Új privát üzeneted érkezett!

Timi, ne ijesztgess!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :( :( Szólj, ha bármiben!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi: ugye tényleg tudod??? :wink: ha bármiben... :wink:
remélem hamar jorafordul minden :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Torpi,orulok,hogy kicsit jobban.Ti most mentek nyaralni??? :shock: en valahol lemaradtam :roll:

Timi :( delutan felhivhatlak?Van kedved beszelgetni?

KépKép
noba
Budapest
 
 

 
 

Nyuszi, jaja. Megkezdjük a sort. És valahogy úgy érzem, idén sokkal útálatosabb pakolni, mint tavaly :oops: :oops: Pedig most lista is van már. Persze még elő sem vettem. Nekem mindig a milyen ruhát vigyek a legnagyobb problémám, és akkor ezt most megfejeltem még két csajjal :lol: És persze apa már előre parázik, hogy hogyan férünk be :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Köszi Lányok! Nagyon aranyosak vagytok, de előbb magamban kell rendet raknom. Sem beszélni, sem írni nem tudok még arról ami történt-történik, nem is tartozik ide. Köszönöm az sms-eket és tudom, hogy számíthatok rátok!

Nyulasz: jövő héten átmehetünk a lányokkal játszani egy jót?

Törpi: hajrá csomagolás! Tényleg! Hozzátok kell vinnünk az utazóágyakat?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, ha a szállodába nem visztek, akkor csak a nálunk töltött egy éjszaka miatt ne zsúfoljátok be a csomagtartóba, tudok szerezni kettőt barátnőmtől.

Sok-sok erőt Neked!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Félreértés ne essék, csak azért vagyok a gépnél, mert ide van elmentve az utazólistánk, így van alkalmam olvasni, röviden írni.
Felébredtek, pogit akarnak szaggatni, a hóhányók! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: aha, jó duma! :wink: Nem kell vinnünk a szállodába, adnak, ezért kérdeztem. Akkor azt köszi, ha szerzel kölcsönbe nekünk!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na jó, a másik ok TE vagy, mert nem kicsit aggódom, ahogy elnézem a többiekkel együtt. De annak naggggyon örülök, hogy irogatsz azért.
Ágyakat akkor intézem.

Zsófi, ettől függetlenül Nektek is marad egy utazó és egy rattan.

Képzeljétek, Míra száraz pelussal kelt, gyorsan lerohantam bilire vele, és pisilt is. Aztán bugyit kapott, és 5 percre rá megint rohant, eredményt produkálva. Az más, hogy a szoknyája belelógott :lol: :lol: :lol: Néha vaklármázik, de küldöm, aztán ha nincs eredmény az se gáz.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Csak bekukkantottam. TIMI remélem minden rendben lesz, bármi is történt. Minden jót nektek!

Kata
labkat
 
 


Timi,persze,gyertek.De ma is jo,meg a hetvegen is,aztan csorgess meg,ha megis szeretnel majd beszelgetni,ha segiteni nem is tudok,okosan hallgatni igen.

Torpi,szaraz pelus :D nyar vegere szobatisztak lesztek! :wink: jo pakolast!nem konnyu az biztos.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: köszi, rendi vagy én meg még nagyon antiszociális, de jövő hétre jobb lesz remélem! Vettem egy doboz cigit. :oops: De még nem bontottam fel!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi! nagyon sajnálom, hogy rossz dolog történt Veled, ha jól gondolom és remélem gyorsan túl leszel rajta
A cigit meg ne bontsd fel :wink:

Törpi ti merre mentek? lehet tudni, vagy inkább nem publikus sokan olvasnak minket
ezt a részét én sem várom, a pakolást, főleg, hogy nekem a hidegre is fel kell készülni

Én meg mérgemben ülök itt a számítógép előtt, csajoknak meg betettem a gyésm-et
Laura ma megint nem evett, Réka meg akkorát perecelt a székről a konyhában, hogy azt hittem ott marad, ja és ő nem aludt ma egy percet sem

Móni
KépKép
reunion
 
 


Timi,kitartas,a hepe utan jon a hupa,olyan sosincs,hogy hepe-hepe. :wink:

