. Az ovális rózsásra is rácuppant valaki.
Lehet, hogy visszajön az alkotó kedvem? Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
Paat!
A XI. ker. Váli u-ban a Bakos festékboltban szombaton vettem, 952,-Ft.

Nagyon klasszak a képek!

Köszönöm mindenkinek, aki megnézte az albumomat.
Viszont lenne egy óriási kérésem és kérésem, de NAGYON SÜRGŐS!!!!!!!!!!!!!
Ez a szalvi kellene:, mert ígértem valakinek még egy ilyen képet, és nem találtam több ilyen szalvit a gyűjteményemben sem. SEGÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍTSETEK!!!!!!!!!! Légyszilégyszilégyszi!!!!!!!!
Örökké hálás leszek!!!!!!

Kriszta

mohácska
 
 


A képet a babanetről bemásolom, mert a gépen tárolt változat nagy.
Köszi a segítséget!! http://babanet.hu/album/main.php?album=2156&page=4&image=90714

Kriszta

mohácska
 
 


Mohácska!
Nekem van ilyenem...normál- vagy koktélméretben kéred?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltüntem, hétvégén család volt, meg tegnap alkotási előkészületek :-(


Jubika! és Köcsögösök!

Sajnos egy része nem lett kész a köcsögnek, ezekért szerda este megyek, csütörtökön kerül be Pestre, tehát valamikor csütörtökön délután vagy pénteken tudja elvinni leghamarabb Apukád:-( Szerintem a többit majd tecsin leegyeztetjük.
Bocsi, de nagyon sok a rendelés és nem megy gyorsabban, ezért forszíroztam annak idején a dolgot. Remélem azért a karácsonyra szántak, még el tudnak majd készülni.:-))))

Koda! Megy a csomaggal a Stuci ajándéka is:-))))

A most is szorgalmas alkotóknak GRATULÁCIÓ HEGYEK!
Bocsi, hogy nem sorolom fel mindenki nevét külön-külön:-)))))))
minimaxi
 
 


Sziasztok!
Nekem is van ilyen szalim, azt hiszem normál méretű, szóval a problema megoldva!Kép
Minike akkor a pénzt most már utalhatjuk ugye? Esetleg ha 2 részletbe tud lejönni csak a cucc nekem jó később is mert még van a multkoriból is csak ha valakinek sürgősebb az jusson hozzá hamarabb! És köszi még1szer, hogy a nyakadba vetted ezt a nyűgöt!Kép
Nálunk is nagyüzem van, tegnap éjszaka fél 2-kor aludtunk el, mert addig ment az alkotás!Kép Mert sok a Mikulásos kép amit ugye nem adhatok el karácsonykor! Nem tudom megveszik e...legfeljebb minden ismerős ezt kap ajándékba!Kép
Öntöttem gipszet is és most nagyon jól sikerült, pont eltaláltam az arányokat. Már itt száradnak a konvektoron sürgős lenne, péntekre kész kell lennie a képeknek....
Most menek megtisztítok egy ablakot, hogy fel tudja rakni a gyerekeknek az üvegfestés dekoricát!Kép
Ja és azt találtam ki, hogy az oviba adok egy teljes szalis nagy képet a csoportnak az a macimikulás van rajta a bazi nagy fenyővel, de a hátsó oldalára meg felragasztok egy társasjáték szalit-már nem tudom kivel cseréltem...így egész évben tudják majd használni!Kép
Szép napot!
abby
abby
 
 


Sziasztok Ügyeskezűek!
Dolgozott már valaki furnér lapra??? Mert felénk azt mondják az asztalosok, hogy a rétegelt lemez drága, de furnén lap maradékot tudnának adni. Nem vetemedik ez meg???

Stuckó! Köszönöm, megkaptam! A tollas csajszit ebben fogom megtalálni???
anizs007
 
 


Sziasztok!

Ánizs! De igen , hajlamos a vetemedésre főleg nedvesség hatására. De azért ha ingyen van , egy próbát megér.

