Új privát üzeneted érkezett!

Csak egy jó éjtre jöttem, Anna ágyban szunyál és mingyán én is, úgyhogy mielőtt koppan a buksim elhúzok aludni.
jó éjt
K
kika
 
 


Bocsi, közben vacsiztamKép

Azért még vannak homályos foltok, meg persze vezetni sem tudokKép Lehet, hogy rajtam fog meggazdagodni az oktató??

H.
nalika
 
 


Sziasztok!
Nem tudsz vezetni???Kép Három gyerekkel???Kép

Nemrég jöttünk haza, fürdés, vacsi, már alszikKép

Pusz
Vendég
 

 
 

HAjni!

Tudod, azért van a tanfolyás, hogy megtanulj!!!!!! Kép Oktatót nem kell nagyon gazdagitani!

Hugi!
Az előzőt ugord át! Kép

Kika!

Jó éjt nektek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

Én is erre gondoltam!
Itt a többség nem tud vezetni, HAjni az igen! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Tudom, hogy azért van a tanfolyásKép Csak egy kicsit szeretném érezni a kocsit. A Sportos elindulás már nagyon megy, de az oktatóval majd visszafogom magamKép

Kika,
jó éjt!!Kép

Szia Bea!!!Kép

H.
nalika
 
 


Andi,
tudod én először teherautón kezdtem vezetni, ezért kell megtanulnom személykocsin isKép

H.
nalika
 
 


Az előbbi szólt Beának isKép

Lassan mennem kell aludni, mert ugye ma csak 5 órát aludtamKép Izgalmas volt, mert oktatás elején videót néztünk, és majdnem elaludtam...

H.
nalika
 
 


Hajni!

Igen és nagyon sok különbség van közte! Kép

De ha mindenki otthon tanul vezetni, szegény Huginak hova jár a párja? Igy nem lesz laptopja ! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
húzz bele, már csak 3 hsz a 2000-hezKép

H.
nalika
 
 


Szép álmokat tessék menni pihenni, én is elhúzok!

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Egyre jár az agyunkKép
Nem is mondtam, megoldódott az etetőszék problémaKép DuplánKép Ma kaptam kettőt, majd eldöntöm melyik marad itthon, a másikat meg átviszem apuékhoz. Holnap lefotózom, aztán jövök mutizniKép
Pusz
Vendég
 


Bea,
várjuk a képeket, meg persze azért Zsófisat is!!!Kép

Jó éjt mindenkinek!!!

H.
nalika
 
 


Jó éjt csajok!
Még annyit, hogy apa szerint úgy vezetek mint egy férfi!!! Akkor most válságban a házasságom???KépKépKép

Pusz
Vendég
 


Na szép, mire idekerülök a gép elé, mindenki elhúz????KépKépKép
Bnm
 


Jó reggelt!

Este kidőltem, még vezetni se volt kedvem Kép Éjszaka meg Kukac 2x kelt. A galád. A dokinénink azt mondta a múltkor, hogy jön a foga. Lehet hogy ezért ilyen dinka? Azt hiszem be kell szigorítanom Kép

Mondok valami meglepőt. Apa elment dolgozni Kép

Egy kérdésem is lenne. Anyósoméknak órát festek karácsonyra, de a 12-3-6-9 számok helyére Kukac fényképét szeretném rárakni kicsibe persze. Hogy tudnék szerintetek ilyen pici fényképet varázsolni?

Rami Noncsinak tessék csak csatot venni, tessék kistafírungozni azt a lányt (így kell írni? Kép), mutattam Mazsinak a képet azt mondta: Gííííííí Kép

Hajni örülök hogy tetszett a tanfolyás! Látod milyen ügyes vagy? Hiába no, a három gyerek.... Kép

Eve gyorsan gyógyuljon meg a manó! Sok-sok gyógypuszi neki!