Moni,ne is mond,a nemevestol en is mindig idegbajt kaptam.nemalvast nem ismerem,de gondolom az mar csak hab a tortan. :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


en balazson vagyok ki,elvetemult ordogfioka,elvezi ahogy kihoz a beketuresbol,nonora legalabb hat az anya merges,anya szomoru...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Móni, ha már kinn van az infó, hogy nem vagyunk itthon, akkor a hol már tökmindegy. Anyósomék minden nap itt vannak a kertben, így nem parázok. Mi Lentibe megyünk, lehet, hogy végre szerencsénk lesz és jó időt fogunk ki. Pedig direkt azért választottunk olyan helyet, ahol fedett fürdési lehetőség is van.
Nem evés ismerős, dührohamot tudtam néha kapni, manapság már csak vállat rándítok és elküldöm a gyereket az asztaltól. Pl ma is :? De most pardon időszak is van a pocakfájás miatt. Én is dél óta nem ettem és nem is kívánom.
Na a napközbeni nem alvás viszont számomra is idegen. Szerintem be is golyóznék :oops:

Emmánál fodrász járt :( Imádtam a göndör tincseit. Pont az lett levágva.

Míra egész délután bugyiban nyomta és egyszer sem pisilt be. Csak ámulok és bámulok :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nagyon ügyes Míra!!!
Tényleg nyár végén hátradőlhetsz ez ügyben tutira...

Emma hogy tűrte a fodrászt? vagy elől mindig ő vágta? eltetted a haját?
képet tegyél fel róla légyszí..!

Nyulasz! engem is nagyon ki tudnak hozni a sodromból, nálunk L még ráadásnak vigyorog is ha látja, hogy mérges vagyok


Réka most dőlt ki de úgy, hogy a tápot végig állva ette, míg meséltem nekik, és még utána jó negyedórát ordított is (miből van?)
végül apa vállára hajtotta a fejét, és KO

Móni
KépKép
reunion
 
 


Timi: jaj de jo h irtál kicsit én is megijedtem :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: jo nyaralást :wink: ha unatkozol és tudsz majd jelentkezz :lol: :lol:
Móni: én bármiben fogadok h 1 év mulva már nem is fogsz ezekre emlékezni :wink:
Nyulasz: hisziapiszi :lol: :lol: jövö héten kereshetnénk vmi uj játszot a kerületben mit szolsz :?:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


holnapra pancsolás van betervezve :lol: Apa hozott medit a teraszra izgi lesz kiváncsi vagyok felmelegszik-e vagy még melegvizezünk :lol:
Mindenkinek szép hétvégét :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni,Balázs is röhög rajtam :twisted: Néha bekattan,és mint akinek elgurult a gyógyszere :shock:

Törpi,sikerült beférni a cuccoknak?jó pihit,remélem pocik holnapra már teljesen rendben lesznek.Ja,és cukkinit tessék hámozni :wink:

Babus,hiszi a piszit mire írtad?Balázsra? :roll:
Hű,biztos élvezni fogják a pancsit,szerintem holnap mi is fgunk,de nem a játszós tócsákban :lol:
Melyik játszótérre nézzünk el?Mondjuk néha belefér,de nem akarok kocsikázni velük minden nap,viszont itt egyre rosszabb lesz a helyzet,bár lehet máshol is,de úgy látom nagyszülők vannak beizzítva,és hozzák az oviszünetes unokákat,tavaly nem működött a csap,bosszankodtunk is,most meg azon,hogy működik :lol:

Timi,cigivel mi lett?kibírtad?

Zsófi,eszembe jutottál ma,játszóra valami markolós nagy traktorral jöttek ovis gyerekek a nagyszülőkkel,még be sem kanyarodtunk,már mutogatták enyémek,hogy mi az,mi az???Mondom traktor,csak nézed,nem ülsz rá.Aztán még 2 másik gyerek is odament,de végül nagyszülők jó fejek voltak,mert mondták,hogy nyugodtan üljenek rá,és az unokákat sem zavarta,szerencsére nem jöttek oda elzavarni a jónépet :lol:

Lkata,jobban vagytok?Nagyszülők megérkeztek?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Babus: hát nem bírom én nélkületek! Ez az igazi függőség! :lol: Jó pancsolást mára! Szerintem délután mi is pancsolunk a kertben. Én úgy szoktam, hogy amikor lerakom őket aludni kihordom a 4 vödör hideg vizet és 2-3 óra alatt simán felmelegszik. :wink:

Törpi: jó nyaralást és jó időtök lesz! :wink:

Nyulasz: Bada :lol: Bocsi, de neked is kijár ám egy ördögfióka, nem csak angyalok! Cigit mintha le sem tettem volna, este nagyon jól esett kiülni a teraszra és a kihagyott évek elillantak az első szállal. :( Evvan, most kell, megnyugtat, aztán majd leteszem.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Timi,hű de korán keltél.Én 6 óta szeretnék magamhoz térni :lol:
Evvan :wink:
A lényeg,hogy rólunk ne szokjál le!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz:2 óta fent vagyok. Csütörtök óta 2 órát sikerÜlt aludnom, hihetetlen milyen jól bírom. Kávé csodákra képes, mást úgysem vett be a gyomrom két napja. :shock: :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi :shock: inkább vegyél be egy frontint,és aludd ki magad.Ki fogsz készülni.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: azzal sem tudok aludni. Majd ma már biztos beájulok este, aztán kialszom magam.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Úgy legyen!