Nem tudom, hogy benne van-e a tollas.Kép
szorgosstuci
 
 


Na Kislányok , találtam Nektek valamit.
http://elfwood.lysator.liu.se/art.html?1037
Remélem mindenki talál magának megfelelő képet. Kép
szorgosstuci
 
 



Hát ez nem kispályás kollekció Anna :-))))
Sok és nagyon szép alkotásod van:-)))
Végignézni sem semmi, nemhogy elkészíteni :-))
Gratulálok!!!
minimaxi
minimaxi
 
 


Anna! Ellátogattam az oldaladra és le vagyok nyűgözve! Ahogy használod a szineket és ahoyg bánsz a szalikkal, annyi jó ötleted van! Bátran nyúlsz az eszközökhöz és ez meg is látszik a munkáidon! Szeretnek téged a szalik úgy vettem észre!Kép És azok a repesztések!Kép
Most mennék én is alkotni, de nagyon letaglóztál...mit készíthetnék én ezek után?!Kép
Most off leszek ahogy mondani szoktátok-de Jubi és Koda örül neki biztos!.)
Szóval én a mai délelőtt gondoltam megtisztítom az 1ik ablakot...bebőgettem az Ákos dupla cd-t és neki estem az ablaknak, de olyan jól belelendültem, hogy mire a számok végére értünk ÁkosommalKép már az összes ablakot megpucoltam! Ennyi előnye van legalább a kis lakásoknak-otthon a szobámon volt összesen ennyi ablak mint itt az egész lakásban!Kép
Kitettem az új üvegfestést is-csengő, gyertya, Szűzanya...Már csak a függönyöket kell a 7en rendbetennem. Mindig 1szerre szoktam, de most megfogadtam nem fárasztom le magam az ünnepekre. Persze Lillusom menetközben segített a jó anyukájának és magára borított egy fél vödör vizet, de már túl vagyunk az ügyön!Kép
No most már befogtam, menek alkotok valamit!
abby
abby
 
 


SziasztokKép

Off:

Újra itt! A gépünk tökéletes, így nemsokára mindent elolvasok és válaszolok is a levelekreKép
Mindenkinek köszönöm az aggódást. Sok-sok kivizsgálás és ideggyógyászati kivizsgálás után felállt a diagnózis: Pánikbetegség. Ami borzasztó testi tünetekkel jár ,olyanokkal, hogy sokan mentőt hívnak a roham alatt..(szédülés, zsibbadás, ájulásérzés, 150-es pilzus, szívritmuszavar, hidegrázás, remegés és még sok minden más....és a beszűkült élettér. Én már az utcára sem nagyon merek kimenni, mert félek, hogy rosszul leszek. Busz, villamos, bolt...ááááá.. Most már kezelnek, kaptam gyógyszert a szívemre, kaptam a pánikbetegségre, persze adtak nyugtatót is....na meg magas a koleszterinem a pánik miatt és erre is kaptam. Ez most egy hoszabb menet lesz, de talán 1 év alatt látványos sikert lehet elérni..bizakodunk.

Már alkotok, de még mindíg a keresztszemes macikat kell befejeznem. Abbamaradt az orvososdi miatt. Később átolvasom a topikot és megnézem az új képeketKép
A méleket is olvasom és válaszolokKépKép

MiniKép
Most már megy a pénz neked is!! Nem felejtettem el ámKép

Pusz: Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem ám el, szorgalmasan olvasgatlak titeket, csak egy hete dáthás vagyok, alig látok ki a fejemből. Szerencsére a fiam eddig nem kapta el. (kipp&kopp)

Minimaxi,
bocsi, nem felejtettelek ám el, a héten megpróbálok kigyógyulni, és talizunk. Kép

Alkotni sem volt erőm, 2hét alatt négy képet sikerült összehoznom Kép

http://babanet.hu/album/main.php?album=3965&page=1&image=92569
http://babanet.hu/album/main.php?album=3965&page=1&image=92570
http://babanet.hu/album/main.php?album=3965&page=2&image=92573
http://babanet.hu/album/main.php?album=3965&page=2&image=93047

Ja, jól kitoltam magammal. Öntöttem ki hűtőmágnesnek gipszet, és mit felejtettem ki belőle??? Hát a mágnest!!!
OkosTóni!!! Szerintetek utólag lehet rá ragasztani mágnesszalagot???