Kika te szegény, hogy pont a kenyér illatát nem bírtad Kép De vígasztaljon a tudat, hogy én nem tudtam csokit enni! Meg semmit Kép


Hisztimentes szép napot mindnekinek

Hugi
Amatőr
 


Szia Hugi!
Jó tátni, hogy Rád ébredek! Kép Nem nagyon tetszett, hogy nem tudok rólad.Kép
Apa most megy műszakira. Morog.
Anna is lassan ébred. Reméle, hogy tényleg lassan. Kép
Apád Kép már megszoktuk, csak Te nem fogod sose Kép

Ti anyós jelöltek Kép azért az esküvőre meghivtok? Kép

Szép napot megyek, de még jövök ám.



Meli!

Rékának boldog 4.hófordulót kivánunk!!!!!!! Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szép jó reggelt!

Na, így kezdődik jól a nap, nem kell aggódnom, ki vadássza le az aranyat Kép

Hugi!
Vígasztaljon a tudat, enyém apa is elment a dolgozójába Kép Annyi a különbség, hogy éjjel még én is lent voltam vele a konyhán segíteni, mert most legalább volt bébischwesterünk (saját nyelvújítás Kép)!
Esküvő Kép Én is várom ám a meghívót Kép

Azért nem semmi ám, hogy 2 kiskakasunk van ennyi kiscsibére Kép

Amúgy vasárnap ám az a péntek Kép Utána már jövök én is ezerrel, legalábbis 19-éig!

Meli!
Boldog hófordulót nektek tőlünk is!!! Kép

Andi!
Még az a szerencsétek, hogy egyik pékünk se Szegeden lakik, mert különben tényleg tönkre mennétek Kép

Kika!
Haj: Eszterkémet néha már Pityukámnak hívjuk (Andrisék szomszédjának volt hasonló hajberendezése Kép), a feje tetején már 2-3 cm, elől jó, ha fél cm, körben pedig csak pihécskék Kép Hogy lesz ebből férjvadászat??? Kép

Ramcsi!
Nagyon nyugis bökdösést nektek !! Kép

Eve!
Remélem, a kishercegnő már jobban van KépKép

Bea!
Etetőszékre én is kíváncsi vagyok, lássuk a képet! Kép

Hajni!
Azt hiszem, én már csak az itthoni vezetésre koncentrálok Kép De irigylem nagyon, aki a kocsiban is ért hozzá Kép Na, ez egy kicsit kétértelműre sikeredett Kép

Este, ha minden igaz, ünneplünk: apa-névnap van ma, és ha minden igaz, estére már nem jön hivatalos éhenkórász Kép!

Szép napot mindenkinek! KépKép
K.

Kép
lujzika
 
 


Meli!

Bocsi, nálam már 31-e van és nem 30. Holnapra boldog hófordulót! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na sziazstokKép

Borzasztó éjszakám volt 4-szer keltem, szerintem nyugiban vállhatnék valami éjjeli műszakot valaholKép
Anna hajnali 4-kor olyan éhes volt, mint a farkas (ez a drágám vezetékneve isKép), becuppantott 160 ml-t majd úgy döntött, hogy reggel van és elkezdett hangosan gügyögni, és kacarászni. Magyarázott a baldachinon lévő maciknak, ezt a barátnőméktől kaptuk, úgyhogy ha ez sokáig hajnali program lesz akkor megszüntetetemKép, na jó nem.Kép

Lujzika,
Férjecskédnek így imseretlenül is boldog névnapot!

Meli, Boldog hófordulót! Milyen lett a kenyér??????

Eve,
Orsi hogy van?

Fifi,
Zárdával mi a helyzet?

Most el olvasni aztán jövök vissza, ha a kisasszony is engedi:o
K
kika
 
 


Sziasztok lányok!

Kika!
Nem irigyellek a hajnali kelés miatt!Kép Zárdába csak délután vonulokKép

Kriszta!
Éjjel a konyhán??? Te is kapsz ezért fizetést? Mert a helyedben kérnék!Kép Haj dolog Kép Nálunk sem jobb a helyzet, ha ez vígasztal!Kép

Andi!
Apa miért morog?

Hugi!
ApaKép Enyém isKép Képek: az Origo szoftverbázisából letölthető az IrfanView, szerintem nagyon jó, egész kicsit is lehet vele csinálni.

Meli!
Boldog hófordulótKép

Hajni!
Ti ma kaptok oltást?

