Új privát üzeneted érkezett!

Mindenki alszik még csak én kukorékolok?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jo reggelt :wink:
én még kávézom :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kata: barátnöméknek aszem ilyen chipolino volt aszem 25-30 körül ment el, de este megkérdezem ha találkozom vele :wink:
de Timinek igaza van érdemes drágábbrol megprobálni aztán még lehet engedni az árbol :wink: expresszre is rakd fel sztem, ingyenes :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Csajoknak nagyon bejött a pancsi terasz meg sátortábor lett de legalább árnyék volt igy mi hétvégén a teraszon strandoltunk :lol: tegnap este kopasziztunk vacsi is ott volt nagyon cukik voltak Csajok majdnem 9re értünk haza :oops: :lol: ilyet is kell néha :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


az elözö oldalra meg nem emlékszem :oops:
Timi: jol vagy? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: ezt nem nézzük meg vmikor???
http://jatszoterkereso.hu/xxii-kerulet/ ... jatszoter/

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


http://jatszoterkereso.hu/xxii-kerulet/ ... jatszoter/
ez is ott van de a másikat árnyékosnak irják

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


este kimenöm van már ugy várom megyünk Liszt Ferenc térre volt csopitársas barátnöbrigáddal :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: köszi, vagyogatok. :wink: Esti program jól hangzik! :D

Én már letakarítottam a teraszokat, a kinti székeket-asztalt, a kinti játékokat is lemostam, meg már nagyon koszosak voltak, megvarrtam egy gatyámat. Csajok 8-kor keltek, most döntik magukba a macitejet (tejeskávé). Asszem most gyorsan ki is megyünk, aztán 10-kor meg be, mert nagyon hőség lesz.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: mennyit rakst ebböl a macisbol? tejbe? én is vettem mert mindig nyavajognak h kávét akarnak inni a miénkböl de még nem probáltam ki :oops:
ja brutálmeleg ismét :? mi is megreggelizünk aztán keresünk vmi árnyékos játszot :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus:1 csapott teáskanállal teszek bele.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


de mennyibe? 2dl? cumisüvegböl isszák?
juj de smemi kedvem elindulni :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: 2,5 dl tejhez és cumisüvegből isszák. Ez a mennyiség egyébként semmi, mert elvileg 2-3 kanállal kéne bele, hogy íze is legyen, de így is van éppenhogy. Nem egészen tej íze van a tejnek. :lol: És a színe sem teljesen fehér. :lol:
Mi már bejöttünk, Alexa folyamatosan be akart jönni, úgyhogy engedtem a kérésnek és inkább kiporszívóztunk. Hogy mikor mosok fel, arról lövésem sincs, szerintem este, ha lefeküdtek, mert én délután be nem engedem az ablakon-ajtón a meleget, még a redőnyöket is leengedem.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


alig voltak a játszin :shock: 10nél kevesebben :shock: pedig nagyon fincsi hüsi volt :lol: azt hittem tele lesz az áenyékos játszi :shock: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csajok Nálatok is kevesebbet esznek a nagy melegben???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


de én meg igen azért kérdezem :oops: :oops: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: mázlista vagy! Engem a meleg sosem befolyásolt a zabálásban, 50 fokban is ugyanannyit bírok enni, mint hidegben. :( Hangát sem befolyásolja, bezzeg Manó fél adagokat eszik.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus :lol: :lol: :lol: de jó, hogy nem vagyok egyedül! :lol:

Ma már tudtam ebédelni! :D Bár keveset, de az jól esett!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: haho sorstárs :lol: :lol: na akkor Nálad is van egy kevesetevöke :? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: inkább úgy fogalmazok, hogy keveset eszik egyszerre, viszont ha tehetné, akkor egész nap csipegetne.

Most voltam kint teregetni, szerintem mire hátraértem a kosárral megszáradtak a ruhák. Iszonyat meleg van!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


:lol: :lol: :lol:
mi is felhoztuk pincéből a ventillátort redönyök lent na nem teljesen mert akkor megfulladunk :lol: de tényleg brutálmeleg van megyek is megnézem a köpönyeget mit mondanak a hétre :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


kánikula :? :lol: utána meg esős

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hogyaza! :twisted: Remélem azért változni fog ez még, mert gyakorlatilag amíg nyaralni leszünk addíg lesz rossz idő az előrejelzés szerint. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


oooo ne máááá :( mondjuk mostanság többet nézem és azért nem jön ez be 100%ra :wink:
juj többet nem is nézegetem nem akarom még nyaralás elött állokra ráhozni a frászt :oops: :oops: :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok,
találtam jelet, így kicsit talán tudok írni is, valamint lepasszoltam a lányaimat :oops: Míra kiborító, mindenkitől fél, állandóan tutul, az még nem is lenne gond, hogy a nyakamban lóg, de akkor is nyafog egyfolytában. Ha felmegyünk a szobába, ahol rajtunk kívül nincs senki, akkor meg rendben van. Már kiborultam, szegény nem is értette anya miért bőgte el magát, de azóta egy kicsit talán megemberelte magát :oops: :(