KépKép
noba
Budapest
 
 


mindenki pancsol? :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi: naaaaa! Azért mindent nehogy már magadra vegyél! Kiságyból kimászást nem lehet megakadályozni, viszont legalább megtanulja hogyan csinálja, hogy ne fejre érkezzen, a kátyúkat gondolom nem te tömöd be Győrben, de ha kell bitumen szólj, K. a bitumenüzemben dolgozik :wink: , lépcsőn le a motorral: ügyes gyerek és mázlista! Tudom mit éreztél, Alexánál nálam is vad vetítés folyt, amikor a nyakamból csúszott le. Én a fejét láttam szétloccsanni a betonon. Ki is mondta? Az őrangyalok ezért vannak, tuti nem rázta rád az öklét! Katának jobbulást! Remélem hamar túl lesztek ezen a hasmarsos nyavaján!

Mi délelőtt usziban voltunk, vagy 5 hét kihagyás után, hát Hanga olyan volt, mintha tegnap is ott lettünk volna, ment a víz alá, lassan nekifutásból ugrik a vízbe bombást és röhög! Bennem meg az ütő állt meg, pedig nem vagyok egy betoji, ha víz alá merülnek, de ma Hanga annyira kajla volt, hogy beugrott, amikor félrenéztem és amikor visszafordultam csak azt láttam, hogy nincs ott, ahol 1/4 mp-el ezelőtt volt és akkor láttam meg a víz alatt, totál a hátán fekve hatalmas ijedt szemekkel. Kikaptam, köhögött kettőt vigyorogva és tombolt tovább. Alexa meg olyan kis bátortalan lett. Az oktató adott rájuk próbaképpen karúszót, Hanga nagyon élvezte, hogy szabadon mozoghat vele, ez a csaj egy vizi iszonyat (apja hívja így), Alexa viszont nem érezte magát túlzott biztonságban, de idővel oldódott. Úgyis akartunk venni, így legalább láttam, hogy van értelme és tök jó. Az oktató mondta, hogy ilyen piciknek nagyon jó, ellentétben az úszógumival, amiben folyamatosan kapaszkodnia kellene, de ők még elengedik, nagyobbaknak meg az úszógumi a nyerőbb. Úgyhogy most már legalább ezt is tudom. :)

Nyulasz: kedden délután?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Romokban a fürdőszoba, víz nincs csak lent, még a konyhában sem. De lesz szép fürcsink :)

Srácok, Johi jobban! Szaranya vagyok, de beengedtem őket a mendencébe, 26 fokos volt a víz. Most alszanak. Remélem nem esnek vissza. Rögtön megtöröltem őket, és ruhát adtam rájuk...

Anyuék megjöttek tegnap!

Ja és lemerítettem a kocsi aksiját, mert ahogy voltunk dokinál a héten szerdán, én felrohantam Johival, és a kísérőm kivette addig az öcsiket, míg Johit ágyba dugtam, és beadtam neki a gyógyszert. Aztán felhoztuk az öcsiket, és én neki láttam az inhalálásoknak, meg minden. A segítségem meg elment. A kulcs a kocsiban maradt, gondolom ment a klíma a rádió, és most nem megy. Férj baromira örül... Hát ez van, hülyülök!

Kata
labkat
 
 


Lányok ! hogy hívják azt a karperecet, amit gyerkőcök kezére lehet tenni minden fontosabb adattal??

Móni
KépKép
reunion
 
 


megvan.....

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: akkor jó, ha megvan! :lol: Csak nem meglépett valamelyik lányod?

Kata: aksit sajnálom! :cry: további jobbulást a családnak! Nem hinném, hogy ebben a melegben visszaesnének egy kis pancsitól! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hali,én is itt.Képzeljétek,délután nekiindultam a gyerekekkel galog a játszóra,szerencsém volt,mert 3 kislány volt kinn összesen,viszont vizezni kezdtek,így pelusra vetkőztettem őket,hogy azért haza is tudjunk jönni,majd busszal bevállaltam a hazautat,hogy valami érdekes is legyen,2 megálló,és végig nagyon ügyesek voltak :D

Zsófi,nyugi!Ilyen van mindenhol,csak amikro mástól halljuk,akkor nem tűnik olyan vészesnek :roll: De úgy látszik B-nek tényleg toppon volt az őrangyala :D Jobbulást!