Pusz
Vendég
 


Bea!

Apa csak szokásból morog. Tudod neki a reggel 6 órai kelés nem fekszik. VAgy hajnal 2 vagy reggel 9. Közte meg morog.
Zárda: azért bent ne fogjanak Kép



Kika!

Lassan hajazol a felkelésekkel. Azért vigyázz, hogy Anna ne szokjon hozzá a hajnali játékhoz, mert aztán lesz szívás neked Kép

Krisz!

A párodnak boldog névanapot!

A gyerek sétálni van az erkélyen. Anya meg kabátban ül a gép előtt. Kép Remélem, most alszik egy nagyot és nem lesz nyügi.


Linónak itt is köszönjük az oldal elkészitését!
Szép napot! A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hát eddig aludt a gyerekem Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na, etetőszék 1.
Kép

Kép

A párnája tönkrement, de vettem szivacsot meg ilyen "viaszost"
Kép

A másikat majd később lefotózom, csak az még nincs megtakarítvaKép

Andi!
Csak nem fognak bentKép
Jól nézhetsz ki kabátban a gép előttKép

Pusz
Vendég
 


Sziasztok!Kép

MINDENKINEK NAGYON KÖSZÖNJÜK A GYÓGYPUSZIKAT(+ mindent). ELÉRTEK IDÁIG ÉS HATOTTAK!!KépKépKép
Orsi este evett egy negyed almát és 4 gerezd mandarintKép(Mondjuk mi gyümölcsöt nem ehetünkKép, de most az a lényeg, hogy evett valamit.)És képzeljétek nem jött vissza!KépKépKép
Höemelkedése még most is van, de ÉNEKEL, JÓ A KEDVE!KépKépKép
Most éppen a maci lázát méri.Kép
Húúúúúú, baj van a maci kihűlt!!!KépKépKépKép

Meli!

Rékának boldog hófordulót!!

Andi!

Te még mindíg "csak" régi felhasználó vagy!??Kép
Én kis naív azt hidtem, hogy 2000 után már "Öskövület leszel"KépKépKép
( Jól van! Bocsi! Csak tudod most jó a kedvem!)
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép:
Ma nagyon kerge vagyok ! Már elfelejtettem miket olvastam, ugyhogy megyek megint olvasni!KépKépKép
Pusz
E.
eve
 
 


Szia Eve!

Örülök, hogy rendben van a hercegnő.
LEgalább is jobban van. De nagy baj már nem lehet, ha énekel. Kép A maci meg kihült? Szegény Kép


Szeretem ha kerge vagy, de a kövület még odébb van! Kép

És hol is vannak a fényképek??????? Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Eve!
De jó!!!KépKépKép
Örülök, hogy Orsi jobban van!Kép

Hugi!
Ettől még kissebbet is lehet csinálni, csak akkor nagyítót vegyél nekik karácsonyraKép
Kép

Pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Hát tudjátok, ha a lányom olyan lesz, mint a keresztfiam, vagy öngyilkos leszek, vagy Beától elkérem a zárda címét KépKép
Most Eszterkém érdekeset alkot, hason fekve bírkózik a kakamanóval, és nagyon boldog tőle, most is vigyorog Kép

Párom nevében köszi a jókívánságokat, délután át is adom neki, biztos örülni fog, hogy ennyi csajszi köszönti Kép

Eve!
Nagyon örülök, hogy a kishercegnő már danolászik, és ettől már anyukájának is jó kedve van Kép Most már biztos a gyógyulás következik Kép

Kika!
Hajnali kelés Kép De azért még mindig jobb, hogy kacarászott, mintha bömbölt volna! Kép

Bea!
Látom, dúskálsz a jóban Kép

Andi!
Én kora reggel szoktam kabátban ücsörögni a gép előtt, mert akkor tudok csak a nappaliban normálisan szellőztetni. Még jó, hogy apa nem látott még ilyenkor Kép Kávézom és gépezek kabátban Kép

Puszi a többieknek is!
K.

Kép
lujzika
 
 


CsajokKép Ez a kabátban ülök a net előtt ezt én is megnéznémKép Digit kép???????