Jó munkát mindenkinek!
Gabi
k_gabi
 
 


Sziasztok!

Most ezekkel bíbelődöm:-)))
http://gportal.hu/picview.php?prt=36242&gid=160849&index=1
Innen léptetve a végéig.
Sok közülük, még amint látható is nincs kész, de úgy tetszenek már repesztve is, hogy nem bírtam ki, hogy ne mutassam meg nektek :-(
Ritkán vagyok elégedett , de ez most szerintem sem rossz :-)))


Abby!

Gratulálok, hogy Te már a takarításnál tartassz:-)
Az én ablakaim is várnak erre, de azzal mentegetem magam, hogy olyan párás, ködös a levegő, hogy ilyenkor úgysem ér semmit :-(
A Lillus segítségéért elismerésem :-))) Így tanul a gyerek, ha résztvesz a házimunkában :-)))
minimaxi
 
 


Annácska! Hát mit is mondjak? Nem tudok szóhoz jutni!!! Megtáltosodott a topik???? STuci, Jubi, most meg mán Te is??? Na persze a többiek is tökéleteseket alkotnak, de engedtessék meg, hogy most elájuljak!!!
Erre most K-gabi is előhozakodik ezekkel a nagyon szép képekkel!!!

Koda! Ismerős érzés, én is túléltem hasonlót, de szerencsére nekem a szomszédom a pszichiáter, és úgy kigyógyított, hogy elém tett egy százas papírzsebkendőt és hagyta, hogy beszéljek és bőgjek. Egy db gyógyszert nem adott (örök hálám ezért neki). Az okot kell megkeresni, nem pedig a tüneteket gyógyszerelni! Tudom, ez most hülyén hangzik, mert aki érezte már úgy, hogy kiesik a szive, annyira dobog, annak nehéz ezt megmagyarázni!
anizs007
 
 


Mini! Dirrrrrrekt csinálod???? Hogy fájjon a szívem??? Én még azt az kettő képet sem tudom megmutizni, amit hétvégén készítettem, mert nincs f.gép itthon!!!
anizs007
 
 


Na tessék, mire feltöltöttem a képeket és beírtam, előkerültek a betegeskedők:-))

Koda!
Az a fontos, hogy már megvan hogy mi okozza a gondjaidat, mert így már lehet tenni ellene:-))) Remélem az is segít Neked, hogy itt mi nagyon sokan szorítunk Neked, és amiben csak lehet segítünk, csak szólj:-)))
A pénz nincs elkésve és tudom, hogy nem felejted el semmi gond, ha majd visszaolvasol látod, hogy a köcsögök is most készülnek csak el sajna :-(

Gabi!

nagyon szépeket csináltál, fantörpikusan el van találva a szalvihoz a keretek színe:-))) Nagyon ügyes vagy:-)))
Már éppen keresni akartalak, hogy mi van elfelejtettél engem :-(
Gyógyulj meg hamar, vigyázz magadra, és ha már jól leszel, akkor gyere :-)))

Én úgy hallottam, hogy lehet ragasztani a mágnest, de ebben nem igazán én vagyok a kompetens:-(
minimaxi
 
 


Ánizs!

Nem, nem azért csinálom, hanem hogy lásd, hogy meg lehet csinálni (no meg kicsit azért is mert teccik) :-)))))
Viszont nagyon várom a képet, és gratula, hogy mégiscsak belevágtál a sűrűjébe, és ugye, hogy neked is megy :-))))))
minimaxi
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?