Timi, Babus, régen engem sem befolyásolt a meleg, nem ettem egy kicsivel sem kevesebbet. Most viszont alig eszem, csak iszom. Lányok szintúgy, épp hogy csak eszegetnek valamit, meleg kaja minimális, ami beléjük megy. Rendesen fel is van borulva a megszokott rend, később kelnek, később isszák a kakaót, reggeli is csúszik, így ebéd előttre csúszott az alvás, utána van némi ebédféle, vacsi viszont így már szinte semmi. És mivel a társaság ebédre nem főz, csak vacsira, így csak összecsapott, gyorsan elkészíthető kaják az ebédek. De nem is igényelnek komolyabbat.

Szobatisztaság érdekesen alakul. Nem akarnak pelust venni, viszont nem is pisilnek továbbra sem napközben bilibe. Emma eddig sem tette, de Mírát szerintem zavarj a tömeg. Már eldugtam a bilijét egy félreeső wc-be, de ott is csak ráül, nem pisil bele. Talán majd otthon normalizálódik. Pisi alvás közben van többnyire, de olyan is van, hogy totál száraz pelussal ébredünk :shock: És amíg le nem veszem nekik, hogy cseréljem, vagy pancsolni menjünk, addig pisilgetnek egy keveset bele.

Itt egész jó idő van, délután 4-ig sült a zsírunk, annyira meleg volt, azóta feltámadt a szél, elbújt a nap, de csoda jól esik, kicsit kiszellőznek a pukkadásig bemelegedett szobák.
Voltunk délelőtt strandon is, de csak röviden, lányok nagyon élvezték, Emma már egyedül úszkál az úszógumiban, Míra is elvan, de ő még nem halad. Csúszda is volt a bébimedencében, ahova felnőtt nem mehet be :shock: Aztán az úszómester szólt, hogy nyugodtan menjünk be a kicsikhez. Ott csúszkáltak a csajok egy minicsúszdán. Aztán Emmát apának háromszor kellett kimentenie, mert elcsúszott, és a combtőig érő vízben nem volt rajta gumi. Ettől függetlenül, mikor ki akartuk vinni, annyira tiltakozott, hogy a fél fürdő minket bámult :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi, jaj, remélem jó idő lesz, mikor jöttök Sárvárra, mert menni is szerettem volna, meg apa is szabin lesz még egy picit akkor. Fel is akarom a kerti nagy medencét állítani, annyira imádunk pancsolni. Nagyon drukk!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi, hát jah, hőmérsékletben nem ír ám rosszat, csak épp esőt. De ez nem jelenti azt, hogy épp ott lesz is, na meg hogy egész nap esni fog. Amúgy Sárvárnak nagyon jó a fedett része is :wink: Tudom, nem erre vágysz, de ki lehet kapcsolódni ott is.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Jó reggelt!

Kata,hű,még babakocsiban alszanak?Enyémek se ott,se az autóban nem alszanak már.
Asszem mindegyik kocsi 15 kg-ig van,gondolom annyik még nincsenek a fiúk,de a sportkocsik többségét szerintem nem lehet vízszintesig dönteni,legalábbis a pp aria twint biztos nem,amúgy jó kocsi,ha nem nagybevásárlásra használod,mert a tartója alul a gyenge pontja.

Babus,megnézhetjük,mondjuk holnap nem jó,mert nem lesz forgalmim,apa végre beiratja a tavalyi műszaki vizsgát :oops: ,mert akkor valami környezetvédelmi osztály elírása miatt nem raktak matricát,de csütörtök v.pénte jó lehet.
Milyen volt az esti kiruccanás?Liszt Ferenc tér jó nyügis,nagyon hangulatos :D
Kopaszis vacsi,naná,hogy kell ilyen is :D

Törpi,hű,szegény Míra.Szeintem ennyi embertől enyémek is kicsit megrecsennének,legalábbis idő kellene míg megszokják.A hely is új nekik...enyémeket néha 3-4 ember jelenléte is zavarba hozza őket egy időre.
Na,én is pont ettől félek Noéminél,ha elkezdem,hogy néha nincs pelus,akkor soha többet nem adhatok rá :roll: még várok.De ahogy a játszón beszélgetünk az anyukákkal,van egy-két 2 éves elmúlt gyerek,meg velünk egyidős,és még mindenki bőszen vár :lol: Hiába kényelmesek vagyunk,lehet ha a régi,mossuk kézzel pelenkát használnánk,már mindenki szobatiszta lenne :lol: :lol: :lol: Pedig szerintem egy gyerekkel bevállalósabb lennék,de látom ők se kapkodnak.