Eve,
Örülök, hogy jobban vagytok! Ezek szerint most a Maci is beteg????Kép

Andi,
Igyekszem a visszaesésünket megszokni és újból ráállni a hajnali kelésekre, de már annyira bizakodtam. Na mind1, ez van.Kép

Hugi,
Ennyire kicsínytett lesz a kép???

Lujzi,
Most kiket vártok, hogy hajnalban a konyhán serénykedtél???
K
kika
 
 


Bea!
Fizetés ???? Hát én GYED-en vagyok Kép Csak azért mentem, hogy csóri párom hamarabb hazakeveredjen Kép Ráadásul ő reggel 5-kor ment is vissza Kép

Kika!
Nincs még mindig digit gépünk, de ami késik, nem múlik Kép
Ez most csak egy "szimpla" itteni fogadás 100 fővel Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!
Szépen megdolgoztatják a párodat is!Kép
Keresztfiad annyira rossz? Vagy csak fiú?Kép

Közben megtakarítottam a másikat isKép Milyen jó a kisgyerekes barátnő a háznál?!Kép

Kép

Pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Igen, ma kapjuk az oltást délutánKép Aztán ugye Petinek előkészítő, nekem meg okítás....
Holnaptól adják ki a jelentkezési lapokat a felvételihez. Ez azért tetszik mert ugye ma van előkészítő, de így holnap is el kell menni arraKép

Krisz,
férjednek boldog névnapotKép

Kika,
hajnali kelésKép

Hugi,
jó, hogy jobban vagyKép Nem jól kérted múltkor az archiválástKép

Bea,
erre a székre még kell valami párnát is tenni?

Eve,
Orsi jobbanléteKép

Andi,
kabátban gépezésKép Mellettem is nyitva van az ablak, mert úgy fáj a fejem, de csak egy póló van rajtamKép

H.
nalika
 
 


Hajni!
Nem irigylem a délutánodat!Kép
A műanyag székben volt egy olyasmi párna, mint ami a fehérben van, csak kivehetős. De a barátnőmnél már két gyereket kiszolgált, és az tönkrement. Ez legyen a legkissebb baja, majd varrok bele másikatKép

Pusz
Vendég
 


Szia HAjni!

Nem semmi napod lesz ma! Kép

NA mi van csajok, nem láttatok még kabátot? Kép

Megyek takaritani, mert Anna végre talán alszik. Bár lehet, hogy csak kukucsosat játszik Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!
Kabátot láttam márKép Apa szerint többet is mint kelleneKépKépKép
Alszotok, vagy játszotok?

Pusz
Vendég
 


Sziasztok!

A levelezőm meghibbant! Elvileg mindenkinek elküldtem, 35 embernek, erre azt jelzi, hogy csak 15-nek Kép Légyszi-légyszi írjon aki nem kapta meg, addig én is próbálok bogarászni, hogy kinek nem ment el a honlap címe!

Pussz: Szilvi
lino
 
 


Szilvi,
az én üzimben is csak 15 emberke van címzettkéntKép Lehet, hogy a levelező maximálja a címzettek számát??

H.
nalika
 
 


Hajni,

nemtudom miért csinálta, mindenesetre küldtem újra, akiknek nem ment el. Ha még így se kapja meg valaki, akkor sikítson!

Szilvi
lino
 
 


Köszi Szilvi!Kép Ideért!Kép
Pusz
Vendég
 


Írtam nektek, erre eltűnt Kép Morc, morc.
Nem írom le mégegyszer, azért sem.

Kriszta apának boldog névnapot!
Kép

Orsi macijának jobbulást Kép
Köszi a képkicsinyítős ötletet, kipróbáljuk!

Kukac kekec, meg anyabuzi, mit csináljak vele??? SOS!

Hugi
Amatőr
 


Csajok, ha valaki új férjet akar, itt egy potenciális jelöltKép Apa találta nekemKépKép
Kép

De ha valaki nagyon szeretné, átengedemKép

Pusz
Vendég
 


Hugi!

maci nagyon a végét járja, nincs egy hangja semKépKépKép
Orsi szája viszont be nem áll.KépKépKép
Szegénykémnek egyész nap minimum hőemelkedése van,nyűgős de csak kelepel, kelepel, kelepel...
A fejem már nagyon fáj tőleKép,de ez édes fájdalomKépKép

Kriszti!

apának boldog névnapot!!!Kép

Bea!