Kata,aksival már jártunk így mi is,bosszantó,ha indulni kéne,aztán vacakolhat az ember a behúzással,vagy bikázással.Mi a kulcsot kerestük égen-földön,és a kocsiban volt,rajta a gyústással.
Kitartás az átalakításhoz,mi is csináltuk a fürdőt mikor terhes voltam,mert megindult a pár éves csempe lefelé,csak az egész lakást ellepő por katasztrófa.Meg akkor nem kellett kettő gyereket is rendezni,no neked meg négyet :shock:
Reméljük meggyógyultok,és nem lesz gond!

Timi,kedden :wink: Jujj,a kis vizilány :shock: én biztos szívinfarktust kaptam volna.

Móni,kölcsönadod a gyerkeket?Vagy miért kell felcimkézni? :lol:

Törpi,jelentkezz be ha tudsz,milyen volt az út,milyen a szállás,lányok mit szóltak?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus,milyen volt a pancsi?Élvezték a lányok?Nekünk azért kellett délután elindulni a kertből,mert elraktuk a medencét,és Balázs egyfolytában sírt utána.


Ja,Balázs megint rekedt,2 napja klímázunk,gyanítjuk,hogy azért.Mostmár csak akkor kapcsoljuk be,ha nem vagyunk itthon,kiváncsi leszek javul-e.Tényleg Timi,keddig meglátjuk még azért,hogy mi ez a Balázsnál.Nem akarunk fertőzni!

Megállt a mosógép,megyek teregetni,jó éjt!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Babus,látom írtál a játszótér oldalán :lol: azt nézegetek én is,pont most írtam itt a kastélyarkoshoz,de csak utána láttalak.Állítólag van vízelvezető,csak eltömődött,és letakarták egy szőnyeggel.Viszont így ha párszor megnyitják a csapot,akkor áll a víz a játszón,és mindenki csupa sár lesz tőle.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Végre tudtam volna aludni, hát Hanga a fél éjszakát azzal töltötte, hogy mászott a pelenkázóra, aztán amikor eltoltuk onnan, akkor meg sirdogált. Nem tudott aludni, de hogy mitől?! Lehet csak szomjas volt (enyémek éjjel nem isznak), adtam neki pár kortyot, utána aludt, meg én is nagy nehezen.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,enyemek sem isznak ejjel,de ezek szerint szomjas volt.akkor vegul aludtal?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Aludtam végre, ma meg ennem is kéne már, mert ugyan rámfér a fogyás, csak nem így. Két nap alatt 4 kg mínusz. :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Mit nem adnék most egy légkondiért!!!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kocsi még mindig vacakol. Férj meg izgul, hogy teljesen tönkre ment az aksi, és újat kell venni. Monduk ahhoz képest, hogy most lesz négy éves kocsi, azért gáz, hogy egyszer már lemerítettem, télen, és ezért most már mindig gáz lesz vele.

TIMI: jajj, az nem jó, ha ilyen gyorsan potyognak a súlyok. Emlékszem mikor én voltam lelikelg taccson, és lement hirtelen 6kg, meg is betegedtem :( Vigyázz magadra, mert a lányoknak kellesz nagyon!

MÓNI: ezt a karperedet vagy mit a Scamp webáruházában is lehet venni!

Kata
labkat
 
 


Sziasztok

Timikém, itt a másik függő :wink: nyaralás közben olvas/ír :lol: :lol: :lol: Nem a legegészségesebb fogyókúra-formát választottad :( valami tartalmas gyümit legalább tömj magadba.
Hanga nagyon durva!!!!! Ügyi kiscsaj!

Nyuszi,remélem Bada nem lesz beteg, ez az ötlet tök jó, hogy akkor megy klíma, ha kinn vagytok.

Zsófi, dehogy vagy Te caranya, csak épp B próbálgatja a képességeit.

Rövid leszek, mert Míra itt nyúlkál, és ki tudja mikor töröl ki mindent.