Zsófi,a dunába förödtek?Nálunk itt nagyon koszos sajna,még pár éve lejártunk jetskyzni,meg motorcsónakozni egyszer-egyszer,meg bográcsozni,majdnem vettünk mi is,még a vizsgát is leraktuk kishajóra,mert 5 perc a duna,és nem is tűnt olyan koszosnak,aztán 2 hete lesétáltunk a gyerekekkel,és habos-koszos volt a víz.Mondjuk itt közel az M0-ás,és lehet az építkezés miatt is van.

Timi,jó időtök lesz nyaraláskor! :wink: Engem sem zavar a meleg evésügyileg :lol:


Rana,tessék írni! :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: csütörtök nekünk is jo lenne :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: bizti kell azért pár nap h megszokják az uj helyzetet-birodalmat meglátod a végén meg nem akarnak majd hazamenni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hoztam néhány fotót pancsiról,meg a sátor legújabb használatáról,bocsi,ha Noémi több,de Bada általában direkt elfordul:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus,oké,akkor csütörtök :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi,ismeros a ruci? :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: jaj nagyon édik :lol: hu de csini Nono :wink: tök jo a kalapka :wink:
igen nagyon szupi volt tegnap este itthon is minden flottul ment Apának ilyenkor (is) olyan büszke vagyok Rá :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


bakker a belváros olyan nekem mintha a marson járnék :oops: :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


a kopaszin is fürödtek csomoan mikor voltunk :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hali
Húú de sokat írtok, ezek szerint mindenki be van húzódva a lakásba

Mi is hazajöttünk (menekültünk) mamáéktől!! kertes házból panelba :oops: :oops:
éjjel nappal mennek a klímák, csajok nem viselik a meleget, Réka egész éjjel ordít ha melege van és az ordítástól még jobban szakad róla a víz :shock: :shock:

Babus jó hogy ki tudsz kapcsolni egy kicsit, belváros már nekem is a múlté, pedig mi az oktogonon laktunk egy ideig, de már el sem tudnánk képzelni

Timi: biztos hogy jó idő lesz, ha nem ilyen forróság akkor még jobb is lesz nem? jövő héten mentek?

Törpi! ez tök fura, hogy nem pisilnek, nem fáj a pocijuk?

Nyulasz! nagyon cukik, ahogy élvezik a vizet, mi is ilyen kulupokat vettünk csajoknak, de nem is használjuk, folyton leveszik, még ha be van kötve akkor is :evil:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: éjjelre milyen rucit adsz?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nálunk éjjel többször van h csak sirnak és pisilni kell :lol: na de mire ezt kideritjük... megfogadtam h éjjel ha sirás van már egyböl megyünk pisilni nem kérdezösködök :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Ujjatlan bodyban alszanak
hát.. nálunk ugye még a pisi az nem lehet ok
én meg a fogukat szoktam első körben kenegetni, hátha az fáj

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: hát igen jobban azért nem tudok levetköztetni Öket :( bizti lehet fogacska is :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hű, de nincs időm írni! Pedig akarok ám!

Zsófi: ez nem az a strand és ha jöttök akkor lemegyünk mi is! :wink: Ki nem hagynám! :D

Nyulasz: :D olyan helyesek és az a ruha Nonón! :D Tök jó a medencétek!

Móni: nálunk Hanga tűri rosszabbul a meleget, pelusba és egy nagyon laza pólóban vagy trikóban alszanak takarónak meg egy nagypárnahuzatot raktam az ágyba, de sosincs rajtuk. 27-28 fok volt tegnap is a szobájukban.