Nekünk is ilyen (2.)etetőszékünk van!Kép
Csak más a mintája.(szétszedve)még most is használjuk.Kép

Még mindíg kerge vagyok!!KépKépMár megint elfelejtettem miket olvastam!KépKép

Meli csak nem már megint kenyeret süt?Kép
Andi! Már a szomszédoknál is te takarítasz?KépKépKép Nagyon elt.
Többiek?

Pusz

E.
eve
 
 


Bea!

Nem akarjuk mi elvenni a pasidat!!!!! Megtarthatod nyugodtan!!!! Kép

Te bizományit nyitsz, és odahordják a motyókat???? Kép Igy könnyű!


Hugikám!

Mi ez a szöveg, hogy nem irod le mégegyszer????

Nem mi leszünk igy alegnagyobb forgalmú topik, ha lazsáltok!

Apa hazaért, de már nem morog.

Holnap délután doki nénihez megyünk méreckedni!!!!! Kiváncsi vagyok, hogy mennyi az annyi.Kép


Hajni, Chello!

Meg volt az oltás? Gyerekek?

Eve!

Annyira vidám voltál, de hova lettél??????????

Többiek???? Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Eve!

Mire megirtam előkerültél Kép
Szomszédoknál nem. De itt se sikerült, mert a kiasszony produkálta magát, aztán meg megtömtem apát. Mutattam neki az új jelöltet , de nem ijedt meg nagyon. Kép
Azt mondta, hogy ha nekem ez kell Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

uj pasi: Nem csodálkozom apa véleményénKép,ez még a toronyőrnek se ellenfél!KépKépKép
Na de szó-szó a fogai nagyon szexik!KépKépVagy tévedek?KépKép
eve
 
 


Én itt vagyokKép Andikám.Kép

Hugi,
A fiúk állítólag ilyenek. van egy könyvem majd odaadom még anno kaptam a címe: Hogyan neveljünk fiúkat? Én akkor elolvastam és abban valami olyasmi volt és ez nagyon megaragdott, hogy a kisfiúknak anya az "isten " 6 éves korukig, majd ez megfordul és apa lesz az, kb. 14 éves korukig, majd utána elkezdenek a saját útjaikon járni, na én itt hagytam abbanKép

Fifi,
nagyon jók ezek az etetőszékek, nekünk is itt az ideje szerezni majd egyet. Nekem a második a praktikussága miatt(később ksi asztal is) nagyon tetszikKép

Hajni,
Szegény gyerek, mi volt mesélj!!!!!!

Meli vajh merre csámborog???Most nincs viharKép

Eve,
Megkaptam, értem köszönöm.Kép
K
kika
 
 


Kika!

Örülök hogy ki tudtad válogatni a mondanivalómat.
Húúúúú! Ez cikiiiiiiiiiiiKépKép Lehet,hogy gyereknek fiúúúú voltam???KépKépKép
eve
 
 


Kika!

Ajánlom is, hogy itt legyél és már a kedved is jobb lehet. Kép Nem csak Te voltál vaksika Kép
Van aki még most is az! Kép

Én most akkor mi voltam? Nekem mindig apa volt az isten? Kép

Eve!

Egyezik a véleményünk, mert nekem is a fogai tetszettek meg nagyon. Nem baj, van jó fogorvosunk! Kép Amúgy meg annyira ápolt! Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

na jó!!KépKép Most mond, hogy nézett volna ki ha azt írom: Első látasra belezúgtam!!KépKép:
Egyébként meg csak pár nap és nekem is lessz egy fogatlanom itthon!!!KépKépKépKép
eve
 
 


Gyerekek!

Én tiszta hülye vagyok! Kép

Reggel felköszöntettem Meliéket, aztán mondtam, hogy csak 30-a van, szóval holnapra szól Most nézem a naptárat és nincs is 31-e benne Kép
Most már azt sem tudom, hol áll a fejem. Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?