Pakolás éjjel kettőig folyt, de így reggel fél8-kor keltünk és 9-kor már indultunk is. Morgolódnivalóim vannak a szállással kapcsolatban, de igazából lényegtelen, mert vééééééééééééééééééégre jó időben nyaralunk. Csajokat alig lehet kiimádkozni a 3,66-os medencéből, imádják, úszógumiznak, nagyon jól érzik magukat.. Fürdőn még nem voltunk, majd holnap.
Míra hasa tegnap nagyon ment, vagy 6-szor kakilt be, mert a kétnapos hasfájás miatt adtam neki Levolacot, hátha a bilizés miatt tartotta benn a kakit és attól fájdult meg a hasa. Hát a 3.bugyi után pelus került rá, onnantól medencébe nem mehetett. Aztán ma már egész okés, de se pelusba se bilibe nem pisilnek, gondolom elpárolog :shock:

Megyek, mert Míra nagyon nem bírja, hogy nem ő a gép ura.

Pussz Mindenkinek!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi: futás? :shock: ebben a melegben? Na neeeeeem! Az is nehezemre esik, hogy arrébb nézzek! :lol:

Törpi: örülök, hogy jól érzitek magatokat! Mírának meg csak rendeződik ez a kakilunk is a bilibe és nemtartjuk vissza dolog a kis okos fejében! Nagyon ügyes az a leányzó! :D Ígérem, ma bedinnyézek, bár az nem tartalmas, de mást nem bírnék enni.

Nyulasz: szegény Bada! Ezek szerint érzékeny a hidegre, remélem nem lesz belőle betegség! Szerdán megyünk le strandolni délután, nem lenne kedvetek csatlakozni?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


olvastam,irnek is,de mindjart jonnek vendegek,majd este potolom!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Hoztam pár fotót. Találtam egy olyat, ami 2010-06-06-án készült. És van néhány ami mostanság vagy épp ma készült pancsikor:

Kép Húsgombócok
Kép

Kép Bálint&Johanna
Kép Homokoznak
Kép pancsi


Jajj ébred, mennem kell. Pusz

Kata
labkat
 
 


Kata,jujj,milyen kis pufik voltak :lol: :lol: :lol: Helyesek nagyon!

Törpi,bizony jóidőben jó is nyaralni :D Hasmenést sajnálom,biztos cudar lehet :(

Úgy tűnik Badának tényleg a légkondi a problémája,ma már rendben van.

Zsófi,nálunk lenne 35 fok is,ha nem menne a klíma.Igaz a legtakarékosabb gépünk van,de már reggel fél10-kor 31 fok volt a szobájukban.Így délelött is ment,de 26-27-re állítjuk csak,de ez is felüdülés a kinti 36-37-hez képest.Délután a teraszunkon árnyékban ennyi volt. :shock:

Timi,jó étvágyat! :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


LÁNYOK: tanácsot kérnék. Úgy tűnik egyre jobban le van terhelődve a babakocsink. De a srácok biza ebben alszanak a legjobban. Nekem még úgy érzem jó darabig szükségem lesz rá, mert négy gyerekkel útra kelni még pórázzal sem egyszerű. De én valahogy a kettővel sem haladok. Az egyik leül a másik menne. Ha elengedem elszaladnak két felé. Szóval lehet kéne egy másik kocsi. De valami olyan, ami tutira jó még vagy egy évig, ami dönthető is, és terhelhető is, de nem irtó drága. Max ennek az áráért kérnék. Ja és szerintetek mennyit kérhetek ezért a Chippolinoért? Anno 56-ért vettük. Sajnos a varrások mentén itt-ott megindult az anyag, de azt majd megvarrom. Táska esővédő van hozzá, ki is tisztítom. A kerekek némiképp kopottak, lévén kínai. Szerintetek mennyit nem pofátlanság kérni érte? Lábzsák is van hozzá!

Kata
labkat
 
 


Jó reggelt!

Kata: tényleg kis húsgombócok voltak. :lol: Én 40-ért hirdetném első körben. :wink: De jó neked, hogy még alszanak babakocsiban! Az enyémek ülve is csak rövid ideig maradnak meg, nem is tudom mikor használtuk utoljára!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Tegnap lent voltunk Velencén anyuéknál. Hétvégén nem megyünk többet, amíg tart a strandszezon. Nem lehet az utcákon közlekedni. A legnagyobb szabadstrand le van zárva az építkezés miatt, ami áll. "Kedves" polgármesterasszony jól tönkre teszi a várost, dehát neki homokos part kell, meg üveg és betonépítmények az árnyas fák helyett, a nagy parkos-füves területek helyett. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Csajok! Ha valakinek kellenek nagyon tuti cukkinis receptek itt van egy csomó és egy párat már én is kipróbáltam, isteni!

http://gizi-receptjei.blogspot.com/search/label/cukkini

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?