Törpi: én is remélem, hogy azért olyan rossz idő nem lesz, hogy ne tudjunk minden medencét végigpróbálni! De jó, hogy férjed szabin lesz, akkor tudtok jönni, csapunk össznépi pacsálást! :lol:

Most gyorsban ennyi, mert főznöm is kell.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok
hát nem voltatok ma túl sokan :wink:

Móni, csajaim napközben egy szál pelusban alszanak, éjszaka kapnak egy pólót. Itt legalábbis, otthon egy fokkal jobb a hőmérséklet, ott body is van rajtuk, sőt néha legginget is kapnak zoknival :shock:
Érdekes ez a nem pisi, ma Emmát próbáltam ráültetni a bilire, de nem pisilt. Kérdeztem, nem kér-e pelust, de nem akart. Aztán fürdés után éjszakára pelust kapott, és már elalvás előtt minimum két pisi volt benne.
De ebéd után le akartam venni a pelusát, hogy kapjon bugyit, de nem akarta. Aztán miután kakilt egyet kérte a bugyit.
Míra hasonlón; kérte a pelust, kakilt egyet, aztán visszakérte a bugyit. De neki ez fél óra nyafogással járt előtte :? Nekem is meg kell tanulnom a jelzéseiket.
Nem mellesleg Míra ma kétszer be is pisilt :roll:
Asszem jobban fog ez menni otthon neki.

Köszi Csajok, Míra valóban kezdi megszokni a dolgokat, ma már egész elviselhető volt a nap. De eddig gond nélkül pattantak bele a 30 fokos medencébe, ma kész műsor volt, mire benn bírtuk tartani őket, miszerint csak meg kell szokni a 40 fokos hőség után a "hideg" vizet.

Pussz Mindenkinek, kellemes, elviselhető meleget Nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Jó reggelt!

Tegnapi vendégeim nagyon cukik voltak :D Köszi Timi a délutánt! :D

Móni,én levágtam a kalapról a kötőt meg fülvédőt,mondjuk Noémi imádja,így neki nem gond ha a fején van.Biztos megszokják ők is idővel,légy kitartó :wink:

Törpi,na igen,mire rájössz,hogy most mit is akar :roll: de helyesek,akkor kakilni kérik a pelust :lol:

na megyek kávézni.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi,erre a strandra gondoltam majd,ismered,vagy valaki ismeri?
Mehetnénk majd többen is,aki ráér.

http://velenceito.info/strandok/napsugar-strand-agard/

KépKép
noba
Budapest
 
 


Lányok,ezt ismeri valaki,tegnap elkezdtem az e-mailt olvasni,mondtam magamban,hú,ilyen kell,aztán leértem az árához,és elbizonytalanodtam :shock: :roll:

http://www.uszokorong.hu/html/eleven.php

nagyon jól hangzik,de vajon megéri?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: mi köszönjük! :wink: Ismerem a strandot, vagyis tudom melyik az, de arra már nem emlékszem, hogy konkrétan voltam ott. Én erre gondoltam, ott voltunk párszor és tele van nagy fákkal meg a "kacsaúsztató" is tök jó: http://www.sportbeach.hu/galeria.htm
Velencefürdőn is van egy, majd arra is rákeresek, mert régen az is jó strand volt.

Móni: sapit enyémek sem tűrik, kemény fenyegetések árán egy darabig rajtuk van, aztán már dobják is el.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,te mint nagy úszós,vélemény a korongról?
Ja,ezt a sportbeach-t is néztem,tetszik :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: nem tudom. Én biztos nem adnék érte ennyit, mert nem használják olyan sokáig, hogy megérne ennyit-előbb megtanulnak úszógumizni meg úszni és a karúszó vagy úszókorong csak addíg hasznos, amíg nem tudnak a sima úszógumival rendesen úszkálni, mert utána az már visszaveti az úszástanulásban, vagy abban, hogy fenntartsák magukat a vízen. Biztosan nagyon jó ahogy olvasom, de ennyit nem ér....a felét sem szerintem. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyuszi, el is felejtettem írni, pedig itt mutiztam apának a képeiteket; nagggyon édesek a pancsizóid! És tuti az a kis medence!
Nekünk nagyon bejött pikk-pakk az úszógumi, szerintem érdemes kipróbálni, lehet, hogy Tieid is megszeretik. Annyira ügyesen magukon tartják, és egy kicsit sem félnek, még abban a vízben sem, ahol nem ér le a lábuk. És ez azért hosszú távon biztos használva lesz. Erről a korongról még nem is hallottam korábban.

Itt már pókhálós az ég, és meglehetősen fúj a szél. Nem kimondottan fürdőzős idő, ilyenkor lehet a legjobban megfázni. Épp a délutáni programon filózunk így, mert sok látnivaló a környéken nincsen igazán.

Sapi, enyémek sem tűrték korábban, ma meg már ki vannak akadva, ha esetleg le akarom róluk venni, mert vizes, kicsit száradni kéne. Régen csak kötőset tudtam rájuk rakni, ma már anélkül is simán magukon tartják.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?